آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش یک


در اواخر سال 2009 شخصی در سایت «یوتوب» نامنویسی کرد. این شخص در ویدیو هایی که خودش ساخته ادعا می کند که اهل سیستم ستاره ای پلیدیان است و مانند خیلی های دیگر، به زمین آمده تا انسانها را با گفته هایش راهنمایی کند. باید گفت این روزها کسانی که چنین ادعاهایی می کنند کم نیستند اما چیزی که راجع به «آلایا» متفاوت است، سخنان وی و تلاش او برای هشیار کردن مردم است. در اینترنت او فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت چیزی نمی نویسد. او تا کنون تعداد 16 ویدیو ساخته که به بیش از 10 زبان ترجمه شده اند. ترجیح می دهم راجع به دروغ یا راست بودن گفته های «آلایا» قضاوتی نکنم و از شما می خواهم که خودتان ویدیوهای ایشان را ببینید که همه در لینک زیر قابل دسترس است.

http://www.youtube.com/user/777ALAJE#g/p

در ادامه توجه شما را به متن اولین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

یادآوری می کنم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.

آلایا، اهل پلیدیان – قسمت اول

سلام، من آلایا هستم و از سیستم ستاره ای پلیدیان می آیم. من عضو فدراسیون کیهانی هستم که هزاران نژاد خیرخواه در آن  باهم کار می کنند. این یک داستان علمی تخیلی نیست. اگر شما باهوش باشید، پیش از انتقاد کردن در مورد این اطلاعات، تحقیق خواهید کرد. من سمینارهای بسیاری در مورد گسترش هوشیاری برگذار کرده ام. در آلمان، سوئیس و اتریش. بسیاری از ما داوطلبانه برای از بین بردن انرژی منفی در زمین زندگی می کنیم. هریک از ما توانایی و وظایف خاص خود را داریم. کیهان به طور طبیعی پر است از موجودات زنده در بُعد های مختلف. اما این در سیاره ی شما به عنوان یک راز نگه داشته شده است. دولتهای تاریک شما، مبحث های مربوط به غیر زمینیان و گسترش دادن هوشیاری را مورد تمسخر قرار می دهند تا اینکه شما به این موضوع علاقه نشان ندهید و به آن بخندید. کسانی که در قدرت هستند هزاران سال است در مورد غیر زمینیان و قوانین کیهانی به شما دروغ می گویند. آنها نمی خواهند که شما بدانید، زیرا از این می ترسند که در برابر شما قدرتشان را از دست بدهند. اگر باور نمی کنید، برای دانستن حقیقت تلاش کنید. مدارک موجود می باشند اما شما خودتان باید آنها را پیدا کنید و تنها در آن هنگام است که شما باور خواهید کرد و خواهید دانست.

آنها از شما می خواهند که انرژی منفی خلق کنید و به عنوان برده برای آنها کار کنید. با تامین هزینه ی جنگ ها به وسیله ی مالیات ها و مسخره کردن هرچیزی که مربوط به معنویّت و غیر زمینیان می باشد. آنها عکسهای تقلبی از فضا به شما نشان می دهند، بنابراین شما فکر می کنید هیچ چیزی آنجا نیست. خودتان این حقیقت را پیدا کنید. هنگامی که بدانید آنها همیشه دروغ به شما می داده اند، بسیار عصبانی خواهید شد. مردمان بسیار تکامل یافته در دیگر سیاره ها، می خواهند که شما از این سیستم آزاد شوید. واقعیت این است که تمام کیهان مسکونی است. این طبیعت است و هیچ ربطی به داستان علمی تخیلی ندارد.

https://i2.wp.com/api.ning.com/files/wJ5C1UamEk5M9DrzGkMvi3JGPTHyd*SmhSUBCYwijcEnw4p4AenE0A84paj69HQFyzig4f1wjOWo33aQ0saKcWHkck35Sih0/628022317.jpeg

بسیاری از غیر زمینیان که در گذشته سیاره ی زمین را ملاقات کرده اند، توسط مردم بدوی و ساده، به عنوان فرشتگان یا خدایان مورد پرستش قرار گرفته اند. به این دلیل است که شما هنوز روی زمین دارای ادیان و باورهایی هستید. شما به غیر زمینیانی که هزاران سال پیش روی زمین زندگی می کرده اند دعا می کنید. غیر زمینیان مثبت و منفی. چه باور کنید یا نه، در حقیقت تفاوتی ایجاد نمی شود. این همیشه یک حقیقت بوده. برای یافتن آن تلاش کنید.

هزاران مردم زمینی از این حقیقت آگاه هستند. در سالهای نه چندان دور، شما پی خواهید برد که هیچوقت در کیهان تنها نبوده اید. هنگامی که هزاران سفینه در آسمان دیدید، شوکه نشوید. ببینید کدامیک عشق می فرستند. آنها معنوی ها هستند. برخی از غیر زمینیان منفی، وانمود می کنند که از ما هستند. از پلیدیان ها. و برخی از مردم با آنها ارتباط برقرار کرده اند و اطلاعات نادرست منتشر کرده اند. با عکسهای واقعی «یو اِف او» ها، کور نشوید. مهم تر این است که چه کسی درون آن سفینه است. پشت سر شما یک جنگی بین تاریکی و روشنایی روی دارد. برای آزاد کردن شما در برابر ذهن برده گانه، اینکه شما 12000 سال پیش آغاز به زندگی کرده اید.

شما روی زمین آزاد نیستید. شما فراموش کرده اید که آزادی چیست. تنها چیزهایی که شما می دانید، نفرت، خشونت، وحشت، مواد مخدر، مالیات، دولتهای تقلبی، ترس، سیستم باور و خرافه است. دولت پنهانی این چیزها را برای کنترل کردن شما خلق کرده است. آنها خودشان وحشت را خلق کرده اند. بنابراین آنها می توانند قانونا قدرت بیشتری به ارتشها بدهند و تکنولوژی روز را کنترل کنند. هدف آنها تقویت کردن انژی منفی است. آیا شما می خواهید در چنین دنیایی زندگی کنید؟ ما می دانیم که بسیاری از شما این حقیقت را باور نمی کنید، پس دوباره تاکید می کنیم خودتان آن را پیدا کنید. مدارک موجود می باشند اما شما باید برای یافتنشان کوشش کنید.

سعی کنید حالت منفی بودن را از ذهن خود پاک کنید. روی انرژی مثبت تمرکز کنید. این قدرت شما در برابر بدی هاست. آنها در مقابل این انرژی ضعیف هستند. به این دلیل آنها می خواهند شما را از این قدرت منحرف کنند. نگذارید حکومت تاریک، شما را ماهرانه اداره کند. آنها از تلوزیون، رادیو، روزنامه، مواد مخدر، ادیان، سیاستمداران تلوزیونی، ارتش، امواج الکترو مغناطیسی و جنگهای ساختگی استفاده می کنند تا شما را در حالت منفی نگه دارند. کسانی که به این اطلاعات دارند می خندند قبلا دستکاری شده اند و باید بیشتر از دیگران آموزش ببینند. یک انسان باهوش پیش از آنکه دیدگاه خود را بیان کند، در مورد موضوع تحقیق می کند.

کیهان توسط خیلی از موجودات مسکونی است، بعضی شبیه به انسان و بعضی مغایر با انسان. دولتهای شما قبلا با آنها ارتباط هایی داشته اند و این را به عنوان یک راز نگه داشته اند. به این دلیل تکنولوژی شما در پنجاه سال اخیر بسیار سریع توسعه یافته است. شما در این سیاره زندگی می کنید تا یاد بگیرید چگونه مثبت باقی بمانید، حتی در چنین دنیایی منفی. معنی زندگی یعنی هوشیاری را توسعه دادن. رشد دادن قلب، رشد دادن ذهن، رشد دادن شخصیت. در مرحله ای اصلی تر، معنوی بودن حتی در میان انرژی های منفی اطرافتان. این برای زندگی های زیادی و در سیاره های زیادی در حال روی دادن است. زیرا نفس (روح،خود هشیار) می خواهد همه چیز را یاد بگیرد. هر سیاره یک مدرسه است که در آن تو می توانی یک قدم بالاتر بروی. هر نفسی هدف دارد که تکامل یابد. برگردد به منبع، به انرژی هوشمند کیهانی. شما آن را «خدا» می نامید اما این یک شخص نیست، این انرژی ای است از همه ی چیزها که وجود دارند. شما دانشی در مورد کیهان ندارید زیرا شما توسط دولتها و راهنما ها اطلاعات غلط دریافت کرده اید. حتی کتابهای تاریخ شما، آنها در قرون وسطی بازنویسی یا پاک شده اند. اکتشافها در مورد مستعمرات غیر زمینی پاک شده و یا به عنوان راز نگه داشته شده اند. در عوض آنها اکتشافاتهایی از استخوان حیوانات را به شما نشان می دهند و به عنوان آگاهی به شما می فروشند. آنها می خواهند شما را ابله و نا آگاه نگه دارند تا بنابراین فقط خودشان دانش و قدرت را داشته باشند. آیا این برای شما عادلانه است؟

مدارک هنوز موجود است اما شما باید خودتان آنها را پیدا کنید. آنها از طریق تلوزیون های عمومی چیزی به شما نخواهند گفت! اگر واقعا می خواهید دانش داشته باشید، هستی، راه هایی برای پیدا کردن آن به شما نشان خواهد داد. بیشتر مردم زمین فراموش کرده اند که چگونه باید به نفس (روح، خود هشیار) خود گوش دهند. آنها در انرژی منفی جامعه ی اطرافشان پریشان شده اند.

دوستان، اکنون وقتش رسیده که این وضعیت را تغییر دهیم. شما در یک کابوس زندگی می کنید. هرنوع احساس منفی درون خود را پاک کنید. در مقایسه با دیگر تمدن ها در کیهان، شما جوانید و در کودکستان به سر می برید. روی احساسات مثبت تمرکز کنید، حد اقل امتحان کنید. آرزوی درونی برای به دست آوردن دانش در مورد کیهان را خلق کنید.نگذارید مردم منفی مزاحم شما بشوند. آنها انرژی شما را می دزدند و می خواهند شما مانند خودشان بدوی و اولیه باشید.

منبع:    http://www.facebook.com/pages/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%DA%A9%DB%8C%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C/244146595640150?sk=wall

*******************************************************************

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on نوامبر 18, 2011, in پلياديان. Bookmark the permalink. 28 دیدگاه.

 1. man fekr mikonam in zan droogh gooye. age farazaminiye be doostanesh bege ba safinehashooon balaye shahrhaye donya parvaz kone ta mardom bavar konan

 2. Ramtin jan mishe esme kamele in zan va adrese YouTube sho bezari? bebinim kiye in

 3. باسلام
  وتشکر از مترجم من نمی دانم این خانم از کجا آمده است یا حتا اگر از اول هم ساکن زمین بوده است حرف هایش منطقی وحرف دل من وخیلی هاست

 4. دوستان آلایا زن نیست. این عکس اشتباها گذاشته شده بود. طبق گفته های خودش. این اسم اصلا ربطی به اسمهای زمینی مشابه ندارد. در آینده ترجمه ی ویدیو های بعدی انجام خواهد شد. لینک صفحه ی یوتوب ایشان هم در مطلب آمده.

 5. ایناهم زورشون میاد حرف بزنن،خوب تو که آگاهی و میدونی یه چی بگو تا حقانیتت ثابت بشه،وگرنه هر کسی میتونه همچین حرفایی بزنه،شما که میگی اینا همش دروغ و کلک هست،خوب خودت حقیقت رو بگو 🙂

  • دوست عزیز شخصا باور دارم خقیقت رو نمی شه به کسی تقدیم کرد.
   حقیقت رو باید بدست آورد.
   به نظر من حرف های ایشان چه درست یا نا درست اما حداقل در اینکه
   باید برای بدست آوردن خقیقت تلاش کرد کاملا درست هستش.

   • محمد،من واقعن متوجه نشدم منظورتون رو ! معمولن هر کس که ادعای راه بلدی داره ، راه رونشون میده،نمیاد بگه که خوتون راه رو «حقیقت» پیدا کنید.
    به نظره ایشون انسان ها تا الان به هر دلیلی در اشتباه بودن،درسته،خوب الان باید بگه راه درست چیه،درسته،ولی این آقا داره میگه خودتون برید دنبالش بگردید !!! آخه انسان وقتی تعریفی از چیزی نداره چطور دنبالش بگرده ؟ الکی خوش باشیم ؟

    خلاصه، واضحه که این آلایا احتیاج به نیروی انسان ها داره ! حالا برای چه کاری مشخص نیست

 6. به نظر من از بعضی جهات حرفهاش میتونه درست باشه از بعضی جهاتم یا ماها واقعا خیلی درگیر مسایل روزمره شدیم که وقتی برای فکر کردن به این مسایل نداریم یا این آقا از شرایط موجود دنیا و بحث های سال 2012 یا امکان حیات تو قمر مشتری و غیره در حال سواستفاده کردنه.به حر حال ازت بابت این مطلب ممنونم حد اقل برای اطلاعات عمومی میتونه خوب باشه.اگه میشه اسمتونو بدونم ممنون میشم.

 7. دوستان اگر خوب به پیام آلایا دقت کنید، متوجه می شوید که او تلاش می کند مردم را تشویق کند تا خودشان برای یافتن حقیقت تلاش کنند. از نظر من تنها راه هم همین است. هرکسی باید خودش برای یافتن حقیقت تلاش کند. برای مثال اگر من یک سفینه ببینم، افکار و باورهایم دگرگون می شود. حال اگر بیایم و به شما بگویم که سفینه دیده ام شما چه فکری در مورد من می کنید؟ به طور حتم بعضی باور می کنند و بعضی خیر. بهتر نیست هرکس خودش برود و نگاهی به شواهد بیندازد تا خود این موضوع را درک کند؟ گفته های آلایا چه درست باشد یا خیر، کسی به شما این امر را ثابت نخواهد کرد مگر اینکه خودتان تحقیق کنید و از صحت یا عدم صحت آن اگاه شوید.
  برکت باشد

 8. نام این چنل در یوتیوب THE SOLUTION IS: LOVE و آدرس آن :
  http://www.youtube.com/user/777ALAJE
  می باشد.

 9. البته وبسایت اصلی در آدرس
  http://alajefromthepleiades.com
  است که در آن پرسش ها و پاسخ های جالبی هم وجود دارد.

 10. دوستان عزیز، ادعای ارتباط با ماورا پدیده جدیدی در تاریخ بشریت نیست. در هر برهه ای از تاریخ، به فراخور مقتضیات زمان افراد فراوانی ادعای ارتباط با غیب، ماورا و خدا داشته اند. در عصر معاصر هم طبیعتا ادعای ارتباط با ماورا (بدون قضاوت در مورد درستی با نادرستی آن) باید قالبی مدرن داشته باشد. ادعاهای افرادی مانند رائل، آلایا، بیلی میر و بسیاری دیگر شاهذی بر این مدعا می باشد که تعدادشان کم هم نیست. من قصد دارم که در این زمینه، یعنی پیامبران معاصر و ادعاهایشان تحقیقی شخصی انجام دهم که در صورتی که از دوستان کسی علاقمند باشد از همکاری خوشحال می شوم.

 11. به نظر بنده ی حقیر باید کمی هم این موجودات فضایی عقلشان را به کار بیندازند.این همه ادعا بس است.

  اگر آنقدر پیشرفته هستند که صدها هزار سال قبل از ما بوده اند بابا یک حرکتی یک تحرکی یک نشانه ای بیان بالای آسمان پیام آشکار.شما اینقدر ضعیفید که نمی توانیداز چهار تا دولت را عبور کرده و یک نشانه ای مبنی بر حقانیت حرف ها ارائه بدید.

  چرا همش می گین انرژی تان را جمع کنید.به ما و خوبی ها فکر کنید.جواب راحت است!!! شما نمی توانید خودتان را ظاهر کنید.برخی از موجودات برای ظاهر شدن در برابر ما احتیاج به کمک ما دارند.برای این موضوع مدارک فراوان است.خیلی بیشتر از ادعاهایی که این افراد مبهم می کنند.با خواندن برخی اوراد یا انجام بعضی از مدیتیشن ها و اجازه ی ورود به موجودات غیر اورگانیک آن ها در محدوده ی خیال شما وارد می شوند.بسیاری از کسانی که دچار جن زدگی(بسم الله الرحمن الرحیم) می شوند کنار دستی هایشان هم چیزی را نمی بینند.

  باید مراقب حرف های این سنخ آدم ها بود.مراسم هایی که قرار بود در 11:11:11 برگزار شود تا یک گیت به سوی فرازمینیان باز شود متوقف شد.دلیل آن حضور 1100 یهودی بود.در اطراف اهرام مصر.آن ها قصد باز کردن دروازه ورود این موجودات را داشتند.ما نباید با این حرف ها در پازل فراماسون ها وارد شویم.هر کس که صلح و دوستی می خواهد باید مانند انسان های مظلومی که در این یک ساله در نقاط مختلف دنیا مبارزه کردند وارد گود شود.

  فضایی های مدعی با آن هم قدرتی که می گویند کجایند.دیگر زمان سومریان بی عقل تمام شده که با اسم های مردوک، بعل هوروس و….خودشان را خدا جلوه دهند و بخواهند ما را به بردگی بکشند ای به اصطلاح یوفو ها.هر چند احتمال باز شدن دروازه ی ستاره ای برای دجال زیاد است اما راه حل ها هم ذکر شده است.بس است دیگر با تمسک به موجودات فضایی خود را القاء کردن.هزاران سال است با ترسیم عکس و نوشته می خواهید خود را فضایی جلوه دهید.فضایی ها هم مثل ما اگر باشند به راحتی می آیند و با مردم جهان مرتبط می شوند.بسیاری از دولت ها هم علاقه مندند.چرا می ترسید و خود را مرموز می کنید.بزرگترین تلسکوپ های جهان در دست دانشجویان دانشگاه های مختلف است.فکر می کنید چون مردم عادی از این علم مدرن چیزی نمی دانند می توانید با این استدلال ها جل بروید.می بینید که الان می خواهند افراد زیادی را در دنیا ترور کنند و نمی توانند.یعنی موجودات فضایی از این افراد هم کمترند.بیایند بین مردم.می بینید که کاسه ای زیر نیم کاسه است که عرض کردم.جنیان را با فضایی اشتباه نگیرید.

  دست تان درد نکند هر مقاله را که دنبال می کنم یک بعد جالب تری از این تفکرات فریبنده را می یابد.

  • حتما فرازمینی ها هم فلسفه خودشون رو دارن .. بحث جبر و اختیار .. اینکه در زندگی انسانها دخالت نمیکنن شاید برگرفته از فلسفه ی اونها باشه

 12. راست و دروغش را نميدانم ولي بازم از اين مطالب بنويس
  ~~ممنون~~

 13. با تشکر از مترجم محترم لطفا اگه ممکنه قسمتهای دیگه ویدئو هاشو هم ترجمه کنید بزارید ممنون.

 14. البته دوست عزیز حسن . س یه جورایی حرفاش درسته کسایی که به صورت غیر طبیعی با موجودات فضایی ادعای ارتباط دارن به احتمال بسیار زیاد اسیر جنها شدن تقصیر خودشون نیست جنها قویتر از آدمها هستن در بسیاری مواقع مخصوصا» در ایجاد توهماتی که کاملا» ممکنه واقعی به نظر برسه . اما شواهدی واقعی هم در وجود فیزیکیه اونها وجود داره . ( اینجا منظورم فضاییهاست ) که در کتب مختلف میتونید اونها رو پیدا کنید .

 15. حداقل اش این است که از ما خواسته به عقل خود رجوع کنیم. حتی اگر یک زمینی باشه به نظر من چیز بدی که نگفته. از قدیم گفتن نگاه نکن کی گفته ببین چی گفته! معلومه حرفاش با عقل سلیم جور در میاد.

 16. دوستان ما داریم نسبت به خود شخص قضاوت می کنیم یا نسبت به گفته هایش، پس بهتر است با یک دیدگاه خنثی قضاوت کنیم
  به نظر من حرفهایش واقعیتی است که در دل همه ما نهفته است ولی اکثر ما میترسیم با این واقعیتها روبرو شویم چون اگراین واقعیتها را بپذیریم تمامی آن شخصیتها وتعصباتی که ساخته ترس وتنهایی ما بوده از بین میرود.
  و با همین تعصبات می خواهیم به قضاوت کل دنیا بپردازیم.

 17. آقا یک پرسش دارم من.این آقا میگه که فرشته ها و خدایان همه چرندن.پس چه نیرویی یا تمدنی تونسته این همه سیاره و ستارگان و کهکشان ها رو درست کنه؟؟ خود اینها که نمی تونسته درست کرده باشن چون از گذاشتن یک نشونه واضح هم عاجزن انسانها هم که فکر کنم همه با من موافق باشند که انسانها اینها رو نساختند و البته توجه هم داشته باشیم که علم امروز تونسته ثابت کنه که حداقل منظومه شمسی در کسری از ثانیه به وجود اومده ولی علم هایی که ما میشناسیم اگر هم بخوان همچین چیزهایی بسازند سالیان سال طول میکشه که بتونن همچین کاری بکنن و اینکه خود اونها و انسانها و غیره چطوری روز اول به وجود اومدن ؟؟؟ جدا من نمی تونم بگم یک همچین کسی راست میگه چون باید روی خیلی چیزهایی که دارم هر روز زندگیم به وضوح میبینم پا بزارم که حرف این آقا درست در بیاد شاید میلیون ها پرسش از این آقا بشه پرسید در مورد حرفش و فکر هم نمی کنم بتونه همه رو جواب بده مشکل من اینه که این بابا و حرفهاش هم ناقصه حداقل من هر کاری کردم هم نتونستم به خودم بقبولونم که این بابا داره درست میگه(البته بابت ترجمه و کل مطلب از کسی که مطلب رو گذاشته تشکر می کنم آگاهی بسیار خوبی بود چون من روی صحبت هام با ایشون نیست با این بابایی هست که این ویدئوها رو گذاشته)

 18. سلام به همه
  من این شخص رو نمیشناسم ولی با دیدن ویدئو و خوندن سایتش کاملا این فرد رو باورش دارم.
  حتی این که زمینی نیست رو هم باور میکنم. …در دورانی که به سر میبریم، نیروی برتر برای یاری رساندن به آدمی ارواح متعالی رو به زمین می فرسته … و اونا ماموریت دارن تا عشق رو گسترش بدن
  یادمون باشه که
  در هستی بالاترین قانون ،قانون عشق است.
  و ما انسانها ! خیلی خیلی ازین قانون دور شدیم و طبق قانون هرکسی این قانون رو زیر پا بزاره باید ازبین بره
  ضمنا منظور از عشق ، گسترده تر ازاونی هست که ما بلدیم!!!

  من با نخوردن گوشت حیوانات و نکشتن اونها دارم تمرین گستردن عشق میکنم.حدود دو ساله…و هرروزم معجزه است
  عشق عنصری( انتزاعی و غیر فیزیکی) دارد که بلا و مصیبت رو توی خودش حل میکنه.

  سپاس از مطالب جذاب UFOLOVE

 19. حالا که هر کس با ترویج اندیشه هایش میکوشد تئوریهای موجود را به جای حقایق قطعی جا بزند چه باک که من تئوری خودم را بدون قطعیت بیان کنم دو دیدگاه میتواند توضیح اتفاقاتی باشد که برای ما در حال رخ دادن است اولا این جهان در سیگنالهای مشخصی در حال تکرار است و در طی این دورهها انسانها امدهتکامل یافته و رفته اندانچه از انها مانده باید رسیدن به یک باور بزرگ به نام خدا باشدیعنی با ساختن اول کامپیوتر و ارتقا روزافزون به ان در نهایت سیستمی هوشمند ساخته شد که جدا از انسان توانست رفته رفته افرینش را جهت داده و دوباره نویسی کند و این دوباره نویسی همچنان تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت تئوری دیگر میگوید همچنان که انسان پیشرفت میکند خدای باورهای او هم این سیر تکاملی را میابد خدای ازاده تر عاشقتر و… ودر نهایت اورا میسازد و او با توانایی فوق العاده بهشت و جهنم وارواح هر انسان بر اساس رمز د.ان .ا موجود را خواهد ساخت و انسان را ابدی خواهد کرددرز این دیالکتیک خدا وانسان هیچ کدام خالق دیگری نبوده و هردو خاق همدیگر میشوندتا جایی که با تکامل مادی خدا فراتر از تواناییهای بشری خواهد رسید و مطابق ارزوهای بشر سرنوشت اورا مینویسدجالب است بدانید که هر دو این دیدگاهها میتوانند غلط باشند اگر ما در جهانی پر از تمدنهای دیگر زندگی کنیم که انوقت تداخل برنامهها امکان وقوع هر دو حالت را مخدوش میکند و امکان داشتن برنامه نویسی هوشمند ورای حیات مارا امکان پذیرتر میسازدو اینجاست که انهایی که موجودات دیگر جهانهای دیگر را باور دارند خدای متعالیتر را میشناسند….تمام

 20. سلام. خسته نباشین!!!
  بله این اقا یا خانوم خیلی خیلی درست میگه و ما از حقیقت خیلی دوریم!!!

  این خانوم یا اقا خیلی درست میگه ما انسانها مثل شطرنج هستیم که دارن ما رو بازی میدن و خوش میشن!!!!!
  اگر دقت کنین تمام این جنگها برنامه ریزی هستن اگر باور نمیکنین برین دنبال حقیقت!!!!!!
  این سیاست مداران دنیا که هستن ما رو از خیلی وقت بازی دادن ماها حالا حالا ها خیلی کور هستیم
  و اگر دنبال کتابهای قدیمی تاریخی بگردین جنگ اصلی نور و تاریکی هستش (مثبت) (منفی)
  من واقعا خیلی خیلی ناراحتم که حقیقت برای خیلی ها تلخ هست خودتون قضاوت کنین و دنبال کنین!!!!
  (حقیقت تلخ هست)

 21. درود بر همه.
  تار و پود این جهان از عشقه.
  ما اگر به دنیا عشق بفرستیم دو پیامد برامون داره:
  ۱-نتیجش رو میبینیم که خیر و شادیه.
  ۲-دنیا جای زیباتری برای زیستن میشه.
  هر انسانی که بتونه دست از نفرت پراکنی و کینه توزی برداره و به همه عشق بورزه و همه رو ببخشه(حتی کسانی که اذیتش کردن)راهی رو رفته که خدا خوشش میاد و به خدا نزدیک میشه.
  منظورم از اینکه همه کینه ها رو از دلمون بیرون کنیم و همه رو ببخشیم این نیست که بریم و با دشمنامون عکس یادگاری بگیریم،اصلأ خیلیها لیاقت بخشیده شدن رو ندارن ولی هرکسی خودش رو لایق داشتن آرامش میدونه پس ما باید دیگران رو ببخشیم تا به آرامش برسیم بدون اینکه لازم باشه که بریم با دشمنامون عکس یادگاری بگیریم!
  پس وقتی میگن که به دیگران عشق بورز منظور و مرادشون اینه که از هیچ کس کینه و رنجش به دل نگیریم و تلاش کنیم که همه رو ببخشیم و در صورت امکان همه رو دوست داشته باشیم.
  ما هراندازه که کینه ها و رنجش ها رو از دلمون بیرون کنیم بیشتر به خدا نزدیک میشیم.
  کسایی که وجودشون پر از کینه و رنجش باشه انرژی منفی و بدی دارن و دوست داشتنی نیستن و از خدا که سرچشمه عشقه دورن.

 22. چرا ترجمه ی قسمت هفده به بعد نیست؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: