آگارتا ، تمدن درون زمين-قسمت 5


شهرهای توخالی زمین

اخیراً کارگردان تلویزیونی،اسپیلبرگ ، نوسازی سفر ورن به مرکز زمین را مشاهده کرده است. کشتی ضد ذوب تیم مستقل دانشمندان خارجی از دهانه آتشفشان جوشان، وارد درون زمین گردید. وقتی چیزها سرد شدند، شروع به کشف منظر درونی وسیع و خورشیدی کردند … دنیای سحر آمیز و جالب با فضای پهناوی برای پرواز کردن.این سفر شبیه به زندگی واقعی ملوان نروژی ، به نام اولاف جانسن می باشد. داستان وی، که در سال ۱۸۰۰ تنظیم شد، در بیوگرافی ویلیس امرسون، تحت عنوان The Smoky God گفته شده است.

قایق کوچک اولاف به خاطر طوفان از بخش شمالی منحرف و به مدخل قطبی کشیده شد، وی به مدت دو سال نزد جوامع Agartha Network ، به نام Shamballa the Lesser زندگی کرد. وی میزبانانش را این گونه توصیف می کند، مرکز اصلی دولت در قاره داخلی با قد ۱۲ فوت که ادب، تواضع و مهربانی در آنها به چشم می خورد و زمانی که مجبور باشند صندلی را برای نشستن من و پدرم آماده کنند، از ته قلب می خندند. اولاف از خورشید دودی درونی ، حرف می زند ، دنیایی که سه چهارم آن را خشکی و یک چهارم آن را آب فرا گرفته است.

https://i1.wp.com/www.thenewearth.org/MAP%20of%20Inner%20Earth%20.jpg

Network Agartha

Shamballa the Lesser  سازمان ملل بیش از ۱۰۰ شهر زیرزمینی تلقی می شود که شبکه آگارتا را شکل می دهند. این مکان درواقع مرکز دولت دنیای درونی است. اگرچه Shamballa the Lesser یک قاره درونی به حساب می آید، اما جوامع ماهواره ای آن در واقع اکوسیستم های کوچکی هستند که درست زیر پوسته زمین یا در کوهستانها قرار گرفته اند.کلیه شهرهای Agartha Network فیزیکی بوده و از نور می باشند، بدان معنا که آنها سنت مدارس مخفی سطح بوده و کسانی همچون عیسی، ساناندا، بودا، ایزس و ازیریس مایه افتخار می باشند، همه آنها Ascended Masters هایی هستند که ما علاوه بر معلمین روحانی میراث دراز مدت، از سطح می دانیم و به آنها عشق می ورزیم.چرا آنها زندگی در زیر زمین را انتخاب کرده اند؟ دامنه تغییرات زمین شناسی زمین را در نظر بگیرید که در ۱۰۰۰۰۰ سال گذشته، زمین را به طرفی کشانده است. جنگ طولانی مدت Atlantean- Lemurian و قدرت جنگ افزار هسته اتمی را در نظر بگیرید که بالاخره سبب تخریب این دو تمدن پیشرفته گردید. Sahara ، Gobi ، جاهای دور افتاده استرالیایی و بیابان های آمریکا از جمله نمونه تخریب های رخ داده محسوب می شوند. زیر شهرها به عنوان پناهگاهی برای مردم و مکان امنی برای رکوردها، تدریس ها و فناوریهای مقدسی بنا شده و توسط این فرهنگ های کهن گرامی داشته شده اند.

شهرهای پایتخت شبکه آگارتا

 • POSID : پایگاه آتلانتی اولیه، واقع در زیر فلات Mato Grosso برزیل. جمعیت: ۳٫ ۱ میلیون نفر
 • SHONSHE: پناهگاه فرهنگ Uighur ، شاخه ای از Lemurians که ۵۰۰۰۰ سال قبل جوامع آنها شکل گرفته است. مدخل ورودی توسط خانقاه هیمالیایی حفاظت می شود. جمعیت:  میلیون نفر.
 • RAMA : اثر شهر سطحی Rama ، هند واقع نزدیک Jaipur. به خاطر مشخصه های هندو کلاسیک، سکنه این شهر معروف می باشند. جمعیت : ۱ میلیون نفر.
 • SHINGWA: اثر مهاجرت شمالی Uighurs . واقع در مرز مغولستان و چین. دومین شهر کوچک در Mt.Lassen، کالیفرنیا. Telos آن را ارتباط با روح ترجمه کرده است. جمعیت: ۵٫ ۱ میلیون نفر.

نگاهی به Telos

چگونه جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر می توانند خانه خود را در Mt.Shasta بنا نمایند؟ با وجود تصورات ما در این رابطه، همسایگان ما، از جمله ژاپن، در پاسخ به مسئله مساحت سطح از قبل دارای شهرهای زیرزمینی بوده اند.هزاران سال است که سکونت زیرشهری، وسیله نقلیه ای برای تکامل انسان تلقی می شود. حال، اکوسیستم مشهور در اوج خود قرار دارد. ابعاد این شهر گنبدنما تقریباً ۵٫ ۱ مایل عرض در ۲ مایل عمق می باشد.Telos از ۵ سطح تشکیل شده است:

۱٫ سطح ۱ : سطح بالا مرکز تجارت، آموزش و مدیریت است. معبد هرمی شکل یک سازه مرکزی به ظرفیت ۵۰۰۰۰ می باشد. اطراف آن را ساختمانهایی از جمله دادگاهی که سیستم قضایی هدایت شده ، سالن رکوردها، هنرها و تاسیسات تفریح و سرگرمی ، هتلی برای بازدید ماموران خارجی ، کاخ Ra و Rana Mu ، برج ارتباطی، پایگاه فضایی ، مدارس، اعزام غذا و لباس  و بیشتر اقامتگاهها پوشانیده است.

۲٫ سطح ۲: مرکز تولید و سطح مسکونی. خانه های این سطح دایره ای شکل و فاقد گرد و غبار می باشند. مانند زندگی سطحی، مکانی برای مجردها، زوجین و خانواده ها هنجار محسوب می شود.

۳٫ سطح ۳: باغهای گیاهی. فناوری گیاهی پیشرفته غذای کل شهر را تامین کرده و مقداری را برای تجارت میان شهری به کار می گیرد. کلیه محصولات میوه ها، سبزیها و محصولات سویا بزرگتر و خوشمزه تری حاصل می کنند که در برنامه غذایی Telosians کاربرد زیادی دارد. حال، شهرهای کاملاً گیاه خوار آگارتا، جانشینان گوشتی را به ارتفاعات جدید اضافه کرده اند.

۴٫ سطح ۴: باغهای گیاهی، تعدادی منطقه پارک طبیعی و تولیدی .

۵٫ سطح ۵: سطح طبیعت. حدود یک مایل زیر سطح زمین قرار گرفته است، این منطقه یک محیط طبیعی بزرگ می باشد و به عنوان زیستگاهی برای جانوران مختلف، از جمله جانوران منقرض شده روی سطح زمین محسوب  می شود. کلیه گونه ها در جو آرام تولید مثل کرده و حال گوشتخواران از استیک سویا و تعامل انسانی لذت            می برند.

در اینجا می توانید با ببر تیزدندان و حیات وحش رها شده بازی کنید. همراه با دیگر سطوح گیاهی، برای حفظ زیست کره، اکسیژن کافی تولید می شود.

 • زبان: اگرچه لهجه های شهرهای مختلف باهم فرق می کند، اما سولارا مارو می گوید معمول ترین زبان صحبت شده ، زبان خورشیدی می باشد. این ، زبان ریشه های زبان های مقدسی همچون سانسکریت و یهودی تلقی می گردد.
 • دولت: هیات متشکل از ۱۲ نفر، شش مرد و شش زن به همراه Ra و Rana Mu به صورت گروهی به حل مسئله پرداخته و به عنوان راهنما و نگهبان مردم عمل می کنند. موقعیت حق امتیاز از جمله موقعیت Ra و Rana Mu به عنوان مسئولیت حمایت از طرح الهی تلقی گردیده است. High Priest ، یک Ascended Master به نام آدم، نیز یک نماینده رسمی محسوب می شود.
 • کامپیوتر: سیستم کامپیوتری آگارتی یک سیستم مبتنی بر آمینواسید بوده و کارهای زیادی انجام می دهد.همه زیرشهرها به وسیله این شبکه اطلاعاتی معنوی به هم وصل شده اند. سیستم مذکور روابط کهکشانی و میان شهری را مورد بازبینی قرار داده و در عین حال، نیازهای فرد در خانه را تامین می نماید.به طور مثال، می تواند ویتامین یا کمبود مواد معدنی بدن شما را  گزارش کند و در صورت لزوم حامل اطلاعات مهمی از رکوردهای akashic برای رشد شخصی می باشد.
 • پول: موجود نمی باشد. به کلیه نیازهای اصلی ساکنین به دقت توجه می شود. از طریق سیستم مبادله پایاپای نعمت ها مبادله می گردد.
 • حمل و نقل: پیاده روهای متحرک، بالابرهای میان سطحی و سورتمه های الکترومغناطیسی شبیه به برف روهای شهری عمل می کنند. برای مسافرت بین شهرها، سکنه از Tube استفاده می کنند که یک نوع سیستم زیرزمینی الکترومغناطیسی با سرعت ۳۰۰۰m.p.h می باشد. بله، آگارتی ها از آداب معاشرت میان کهکشانی بااطلاع بوده و اعضای کنفدراسیون سیارات می باشند.مسافرت فضایی کاملاً انجام می شود چرا که توانایی تغییرات میان ابعادی که موقعیت کشتی ها را غیر قابل تشخیص و ردیابی می کند، را دارا می باشد.
 • تفریح و سرگرمی : تاتر، سینما، و هنرهای مختلف. همچنین برای Trekkies، Holodecks . فیلم یا فصل مورد علاقه خود را در تاریخچه زمین ثبت کرده و بخشی از آن شوید.
 • زایمان: سه ماه بدون درد یا نه ماه. فرایند بسیار مقدسی که به محض نزدیک شدن به زمان وضع حمل ، زن به مدت سه روز به معبد رفته و با موسیقی ، افکار و تصاویر زیبا بچه خود را به دنیا می آورد. تولد آبی روشی استاندارد به شمار می رود.
 • ارتفاع: به خاطر اختلافات فرهنگی، متوسط ارتفاع شهروندان زیرزمینی متفاوت می باشد.در Telos عموماً ۵٫ ۶ تا ۵٫ ۷ ، در حالیکه در Shamballa the Lesser تقریباً ۱۲ می باشد.
 • سن : نامحدود. مرگ به خاطر کهولت سن در Telos واقعیت ندارد. سن بیشتر آگارتی ها بین ۳۰ و ۴۰ می باشد و در آنجا زندگی می کنند، در حالیکه از لحاظ فنی ، ممکن است هزارساله باشند.از آنجایی که این جامعه به مرگ اعتقادی ندارد، در نتیجه به آن نیز محدود نمی شود. با کسب تجربه لازم، نمی توان به آن صورت خارجی داد.
 • معراج: قطعی و بسیار راحت تر و معمول تر از سطح زمین می باشد. هدف نهایی آموزش معبد، معراج می باشد.

چرا در تمام این مدت زیر زمین زندگی می کرده اند؟

تا حدی، دلیل این امرآن است که آگارتی ها از پوچی و بیهودگی جنگ و خشونت بااطلاع بوده و صبورانه منتظر ایستاده اند تا ما به نتیجه لازم دست یابیم.آنها مردم مهربانی هستند که حتی افکار داوری آنها از لحاظ فیزیکی برای آنها مضر می باشد.

رازداری حفاظت آنها بوده است. تا کنون ، واقعیت موجودیت آنها بوسیله روح پنهان شده است.

ما چه وقت می توانیم آنها را ملاقات کنیم ؟ ورود ما به شبه شهرها بستگی به خلوصیت توجهات ما و توانائیهای ما به افکار مثبت است. یک خوشامدگوئی از هر دو جهان مناسب بوده و می توان آنرا فراتر از صرفا کار کوچک جامعه ای دانست. در حال حاضر چند صد زیرزمینی بر روی سطح کار می کنند. برای بتوان با توده ها آمیخته شوند آنها دچار تغییرات سلولی موقتی شده اند به طوریکه از لحاظ فیزیکی یکی از آنها از بقیه ما بلندتر نیستند. آنها را شاید بتوان بوسیله نجابتشان ، طبیعت حساس و تا حدودی لهجه ی عجیبشان شناخت. ما امیدواریم که شما را به شاهزاده Sharula اووراداکس Aurora Dux دختر ” را. رانامو ” Ra& RanaMu از تلوس معرفی کنیم. شرولا بطور رسمی بعنوان سفیر به جهان زمینی بوسیله شبکه آگاتا فرستاده شده است. او۲۶۷ سال سن دارد و بنظر می رسد این متن بر روی تجربیات دست اول اوست. هدف از سفیری اوآماده سازی راه برای پیوستن دو جهان بهم دیگر است…. برای اینکه عقاید ، و اطلاعات را به آنهائی بدهند که گوش می دهند. آگارتیها به نقطه ای رسیده اند که نمی توانند از لحاظ روحی پیشرفت داشته باشند مگر اینکه این پیوستن صورت پذیرد. در اصل ما یک سیاره ای کامل هستیم نه نیمه سیاره. این خواست خداست که ما قدم بعدی را با هم برداریم . هر چه زودتر ما این وحدت را انجام دهیم ، زودتر راز بازمی شود. سلسله مراتب باعث شده است که پیوستن شهرهای زیرزمینی یک اولویت باشند. آنها از ما می خواهند که کار محول شده به ما را به صورت خوشامدگویی برادرانه انجام دهیم.

زمان بندی به قدرت پذیرش و بخشندگی ما بستگی دارد. این گونه برآورد شده است که ادغام موفقیت آمیز ظرف ۱۰ تا ۲۰ سال آینده انجام می گیرد. چیزی برای ترس وجود ندارد و شرایط لازم برای موفقیت مهیاست. بخشش آگارتی ها زیاد می باشد. رمز ابدیت حق تولد شما می باشد. آزادی زندگی در وفور نعمت، نیز حق تولد شما           می باشد. تا زمانی که شما مزه گوجه را نچشیده و با Holodeck بازی نکرده باشید، نمی توانید زندگی کنید…

https://i0.wp.com/www.quintessentialpublications.com/tracyrtwyman/wp-content/uploads/2010/06/highwaysinkholechina.jpg

Bottom of Form

امتداد گودال اسرارآمیز در سرتاسر چین

۱۲ ژوئن،۲۰۱۰- ترسی آر توی من

در چین همواره گودال های اسرارآمیزی ظاهر گردیده و موجب ترس و نگرانی مردم شده است.آژانس اخبار ایالتی چین Xinhua اخیراً دست به اجرا و نمایش عنوان Cave- ins در بسیاری از مناطق چین زده است. در این مقاله به چندین مورد رخ داده در سال گذشته اشاره شده است که به خاطر رانش ناگهانی بزرگراه Zhejiang Huang Qu Nan در ۴ ژوئن، سوراخ های بسیار عمیق و کاملاً دایره ای شکلی ایجاد شده است. بعد از این اتفاق، به خاطر رانش ناگهانی کل باتلاق در قسمت بسیار عمیق و پهناور، سوراخ های مشابهی در زمین های برنج و بالای تپه ایجاد می شود.پیتر فوستر، خبرنگار Daily Telegraph ،به شباهت بین آن حفره ها و حفره هایی که اخیراًدر پایان ماه می بعداز طوفان حاره ای آگاتا، ساختمان سه طبقه ای در گواتمالا را به درون خود فرو برده است، اشاره کرد.

خبرنگار دیلی تلگراف پیترفوستیر متوجه شباهت بین این گودالها و آنهائی که اخیرا ساختمان ۳ طبقه ای ر ادرگوتمالا در پایان ماه می  امسال بعد از توفان استوائی آگاتا بلعیده شده است. در حالیکه گودال ( سوراخ ) در گواتمالا به طور رسمی به توفان نسبت داده شده ، اما به طورخیلی رسمی بسیاری هنوز سردرگم هستند در مورد اینکه چرا آن این همه بزرگ و قرینه هستند و اینترنت بخاطر صحبتهای HAARP ، بشقاب پرنده های زیرزمینی ، تغییرات زمینی ایجاد شده بوسیله سیاره ی Nibiru و یا پایان تقویم Mayan وحتی باز شدن دروازه های جهنم به تکاپو افتاده است. در بلوگ نیست وب سایت تلگراف پیترفوستر ظهور ناگهانی پیاله های خیلی بزرگ در زمین فیلم فاجعه ۲۰۱۲ سال گذشته را ذکر می کند که در آن تغییرات در فعالیتهای خورشیدی باعث حرکت قطبی از زمین می شد که باعث جابجا شدن قسمت بزرگی از رویه می شود که بطور فعالانه همه ی موجودات روی سیاره را نابود می کند. اما در فیلم جائی است که یک تصادف کوچکی از مکان انتخاب شده باعث می شود که انسانهای نخبه در صندوقچه های ایمنی که بطور مخفی در همکاری با دولتهای جهان ساخته شده بود سالم بمانند . احتمال زیاد زندگی در این مورد تقلید هنر نیست.

https://i2.wp.com/www.crystalinks.com/hollowearthcentralsun.jpg

قسمت ۱: اسم من کلنل بیلی فی ودارد   Colonel Bill Faye Woodard است در نیروی هوایی امریکا هستم که در پنتاگون کار می کنم. من کارم را در منطقه ۵۱ نوادا از ژانویه بیست هشتم ۱۹۷۱ شروع کرده ام.

ورود و تلقین کردنها : من در ابتدا در منطقه ۵۱، نوادا در بیست هشتم ژانویه ۱۹۷۱ تا ۱۹۸۲ سکونت داشتم. در آن زمان خدمت من یک گودال داخلی زمین را ۶ بار دیدم که ۸۰۰ مایل عمق داشت. در ورودم به منطقه ۵۱، به من وجود تونلهای زیرزمینی در منطقه ۵۱ گفته شد و بعد از آن به بریدن چندین امپراتور شاتل زیرزمینی رفتم که دارای بلندای ۱۳ تا ۱۴ فوت بودند. این تونلها که در عرض جهان بودند ، بوسیله انسانهای خاصی ساخته شده بودند که قبل از ما در اینجا زندگی می کردند ، قدرتهای خیلی پیشتر . فوراً بعد از ورودم به منطقه ۵۱ ، ما را از وجود تونلها و همه کارهای آنجا آشنا کردند. آنها به من گفتند که ابتدا ۱۵ لِول از منطقه ۵۱ ساخت انسان بود ، که لِولهای ۱۶ تا ۲۷ خودش آنجا وجود داشت. هیچکس از دولت ما آنها را نساخته است. ما فقط آنها را مهیا کرده ایم. پدرم در روزول Roswell کار می کرد. بعنوان قسمتی از معرفی من به ارتش او به من گفت که همراه او در پنتاگون باشم. آنجا آنها گفتند که “ما جایگاه جدیدی برای تو داریم که در آنجا در نوادا کار کنم که بطور عمومی به آن S-4 می گویند.” وقتی من به پنتاگون رفتم من ستوان دوم بودم . وقتی به پنتاگون آمدم به من بعنوان ستوان اول به مأموریت گرفته شدم. بعد از ۳ هفته آنجا بودن به من درجه کلنل تمام دادند و گفتند که شما می بایست کلنل کامل باشید تا بتوانید در این منطقه کار کنید. در آنجا ۱۵۰۰۰۰ پرسنل کار می کردند ، تقریباً ۸۵% پرسنل ارتشی و ۱۵% شخصی . بعد از ورودم مرا به زیرزمین بردند و برای مدت ۵/۱۱ سال حتی یکروز آفتاب ندیدم.

تونلها و شاتلها : دیوارهای تونلها خیلی صاف بودند. اگر شما یک لوله توخالی را در یک توپ گلی بکشید شما می توانید بدانید که چطور صاف بوده است. دیوارها مثل اینکه از مرمر ساخته شده بودند که از ماده فلزی غیرقابل نفوذی ساخته شده اند ، سطح دیوارها را نمی توان سوراخ کرد حتی بوسیله مته الماس و نه اینکه لرز می توانست سطح را سوراخ کند. بخاطر داشته باشید که زمانی بود که ما حرکت گروهها را از نقطه A به B بر روی سطح زمین به طور مداوم می دیدیم. خیلی زیاد نیست. حالا شما بندرت آنرا می بینید. حالا آنها از تونلها برای حرکت همه این گروهها در فواصل زیاد استفاده می کنند. تونلها به اندازه کافی پهن هستند که بتوان ۲ وسیله نقلیه ۱۸ فوتی را در کنار همدیگر راند. با شاخه گرفتن از منطقه ۵۱ ، یک شاتل به منطقه کوه Cheyenne می رود. طول ماشین بزرگ شاتل تقریباً ۴/۱ مایل است. ساکنین داخلی از این ماشینها استفاده می کنند. یک کشتی بزرگ برای حرکت دادن تعداد زیادی از مردم / موجودات یا هر چیز دیگر به سرعت شاتل کوچکتر به طول ۶۰-۵۰ فوت بود. این نوعی بود که من در آن بودم.

سرعت شاتل ها ( ترن ) از سرعت صوت بیشتر است؛ آنها می توانند از منطقه ۵۱ طی مدت کمتر از ۱۰ دقیقه زمینی به نقطه داخلی اصلی زمین بروند. ظرف مدت ۵ تا ۶ دقیقه آنجا هستید. مواد مورد استفاده برای ساخت شاتل همانند موادی است که ترکیب پوسته فضاپیمای راسوِل را تشکیل می دهد. شاتل ها در اثر نیروی الکترومغناطیسی کار می کنند که از خط شبکه زمین استفاده می کند. قد اپراتورهایی که قبلاً به آنها اشاره کردم ۱۳ تا ۱۴ فوت است و از نظر ظاهری شبیه ما هستند اما بسیار رشد یافته اند و از طریق تلپاتی حرف می زنند. ( احتمالاً از همان نوع موجوداتی هستند که رامپا در این کتابچه شرح می دهد ). این مردان با ریش یا بدون ریش هستند و پوست زنان بی نقص بوده و در واقع دارای چهره کاملاً شفافی هستند. توصیف آنها برای انسانها یکی از نگرانی های ماست – همانطور که آنها نگاه می کنند که سر ما انسانها در کجا قرار دارد. هفت تمدن در مرکز زمین ساکن هستند که بر اساس اصول هارمونی ( هماهنگی ) اداره می شوند. آنها همه زبانهای کره زمین را می فهمند و می توانند به این زبانها صحبت کنند. شناخت آنها از علم پزشکی خارق العاده است.

https://i2.wp.com/www.agharta.com.ar/int1.jpg

بخش ۲ تاریخچه شخصی من

در ۱۲ سالگی در حالی که با دوست دیگرم در یک مزرعه ذرت قدم می زدم تجربه ای ماورای طبیعی را کسب کردم. سوار یک وسیله نقلیه UFO شدم و به مرکز زمین رفتم. در آنجا برای مدت ۶ ماه در میان ساکنان زمین زندگی کردم. شگفتی والدینم به خصوص پدرم که در خدمت ارتش بود را در هنگام ناپدید شدنم و اینکه پس از ۶ ماه به طور مرموزی برگشتم را تصور کنید. به خاطر این تجربه بود که فکر می کنم پدر اطمینان داشت من تحت حمایت او در پنتاگون بوده ام و پس از آن برای خدمت در منطقه ۵۱ فرستاده شده ام. من فرزند واقعی پدرم نبوده و همانند خواهرم فرزند خوانده او هستم.

https://i0.wp.com/sites.google.com/site/paranormalzonex/_/rsrc/1280150814023/UFOs/ufo-area51-aliens-ufos/area51%20ufos.jpg

خواهرم توسط آنچه که « دولت سری » گفته می شود کشته شده بود. من قادر بودم با ذهن خود که قوی تر است با منفی بودن آنها بجنگم و از حملات آنها جان سالم به در برم. راهنمایم زورا که از دانشمندان مرکز زمین است و ۱۵۰۰۰۰ سال دارد به من گفته است که من و خواهرم در اصل متعلق به مرکز زمین هستیم و پدر و مادر واقعی ما در مرکز زمین زندگی می کنند. وقتی پدر ما را به فرزندی پذیرفت ما به زبانی حرف می زدیم که برای هیچ فرهنگ زمینی آشنا نبود. من گروه خونی ناشناخته ای دارم و هرگز دچار بیماری نشده ام. خون من از نظر پزشکی مورد آزمایش قرار گرفته و وقتی در آزمایشگاه با دیگر نمونه های خونی ترکیب شده همه عفونت های ویروسی را از بین برده است.

امانت دار باشید // کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد – منبع : www.ufolove.wordpress.com

پ . ن : با تشکر فراوان از دوست خوبم مهدی عزیز( نیتیاناندا ) برای ارسال این مطلب .

Posted on مارس 7, 2011, in آگارتا تمدن درون زمین. Bookmark the permalink. 4 دیدگاه.

 1. اگر شخصي كوچكترين اطلاعات علمي داشته باشه هيچ وقت با ادعاي توخالي بودن زمين خودشو ضايع نميكنه، ادعاي وجود مكانهاي زيرزميني با ادعاي مضحك توخالي بودن زمين خيلي فرق داره.

 2. با تشکر فراوان با توجه به این که بسیاری از نوشته های ژول ورن در کتاب هایش به حقیقت پیوسته است سفر به اعماق زمین دور از انتظار نمی باشد.ممنون

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: