ربوده شدن سه ايراني توسط موجودات فضايي-سال 1355


آرشيو روزنامه اطلاعات حاكي از آن است كه بنا به خبر روزنامه اطلاعات مورخ 18 فروردين 1355 ،سرنشينان بشقاب پرنده ،يك ايراني را در جنگل هاي چالوس ربودند و سه روز بعد در اصفهان رها كردند. به موجب اين خبر غلامرضا بازرگاني كه در آن زمان دانش اموز سال ششم رياضي بود ،ادعا نمود كه روز سيزده فروردين در جنگل هاي اطراف چالوس گردش مي كرد كه سرنشينان بشقاب پرنده او را ربودند و سه روز بعد در پانزده فروردين ماه در بيابانهاي اطراف اصفهان رها كردند.

غلامرضا بازرگاني كه همراه پدر خود در دفتر نمايندگي اطلاعات گفتگو ميكرد گفت: بعد از ظهر روز سيزدهم  فروردين به هنگام گردش در جنگل هاي چالوس ناگهان از ميان ابرها سفينه اي فرود آمد و دريچه اي باز شد و 4 موجود فضايي پايين آمدند و مرا با خود به داخل سفينه بردند و بعد مرا به يك محوطه بيضي شكل انتقال دادند .آنها به من اشعه گوناگون و رنگارنگ تاباندند.آنهابه من هيچ غذايي ندادند ولي من احساس گرسنگي نمي كردم.من روز سيزدهم فروردين وقتي از خانه بيرون مي آمدم ،صورتم را اصلاح كرده بودم ولي روز 15 فروردين ريش انبوهي داشتم.سرعت رشد موي من آنقدر نيست كه در مدت سه روز انبوه شود.

https://i0.wp.com/uforna.net/resources/abduct.jpg

غلامرضا بازرگاني ادعا كرده بود كه موجودات فضايي ساعت مچي او را گرفته اند .او مي گفت لباسهايش بوي فضا مي دهد و اگر آنها او را به آزمايشگاه ببرند مجهولات بيشتري كشف خواهد شد.در همان روز پزشكان چالوس از جمله دكتر صفر پور ،پزشك بيمارستان شير و خورشيد سابق اين شهر،غلامرضا را به دقت معاينه كردند و راي به سلامت عقل،روان و جسم او دادند.

ناپديد شدن غلامرضا بازرگاني در بعد از ظهر سيزده فروردين 1355 در چالوس انعكاس وسيعي داشت و پليس براي يافتن او بسيج شده بود. ظاهرا بشقاب پرنده اي كه غلامرضا بازرگاني را از چالوس ربوده بود به هنگام رها كردن او در حوالي اصفهان ديده شده بود.

بيست و يكم فروردين 1355 اطلاعات در صفحه آخر خود از قول خبرگزاري فرانسه نوشت كه راديو هاي اروپا خبر اطلاعات را در باره بشقاب پرنده منتشر كردند. در اين خبر آمده است كه روستاييان منطقه اصفهان ادعا كرده اند 3 مريخي را كه پوست بدنشان سبز بود ديده اند.

ماجراي غلامرضا بازرگاني بازتاب وسيعي در جامعه علمي جهاني يافت به طوري كه نشريه علمي و بسيار معتبر ufo-univers كه هر دو ماه يك بار در آمريكا به چاپ ميرسد و رخداد هاي اتفاق افتاده يوفوها از سراسر جهان را دنبال و گزارش ميكرد ،تحت عنوان يوفو ها و جنگ خليج فارس به تاريخ اگوست –سپتامبر 1991 به بررسي گزارش اين ربوده شدن به نوشته سردبير اين نوشته تيموتي گرين بك لي پرداخت كه ما برگردان قسمتي از اين مقاله بسيار جالب را در ذيل پي ميگيريم:

«« …پس از ربوده شدن غلامرضا بازرگاني براي چندين ماه آتي يوفوها در سراسر آسمان پهنه ايران پرواز مي كردند. جنگنده هاي جت نيروي هوايي سلطنتي ايران به كرات نورهاي درخشان را در آسمان ره گيري و تعقيب كردند و هزاران ديسك ايراني ديسك ها و بشقابهاي نوراني را در هواي ازاد مشاهده و كشف ميكردند.در 25 سپتامبر 1976 روزنامه اي از تهران مقاله زير را منشر كرد:

من به داخل بشقاب پرنده اي ربوده شدم  .

دفتر روزنامه اطلاعات غرق در گزارش هاي مختلف مردمي بود كه ادعا ميكردند بشقاب پرنده ها را مشاهده كرده اند.بعد از اخرين هفته گزارش مبني بر تعقيب يوفو با جت هاي جنگنده نيروي هوايي ايران ،دفتر روزنامه پر از افرادي شد كه ادعا ميكردند آن شي نوراني را در آسمان مشاهده كرده اند.

مردي ادعا ميكرد كه روز قبل موجودات بيگانه او را به واقع ربوده اند و وي را به داخل بشقاب پرنده اي برده اند.

احمد بني احمد 56 ساله از *سازمان حفظ آثار باستاني ايران * گفت كه به اين جهت از ذكر ماجراي برخوردش با موجودات گره اي ديگر قبلا بي ميل بوده زيرا تصور ميكرده كه مورد تمسخر مردم قرار خواهد گرفت ،اما حال كه مردم بشقاب پرنده هاي زيادي را مشاهده كرده اند او ديگر از مضحكه شدن باكي ندارد.

او گفت در تعطيلي آخر هفته اخير وي به همراه همسرش از درياچه تبريز(درياچه اروميه) بازديد ميكردند و افزود : ناگهان همه حواس من معطوف به شي پر تلالو شد كه در 100 ياردي اتومبيل ما فرود آمد .من و همسرم  كاملا وحشت زده شديم. اين جسم نوراني مدور و حدود 4 يا 5 متر قطر داشت و پنجره اي كوچك در روي ان تعبيه شده بود .ناگهان 2 موجود بسيار شبيه به موميايي هاي باستاني مصر از آن قدم به بيرون گذاردند و ما را ربودند.»»

منبع : كتاب اسرار بشقاب هاي پرنده

http://www.ufoinfo.com/roundup/v03/rnd03_15.shtml

Posted on سپتامبر 21, 2011, in ربوده شدگان. Bookmark the permalink. 21 دیدگاه.

 1. حالا بزنين 4 نفر .

 2. این چیزی که اینجا نقل میکنم درباره همه پروژههای یوفو صدق نمی کنه….چون که فکر میکنم بازدید کنندگان زمین به جز مواردی خاص با ما تماس نمی گیرن……..و فکر نمیکم اونقدر بدوی و وحشی باشند که تجربیات ناراحت کننده ای برای ما باقی بزارند…….

  دیوید آیک در کتاب بزرگترین راز در مورد پروژه Bluebeam مینویسد:

  یکی از نقشه های کلیدی، پروژه Bluebeam نامیده میشود. یک عنصر از آن استفاده از ماهواره های مولد لیزر در شبکه «جنگهای ستاره ای» است که در قسمتهای مختلف دنیا تصاویری سه بعدی از یوفوها، حضرت عیسی (ع)، حضرت محمد (ص)، بودا، کریشنا و غیره در آسمان به تصویر بکشند، که با هر طرز فکر و جهان بینی متقاعد شوند که منجیشان آمده است، پتانسیل نبرد بزرگ مذاهب بسیار بدیهی است. پیامهایی با فرکانس بسیار زیاد پایین (ELF)، فرکانس خيلى پایین (VLF)، فرکانس پایین (LF) و میکرو ویو پخش خواهد شد (همانطور که در حال حاضر هم پخش میشوند) که می تواند توسط مغز انسان دریافت شود. این تکنولوژی امروزه خیلی پیچیده است و خیلی افراد اعتقاد پیدا خواهند کرد که «خدا» و «منجی» هایشان درحال گفتگو با آنان هستند درحالیکه آن در واقع دست ماشینی انجمنهای برادری است.

  درحال حاضر خیلی از اطلاعات «شبکه ای» از این منابع می آیند. پروژه Bluebeam ظهور و وقوع پدیده های فوق طبیعی از انواع وحشت آور برای عموم را نیز را در بر میگیرد و در میان وحشت و کشمکش، همچنین از طریق تصویر 3 بعدی در آسمان، «منجی» خواهد آمد. (صفحه 482 کتاب The Biggest Secret نوشته دیوید آیک).

  به عقیده من که اگه یه همچین تکلونوژیهای وجود داشته باشه به راحتی می تونند شخصی رو گول بزنند که توسط چند تا کوتوله دزدیده شده در واقع در فکرش…………..و در واقعیت توسط یه یوفوی ساخت زمینیها……….

 3. میخواهم فشاری بر ذهن شما و خودم بیاورم برای یاداوری ودرک درست تر تاریخ و اینده درابتدای تاریخ بشر و انتهای ان ما با رویدادهایی مواجه میشویم که عقل تربیت یافته ما از درک ان عاجز میماند چه مسائلی اتفاق افتاد که بشری که صدها هزار سال درون غارها میزیست و مانند حیوانات زندگی میکرد از ده تا بیست هزار سال پیش انچنان جهشی کرد.تمدنهای بزرگی را پی ریزی نمود خلقت ادم برای چه هدفی بود و ساختن هوا از درون ادم (از دنده چپ ادم )که خصوصیات ژن جدید را داشته باشد و بتئاند سیر تکامل پیشرفته تری را طی کند.چرا ملائکی که بقول خودشان غیر از اطاعت و پرستش خدا امر دیگری را انجام نمیدادند از تولد این موجود ناخشنود بودند و انچنان در مقابل خداوند تحقیر واز بصیرت این موجود شگفت زده شدندو شیطان سرکش چه هدفی داشته وداردو چرا خداوند دست این قدرت سرکش را در مال و جان و ذهن ادم ازاد گذاشت ایا برای تربیت این خلق نوین جانشین ازاد خود لازم میدانست که بلی…و این داستان همچنان تا حال واینده ادامه دارد….تمام

 4. نگاهی به این ادرس بندازید بد نیست
  http://feramaconery2011.blogfa.com/post-134.aspx

 5. آیا انسان موجود مختاری است و یا اینکه در جبر زندگی می کند؟ چه چیزی واقعی و چه چیز رویاست؟آیا باید باور کنیم که زمین یک آزمایشگاه برای موجودات بسیار پیشرفته است و انسانها بر اساس یک سناریو از پیش تعیین شده بازیچه ایی بی اختیار است که هر گاه به پا می خیزد با سر به زمین می خورد؟آیا قدرتهای جهانی رازهایی می دانند که به ما نمی گویند؟ما کجای این بازی پیچیده قرار داریم؟چه بر سر توده عوام می آید؟به یاد کارتن هورتن می افتم که دنیایی درون یک گل شقایق بود که فیلی آن را چیده. ما را چه می شود.کی از این سرگشتگی و گیجی خواهیم رست؟

 6. ممکنه اینها از آینده همین زمین آمده باشن… سفر در زمان یا بین جهان های موازی…

 7. درباره ی نیبیرو:از عبدالله هاشم :

 8. ممکنه حقیقت داشته باشه

 9. راستش درپیرو نبشته های دوستان شاید ادیان امروزی اهداف افریننده مارا دنبال نمیکنند اماجای تردیدی نیست که جهان ما افریننده ی دارد که برای ما قابل درک نمی باشد. و شاید ما گمان می کنیم انچه که میبینیم همه ان چیزی است که وجود دارد و شاید در کنار ماهزاران هزار موجود زندگی می کنند که ما نمی توانیم انان را درک کنیم

  برای نمونه اگرماچشم نداشتیم ایا می توانستیم اسمان را ببینیم وپی بوجود کهکشان ها ببریم

  • 100 درصد تایید میشه……….
   من خودم مجودات سیارات یا دنیاهای دیگه رو قبول دارم….ولی عقیده دارم بر خلاف نظرات رایج اونها یا حد اقل اکثرشون موجودات شیطانی نیستند و به ما به چشم اکوسیستم سیاره زمین نگاه میکنند و شاید فقط روی ما تحقیق کنند ولی ازار نه………….
   اونهایی که افراد ربوده شده رو ازار میدن یوفوهای ساخت ابر قدرتها هستند…شاید سفینه هاشون هم با مهندسی معکوس از روی سفینهای اصلی فضایی ساختند…. چون سفینهای فضایی از نانو ماشین ساخته شدند فقط کافیه اون نانو ماشینها رو کپی کنند ……………….

 10. ولي من فكر ميكنم اين قصه هارو از خودشون درآوردن در هيچ پرونده ربايش گزارش تاباندن نورهاي رنگي نبوده ايشون حتما از اين فيلمهاي تخيلي اون موقعها نگاه كرده بوده…

 11. dadash ghablan akhbar har roz boud maro motad kardin

 12. با سلام
  http://ufolove.com
  باز نیمشه علت چیست؟

 13. سلام رامتین
  آقا جمعه صبح یه برنامه مستند خارجی درباره نیبیرو و 2012 تو کانال Manoto پخش کرد
  خیلی توضیحات عالی داد
  اینم لینکش

  http://www.manoto1.com/Public/Shows/EpisodeAbout.aspx?id=1259

 14. ممکن است واقعیت داشته باشد ربودن آنها چون من هم این واقعه را در سبت وقایع یوفو به انگلیسی در ویکی پدیا دیدم واین که در ان تاریخ خیلی ازمردم آنها را دیدن وزمانی که توسط جنگنده های نیروی هوایی تعقیب شدند اسلحه های این جنکنده ها از کار افتاد ویک چیز مشگوک نیز وجود دارد اینکه در سال 1355 اینها دیده شدند ودر سال 1357 انقلاب ایران صورت گرفت
  ودر جواب بعضی از دوستان وقتی هستی به این عظمت وجود دارد که ما زمینی ها تازه به اندازه شاید یک سرانگشت از آن را شناخته باشیم فکرش را بکنید چقدر انسان ها از نوع های دیگر ممکن است در سیارات دور نزدیک زندگی کنند که ما از آنها وآنها از ما بی خبرند وچند نوع از آنها مانند ما فکر می کنند که خلیفته الله هستند البته این طرز فکر دارد کم کم فرسوده می شود

 15. مطمئنا با این امار بالای مشاهده یوفو افراد زیادی هم ربوده شدند

 16. سلام جريان يوفو در چالوس دقيقاً درسته
  باباي من همكلاس آقاي بازرگان بود بابام هم حضور داشت و همه اين ماجرا را براي من تعريف كرده بود كه يكدفعه ناپديد شدن و حتي گفته بود يه فلزي بهشون داده بودن كه خم كنن براي آزمايش

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: