آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش چهار


آلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.

 

لینک کانال آلایا:

 

http://www.youtube.com/user/777ALAJE

 

 

 

در ادامه توجه شما را به متن چهارمین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

 

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.

 

 

آلایا اهل پلیدیان – قسمت چهارم

 

هنگامی که شما انرژی روشنایی خلق کنید، شما مردم یا موقعیت ها را جذب می کنید. با استفاده از انرژی قلبتان و مراقبه، شما سریعتر توسعه می یابید و پیشرفت می کنید. زیرا آنگاه با سرچشمه هماهنگ هستید، هوشیاری مرکزی کیهانی. هرچیزی که شما را آرام و راحت می کند مراقبه است. بنابراین، این فقط نشستن در سکوت نیست، بلکه مطالعه کردن، نقاشی کردن، آواز خواندن، قدم زدن در طبیعت یا معاشقه کردن با دیگری هم هست. هرچیزی که باعث پرتو افکندن امواج آلفا و دلتا توسط مغزتان بشود. بنابراین با به یاد داشتن اینها بیایید یک مراقبه ی کوتاه انجام دهیم تا انرژی تان را فعال و سیاره را از انرژی های زیان اور پاک کنیم.

پس راحت بنشینید. این مهم است که راحت باشید زیرا انرژی می تواند به آسانی جریان داشته باشد.

 

چشمانتان را ببندید تا چیزی حواس شما را پرت نکند. اکنون شروع به راحت کردن هر یک از قسمتهای بدنتان کنید. از صورت شروع کنید… پیشانی را شل کنید… گونه هایتان را شل کنید و دندانهایتان را به هم نزنید. گردن تان را راحت کنید… بازوهایتان… انگشتانتان… راحتی را در پاهایتان احساس کنید.

 

 

حال سه نفس عمیق بکشید و با داخل کشیدن هر نفس، انرژی کیهانی که در اطرافتان است را به درون بدن خود بکشید. هنگامی که نفستان را بیرون می دهید، ببینید که این انرژی چگونه بدن شما را از انرژی های بدی که لازم ندارید، پاک می کند. همه ی انرژی های غیر ضروری را به بیرون بدمید و بگذارید ناپدید شوند. هر بار که این را انجام می دهید، شما نورانی و نورانی تر می شوید…  به یاد داشته باشید… افکار، انرژی هستند. آنها از مرحله ی «افرایی» شروع می کنند و روی بدن فیزیکیتان نیز اثر می گذارند. بنابراین هربار که شما نفس به داخل و به بیرون می دهید، شما نورانی و نورانی تر می شوید. شما بدنتان را با یک روشنایی پاک و دوست داشتنی احساس می کنید. این روشنایی تابان سرچشمه است. هشیاری هستی. روشنایی دارد بزرگ و بزرگتر می شود… و شما توسط یک توپی از روشنایی برافروخته، پوشیده شده اید. صلح، دانش و عشق هستی را احساس کنید… به این نور اجازه دهید که شما را هماهنگ کند و التیام ببخشد… هرجایی که ضروریست.

 

 

ببینید که چگونه همه ی نقاط انرژی چاکرای شما هماهنگ و فعال می شود. همه ی آنها باهم مشترک می شوند و در قلب به هم می پیوندند. چگونگی گرم شدن و پرقدرت شدن قلبتان را احساس کنید. به خودتان بگویید:

من برای خرد و دانش آماده ام…

من برای عشق آماده ام…

هشیاری و خلاقیت من دائما در حال توسعه یافتن است…

من سالم هستم و از برنامه ریزی ها و انرژی های محدود کننده آزادم…

من از ادیان و سیستم های باوری آزاد هستم و خودم مسئولیت زندگی ام را به عهده دارم…

خواسته ها و انگیزه های من با هستی هماهنگ است…

من مهربان و دلسوز هستم…

من عشق می بخشم و دریافت می کنم…

من زندگی ای پر از عشق دارم…

اکنون ببینید این توپ نورانی که شما هستید، آنقدر بزرگ شده که تمام سیاره را پوشش داده است. تمام این فرکانس در حال پاک کردن زمین از هر نوع انرژی منفیست. ببینید که چگونه همه ی انرژی های تاریک سوزانده می شوند و انرژی روشنایی آنها را پس می زند. در رده ی افرایی، این اتفاق واقعا در حال روی دادن است و این بر رده ی فیزیکی هم اثر شدید خواهد گذاشت.

 

شما می توانید این مراقبه را هرگاه که خواستید انجام دهید. این انرژی معنوی را در سیاره تقویت خواهد کرد. بنابراین همگی این فرصت را برای رشد و نمو کردن خواهند داشت. به یاد داشته باشید، همه چیز انرژی است و زمان در واقعیات بالاتر وجود ندارد. زمان فقط تصور کلی سه بعدی زمینی ماست. زمان و فضا قابل انعطاف است. عالمگیر فکر کنید. با عشق فکر کنید. عشق کلید است.

بدرود.

صفحه فیس بوک دانش کیهانی

منبع :        http://www.facebook.com/danesh.keyhani

با تشکر از دوست خوبم که این مطالب را در پیج خودشان ارائه میدهند.

*****************************************************************

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Advertisements

Posted on ژانویه 9, 2012, in پلياديان. Bookmark the permalink. 16 دیدگاه.

 1. آیا هیچگونه مدرکی در درستی این سخنان است ؟

 2. منتظرم ببینم چه وقت سر از لاک یوتیوبش درمیاره و سمینار اجرا میکنه و از این حرفاش پول درمیاره!
  فعلا خانم در حال مقدمه چینی هستن.
  با تشکر از مترجم مطلب.

 3. پس چرا حرفي از اگاهي ٢٠١٢ نزده

 4. باسلام
  وتشکر از هارا عزیزبا این ترجمه خوبش
  بعضی ها می خواهند در همان دنیای آدمای بدوی با همان درک پایین باقی بمانند چرا؟
  آیا ما با آنها که فکر می کردند زمین مسطع است باید یکی باشیم آیا آنها درکی از کاهنات وجهان هستی داشتند آیا اگر کسی پیدا می شد وحرف از هوشمندی کل می زد ومی گفت که همه چیز انرژی است می توانستند درک کنند ؟ آیا ما آنقدر رشد نکردیم که درک کنیم سخنی که ازدل برخیزد بر دل نشیند؟ شاید هم تقصیر از ما نباشد چون دنیای ما را آنقدر تاریکی فرا گرفته که دیگر یا نور را نمی بینیم یا با شک وتردید آن را رد می کنیم وسرابی می بینیم برای فریب ما ولی دوستان بیاید این پرده شک وبد بینی را از جلوی چشم خود دور کنیم تا نوررا بتوانیم تحمل کنیم اگر چشم سر وچشم دل باز کنیم می بینیم که امثال آلایا در همه جا وجود دارند حتا در کشور خودمان مهم این نیست که چه دینی دارند مهم این هست که عشق و نور به تمام هستی را در بین مردم جاری می کنند

  پراز عشق ونورباشید

 5. lمیپندارم هستی و انگاه خواهی بود. مگر نه این است گه هر پدیده ای ابتدا در ذهن شکل میگیرد سپس در بیرون متچلی میگردد. سئوال اینجاست ان تصویری که در ذهن ما شکل میگیرد چگونه ساخنه میشود ان ایده در اگاهی کل بوده و نقش ان در همه اجزائ کائنات از ازل بوده حقیقت بعدی ساخته شدن ان ایده است و مگر همه عالم از انرژی شکل نمیگیرد و این انرژی در همه جا موجود نیست پس تغییر شکل و ساخته شدن میتواند بر اثر یک ایده قوی رخ دهد. استنباط من این است که یک باور قوی اگر چه جمعی ان موثرتر است میتواند از هیچ ماده بسازد کما اینکه هیچ واقعا لا ممکن است حالا در رابطه با موضوعات فوق جهان اطراف ما به طور حیرت انگیزی روزانه تغییرات بزدگی میکند و این شتاب بر اثر باورهای جمعی که کم کم یک ایده قوی جمعی ان را میسازند به یک واقعه بیرونی منجر میگردد واز میان تعداد باورهای ممکن ان باوری که تعداد بیشتر ناشر ان گردند شانس بالاتری برای تحقق خواهد یافت این همان راز تنازع بقا است که حالا در ضمیر اگاهی به شانس پیروز یک باور رسیده است .پس بیایید صرفنظر از اینکه کی چه میگوید به گویشها گوش فرا دهیم و یک باور ایده ال را بپذیریم باور قوی جمعی بسازیم تا خلقش کنیم …تمام

 6. آقا یا خانم Ufolove من از چه طریقی میتونم با شما ارتباط بیشتر برقرار کنم؟

 7. زحل!
  ما به فردی که تاریخ میگه امثالش همه شیاد بودن،
  رخنه گرفتیم
  و
  شما به مایی که امثال این خانم میگن شکاک هستن،توهین میکنید!!! ما بدوی؟
  یک دین جدید میبینم
  دینی که علمایش،شعارشان این است:
  مردم!دین دروغ است!

 8. لطفا مطالبي هم در مورد اثبات حقانيت اسلام بزار

 9. سلام.
  بله ایشان واقعا درست میگن خانوم الایا
  من خودم شخصا امتحان کردن اولش یکم سر گیجی داره ولی بعدش خوبه (امتحانش کنین حتما)
  ای باده خاران اگر در کعبه هست پنهان…

  من به انرژی هوشمندی کیهانی اعتقاد بیشتری دارم!
  (ارتباط)

 10. بله ممنون!

  در مورد معبدها یا شهرهایی که در مریخ هستش مطلبی بزارین
  اهرام مصر تو اونجا وجود داره!!!!!!

 11. اونهایی که از این دستورات کذایی جواب میگیرند همانند درک واقعیت مجازی هست که مردمان همین سرزمین 32 سال پیش بصورت عکس امام در ماه میدیدند و باور می کردند.انسان اگر بخواد چیزیو باور کنه،حتما می کنه و اگر نخواد نمی کنه. فقط مهم استفاده از دلیل نام انسان نهادن به ماست. تاثیرگذار باشید تا تاثیرپذیر. ساده نباشید…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: