نبرد پلیادیان و خزندگان برای زمین(مخلوط شدن DNA لیرانیها و پلیادیانی ها و رپتلیانها)


این مطلب از سایت http://www.marhatis.com ترجمه شده است که مربوط به شخصی است بنام Rev. maxi  که خود را فرزند ستاره ای و پلیادیانی میداند.

و البته طرح این موضوع برای آگاهی خوانندگان از مطالب مطروحه در دنیای مجازی میباشد و رد یا تایید آن کاملا به عهده خواننده میباشد.

**********************************************

تصاویری برای  درک  ” یافتن راه روح  و گذراندن دروس  ”

موضوع : نبرد پلیادیان و خزندگان برای زمین

 

 

 

هدف خلقت :  داشتن یک سیاره که در حالی که در بعد فیزیکی و جامد  است دستیابی به انرژی نوری را فراهم و پشتیبانی میکند .

زمین برای تبدیل شدن به یک ایستگاه دریافت فرکانس  آینده طراحی شده بود. به همین دلیل همه  جهان می آیند تا در نبردی بزرگ،  DNA خالص یا هیبرید شان را  دوباره تنظیم کنند و سهم بیشتری از آگاهی برتر بدست آورند .

در تصاویر زیر ، در تصویر اول سیستم تعالی انسانی را میبینیم که در آن انسان رشد و تکامل را به صورت نور دارا میشود . درحالی که همچنان در فرم و کالبدی  فیزیکیست . و در تصویر دوم ،  اسکن بدنی یک  انسان در حال تعالیست . همانطور که میبینید ، او در همین زندگی در حال تکامل است  و به نوری برتر تبدیل میشود. به رنگی صورتی ، که رنگ عشق است .

 

ساکنین سیاره پلیاد ،  این کره خاکی را با هدایت الهی برای تکامل آگاهی برتر ایجاد کردند .

تصویر اول : آنها به کره زمین روحی دادند با نام ” Gaia ”

تصویر دوم : پلیادیانی ها ، از ساکنین لیران ، که ستاره شان نابود شده بود ، دعوت کردند به آنها در این خلقت ملحق شوند.

تصویر سوم : آنها پس از آن که بر اساس راهنمایی ها آفرینش را انجام دادند و برقرار کردند ، این سیاره را در هزاران سال پیش ترک کردند .

تصویر چهارم : به هنگام بازگشت آنها دریافتند که در غیاب آنها رپتلیانها (نژاد خزنده) در پروسه تکامل طبیعی DNA که برقرار شده بود نفوذ کرده اند . به همین دلیل  شورایی ۱۲ نفره  از ارواحی با آگاهی های بالاتر ، برای حل و فصل جنگ و ایجاد میثاق عدم نفوذ برای حفظ زمین تشکیل دادند . سپس پلیادیانی ها ، فرزندان ستاره ای معنوی و سربازان روح را وارد زمین کردند تا ماموریت شان را شروع کنند . ماموریتی برای انتشار نور…

در ابتدا شورای ۱۲ نفره خسارت وارده را برآورد کرد و تا جایی که توانست تعادل را برقرار کرد .  ولی DNA دستکاری شده خود تبدیل به  نفوذ گر میشود ،  بنابراین ، شورای ۱۲ نفره  اقدام  به تشکیل شبکه های محافظت از سیاره در  برابر نفوذ بیشتر  کرد.

در حال حاضر در این سیاره انسان وجود دارد و سلطه نژاد خزندگان ، تحت  حکومت ترس ، نفرت ، تعصب و فقدان محبت . تبدیل شده به یک جنبشی برای کنترل جمعیت در حال رشد . پس از هزاران  و هزاران سال مبارزه با انرژی خزنده ها و چندین و چند بار نابود شدن تمدنها ی روی زمین ، پلیادیانی ها  به مقام لایزال الهی برای راهنمایی و هدایت متوسل شدند . نور الهی ، دو بارقه  از نور دلش  به  آنها  داد  ، هر کدام با یک نقش .. یکی در بالا و یکی در پایین..

یکی از نورها ، در زمین صورت خارجی میابد و بدون مداخله و از طریق فرایند تجسم  ، نور را در سراسر جهان منتشر میکند  .

نور دوم در ابعاد بالای زمین به عنوان راهنما همانند نوری مجسم باقی میماند و به عنوان منبع ارتباطی بین خدا و پلیادیانی ها و لیرانیها در این آزمایش زمینی عمل میکند . این دو چراغ عیسی مسیح  و شیطان نامیده می شدند . نقش شیطان این بود که  اطمینان حاصل کند در هر موقعیتی آنها عادل خواهند بود و به میثاق شورای ۱۲ نفره پایبند خواهند بود . رپتلیانها این را به معنی از دست رفتن نبرد تلقی کردند و برای ادامه مبارزه ، آزمایش نور را ” شیطان و مجازات انسان  ” خواندند  تا بار دیگر انسانها را گمراه کنند .. این بار با ترسی فراتر از درکشان .

 

مخلوط شدن DNA لیرانیها  و پلیادیانی ها و رپتلیانیها

 

هر انسانی دارای سه کد DNA از نژاد رپتلیان و نژاد پلیادیان و بشر اولیه از Gaia  میباشد  . تصویر اول  نشاندهنده نردبان  DNA با ۳ X است که طرح پیشنهادی شورا ست  ، برای ادغام متعادل از هر سه نژاد کهکشانی . رپتلیانها این پیشنهاد را رد کردند و شروع  به  خنثی کردن آن با پیشنهاد ترکیب انسان و خزنده بدون  کد نژاد پلیادیانی کردند. که  به نژاد خزنده قدرت تسلط بر انسانها و شکنجه ژنتیکی را میدهد و انسانها را به بردگی میکشاند .

تصویر دوم :   شورای ۱۲ نفره دارای اعضایی از رپتلیانیهای تکامل یافته بود که به عنوان پیش کسوت  و اصلاح کننده شناخته شده بودند  ، و  DNA یکپارچه داشتند .  بنابراین شورا دیدگاهی را در طراحی برای زمین متعادل لحاظ کرد که  شامل هر سه نژاد خزنده ( جنگجو ، باستانی و عصر جدید یا اصلاح کننده ) بود . برای ایجاد تعادل و بهبود نژاد رپتلیان به خزنده هایی خردمند .

سپس ،  آنها توانستند این پیشنهاد موازنه DNA  را به شورا بدهند و با انسان/پلیادیان ها مخلوط بشوند و یک نژاد از تمامی کهکشان بسازند دارای خصوصیت هوش و عقل تمامی نژادها  .

روح بنفش کمرنگ DNA   آگاهی عالی روح است که وقتی  نور الهی به تعادل برسد بطور خودکار ایجاد میشود .

 

این  رمز گشایی اتفاقی است که در شورا افتاد  و علتی برای تمامی چیزهایی که اتفاق می افتد .  و این آغاز سیر تکاملی موجودات کارگر نور  در این سیاره است .

زمانیکه رپتلیانها  با ارسال یک فرکانس به زمین ، باعث تحریک و برانگیخته شدن DNA خالص جنگجوی خزنده  در موجودی شوند  ، میثاق غیر نفوذ بودن DNA  فعال میشود و DNA جدا شده در همان زمان کد رمز شیمیایی DNA را برای دریافت فرکانس جواب ، به روح آن آفریده می فرستد . این اجازه میدهد تا تاخیری در فعال شدن حاصل شود و زمانی به روح  بدهد تا تصمیم بگیرد که به سوی نور روان شود یا سوی تاریکی حرکت کند  .

اگر تصمیم به بیداری به سمت نور گرفته شود ، این کد شیمیایی  DNA پلیادیان را تحریک میکند  و DNA فعال شده پلیادیانی ، یک نوع غلاف محافظت کننده پیرامون DNA ایجاد میکند . سپس کد DNA را برای شورای ۱۲ نفره ارسال میکند تا پیشرفت را نظارت کنند و مطمئن شوند که آن موجود با اراده آزاد و با تصمیم شخصی حرکت به سوی نور را انتخاب کرده است . این همان زمانی است که مردم احساس میکنند که چیز بیشتری در این زندگی برای آنها وجود دارد و جستجوگر میشوند .

 1. ادغام متوازن DNA بشر همراه با محافظت DNA پلیادیانی ؛   از DNA خزنده و DNA  خالص پلیادیانی
 2. یک نردبان DNA متوازن که نردبانی عالی برای رسیدن به آگاهی برتر در آن مستتر شده است .
 3. یک فرزند ستاره ای  پلیادیانی ،  تجسم یافته  به صورت یک بشر ، که  برای اجرای یک ماموریت نور آماده شده است .

فعال سازی کد DNA خزنده

رپتلیانها برای تحریک  DNA منفی رپتلیانی ، فرکانسی به زمین ارسال میکنند . و البته این حق آنهاست که آنها در DNA ما هستند .(براساس مصوبه شورای ۱۲ نفره ) . با این حال این حق  DNA پلیادیانی است که  کد رپتلیانی را جدا کند و نور را فعال کند و روح را به روحی روشن تبدیل نماید .   و روح را در زمین با نوری روشن نگهداری کند  تا زمانیکه با یک روح روشن دیگر جایگزین شود.

 

مرجع : http://www.marhatis.com/radiopleiadianreptilliandna.htm

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از کاملیای  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

براي انتشار ديدگاههاي خود به سايت دنياي اسرار آميزبه آدرس    www.ufolove.com       مراجعه كنيد .

Posted on ژوئیه 5, 2011, in نژاد خزندگان فضايي, اسرار DNA. Bookmark the permalink. 13 دیدگاه.

 1. سلام
  سایت بسیار خوبی دارید. پیشنهاد می کنم همراه هر دیدگاه دو کلید نظرسنجی مثبت /منفی یا موافقم/مخالفم و… بیاد تا یه محکی از کل باورهای همدیگر داشته باشیم.

 2. مدیر محترم ufolove
  وبلاگ شما رو به ۲ دوره تقسیم میکنم
  یکی زمانی که کمتر به خزندگان و این چیزا پرداخت میشد و مطالب بیشتر جنبه باستانشناسی آکادمیک داشت

  دومی زمانی که شروع به پست مطالبی در مورد خزندگان و اینکه اونها انسانها رو ایجاد کردن و چه و چه و کلا دور شدن از فضای مطالب همراه با سندیت بود

  مطلب فوق هم بسیار سطحی هست و گاها موجب تبسم. درخواستی که دارم این هست که هر مطلبی رو به عنوان اینکه فرد مترجم یا نویسنده امکان بیان نظراتش رو داره پست ندین ، بدلیل اینکه سطح بلاگ پائین میاد . روز اول که بلاگ شما رو دیدم از دیدگاه متفاوت پستها با بقیه سایت ها خوشم اومد ، چه اینکه از زاویه دیگه به مطالب نگاه میشد ، اما حالا بلاگ شده پر از ، خزنده گان و زمین تو خالی ، من با اصل مطلب مخالف نیستم ، اما اینکه مدرکی در دست نیست برای این ادعا یا اگر هم ارایه میشه بسیار سست هست که نمیشه تکیه کرد.

  پی نوشت

  دوستان مترجم اگر یک اراده جمعی باشه ، میشه مستند بسیار قوی و زیبای ANCIENT ALIEN ساخت شبکه HISTORY CHANNEL رو مورد بحث قرار داد

  • سلام.اين خواهش بنده بود كه دوستان در اين زمينه مطلب تهيه كنند.زير نويس اين مستند توسط يكي از دوستان در حال تهيه است.

 3. به نظر من خیلی باید سطحی نگر و خالی از علم باشیم که بخوایم تصور کنیک یه نژاد بیگانه چندین قرن برای ارتقای دی ان ای خودش اونو به بدن ما وارد کرده تا بعد چند هزار سال نتیجشو بگیره – دوستان عزیز لازم به یاد آوری است که وجود تکنولوژی که ( تکنولوژی فضایی ها ) چند هزار سال از ما جلو تر هستند این امکان رو به اونا نمی ده که بدون وارد کردن دی ان ای خودشون به ما و به اصطلاح پیدا کردن بهترین دی ان ای با کامپیوتر های پیشرفته و احیانا کوانتومی در آزمایشگاه با کمترین زمان ممکن و کمترین دردسر بدست بیارن ؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم فکر کنید. من منکر وجود فضایی ها نیستم اما این مطالب کاملا سطحی و بدون سند هست دونستنش بد نیست که فلان شخصی همچین حرفی میزنه اما نپرداختن به موارد مهم جای اشکال داره – همیشه افرادی هستند که با ارائه موارد انحرافی سعی در ایجاد اخلا هستند.
  منظورم مدعی این خبر هست نه ادمین زحمت کش سایت.
  موفق باشید

 4. این مطالب نه کاملا» علمی هستن و نه کاملا» تخیلی، بلکه در مرز اندیشه و تفکر ما قرار داره…پیشداوری در این موضوع باعث افت خلاقیت و محروم شدن از نظریات دیگه میشه..کاش جامعه ما هم در حد یک تئوری در این خصوص حرفی برای گفتن داشت و دست نیاز به آسمون دراز نمیکرد…با تشکر از رامتین و کاملیای عزیز

 5. داش رامتین عاشق خودت وسایتت و وبلاگتم!

 6. میخوام بدونم این مطالب با این دقت از کجا اومده
  اگر این مطالب درست باشن،کسی که اینهارو ارائه داده باید با منبع موثقی در ارتباط باشه یا به چشم خودش حقیقتو دیده باشه
  من الان به همه چی شک دارم
  چیزی که میدونم و مطمئنم ازش اینه که سیستم برده داری و کنترل ذهن وجود داره ولی از اونجایی که این سیستم برای منحرف کردن اذهان عمومی دست به هر کاری میزنه تا خودشو از دسترس دور کنه نمیشه هیچ چیزیو باور کرد و از اونجایی که تو دنیای پر رمز و رازی زندگی میکنیم هیچ چیزی غیر ممکن نیست
  این مطالب رو نه میشه رد کرد و نه میشه قبول کرد

 7. avalan vaghan jaleb bood va vaghan doroste vali yek soal daram aval annuakiha in vasat che kareh hastan aya annuakia ham az nezhade plaidianha va liaraniha hastan vadar javabe un dustaie ke migan khaili sathi bood bayad meditate bokoni ke befahmi ke in enrjiha az koja mian , vaghan ali bood

 8. خیلی خیلی جالب بود ….این که DNA ما ترکیبی از موجودات شرور (خزنده) و موجودات متعالیتر (بلیادیان) است ….منو یاد داستانهای مذهبی عرفانی خودمون انداخت ..که انسان موجودی است که از نیکی و بدی فرشته و دیو ….سرشته شده وسوی هرکدام که برود همان میشود …..یعنی ما اختیار هم داریم ……در ضمن من فکر میکنم بیامبران و اموزگاران ما این حقایق رو نمیتونستند برای انسان اولیه توضیح بدهند……

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: