کنفرانس ناسا و واتیکان در مورد پیدا کردن مفاهیم حیات بیگانه


ناسا و واتیکان کنفرانس در مورد پیدا کردن مفاهیم حیات بیگانه

این کنفرانس با حضور بیش از سه اختر شناس بزرگ ستاره شناسان دانشمندان ناسا و واتکان بر گزار شد.و در آن در مورد پیامد های پیدا شدن حیات در سایر کرات و انشعاب آن با ادیان گفت و گو شد.در کنفرانس سال گذشته ستاره شناس ارشد واتیکان اشاره کرده بود که سنت فرانسیس به این نظریه اشاره کرده بود که حیوانات روی زمین برادران انسان ها هستند.چرا باید زندگی فرا زمینی در نظر گرفته نشود در حالی که موجودات فرازمینی جزو برادران (هم نوع) ما در ایده اصلی خلقت خداوند هستند؟

تصویر بالا در کلیسای سنت لوئیس قرار دارد در این تصویر به نظر می رسد که یک بشقاب پرنده در وسط نام خدا قرار دارد

کشف منابع عظیم آب در ماه و امکان وجود آن در سیارات دیگر در سال گذشته اعلام شد آب یکی از منابع اصلی برای بوجود آمدن حیات است.این کشف از امکان وجود هزاران سیاره مانند زمین خبر داد و امکان وجود حیات در سایر نقاط را بالا برد.و اثبات کرد که ایده زمین منحصر به فرد است تا حد زیادی درست نیست.به نظر می رسد که ناسا و واتیکان بروی بهترین راه ممکن کار می کنند تا در آینده به مردم که حیات فرازمینی را یافته اند.خبر اینکه تایتان ها ممکن است نشانه های از حیات فرازمینی را داشته باشند.این خبر ها قرار است بصورت تکه تکه در اختیار مردم قرار گیرد زیرا نگرانی های از انشعاب نژاد های انسانی که دارای عقاید مذهبی هستند و تاثیرات خبر وجود موجودات فضایی بروی مردم وجود دارد.

الیاس و حزقیال نبی با موجودات فضایی برخورد داشته اند.حزقیال به داخل ارابه های آتشین آسمان هم رفته است.هنر دینی این تصاویر این برخوردها را کشیده است .این تصاویر در طول قرن ها در کلیسای کاتولیک به کار رفته است

واتیکان در این مورد با دانشمندان ناسا بحث و مناظره می کند (تصویر مربوط به جاده پایینی)

واتیکان و ناسا جنگ های بزرگی با هم داشته اند گالیله به دلیل اعلام نظریه علمی خود که زمین به دور خورشید می چرخد محاکمه شد اما امروزه دکترین سرکوب کلیسا تغیر کرده است و با در دست گرفتن ابتکار دست به دست علم داده است.

واتیکان و ناسا در حال آماده کردن یک استراتژی خاص در باره چگونگی مقابله و آمادگی روحی مردم برای اعلام واقعیت موجودات فضایی هستند.اگر شما موجودات بیگانه ای را در سیاره دیگری کشف کردید که نمی خواهند حیات هوشمند داشته باشند نتیجه گیری اینکه نقش خدا در این بازی چیست؟ ممکن است پیدا شود.این موضوع باید توسط کلیسا ارزیابی شود.باید ایده گناه اصلی بشر و سقوط آن و خوردن میوه ی ممنوعه با اکتشاف حیات در سایر کرات عجیب به نظر می رسد.

آیا بشر می تواند به این خبر برسد که ما تنها نیستیم؟این اخبار باعث چه تغیری در رفتار انسانها می شود؟واتیکان اطلاعاتی از قرن گذشته در باره چگونگی ساخت گنبد های نعلبکی شکل منقش به تصاویر فرشتگان از آسمان ارابه های آتشین و حزقیال نبی را دارد.

این تصویر موسی   را   با فرشتگان آسمان نشان می دهد که از سر او اشعه ی درخشانی می تابد و توانایی صحبت با خدا را دارد.

ارگ موسی که توسط خود موسی با سنگی که از آسمان به او داده شده بود درست شد یک شی بسیار قدرتمند بود در این ارگ علامت چشم Ra  در زیر گوساله دیده می شود.تکنولوژی مصریان باستان بسیار شگفت انگیز بود اما اتصال به دستگاه قدرتمند کشنده ارک به مراتب شگفت انگیز تر بود.این تصویر که توسط هنرمندان کلیسا قرن ها نقاشی شده بود برای ما حاوی نکات پنهان برای آینده ما بودما باید خودمان را برای امکان اینکه در این جهان تنها نیستیم آماده کنیم ادیان بازی پیچیده ای در پویایی نسل بشر را دارند گناه اصلی(خوردن میوه ممنوعه) و داستان پیدایش نقش بسیار بزرگی را در آموزه های کلیسا دارد.چگونه این اخبار انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و چه نقشی در آگاهی بشر دارد شما چه فکر می کنید؟

منبع: http://www.ufodigest.com/article/vatican-and-nasa-conference-discuss-implications-finding-alien-life

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از رامین عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

Posted on اوت 27, 2011, in اخبار, ارتباط با موجودات فضايي. Bookmark the permalink. 10 دیدگاه.

  1. با تمام وجود مخالف دخالت ادیان تو علم هستم . کلیسا داره زرنگ بازی در میاره ، هر چند این اسلامی ها هم فرقه های شیطان پرستی و فراماسونری و غیره رو الم کردن که بگن اینها اگه علنی شدن نشونه های شیطان هستن . به نظر من روزی که اولین بشقاب پرنده پایین بیاد و اولین سرنشینش به طور رسمی مذاکره کنه کار تمام ادیان که این همه سال خون ملت ها رو توی شیشه کردن تمومه و واقعیت ها بیرون میاد . شاید تکنولوژی های جدید بهمون یاد بدن . شاد ژن ایممورتالیتی رو بهمون بدن و مرگ رو برای همیشه از بین ببرن . شاید ما رو با خودشون به سیاره شون ببرن و بهشت واقعی رو خودمون با چشم های خودمون ببینیم . مهم اینه که نباید گذاشت ادیان که کاری جز دوشیدن ملت ها نداشتن از اینها هم سوء استفاده کنن . روزی که اولین بشقاب پرنده اومد خیلی دوست دارم بدونم خدای اینها کجا میخواد بره .

  2. اگر به دیده عقل ومنطق به قضیه نگاه کنیم ونقش فرشتگان در کتاب های دینی را درنظر بگیریم چیزی به جزء آموزش توسط هوشمندانی با آگاهی برتربه انسان نبوده است کسانی که دربرابرکنجکاوی نماینده کانشان بر روی زمین وکنترل بیشتر انسان ها مجبور بودنند خود را فرشتگانی که در اسمان ناپدید می شوند نشان دهند واینکه قدرت این را دارند که تمام زمین را با ساکنانش نابود یا عذاب کنند اگر عمیق تر به قضیه نگاه کنیم وبه دور از تعصبات دینی می بینیم که تمام انسان ها یا هوشمندان دارای عقل ومنطق در هر کجای این هستی که زندگی کنند وجودشان به وجود هم وابسته است ونابودی انسان ها نابودی آنهاهم است پس آنها هم این را دریافته اند که درصدد ارتبات با همنوهان زمینی خود هستند به امید دوستی وعشق بی قید وشرط در بین تمام انسان ها در هرکجای این عالم هستی

    ممنون از مطالب جالبتون

  3. آقا شهرام خیلی بهتر بود که تو مطلبت به جای ادیان می گفتی..(آدم ها). اگر هم خدایی باشه که به نظرمن هست نیازی نیست جایی بره چون که خود خدا هم گفته موجودات بیگانه با ما وجود دارند. به شما هم پیشنهاد میکنم کتابهای آقای موریس مترلینگ رو بخونی، خلاصه ی نوشته هاش هم هست با یک جستجوی ساده میتونی پیدا کنی,

  4. اتفاقا در قرآن کریم اورده شده موجوداتی که در آسمانها و زمین اند بهتره کمی هم دقیق تر قرآن رو بخونید چون قرآن کریم در یکی از آیاتی که ترجمش فکر کنم میشد دل های آنها مانند سیاهی آسمان است (منظور سیاهی فضا) البته این معنی دقیق نیست ولی چیزی که یادمه یه همچین چیزی بود حالا قرآنی که مربوط به سالیانه بسیار دوره و دانش خاصی در گشته نبوده یا حتی تلسکوپی نبوده آیا دروغه و داره اشتباه میگه قبله این که انسانها به صورت جامع بخوان حقیقت گرد بودن زمین رو کشف کنن همین قرآن بود که در باره ی گرد بودن زمین مطالبی گفته بود من وجود داشتن موجودات بیگانرو تکذیب نمی کنم ولی اون هارو خدای خودم نیمدونم.

  5. دوست عزیز درآیه 29 سوره شورا به صراحت فرموده. ………………………………………………………….موجودات فضایی کلمه مناسبی شاید نباشه چون تعداد ونوع انها بسیار زیاده اگر درهرکهکشان فقط یک تمدن هم باشه میشه میلیاردها گونه! طبق آخرین پژوهشهای محققان خاص :گونه ای برتر از همه آنها که نسبت به ما انسانها از نظر تکنولژی بسیار بسیار پیشرفته تر هستند واز نظر جنسیت درحد فرشتگان هستند ولی جزء فرشتگان نیستند وکاملا مطیع امر خداوند هستند ومامور حفظ و دخالت در بعضی امور کره زمین هستند.وبا بعضی از انسانها که مدارج کمال روحی آنه نسبت به سایرین بالاتر است درتماسند. این واقعیت محض است وباور کردن یا نکردن ما هیچ تاثیری دران ندارد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: