خلیج عدن و تغییرات آب و هوایی اخیر


هشدار برای گرداب مرموز خلیج عدن که موجب ایجاد تغیر در آب وهوای جهانی شده است


اخیراً یک گزارش عجیبی برای نخست وزیر وقت روسیه پوتین توسط یک دریا سالار بنام مکسیمو(Maksimov) فرستاده شد. که در متن آن آمده در منطقه شمالی روسیه که یک “گرداب مرموز مغناطیسی” بوده،  اخیراً در مرکز خلیج عدن  “نا پدید” گردید. تمام تلاشهای روسیه ، آیلات متحده و چین برای یافتن این گرداب بی فایده ماند و حتی منشی اصلی آن تا به حال معلوم نشده و یا “دلیلی برای وجود آن اثبات نشده “.

 

 

خلیج عدن یکی از آب راه های حیاتی جهان بوده که محل دقیق آن در دریای ایلات متحده عربی و در بین یمن بروری سواحل جنوبی شبه جزیره عربستان  و کشور سومالی از قاره آفریقا قرار گرفته . مشاهده شده سالیانه 21.000 کشتی از آبهای این خلیج عبور می کنند.

مطابق با گزارش ارسال شده ، دانشمندان ایالات متحده آمریکایی تحقیقاتی را در مورد چگونگی شکل گیری این گرداب را در اواخر سال 2000 شروع کردند ،  در این بین نیز دولت آمریکا یک پایگاه عملیاتی – نظامی در قسمت شمالی آفریقا در جمهوری جیبوتی (Djibouti) تأسیس  کرد. دولت جیبوتی در این بین این کشور به دروازه ای  برای متحد شدن دیگر کشورها برای مقابله با خطرات احتمالی تبدیل شد.) (CJTF – HOA کشور های متحد و عضو در این گروه مقابله گر با مشارکت آیالات متحده وکشور های آفریقایی صورت گرفت .
پس از باقی ماندن این گرداب مرموز ، از زمان کشف آن یعنی در ماه نوامبر  2000 : گزارشهایی نشان براین می داد که گرداب مرموز خلیج عدن در حال توسعه می باشد . و این در حالی بود که اواخر سال 2008 آیالات متحده به صورت “فوق العاده” بر این موضوع پرداخت و در این بین با هشدار هایی بسیاری به جهانیان در مورد خطرات این گرداب اعلام نمود ، سازمان ملل در پاسخ به این رخداد نگران کننده . نیروهایی دریایی ذیل را به خلیج عدن اعزام نمود. m-pc1.blogfa.com

(نیروی دریایی سلطنتی استرالیا ، بلژیک نیروی دریایی ، نیروی دریایی بلغاری ، نیروی دریایی کانادا ، افراد نیروی دریایی آزادی (چین) ، نیروی دریایی سلطنتی دانمارک ، نیروی دریایی فرانسه ، نیروی دریایی آلمان ، نیروی دریایی یونانی ، نیروی دریایی هند ،  نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی ایتالیا ، صنایع دریایی دفاع از خود ژاپن نیروی ، جمهوری کره (کره جنوبی) نیروی دریایی ، نیروی دریایی سلطنتی مالزی ، نیروی دریایی سلطنتی هلند ، پاکستان نیروی دریایی ، نیروی دریایی پرتغالی ، نیروی دریایی سلطنتی عربستان ، نیروی دریایی روسیه ، نیروی دریایی جمهوری سنگاپور ، نیروی دریایی اسپانیایی ، سوئدی نیروی دریایی ، نیروی دریایی سلطنتی تایلندی ، نیروی دریایی ترکیه ، نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا و نیروی دریایی ایالات متحده.)

این ناوگانها به بهانه ای مقابله با دزدان دریایی و برای حفاظت از خلیج عدن در برابر دزدان دریایی سومالی وارد آن منطقه شدند (بسیاری از جوانان که قبلاً در آن نواحی مشغول ماهیگیری و یا شنا بوده اند متوجه این موضوع شده اند که گاهاً بسیاری از آنان در این دریا مفقود می شدند.)

دریا سالار Maksimov روسی در این گزارش می گوید. که این همکاری کشورهای مختلف در نوع خود بزرگترین ناو جنگی در تاریخ بشر و روسیه است. که این نیروی دریایی عظیم با پیوستن روسیه آماده مقابله با نیروهای ناشناخته زمینی شدند.” که در اصطلاح چه در داخل زمین و یا خارج از سیاره ما باشد “

ابتدا در اوایل ماه گذشته این گزارش ادامه می دهد:  که این گرداب “فوق العاده” اخیراً “انبساط” پیدا کرده به طوری که در اولین زمان کشف این حادثه بارها گزارش از زلزهای متعددی از این منطقه شد. باید توجه داشته باشیم 40 تا 60 زلزله اخیر که در خلیج عدن روی داده مربوط به ماه گذشته هستند. و این درحالی است که رکورد تعداد زلزله در تاریخ امروزی بشری  را تا بحال بخود اختصاص داده است.

این گزارش ثابت می کند که تمامی زلزله های اخیر در بین 4.5 – 5.4 در مقیاس ریشتر و در مساحت 10 کیلومتری عمق زمین هستند.  عجیبتر اینکه در ماه اخیر کمربند استوایی سیاره مشتری که اساساً راه راه مشاهده می شود ، همکنون ، قسمت استوایی آن ناپدید گردید و یک مه جای آنرا گرفته است.

اگرچه اطلاعات موجود در این گزارش در لیست سیاه قرار گرفته ، می توانیم در رسانه های جمعی شبیه به آنرا پیدا کنیم ، برخی از افراد در این خصوص بر این باورند که خلیج عدن یک دریچه ستاره ای (stargate) خیلی خوب می باشد.m-pc1.blogfa.com

 

یکی دیگر از اتفاقاتی که در این بین  افتاد این بود که در همان روز حادثه یعنی در منطقه (stargate) گزارش شده که چند هواپیمای جت در آن محل سقوط کردند یعنی در حین “انبساط” گرداب و نیز زمانی که زلزله های اخیر رخ داد. به نقل از سایت حقیقت در پشته پرده.سایت چینی Danwi در مورد فرضیه “Stargate”  می نویسد : که کاربران این سایت اینترنتی  به تازگی با اخبار نگران  کننده ای شایعاتی را که ادعا می کنند در 2009 دسامبر 9 ، مارپیچی نوری آبی رنگی را، مثل یک تصویر کامپیوتری افکت داده شده ، به طور ناگهانی در شمال نروژ ظاهر می شود. (مقالاتی شبیه به این)

حدود یک ماه پس از مارپیچ ناپدید شده در نوروژ، یک میدان مغناطیسی بزرگ ظاهر شد که در پی آن یک کرم چاله ای بوجود آمد. بعد از این حادثه  اکیپ  نیروهای نظامی- دریایی  خلیج عدن به طور گسترده در محل حادثه  “Stargate”  به بهانه ی  مبارزه با دزدان دریایی سومالی حضور یافتند. شاهدان عینی می گویند : که کاوشگران زیادی به همراه تیم تحقیقاتی برای کشف این حقیقت آمده بودند که در آخر گزارش می دهند ، این کرم چاله دریچه ایست  به یک کهکشان دوردست که  یک میلیون سال نوری از ما فاصله دارد.

پروفسور وانگ چیائو از هیأت نجومی رصدخانه “Purple Mountain” (کوه بنفش) در پژوهشی که در مورد یوفو و بشقاب پرنده ها در چین انجام داده. اظهار دارد: “نظریه’ Stargate معتبر نیست و این هیچ پایه و اساسی در نجوم  و یا  در واقعیت ندارد.”تا چه حد ما در مورد راز و رمزهای خلیج عدن تاکنون دانسته ایم و اگر با توجه به گفتهای اخیر پروفسور وانگ چیائو نظریه Stargate را نادیده بگیریم .

نمی توانیم گزارش دریا سالار Maksimov در مورد زلزله های اخیر در این منطقه و نیز مدارک سقوط هواپیماهای جت در این محدوده (کشیده شدن آنها به داخل مرداب) و نیز بروز هرج و مرج در مناطق وسیعی از جهان به دلیل تغییر در آب وهوا که اخیراً مشاهده شده را تکذیب نمود .

تغییر در آب وهوا گزارش می شود امروز در بریتانیا شبکه حمل و نقل زمینی به دلیل برف و سرما بی سابقه متوقف شد ، به همین ترتیب در آلمان که فرودگاهای این کشور به علت برف و سرمای غیرطبیعی و بی سابقه لغو شد. سوئد اعلام کرد که سردترین دما را در چند روز قبل تجربه کرده که در  100 سال قبل سابقه نداشته ، چین  در حال  نجات دادن هزاران نفر از گله داران ،  به دام افتاده توسط بدترین بارش برف در طول 30 سال گذشته است.

گزارش تلف شدن بیش از 70.000 حیوانات اهلی در مزرعه ها به علت برف و سرمای به سابقه. ایالات متحده همچنین از عظیم ترین طوفان در تاریخ خود گزارش داد که باعث شد بسیاری از نواحی آیالات متحده را با باران های سیل آسا غافل گیر کند.m-pc1.blogfa.com

این اخبار و شواهد مربوط به گرداب آسرار امیز خلیج عدن به بزرگترین ترس برای ایالات متحده و دیگر کشورهای جهان تبدیل شد است ، دریا سالار Maksimov  در یک وب سایت به نام WikiL eaks  تقریباً تمامی اطلاعات خود را در عموم قرار داده و نیز وی می گوید باید به روش دیپلماتیک این راز بزرگ را افشا نمود.Assange  بنیانگذارسایت Wiki Leaks  که حکم بازداشت وی از سوی مقامات آمریکایی انجام شد  به منظور جلوگیری او از انتشار کل این اخبار در سطح ایالات متحده” در مورد گرداب خلیج عدن صورت گرفته است.

پرونده او در حال حاضر در اختیار دولت می باشد.در این راستا کاربران چینی گام فوق العاده ای برای افشای این حقیقت تلخ را برداشته اند و آن از راه اندازی وب سایت خبر می دهد که در برابر اکثر حملات سایبری اینترنتی که تا کنون از سوی دولت در برابر این وب سایت خصوصی صورت گرفت از بین نرفته.هر آنچه که در ایالات متحده در مورد گرداب خلیج عدن مخفی مانده است در سایت  ” Wiki Leaks  این پرونده ها  موجود است که این تهدیدی است به انتشار آن در سطح کشور برای تغییر طرز فکر مردم.

عهد باستان در مورد گرداب خلیج عدن می گوید ،این گرداب به عنوان چشم رادیوم (با نام مستعار چشم Horus) [که در مصر باستان الهه Wadjet personified شرح داده شد ، الهه شدید به عنوان جنگجو lioness و محافظ به تصویر کشیده ، و به عنوان ایزد بانوی خورشید که چشم بعدا از چشم Horus ، چشم رادیوم می باشد و همچنین به عنوان بانوی شعله شناخته شده است. بر اساس این افسانه باستانی ، الههWadjet  “خشم خود” را از طریق “گرداب” (چشم رادیوم) برای انجام نبرد با کسانی که مورد “هجوم” خدایان و برنامه های بازگشت خود برای نسل نابود کردن بشر . هنوز در مورد این قوی ترین اسطوره تاریخی حرفهای زیادی است بسیاری از افراد شناخته از این اسطوره باستانی یعنی الهه مصری ، Wadjet ، که قدیمی ترین علوم انسانی  Wadjet” ،مربوط چند هزار سال قبل است و در 25 سپتامبر جشنی برای آن گرفته خواهد شد.منبع اصلی ترجمه: وبلاگ بسوی حقیقت
منبع اصلی:http://www.whatdoesitmean.com/index1425.htm

Posted on فوریه 2, 2011, in دروازه ستارگان. Bookmark the permalink. 11 دیدگاه.

 1. با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت دوست عزیز مطلب واقعا جالبی بود دمتون گرم.
  موفق باشی

 2. با درود
  از سایتتون خیلی خوشم اومد
  خیلی اتفاقی باهاش آشنا شدم ولی مطالبی توش هست که همیشه فکر منو درگیر کرده بودن و کلا نظر من رو در مورد هستی عوض کرده
  چندتا سوال داشتم ولی خواهشا این یدونه رو اگه چیزی میدونین جواب بدین
  آخرش باید چیکار کرد؟

 3. سلام
  خوب بود آقا حمید اما مطالبت به نظر میاد خیلی کم شده نمدونم شاید درس و مشق داری یا کار دیگری که نمیتونی برسی!
  به هر حال ممنون از مطلب جدیدت

 4. فیلم یوفو در مسجدالاقصی در 28 ژانویه 2011 که دو نفر از نماهای مختلف گرفتن
  درسترین و بهترین فیلم یوفویی بود که تاحالا دیدم

 5. با سلام به همه دوستان.
  جالب بودو يوفو لاو گرامي. من ديگه دارم ميرم سر درسو مشقم. كلاسام شروع شده . سر ميزنم اما. .. اميدوارم هر بار ميام مطالبت مث هميشه پربار باشه.
  بازم تشكر ميكنم ازت . اينجا رو به چند تا از دوستان دانشمند در خارج از كشور معرفي كردم و بزودي شاهد نظرات اون ها خواهي بود اميد اينكه با بهره گيري از نظرات و مطالب اون ها دامنه اطلاعاتمون وسيعتر بشه .
  ازت ممنونم كه بجاي سياست و روزمرگي…كراك و قليون …شيطون پرستي و مسخره بازس … دنبال اطلاعات و تحقيقي…. روزي رو ميبينم كه خيلي ها براي كشف مسايل دست بدامنت ميشن . روزي كه كليد خيلي از پازل ها، دس تو و دوستان انديشمنت باشه …
  روزي كه قدر تحقيق دونسته بشه و درك كنن جماعت ،كه براي رسيدن به حقيقت بايد همه چيز رو ديد. چه راست باشه و چه دروغ ..چه مسخره و احمقانه بنظر بياد چه به ظاهر درست و حقيقت …
  روزي كه تفاوت تحقيق كردن با يكسونگري و عقيده بازي و عقده اي بازي… درك بشه …
  چشم ها را بايد شست …

  فراموش نكنيم حقيقت و واقعيت با هم زمين تا اسمان فرق دارد.

 6. ممنون
  میش هبگید گرداب چطوری بود ؟
  با چشم دیده میشد ؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: