کاشت ایمپلنت توسط فرازمینیان در بدن انسان_واقعیت یا دروغ؟


بسیاری از افرادی که در بدن آن ها وسیله ای کار گذاشته شده بود یک نوع وسایل خارجی با عنوان کاشت اعضا در بدنشان کاشته بودند که گفته شده است برای ردیابی و کنترل ذهنی بوده است . از نظر بعضی افراد گفته میشد کاشت وسایل در بدن افراد در DNA آن ها کد گذاری شده است به خصوص در جایی که اعضای خانواده در نسل ها در بدن انها وسیله ای کار گذاشته شده است که به عنوان بخشی از آزمایش بیوژنتیکی پیوسته میباشد .

کشفیات در طول مسیر های اشعه ایکس و MRI  ها بیان کننده این مطلب هستند که اشیاء غیر قابل توجیهی در بدن آن ها یافت میشود.  نه دکتر آن ها و نه افرادی که در بدن آن ها این اشیا کار گذاشته شده است آن ها را پیدا نکردند .

برداشتن آن ها : اشیاء کار گذاشته شده غالبا در مغز ، دست ، پا یا گوش کار گذاشته میشوند . بعضی از آن ها را میتوان برداشت و بعضی را نمیتوان برداشت . بعضی از ان ها به طور طبیعی با مرورزمان برداشته میشوند . اشیاء کار گذاشته شده بسیاری برداشته شده و یا مورد مطالعه قرار گرفته اند . این اشیاء معمولا بیشتر از ۳ سانتی متر (یک اینچ) طول و ۱ میلی متر ( ۱۶/۱ اینچ ) ضخامت ندارد . شی ء کار گذاشته شده دارای شکل سیم مانند میباشد و به نظر میرسد که در زیر میکروسکوپ الکترونی دارای ساختار پیچیده میباشد که لایه های مختلفی دارد .آزمایش ها نشان داده اند که کاشت شی ء شامل انواع فلزات و الیاژهامیباشد .

مفهوم کاشت به معنای رشد خارجی UFO مدرن میباشد که در سال ۱۹۴۷ آغاز شد . در دهه ۱۹۶۰ گزارش هایی از افرادی ارائه شد که اشیا خارجی دربدنشان کار گذاشته شده بود و در حال حاضراز رویداد ها چنین بر می اید که آن ها انسان های بسیار خیالاتی ، شوخ و پر اشتیاق در حین هیپنوتیزم بوده اند . به نظر میرسد که کاشت دستگاه ها از سال ۱۹۶۷ در یک زن از ماساچوست انجام شده است به نام بتی اندرسون یک  توپ کوچک  مشخص را توصیف کرد که به نظر میرسید به بالای دماغش اویزان شده است .

خیلی زود دستگاه ها شروع به بسط و توسعه کردند که یکی از دستگاه های به جا مانده به وسیله مرکز تحقیقات UFO (CUFOS) در اواخر دهه ۱۹۸۰ کاملا مورد بررسی قرار گرفت . این شیء به ادعای کسانی که در بدن آن ها کار گذاشته شده بود به وسیله افراد دیگری در بدن آن ها کار گذاشته شده بود اما بعدا زمانی از بدن آن ها برداشته شد که آن ها سرما خورده بودند و ابریزش بینی داشتند . به نظر میرسد که این یک گوی کار گذاشته شده معمولی میباشد .

از سال ۱۹۹۴ گفته شد که وسایل کار گذاری شده با جراحی ترمیم شده اند اما این مساله تا حد زیادی بر عکس بود : یکی شبیه به یک شیشه شکسته و دیگری یک قطعه فلز مستطیل شکل میباشد و دیگری فیبر کربنی و یا غیره میباشد . هیچکدام از ان ها در مغز یا حفره بینی قرار نداشتند بلکه از قسمت های انتهایی بدن مثل انگشت پا ، دست ، گوش خارجی و غیره  بازیابی شده بودند . بعضی از آن ها همراه با زخم بوده است در حالی که بعضی از ان ها اینگونه نبوده است . یک پزشک میداند که یک شی ء میتواند به صورت پنهانی در بدن فردی کار گذاشته شود مثلا در پاییز پابرهنه در شن و ماسه قدم بر میدارد و یا حتی زمانی که یک تراشه از یک شی ء بزرگتر کار گذاشته میشود . چنین جسم های خارجی ممکن است توسط یک غشا پوشانده شوند مثل چندین شی ء کارگذاری شده بازیابی شده . Whitley Strieber در کتابش به نام Confirmation به توصیف چندین نوع کاشت اجسام در بدن میپردازد که به وسیله پزشک از گوش خارجی او بیرون آورده شده بود . این جسم به یک کلاژن تبدیل شده بود ، ماده ای که از آن کارتیلاژ شکل گرفته بود . او این مساله را پذیرفت که شواهد کمی در مورد اجسام کات شده در بدن کار گذاشته شده است که این کار از ان به بعد دیگر ان قدر سخت نخواهد بود : من امیدوارم این کتاب باعث قضاوت عجولانه نشود . او اینگونه مینویسد که : ” با وجود شک  گرایان در مورد این مساله و شواهد ان بازیابی این امر امکان پذیر نمیباشد در حالیکه افراد معتقد به UFO  معتقدند که این مساله به اثبات رسیده است . هر دو روش در واقع وقت تلف کردن هستند چون هنوز شواهد کاملی جمع آوری نشده اند . کسانی که این مساله را اثبات کرده اند شک گرایان نیستند بلکه طرفداران کاشت اجسام در بدن هستند که نتوانستند بر اهمیت کار خود تاکید کنند . در واقع مفهوم کاشت اجسام در بدن مانند خود پدیده کاشت یک جسم طبیعی فاقد اثبات این قضیه میباشد که دارای واقعیت عینی است . در واقع شواهد نشان میدهند که این مساله بخشی از میتولوژی UFO است . موضوع اصلی ان اجسامی میباشد که بر افراد تاثیر میگذارند که با متغیرهای زیادی مشاهده شده است که از روایات تاریخی کهن تا داستان های علمی کهن متغیر میباشد و به شکلی در فرهنگ معروف بوده است .  همیشه افراد رویا پرداز و افراد پارانوئید وجود داشته اند که  دچار جنون جوانی بوده اند و همیشه صدا هایی را میشنیدند که ان ها را کنترل و یا هدایت میکرده اند ، صدا هایی که بیان گر آرزوها و یا ترس ها هستند . بنابراین به نظر میرسد بهتر باشد این مساله پیش بینی شود که با نزدیک شدن دوره هزاره سوم ادعاهای بیشتری در مورد شواهد سخت ملاقات افراد فرا زمینی وجود خواهد داشت . همچنین ممکن است انتظار رود که درک غلط و یا اغراق در مورد پدیده های طبیعی به میزان زیادی وجود خواهد داشت .

در سال ۱۹۶۶ من با درل اسمیس ملاقات کردم که یکی از محققان پیش گام در این زمینه میباشد و چندین جسم کار گذاری شده در بدن را به من نشان داد .

منبع:    http://www.crystalinks.com/implants.html

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از دوست خوبم مهدی عزیز( نیتیاناندا ) برای ترجمه و ارسال این مطلب .

Advertisements

Posted on ژوئن 20, 2011, in ربوده شدگان. Bookmark the permalink. 11 دیدگاه.

 1. ببینین دوستان اگه کسی یکم از تکنولوژی سرش بشه و یه کمی فکر کونه متوجه می شه که اگه بر فرض فضای ها بخوان مارو کنترل کنن یا در مورد ما تحقیق کنن آیا واقعا می آن از این کارا بکنن ؟؟؟؟ آیا با این تکنولوژی بالای فضایی هیچ دانشی در مورد نانو تکنولوژی ندارن ؟؟؟؟ آیا امکان داره تو یه جامعه ای تکنولوژی ناقص رشد کنه ؟؟؟ یعنی یه رشته اصلا کف نشه یا با اختلاف فاهش با علوم دیگه ….
  آیا واقعا راه بهتر، معقول تر ، مخفی تر و .. وجود نداره ؟؟؟؟
  خیلی سوال های زیادی هست که ما نمی دونیم اما با این علم کم علاقه عجیبی به خیال پردازی داریم و علاقه ای عجیب تر به اثبات همان خیالات.
  فکر می کنید نابودی نسل بشر روی کره زمین چقدر برای فضایی ها سخته ( منکر وجودشون نیستم ) ؟؟؟؟
  یا حتی ایجاد وقفه تکنولوژیکی برای انسان ها ؟؟؟؟؟؟
  سعی کنین به یه موضوع از چند زاویه نگاه کنین.
  اینکه تو این سایت نوشتین فضایی ها در قبال تحقیق روی انسانها و ربایش اونها به آمریکا تکنولوژی دادن فکر میکنین درسته ؟؟؟ فکر می کنین با این دانش و توان اصلا نیازی به اجازه بود که ربایش هماهنگ شه یا حداقل وجودشون رسمی شه ؟؟؟

 2. درود
  با قدردانی از نیتیاناندا برادر گرامی ام.
  به یاد سخنان برادر یکی از همکاران در سالها پیش افتادم .ظاهرا در سن بیست سالگی ناپدید شده حدود 6 سال از او خبری نبوده و بعد از این مدت اعلام شده که او به عنوان یک زندانی در بازداشتگاهی در سیبری بسر می برد و با تلاش خانواده اش و صرف هزینه ای نجومی بعد از 4 سال به خانه بازگشت. جالب این بود که عنوان می کرد چیزی درون گوشش کار گذاشته اند تا تمام سخنان محیط شنود شود و البته از گفتگوهای داخل گوشش مدام شکایت می کرد!!!. ظاهرا قصد داشته تا زمینی از ان ناحیه عبور کرده و پس از عبور از انجا به امریکا رود دلیل انتخاب مسیر را هم عدم عبور از کشورهای متفاوت جهت مشکل روادید عنوان می نمود و می گفت در آخرین نقطه مرزی آبی به عنوان جاسوس دستگیر شده. ظاهرا افسران اطلاعاتی روسیه بعد از شش سال و انجام انواع روشهای تخلیه اطلاعات باور کرده بودند که او واقعا جاسوس نیست. اما هرچه واقع شده نتیجه اش شخصی است که همواره بدنبال گوشی شنوا در خصوص شنیدن خاطرات زمان اسارت 10 ساله اش می گردد و خانواده ای که بنا به گفته خودشان یک دیوانه را با هزینه ای گزاف خریده اند. امیدوارم هرکجا باشد پاینده و البته سلامتی کامل را بدست آورده باشد.
  درپناه ایزد منان همواره پویای حقیقت باشیم.
  سپاس

 3. THnx
  نگفتن اينا درد دارن يا نه؟

 4. http://www.youtube.com/watch?v=QNVyEEWyLsg کسی اطلاعای راجب به این کلیپپ داره ؟؟؟؟

 5. salam ye saite besyar jaleb….
  http://www.viewzone.com/
  aramgah bastani nazdik area51:
  http://www.viewzone.com/southof51.html

 6. As physicians know, a foreign object can enter the body unnoticed, as during a fall, or while running barefoot in sand or grass

  یک پزشک میداند که یک شی ء میتواند به صورت پنهانی در بدن فردی کار گذاشته شود مثلا در پاییز پابرهنه در شن و ماسه قدم بر میدارد

  @@@@@@@@@@@@@
  ترجمه درست:
  پزشکان می دانند که یک جسم خارجی می تواند بصورت ناخواسته و نا آگاهانه وارد بدن شود، مثلا در هنگام زمین خوردن یا طی دویدن با پای برهنه روی ماسه یا علفها.

  @@@@@@@@@@@@@

  ضمن احترام بسیار به تلاشهای شما و به عنوان یکی از دوستداران سایت جالب تان با ید بگم که این ترجمه بالا کار روبوت های مترجم آنلاین است و دوست عزیزمان زحمت ویرایش آن را هم به خود نداده اند(البته اینبار زیرا این دوست عزیزمان قبلا ترجمه های شخصی و خوبی ارائه داده اند). در صورت تمایل به انجام ترجمه های حرفه ای توسط فرد صاحب مطالعه و علاقمند در مورد علوم فرازمینی با ایمیل من تماس بگیرید.

  • سلام.البته ترجمه اين متون سخت است و خب مسلما معناي يكي دو جمله در هر مطلب اشتباه ميشود و ويرايش وظيفه من بود كه فرصت نداشتم. مخصوصا متون تخصصي كه لينكهاي مربوطه را براي مهدي عزيز ميفرستم.يك ايميل برايتان فرستادم.

 7. کارسازمان های جاسوسی هستش اصلا ارتباطی با فرازمینی ها نداره

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: