بیوگرافی اومنک اونک و قرار مصاحبه یکی از دوستان با ایشان.


داستانی حقیقی از یک سفر بین سیاره­ای

برگرفته از بخشی از مقدمه کتاب

اومنِک اونِک: سفیری از زهره

مقوله حیات فرازمینی همیشه یکی از بحث برانگیزترین مباحث در حوزه علم، فلسفه و معنویت بوده و هست. برای بسیاری، این مقوله به داستان­های علمی-تخیلی بیشتر شبیه است تا حقیقت. البته خرده­ای بر منتقدان نمی­توان گرفت، زیرا مبحث یوفولوژی آنچنان با زمینه­های مختلف علمی، فلسفی و حتی مذهبی درگیر بوده و گسترده است که هر کس را توان پرداختن به همه جنبه­های آن نیست. در واقع به سادگی نمی­توان کسی را یافت که بتواند جنبه­های متفاوت و گاه در ظاهر متناقض آن را بدون جبهه­گیری بررسی و تحقیق کند. در این سری مقالات، زندگی­نامه شخصی را از زبان خودش خواهید خواند که از سیاره همسایه خودمان یعنی زهره یا ونوس به روی زمین آمد و هنوز در میان ما به اشاعه پیام خود یعنی محبت بی قید و شرط به یکدیگر مشغول است.

https://i0.wp.com/s1.e-monsite.com/2009/05/24/04/92480763ufo-ovni-omnec-onec-veusian-venusien-venus-2-jpg.jpg

روایتی که در این کتاب می­خوانید را نمی­توان به راحتی در دسته خاصی قرار داد. آن را نه می­توان در دسته داستان­های برخورد رو در رو با بیگانگان مهربان جای داد و نه از آن دسته داستان­هایی است که در آن یک نفر به درون سفینه­ای پر از خاکستری­ها برده می­شود.

در عوض، با خود-زندگی­نامه خانم جوانی مواجه هستیم که در بهشتی یوتوپیایی (آرمانی) در سیاره زهره به دنیا آمده، بزرگ شده و به اختیار خود، آن زندگی رویایی را قربانی کرده و به زمین آمد تا به یک دختر در تسویه کردن بدهی­های خود کمک کند. این عملی خیر خواهانه است که تعداد کمی از انسان­های روی زمین توانایی انجام آن را دارند. همین مسئله دستمایه این سفر و داستان محبتی بین سیاره­ای شد.

https://i1.wp.com/galacticchannelings.com/afbeeldingen/omnec_onec1.jpg

داستان با اومنِک اونِک جوان (نام زهره­ای وی، اومنِک اونِک و نام زمینی ایشان، شیلا است) و در حالی شروع می­شود که سفینه­ای وی را در سال ۱۹۵۵ در صحرای نوادا پیاده کرده و سپس به سمت تنسی می­رود تا جای دختری کوچک به زندگی ادامه دهد.

محقق یوفولوژیست، ژنرال بازنشسته، وِندِل استیوِنز با زیبایی به این نکته اشاره می­کند که این داستان، روایت انسان زنده­ای است که با رضایت قلبی و همکاری خودش، توسط یک سفینه و با همراهی عموی خویش به این سیاره آمده و با دقت زیاد آماده و مهیای زندگی و رشد در محدوده امواج فیزیکی این سیاره شد.

مادرش در زهره، مدت کوتاهی پس از به دنیا آمدن وی درگذشت. در نتیجه حضانت وی را خاله­اش که فرزندی نداشت به عهده گرفته و مادرانه از او مراقبت کرد. زمانی که عموی او ماموریتی را در محدوده امواج فیزیکی در زمین قبول کرد، اومنِک تصمیم به همراهی با او گرفت، زیرا می­توانست از این طریق مقداری از بدهی­های گذشته خود را در ارتعاشات خشن فیزیکی زمین تسویه کند.

https://i0.wp.com/www.omnec-onec.com/bilder/Omnec+Anja_USA-06-10.jpg

او با ظرافت خاصی خود را با ارتعاشات خشن فیزیکی هماهنگ کرد و به صورت کودک ۷ ساله­ای در جهان فیزیکی متجلی شد. عمویش و تیمی که وی را به اینجا آوردند، وی را وارد خانواده­ای در تنسی که به تازگی دخترشان شیلا را از دست داده بودند، کردند. شیلا قرار بود برای اینکه بتواند به مدرسه برود، با مادربزرگش زندگی کند ولی در راه رسیدن به خانه مادربزرگ، در یک تصادف دلخراش اتوبوس درگذشت. مادربزرگ نیز به دلیل اینکه نوه خود را ندیده بود و بدون اینکه متوجه باشد، اومنِک را مانند نوه خودش محبت کرد و به مدرسه فرستاد. سالها بعد، عموی اومنِک با مادر زمینی شیلا در مورد این جابجایی صحبت کرد و همه چیز را به او توضیح داد. مادر اومنِک نیز واقعیت را پذیرفت و موافقت کرد تا اومنِک را مانند دخترش شیلا بزرگ کند.

با اینکه اومنِک ظاهر یک دختر ۷ ساله را داشت، در حقیقت زمانی که در سال ۱۹۵۵ به اینجا رسید، از خرد و دانشی معادل یک انسان ۲۱۰ ساله زمینی برخوردار بود. این مسئله به درخشش او در مدرسه به عنوان کودکی با استعداد در تمامی زمینه­ها و پنهان کردن هویت حقیقی وی کمک بسزایی کرد.

این داستان دوران کودکی وی در سیاره زهره، سفر به زمین در میانه اولین دوره مدرن تب یوفوها، آماده شدن و انطباق با شرایط زندگی در زمین و مشکلات عجیبش که اثری از آنها در زهره نبود، است.

 

***********************************************************

یکی از دوستان فردا یک قرار مصاحبه با ایشان دارد.هر سوال که از این خانم دارید در قسمت دیدگاهها بیان کنید تا از ایشان پرسیده شود.

 

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

Posted on اوت 21, 2011, in اومنک اونک. Bookmark the permalink. 25 دیدگاه.

 1. با عرض سلام
  رامتین جان من مدت بیشتر از یکسال است که هر روز به وبلاگ شما سر می زنم ولی کمتر نظر می دهم.
  لطفا از این خانم بپرسید که چرا ما باید باور کنیم که ایشان از سیاره ونوس آمده و به قول قدیمی ها که از پیامبران معجزه می خواستند برای اثبات صدق گفتارشان ایشان چه دلایلی برای این مدعا دارند؟
  در ضمن اگر ممکن است گذرواژه الواح زمردین را هم برای من بفرستید.
  با تشکر بی پایان از زحمات شما و سایر دوستان

 2. با تشکر از شما که واقعا زحمت میکشيد لطفا از ایشان بپرسید که آنها که در زهره زندگی میکنند آیا بدنشان از اتمهایی مثل ما درست شده یا دارای فرکانسی متفاوت هستند و اصولا آیا امکان تبدیل بدن ما به آن فرکانسها وجود دارد یا نه.آیا در زهره شهری به نام رتز Retz وجود دارد؟بسیار ممنونم.

 3. سلام میخواستم بپرسم چگونه به زمین اومده . در مورد 2012 هم چیزی میدونه یا نه و جگونه میتونیم روح رو از بدن جدا کنیم با تشکر فراوان

 4. سلام
  خيلي ممنون از مطالب جالبتون من بيشتر مطالبتون پيگيري مي كنم يك سوال اگر دوستان مصاحبه اي داشتن پرسيده شود :سال 2012 چه پيش آمدي خواهد افتاد البته اگر ايشان نماينده ستاره زهره باشن واطلاع اگر دارند
  اگر امكانش هست براي من هم الواح زمردين بفرستيد ممنون چون گذر واژه نمي دانم چه هست

 5. در سال 1995 با ظاهر یک دختر 7 ساله به زمین اومده، تا 2011 میشه چند سال؟! حالا معلوم نیست این عکس مال چند سالگی این خانم باشه! ولی به نظر شما قیافه این خانم به 22,3 سال میخوره؟؟؟!!! مخصوصا عکس آخری که بالای 40 میزنه :دی

 6. ازش بپرسید تنها راه نجات کدومه؟

 7. میخوام بدونم آیا دی ان ای این فرد مورد آزمایش قرار گرفته یا نه اگر قرار گرفته چه فرقی با دی ان ای زمینی ها داره؟

 8. ایشون الان باید درناسا باشن .کاخ سفید باید از ارتباط ایشون باهرکس جلوگیری کنه .به هرحال ایشون وقتی 7 ساله بوده هوش انسان 250 ساله داشته

  به قول قدیمی ها اینها همه کشکه

 9. به نظر شما این چیه

 10. لطفا بپرسید بعد از مرگ چه بر سر ما انسانهای زمینی میاید؟ و حتما درباره 2012 و اتفاقات آن بپرسید.

 11. سعید جان واقعا نمیدونی بعد از مرگ چی به سر ما میاد؟؟؟!! این همه پیامبر با معجزه اومدن که چی رو بگن؟ حالا شما از یه خانوم شیاد که هیچ مدرکی (هیچ مدرکی) برای اثبات حرفاش نداره و احتمالا شما هم هیچ شناختی از ایشون ندارید میخواهی سوال کنی که بعد از مرگ چی میشه؟ واقعا که خیلی عجیبه…

  • بیشتر جنبه کنجکاوی و سرگرمی داشت این سوالات ,ضمن اینکه به رامتین عزیز اعتماد داریم که بدون بررسی چیزی را توی سایت نمیذاره. بعدش هم اگر به گفته های اون آقایون اعتقاد داشتم که بندبال سوالاتم اینور انور نمیگشتم.

 12. یه تلسکوپ معمولی بهش بدین ( ونوس با چشم غیر مسلح هم کاملا قابل دیده ولی می خوام دقیق بشه روش ) روی سیاره ای که ازش اومده دقیقا نگاه کنه ( تصریح می کنم بسیار شدید دقیق ) البته سطح بسیار داغش رو نمی تونه ببینه چون ابر ضخیمی از اسید سولفوریک چگال روشو احاطه کرده و… . ارتعاش بالاتر !!!!!!!!!!!!!!! . حلول !!!!!! . ترا گشت پسا فهم دو ساحتی !!! . ادراک خودآگاه از ضمیر شعور جمعی !! بیچاره انلیل بزرگ سومریان ، ای کاش نمی مرد و این روزها رو می دید.
  خسته نباشی رامتین عزیز. نوشته هات برامون محترمن

 13. این خانم دارای دانش 210 ساله هستند؟ کاش ذکر میکردید

 14. سعید جان من آدم مذهبی نیستم ولی حداقل به خدا اعتقاد دارم و از اونجایی که همون آقایون خدا رو معرفی کردند نمیشه به خدا اعتقاد داشت و به اون آقایون(پیامبران) نه! حالا هر پیامبری که باشه چون همشون یک پیامو داشتن، و پیامشون از ابتدا تا انتها از چند هزار سال پیش یکتاپرستی یا به قول اون خانم محبت بی قید وشرط بوده حالا اگه شما به خدا هم اعتقاد ندارید یک بحث جداست. تمام مطالب آقا رامتین برای من قابل احترامه و میدونم که بدون بررسی هیچ مطلبی رو نمیذاره و خیلی هم از زحماتش ممنونم ولی بررسی آقا رامتین دلیل بر صحت موضوع نیست.

 15. دوست عزیز رامتین ارزش سایت را با این مطلب خنده دار پایین نیار

 16. age mishe azash beporsid az shahre Retz chi midone?az enlil va enki va Anunaki chi midone?aghayede manavish chiye va chi miparaste?aya ba lopsang rampa ashnayi dare?az koja bayad harfasho bavar konim?

 17. سلام جناب رامتین
  ببخشیدکه اینجا درخواست میدم اما اگر امکانش هست گذرواژه الواح زمردین رو برای من
  ایمیل کنید .
  ممنون

 18. به قول یکی از دوستان این خانم خیلی بیشتر از 23 سال نشان می دهد در ضمن هر دلیلی بیاورد بازم ممکن است فریب باشد واین روزها که تب یوفو وسیاره های دیگر اکثریت را گرفته واینترنت هم که وسیله شده برای هر آدمی این خانم هم ممکن است قصد مطرع شدن داشته باشد وسرکار گذاشتن دیگران با تشکر از زحمات شما خوبان

 19. رامتین عزیز, اگر یه اظهار نظری درباره این موضوع میکردید بد نبود. جواب سوالها کی میرسه؟

 20. سلام آقا رامتین اگر امکان داره برای من هم ایمیل کنید . ممنون میشم .

 21. سلام رامتین جون
  دلم برات تنگ شده بود
  خوبی داداش؟
  این جریان الواح زمرد چیه ؟ که همه رمزشو می خوان
  اگه از مطالب وبلاگه به ما هم لینک و رمز شو بده
  شاد و موفق باشی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: