آب مقدس (Sacred Water)


سخنرانی درونوالو ملشیزدک – سال  1999

.

“کشف یک نوع آب جدید”

در حدود ده سال پیش در ترکیه، گروه کوچکی از استادان بسیار مسن صوفی بودند که ذکرهای (Zikhr) نیرومندی زمزمه می کردند. آنها آرام و بی صدا هستند و هیچ کس در مورد آنها چیزی نمی داند. آنها چیزی را خلق کرده اند که انسان هرگز ندیده است.
یکی از مردان این گروه، پا پیش گذاشت. او نیز یک استاد صوفی است و 78 سال سن دارد. او حدوداً 40 ساله به نظر میرسد و همینطور هم احساس می کند. شما هرگز نمی توانید بفهمید که او مسن تر است. او  مقداری آب به دنیا اهدا کرد. آبی که بشر هرگز ندیده است. او گفت :»این برای شفای دنیاست». این آب به نظر زنده و خدا آگاه می رسد و اثرات متفاوتی بر چیزهای مختلف دارد.
تحقیقات شروع شد و دریافتند که هر گاه این آب را به یک دریاچه یا رودخانه ی آلوده اضافه می کنند، به سرعت طی معمولاً 3 یا 4 روز، تمامی دریاچه کاملاً از آلودگی پاک می شود، مانند 1000 سال پیشش می شود. حتی رسوبات و هر چیز درون آن. در یکی از آلوده ترین خلیج های دنیا که تاریک و پر از حبابهای کثیف است، این آب را استفاده کردند. طی چند روز، خلیج کاملاً پاک و تمیز شد.

من در واشنگتن دی سی، در یک اتاق کوچک سری با نیروی زمینی، نیروی هوایی، ارتش، سازمان سی.آی.ای و اف.بی.آی… حدود 15 فیزیکدان و شیمیدان بسیار بسیار سطح بالا از سازمانهای فوق حرفه ای، نشستی داشتم. باید در مورد آنچه می گویم مراقب باشم. آنها به من اجازه داده اند اینها را بگویم.
ابتدا آنها دو محفظه ی بزرگ از آب آلوده را آوردند. یک از آنها بویی شبیه فاضلاب داشت. قهوه ای و تهوع آور بود و آنها از آن آب در آن ظرف ریختند. دومین ظرف حاوی آب آلوده ای زرد مایل به قهوه ای بود که بویی شبیه بنزین و نفت داشت و مشخص بود مواد شیمیایی درونش هست. سپس آقای Ihan Doyuk حدود یک قاشق چایخوری از آن آب را برداشت و در ظرف آب آلوده ریخت و گفت که این اندازه، بیشتر از آن چیزی است که نیاز است اما برای سرعت کار میزان بیشتری برمی دارد. بعد به آرامی، طی دو ساعت، هر دو ظرف آب را تماشا کردیم، آلودگی، آرام آرام به سمت کف ظرف رفت. آنچه در بالا ماند، پاک ترین و شفاف ترین آبی بود که بتوانید تصور کنید و دیگر هیچ چیز نبود، حتی رسوب و چیزهای دیگر. این واقعی واقعی است.
سپس او، یک ماهی گلدفیش را درون آن انداخت تا اطراف آب شنا کند، اگر آلودگی یا مواد شیمیایی در آب بود ماهی می مرد. و بعد از سه ساعت، آن ماهی کوچک هنوز در حال شنا کردن بود.
جالب اینجاست… مدیر این پروژه روز بعد به من تلفن زد و گفت :» باور نخواهی کرد. آنها ماهی را از آب بیرون آورده و به آکواریوم برگرداندند و وقتی صبح روز بعد آمدند، تمام آکواریوم تمیز شده بود».

https://i0.wp.com/earthtransitions.com/images/SuperIonizedWater.jpg

آنها یک قوطی روغن موتور خالص را خالی کرده و درونش را با یک روغن دیگر مثل آن پر کردند، حدود 3 یا 4 قطره از آب درونش ریخته و تکان دادند. بلافاصله، طی 3 ثانیه، دیگر روغن موتوری وجود نداشت. در عوض، پروتئین و اسیدهای آمینه وجود داشتند.
برخی از دانشمندان محیط زیست در آن جلسه گفتند که اگر معجزه ای مثل این به وجود نمی آمد، زمین طی 3 سال آتی، در نتیجه ی آلودگی، مرده و بی حاصل می شد.

آب فرا-یونیزه شده (Super-ionized)

این آب کاربردهای بسیاری داشته و آب فرا-یونیزه شده (Super-ionized) نام دارد. آب فرا-یونیزه شده آبی است که 3 الکترون اضافی در مدارهای بیرونی دارد. تمامی دانشمندان و فیزیکدانان و شیمیدانهای دنیا طی چند سال پیش، به تحقیقات روی آن ادامه دادند و آن را مخفی نگه داشتند. هیچ یک از آنان با تمامی مدارک تحصیلی و غیره شان نمی توانند توضیح دهند که چطور این اتفاق می افتد.
جدای از یک سری چیزهایی که من نمی توانم به شما بگویم، به نظر می رسد این آب، هشیار و زنده است و از کاری که انجام می دهد آگاه است! چون این آب، شروع به یک واکنش شیمیایی می کند و یک کاری انجام می دهد، و بعد در ترکیبی از همان نوع، به واکنش دیگری می پردازد و کار دیگری انجام می دهد که تنها در صورت داشتن هشیاری و آگاهی قابل انجام است. خود صوفی ها، زمانیکه در موردش صبت می کنند نمی گویند » آب»، بلکه می گویند «او» که نشاندهنده ی ذات هشیار درون آب است.

اگر سیم یک لامپ معمولی را بریده و سر آن دو سیم را در آب که عایق است فرو کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد. اما اگر سیمها را درون آب فرا- یونیزه شده فرو کنید، لامپ روشن می شود. هیچ کس پیش از این، چنین چیزی ندیده است. طبق تمام دانسته های ما، این غیرممکن است. یک جریان الکتریکی در این آب وجود دارد که آنها تحت عنوان الکترونهای مایع توصیفش می کنند. این هدیه ای است از طرف آموزگاران و استادان صوفی به این دنیا. اگر شما فقط می توانستید آنچه من می دانم را بدانید، اگر می توانستید آنچه من دیده ام ببینید.

تأثیر در زمین و خاک

این آب تنها در آب کار نمی کند بلکه بر زمین و خاک نیز اثر می گذارد. در آشغالدانی ها و خاکروبه های شهرها، از این آب اسپری کردند و بلافاصله همه چیز دگرگون شد. تمامی هیدروکربنات های آنجا تبدیل به کود و مواد آلی موجود در طبیعت و فاقد هر گونه مواد شیمیایی شدند با اینکه در اصل مواد شیمیایی بودند.
تمامی بوی موجود در آشغالدانی از بین رفت و تبدیل به بویی شبیه بوی گل رز شد. آنها نشان دادند که در این مکانها که این همه مواد سمی و چیزهای دیگر انباشته شده اند، گیاهان و سبزیجات از درون آن سموم شروع به رشد کردند. همه ی اینها واقعی واقعی است. شوخی نیست. تصور اینکه همچین چیزی بتواند در زمین به وجود آید مشکل است اما این چیزی است که حقیقتاً اتفاق می افتد.

بسیاری اثرات جانبی دیگر

اثرات جانبی بسیار بسیار زیادی که فوق العاده مثبت هستند وجود دارد که بسیاری از آنها را اجازه ندارم به شما بگویم. این آب کارهایی می کند که آب معمولی نمی تواند و بارها و بارها در مقابل چشم آنها تکرار شده اند. این آب می تواند تأثیری روی ما بگذارد که در حال حاضر قادر به تصورش نیستیم.
یکی از این اثرات، روی آتش سوزی های جنگلها یا آتش های نفتی و یا هر گونه حریق دیگری به ویژه بنزین و نفت است که تقریباً خاموش کردنشان غیرممکن است. این آب، حریق های ناشی از مواد شیمیایی و پتروشیمی و آتش سوزی های گاز متان را که در محل های زباله دانی به وجود می آیند و پیش از این موفق به مهار آن نمی شدند، خاموش می کند و بعد آن نیز آتش دوباره روشن نمی شود.
در آتش سوزی های جنگلها نیز اثر یکسانی دارد. وقتی این آب با آتش تماس پیدا می کند، فوراً آن را خاموش می کند و دیگر نمی توانید آن را روشن کنید. چون بنزین را تبدیل به چیز دیگری می کند که قابل اشتعال نیست.
اگر روی درختان زنده اسپری شود که برای آنها بسیار مفید است، آن درختان تا ساعتها بعد از آن نمی سوزند. این تنها یکی از اثرات جانبی این آب است.

می توانید آن در یک خلیج کوچک بریزید، طی 4 روز قادرید تا 60 فوتی درون آب را ببینید و طی دو ماه، به رسوبات کف آن رسیده و آنها را تبدیل به پروتئین و اسید آمینه می کند.

آب با روغن مخلوط نمی شود ولی این آب، بلافاصله با روغن مخلوط  می شود.

در حال حاضر، روسیه و 8 کشور بزرگ دیگر دنیا در حال انجام تحقیقات گسترده ای بر روی آن هستند. آنها مخفیانه از این آب در دریاچه ها و رودخانه های آلوده می ریزند و درست در مقابل چشمانشان پاک می شود.

چندی از مؤسسات در دنیا نمی خواهند ببینند که این اتفاق در حال روی دادن است. بیشتر از همه شرکتهای مربوط به نفت و نمی توانم به شما بگویم چرا. نام شرکتی که در ترکیه در حال انجام آزمایشات و تولید است، Perfect Science است و نام مؤسس آن Ihan Doyuk می باشد. او در حقیقت یک دانشمند نیست بلکه یک صوفی است. او اکنون در حال همکاری با دولتها و در تلاش است تا این آب را به جهان ارائه کند. این شرکت طی یک پروژه ی 48 میلیون دلاری به تولید 100000 تن از این آب پرداخته است.

چیزی جدید روی زمین به وجود آمده است و من فکر میکنم بسیار اهمیت دارد. پیشگویی سرخپوستان هوپی می گوید که درست قبل از آنکه به سطح بعدی برویم، به دنیای پنجم از نظر آنها، بعد چهارم از نظر ما، چطور تمامی دنیا پاک و تمیز می شود همانطور که هزاران هزار سال پیش بود. اقیانوس ها، رودخانه ها، آسمانها، همه چیز.

سؤال : آیا برای ماشین قابل استفاده است؟
نمی توانم پاسخ دهم. احتمالاً بیشتر سؤالاتی که از من خواهید پرسید را باید پاسخ یکسانی بدهم. آنها واقعاً من را محدود کرده اند چون این شبیه یک معجزه است… هر چیزی که در تماس با آن قرار می گیرد تبدیل به چیزی مثبت می شود، چیزی مثبت برای دنیا خلق می کند.

سؤال : می شود آن را خرید؟
هنوز برای فروش نیست اما شاید یک روزی باشد. در حال حاضر، در سطح دولتی است و تصمیم با دولتهاست که بیرون بیاید یا نه. ما داریم به استرالیا می رویم تا بندر سیدنی را تمیز کنیم.

سؤال : با بدن انسان چه می کند؟
نمی توانم بگویم. اما شاید جالب ترین مورد از بین چیزهای دیگر همین موضوع باشد.

سؤال : آیا برای فضولات هسته ای کاربرد دارد؟
بله. به نظر می رسد با همه چیز کاری انجام می دهد. روی یک سری از مسائل آزمایش نشده و در موردش مطمئن نیستند.

منبع:     http://ooust.wordpress.com

:::: ابدیت در اوست ::::

Posted on آوریل 12, 2011, in آب مقدس. Bookmark the permalink. 25 دیدگاه.

 1. اين كه چيزي نيست صبر كنيد تا اختراعات بعديمونو ببينيد!

 2. خیلی جالب است امیدوارم که بتوان جنگ طلبهارا که دارند زمین را به نابودی می کشندمثبت و پاکسازی کرد

 3. لطفا مطلب شهادت آب رابافیلم آن اگر دارید بگذارید ممنون می شوم ودرضمن سایت بدون فیلتر خود را نیز بگذارید تشکر

 4. سلام
  ممنون

 5. ما هم یه چیزی تو این مایه ها خیلی وقت پیش اختراع کردیم منظورم آب حیاته ولی هنوز کشف نشده 🙂

 6. واقعا مطلب جدیدی بود خیلی ممنون. یاد مستند شهادت آب افتادم اون هم تقریبا تو این زمینه بود البته اگر این قضیه صحت داشته باشه و به بیرون راه پیدا کنه خیلی قوی تر و تکان دهنده تر خواهد بود.

 7. رامتین جان درود …مقاله جالبی است ، و بر اینکه تمامی حیات از آب است صحه می گذارد ، ساده ترین چیز اینکه وقتی خسته کوفته از کار بر می گردی یک دوش آب سرد ! یا ولرم کل خستگی را از تنت بیرون می آورد !!!
  از شوخی گذشته ، مرد عارفی است ماسارو ایموتو نام که در سرزمین آفتاب تابان زندگی می کند ، فیلمی از او دیدم درباره آب و شفا بخشی آن و خواص معجزه آسایش ! ونیز اخبار بیشماری در این زمینه …اگر تکراری هم باشد ، به یکبار خواندنش می ارزد :

  http://www.mrahm.com/main/forum/showthread.php?tid=11
  تأثير دعا بر آب؛ اين عنصر هوشمند!

  آقاي ماسارو ايموتو در پي ماجراي سد آلوده در ژاپن كه پس از دعاي دسته‌جمعي مردم در كنار درياچه و مشاهده آبي كه قبل از دعا هيچ بلوري نداشت، پس از دعا داراي بلورهاي زيبايي شده بود، بر آن شد كه دست به آزمايشات متعددي در مورد تأثير دعا بر روي آب بزند. به همين ‌مناسبت‌ در تمامي ‌مراسم ‌دعا و سرودهاي مذهبي در سراسر دنيا شركت‌ كرده، و هر بار با گرفتن نمونه¬اي ‌آب قبل ‌از دعا و بعد از دعا، به‌ نتايج جالب ‌توجهي رسيده بود. آقاي ايموتو تصميم‌ گرفت با انجام آزمايشي همه‌گير و جهاني نتايج به دست آمده را مقايسه نمايد، وي ‌به‌ كنار درياچه‌ جليله در فلسطين اشغالي رفت ‌تا با دعاي ‌دسته‌جمعي تأثير دعا را‌‌ ‌روي درياچه جليله آزمايش كنند، كه همزمان در بيست و سه نقطه مختلف جهان نيز چنين مراسمي با هماهنگي انجام‌ شد و از تمام‌ آنها نمونه‌برداري صورت ‌گرفت و نتايج‌ در ‌همه بيست و سه مورد مشابه يكديگر‌ است و آب ‌آلوده بدون بلور به‌ آبي ‌پاك و‌ صاف با بلورها ‌تبديل شد. سپس ‌تصميم‌ گرفت حال كه كيلومترها دور از ژاپن ‌است، آزمايش ‌ديگري انجام دهد و تأثير ‌دعا را از فاصله دور بر روي آب بيازمايد. بنابراين ‌با دفتر خود در توكيو هماهنگي‌ كرد تا ظرفي ‌از آب لوله‌كشي توكيو را كه هيچ گاه بلوري تشكيل نمي‌دهد بر روي ‌ميزي‌ بگذارند، سپس ‌از ‌دويست ‌نفر از شركت‌كنندگان ‌دعاي‌دسته‌جمعي ‌در ‌كنار درياچه جليله ‌درخواست كرد‌ تا با نيت ‌پاك‌ شدن‌ آبي‌ كه ‌در دفتركار‌‌‌‌‌‌ وي ‌در توكيو قرار دارد دعا كنند. بعد از اتمام دعا، از ظرف آب دفتر توكيو عكسبرداري شد و مشاهده‌ كردند ‌در ظرف آب‌ بلورهاي‌ بسيار‌ زيبايي‌ تبلور يافته و ‌اين نتيجه ‌ثابت ‌مي¬‌كند ‌كه دعا‌ حتي از مسافت هزاران كيلومتر نيز تأثيرگذار ‌است.
  ديديم‌ كه با به‌ كار بردن كلمات ‌مثبت ‌در ‌زندگي و به‌كار بردن ‌عبارات ‌عاشقانه و ‌دعاهاي ‌شكرانه ‌چه ‌تأثير‌ مثبتي ‌بر سلامتي ‌جسم ‌و ‌روح‌ خود و اطرافيانمان خواهيم داشت. در‌جايي كه ‌چنين راه‌ ساده ‌ و ‌ارزاني ‌‌براي‌ حفظ سلامت ‌خويش و نزديكانمان ‌در اختيار داريم، بهتر ‌نيست‌ در‌ حفظ آب كمي‌ بيشتر دقت ‌كنيم؟
  كمي مهربان‌تر به آب بنگريم! و همواره احساس كنيم در كنار موجودي هوشمند قرار داريم‌ كه ‌مي¬تواند همانند ‌ابزاري ‌جهاني در ‌سلامتي انسان، اجتماع و سياره به ‌كار ‌رود. تنها كافيست ‌كنترل ‌كلام ‌خود را‌ در ‌دست ‌بگيريم و بي‌محابا و مخرب از آن استفاده نكنيم، تا ‌به همان مقام خليفه‌ الهي كه از ازل براي آن ‌آْفريده شده‌ايم، برسيم!
  با ‌روشن ‌شدن ‌و اثبات‌ يك ‌فرضيه ‌و نظريه علمي، هزاران سئوال بي‌جواب و صدها مراسم و مناسك ظاهراً بي‌معني، و بعضي از اعمال بزرگان و گذشتگان، پاسخ داده شده و معني و مفهوم مي¬يابد.
  براي مثال حالا مي¬توان دريافت كه عمل حضرت علي (ع) در هزار و چهارصد سال پيش، وقتي به تنهايي بر سر چاه آب مي¬رفته و به چشم ناظران غافل و ناآگاه، درون چاه بلند بلند صحبت مي¬كرده يا به گفته بعضي فرياد مي¬كشيده، به چه دليل بوده است! در صورتي كه تعابير مختلفي براي اين عمل ايشان بوده و هيچ كدام قانع كننده و منطقي نبوده است، مثلاً گفتند: چون دل پري از مردم زمان خود داشته، درددلش را به آب مي-گفته و اينگونه خود را تخليه مي¬كرده است، كه چنين دليلي براي چنان مقامي شايسته و زيبنده نيست. امام و اميرمؤمنان و بالاتر از همه ولي خداوند به چنان عجزي برسد كه نماز و دعا و نيايش جوابگو نباشد و بر سر چاهي فرياد بكشد تا خود را سبك كند. آيا حقيقتاً چنين تفسيري قابل قبول است يا نه كاري بس فراتر از طريق ايشان براي تصفيه آبي كه مردم از آن براي شرب استفاده مي¬كردند صورت مي¬گرفته يا حتي نيات بالاتر براي ارتقاي آگاهي مردم و گسترش عشق و صلح و وحدت بين مردم جامعه زمان خويش؟! در هر حال جاي تفكر بسيار دارد!
  يا وقتي دست نوشته¬ها و الواحي از محوطه كناري اهرام مصر به دست مي¬آيد كه مشخص مي¬شود متون هرمسي است، و در اين متون كه فصل‌هاي گوناگون دارد و در مورد آفرينش كل هستي و آدمي و جهان، مطالب حيرت‌آوري گفته شده، و بعضي از اين مطالب تجربيات و شهودات خود هرمس يا همان ادريس پيامبر بوده است كه پنج هزار سال پيش در مصر مي¬زيسته است. و آن گاه وقتي با نتايج آزمايشات آقاي ماسارو تطبيق داده مي‌شود، به چنان وضوح و روشني و عظمتي مي¬رسيم كه حيرت‌آور است. در زير بخشي از اين مكاشفه را كه در مورد آفرينش جهان مي¬باشد، مي¬بينيد:
  «… صدايي با من آغاز به سخن كرد و گفت: من عقل خداوندم. سپس به من گفت: توجه خود را معطوف نور نما. هنگامي كه اين را گفت، به من نگريست، و من به او! تا ناگهان در انديشه خود قوت نامحدود نور را ديدم كه جهان منظم بي‌پايان را شكل مي¬بخشيد، و من متحير گشتم! در تاريكي اعماق، آب‌هاي آشوبناك بي‌شكل را كه با َنفََس ملايم و هشيار قدرت الهي جاري شد؛ كلمه خدا به درون آبهاي خروشان افتاد، و آبها را از انواع شكل حامله ساخت تا با هماهنگي كلمه نظم يافتند….!»
  در حقيقت در اين مكاشفه هرمس، ناظر پيدايش هستي و شكل ‌گرفتن آن توسط آب‌ها بوده است كه با تأثيرپذيري از كلام خداوندي نظم يافته، به اشكال گوناگون درمي¬آيد. در واقع هوشمندي آب و گيرندگي پيام آب و رسانايي و گسترش اين پيام، همه و همه از طريق هوشمندي آب صورت مي‌گيرد؛ فقط با تأثير كلمه خداوند!
  با اين اوصاف اگر عميقاً به تفكر بنشينيم، خواهيم‌ ديد كه انسان ‌نيز داراي ‌چنين ‌قدرتي است؛ قدرت نفوذ كلام، چون خداي گونه آفريده شده و مي‌تواند با كنترل انديشه و گفتار خود، در هستي اثرگذار باشد، و تمامي هستي در خدمت انسان هستند، مشروط برآن كه ‌آدمي ‌خود‌ جايگاه خود را دريابد و به مقام كن برسد!
  منبع : ماهنامه راه موفقیت شماره 3

 8. با تشکر از مطلب بسیار جذاب.اینجا سوالی پیش میاید چرا امریکا برای پاکسازی خلیج مکزیک ازش استفاده نکرده؟در هر حال قدرت اب منو یاد فیلم 4400 میاندازد که یک نفرشون قادر بود ابهای الوده راپاک کند و زباله ها را تبدیل به گلستان کند.

 9. افسانه و تخیل جالبی بود

 10. adam nemishe gezavat kone : ke in 2roste ya galat vali emkan napazir ham nist.
  mamnun babate matlab

 11. مرسی رامتین عزیز ، بسیار جالب بود. اما باورش واقعا سخته…
  واقعا چقدر این مطالب معتبر هستند؟ آیا هیچ فیلم و یا مستند و یا گزارشی که این قضیه رو ثابت بکنه وجود داره؟ گویا این مطلب مربوط میشه به سال 1999 و از اون موقع تا الآن 12 سال میگذره…
  چرا تا الآن هیچ خبری مربوط به وجود همچین آبی در دنیا ، درز نکرده؟ با توجه به اینکه همین مقاله هم در سال 1999 نوشته شده… !!! به نظر من یکم عجیبه و یه جورایی شبیه فیلمهای علمی تخیلی ماورایی میمونه…
  در ضمن منبعی هم که معرفی کردید، یه سایت فارسیه….

  • كيوان عزيز مطلب معتبر است. چشم از دوست وبلاگ نويس هم منبع را ميپرسم ميگذارم.ممنون از نظرت.

   • رامتین جان خوشحال میشم اگه اطلاعات بیشتری بدست آوردی ما رو هم در جریان بذاری. آخه این آب اگه وجود داشته باشه واقعا بر هر درد بی درمان دواست…

 12. دروغ زيبايي بود.اگه راست بود الان دنيا رو گل و بلبل گرفته بود نه لجن و کثافت

 13. باید بگویم چرا هنوز به جهانیان معرفی نشده بعد این مقاله رو قبلا هم مثلش رو گذاشتید.

 14. كو كجاست اين اب؟! ميشه من يك دوش كنم شايد يكي اون خورده نابديد شده جون كه انسانها بيشتر اشغال و كثافتند براي همينهم ترسيدند ههههههه

 15. اگر وجود چنين آبي حقيقت داشته باشه ، مخصوصا در قسمت استفاده روي بدن انسان بايد در حد يك معجزه عمل كنه چون آب فرا يونيزه مطلقا از نظر فيزيكي غير اسيدي است . تابستان امسال كه به تركيه برم حتما اين مساله رو كه 4 ساله ذهن من رو مشغول كرده پيگيري مي كنم
  . با اين حال صرفنظر از ضرر و زيان بسيار گسترده اي كه كشفي اين چنين با ارزش به برخي كارتل هاي بزرگ صنعتي مي تونه وارد كنه ، وجودش واقعا مورد ترديده . مثلا ؛ چرا در خليج مكزيك كه يك فاجعه ي تمام عيار بود از اين اب استفاده نشد ؟ موارد بيشماري هست كه باعث ترديد جدي در صحت اين ادعاست . با اين ارزش بررسي كردن رو داره . خيلي.

 16. منم. این قضیه رو باور نمی کنم. این روزها دیگه اینقده راست و دروغ شنیدم که به همه چیز( البته غیر خدا )شک میکنم

 17. خوب اگه اينطور بود كه همه دانشمندان و پزشگان بايد جول و پلاسشونو جمع مي كردن و ميرفتن صوفي ميشدن. اين حرف ها چيه؟ شايد اين آب كمي به اندازه نوك سوزن با بقيه آب ها متفاوت باشه كه البته آنهم بايد از نظر علمي ثابت بشه. ولي اين حكايت آنهم به اين صورت با عقل هيچ بني بشري جور درنمياد. ولي در هر حال از سايت بسيار جالب و مهيج و مفيدتون متشكرم.

 18. سلام
  شاید اصل و اساس این مطلب به نحوی درست باشه به این معنی که آبی با خواص متغیر و متفاوت ساخته شده و یا کشف شده اما بقیه مطالب و حتی نحوه ی به وجود آوردنش هم تحت تاثیر احساسات دچار غلو شده. مشابه این مطلب ، مطلب قالیچه های پرنده است که حداقل یکسالی روی اون تحقیق کردم همه ی سایتها اونرو به نوعی پرورانده اند اما منبع موثقی نداشت حتی دانشمندی که در قلعه ی الموت زندگی می کرده و یا طومارهایی که از اونجا پیدا شده هم بی پایه بود تمام اسناد تاریخی رو مطالعه کردم ولی هیچ … در مورد آیروژل هم به همین صورت چگالی منفی آیروژل تنها از یک تصویر منتشر شده در سایت ناسا استنباط شده مطلب مربوط به تحمل وزن آیروزله اما به بلند کردن اجسام از زمین تعبیر شده و تصویر دیگه ای که در اینترنت به وفور هست که در مورد سوختن آیروژل هست اما از کاهش و منفی شدن چگالی و قدرت شناوری اون تعبیر شده. به نظر میرسه از یک روند تحقیق و تفحص علمی درباره ی مطالب منتشره استفاده کنید. تشکر

 19. جريان با توضيحاتي در اين حد با عقل جور در نمياد.چون نويسنده از لحاظه علمي هيچ چيزي رو ثابت نكرده و در ضمن هيچكدوم از صحبت هاي نويسنده جنبه ي منطقي نداره به قوله اون دوستمون عينه فيلماي تخيلي ماورائي ميمونه جريان.البته علاوه بر اين يه خورده جنبه ي طنز آميز هم داره.

 20. گرمابه فین کاشان با یک شمع آب گرم می شه این هم بعید نیست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: