حلقه کشتزار منطقه Milk Hill در سال 2009 پیش بینی ظهور یک ستاره دنباله دار یا یک سیاره جدید – آیا در ژوئن 2011خواهد رسید؟


حلقه کشتزار منطقه Milk Hill در سال 2009 پیش بینی ظهور یک ستاره دنباله دار یا یک سیاره جدید – آیا در ژوئن 2011خواهد رسید؟

http://thetruthbehindthescenes.files.wordpress.com/2011/05/12.jpg

در فاصله زمانی کوتاهی پس از یک هفته در ماه ژوئن سال 2009، حلقه کشتزار بزرگی در منطقه Milk Hill  در جنوب انگلستان ظاهر شد و درسه فاز جداگانه (milkhill2009c یا lucypringle.co.uk یا lucypringle)به ان اشاره گردید. با گذشت تقریبی دوسال از این ماجرا (در آوریل سال 2011)   به نظر می رسد هنوز هیچ کس قادر به درک آنچه آنها تلاش داشتند تا از طریق این اشکال وتصاویربه ما بگویند ،نبوده است .

https://i0.wp.com/www.cropcircleconnector.com/images/milkhillx-6.jpg

در حالی که ما با بررسی چند تصویر از حلقه های کشتزار در تلاش بررسی و مطالعه بر احتمال وقوع یک پیش بینی مرموز به نام سیاره X (نیبریو) در دسامبر 2012 بودیم  ،با ظهور نمادهای برجسته نجومی در حلقه های کشتزار منطقه Milk Hill در ژون 2009 ما با افقی تازه دراین تحقیقات روبرو شدیم . آن نمادهای متمایز ممکن است نشان دهنده رخدادی باشد که در ماه ژوئن پیش رو اتفاق خواهد افتاد. به عبارت دقیق تر، به نظر می رسد تصویر حلقه کشتزار سال 2009 در تلاشی جهت اطلاع رسانی ما به منظور نشان دادن یک هم ترازی نادر سیاره ای که تنها یک بار در آینده نزدیک در اول ژوئن 2011رخ خواهد داد ، بوده است. همچنین با نشان دادن یک نماد اضافی غیر عادی برای نمایش یک «شی جدید نجومی» در منظومه شمسی ما،( در حال حاضر با منشاء ناشناخته) که ظاهرا در همان روز دیده خواهد شد ، قصد در آگاهی و توجه ما نسبت به اهمیت این موضوع داشته است .

https://i1.wp.com/www.cropcircleconnector.com/images/Milk-Hill-Appendix-2a.jpg

شی جدید می تواند یک «فوران ستاره دنباله دار» باشد، همانگونه که شاهد پیش بینی صحیح اشاره شده در حلقه های کشتزار بین سالهای 2005 تا 2007 به دنباله دار هولمز 17P (time2007g یا time2007h) بوده ایم . در برداشتی دیگر ، این شی جدید می تواند اولین نگاه اجمالی ما از سیاره X (نیبيرو) باشد. نمودار شمارش حلقه های منطقه Milk Hill به اندازه کافی قابل توجه و روشنگر یک  «سیاره اضافی» در بین مدارهای مریخ و مشتری است . این شی ناشناخته نه تنها ستاره دنباله دار Elenin نیست بلکه نمی تواند فوران دوم ستاره دنباله دار هولمز(Holmes) باشد.

بخش اول حلقه Milk Hill در 21ژوئن 2009 نشاندهنده «یک ششم دایره نجومی»  به انضمام پنج مدار سیاره ای مختلف است و این زمانی میسر بنظر می رسد که بیننده از بالا به آسمان زمین نگاه کند

بخش اول حلقه  Milk Hill «یک ششم دایره نجومی» بصورت نمادین در تصویر زیر توضیح داده شده :

بخش دوم حلقه  Milk Hill در 23ژوئن 2009 ،بیش از آن پنج مدار سیاره را نشان داد، به آسمان زمین با زاویه دیدی معادل یک ششم دایره آنرا دنبال کنید.

بخش دوم حلقه  Milk Hill نشانگر جزئیات قابل ملاحظه ای بیش از آن پنج مدار سیاره ای است ، که در حال حاضر در سمت چپ (با رنگ زرد) به عنوان شماره 1-2-3-4-6، یا در زیر(با رنگ آبی)به عنوان  1-2-3-4-5 با شماره گذاری نشان داده شده .

سیاره «ايکس»  مشمول نمودار آسمانی که بر اساس اجرام شناخته شده در درون منظومه شمسی تنظیم شده نمی باشد.. با این حال به نظر می رسد اگر ما تصویر حلقه کشتزارMilk Hill در سال 2009   را به درستی تفسیر کرده باشیم این تصویر قصد دارد به ما بگوید در یکم ماه ژوئن آینده (2011) هنگامی که از زمین به آسمان بنگریم ، ما شاهد یک شی ناشناخته روشن بین زهره و مریخ خواهیم بود.

پس از مطالعه دقیق از وب سایت نجوم (remanzacco.blogspot.com)، ما متوجه می گردیم که ناسا عنوان نموده که تقریبا در اوایل ماه ژوئن سال 2011 یک ستاره دنباله دار خاص به نام  McNaught C/2011 C1 ، تقریبا در همان نقطه از آسمان که در حلقه کشتزار پیش بینی شده نمایان گردد .

اگر این اتفاق واقع گردد ، اهمیت این رویداد نجومی، می تواند به ایجاد یک باور برای روشن سازی پدیده های نادر و دور از دسترسی علم و پیش بینی رویدادهای طبیعی درآینده از بررسی حلقه های کشتزار ، منتج گردد. به این ترتیب ، ستاره دنباله دار C/2011C1 تا  10فوریه  2011کشف نمی شد، درحالی که یک » شی آسمانی مرموز» آنرا در تاریخ 23 ژوئن 2009 در حلقه کشتزار Milk Hill انگلستان و مجدد در 24 آپریل 2011 در هلند نشان داد ،
متن کامل در : cropcircleconnector

منبع و نویسنده :cropcircleconnector.com

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com مجاز میباشد.

پ.ن: با سپاس فراوان از دوست خوبم منتظرعزيز  براي ترجمه و ارسال اين مطلب.

Posted on مه 9, 2011, in 2012, سياره نيبيرو. Bookmark the permalink. 19 دیدگاه.

 1. سياره ايكس يا نبيرو خيلي نزديكتر از اوني هست كه فكر ميكنيد.

 2. یه کشیش امریکایی هم چند روز پیش گفته بود تا دو سه هفته دیگه دنیا به آخر می رسه

 3. امیدوارم حدود 20 روز بعد این اتفاق بیفته تا شاید شاهد بروز یک اتفاق واقعی باشیم .به نظر من هر چقدر اطلاعاتی که داریم جنبه واقعی بگیره نتیجه خوبی برای همه خواهد داشت در غیر این صورت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
  با سپاس فراوان از آقای منتظر عزیز

 4. درود
  دوستان حتما به سایت منبع برای مشاهده کل مطلب مراجعه کنید.
  آنچه بسیار جالب توجه بود ارائه دو جدول مقایسه ای در خصوص مختصات نجومی برگرفته از حلقه کشتزار میلک هیل و انطباق عجیب آن با مختصات نجومی سیارات در تاریخ دوم ژوئن آینده است.
  حتما مقایسه جداول با مختصات حلقه کشتزار را با هم مطاقبت نمائید.
  آخرین بررسی های صورت پذیرفته انطباق وقایع با حلقه های کشتزار دیگر نقاط جهان نیز در این سایت موجود است.
  کافی است تا ابتدای ماه آینده میلادی (کمتر از 20 روز) چشم به راه باشیم و حداقل فرصت دیدن چشم انداز هم ترازی سیارات را از دست ندهیم

  درپناه ایزد منان همواره پویای حقیقت باشیم.
  سپاس

 5. مدتی چون سایت فیطله شده امکان دسترسی ندارم حتی ایمل ها هم موقع باز شدن فل میشه .ایا راهی هست .

 6. منتظر عزیز درود برشما…..

  مطلب جالبی بود سپاس …خوب چه بگویم ؟ منتظر می مانیم ببینیم چه می شود……..شاید جواب سوالاتمان رایافتیم….حداقل برای ما ، تئوری و عمل به یک معناست…

  برکت باشد دوستهای خوب من.

 7. خیلی عالی بود ای کیف کردم منم منتظرم . منتظر پایان دنیا (:

 8. یه مستند نشون میداد(هیروگیلیف های روز قیامت) درباره کتاب اموات مصریان- ناپدیدی راس هرم جیزه و قدرت فوق العاذه ان و سیاره x توضیح میداد فوق العاده بود ضبطش کردم کسی می خوادdadbabak@gmail.com///////اگه کسی میتونه فایل صوتی موسیقی dnaانسان رو جایی فشرده واپلود کنه می خوام یه کلیپ تبلیغی برای ufoloveبسازم لینکش https://ufolove.wordpress.com/2010/08/24/%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%8A%D9%82%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%8A%D9%82%D9%8A-dna/

 9. ممنون از منتظر گرامی

 10. نتیاناندا

  درود برادر عزیزم منتظر
  مطلب عالی بود
  you are in dharma

 11. آقا رامتین این مطلب مارو چرا نذاشتی راجع به گوگل اسکای فکر کنم اون مطلب فقط جنبه دیداری داشت نه علمی که شما بخواهید او نو برای یکی از دوستانتون که متخصص نجوم هستن بفرستید
  لطف کنید این برای اطلاعات عمومی افراد خوب و جالب و سعی میکنن که بیشتر در گوگل اسکای به جستجو و مطالعه بپردازن . با تشکر

 12. گویا فضایی ها هنوز به اسطرلاب علاقه دارند! و نمیدونند که ما دیگه خط هیروگلیف نداریم!! حلال و حرام هم سرشون نمیشه! تو مزرعه مردم، بی اجازه، خوشنویسی هیروگلیفی 300 متری میزارند! (http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/uk2009bm.shtml )
  شاید صاحب ملک بلیط می فروشه …آجیل و بستنی… پول و ثروتی.!؟.
  ولی خداییش هنر گرافیکشون قشنگه. گرچه دانیکن عزیز هم معتقده که خیلی ازین کراپ آرتیست ها وطنی (زمینی) هستند.
  راستش بررسی روانشناسی این کراپ سرکلیست های غربی همیشه خوش، جالبه ها!

  چند نکته!
  1- دنباله دار C/2011 C1 که شناسنامه داره (بقول میچیو کاکو هر روز هزاران از چنین اجرامی شناسنامه دار میشند و خوشبختانه فقط 12 تاش گنده هستند!). 2- نرم افزارهای آسمون نمای ارزون و گرون و مجانی هم که سالهاست وجود داره و میشه حتی موقعیت زمانی خیلی مختلف زمین رو بهشون داد و آسمون و موقعیت برجها (کانستلیشن ها) و سیارات منظومه شمسی رو از گذشته تا اینده دید! حتما انواعی هست که بشه بهش موقعیت مکانی سیارات رو طبق یه تابع ریاضی «مثلا یه خط» رو داد تا برعکس موقعیت زمانی رویداد موردنظر رو نشون بده! (اینکار اصلا دیگه پیش بینی نیست! چون تو نرم افزار از روابط معلومی تبعیت می کنه و جواب معادله رو میده!)یه عکس مقاله اصلی هم از همین نرم افزاره. 3- یک ستاره شناس آماتور علاقه مند هم میتونه موقعیت C/2011 C1 رو تو بررسی نرم افزاریش اضافه بکنه. 4- اما سایت مقاله مدعیه که اون دنباله دار اگه تو 2009 تو اون طرح کراپ سرکل نمیومد ناسا نمیرفت دنبالش… و اخیرا پیدا و شناسنامه دارش کرده! نه مدرکی میاره و نه مثل همیشه ناسا خودش رو وارد این جریانات شلوغ و اغلب قلابی میکنه!

  (خلاصه من قبول دارم موضوع موقعیت استثنایی چنین قرارگیری تقریبا خطی منظر سیارات از زمین جالبه… ولی فکر می کنم تمام ماجرا یه بازی قشنگ زمینی هست!و لازم نیست هرچیزی رو فورا کار فضایی ها تصور کنیم! همه میدونند که کلوپ علاقمندان کراپ سرکل تو خارجه زیاده و اونها هم بیکار نیستند بلکه به خیال خودشون با فرازمینیان گرامی بوسیله همین طرحهای گرافیکی حال می کنند).
  (http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2011b.html )

  • درود
   با قدردانی از کلیه دوستان گرامی از جمله برادرانم فرهاد ،مهدی و خواهر فرزانه ام آزیتا.

   در سایت رسمی ناسا http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?orb=1;sstr=2011+C1 می توانید مدار این دنباله دار احتمالی را بصورت اختیاری با گذشت روز ها نسبت به مدار سایر سیارات بررسی و فاصله آنرا از زمین یا دیگر سیارات ببینید.
   اما سوالی از مهسای گرامی داشتم و آن اینکه کدام مرجع یا ستاره شناس حرفه ای یا آماتور قبل از تاریخ مشاهده سه مرحله ای حلقه کشتزار میلک هیل از وجود ان مطلع بوده است؟ چنانچه این مرجع یا ستاره شناس را میشناسید محبت نموده این حقیر بی اطلاع و سایر دوستان مطلع را در جریان بگذارید.
   اما شناسنامه این دنباله دار می گوید اولین تاریخ اکشاف ان تا آنجائی که در کلیه منابع معتبر از جمله ناسا و آکادمی نجوم اسکاتلند ، استرالیا ، آلمان ، انگلیس و ….. اعلام شده است ستاره شناس معروف Robert H.McNaught متولد 1956 در اسکاتلند که ملیت کنونی ایشان استرالیائی _ اسکاتلندی است و در فوریه سال 2011 آنرا کشف نموده است. (دوسال بعد از مشاهده حلقه کشتزار میلک هیل انگلستان).
   لازم به ذکر است که این محقق بزرگ تا کنون 59 دنباله دار از سال 1987 ، شخصا یا در کار گروهی موفق به کشف آنها شده است .
   لازم بذکر دیگر دوستان ، در جداول ارائه شده سایت اصلی مطلب ، موردی کاملا جالب دیده میشود و ان اختلاف جزئی در مختصات نجومی محاسبه شده امروزی با تنها مدار یکی دو سیاره در حلقه کشتزار است و در این خصوص کسی هنوز اظهار نظری ننموده است چرا که سایر سیارات در حلقه کشتزار دقیقا مختصاتی مشابه محاسبات کنونی در تاریخ های مذکور دارند.
   همچنین با توجه به تحقیقات چندین ساله بر روی حلقه های کشتزار. نمونه های قلابی و اصل به راحتی قابل تشخیص هستند که در تاپیکهای پیشین مفصل به ان اشاره شده است و البته این حلقه جز دسته اصلی (بنا به گفته دوست گرامی مهسای عزیز البته غیر وطنی) می باشد.

   در پناه ایزد منان همواره پویای حقیقت باشیم
   سپاس

 13. چند نکته

  1- خب رفتم جاوا نصب کردم تا صفحه ناسا مورد نظر منتظر رو که مدارات رو نشون میده ببینم. دوم ماه جون! اصلا از خط خارج اند بخصوص ژوپیتر(مشتری). و ازون بدتر دنباله دار C/2011 C1 که بیشتر ازخط خارجه! نمیدونم تصویر رو میشه اینجا انداخت یا نه! (بزرگش کردم چون با بودن مشتری تو صفحه بقیه خیلی فشرده میشدند!).
  نه نشد! با کپچر نشد! بلد نیستم…راهش رو بگید عمل می کنم! بزارم تو سایت آپلود، لینک بزارم!؟

  تازه جاش هم بین مارس و ژوپیتر نیست! (لطفا منتظر عزیز اشتباه من رو توضیح بدند).

  2- من تو پست قبلی لینک دقیق رو دادم (لینک ترجمه بدون سرچ تو سایت، دقیق نبود!). منظورم اینه که من الکی حرف نزدم! واضحه که اول سرچ گوگلی من درباره خود C/2011 C1 و جناب Robert H.McNaught بود. (او عضو فعال پروژه ستاره شناسی ورم وود هست و کارش شکار اجرام هست. یک آسترونومر پرکار شکارچی! (من کجا گفتم او کاشف C/2011 C1 نیست! عجیبه ها). اسم و تاریخ که تو ترجمه بود… منهم که یه سوادکی دارم.

  3- شاید مبهم نوشتم . کلا منظورم این بود که خطی بودن اون سیارات پیش بینی نیست و هر آسمان نمای دارای سرچ مکانی زمانی خوب (که تو ایران هم هست تا فقط ده هزارتومانی) میتونه چنین موقعیتی رو نشون بده! نکته مهم وجود اون جرم اضافیه که البته میتونه هرچی باشه (تو منطقه آستروئیدی) و حتی یوفو! (البته مطمئنا Elenin نیست).

  4- زحل اونطرف خورشیده… و این دنباله تازه هم در دوم جون بین مارس و زهره هست نه بین مارس و مشتری! از خط هم خارجه!(هر طرح تصادفی یا طراحی شده میتونه یه روزی اتفاق بیفته! باید ببینیم دوم جون اون چیه که بین مارس و ژوپیتره! من که تلسکوپ ندارم! بازم باید از تو گرد و خاک سایتها جستجو کنیم. ناسا هم که چیز درستی نمیگه!).

  5- جناب منتظر تو کامنت ها در دو جا توصیه اکید میکنه که در صفحه اصلی مقاله جدول رو نگاه کنید که دقیقا – با خطای خیلی کمی- مختصات سیارات از کراپ سرکل با اسمان دوم جون تطبیق داره! عجیبه! مگه یه طرح کراپ سرکلی میتونه مختصات دقیق نجومی بده! با لگد کاری مکانیکی یا الکترو/ مغناطیسی تو گندم زار!!؟ تو جداول که فقط ستون شماره ها مال Milk Hill crop circle هست! بقیه مختصات نجومی هست…ربطی به طرح گندمی نداره!!!
  من که تو جداول چنین ادعای منتظر رو ندیدم. لطفا من رو از اشتباه دربیاره… ممنون میشم. شاید صفحه رو عوضی رفتم!

  6- تشخیص کراپ سرکل قلابی یا حقیقی برعکس نظر منتظر ساده نیست! بودجه و احتمالا میکروسکوپ قوی بخصوص الکترون مایکروسکوپ اسکن میخواد! به هرحال کار فنی یه و بودجه میخواد! به نظر من از هر ده تاش 8-9 تاش وطنی(زمینی) هست!
  (البته من موارد پارانرمال چانلینگ ارتباط تله پاتیک رو تو بحث ابزاری مورد نظر ندارم). ضمنا برای کراپ سرکلیست های غربی کاری نداره ابزار فشاری مجهز به میدان مغناطیسی قوی داشته باشند. بابا کلوپ های پر عضو دارند. برای من خیلی مضحکه که طرح با اسطرلاب و خط اولیه باشه و در سه مرحله زمانی ساخته بشه و در گندمزار که همیشه درخطر حریق هست هیشکی نفهمه که داره ساخته میشه…!یه سیستم عکسبرداری اتوماتیک اونهم تو جاییکه سابقه داره!). یعنی فضایی ها با اون همه علم تکنولوژیشون نمیتونند لطفا تو همین کویر لوت ما- جاهاییش که سفته- یه طرح بزنند که ما حسرت به دلها رو شاد کنند! نمیشه لطفا برنامه های تلویزیون ما رو وارونه نشون بدند که یکمی بخندیم! نمیشه یه لگد به این Elenin و نیبیرو بزنند!

  7- من کل ماجرا رو رد نمی کنم ولی معتقدم قسمت عمده اش نوعی جریان فرهنگ اسطوره سازی مدرن هست! در جوامعی که فراموشش کرده اند.
  ضمنا خوبه بعضی لغت ها رو فارسیش نکنیم! کراپ سرکل تو کشور ما اصلا نبوده و نیست! دایره با حلقه فرق می کنه! هم لغوی هم فنی هم احساسی دریافتی! فقط در گندم زار هست که اون پدیده ممکن میشه! نه تو کشتزار! ………
  ممنون از منتظر گرامی

 14. درود
  دوست محقق و گرامی مهسای عزیز
  بحث اصلی در این است که تاپیک ارائه شده که عنوان کند این شی اصلا النین نیست !
  شناسنامه النین با توجه به مدار شبیه سازی شده آن در سایت ناسا را همه دیده اند. لطفا متن تاپیک و نظر بنده کم اطلاع را مجدد بررسی نمائید.در خصوص شناسنامه دار بودن النین صرفا توضیح این مطلب آورده شد که تاریخ کشف ان چه زمانی بوده است .
  ظاهرا در بیان نظراتم دچار قصور گردیده ام که تصور شما بر این بوده که این شی النین است.
  از اینکه توضیحات لازم را ارائه دادید بسیار سپاسگزارم و در خصوص ترجمه تحت الفظی کرپ سیرکل آنچه فعلا رایج است حلقه های کشتزار میباشد که به جهت نداشتن سواد و بی تجربگی این حقیر از این واژه استفاده شده است لطفا شما به بزرگواری خود ببخشید.

  درپناه ایزد منان همواره پویای حقیقت باشیم.
  سپاس

  • !؟!?!
   پر واضحه که اشاره من به النین فقط از باب کنایه بود! …مرتبط با جریان نیبیرو…!
   گویا شما مطلب فنی و پرنکته بنده رو خوب نخوندی!
   البته قصد بحث نداشتم… شما کلا کم دقت برخورد می کنی…
   هدف این بود که دنباله دار C/2011 C1 تو بازی کراپ سرکل بالا نقشی نداره…
   اونهم تو دوم جون! (که بخوبی بعلاوه نکات پراشکال دیگه بازگشایی شد).
   موفق باشید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: