معرفی پگی کین و نبرد خزندگان و پلیادیانیها روی زمین


 

https://i2.wp.com/thumbnails.truveo.com/0022/41/1C/411C8802BCEF6CB35BAAAC_Large.jpg

ویدیو های زیادی از مصاحبه با پگی کین (peggy kane)در اینترنت موجود است که  وی در آنها به تفصیل در مورد تجربیات خود در زمینۀ ضبط صدای ارواح و یا صداهایی از ابعاد دیگر و استفاده از مکالمۀ معکوس EVP برای شنیدن حقیقت صحبت کرده است.(پگی کین یکی از متخصصین در امور مربوط به استفاده از مکالمه معکوس بوده است.مطلب مربوطه در سایت موجود است.) پگی کین مدعی ست افرادی که از طریق ای-وی-پی با آنها صحبت کرده از حضور نژادی موسوم به خزنده آسایان صحبت می کنند که دست به شکنجه و سواستفاده از انسان ها می زنند ( جهت اطلاعات بیشتر به ویدیوهای مصاحبه با پگی کین رجوع کنید). وبسایت شخصی وی بعد از بسته شدن آن توسط خودش کاملاٌ از شبکه حذف شده و همچنین سایر وب هایی که اخبار او را منتشر می کردند در حال حاضر مسدود هستند و اطلاعات زیادی نمی توان در مورد زندگی شخصی وی کسب کرد( او یک زندگی عادی دارد و معلم کودکان ناتوان ذهنی ست). در ادامه، خلاصه ی آخرین متنی که از وبلاگ شخصی پگی کین به جا مانده را می خوانید:

 

https://i0.wp.com/www.humanitywinsilluminatilose.com/wp-content/uploads/2009/11/2RS-Photo-Peggy.jpg

طبق آنچه در این ۳-۴ سال اخیر شنیده ام (از طریق ای- وی- پی) نژاد خزندگان از اوریون، که در ابتدا خود را به عنوان خدایان معرفی می کردند، هزاران سال است که اینجا در روی زمین حضور دارند. آنها توسط دانش ژنتیک خود، انسان را جهت دستیابی به برخی اهدافشان دستکاری ژنتیکی کردند. در واقع آنها از انسان به عنوان یک منبع غذا و انرژی، یک اسیر و وسیلۀ تفریح استفاده می کنند.

خزندگان در واقع ماهیت فیزیکی داشته اند اما از زمانی که به اینجا آمدند تا با ظاهری انسانی در پشت پرده فعالیت کنند، به نوعی در بعد چهارم که برای ما دنیای خواب ها و رویاهایمان محسوب می شود گرفتار شده اند.

مردم از طرق مختلف به ویژه کنترل آشکار ذهن توسط آنها به تسخیر در می آیند. همچنین خانواده های سلطنتی در برخی مراسم  شیطان پرستی با اعمالی که بر روی کودکان انجام می دهند راه را برای کنترل و انجام خواسته های آنان باز می کنند.

بسیاری از مردم توسط ربوده شدن تسخیر می شوند و بذری در درونشان کاشته می شود که با ایجاد وسوسه و فساد و انحرافات رشد می کند و بدون آنکه فرد آگاه باشد کنترل امور را در دست می گیرد و زندگی پر از انحرافات و زشتی ها را برای او رقم می زند. این فرد پس از مرگ به دنیایی جهنمی کشیده می شود، جایی که این موجودات ( خزندگان) می توانند از او سؤاستفاده کنند، به این دلیل که او یک گناهکار به حساب می آید! در این زمان خزندۀ تسخیر کننده از بدن او بیرون می آید و به خاطر ایجاد پلیدی ها در درون این فرد پاداش می گیرد. آنها فرد را تحت شکنجه، تجاوز و ترس شدید قرار می دهند و در پایان قربانی خود را می خورند. در تمام این مدت فرد خودش را سزاوار این مجازات می داند و از آنچه بر سرش آمده اطلاعی ندارد.

https://i2.wp.com/alien-ufo-research.com/reptilians/sumeriam-reptilian.jpg

https://i2.wp.com/alien-ufo-research.com/reptilians/anciant-reptilian-statue.jpg

در سایر موارد تسخیر شدگی، یک انسان می تواند وادار شود که جنگ یا فاجعه عظیمی به راه بیاندازد، یک مادر نجواهایی را در درونش می شنود که می گویند کودکش را غرق کند یا آن را را از بالای پل به پایین بیاندازد و یا افکار بیمار دیگری که در نظر فرد نداهایی از جانب خدا می رسند. هنگامی که افراد تحت  بحران های روحی و احساسات شدید قرار می گیرند این موجودات از آنها تغذیه می کنند، به خصوص زمانی که آنها در خواب به سر می برند.

سیستم های مذهبی، عقیدتی و سیاسی  ما به دلیل ایجاد تفرقه، تنفر،  تعصب  و به خصوص جنگ،  سود بسیار زیادی برای این گروه (خزندگان) ایجاد کرده اند. جنگ از گذشته های دور حکم یک ضیافت را برای آنها داشته، یک سرباز جوان در حال جنگ که وجودش از آدرنالین و ترس پر شده غذای مورد علاقه آنهاست. هنگامی که این سرباز با مرگ رو در رو می شود، در واقع به  دست خزندگانی می افتد که  اعتقادات او مبنی بر قربانی شدن به خاطر میهن پرستی  را به سخره می گیرند.

در سال های اخیر موجودات شبیه سازی شدۀ بسیاری به وجود آمده اند که هیچ گونه شفقتی در آنها وجود ندارد و یک کروموزومy  اضافی دارند تا مهاجم تر و پرخاشجو تر شوند. من در گذشته با بعضی از این موجودات که مانند همتایان مؤنث خود به طور طبیعی به دنیا آمده بودند صحبت کرده ام (از طریق ای- وی- پی ). این طور که به نظر می رسد در حال حاضر کلونی های خزندگان مذکر بر عوالم ابعاد دیگر مسلط شده اند.

https://i0.wp.com/alien-ufo-research.com/reptilians/reptilian-shape-shifting.jpg

با عبور سیارۀ ایکس، شبکه یا بعدی که خزندگان در آن نگاه داشته شده اند از هم می گسلد و تعدادی از بالاترین مقامات خزندگان اینجا را ترک می کنند. این همان شبکه ای ست که هوشیاری کامل را از ما گرفته و ما را در حالتی نیمه آگاه قرار داده و همچنین همان نیرویی ست که به هنگام مرگ بدن اثیری ما را می گیرد و زندانی می کند. طبق شنیده های من (از طریق ای- وی- پی ) تا کنون کسی نتوانسته از این شبکه خارج شود. این مسئله برای انسان های خوب و بد یکسان است و اعتقادات مختلف از قبیل راهنمای نورانی یا فرشتۀ نگهبان هیچ کمکی نمی کنند. ما همه این پایین زندانی شده ایم. من با مردمی که تمام مدت در این دنیای اثیری گرفتار شده اند صحبت کرده ام.

سیارۀ ایکس توسط خالق یکتا فرستاده شده تا این شبکه را نابود کند و به ما کمک کند تا آزاد شویم؛ من بارها این را شنیده ام.[ در مکالمۀ معکوس (ای-وی-پی) اعتقادات شما هیچ دخالتی ندارند، شما حقیقت را می گویید.] خداوند نسبت به این موجودات که آن بالا به جای خدا نشسته اند خشمگین است. آنها ادعا کرده اند که خدا هستند و اکثر ساکنین این سیاره در واقع  مقابل اژدرهای ملبس خم و راست می شوند.

این ایده که خدا موجودی دیکتاتور و انتقامجو ست و لازم است از آن وحشت داشت و آن را پرستید تنها یک جفنگ خزنده ایست!  خالق یکتا سرمنشأ تمامی زندگی و حیات است و ما همه متشکل از انرژی او هستیم. گفته شده که این خالق حقیقی در موقعیتی نیست که بتواند این موجودات را از سیاره زمین بیرون بیاندازد. او از ما کمک می خواهد. در این مورد مثالی می زنم، فرض کنید انگشت شما دچار عفونت شده باشد، شما به سلول های درمانگر بدنتان احتیاج دارید تا به آنجا بروند و عفونت را از بین ببرند. آنهایی که اینجا خود را وقف وظیفه رسانی کرده اند زیاد هستند، همانند پلیادیان، سیریان و همینطور نژادهای دیگری که راجع به آنها اطلاعی ندارم.

https://i0.wp.com/www.spiritualhealing-now.com/image-files/pleiadians.jpg

https://ufolove.files.wordpress.com/2011/07/buddyhugginsearthpleiadian.jpg?w=255

https://i0.wp.com/evolvedinthelight.webs.com/006.jpg

https://i2.wp.com/i237.photobucket.com/albums/ff92/calgarytriangle/PleiadiansM45.jpg

اما این قدرت خالق یکتاست که دارد سیاره ایکس را به این مسیر میفرستد. بدون وجود این قدرت بزرگ دنیا به کابوسی وحشتناک بدل خواهد شد. من شنیده ام که این نژاد چه چیزهایی را برای ما آماده کرده اند، ریزتراشه ها، اردوگاه های جنگی، برده داری، و استفاده از ما به عنوان یک منبع غذایی همیشگی، و آن زمانی ست که آنها به شمایل واقعی خود درآمده اند، محیط زیست ما را تغییر داده اند و بر روی زمین به عنوان اربابان قدم گذاشته اند.

افرادی اینجا هستند که به هنگام تلاش برای کمک رسانی پایین آورده شده اند و در چرخه تناسخ گیر کرده اند. حافظۀ آنها مانند اکثر ساکنین این سیاره پاک شده. در مورد این افراد( آنهایی که از جایی دیگر هستند) من فکر می کنم تفاوت در این است که  همواره در تلاشند تا از اوضاع سر در بیاورند. آنها به معنای واقعی کلمه، اینجا راحت نیستند. آنها( در واقع من به همۀ شما که در حال خواندن این مطلب هستید ظنین هستم) از این دست وبلاگ ها که  در حال خواندن مطالبش هستید دیدن می کنند، به طرز حریصانه ای کتب سری مختلف را در زمینه های مذهبی، ماوراطبیعه ، متافیزیکی، یوفو و غیره می خوانند. این احساس را دارند که چیزی این وسط غلط است و همیشه به دنبال یافتن پاسخ هستند.

من هم مانند همۀ شما به دنبال جست و جویی مشترک تصادفاٌ به سمت ای وی پی و مکالمۀ معکوس کشیده شدم. اینها درهای حقیقت را به روی من باز کردند.  مانند این است که برای لحظه ای شبکه را کنار بزنی و نگاهی اجمالی به واقعیت بیرون بیاندازی. اطلاع یابی از این طریق مطمئناٌ محدودیت های خودش را دارد، اما من به این منبع به عنوان کمترین منبع دستکاری شدۀ اطلاعات که هیچ کنترل آگاهانه ای روی آن وجود ندارد، اعتماد کرده ام. ما نمی توانیم در مکالمات معکوس به خودمان دروغ بگوییم . این مکالمات معکوس مشروط بر چیزی که به آن اعتقاد داریم یا به ما آموزش داده شده نیستند، منبعی خارج از زمان است، و گذشته و همینطور آیندۀ احتمالی را برملا می کند. از بین صحبت های  بیش از ۴۰۰ نفری که از طریق مکالمۀ معکوس به آنها گوش داده ام، هیچ کس تا به حال ماجرای متفاوتی را تعریف نکرده و  یا چیزی مغایر با اساس این اطلاعات نگفته، خیلی ها مواردی را هم به آن اضافه کرده اند، اما ماجرا همیشه از یک قرار است.

من از طریق مکالمۀ معکوس راجع به نژاد خزندگان آموختم، همینطور در مورد مردمی که در دنیای اثیری گرفتار شده اند، خوردن گوشت انسان توسط خزندگان، شبکه، انقراض، دستکاری  کردن تمامی ساختارها و اعتقادات، پنهان شدن خزندگان در میان مردم، چند بعدی بودن همۀ ما،  نقش متحدان دیگر مانند پلیادیان ها، آمدن سیاره ایکس و طبیعت واقعی خالق یکتا. من باید بسیاری از اعتقادات خود را به فراموشی می سپردم و در حال حاضر، فقط به خالق یکتا اعتقاد دارم، به بهترین وجهی که تواناییش را داشته باشم.

احتمالا همۀ شما تا الان این موضوع را می دانید، من آن را تقریباٌ هر روز در تمامی رکوردها می شنوم، اینکه سران ارشد خزندگان اینجا را ترک خواهند کرد، آن هم توسط یک کشتی پنهان شده در زیر خلیج فارس یا اقیانوس هند در نزدیکی عراق. آنها در حال حاضر به جای قدرتمداران بزرگ این سیاره بازی می کنند و بسیاری از این انسان ها (قدرتمداران) در واقع مرده اند. خزندگان نقشه کشیده اند تا از طریق کمتریل ها و هارپ شبکه را به آتش بکشند. آنها قصد دارند تا در ماه می، که به زودی می رسد، اینجا را ترک کنند.. آنها به سرعت و به طرز شوک آوری اینجا را ترک می کنند. آنها در حال تلاش برای نوعی توافق و همکاری با کشور …….. هستند تا بر ناآرامی ها و هرج و مرج افزوده شود. آنها به هنگام بیرون آمدن از آب -توسط کشتی که ققنوس نام دارد- از هر طریقی هرج و مرج و ناآرامی ایجاد می کنند. این کشتی از قطعات اثیری گوشت انسان که در اثر  بیماری های غیرطبیعی و جنگ مرده اند، پر شده. آنها بر روی مریخ توقف می کنند  و قصد دارند آن را به خانۀ جهانی خود- که توسط خالق یکتا داغ می شود و از بین می رود- در اوریون تبدیل کنند.

عزیمت آنها به احتمال زیاد در شب اتفاق خواهد افتاد. این واقعه با یک صدای بسیار مهیبی شروع خواهد شد که در نتیجۀ آن انفجار شبکه  آغاز می شود. در آسمان آتش خواهد بود و رنگ آن به قرمز برخواهد گشت. هوا بسیار گرم می شود. من از همۀ شما درخواست می کنم که به دنبال راه حلی برای نجات خود از این گرما و حرارت  باشید. همینطور ذخیرۀ غذا و پوشاک تهیه کنید چون تمامی سیستمها از بین می روند و هرج ومرج بزرگی ایجاد خواهد شد. هوا دودآلود و سیاه خواهد بود. فکر نمی کنم که حرارت بیش از چند روز طول بکشد. مردم دنیای فیزیکی را ترک خواهند کرد. این دوران بدترین روزها خواهد بود. من شنیده ام که به محض آنکه شبکه آتش بگیرد، برای اولین بار می توانیم بیرون را نگاه کنیم. ققنوس و تمامی سرنشینانش توسط نیروهایی به نام متحدین پایین آورده می شوند و در آسمان ها جنگ خواهد بود.

بعد از آن خزندگانی که زیر زمین پنهان شده اند، بالا می آیند تا کنترل را به دست بگیرند. جنگی درخواهد گرفت، اما کوتاه. پلیادیان ها کمک خواهند کرد و خزندگان شکست خواهند خورد. من این را بارها و بارها شنیده ام. من هرگز نشنیده ام که آنها پیروز شوند-هرگز!

ما در انتها آزاد خواهیم شد. این تحولات در ابتدا بسیار ترسناک خواهد بود و بعد، هنگامی که مردم می بینند در واقع چه چیزی بر روی این سیاره اتفاق می افتاده، از این که بالاخره از شر این موجودات شیطانی خلاص شده اند، مسرور خواهند شد. ما فرصت این انتخاب را خواهیم داشت که یا به خانه های حقیقی خود برویم و یا بمانیم و به بازسازی کمک کنیم. این سیاره دوباره همان بهشتی خواهد شد که قرار بود باشد.

ما دوباره به عزیزان از دست رفته خود ملحق خواهیم شد. لذت و شادمانی بسیار زیادی  ایجاد می شود و در نهایت، این سیاره و مردمانش به خاطر رنجی که متحمل شده و رشد و استقامتی که به دست آورده اند، در بین مردم کهکشان مورد احترام قرار خواهند گرفت. این سیاره زیبا و تمامی حیات روی آن دوباره همان باغ عدنی خواهد شد که قرار بود باشد.

ما در میانه ی یک سفر عظیم هستیم.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از کامورای  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

این مطلب صرفا اظهارات این شخص بوده و ما هم بدون کم و کاست به خاطر اطلاع رسانی منتشر کردیم و مورد تایید یا رد ما نمی باشد.

Posted on ژوئیه 4, 2011, in نژاد خزندگان فضايي, اسرار DNA. Bookmark the permalink. 36 دیدگاه.

 1. تاریخ آغاز این نبرد ماه می بود که گذشته…کلا» یکی از بهترین مقالاتی بود که خوندم، بخصوص سوءاستفاده ای که این خزندگان از اعتقادات مذهبی و بهشت و جهنم میکنند. در حقیقت بهشت مال خودشونه و جهنم مال ماست. تخم بدی رو میکارند و به اسم مجازات از ما سوءاستفاده میکنن….بسیار ممنون

 2. من هميشه مطالب اين وبلاگ رو مطالعه كردم با دقت . بعضي از اون ها از نظر بررسي در حد بسيار ضعيف و خيال پردازي و توهمات ذهني و در نهايت شايعاتي بلند پروازانه اند . شخصا اعتقاد به حضور بيگانگان دارم به دليل سال ها مطالعه در اين مورد ديگه به يقين رسيدم . لينك هاي مربوط به مطالب بسياري در همين وبلاگ هست كه از نظر تحقيق و پژوهش واقعا ارزشمند هستند و راه رو براي كنكاش حقيقت باز مي كنند كه خب اين واقعا جاي تشكر و تقدير داره و قطعا ، مترجمين ، دوستان و شخص رامتين عزيز ، اگر اسمشون رو به عنوان مدير اين مجموعه از ياد نبرده باشم و درست گفته باشم ، نقش مهمي در ارائه ي جريان سيال اگاهي بازي مي كنند . اما با وجود اينكه من چندان تمايلي به نظر گذاري ندارم و با وجود اينكه مطالب بسياري زيادي در اين وبلاگ موجوده كه يك ذهنيت عادي و نا آشنا و نا مانوس رو به سادگي دچار اختلال و پريشاني ناشي از شكستن تدريجي و براي برخي ، شكستن ناگهاني باورها مي كنه ( بستگي به عمق ديدگاه هاي افراد داره و اينكه اصلا اهل پژوهش و تفكر باشند يا خير ) ، اين مطلب اخير از تمام مطالبي كه تا حال در حزه ي پژوهش اسرار در اين وبلاگ يا سايت درج شده بيشتر توجه من رو جلب كرد ، چون يك جور نخ عجيبي در اين مصاحبه هست كه به نوعي ضعف ها و سوراخ سنبه هاي نظري / تئوريك مطالب مزتبط رو پر مي كنه و يك جوري اون ها رو به هم وصل مي كنه . اما واقعا بسيار شوك اوره و تكان دهنده به دليل اينكه مثلا اگر اين مطالب درست مي بود ، در واقع ميشه گفت نود و نه درصد مردم زمين در جهل مطلق به سر مي برند ، از طرفي به دليل خاصيت خرد كنندگي باورها ، بسيار تلخ ، و اغراق اميز به نظر مي رسه و از طرفي به دليل رگه هايي از حقيقت كه حتي بدون مكالمه ي معكوس و اي وي پي ، از راه تفكر هم ميشه اون رو دنبال كرد ، به شدت ادم رو به عنوان يك سر نخ قلقلك مي ده و از طرفي به دليل اينكه با تمامي روش هاي سنجش شناخته شده و معدود مسائل فرا طبيعي ناسازگاره و از طرفي ، تجربيات شخصي و رؤيت عيني اين پديده ها رو هم نمي توان ناديده گرفت ، واقعا انسان رو به حالت سر درگمي در مياره ولي بررسي اون نيازمند شكل گيري گروه هاي متعدده از ابزارهاي لازم هم برخوردار باشند . بويژه اينكه واقعيت اي وي پي هم به لحاظ پاره اي از مشكلاتي كه بررسي اين پديده بوجود آمده ، در دام ترديد هاي زيادي افتاده ……

 3. به نظر من كه اينا يك مشت مضخرفه
  و ديگر هيچ

 4. سلام
  راستش نمیدونم , فکر میکنم تأثیر خوندن بعضی از کتاب ها و دیدن بعضی از فیلم ها و ربط دادن شون به هم تو ضمیر ناخودآگاه این خانوم باعث شده همچین فکرهایی بکنه , از نظر من خیلی بعیده که موجودات دیگه ای غیر از انسان با این سطح از هوش بتونن زیر زمین زندگی کنن , حالا باز فضایی ها میتونن توجیه علمی داشته باشن اما این بیشتر شبیه افسانه میمونه تا واقعیت , راستی سایتت رو هم تبریک میگم , اونجا رو هم لینک میکنم .

  با درود و سپاس فراوان : شهرام

 5. مهدی محمدی دستجا

  اخر یکم فکر کنید اخه مگه میشه امام زمان اینا رو شکست نده بعدشم مگه میشه خدایی که بی نیازه در نابود کردن این موجودات از ما انسان حقیر کمک بگیره در ضمن اگر قرار بود همچین چیزی بشه که امامان از قبل گفته بودند

  • دفت كن كه كلمه خداي يكتا را پر رنگ كردم.يعني خدا همه كاره است و بقيه وسيله.

   • مهدی محمدی دستجا

    ممنون . ازین که مطالب روز را برای ما در وبلاگ میگذارید واقعا وبلاگ عالی دارید و اگر در ایران انجمنهایی راجع به این موضوعات بود خیلی اطلاعات ما دقیق تر میشد راستش رو بخواید من خودم دوست داشتم که وقتی بزرگ شدم تمام پولی که دارم رو صرف این کارها بکنم و چیزهای با ارزشی که در ایران خودمان وجود دارد و کسی به انها اهمیت نمیدهد کشف کنم اما چه کنم اتفاق عجیب هدف زندگی من را تغییر داد اما رامتین جان مطمئن باش اگر روزی به مقامی برسم زمینه این تحقیقات را فراهم میکنم راستی رامتین جان شما چندسال دارید

  • پناه بردن به انسانهایی که در گذشته زندگی کردن و تولد و مرگشون معلول علتی غیر از خودشون بوده به نظرم خلاف اعتقاد به عدل و حکمت خداست و دور از منطق و شعوره

 6. باز هم عالی بود

  دوستان تازه وارد لطفا برید از اول آرشیو رو بخونید بعد دوباره بیایید نظر بدید

  آگاهی اصل است

  آگاهی

  یه مثال :

  یک ظرف پر از آب دارید

  آیا میتونید از توش یه موز در بیارید ؟

  این دنیا و هر آنچه در این دنیا هست مانند ظرف هست

  پس ما هم چه تخیلی چه افسانه و چه واقعیت فقط میتونیم چیزهایی رو ببینیم و تصور کنیم که در این ظرف هت

  آیا تو میتونی چیزی رو تصور کنی که خدا نیافریده باشه ؟

  همچین چیزی ممکن نیست

  پس هر چیزی که به ذهن بشر میرسه

  وجود داره

  • مهدی محمدی دستجا

   حامد جان راست میگی درسته من هم به وجود موجدات اعتقاد دارم اما میگویم قدرتشان خیلی کمتر ازین چیزی هست که بخواهد انسان را بخدمت بگیرد زیرا انسان اشرف مخلوقات است

  • اهان یعنی الان اگه من به یه موجودی که کله اش شبیه به دستمال کاغذی، دستاش شبیه به کاسه توالت، و رو شکمش 43 تا چشم داره و 11 تا هم دست داره که روی هر دستش 8 تا انگشت هست و بقل گردنش سه انگشت داره فکر کنم این موجود رو خدا افریده دیگه نه؟ پس این موجود الان وجود داره مگه نه؟
   ممنون

  • منم با محمد مهدی موافقم. آشرف مخلوقات که نمی تونه به این راحتی برده ی مخلوقات دیگر باشه.

 7. عجيب متفاوت و واقعي ?

 8. البته وجود نیروهای تاریکی یا شیطانی انکار ناپذیره, ولی این خانم کاملا مالیخولیایی شده

 9. بعضی از دوستان خیلی روی موضوع «اشرف مخلوقات» بودن بشر خیلی تاکید میکنند . میشه بفرمایید این عنوان و لقب از کجا به ما انسانها رسیده؟ و اصولا بشری که سرنوشتش و حیاتش بر روی سیاره زمین به مویی بسته است و چه با عوامل بیرونی مثل یک برخورد شهابسنگی و یا با عوامل داخلی مثل تغییرات شدید آب و هوایی و یا تغییر قطبین مغناطیسی زمین نابود خواهد شد , داستان اشرف مخلوقات بودنش بیشتر جنبه تبلیغات مذهبی داره تا واقعیت موجود.

 10. سلام

  مطلب جدیدت شدیدا مورد تاییدم است

  پیشگو

  http://www.pishguu.persianblog.ir

 11. واقعا هرچی می خونم به جز حقانیت قران نسیبم نمیشه……………..
  من مدتها بود می دونستم نیبیرو محافظ ماست………..یک بار که تنها بودم و به مطالب وبلاگ شما و داستان خزندگان و سومریها فکر میکردم
  فکر عجیبی به ذهنم رسید ….نیبیرو به اسمان اومد و صدای همچون ضربان قلبش خزندگان رو نابود کرد..باقیموندشون هم هیچ وقت نتونستند به اینجا برگردند ..چون از صدای نیبیرو میترسن و دیگه حضور فیزیکی ندارن………..
  جالبه خیلی وقت پیش خوندم نوکران خزندگان در امریکا به بهانه خطر نیبیرو چند با در پروژههای مخفی سعی داشتن نیبیرو رو نابود کنند و مقدمات ورود اربابان تاریکی رو اماده کنند .ولی صدای نیبیرو کلاهکهای هسته ای اونها رو در فضا نابود کرد و نزاشته بهش برسند..سبحان اللاه ……………..
  احتمالا نیبیرو از معدود اجرامی هست که به علت جرم زیاد و عوامل ناشناخته «قبلا چنین موادی کشف شدن که مقداری از جرمشون در بعد دیگست»صفحه فضا مکانی رو میشکافه و هم زمان در دو بعد حضور داره و مارو هم در این بعد و هم در بعد چهارم محافظت میکنه…………..
  می دونید من از کجا فهمیدم نیبیرو محافظ ماست؟
  از سوره «کوبنده اسمان شب» یعنی طارق به معنی کوبنده …
  خداوند می فرماید: تو چه میدانی طارق چیست. همان ستاره درخشان و شكافنده تاريكيهاست!.
  (به اين آيت بزرگ الهى سوگند) كه هر كس مراقب و محافظى دارد!
  آنها پيوسته حيله مى‏كنند، و من هم در برابر آنها چاره مى‏كنم!

  بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

  به نام خداوند بخشنده ی مهربان

  سوگند به آسمان و كوبنده شب! (1)

  و تو نمى‏دانى كوبنده شب چيست! (2)

  همان ستاره درخشان و شكافنده تاريكيهاست! (3)

  (به اين آيت بزرگ الهى سوگند) كه هر كس مراقب و محافظى دارد! (4)

  انسان بايد بنگرد كه از چه چيز آفريده شده است! (5)

  از يك آب جهنده آفريده شده است، (6)

  آبى كه از ميان پشت و سينه‏ها خارج مى‏شود! (7)

  مسلما او ( خدائى كه انسان را از چنين چيز پستى آفريد) مى‏تواند او را بازگرداند! (8)

  در آن روز كه اسرار نهان (انسان) آشكار ميشود، (9)

  و براى او هيچ نيرو و ياورى نيست! (10)

  سوگند به آسمان پرباران، (11)

  و سوگند به زمين پرشكاف (كه گياهان از آن سر برمى‏آورند)، (12)

  كه اين (قرآن) سخنى است كه حق را از باطل جدا مى‏كند، (13)

  و هرگز شوخى نيست! (14)

  آنها پيوسته حيله مى‏كنند، (15)

  و من هم در برابر آنها چاره مى‏كنم! (16)

  حال كه چنين است كافران را (فقط) اندكى مهلت ده (تا سزاى اعمالشان را ببينند)! (17)

 12. البته این رو هم بگم من فقط با نیمه اول حرفهاشون موافقم وبه نظرم نیمه دوم حرفاشون دروغ هست…..حقیقت اقشته به دروغ برای فریب………….طارق هیچ وقت اجازه حضور فیزیکی اونها رو نمیده…فقط حظور از طریق پیروانشون و اشخاصی که اونها رو پرستش میکنند»گردانندگان این سیاره»…..طارق مارو حتی در عالم خواب هم محافظت خواهد کرد

 13. قران حقه…قران خارقالعاده هست…قران شگفته….رو دستش نیست
  همونطور که میدونین اب از اول روی زمین نبود. یعنی زمین اب نداشت. اب تو کمر بندی کهکشان فقط وحود داره و اصلا تو منظومه شمسی نیست. اب از اونجا به زمین وارد شده.
  خب ما تو قران چی می بینیم؟ تو قران گفته شده : (اب در زمین نیود، و سپس خداوند اب را از اسمان نازل کرد، به مقداری معین و با ان زمین را پس از مرگش دوباره زنده کرد. در این کار نشانه ایست برای کسانی که فکر می کنن.)
  الان فهمیدن که اب اون قدر عجیب و با نظم هست که در همه حال ثابته و تغییری نمیکنه. اب تنها ماده ای هست که به سه حالت ممکن تبدیل میشه. اب یک نشانه است. نشانه ای برای کسایی که تفکر میکنن
  همچنین یک معجزه بزرگ قران اینه که الان کشف شده که جهان داره گسترش پیدا میکنه یعنی تمامی ستاره ها و سیارات در حال دور شدن از هم هستن و جهان مثل یک بادکنکی که در اون فوت میکنیم در حال باز شدن هست
  قران در این مورد صریحا میگه : ( ما اسمان ها و زمین و ستارگان را استوار افریدیم و همواره ان را گسترش می دهیم)

  دیگه چی میخواین؟ چه قدر نشانه برای حق بودن قران باید براتون اورده بشه تا فکر کنین؟
  چه قدر؟

 14. با تشکر از شما بابت مطالبی که میزارین

 15. بسیار جالب بود ، من تصور میکنم آنچه به عنوان خزندگان و نژاد آنها مطرح شده ، همان جن ها در قرآن باشند ، یا همان موجودات فضایی ، بند ه قصد تبلیغ مذهبی ندارم ولی بسیاری از نشانه ها در جهان وجود داره که دیدگاه قرآن رو تایید میکنه ، همچنین وجود یک بعد فرا جسمی در انسان را . همینها بودند که منشا علمهای عجیب و غریب گذشتگان و خداهای باستانی را تشکیل میدهند ، در ضمن کاملا تایید میکنم که پیروان زمینی این جن ها تمام دینهای الهی را به شدت منحرف کرده اند وبه نام آنها کارهای شیطانی انجام میدهند ، در ضمن دلیل وحشت آنها نیز از قدرت قرآن مشخص است . قدیمی بودن ، مذهبی بودن و انجام کارهای زشت به نام قرآن ، مانع آن نشود که به سخنان حق گوش فرا ندهیم و این همان احساس جستجو است که این خانم گفته بیان کرده.

 16. در ابتدا از نظر حسین تشکر می کنم. با متن زیبایی که انشاء کردند به نظر میاد اهل پژوهش و تفکر باشن. من شبا که این مطالب رو می خونم از ترس خوابم نمی بره. یه مدتیه که معتاد اینجا شدم و حریصانه تمام مطالبش رو می خونم و ذخیره می کنم.
  یه سوال دارم اسم کشوری که خانم باربارا راجع بهش صحبت می کنه سانسور شده. منظور کدوم کشوره؟
  من به وجود موجودات فضایی اعتقاد دارم ولی راجع به خزنده هایی که جسم افراد با نفوذ اجتماعی و سیاسی رو تسخیر می کنن تردید دارم.تا اونجایی که میدونم فقط این خانم ادعا کرده و جناب الکس کولیر تو نامه های آندرومدا که بسیار ضد و نقیضه.
  از حرفهای این خانم میشه فهمید که شدیدا دچار پارانویاس. من با این بیمارا زیاد برخورد داشتم که در اثر مواد محرک به این روز افتادن. مکالمه معکوس رو هم اصلا قبول ندارم چون خودم امتحانش کردم هیچ پیغامی توش نبوده و بیشتر شبیه یه شوخیه تا یه مطلب علمی جدی. وگرنه چرا فقط یه نفر به این پیام رسیده؟ یعنی هیچکس توی دنیا اینو امتحان نکرده؟
  اگه چیزی علمیه باید تکرار پذیر باشه. چرا فقط واسه خانم باربارا جواب میده؟

 17. تو کامنت بالایی منظورم خانم پگی کین بود اشتباهی باربارا گفتم

 18. روی صحبتم با اون عزیزی هست که انقدر سنگ قرآن رو به سینه می زنه ، در به در دنبال یکی می گرده که حرفاشو تایید کنه . آقای عزیز، برادر، شما اول برو سوره نساء رو بخون ببین خدا در مورد زن چی گفته . اگه نمی دونی من بهت می گم که اونجا خدا می گه چه چیز هایی برای مرد حلال هست و چه چیز هایی حروم : می گه یکی از چیزهایی که حلال هست زنانی هست که در جنگ ها به غنیمت می گیرید … !! برادر مسلمان فهمیدی ؟؟؟ غنیمت در جنگ …. یعنی اگه از یه کشور مسلمان به ما حمله مثل عراق خواهر و مادرت غنیمت جنگی وحلالن .. فهمیدی ؟؟؟؟ یا هنوز نفهمیدی ؟؟؟ می دونی همین اسلام عزیز که تو ایران اومد چند هزار نفر توسط خالد ابن ولید ( سردار نامی اسلام عزیز ) سر بریده شدن ؟؟؟ یه سرچ بکون می فهمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: