آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش سه


آلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.

لینک کانال آلایا:

http://www.youtube.com/user/777ALAJE

در ادامه توجه شما را به متن سومین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.

 

آلایا – اهل پلیدیان – بخش سه

زمین در جریان یک دگرگونی قرار دارد و در حال جابجایی به فرکانس بالاتر است. همه ی سیاره ها چنین تغییری می کنند. این راه طبیعی تکامل است. همه چیز در کیهان توسعه می یابد. هیچ چیز بی تغییر نمی ماند. فرکانس زمین به آرامی در حال افزایش است، اکنون بالاتر از چند دهه پیش است. به همین دلیل برخی از شما احساس می کنید زمان سریعتر می گذرد. این به شما این امکان را می دهد که هشیاری خود را سریعتر گسترش دهید. زیرا چیزهای بیشتر در زمان کمتری رخ می دهد و افکار شما سریعتر آشکار می شود.

در این فرکانسهای بالاتر هیچ چیز بد نمی تواند وجود داشته باشد. به این دلیل است که کنترل کننده های خبیث زمین که شامل انسان زمینی و غیر زمینی هایی شرور می باشد، هر کاری می کنند تا فرکانس زمین را پایین نگه دارند. آنها بمب های اتمی روی زمین و در آسمان منفجر می کنند تا میدان مغناطیسی زمین را مغشوش کنند. آنها انرژی جنگ، نفرت، رقابت و حماقت را توسط رسانه ها گسترش می دهند و با دستکاری در اقتصاد، ترس به وجود می آورند. آنها قرنهاست رفتار انسانها را مطالعه کرده اند و با استفاده از تحریک کردن توده برای نیازهای ابتدایی، آنها را ناآگاه و بی اطلاع نگه می دارند. آنها می ترسند که جامعه، زیادی رشد و نمو کند. بنابراین آنها حتی به وسیله ی هواپیما مواد شیمیایی پخش می کنند تا جامعه را ناخوش و بیمار نگه دارند. آنها بیشتر و بیشتر این کارها را انجام می دهند. آنها می خواهند کنترل همه چیز را به دست بگیرند.

اما یک نیرو توانایی جلوگیری از آنان را دارد و این قدرت، انرژی معنوی ست. هرچه مردم بیشتر از قدرت معنوی عشق کل استفاده کنند، برطرف کردن خطر آسانتر خواهد بود. تا زمانی که شما زمین را به شکل کشورهایی تقسیم شده ببینید، از هم بیزار باشید و همچشمی کنید، کار را برای کنترل کنندگان شرور زمین بسیار آسان می کنید. اگر شما می خواهید یک انرژی ضعیف تر را دگرگون کنید، باید از یک انرژی قوی تر استفاده کنید. در بعضی موارد، این به صورت خودکار پیش می آید. زیرا هرچه انسانها بیشتر رنج ببرند، بیشتر شروع به جستجوی راهی برای پیروز شدن می کنند. آنها شروع به جستجو کردن حقیقت و انرژی معنوی هستی می کنند. بنابراین این را به صورت یک مبارزه و تمرین ببینید تا بر نیروی منفی درونی و بیرونی غلبه کنید. شروع کنید به شفادهی درونی و پیشرفت.

فرکانسهای بالاتر که از سرچشمه ی روشنایی می آیند، همه ی انسدادهای درونی و احساسات ناخوشی را بیرون می آورند. بنابراین شما می توانید روی آنها کار کنید و آنها را شفا دهید. شما نمی توانید با انرژی های مسدود به بعدهای بالاتر بروید، مسائل حل نشده یا نفرت و تکبر.

افراد آشوبگر، با نفرت، تکبر، طمع یا خودخواهیشان نمی توانند انرژی های بالاتر عشق را تحمل کنند. آنها از عشق متنفرند. آنها از کسانی که در مورد عشق حرف می زنند متنفرند و به آنها توهین می کنند. آنها از هرچیزی که عشق را بیان می کند متنفرند. مانند موسیقی های هماهنگی، رنگهای زیبا یا طبیعت. آنها از کسانی که حقیقت را بازگو می کنند بسیار متنفرند، زیرا چهره ی شان در حال آشکار شدن است. آنها این حق و فرصت را دارند که خودخواهی شان را کنار بگذارند و یا همینگونه منفی باقی بمانند و درسهای شان را در زندگی های بعدی یاد بگیرند.

 

این مهم است که همه ی عیب و نقص های شخصیت شفا داده شود. همه ی پیامدهای کردار و آسیب های پیش آمده از این یا زندگی های گذشته التیام داده شود و از شر برنامه های منفی جامعه خلاص شد. مانند افکار رقابتی، خودخواهی، حسادت، فرقه ها، باورهای دروغین و نفرت از مردمی که در قسمت دیگری از سیاره زندگی می کنند. این راه را آزاد می کند تا شما آگاهی معنوی تان را پرورش دهید. با هشیاری بالاتر، شما درک خواهید کرد که همه چیز انرژی است. افکار، احساسات، اشیاء، رنگها، موسیقی، اَشکال… همه چیز… و همه چیز به هم مرتبط است. انرژی معنوی یا خدا، هشیاری است. هستی، خلقت، سرچشمه… هشیاری می تواند در حالات بسیاری پدیدار شود، فیزیکی و غیر فیزیکی. بسته به رده ی فرکانس.

انرژی سرچشمه ی همه چیز است. شما می توانید از این انرژی استفاده کنید و حقیقتِ خودتان را خلق کنید. در واقع شما از قبل، بی اختیار در حال انجام این کار هستید و طرح های منفی ذهن را با آن آمیخته اید، مانند ترس یا نفرت. می توانید تصور کنید که چه اتفاقی می افتد اگر افراد کافی، انرژی کیهانی هشیار را ببینند، همراه با تمرکز بر عشق همگانی؟ این باعث می شود هشیاری شما پیشرفت کند و کیفیت زندگی تان سعود کند. و هنگامی که من می گویم عشق، منظور من عشق تحریف شده نیست که شما در ادیانتان، فرقه های تان یا روابط تان استفاده می کنید. منظور من عشق پاک واقعی عالمگیر است، قدرت روشنایی معنوی. این آغاز به پاک کردن انرژی های بدنتان می کند و زیرساخت اتمی تان را دگرگون می کند. شما میل خواهید داشت که بدنتان را پاک نگه دارید تا این انرژی متعالی را داشته باشید. شما مایل خواهید بود که هماهنگ باشید و از پرخاشگران و افراد منفی دوری کنید. پرخاشگری، نفرت، ترس و غمگینی، انرژی شما را پایین نگه می دارد. اینها ساختار ملکولی بدن را تغییر می دهند. بدن را ضعیف می کنند و باعث حملات قلبی، سرطان، آبسه، آپاندیس، رماتیسم و دیگر بیماری ها می شوند. بنابراین شما از افراد شر، استرس، مواد مخدر و غذای ناسالم دوری می کنید.

 

پیوند به سرچشمه را بیابید. برای پاک کردن انرژی های منفی از بدنتان، اغلب به طبیعت بروید. بیماری ها از انرژی های منفی می آیند یا احساسات سرکوب شده و شفا نیافته. برخی به دلایل کارمیک (نتایج کردار) و برخی به دلایل کردار دولت محرمانه ی جهانی. با فرکانس بالای عشق کیهانی، شما می توانید تمام انرژی های منفی را دگرگون کنید. با انرژی عشق، شما توانایی این را خواهید داشت که خرد و دانش بدست بیاورید. با دانایی و خرد، شما می توانید کارمای منفی را پاک کنید. و شما خالق هشیار زندگی خود هستید. زیرا شما قوانین معنوی را همیاری می کنید. خرد و حکمت، از درک کردن و خوب یاد گرفتن از تجربه های همه ی زندگیهایتان بدست می آید. این هشیاری معنوی شما را رشد می دهد.

 

پیش از اینکه شما روی زمین ظهور یابید، شما درسهای معینی انتخاب کرده اید که می خواستید تجربه کنید و در آن استاد شوید. برای رشد دادن معنویت و توسعه دادن نفستان (خود هشیار، روح). انسانهای خیر اندیش در دیگر سیاره ها، مزاحم آموزشهای شما نمی شوند. ما هرگز این فرصت برای تکامل یافتن را از شما نخواهیم گرفت. ما راه ها را به شما نشان می دهیم، که چگونه خودتان می توانید از پس آنها برآیید. ما فقط هنگامی اجازه ی دخالت داریم که خودمان همانند شما بر روی زمین مجسم باشیم. این کار توسط خیلی از افراد از صدها نژاد خیرخواه انجام شده. بیشترشان از طرف ما پلیدینها. زیرا ما از گذشته ارتباط قوی با زمین داریم! و زیرا ما در سیاره های مشابه هم این کارها را انجام داده ایم و همچنین بیشتر تجربه داریم. به این شکل ما می توانیم مستقیما با شما صحبت کنیم و به عنوان یک آهنربا برای انرژی های کیهانی بالاتر عمل کنیم.

ما کارگران روشنایی با استعدادهای بسیاری هستیم. ما هنر و هر چیز هماهنگ را دوست داریم. ما هیچ کاری با آیین یا سازمانهای زمینی شما نداریم. برخی از ما از بُعدهای بسیار بالا می آییم، جایی که همه چیز روشنایی و پاکی خالص است. هرچیزی که ما انجام می دهیم، با قوانین هستی هماهنگ است، «کارما» و زمان مناسب برای عمل. همچنین شما باید بدانید که گروه های متفاوتی از پلیدین ها وجود دارند. در سیستم ستاره ای پلیدین بیش از 2000 سیاره وجود دارد

و همگی به گونه ی متفاوت رشد یافته و در بُعدهای مختلف هستند. بعضی عضو اتحادیه ی کیهانی هستند و بعضی نه. برخی می توانند همزمان اینجا و در آینده حضور داشته باشند. با تقسیم کردن هشیاری و انتقال آن به دو بدن.

 

هنگامی که شما اطلاعات در مورد ما را مطالعه می کنید، باید از خود برترتان استفاده کنید تا تشخیص دهید که آیا آنها از طرف ما هستند یا از طرف غیر زمینیان بدخواه که به اسم ما، اطلاعات نادرست پخش می کنند و یا به سادگی از طرف افراد خودخواه که می خواهند توجه همگان را جلب خودشان کنند. ما با شما ارتباط هایی داریم اما بیشتر در سطح بالاتر، هنگامی که ذهن خودخواه تان خوابیده. با هشیاری بالاتر شما توانایی احساس این که آیا اطلاعاتی درست یا نادرست است، را خواهید داشت. شما از افکار عقلانی خطی محدود استفاده نخواهید کرد. شما از افکار کروی مانند استفاده خواهید کرد تا یک موضوع را از هر رده ببینید. شما نمی توانید با افکار عقلانی خطی به آگاهی معنوی دست یابید. فقط با عشق و آزادی از سیستمهای اعتقادی. فقط هنگامی که شما با هستی و خود برتر همیاری کردید.

با استفاده از انرژی قلبتان، شما کمک با ارزشی به سیاره برای جبران ضررها می کنید. هر عمل، فکر یا احساس، مسیر آینده را عوض می کند. زیرا آینده چیزی ثابت نیست. افکار و احساسات شما، هر ثانیه در آینده ی شما تغییر ایجاد می کنند. بنابراین احتمالات زیادی برای آینده وجود دارد. هیچ اتفاقی در زندگی وجود ندارد. هر پیشامدی به دلیل خاصی رخ می دهد، حتی اگر شما مستقیما دلیل آن را نبینید.

صفحه فیس بوک دانش کیهانی

منبع :        http://www.facebook.com/danesh.keyhani

با تشکر از دوست خوبم که این مطالب را در پیج خودشان ارائه میدهند.

*****************************************************************

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

 

Posted on دسامبر 10, 2011, in پلياديان. Bookmark the permalink. 33 دیدگاه.

 1. با سلام
  امیدوارم هرچه سریع تر این دگرکونی مثبت تمام جهان را فرابگیرد وافکارمنفی مانند حسادت و نفرت ، وحشت ، خودخواهی وغیره جای خود را به عشق وروشنایی بدهد ودرآینده نزدیک زمانی برسد که زمین خانه ای باشد که خانواده بزرگ انسان ها در آن زندگی می کنند نه این که به بهانه دین وآیین به جان هم بیفتند وهمدیگر را نابود کنند وای کاش زمانی برسد که آکاهی وفرهنگ تمام انسان ها آنقدر زیاد باشد تادیگر ازدیاد جمعیت گرسنگی وقعطی سومالی را در بر نداشته باشد ای کاش به جای این که آلمان مردم کشورش را به بچه دار شدن زیاد تشویق کند از خانواده های سومالی که هر کدام چندین بچه دارند حمایت کند واز آنها مانند یک شهروند آلمانی در کشورش حمایت کند اگر تمام کشورهایی که رفاه بیشتربرای جمعیت بیشتر را می توانند داشته باشنند به تعدادی از افراد فقیر وگرسنه وبی سواد کشورهای پرجمعیت کمک کرده واز آنها در کشور خود حمایت کنند ودست از نژاد پرستی بردارند وتمام انسان ها را از یک خانواده بدانند ، آن زمان است که جمعیت زمین به تعادل می رسد وهمه دررفاه وآموزش وآکاهی یکسان به سر می برنند دیگر عکس هایی ازجسدهای بچه های سومالی که از گرسنکی جان داده اند ومانند تکه ای زباله دراین گوشه وآن گوشه اوفتاده اند وبرای رهگذران وجامعه جهانی مهم نیستند در اینترنت دیده نمی شود ودل انسان را به درد واشک به چشم نمی آورد .
  به امید روزی خیلی نزدیک که همه ی انسان ها از یک خانواده به حساب آیند.

  با تشکر از رامتین عزیز ومترجم خوب وترجمه خوبش با اشتیاق منتظر ترجمه ی قسمت بعدی هستم .
  بازهم سپاسگزارم از زحمت شما عزیزان

 2. اما من در اين سه بخش صحبتهاي ايالا چيز جديدي نديدم اينها همان حرفهايي هست كه درتمام اديان چه الهي وچه غيره گفته مي شود چيزهايي مثل خوبي ، پاكي،افكار خوب و… به هر حال تا اينجاي قضيه دربين اينهمه عجايبي كه در دنياي ما هست چيزدندون گيري رو اين آقا نگفته ويه سوال هم دارم كه آيا براي اثبات خودش مدركي يا حرف مهمي كه ادعاش روثابت كنه گفته يا نه؟

  • Duste aziz doroste in harfa tekrari be nazara miyad amma aya motevaje shodi ke zendegi hameye ma baste be in nokate riz dare!in harf ha ke ba fetrate hame sazegare va man bayid midunam kasi bashe ke bege in harfa ghalate , be nazaret esbat mikhad? In moadeleye difransiyel nist ke sabet koni khub budan va mosbat budan khube. Vagti sohbat az universe mishe manzur ine ke barayand hameye ensanhaye ruye zamin moshakhas mikone ke ma dar sathe energiye konooni koja mirim. vagti motevaje beshim ke tamame eshkalat va bimariha va dar giriha va… az khode mast dige shekayat nemikonim va say mikonim khodemuno dorost konim jaye inke baghiye ro gonah kar bedunim..

 3. ,بیایید عاقلانه به مسائل نگاه کنیم . به نظر اینجانب اگاهی یکدفعه از اسمان نازل نشده و شرایطی دارد اولا میزان تحصیل عمومی جامعه دومادرک درستر حقایق بوسیله اطلاعات درست که ان هم از طریق وسایل ارتباط جمعی میسر استو اینترنت سوما سازمانهای بین المللی پیگیر تازه انهم در شرایط اضطراری فعلی وکسب اتحاد بین ملل وبا توجه به مشکلات زمین که همه ما تا حدودی به ان واقف هستیم یک ضرورت حاد برای همه بشر تغییرات را اجتنالب ناپذیر کرده است پس صرف اینکه بپذیریم یک نیروی ماورای بشر در این تغییرات دخالت داشته است خیلی تخیلی مینماید.و اینکه افرادی با چنین ادعاهایی داییه تغییرات داشته باشند به نظر بیشتر اسباب خنده است ولی… تاریخی که از قبل برای این تغییرات درج شده با وقوع حوادثی پی در پی که پیک حوادث و نیز تغییرات تفکرات بشر بوسیله تحصیلات و پخش ان در اینترنت در یک نقطه جای تفکر و احتمال دخالتهایی ماورای زمینی را هم دارند که به نظر اینجانب بیشتر کمکی است تا دخالتهای مستقیم و من به دلایلی که بعدها خواهم گفت به دخالت مستقیم متعقد نیستم که این درخت خودش باید به بار بنشیند….تمام

  • Ta 30 sale pish energy darmani va acupuncture tavahom va gheyre manteghi bud. Alan hardoye in mavared va bekhosus Energy , az jadidtarin mabahese elmi hastan.Daneshgahaye donya ro search kon va CAM ro bebin. Dastgahe Keriolis halehaye ensan ro ax bardari mikone. Haleha ta 20 sale pish jozve khorafat budan. Shayad nadunestane ma luzuman be maniye nabbudan nabashe va feghat sathe danesh bashar hanuz inghadr nist ke kheili az vaghiyiyatio hanuz dark nakarde…tamam

 4. حرفهای زیبا ولی بدون پشتوانه.

 5. سلام آقارامتین عزیز
  خوشحالم که همچنان مینویسی بعد مدتها دوباره مطالب شما رو میبینم.
  مطلب جدید از کریون نداری؟ اگه لطف کنی ممنون میشم

 6. يكي از اين بابا سوال كنه پس امثال شما كه ما انسانها بخاطر لطفشون به نوع بشر اونها رو فرشته خطاب ميكنيم چكاره تشريف دارين وكجا بودين تاحالا گذشتگان بدبخت ما كه اينترنت نداشتند چه ظلمي بهشون شده .شما هم وايسين نگاه كنين هر بلائي سر بشر اومد بگين اخي بيچاره ها.شما (فزشتگان)به انسان كرنش كردين واونو محترم و بالاتراز خودتون دونستين پس وظيفه سنگين تري از اين كه قايم بشين و چهار خط تو اينترنت بنويسين دارين.وظيغه شما فقط به تعداد كمي كه به اينترنت دسترسي دارن تموم ميشه اينام كه همين جوري كشككي كه نميشه حرف زد پيغمبر براي عرب در جاهليت كه سواد هم نداشت ماه رو صاف كرد تا ايمان بيارن ولي حالا كه روزي 2000 نفر ادعاي پيامبري و خدائي ميكنن معجزه لازم نيست يلخي هر كي هرچي گفت بگيم چشم مگه نميگين تحقيق كنين ودرست را پيدا كنيد خوب حالا بگو شما چي دارين رو كن ببينم چند مرده حلاجي؟؟؟

  • جوان جان اینایی که گفتی خودش سر جاش جای بحث داره. اما کی دقیقا» گفته پیغمبر شما ماه رو «صاف» کرد؟
   خودت اونجا بودی شما؟ دیدی با چشمای خودت؟ چهارتا عکس میگرفتی میاوردی ما هم ببینیم و لذت ببریم و ببینیم خودت (چند مرده حلاجی) به قول خودت. مرد حسابی مگه ماه آسمان و کهکشان آرده که بشه صافش کرد؟

   • نخير آقايان راوي آنجا بودند …! مانند جناب شريعتي در كتاب فاطمه فاطمه است… البطه باضبط صوت……!!!!!

 7. یک حقیقت مهم درمورد یوفوها نور درخشان اوناهست چرا؟

  1-ممکن بوسیله ایجاد نورحرکت میکنند یاتشعشع پرتوهای الکترو مغناطیسی هستش 50٪
  2-ممکن میخوان جلب توجه کنند تاانسان ها ازچیزی اگاه کنند10٪
  3- ممکن وسایل پرنده جاسوسی باشه که توسط کشورهای غربی تولید شده .تاطوری خودشون فضایی معرفی کنند .یک ضربالمثل میگه کجاپنهان شم جلوچشم40٪

  البته شنیدم بعضی ها میگن اینها لیزر 3 بعدی هستش که توسط ماهواره ها ایجادمیشه

  • دوستان گرامي نور مورد بحث بخاطر يونيزه شدن شديد فظاي اطراف بخاطر انرژي الكترومگنتينگ مي باشد در همين سايت دنبال تكنولوژي بشقاب پرنده بگرديد…

 8. دوستان عزیزم، بنده فکر می کنم اصل موضوع خود پیام هست. ظاهرا پیام ایشان کاملا هضم نشده. دقت کنید که اگر راهنمایی های آلایا مناسب نیست پس نباید سخنانش را جدی گرفت و بهتر است از آن گذر کرد. اگر پیشنهادات آلایا راه حل خوبیست دیگر چه اهمیت دارد که به دنبال اثبات زمینی یا غیر زمینی بودن آن باشیم؟ اگر او زمینی باشد یا نباشد، اکنون میان ما صحبت می کند و درصورت مناسب بودن گفته هایش می توانیم از وجودش سود ببریم.
  فکر می کنم بجای اینکه به دنبال نشانه ها باشیم، بهتر است به عقل خودمان رجوع کنیم و دانش بیشتری برای درک حقیقت کسب کنیم. دانش برای یاد گرفتن بی نهایت است. چه اهمیت دارد که منشاء آن زمینیست یا خیر؟
  آیا ما مانند همان افراد بدوی در گذشته هستیم که حتما باید معجزه ای از پیامبران ببینیم تا سخن آنان را هضم کنیم؟ آیا هرکسی بیاید و بخواهد دست ما را بگیرد باید از تک تکشان نشانه و معجره ببینیم؟ آیا ما به بلوغ فکری نرسیده ایم تا خودمان بتوانیم راه درست و اشتباه را تشخیص دهیم؟

  فکر می کنم بهتر است سخنان آنان را بشنویم و با توجه به عقل خودمان جویای حقیقت شویم. اصلا گیریم که ایشان آمدند و سفینه ی فضایی شان یا مدارکی دیگر را به شما نشان دادند، حال که اثبات کرده غیر زمینیست باید به گفته هایش اطاعات کنیم و ایمان بیاوریم؟ خیر، از کجا مطمعن باشیم که هدف او چیست؟ دوستان من، مهم خود پیام است. به دانش و آگاهیتان رجوع کنید تا راه درست را پیدا کنید. آلایا هرکسی که باشد در میان گفته هایش پیشنهاداتی بسیار مناسب برای زندگی امروز ما دارد.
  برکت باشد

 9. همان انرژی هوشمندی هستش
  اگه به ارتباط نرین دوباره چرخه تکرار میشه

 10. ممنون از تهیه و ترجمه این مطلب، به نظر نمیرسه الایا از پلیادس باشه، اما حرف غریبی نمیزنه، یعنی در این زمانه در این دوران بحران باید «دردمند باشید، عقده مند نباشید»
  حالا که دوران ارمانگراها هم تموم شده و این خصیصه و به دنبالش نقاط کور و منفیش هم از بین رفته و گوشه و کنارها هم اگر جنجالی به پا میشه با بازخوردهاش زود این افراد از موضع خودشون عقب میکشن، این حرف بیشتر درک میشه و بهش احتیاج هست
  خلاصه مطلب اینکه باید قانع شد که»هدف وسیله رو توجیه» نمیکنه، و این یعنی بازنگری در خیلی اعتقادات برای افراد به خصوص دگمی که به خاطر مقدساتی که در مغزشون فرو کردن انسانیت و در واقع خودشون رو قربانی کردن،شدند افرادی پر از نفرت، دگم، در مقام حکم صادر کردن برای اطرافیان و همیشه در رنج و عذاب، و البته قربانی…
  منظور الایا هم به نظر میرسه این هست که مهم نیست در چه موضعی هستیم، تحت ستم یا…. هیچ چیز نفرت و خشم و برونفکنی این ناراحتی به صورت رفتار منفی با دیگران رو توجیه نمیکنه، حتی بر حق بودن.

 11. جریان نوری که ناسا دیده کنار عطارد چیه؟ میگن صفینه فضاییه

 12. سلام این مطلب واقعا به من انرژی میده من هر روز دارم به این سایت می آم که ببینم باز هم مطلب جدیدی از آلایا اومده یا نه آیا امکان دانلود فیلمهاش هست چون به نظرم خود صداش هم آرامش دهنده است.
  مرسی

 13. جالب بود.باسپاس از هارا

 14. 00 ، 59 ، 58 ، 57

  ساعت، سه و نیم صبح دیروز!
  اینجا لامکان است.
  صدای ما را از ازل‌آباد می‌‌‌شنوید.
  اینک سرخط اسرار. . .

 15. چرا اینقدر پست ها کم شدن

 16. باسپاس
  در صورت امكان ترجمه مابقي ويدئو ها را بگذاريد،
  بيصبرانه منتظر هستيم….

 17. ببینم این خانوم نکنه خرعبلات Billy Meier پیرمرد یک دست سویسی رو که سالهاست ادعا می کنه از پلیاد عده ای فضانورد با اون رابطه دارن و تابحال کلی عکس و فیلم ازشون تحویل داده باور کرده؟ اخرش هم کاشف به عمل امد که اقای بیلی تو خونه ی خودش همه رو درست می کرده.

  (یک محقق که 12 سال در مورد یوفولوژی تحقیق کرده و مدت هاست که دیکه وقت تحقیق نداره!)

 18. به دوست عزیز A.N
  ظاهرا شما موضوع را به طور کامل متوجه نشدید. من متوجه نشدم که شما در مورد کدام خانم صحبت می کنید. ممکن است مطالب مشابه را اشتباه گرفته باشید دوست من. درصورت تمایل برای درک این موضوع بهتر است یکبار دیگر بخشهای پیشین رو مطالعه کنید و به کانال یوتوبی که لینک آن در مطالب موجود هست برید.
  شاد و سربلند باشید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: