كودكان چشم سياه


بيشتر از ده سالي هست كه موضوع كودكان چشم سياه درفضاي مجازي پيچيده اما اين كودكان چشم سياه چه كودكاني هستند؟و آيا واقعي ميباشند؟بر طبق گفته هاي شواهد عيني آنها كودكان عجيب هستند كه اصرار بر ورود به منازل و ماشينهاي ديگران دارند!و اين تنها خصلت عجيب آنها نيست بلكه آنها چشمان بسيار سياه عجيبي دارند كه اينطور به نظر ميرسد كه مردمك چشم آنها كاملا كشيده شده و قسمت عنبيه و سفيدي چشم آنها را كاملا پوشانده است!

https://i0.wp.com/www.aliencrossing.com/wp-content/uploads/2009/08/Black_Eyed_Kids.jpg

داستانهاي زيادي در اينترنت وجود دارد درمورد افراد بد شانسي كه با BEK ها برخورد داشته اند .آيا اينها واقعي و موجودات افسانه اي هستند؟اما در هر صورت موجودات ترسناكي به نظر مي آيند!و با وجود اين چه كسي ميخواهد كه چنين تجربه عجيبي را داشته باشد؟كودكاني با ظاهر غير انساني و چشماني ترسناك و كاملا سياه !كه در خونه اي رو ميزنن يا به شيشه ماشيني ضربه ميزنند!اولين و معتبر ترين مدارك در مبحث BEK از طرف شخصي به نام Brian Bethel كه روزنامه نگارميباشد منتشر شده است كسي كه مدعي برخورد داشتن با اين كودكان در سال 1998 ميباشد.

وي بيان كرده در حالي كه در ماشينش در پاركينگ نشسته بوده دو كودك به او نزديك شدند و در برخورد اول آنها كودكاني نرمال به نظر ميرسيدند ولباسهاي عادي بر تن داشتند و از آن فاصله 11 يا 12 ساله به نظر ميرسيدند اما وقتي كه داشتند به ماشين نزديك ميشدند احساس عجيبي به برايان دست داد .آنها نزديك شدند و گفتند كه قصد رفتن به سينما را داشتند ولي پولي همراه خود نياوردند و از وي درخواست ميكنند كه برايان آنها را به منزلشان برساند تا بتونند پولي براي رفتن به سينما با خود بياورند .ولي برايان از آنها معذرت خواهي كرده و درخواست آنها را رد ميكند ولي آنها دست بردار نبودند و دائما پافشاري ميكردند كه وارد ماشين برايان شوند و آنها را تا خانه شان برساند .و در آخر آنها عصباني ميشوند و چشمان آنها به رنگ سياه زغالي تغيير رنگ ميدهد طوري كه ديگر سفيدي چشمان آنها معلوم نبوده است !

برايان در آن لحظه احساس ناتواني و ترس عجيبي كرد ولي بر ترس خود غلبه كرده و آن مكان را ترك ميكند .اين داستاني كاملا وحشتناكه اما آيا اين داستان واقعيت دارد؟و داستانهاي ديگري هم وجود دارد كه توسط برخي شواهد عيني بازگو شده اند ولي همه آنها در چند قسمت به هم شباهت داشته اند!

كودكان چشم سياه همگي در حدود 12 تا 17 ساله به نظر ميرسيدند و لباسهايي همانند كودكان امروزي به تن داشتند و همه اين اتفاقات در زمان غروب آفتاب رخ داده است !

در همه اين موارد ترس آني و عجيبي به شاهدان عيني دست داده است و اين كودكان هميشه درخواست داشته اند كه آنها را به منزل يا ماشين يا هر جاي ديگري راه بدهندو در قبال نه گفتن به آنها هميشه اصرار كردند و حتي عصباني شده اند و تا زماني كه آن شخص در منزل ر ابر روي آنها نبسته و يا با ماشين محل را ترك نكرده است آنها در همان محل ميمانند و اصرار ميكنند و در آن مناطقي كه براي بار اول رويت شده اند ديگر توسط فرد ديگري ديده نشده اند!

اين چشم سياهها چه موجوداتي هستند؟آيا آنها كودكان معمولي هستند كه فقط چشماني متفاوت دارند؟و آيا آن حس عجيبي كه به شاهدان دست داده فقط بخاطر ظاهر متفاوت آنها و اصرار آنها در آن شرايط نامناسب بوده باشد؟و آيا موارد ديگري هم وجود دارد كه ما از آنها بيخبر هستيم؟آيا اين ها موجودات ماورائ طبيعي هستند كه به شكل كودكان انسان تغيير شكل داده اند؟ باور بكنيد يا نه اينها موجودات عجيبي هستند!

منبع:        http://www.aliencrossing.com/black-eyed-kids

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از سهيل عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

Posted on سپتامبر 18, 2011, in كودكان چشم سياه. Bookmark the permalink. 26 دیدگاه.

 1. احتمالا در اين روز ها بايد منتظر ديده شدن بيشتر هايبريدها باشيم ، در همين سايت در قسمتي هست كه گري هااين بچه ها را به اشخاصي نشان داده ميشود و آنها باورشان نميشد…

 2. وقت به خیر یوفولاو عزیز.پس از مدتی گرفتاری آمدم دیدم سایت خوابیده!این وبلاگ هم که پیل و پیل تر است به لطف ورد پرس و باید با دم و دستگاه سر زد که آنهم مدتی است موش و گربه بازی داشت! به هرجهت مدیریت یک مکان راحت تر است تا دو مکان.امید که همیشه موفق باشی و دوستان عزیز هم همچنان پیجو.

 3. سلام يك روز با دوستم تو مغازه بوديم يك نفر وارد شد چشمش زرد بود وعدسي چشمش كشيده بود مثل يك خط ا
  الف وبه طرز عحيبي باز بسته ميشد مثل به هم خوردن دولبه
  قيچي خيلي عادي خريد كرد ورفت با فاصله نيمتري ازمن دوربود وقتي رفت ديدم رفيقم وحشت كرده گغتم ديدي گغت اره چي بود كي بود؟گفتم جن بود!
  آيا جن بوده؟

 4. اين عكس مال فيلم ترسناك كينه ست

 5. هر گفته یا مطلبی را نمی توان واقعیت دانست وآن را قبول کرد

  با تشکر

 6. تبریک، قالب خوبی رو انتخاب کردی

 7. ممنون, آفرین دوست عزیز zohal به نکته ی خوبی اشاره کردید

 8. چيزي شبيه Vampire ؟ ..

 9. قبلا مطالب بهتری رو می دیدم

 10. كره خراي بي تربيت!

 11. فكر نميكنم حقيقت داشته باشه.به دنبال واقعيات زندكي باشيد نه توهمات

 12. کودکانی با چشم سیاه شاید درست باشن شایدم به گفته zohal…هنوز تا حل این معما کلی را مونده

 13. همه چی ممکنه ،هیچ چیز رو نمیشه 100% رد کرد،شخصن معتقدم همچین چیزهایی وجود داره
  با سپاس از سهیل عزیز، مطلب خوبی بود

 14. سلام رامتین
  من اولین بار تو فیلم کینه و حلقه این مفهوم رو دیدم و تو ذهنم شکل گرفت
  مثل بقیه مفاهیم ترسناک دیگه من فکر میکنم همه اینها بر اثر تلقین و شکل گرفتن تو ضمیر ناخود آگاه آدم ها به وجود میان
  این نمونه ای که گفته بودی مثلاً بعد از ساخت فیلم کینه بوده و معلومه که طرف اول اون فیلم رو دیده و چنان ترسیده که وقتی 2 تا بچه معمولی دیده فکر کرده از اینها بودن
  یادم میاد خودم هم تا مدت ها اعصابم خورد بود بعد از دیدن ورژن ژاپنی فیلم
  توصیه میکنم حتماً ببینی

  راستی قالب نو عالی شده
  همیشه میخواستم بهت بگم قبلی رو عوض کنی ، یه سری ایراداتی داشت که این کاملاً اصولی و بدون عیب شده . مبارک باشه و مطالب هم مثل همیشه پربار و خوندنی .

  با درود و سپاس فراوان : شهرام

  • يادش به خير.وقتي داشتيم اين فيلمو ميديديم يك دفعه تلفن زنگ خورد شماره تماس گيرنده نيافتاد.همديگرو نگاه ميكرديم و كلي خنديديم.

 15. شنیدی میگن بچه چشم سیاه یعنی حرف تو کلش نمیره

 16. من همیشه دارم جهان رو از دو رو می بینم ؛ یکی جهانی که همه شما درحال آن حضور دارید وکلی سوال بی جواب هست ودیگری جهانی که هیچ سوالی بی جواب نیست و شما در آن نیستید و فقط افراد کمی از نوع بشر در آن هستند و شما به آنجا تعلق دارید

 17. salam ostad zatu shoma in web site ro ham baz did mikonin! Man fekr mikardam faghat be metaphizic alaghe mandid

 18. با سلام
  http://ufolove.com باز نیمشه علت چیست ؟

 19. من یه کودک با چشم های کاملا ابی پر رنگ دیدم تا به حال همچیم چیزی ندیده بودم

 20. من یه روز که با داداشم با ماشین بیرون رفته بودیم یه بچه اومد چسبید به شیشه ی ماشین فک کنم 11 سالش بود اصرار عجیبیم به باز کردن پنچره ی ماشین داشت اولش می خواستم باز کنم ببینم چی می خواد ولی داداشم نذاشت ماشینو روشن کردیم رفتیم به نظرتون اونم چشم سیاه بوده؟

 21. یه ضرب المثل میگه : هیج جیز در این جهان انقدر عجیب نیست که اتفاق نیفته……به نظر من خالق اسرار زیادی داره ….

 22. عصر یک روز زمستانی خلوت تو جنگل سرخه حصار بنده با یکی از یکی از این بچه ها چشم سیاه برخورد داشتم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: