ارائه نظریه جدید فناوری رآکتور پلاسمایی توسط یک ایرانی/ سفر بدون سوخت!


ارائه نظریه جدید فناوری رآکتور پلاسمایی توسط یک ایرانی/ سفر بدون سوخت!

Mehran Tavakoli Keshe, nuclear engineer

مهندس ایرانی و موسس انجمن Keshe در بلژیک نظریه و فناوری جدیدی را مبنی بر استفاده از رآکتور پلاسمایی ارائه کرده است که در صورت اثبات و تایید سازمانهای بین المللی تحول عظیمی در صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهران توکلی مهندس ایرانی فناوری هسته ای موفق به ارائه نظریه و فناوری رآکتور پلاسمایی جدیدی شده است که توانایی پشتیبانی پروازهای فضایی را از نظر کاهش و بهبود نیروی گرانش و تامین انرژی مورد نیاز خواهد داشت.

توکلی با توجه به تحلیلهای هسته ای و دیگر تعاملات اتمی و پدیده های کیهانی، نظریه ای جدید را ارائه کرده است. بر اساس این نظریه، میدانهای مغناطیسی پلاسمایی اولیه می توانند به گونه ای تغییر کنند که میدانهای مغناطیسی دوگانه یا چند گانه به وجود آید [۱].

 

امکان خلق حجم نامحدودی از حالتهای انرژی و حرکت بدون نیاز به سوزاندن سوخت!

به گفته توکلی با آگاهی از این دانش، طراحی، تولید و آزمایش رآکتورهای کم هزینه که می توانند پلاسما را رقیق کرده و از طریق روشی ساده و قابل اطمینان به انرژی این پلاسماها دست یافت امکانپذیر خواهد شد. در این صورت خلق حجم نامحدودی از حالتهای مختلف انرژی و حرکت بدون نیاز به سوزاندن هیچ نوع سوخت و پسماندی ممکن خواهد بود.

توکلی اعلام کرده است که بر اساس این اصول رآکتورهای اولیه ای ساخته شده اند که استفاده از آنها در تجهیزات مرتبط با پرواز نتایج شگفت انگیزی مانند ارتفاع گرفتن و حرکت بدون سوزاندن سوخت را در پی داشته است. وی معتقد است با کمک فناوری بهبود گرانش و مولد انرژی، سفرهای تجاری فضایی تا سال ۲۰۱۴ امکانپذیر بوده و امیدوار است بتواند امکان شکل گیری سفرهای تجاری به ماه را تا سال ۲۰۱۶ به وجود آورد.

مهران توکلی مدیر موسسه ای به نام Keshe است که به منظور پردازش فرایندهای کیهانی و چگونگی کاربرد آنها در مسیر کمک به انسانهای جهان تاسیس شده است. نظریه میدانهای مغناطیسی پلاسمایی از آخرین دستاوردهای وی در این موسسه به شمار می رود.

وی در روز چهلمین سالگرد پرواز آپولو، اطلاعیه ای را برای سران کشورهای جهان ارسال کرد تا آنها را از وجود فناوری پلاسما و شیوه جدید تولید انرژی نامحدود برای استفاده در حمل و نقلهای فضایی در بلژیک آگاه کند. وی قصد دارد فناوری خود را در مقابل چشمان هزاران نفر از مردم شهرهای بزرگ جهان در سال آینده به نمایش بگذارد.

همچنین مهران توکلی قصد دارد رزرو سفرهای فضایی با استفاده از فناوری جدیدش را تا ارتفاع ۶۰ کیلومتری از زمین و سفر به ماه را آغاز کند. طی این سفرها هزاران نفر از مردم علاقمند می توانند با هزینه ای ۵۰ هزار یورویی به فضا سفر کنند.

سفر از نیویورک به پاریس در یک دقیقه بدون استفاده از هیچ نوع سوخت

به گزارش مهر، توکلی معتقد است از این فناوری در زمینه سفرهای زمینی نیز می توان استفاده کرد. به بیانی دیگر با کمک چنین تکنیکی می توان در عرض یک دقیقه بدون استفاده از هیچ نوع سوختی از نیویورک به پاریس سفر کرد و یا حتی از آنها به عنوان ژنراتورهایی با توانایی تولید پاک و ارزان قیمت الکتریسیته در سطح کیلووات استفاده کرد.  [۱]

این ثابت شده است که پیشرفت سیستم های انسان بنیان ، شباهت زیادی به هسته های داخلی زمینی دارد که گرانش را به منظور تعامل با سطوح مختلف مغناطیسی حاصل از هسته های مختلف زمین ایجاد کرده است . Gravitational positioning یا تثبیت موقعیت گرانشی از اصول اولیه اشیا هستی است تا جایگاه خود را در ارتباط با یکدیگر پیدا کنند . برای مثال قمر مشتری (Ganymede) چگونه جایگاه خود را با مشتری حفظ می کند ؟ [۲]

Ganymede within the magnosphere of Jupiter

جایگاه قرارگیری قمر مشتری می تواند در صورت تغییر ترکیب هسته های داخلی آن تغییر کند . همانطور که زمین نسبت به خورشید و ماه نسبت به زمین و غیره . Gravitational positioning حد تعادل بین میدان مغناطیسی (Magnetic field) و نیروهای میدان گرانشی (gravitational field forces) به منظور ملاحظاتشان با یکدیگر می باشد . بنابراین این تکنولوژی جدید و عملیات ساده راکتورهای هسته ای بوسیله رفتارهای بین نیروهای میدان مغناطیسی و گرانشی ایجاد شده است . راکتورها می تواند کنترل شده و یا بچرخند تا موقعیت خود را در ارتباط با سطح زمین پیدا کنند . ایجاد این تکنولوژی به اصول اولیه فیزیکی بر می گردد . اصول اولیه رفتار گازها و مایعات در طبیعت در طول یک دهه گذشته بشدت آنالیز شده است . اندازه و وزن شیئ در این اجسام پرنده اصلا مهم نیست . حرکت بوسیله این تکنولوژی به منظور تداخل با نیروهای دیگر نیست بلکه سوار شدن بر نیروهای موجود در اطراف زمین و کیهان است . [۲]

 

https://i2.wp.com/www.keshefoundation.com/image/solar_system/gravity-2.gif

این انیمیشن یک سفینه را با راکتوهایش نشان می دهد . راکتور شامل سه جزء مختلف ( ماده ، آنتی ماده و ماده تاریک ) است که بوسیله سه دایره کوچک در رنگهای مختلف نشان داده شده است . با ایجاد تغییر در مواد موجود در راکتور میدان های مغناطیسی و گرانشی نیز تغییر کرده و باعت تغییر magnetosphere سیاره می شود بدین ترتیب سفینه باید خود را در موقعیت متعادل جدید حاصل از تغییرات راکتورها قرار دهد بدین ترتیب لایه خود را از A به B یا از B به ‍C و غیره تغییر میدهد . بنابراین به هیچ سوختی برای سوختن یا تکنولوژی های رانشی جت ها و … نیاز نیست . در این سیستم میدان های مغناطیسی و گرانشی برای هدف ما و بوسیله راکتور تغییر خواهند کرد بدون اینکه سوختی مصرف شود . مهران در شبکه the Keshefoundation Youtube Channel بیشتر راجع به این تکنولوژی خود صحبت کرده است . [۲]

https://i0.wp.com/peswiki.com/images/5/58/KtFC_over_Mars_250.jpg

وی اعلام کرده است فناوری وی اکنون در سطحی مناسب ، پیشرفت داشته و تکمیل شده و در انتظار مجوز به سر می برد.

به گفته وی این فناوری رآکتوری هسته ای و بسیار ساده است با این تفاوت که از ایزوتوپهای هسته ای تشکیل نشده و می توان از مواد ساده تری در آن برای تولید انرژی استفاده کرد.

بر اساس گزارش اگزماینر، مهران توکلی به تازگی کتابی را با عنوان “فرمان جهانی برای خلق ماده ” منتشر کرده که در آن از فناوری پلاسمایی و  بهبود گرانشی خود نیز سخن گفته است. وی در قسمتهایی از سایت خود به قابلیت های خارق العاده این تکنولوژی چون سفر به ماه در عرض چند ساعت ، سفر به داخل عمیق ترین قسمت های اقیانوس های زمین و دیگر سیارات ، سفر های بین ستاره ای در چند روز و … پرداخته است . [۲][۱]

 

Recourses :

[1] http://www.mehrnews.com

[2] http://www.keshefoundation.com

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از وحید طایفه عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

Posted on اوت 15, 2011, in اخبار, اخبار فضايي. Bookmark the permalink. 5 دیدگاه.

  1. آفرین به مهران توکلی عزیز برایش آرزوی سلامتی وموفقیت دارم وازشما تشکر میکنم با این خبر جالب وزیبا

  2. هیچ تعجب ندارد دیگر وقت ان رسیده است که انسان با کمترین هزینه یا حتا بدون هزینه به هرجا که می خواهد سفر کند آنها که سخت باور یا بی اطلاع از اطراف خود هستند باید بدانند مگر امواج رادیویی یا فرکانساهای دیگر را می توان به چشم دید ولی وجود دارند اگر انسان بتواند خودودنیای اطراف خود و راز کاهنات را بشناسد خود را در هر طول موجی یا فرکانسی که لازم هست قرار دهد می تواند به هر کجا که می خواهد سفر کند

  3. i watch his YouTube video clip ove and over. his geniuse and what he says make sens.but from otherhand energy cartels or space institute dont like him couse they think soon they would be out of job.but they are wrong. as same time when automobile came instead of horses …or when he says can cure cancer and meny more desieses? they think farmasutical company will be destroyd. actualy it will happen slowly but surly its not immediatly.change coming soon. i heard he said he was in iran for 4 months and spread the technology. and now iran made ufo( flying disc)

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: