آیا در2011یوفوها به زمین می‌آیند


سرنخ 77-ندا بهجتیان

سایت گروه مجلات همشهری:  موجوداتی با شاخک‌های کوتاه، انسان نماهایی رنگ پریده، چشمانی درشت و تماماً سیاه که گاهی نوری قرمز از آن متصاعد می‌شود و به زبانی خاص صحبت می‌کنند، با بشقاب پرنده‌ای دیسکی شکل که دور تا دورش با چراغ پوشیده شده است و دائم خاموش و روشن می‌شوند.   اینها توصیفاتی راجع به موجودات فضایی است که از زبان کسانی شنیده می‌شود که ادعا می‌کنند آنها را دیده یا صدایشان را شنیده‌اند.   حتی به تازگی نیز این بشقاب پرنده‌ها بر فراز بسیاری از شهرهای دنیا دیده شده و همچنین از آنها عکس و فیلم گرفته شده است.  گزارش دیدن برخی ازاین بشقاب پرنده‌ها درچند روزپیاپی درشهرهای مجاور هم شنیده شده که این موضوعی قابل بحث و بررسی توسط موسسات فضایی است.

Third_Eye_5.jpg
موجودات فضایی بر فراز برج کنترل
در شب ششم دسامبر 2010، اسکات سی وارینگ که در برج مراقبت فرودگاه لس آنجلس کار می‌کند، همان‌طور که با دوربین مشغول نگاه کردن به اطراف بود به سمت آسمان چرخید و با صحنه‌ای باور نکردنی روبه رو شد.   اسکات اجسامی نورانی با بال‌های بلند دید. او می‌گوید: «در همان نگاه اول، یاد بشقاب پرنده‌هایی افتادم که در سال 1996 در آریزونا دیده شده بود و هزاران نفر از مردم دیدن آن را تایید کرده بودند.» در همان لحظه، اسکات تصویر دوربین را به صورت زنده برای تمام برج پرواز به نمایش گذاشت و آنها نیز توانستند بشقاب پرنده را ببینند.  اشیای نورانی از بالای فرودگاه رد شده و به بزرگراه رسیدند اما هیچ گزارشی از کسانی که در بزرگراه در رفت و آمد بودند مبنی بر دیده شدن آنها اعلام نشد.   اسکات در گزارش خود گفته بود که بشقاب پرنده‌ها را درست یک ماه قبل نیز در همین مکان دیده بوده اما چون دور بودند به خوبی متوجه آنها نشده است؛ بنابراین با هیچ کسی صحبتی در این مورد نکرد؛ ولی این بار آنها بسیار نزدیک بودند و حتی بدون دوربین هم به خوبی قابل دیدن بودند.
اسکات معتقد است حتماً آنها پایگاهی در آن اطراف دارند که تا به حال دو بار به آنجا آمده‌اند. این در حالی است که تحقیقات همچنان در مورد فیلم گرفته شده توسط اسکات ادامه دارد.

 خبرنگار به دنبال یوفو
لیندا مولتون – خبرنگار مشهور سی‌بی‌سی – روز هجدهم دسامبر 2010پس از شنیدن اینکه در چند روز متوالی یک بشقاب پرنده در بعضی ‌نقاط دنیا از جمله فلوریدای آمریکا، ژاپن و تونس دیده شدند، تصمیم گرفت برای تهیه گزارش به یکی از این مناطق برود که در نهایت فلوریدای آمریکا را برای سفر انتخاب کرد.
در گزارش‌های مردم گفته شده بود که این بشقاب پرنده دیسکی‌شکل بوده و دور تا دور آن را چراغ‌هایی با نور نارنجی پوشانده بود. نکته جالب توجه این بود که در گزارش‌هایی که از مردم این کشورها می‌رسید، همه بشقاب پرنده را یک جور توصیف کرده بودند و این موضوعی بود که محققان را به بررسی‌های بیشتر وا داشت.
طبق گفته‌های مردم، نور این بشقاب پرنده آن‌قدر زیاد بود که آسمان را روشن کرده بود و همچنین صدایی شبیه به هواپیما داشت. لیندا از یکی از شاهدان به نام استفان مکلنری راجع به بشقاب پرنده سوالاتی کرد.   استفان در پاسخ این چنین گفت: «ناگهان صدایی عجیب در آسمان پیچید که همه را متوجه خودش کرد؛ شیئی پرنده با شکلی عجیب در آسمان پرواز می‌کرد و نورهای نارنجی رنگ دور آن دائما خاموش و روشن می‌شد. بشقاب پرنده همین طور نزدیک‌تر می‌شد تا اینکه حتی می‌توانستیم تعداد چراغ‌های آن را بشماریم. آنها هفت عدد بودند و یکی پس از دیگری خاموش و روشن می‌شدند. بعد از آن دوباره چرخش‌کنان بالا رفتند و در دوردست از نظر ناپدید شدند.»

موجودات فضایی در دهکده
گس گارسیا که در دهکده‌ای دورافتاده نزدیک به شهر لندن زندگی می‌کند، در شب 16 جولای 2010 با صداهای عجیب و غریبی از خواب بیدار شد.  ابتدا فکر کرد صدای باد است که در شاخه‌ها می‌پیچد اما وقتی از پنجره بیرون را نگاه کرد، با صحنه‌ای باورنکردنی رو‌به‌رو شد. او بشقاب پرنده‌ای را دید که بسیار نزدیک به زمین پرواز می‌کرد و گویا قصد فرود داشت. نور‌های خیره‌کننده آن چشم‌های گس را اذیت می‌کردند. بشقاب پرنده کمی در آنجا مکث کرد و سپس با سرعت دور شد.
گس تا صبح فکر می‌کرد تمام چیزهایی که دیده است فقط یک توهم بوده و حتی شاید در خواب دیده باشد اما وقتی برای کار به سمت شهر حرکت کرد، از زبان دیگران نیز توصیفاتی شبیه به آنچه خودش دیده بود می‌شنید. گس در همان روز گزارشی تهیه کرده و به مرکز تحقیقات فضایی لندن ارائه داد.

  یوفوها در شهر بازی
ساعت ده شب شانزدهم اکتبر 2010، در شهربازی بونا در بورلی هیلز دیده شدن شیء ناشناخته موجب هراس و فرار مردم از پارک شد.  ترن هوایی مشغول کار بود که ناگهان کسانی که در بالاترین نقطه ریل بودند متوجه یک بشقاب پرنده درست بالای سرشان بودند. مامور ترن فورا آن را خاموش و مسافرانش را پیاده کرد. یکی از شاهدان به نام بونه کلایمز می‌گوید:« به نقطه اوج رسیده بودیم که ناگهان شیئی نورانی بالای سرمان ظاهر شد. وحشت ترن را فراموش کرده بودیم. باورم نمی‌شد که یک بشقاب پرنده را از نزدیک دیده‌ام، من هیچ‌گاه به یوفوها اعتقاد نداشتم و آنها را باور نمی‌کردم اما آنچه می‌دیدم واقعی بود.
این گزارش به سرعت به مرکز فضایی ارائه شد و آنها نیز به سرعت یک گروه را به منطقه اعزام کردند اما تا رسیدن آنها بشقاب پرنده از آنجا رفته بود.   پارک برای تحقیقات بیشتر تخلیه شد ولی هیچ مدرکی از وجود بشقاب پرنده در این پارک پیدا نشد و تنها مدرکی که سازمان فضایی می‌توانست به آن استناد کند، صحبت‌های مردم و فیلم‌ها و عکس‌های گرفته شده توسط آنها بود.

   به دنبال شاهدان یوفوها
این اتفاق در ساعت پنج بعدازظهر اول دسامبر 2010 در سانتا مونیکای کالیفرنیا به وقوع پیوست. جاناتان الکس و همسرش مشغول قدم زدن در خیابان بودند که ناگهان سه شیء عجیب در آسمان دیدند.   جاناتان به سرعت تلفن همراه خود را آماده کرد تا از آنها فیلم بگیرد، حتی مجبور شد مدتی را نیز دنبال آنها بدود تا بتواند تصویر بهتری بگیرد اما آنها خیلی سریع حرکت می‌کردند. جاناتان توانست فیلمی بسیار کوتاه از آنها بگیرد؛ چراکه همه چیز در چشم‌برهم‌زدنی اتفاق افتاده بود.  براساس توصیفات جاناتان و همسرش، آنها بزرگ و مدور بودند و دورتادورشان چراغ‌هایی با نور خیره‌کننده قرار داشت که امکان دیدن قسمت بالای بشقاب پرنده را ناممکن می‌کرد و شیء ناشناس را تنها می‌شد از قسمت زیرینش مشاهده کرد. در فیلم کوتاهی که جاناتان از این اشیای ناشناس گرفته بود، اجسامی پرنده و عجیب به چشم می‌خوردند که به حالت چرخشی و مارپیچی حرکت می‌کردند.
گویا روی امواج دریا شناور بودند. جاناتان می‌گوید: «ما واقعا نفهمیدیم آنها چه بودند، فقط خیلی ترسیده بودیم و چون خیابانی که در آن قدم می‌زدیم کمی پرت و دورافتاده بود، به غیر از ما شخص دیگری در آن اطراف نبود و همین مساله بر ترس ما می‌افزود.»
خبر دیده شدن این اشیای ناشناس و فیلم کوتاهی‌ را که گرفته شده بود از چند شبکه تلویزیونی کالیفرنیا پخش کردند و بعد هم از مردم خواسته شد که اگر آنها هم توانسته‌اند بشقاب پرنده‌ها را ببینند، توضیحات خود را برای سازمان فضایی شرح دهند.
در ساعت ده صبح همان روز، مایک رنه که ساکن اوکلند در کالیفرنیا بود، گزارشی به سازمان فضایی داده بود که براساس آن مایک درحالی‌که مشغول رانندگی در یکی از خیابان‌های اطراف شهر بود، همان سه شیء پرنده را دیده و با ماشین تا خارج از شهر دنبالشان رفته بود.   مایک در گزارشش آورده بود: «من تنها سه گوی عجیب و نورانی می‌دیدم که در آسمان این سو و آن سو می‌رفتند، سعی کردم از آنها فیلمی تهیه کنم اما دائم مسیر خود را تغییر می‌دادند. فیلم من 15 دقیقه‌ای است اما حرکت بشقاب پرنده‌ها آن‌قدر سریع بود که به خوبی قابل دیدن نیستند. آنها پشت یک تپه رفتند که من دیگر نمی‌توانستم با ماشین آنجا بروم، بنابراین پیاده شدم و شروع به دویدن کردم، هنوز به تپه نرسیده بودم که نوری بسیار شدید دیدم. نور آن‌قدر زیاد بود که تا چند لحظه چشمانم جایی را نمی‌دید. وقتی روی تپه رسیدم، آنها ناپدید شده بودند. دوباره در آسمان به دنبالشان گشتم اما اثری از آنها نبود.»

موجودات فضایی در ایتالیا
می‌توان به جرات گفت که ایتالیا یکی از کشورهایی است که تا به حال موارد بسیاری از دیده شدن بشقاب پرنده‌ها را گزارش کرده و بیشتر این اتفاقات در دهکده‌های اطراف آن رخ داده است. در 29 جولای 2010 گزارشی دیگر از دیده شدن یوفوها در نزدیکی میلان در ایتالیا به دست سازمان فضایی رسید که در این گزارش مردم ادعا کرده بودند پرواز شیئی قرمز رنگ و گرد را بر فراز سرشان دیده‌اند. آنها گفته بودند این شیء پرنده هر چند ثانیه یک بار رنگ خود را تغییر می‌داد ولی در نهایت قرمز می‌شد.   برخی از آنها به سرعت تلفن‌های همراه خود را درآورده و فیلم گرفته بودند اما در جایی که بشقاب پرنده‌ها نزدیک زمین شدند و همه فکر می‌کردند که فرود آمده‌اند، هیچ اثری از آنها پیدا نشد، فقط در چند مورد، فرو رفتن چمن‌ها نشان از نشستن یک جسم گرد و سنگین در آن محل بود. اخبار بشقاب پرنده‌های دیده شده در ایتالیا بارها از شبکه‌های خبری از جمله فاکس نیوز پخش شد.

   مثلث آمبر
ساعت هفت بعدازظهر یازدهم نوامبر 2010، شیئی شبیه بومرنگ ولی نورانی در آسمان کالیفرنیا دیده شد. این شیء برخلاف دیگر بشقاب پرنده‌ها که به سرعت این سو و آن سو می‌روند، بسیار آرام حرکت می‌کرد و نور یا صدای آزاردهنده‌ای هم نداشت.
تام برندلی، یکی از شاهدان ماجرا می‌گوید:« در ابتدا آن‌قدر بالا بود که فقط جسمی نورانی به نظر می‌آمد ولی وقتی با دوربین شروع به فیلم‌برداری کردم، شکل آن که بیشتر شبیه یک بومرنگ بود، مشخص شد. این بشقاب پرنده سه گوش بود که در هر گوشه آن یک لامپ پرنور قرار داشت. همین طور که مشغول فیلم گرفتن بودم ناگهان سرعتش زیاد شده و از نظر ناپدید شد.»  در همان روز این بشقاب پرنده با همین مشخصات در ساعت 6:30 بعدازظهر در نزدیکی فرودگاه شمال غرب سانفرانسیسکو نیز دیده شده بود.   طبق گفته شاهدان، این شیء در حدود 150 متر بالا‌تر در آسمان پرواز می‌کرد و از برج مراقبت فرودگاه به وضوح دیده می‌شد. دوربین‌های فرودگاه هم این وقایع را ضبط کرده بودند.
در این زمان تمامی رادارهای فرودگاه از کار افتادند که همین امر باعث نگرانی مسوولان شده بود. یکی دیگر از شاهدان ماجرا به نام سارا ویلسون می‌گوید: «این بشقاب پرنده مثلثی بود و یک چراغ نورانی در هر گوشه از آن قرار داشت و بعد از گذشت چند لحظه بشقاب پرنده تا حدود 1000 متر بالا رفت به طوری که دیگر قابل مشاهده نبود و تنها چراغ‌های آن از دور مانند نور سیگار دیده می‌شد. اما نکته‌ای که در مورد این بشقاب پرنده عجیب بود، طی کردن مسافت غرب به شرق با سرعتی بسیار کم حتی آرام‌تر از هواپیما بود.»
نکته جالب اینجا بود که پس از رد شدن این شیء از بالای فرودگاه، تمام رادارها کار خود را آغاز کردند. تمام این گزارش‌ها در همان روز به سازمان تحقیقات فضایی آمریکا – موفان – داده شد. اما این پایان ماجرا نبود زیرا این گزارش‌ها در چند روز بعد نیز در کالیفرنیا و شهر‌های اطراف آن شنیده می‌شد و مشخصات ارائه شده توسط شاهدان دقیقا مانند نمونه‌ای بود که در روز اول دیده شده بود.
یکی دیگر از این گزارش‌ها مربوط به ساعت 1:45 بامداد روز چهاردهم نوامبر و دیگری در ساعت 2 بعد از ظهر روز پانزدهم بود. سازمان موفان همچنان در تلاش برای فهمیدن راز این بشقاب پرنده است که نام آن را مثلث امبر گذاشته است.

  تخم‌مرغ پرنده
یازدهم اکتبر 2010، شیئی تخم‌مرغی شکل و عجیب بر فراز بزرگراه 12 در برنت وود در نزدیکی لس‌آنجلس دیده شد که تعجب شاهدان را برانگیخت، این بشقاب پرنده با همین مشخصات در سیزدهم فوریه نیز دیده شده بود.   مت ویلیامز 29 ساله اولین شخصی بود که در هنگام رانندگی در بزرگراه با این یوفوها مواجه شده بود. با دیدن این صحنه او ناگهان ترمز کرد و با دقت به اشیای پرنده ناشناخته خیره شد.
مت می‌گوید «آن‌قدر صحنه برایم عجیب بود که اصلا به خطرناک بودن ترمز کردن در وسط بزرگراه فکر نمی‌کردم. ابتدا گمان کردم یک بالن معمولی است اما وقتی با دقت به نورهای آن نگاه کردم مطمئن شدم بشقاب پرنده است. من موفق شدم فیلم کوتاهی از آن بگیرم. این بشقاب پرنده تخم‌مرغی کاملا بدون صدا و با سرعت بسیار بالایی حرکت می‌کرد. رنگ آن نقره‌ای بود و دور تا دورش گویا چراغانی شده بود ولی چون هوا روشن بود نور چراغ‌ها به خوبی دیده نمی‌شد.
در آن لحظه متوجه شدم سیستم رهیاب اتومبیلم از کار افتاده است. بسیار ترسیده بودم اما متوجه شدم به جز من افراد دیگری هم که از بزرگراه عبور می‌کردند بشقاب پرنده را نگاه می‌کنند.»
در سال 2010 یوفوها در مناطق دیگری از دنیا مشاهده شدند و آن‌قدر مکان‌های گزارش دیده شدن آنها متفاوت بود که جمع‌آوری تمامی آنها خودش به اندازه یک سال طول می‌کشد، در این گزارش به مهم‌ترین گزارش‌های رسیده در زمینه دیده شدن یوفوها اشاره شد اما سوال این است که سال 2010 تمام شد و به زودی 2011 فرا می‌رسد،  اما آیا ادعای استنلی فولهام به واقعیت خواهد پیوست؟

منبع:    http://www.hamshahrimags.com/NSite/FullStory/News/?Id=6865

Posted on مه 3, 2011, in بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 13 دیدگاه.

 1. می گم من شنیدم که نیبیرو در اواخر این سال قابل روئیت می شه این حقیقت داره؟

 2. راستی این فضایی ها گونه های مختلفی هستند حتما برای تحقیقات به این جا میان یا شایدم این جا رو به تازگی کشف کردن و برای بررسی منطقه و ساکنین ان و بررسی رفتار مردم با اونها به زمین میان که امکان داره ناسا با موشک هاش اون ها رو پشیمون کنه

 3. از نظر فیزیکی احتمال حرکت با سرعتی فراتر از نور وجودنداره. همچنین امکان ایجاد سوراخ کرم های بزرگ و پایدار هم وجود نداره.(تنها برای کسر کوچکی از ثانیه در ابعاد زیر اتمی به وجود میان)
  بنابراین موجودات هوشمند فضایی با هر سرعتی هم که بخوان به زمین برای ماها میلیونهای سال طول میکشه. پی نهایتا در طول تاریخ بشر ممکن نیست که بیش از یک بار اومده باشن.
  از طرف ریگه برای رسیدن به زمین باید هزاران یا میلیونها سال قبل حرکتشون رو آ؛از کرده باشند. درحالیکه بشر فقط 200 ساله که به تولید امواج هدفمند رادویی دست یافته. و فقط موجوداتی که در این فاصله 200 سال نوری زمین باشند این شانس رو دارند که کشف کنند موجود هوشمندی در این سیاره ساکن شده. به علاوه اگه اونها تاریخ قدیمیتری از انسان داشته باشند. باید سالها پیش امواج رادیوییشون توسط ما کشف میشد. چون خیلی ساده اونها باید زودتر از ما شروع به پراکندن این امواج در گیتی کرده باشند.

 4. سلام
  اینجوری نمیشه نظر نداد درسته سرعت نور برای ما حداکثر سرعت هست شاید برای اونا اگه وجود داشته باشند که دارند حداقل سرعت باشه
  ایجاد کرم چاله برای ما شاید الان محال باشه ولی شاید برای اونا یک امر عادیه
  اینکه امواج صوتی اونا را ما دریافت نکردیم اشتباهه چون دریافت کردیم شاید خودمون نمیدونیم چون از ترجمش عاجزیم
  از کجا میدونی اونا مثل ما فکر میکنن شاید اصلا فکر نمیکنن
  شاید برای اومدن به زمین حرکتی به این معنی که میشناسیم و از فیزیک تجربه کردیم نیاز ندلشته باشند
  شاید قوانین فیزیک برای اونا مسخره باشند هرچند که الان داره ثابت میشه سرعت نور بیش از اون چیزیکه ما تا حالا فکر میکردیم
  بگذریم اینا همه شایده ولی یک چیز حتمیه و این وجود اوناست که درش شکی نیست و این وجود حتما روزی برخوردی خواهد داشت

 5. سلام

  می تونه فوق سرعت نور هم وجود داشته باشه همونطور که انرژی های عجیبی به تازکی کشف می شود که مادرخواب هم نمی توانستیم ببینیم وچیزهایی که پدرومادرهای مادرافسانه ها می شنیدن در زمان ما به سرعت به حقیقت می پیوندد البته به صورت تکنولوژی

 6. به اين ميگن يه كامنت خوب . نبايد همه چيز رو با خودمون مقايسه كنيم..مثل وقتي كه نيويورك تايمز سفر به فضا رو مسخره كرده بود حتي چندتا دانشمندهم ناممكن ميدونستن..ولي شد .

 7. يه نظريه هست اگه ثابت بشه ..ميشه در يك آن يك موج الكترو مغناطيسي در تمام جهان پخش بشه..همون ذرات بينهايت .

 8. سلام خدمت همه دوستان عزیز و مدیر محترم وبلاگ (ufolove) واقعا وبلاگ پر باری دارید تبریک میگم بهتون واقعا مطالب جالبی ارائه کردین خوشحالم یکی پیدا شد که کم کاری های صدا و سیمارو در امر اطلاع رسانی داره جبران می کنه من مدیر وب منصور موزیک هستم امیدوارم بنده رو هم عضو کوچیکی از این وب قبول کنید. راستی دوستان وب منصور موزیک همیشه آماده تبادل لینک هستش اگه تمایل به تبادل لینک داشتین مارو با نام(دانلود جدیدترن آهنگ های بکس مافیای شرق)و آدرس(www.mansour-music.blogfa.com) لینک کنید و خبرم کنید تا منم بلینکمتون

 9. با سلام رامتین جان لینک اون مطلبی که چند محقق با dnaانسان موسیقی نواخته اند رو میخواستم قراره باهاش یه کلیپ تبلیغاتی برای سایت شما بسازم /// ا

 10. شگفتی های مبهوت کننده این جهان و کاعنات بسیار فراتر از تصور انسانهاست وبه بشقاب پرنده ها و فرازمینیان ختم نمیشود ///ایاهدف از خلق میلیاردها کهکشان برای چند میلیارد انسان است ؟هدف از خلقت بسیار فراتر از اینهاست و به بهشت و جهنم ختم نمیشود ////چرا خدا فرازمینیان را نابود نکرد //هدف از خلق فرازمینیان چه بوده؟ و هزاران چرای بی جواب /// در قران امده 7 اسمان وجود دارد اسمان اول ستاره هااست و پیشبینی کرده انسانها نمی توانند از اسمان اول عبور کنند ///جسم نمیتواند از نور سریع تر حرکت کند محمد بعد از برگشت از معراج دید اب ظرفی که پایش به ان خورده هنوز نریخته /// چی میشد اگه یکی از بزرگترین احظار کننده های روح انیشتین رو احظار کنه و سوالات فیزیک و جهان اموات رو ازش بپرسه
  ////

 11. عشق و برکت جاری در زندگی همه
  سرعت فکر کردن از سرعت نور بیشتر است


  you are in dharma

  • دقیقا … خیلی زیبا گفتید … خیلی… سرعت فکر کردن و سرعت تصور کردن…از سرعت نور بیشتر است…. ممنون .. لذت بردم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: