کشف مومیایی شگفت انگیز+عکس


به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از مهر، در یک موزه خصوصی انسانی شناسی واقع در منطقه «آنداهویایلیلاس» در استان «کوئیسپیکانکی» در پرو، یک دانشمند علم انسان شناسی به نام «رناتو ریکولم داویلا» از کشف یک موجود مومیایی خبر داد که از ویژگیهای انسانی برخوردار نیست.

این محقق توضیح داد که طول این بدن 50 سانتیمتر بوده و دارای یک سر مثلثی شکل و حفره های چشم بسیار بزرگ است.

همچنین نرمه سر این مومیایی بسیار بازتر از آن چیزی است که بتوان گفت متعلق به یک کودک است، درحالی که ویژگی نرمه سر تنها در کودکان کمتر از یکسال دیده می شود. از سویی دیگر، این مومیایی دو دندان آسیای بسیار بزرگ دارد که تنها افراد بزرگسال می توانند مشابه آن را داشته باشند.

وی در یک مصاحبه رادیو تلویزیونی اظهار داشت: «این مومیایی ظاهر انسانی ندارد چراکه سر آن مثلثی شکل بوده و نسبت به بدنش بسیار بزرگتر است. در ابتدا فکر می کردم که یک کودک را پیدا کرده ام اما پزشکان اسپانیایی و روسی که برای بررسی آن آمده اند تائید کردند که این موجود واقعاً یک غیر انسان است.»

وی افزود: «هرچند بررسیهای این پزشکان سطحی بود اما آشکار است که این ویژگیها با هیچ گروه نژادی در دنیا سازگار نیست. باقیمانده های کره چشم راست به این دانشمندان کمک خواهد کرد که ژنتیک DNA این موجود را شناسایی و تعیین کنند که آیا این مومیایی متعلق به یک انسان است یا خیر.

توضیح دیگری که می توان برای این کشف عجیب ارائه کرد این است که این جمجمه به عنوان بخشی از یک آئین قبیله ای، بدشکل شده باشد. درحقیقت قبیله ای در کوههای آند پرو که 9 هزار سال قبل می زیسته است از روش تغییر شکل استخوان پس سری مثلثی کشیده شده استفاده می کرده اند.

این قبیله برای دست یافتن به این قالب جمجمه، سر نوزاد که را بسیار نرم است در یک پارچه کتانی سفت می بستند. در مواردی که فشردگی جمجمه بالا بود سر در میان دو تکه چوب قرار می گرفت. این کتان یک ماه پس از تولد به سر نوزاد بسته می شد و برای شکل گرفتن جمجمه حداقل شش ماه باقی می ماند.

به گفته محققان، نتایج نهایی آزمایشات DNA این مومیایی تعیین می کند که آیا ما در دنیا تنها هستیم و یا بیگانگان فضایی از هزاران سال پیش در زمین تردد داشته اند.

این خبر در شرایطی اعلام شد که هفته گذشته کاخ سفید سرانجام در پاسخ اعتراض 5 هزار آمریکایی که از دولت این کشور خواستند تا واقعیت را درباره وجود یوفوها اعلام کند، اظهار داشت که بیگانگان وجود ندارند.

به گفته کاخ سفید، دولت آمریکا تاکنون هیچ سندی دال بر اینکه خارج از سیاره ما حیات وجود دارد و یا اینکه یک حضور فرازمینی با ما تماس گرفته و یا با نژاد بشر ملاقات کرده باشد نیافته است. همچنین هیچ اطلاعات قابل قبولی به عنوان شاهد و یا دلیلی برای وجود آنها در دست ندارد و در واقع بیگانگان تاکنون خود را از آگاهی بشر پنهان کرده اند.

Posted on نوامبر 20, 2011, in فرازمینی ها در زمانهای کهن. Bookmark the permalink. 24 دیدگاه.

 1. كامنتم نيست !

 2. ببخش رامتين فك كنم از مرورگرم باشه

 3. واقعا کل شگفتی دنیا یک طرف امریکای جنوبی هم یک طرف من که مجذوب تمدن اونجا هستم……

 4. کدوم حرف کاخ سفیدو میشه باور کرد که اینو باور کرد؟!؟!؟
  کاخ سفید تو کل عمرم ندیدم که یه خبر راست بده دست مردم

 5. سپاس و درود روز افزون/مطالب خیلی جالبه رامتین جان.با توجه به اینکه فقط یک سال دیگه به سال 2012 مونده,می شه در خواست کنم یکم مطالب اپدیت در این مورد و وقایع کم سابقه ای که در حال روی دادن هست بزاری/مرسی

 6. بنده از خیلی وقت پیش به این وبلاگ و سایت سابق ارادت داشتم و شخص آقا رامتین را هم فردی محترم و کوشا می دانم و همیشه هم از مقالات این محل تشکر کردم.

  مثل این جمجمه توسط یک زن و شوهر و بوسیله ی یک دختر کشف شد و اسمش هم کودک ستاره ای گشت.حتما خبر دارید.مقالاتش هم داخل همین سایت وجود دارد.توصیه می کنم دوباره مطالعه کنید تا ببینید چه حرف ها که آقای Pye نمی زند.حرف از آزمایشات و ثابت شدن مشخصات DNA و هزاران دروغ دیگر.اما اگر به یک سایت معتبر رجوع کنید می فهمید که این فرد با این اسکلتی که متعلق به یک کودک ناقص الخلقه بوده چقدر پول به جیب زده است.این سایت ویکی پدیا بخوانید مراجعش هم مشخص است:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Starchild_skull

  این اسکلت یک کودک ناقص الخلقه است که حتی اجدادش مشخص هستند که از DNA نوع Haplogroup C و Haplogroup A بوده است.خود جناب Lloyd Pyeکه حتی علوم ژنتیکی را به درستی نمی شناسد هم دیگر وضعش مشخص تر است. می توانید گوشه ای از مضحک بودن ادعاهایش را بخوانید:

  http://rationalwiki.org/wiki/Lloyd_Pye

  بنده نمی گویم این مور هم همانطور است.بنده به وجود صدها موجود دیگر مادی و متفکر غیر از انسان روی زمین و در حال حاضر معتقدم و حتی مشاهده کردم.نه جنیان بلکه موجوداتی مثل یتی مثل کوتوله ها مثل …که همه را در دسته ی موجودات غیر بال دار یا همان نسناس طبقه بندی می کنیم.الان هم محدودیت حضور در روی زمین را دارند و به دلایلی در زیر زمین و بلکه به نوعی ابعاد دیگر موجودند.امید زیادی هم دارم که در آسمان ها سیاراتی بسیاری مثل زمین باشند هر چند اختر شناسان با علم احتمال این قضیه را بعید می دانند.
  اما موجوداتی را هم می شناسم که تکنولوژی را بهتر از من و شما می دانند و برای پرواز از سفینه ها هم سود می برند.همان ها که با شهاب هم مورد اصابت قرار می گیرند چه از بعد معنوی و چه مادی.بنده حرفم هوشیاری است.آن ها به مردمان قدیم که بی عقلی را پیش گرفته اند خود را خدا معرفی کردند و با بیداری افرادی درستکار مدتی است که راهی به استعمار خود نیافته اند.مطمئن باشید دوباره دنبالند.انسان هوشمندترین موجود عالم است و جاودانه.نه احتیاج به انانوکی برای تکامل داشته و نه ابدیت را گم کرده است.هم از بعد جسمی و روحی به حد آخر وجود رسیده است.اینکه قصه ی آفرینش ماسونی(که ریشه در الحاد اقوام گذشته دارد) بر مبنای ترجمه های دروغ سجین مبنای تفکر عده ای شده است. جای ترس دارد که جاهلیت تکنولوژیک بوجود آید که این گمراهی بسیار خطرناکتر از قبلی هاست.فضایی ها هم مثل ما اگر قادر به آمدن باشند می آیند و به راحتی ارتباط برقرار می کنند.آشکار بدون رموز و القاء ترس و مخفی کاری.این کاره اعمال موجودات ترسو و فریبنده ای است به نام جن.اگر قبول دارید که آن ها در انتقال خود محدودیتی ندارند قبول کنید که از هر نقطه ی عالم مادی حتی سیاره های دیگر اگر موجود باشند اطلاع دارند.اقوام و ادیان بسیاری از جمله اسلام و یهودیت و هندی ها و غیرعه از نزاع و جنگ این موجودات قبل از حضور انسان در روی زمین داستان ها بیان کرده اند.آن ها همیشه خود را صاحب عالم ماده می دانستند و این است رمز سجده نکردن بر ما.به هر حال برای آن ها تکنولوژی یعنی خنده .مثل کاردستی های کودکی ماست.زیبا و بدون استفاده.چون که آن ها محدودیت مکان و قدرت و زمان که هدف تکنولوژی است را ندارند.آن ها به عمق و ابعاد ماده آشنایند و هر چیزی که ما در هزاران سال دیگر هم به آن برسیم برای آنها الان واضح است. فقط مراقب تمییز صحیح بین موجودات باشیم.

  • ممنون از لطف شما.بنده زحمتی نمیکشم.لطف دوستان مترجم است. ولی درباره افسانه افرینش دروغین باید بگویم تحریفی صورت نگرقته.
   شما میتوانید افسانه افرینش عربها را مطالعه کنید. یا تمام تمدنها. یا به اصل ترجمه متون الواح سومری مراجعه کنید که کلمه به کلمه بیان شده است.کتاب الواح سومری نوشته ساموئل نوح کریمر شامل ترجمه کلمه به کلمه این الواح است.

  • من که تا حالا نه دیدم و نه شنیدم کودکی (هرچقدر هم ناقص الخلقه) با دندان به دنیا بیاد. اونم دندان به این گندگی!!!

 7. خوب رامتين همون كتاب كارلوس بايوس رو خلاصه كن بزار تو سايت

 8. اقا این همه اتفاقات عجیب غریب تو این دنیا داره اتفاق میافته بعد میگین 2012 اتفاقی نمیافته؟؟از همین الان شروع شده اتفاقاتی که زنجیر وار به هم وصل میشن و قراره حال و هوای این دنیا و عوض کنه/احتمالن که درباره پناه گاهایی که سر تا سر دنیا ساخته شده شنیدین؟؟

 9. vay mitarsam :S namirim 2012 😦

 10. درود.دوست عزيز جنها اگه بخوان فرمانروايي كنن خيلي راحت نسل اين اشرف مخلوقاتو منقرض ميكنن,لطفا در مورد موجوداتي كه نميشناسيشون با ديد مذهب يعني عامل تفرقه قضاوت نكن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: