راشا تودی خبر از کشف بیگانه فضایی مرده در اثر سقوط بشقاب پرنده در روسیه می دهد+عکس موجود فضایی


خانم ماراتا یاگرونام از پتروزاودسک بدن موجود بیگانه ای را چندین سال در یخچال نگه داشته بود.بیگانه در حیات پشتی تابستانی منزل خانم خانم ماراتا یاگرونام پیدا شد.بدن موجود بسیار گرم بود و تکه فلزی در کنار آن قرار داشت.قبل از آنکه خانم بدن بیگانه فضایی را پیدا کرد صدای وحشتناکی را شنیده بود.طول موجود به 40-50 سانتی متر می رسد و دارای سر بزرگی است و دهان دایره ای شکل است و با یک تکه لباس پوشیده شده است.دو روز قبل این خانم ماراتا یاگرونام با افرادی که بدن بیگانه فضایی را برای مطالعه مصادره کرده بودند ملاقاتی داشت.و با استفاده از لغات خود موضع را به مرکز تحقیقات مرکزی دانشکده علوم کارلین شرح داد.در هر حال افرادی که با وی مصاحبه کرده بودند نتوانستند از خانم ماراتا بشنود که بدن بیگانه را در کجا پیدا کرده است؟

قبل از از بین رفتن بدن پنج عکس توسط خانم یاگرونام گرفته شده بود.

*

*

*

*

منبع :    http://onlysecrecy.com

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از رامین  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on نوامبر 18, 2011, in نژاد خزندگان فضايي, تصاویر موجودات فضایی, سقوط یوفو در روسیه. Bookmark the permalink. 16 دیدگاه.

 1. این گونه موجود فضایی توی لیست هایی که میشناسیم و توی همین وبلاگ هم اشاره شده وجود نداره.
  خیلی هم شبیه کاراکتر Jabba در جنگ ستارگان هستش.

 2. همانطور که در این ویدیو هم کارشناس می گوید مدتی پیش یک به اصطلاح یوفو در سیبری پیدا شد که تمام دنیا خبرش را مخابره کردند.دقت کنید تمام دنیا فیلم و عکس هایش را پخش کردند.

  بعد چه شد!؟!؟! معلوم شد که چند دانش آموز بازیگوش از نان و مواد رنگی این را ساخته اند و یک دنیا را سر کار گذاشته اند.به همین راحتی!!! عجیب نیست.آدم فضایی از جنس نان گندم.ببینید:

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1379214/Dead-alien-stale-bread-How-frozen-Siberian-alien-BROWN-BREAD.html

  ایندفعه احتمالا کدو تنبلی،چغندری شایدم بچه ی را کباب کرده.خدا می داند.عجب دارند فکر های مردم را شستشو می دن!!! پرسیدید چرا !؟!؟ هزاران سال است که ایلومنیتی ها تلاش می کنند برخی موجودات را ستاره ایو فضایی جلوه دهند.اربابشان است باید ظاهرشان کنند.دجال را می گم.

  • حسن ایلومیناتی چی هست حالا ؟ میشه برای من توضیح بدی ؟واقعن فکر میکنی اگه همچین افرادی با همچین نیروهایی وجود داشت،اجازه میداد که انسان به قرن 21 برسه ؟یا حتا ثانیه ای انتظار میکشیدن ؟
   شما از کجا میدونی که اون آدم فضایی از جنس آرد و خمیر بوده ؟ شاید مقامات بالا «ایلومنیتی ها» نمیخاستند که این خبر جایی درز کند و دو دانش آموز رو اجیر کردن که شهادت دروغ بدهند
   حسن گیریم «شیطان» بزرگ رو هم ظاهر کردند و به روی زمین آوردند (تا الان کجا بوده؟) بعد مثلن چی میخاد بشه ؟

 3. ما همیشه با دو گروه نظریه در رابطه با موجودات فضایی برخورد میکنیم اول گروهی که تمام موارد دیده شده و یا اظهارات افراد مختلف را دربست میپذیرند و اساسا این گونه افراد زود باور بوده و خیل عظیمی را تشکیل میدهند طیف دوم افرادی که کلا تمام وقایع رایا دروغ میپندارند یا ساخته دست ابرقدرتها و فرماسونرها و…. و درست این وسط تعداد اندک افرادی که بدنبال حقایقی پنهان شده در لابلای این وقایع میباشند. و من سعی میکنم در داخل این طیف قرار بگیرم منطق به ما میگوید که با این عظمت گیتی و نیز فرض وجود جهانهای موازی ما به توان بی نهایت باید سیاراتی داشته باشیم که امکان حیات عالی در انها مهیا باشد اما چرا انها توجهی به ما نمیکنند باید به نکات زیر توجه کرد اولا اگر بپذیریم که در ان سیارات هم تمدن در درجات متفاوتی قرار داشته باشد یا از ما پایینتر قرار میگیرند که هیچ ویا در درجات بسیار بالاتر هستندکه نیازی به رویارویی نیست دوما اشکال عالیتر اگربرای اینده ما حساس باشند طبعا در موارد بسیار ضروری دخالت خواهند کرد که با توجه به رویه ای که در حال حاضر جهان متمدن در پیش گرفته است من احتمال دخالت را بسیار ضعیف میدانم و کمکی هم اگر باشد در تنویر افکار انسانها دجهت درک درستری از خویش و جهان اطراف است که انهم از طریق امواج صورت میپذیرد سوماما در احادیث و منابع مختلف ادیان داریم که منجی یا منجیان اسمانی وقتی ظاهر میشوند که جهان را گمراهی و تباهی فرا گرفته باشد و چاره دیگری نمانده باشد این درست که بحرانهای پی در پی جهان را فرا گرفته است اما ذهن هوشیار بشری در پی رفع انها است و بی جهت نیست که در طی سالهای اخیر توجه همگانی و حتی دولتهای متخاصم به توعی اشتراک جهانی جلب شده است نکته اخر میماند غم ما در شناخت این حیاتهای عالیتر که گویا به این زودیها در دسترس ما نخواهند بود ای دریغا که اگاهی برای ما از لذت زراندوزی بسیار شیرنیتر است و من خودم را بسیار در این طلاطم بین ابین شناخت سردرگم میبینم ..یا جام زلالم ده یا قصه کن کوتاه…تمام

 4. این لینک تقدیم به اقای حسن .س http://afkarnews.ir/vdcdjz09.yt0s56a22y.html امروز بقایای چند موجود خاص کشف شده البته اگه مارو ماسون یا نوکر دجال ندونید زحمت بکشید واین لینکو بخونید البته احتمالا خواهید فرمود که جمجمه ها دستکاری شده هستن ما هم میگیم چشم ولی یه نگاهی هم به چشما بندازید برای چشما چی میگید

 5. آقا این چیه دیگه؟ اصلا شبیه چیزایی که تاحالا درموردشون خوندیم نیست دستاش رو بگیری شکسته!
  کلش هم که …
  بیخیال آقا یون لطفا وقتی چیزی از ایلومیناتی ها نمی دونید نظر ندید ! یه کم درمورد افکارشون تحقیق کنید هر چی شبکه 6 و کلا اینوری ها میگن گوش نکنید ! خودتون تحقیق کنید
  درسته خدا رو قبول ندارن ولی دلیل نمیشه شیطان پرست باشن اونا همه چی رو با علم جواب میدن حتی وجود خدا رو ! ایلومیناتی ها شاخه ای از فراماسون ها هستن که اکثر فراماسون ها با اونها از لحاظ عقاید مشکل دارن !
  در ضمن این که بشر الان تا این حد پیشرفت کرده و سیر پیشرفتش تصاعدی شده بخاطر این هاست
  البته میدونم چیزی که برای اولین بار وارد ذهن بشه خیلی سخت بیرون میاد من هم دفعه ی اول از طرف اینا دیدم و کلی بهشون فهش دادم ولی یکم که تحقیق کردم فهمیدم چه جدمت هایی کردن به دنیا !!
  تنها عیبی که من از اون میبینم اینه که سعی در ترویج عقاید خودشون دارن ( بی خدایی )
  شکی هم نیست که الان دنیا داره تو دست این 13 خانواده گردونده میشه مخصوصا روچیلد!

  • سلام رامین جان…..
   لطفا این یکی رو درج فرمایید
   در اینکه در ابتدا سعی در پیشرفت انسان بر پایه مادیات داشتند شکی نیست………
   ولی به مرور زمان شروع به پنهان کاری در زمینه علم زدند که چون توجیهشون این بود که انسانها اگه به تکلونوژی برسن خودشون رو نابود می کنند بعدها این ماجرا به مسایل پزشکی کشیده شد که انسانها لیاقت عمر طولانی و سلامتی رو ندارند و همینطور ادامه پیدا کرد تا اینکه توجیه کردند انسان موجود خونریزیه و هیچ وقت لیاقت کنترل خودش ور نداره و ما باید برای مهار این حیوان درنده از بچه گیش برنامه بچینیم تا خودش سرش مشغول به عیش و خشگذرانی و ارضا قرایض حیوانیش باشه… این جوری بود برای تربیتمون برنامه چیدن….اشنایی با سکس از کودکی….سرکوب فکری شدید در مدرسه برای متیع شدن ….مواد مخدر برای مهار شدن…..هنجارسازیهای عجیب و غریب در همه سطوح اجتماع برای مشغول کردن مردم ………وهزار تا چیز دیگه…..
   از طرفی در سطح کشورها تحریف تاریخ یا برجسته کردن برخی وقایع تاریخی که حتی ممکنه مربوط به 2000 سال پیش باشه……در جهت اختلاف بین ملتها و عدم اتحاد مردم جهان ….و تقوبت افراطی ناسونالیست وطنی
   شما کشوری ور پیدا نمی کنید که با یک یا همه همسایهاش دشمن خونی نباشه …نمونه بسیاره…..ایرانها و عربهاو ترکها و ارمنیهاو………..و چه جنایتهای دیگه…….

   در بعد علمی عرض کنم که شما هر اختراعی انجام بدی به تونه تحولی تو زندگی بشر داشته باشه بی برو برگرد مال اونهاست و احتمالن جونتم ازت می گیرین….چند تا نمونه:
   رودلف دیزل کسی که موتوری ساخت که با یک بزر گیاهی کار میکرد در سال 1892..بزری مه هر کسی می تونست تو مزرعش بکاره و از بنزین و دود و دم راحت بشه…میدونی چیکارش کردند ؟؟ زنده زنده انداختنش جلوی کوسه ها و بزرشم هم نابود کردند … یه سوخت کثیف هم ساختند به اسم گازوییل که هزار برابر بنزین الودگی داره ریختن توی متورش…..ماجرا گذشت تا اینکه در سالها اخیر بزر افسانه ای دوباره کشف شد”احتمالا توسط خودشون”
   چرا اون رو کشتن فقط بخاطر اینکه بنزین شاهرگ حیاطی اقتصاد کره زمینه و اگه هر کسی بتونه بکارتش کنترلشون رو کره زمین ضعیف میشه و ممکنه کشورهایی دیگه حرف گوشکنی نداشته باشند…………………

   نمونه ای شبیه همین ماجرا درباره یک دانشمند فرانسوی که درمان ویروس ایدز رو پیدا کرد هم وجود داره که در ازمایشگاهش ور بستند………………….
   یا دانشمندی که در اوایل قرن بیستم متوری ساخت که با خلع کار می کرد”اون موقع کسی نمیدونست تو خلع انرژی هست” که جلوی روزنامه نگارها تستش کرد…نتیجه چی شد؟ فرستادنش تیمارستان و قطعات متورش هم دزدیده شد…امروز فقط چند قطعش توی باقی مونده توی موزه اختراعات امریکا………….

   یا ترور دانشمندان کشورها اسلامی توی دوره گذشته …مثلا تو دوره سلجوقیات توی ایران خودمون فرقه حشیشون هر چی دانشمند بود می کشتند واخطراعتشون…………………..

   بهتون پیشنهاد میکم فیلم The Water Engine 1992 رو ببینید:

   داستان خیلی طولانیه و حرف واسه گفتن بسیار…………

   http://www.youtube.com/watch?v=TLhaol2j9Uk

   http://www.youtube.com/results?search_query=The+Water+Engine+09+of+10&oq=The+Water+Engine+09+of+10&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=49462l58893l0l59689l3l3l0l0l0l0l1625l3122l7-1.1l2l0

   • یا حتی همین حالا دو تا دانشمند استرالیایی که موتوری درست کردن که 4 برابر ورودیش خروجی میده(یعنی تا ابد بدون سوخت کار میکنه) رو تهدید به مرگ کردن. چند تا دانشمند هم کارشون رو تایید کردن و میگن خارج از قوانین فیزیک نیست.

  • دل.آس،چرا شما و امثال شما خیال میکنید چیزهایی میدونید که بقیه نمیدونن !؟ یعنی «ممکن» نیست شما هم در اشتباه باشید ؟

  • سلام

   اگه تاریخچه درست خانواده روتچیلد رو خونده باشی باید بدونی که دویست سیصد ساله پدر مردم رو تو گوشه گوشه دنیا دراوردن،جنگ و انقلابی نبوده که اینا توش دخیل نباشن، بیشتر از نیمی از ثروت دنیا مال این خونوادست منتهی با اسامی مختلف، راکفلرها که انقدر تو امریکا معروفن یکی از شاخه های روچیلدا هستن و………

   • کوروش جان خوندم و کاملا از ماجرا با خبر هستم ولی من تقریبا یه سالی هست که به این اعتقاد آوردم که (برای رسیدن به اهداف بزرگ باید تقاص های بزرگ هم داد ) و اینکه ( ضعیف ها همیشه حذف میشن )
    راکفلر ها که انقدر انگشت اتهام سمتشون گرفته شده خودشون گفتن : تنها گناه ما اینه که میخوایم دنیا دارای نظمی نوین باشه.

    اوکسین جان من اداعی ندارم و نداشتم ولی فقط شما به من بگو از این
    (یه کم درمورد افکارشون تحقیق کنید هر چی شبکه 6 و کلا اینوری ها میگن گوش نکنید ! خودتون تحقیق کنید
    درسته خدا رو قبول ندارن ولی دلیل نمیشه شیطان پرست باشن اونا همه چی رو با علم جواب میدن حتی وجود خدا رو ! ایلومیناتی ها شاخه ای از فراماسون ها هستن که اکثر فراماسون ها با اونها از لحاظ عقاید مشکل دارن !
    در ضمن این که بشر الان تا این حد پیشرفت کرده و سیر پیشرفتش تصاعدی شده بخاطر این هاست
    البته میدونم چیزی که برای اولین بار وارد ذهن بشه خیلی سخت بیرون میاد)

    کجاش غلطه ؟؟! ممنون

 6. فك كنم وزغ باشه

 7. هر چي هست به نظرم هوشمند نيست شايد ساخته ي ژنتيكي انها باشه

 8. سلام به همه دوستان گلم
  رامتين جان اين مطلب رو با عكسهاش ببين جالبه
  http://www.khabaronline.ir/detail/185557

 9. Bashar hamisheh baraye khodash MASHGHOOLIAT haye jaleb dorost mikonad

 10. دوستان واقعا هيچ كدومتون متوجه نشديد كه اين يه هندوانه پوسيده است كه روي سطحش كنده كاري شده مثل يك كار بچه گانه كه جاي چشم و دهن رو اون خانم بيكار كشيده . دستاش هم مشخصه كه سبزي هست . چيزي مثل تره يا كرفس . خود اون دختر هم گفته كه اين رو دوسال توي يخچال مگه داشته يعني عملا كل دنيا رو گذاشته سر كار . جالب او شبكه راشا تودي هم پخش كرده. ها ها ها .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: