بیگانه های فضایی قصد از بین بردن فناوری ویمانا را دارند


اطلاعیه های متواتر از تعطیلی فرودگاهها  به علت افت فشار برق ، سپس ارسال پیام کمک اضطراری از یک کشتی کروزبه علت نقص فنی قطع برق، منفجر شدن ترانسفورماتور ها در شهرستانهای مختلف در چند روز گذشته،  بعضی بر این باورند که هنگامیکه این تمرکز انرژی  به حد کافی برسد ، یک انفجار انرژی شبیه به  اثرEMP  انرژی هسته ای  رخ خواهد داد .

یکی از قابل توجه ترین نوشته ها  در این زمینه  ازامریکاست که مهمترین امکانات فضایی را دارد . (سازمان ملی هوانوردی و فضا ناسا  و اقع در فرودگاه بین المللی فورت ورث  ) تکزاس ممکن است هفته گذشته با هدف از بین بردن فن اوری حمل و نقل خود از طرف بیگانگان فضایی  مورد حمله قرار گرفته باشد . به قصد از بین بردن ویمانا ،  تکنولوژی حمل و نقلی که توسط نیروهای نظامی امریکا در افغانستان کشف شد .

نکته مهم و قابل توجه در مورد ویمانا تکنولوژی آن است . این هواپیمای مرموز مدتهاست که  یک ماشین پرنده  مشهور اساطیری است که در حماسه های سانسکریت باستان وجود داشته . پیش از اخرین بهم ریختگی زمین که ادعا میشود بواسطه تسلیحاتی شبیه به بمب های اتمی امروزه اتفاق افتاده است .

ویمانا ، ماشین پرنده اساطیری ، در اساطیر باستانی هند بخوبی توصیف شده است . در متون هند باستان غالبا به این ماشینهای پرنده استناد شده است .  نحوه استفاده از انها در جنگ بخوبی شرح داده شده است . انها علاوه بر اینکه میتوانستند در جو زمین پرواز کنند ، قادر به سفر به فضا و اعماق ابها نیز بوده اند .

File:Rama and Hanuman fighting Ravana, an album painting on paper, c1820.jpg

رامایانا ، ویمانا را به صورت دوعرشه توصیف میکند . مدور (استوانه ای) هواپیما با پنجره ها و گنبد که با سرعت باد و صدای ملودیکی پرواز میکند .(با سر و صدای دلکش ؟)متون باستانی هند در مورد ویمانا بسیار متعدد هستند و در چندین کتاب ذکر شده اند .اقوام کهن هند ، خودشان  کتابچه های راهنمای کامل پرواز  نوشته اند که در ان اساسا چهار نوع ویمانا وجود دارد : : Vimana Shakuna، Vimana Sundara، Vimana Rukma و Vimana Tripura .

 • راز ساخت هواپیمایی که نخواهد شکست . قطع نخواهد شد. اتش نخواهد گرفت و نابود نمیشود.
 • راز ساخت هواپیماهای بی حرکت
 • راز ساخت هواپیماهای نامرئی
 • راز شنیدن مکالمات و صداهای دیگر دی هواپیمای دشمن
 • راز دریافت تصاویر از داخل هواپیمای دشمن
 • راز مشخص کردن مسیر برخورد هواپیماهای دشمن
 • راز ازبین بردن هوشیاری افراد دشمن
 • راز از بین بردن هواپیمای دشمن

توضیحات و شرح جرئیات اشکال و اندازه های مختلف ویماناها در وداها

 • در وداها : خورشید و ایندرا و چند خدایان ودیک دیگربا پرواز ارابه های چرخ دار کشیده شده توسط حیوانات معمولا اسب جابجامیشوتد . (اما خدای ودیک با ارابه پوسان توسط بز کشیده میشود ) .
 • agnihotra – vimana با دو موتور . (اگنی به معنی اتش در سانسکریت است )
 • gaja – vimana  با موتور بیشتر (گاجا به معنی فیل در سانسکریت است )
 • انواع دیگر ویمانا با نامهای دیگری مانند مرغ ماهیخوار و لک لک گرمسیری و سایر حیوانات نامگذاری شده اند .

کلمه ویمانا از زبان سنسکریت می آید و به نظر میرسد  vi – mana  به معنی از هم جدا  یا سنجیده شده باشد

در مورد وسایل نقلیه پروازی آنچه  ما میدانیم همانست که در منابع هند باستان ذکر شده است .متون نوشته شده ای که از لابلای اعصار به مارسیده است . شکی نیست که بسیاری از این متون معتبر وجود دارد .

آشوکا چینی برخی از اسناد سانسکریت را در لهاسا و تبت کشف کرد و به دانشگاه چاندریگار ارسال کرد .دکتر روت رینا از دانشگاه گفت مدارکی که جدیدا کشف شده اند شامل دستورالعملهایی برای ساخت سفینه میان ستاره ای میباشند .

او گفت : روش انها با استفاده از نیروی محرکه ضد گرانشی است و بر اساس  یک سیستم  انالوگ  از  laghima  قدرت ناشناخته ازترکیب موجود در ساختار فیزیولوژیکی انسان ، یک نیروی گریز از مرکز به اندازه کافی قوی برای خنثی کردن جاذبه گرانش .طبق نظر یوگی های هندو ، laghima   قدرتی است که شخص را قادر میسازد تا  شناور شود .  هیچ شکی نیست که ویماناها به طریقی ضد جاذبه زمین شده بودند . پرواز عمودی داشتند و قادر بودند در هوا معلق بمانند مثل یک بالن یا هلی کوپتر مدرن .

دکتر رینا گفت: با توجه به این سند که تصور میشود هزاران سال قدمت دارد ، با این  ماشینها که در متن  به نام Astras  نامیده میشوند ، ممکن است هندیهای باستان فرستاده شده باشند ، به هر ستاره ،  جدا از دیگر مردمان موجود در ان ستاره .

نسخه های خطی همچنین راز  antima   کلاهی برای نامرئی شدن و  garima   چگونه به سنگینی کوه سرب شویم.  را اشکار میکنند .

طبق معمول ، دانشمندان هند این متون را خیلی جدی نگرفتند ، اما پس از انکه چین اعلام کرد  بخشهایی از این اسناد دارای اطلاعات خاصی هستند که  به مطالعه در برنامه فضاییشان به انها کمک خواهد کرد ،نظر مثبتی در مورد محتوای انها  پیدا کردند. این یکی از اولین اعترافات دولت به تحقیق در مورد anti-gravity ضد جاذبه بود.

عجیب انکه ، دانشمندان روسی،  در غارها در ترکستان و صحرای گوبی  کشفیاتی کرده اند که به عنوان «ابزار قدیمی مورد استفاده در عبور و مرور وسائل نقلیه کیهانی » نام گذاری کرده اند .  این دستگاهها اشیاء نیم کره ای از شیشه یا چینی هستند که به یک  مخروط بایک قطره جیوه در داخل ان ختم میشوند .

متاسفانه ویماناها ، مانند اکثر اکتشافات علمی |، در نهایت برای جنگ استفاده شد .

مدارک اثبات انفجار هسته ای باستانی

مهاباراتا ، حماسه بزرگ هند باستان شامل افسانه های متعددی در مورد نیروی قدرتمندی از سلاحی مرموز است.

اکتشافات باستان شناسی که نزدیک شهر هندی موهنجودارو از سال ۱۹۰۰ شروع شده است  نشان دادند انجا ویرانه های یک شهر باستانی بسیار بزرگ است .

mohenjo daro pakistan ga Mohenjo daro

باستان شناسان ازیافته های خود بسیار شگفت زده شدند زیرا نتایج تجزیه و تحلیل از فاجعه در شهر بسیار غیر منتظره بود. در حالی که زمان زیادی از طرح اخرین نظریه شکفت انگیر Davneport and Vincenti نگذشته بود . آانها اظهار داشتند شهر کهن با انفجارهای هسته ای ویران شده است . آنها قشر های بزرگی از خاک رس و شیشه سبز یافتند . باستان شناسان بر این باورند که خاک رس در دمای بالا با شن و ماسه  ذوب شده  و بعد از آن بلافاصله سرد وسخت شده است .

مشابه این قشر شیشه ای سبز را میتوان در بیابانهای نوادا بعد ازهر انفجار هسته ای یافت . یکصد سال از کاوش در منطقه موهنجودارو میگذرد. آخرین تجزیه و تحلیلها نشان داد قطعاتی از شهر باستانی با درجه حرارت بالا ذوب شده بوده که کمتر از ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد نیست .محققان همچنین نقطه مرکزی حادثه را یافتند . جایی که تمام خانه ها مسطح شده بودند. ازشدت تخریب به سمت حومه شهر کاسته میشود. ده ها تن اسکلت در این منطقه یافت شده است . همچنین مقدار رادیو اکتیو ۵۰ برابر مقدار نرمال میباشد .

https://ufolove.files.wordpress.com/2011/06/shakuna_vimana.jpg?w=300

شاکونا ویمانا

در پایان ، چرا بازدید نژادهای بیگانه از زمین ما ادامه دارد ؟ به خصوص مناطق هسته ای و استراتژیک  مورد نظر خاصشان ؟ یکی از دلایل ممکن است این باشد که از دستیابی ساکنین زمین به استفاده از فناوری ویمانا جلوگیری کنند . از آنجا که ما ساکنین زمین اماده استفاده از این فناوری نیستیم ، اگر ما میخواهیم از این تکنولوژی استفاده کنیم ، تکرار تاریخچه باستانی برای خود و منجر به جنگ جهانی و فاجعه است .

منبع :      http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.com مجاز می باشد.

پ.ن: با سپاس فراوان از کاملیای عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

Posted on جون 11, 2011, in نبرد آمريكا با بشقاب پرنده ها, ويمانا يا بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 7 دیدگاه.

 1. به اين سايتم برين مطالب جالبي داره
  http://www.area51.persianblog.ir

 2. مهدی محمدی دستجا

  سلام مطلب جالبی بود ولی بنظر من اینا هیچ قدرتی در برابر قدرت ما مسلمانها نیست چون ما امام زمان داریم امام زمان صد برابر ویمانا رو بلده چون کل علمو بلده

  • عزیز من هر خبری رو می ذارن به امام زمان (عج ) ربطش ندید اون وقت یه عده فکر می کنند تمامی منتظران حضرت این افکار رو دارن. حالا پشت سر شما عده زیادی میخوان حرف شما رو تایید کنن و عده ای دیگه رد کنن و بحث مذهب پیش می آد. خبر رو از نظر علمی بررسی کن.

 3. سلام در مورد مطلب بالا باید بگم که بیگانگان فضایی چندین دسته هستند : گروهی می خوان بشریت رو از بین ببرن و گروهی هم قصد دارن تا اون رو از رسیدن به فناوری خودشون دور کنن اما عده ای هم هستند که می خوان بهش کمک کنن تا به تکامل و شکوفایی برسه و باید بگم که در حال حاضر همه اون دسته ها در زمین نماینده دارن که کاراشونو انجام می ده و انسان ها باید مراقب باشند و گرنه تمدن بشریت نابود می شه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: