شايد او ليليث نباشد


این عکس توسط برادرم گرفته شده بود. به تمام چشم های تماشاگر هرم مثلثی دقت کنید. تلاش انها برای  پیدا کردن اطلاعاتی در مورداین نقاشی غیرممکن است. ما فقط یک خنجر در تاریکی داشتیم.

آپدیت : 29 می 2005

اپدیت: اول ژوئن ، به زیر مراجعه کنید.

با کمک زیاد افراد در چند گروه ، عقایدی در مورد اینکه این چه کسی است داشتیم. وی ابدیت/ چرخه ها را در یک دستش و یک عصای فرمان را در دست دیگرش نگه می دارد.تمام چشمان تماشاگر بالای سرش چشم خدا یا چشم چیز دیگری است.

6 کروب

2 سر شیر روی تخت شاهی

آیا چشم درخشان داخل مثلث نشان می دهد وی منور است؟

این نقاشی  احتمالا اثر میکلانژ است، چون با اثر لئوناردو داوینچی احاطه شده است. به نظر می رسد از آثار میشل است.  Ouroborus یک حلقه است. در طی زمان مار ادم خوار شد.این شخص مونث است هیچ فرشته ی مونثی در انجیل وجود ندارد، آن می توانست یک  Seraphim با 6 بال باشد.در تاریخ باستان چند زن دارای قدرت زیادی وجود دارد که در این تخت جلوس کرده اند؟ اجازه دهید چند نام بیاورم: حوا؟ لیلیث؟ ملکه سمریمیس؟ مادر عیسی؟ ماری ماگدولنیا؟ ربه النوع دیانا؟ در صورتی که می دانید برایم ایمیل کنید.در اینجا چند مرجع وجود دارد که من سریعا بیرون کشیدم، بی اطلاع بودم که  Norse  آن را به همان روش استفاده می کرد. این حلقه ها حلقه ی انگشتر نیستند. بالاب ستون سنگ یادبود تصویری منقوش از  Shamash  ، خدای خورشید می باشد که بر مسند جلوس کرده است و در دستش یک عصای سلطنتی و حلقه ی Hammurabi  دارد.مفهوم حلقه ی سوگند را که به عصر سلت بر می گردد و حلقه ی گردن که توسط رهبر قسم خورده استفاده می شد داریم. حلقه هنگام سوگند استفاده می شد. اما ایین ها و کاربردهای مختلفی داشته است. در زیر نکاتی از ال گاردنر از قلمرو ارباب های حلقه وجود دارد، که مورد علاقه ی لیلیث بود. «حاکم «پیماننده، قدرت سلطنتی به دست اورد. مشاهده می شود در این ترسیم لیلیث حلقه و عصای سلطنتی عدالت خدایی را در دست دارد. عصا واقعا وسیله ی اندازه گیری بود و در برخی تصاویر  با وضوح در واحد های اندازه گیری نشان داده می شود. تا زمان بابلی به آن قانون گفته می شود و کسی که آن را حفظ می کرد حاکم بود که منشا اصطلاح حکومتی ما می باشد. حلقه سمبل کمال، کمال و یکپارچگی و ابدیت بود.تداوم عدل الهی را نشان می داد. از این رو حلقه علامت خداوندگاران   Anunnaki  بود. برخی می گویند Anunnaki ( خدایان عالم اموات)  Nephilim  هستند. آیا لیدی لیلیث این بود؟ چرا او می توانست لیلیث باشد؟

1-      حلقه و عصا به صورت جداگانه در دستانش بودند اما نه در هر دست همانطور که در لوح های سومریهای باستان نشان داده شده است .

2-      یک مونث

3-      لیلیث در احاطه ی مردان بود؟

4-      لوح سومریهای باستان دارای 2 شیر در پاهای اوبود زمانی که وی عصا و حلقه را نگه می داشت. نقاشی دارای 2 سر شیر روی تخت شاهی بود. شاید او لیلیث نبود. اما اگر نبود پس چه کسی بود؟ نگهدارنده ی جام؟ به نقاشی های چپ نگاه کنید… به نظر می رسد می خواهد چیزی بگوید.

 

 

شاید او لیلیث نباشد؛ ولی اگر او لیلیث نیست، پس واقعاً چه کسی می تواند باشد؟ یک جام نگهدار؟ مظهر یک دودمان خیر یا شر (ابته اگر چیزی به نام خیر و شر وجود داشته باشد.) به نقاشی های سمت چپ نگاه کنید. حیوانات دورگه و بالدار، در حالی که پنجه هایشان در جام شراب است! جام مقدس! یک نفر حلقه ای به دور سر دارد! همه اینها معنایی دارد. اگر کسی بتواند اطلاعاتی در مورد این نقاشی بدهد، من سراپا گوشم. به قسمت پایین نقاشی هم نگاه کنید؛ انگار که قبلاً بیان کننده مطلبی بوده است. آیا این قسمت را خراشاندﻩاند؟ همچنین دقت کنید که به گفته بسیاری از محققان دیگر در اینترنت میله و حلقه نشانهﻫﺎی تمام معنایی از آنوناکی هستند. لیلیث- لوحی از سومر باستان.

اطلاعات جدید:-

عکس این نقاشی در موزه واتیکان گرفته شده است:- این مطلب از ویکیپدیا و چند سایت دیگر گرفته شده و نشان می دهد که چه کسی نقاشی را در موزه کشیده است. چند نقاشی اثر کارواجو، پورتره سنت ژرومه اثر لئوناردو داوینچی.

کارهایی از این نقاشان: فرا آنجلیکو، گیوتو، نیکولاس پوسین و تیتیان.

من تصمیم گرفتم تا کارهای تمام نقاشان بالا را بررسی کنم تا ببینم آیا هیچ یک از آنها با سبک عکسی که نشان داده ام مطابقت دارد یا خیر. در هیچ یک از آنها شباهتی دیده نمی شود، به جز یکی: «نیکولاس پوسین» — من نمی دانستم این نقاش واقعاً کیست… تا این که یکی از کارهایش را دیدم… کار این  نقاش هنر نقاشی جام است. با ستاره هاى پنج پر پنهان، آن گونه که در «خون مقدس»، «جام مقدس» و کتاب هایی به سبک «کد داوینچی» از آن صحبت شده است. از فهمیدن این موضوع بهت زده شدم. آیا او می تواند همان کسی باشد که این نقاشی را نیز کشیده است؟ شاید من کاملاً در اشتباه باشم، ولی این نقاشی فوق العاده شبیه است. در بیشتر کارهای او نیز کروبیانی به چشم می خورند که شباهت بسیار زیادی به این نقاشی دارند. در زیر می توانید برخی از نقاشی های او را ببینید:- این همان هنر نقاشی جام است که در سراسر اینترنت از آن صحبت شده است.

http://encyclopedia.laborlawtalk.com/Nicolas_Poussin

کارهای زیر از جمله آثار او هستند که در آنها از کروب استفاده شده است:

http://www.artrenewal.org/asp/database/image.asp?id=9168

http://www.intofineart.com/htmlimg/image-08609.htm

این «ونوس» است؛ شاید او همان بانویی باشد که در عکس من دیده می شود، ونوس فاخته!

به این زن نگاه کنید. آن شال پارچه ای که به دور گردن دارد، بسیار شبیه است؛ مدل مو و نوع شال هم کاملاً یکسان است. همچنین کروبیانی که او را بالا نگه داشته اند… اگر نقاش ها یک نفر نباشند، به نظر می رسد که این تصویر همان زن است.

https://i2.wp.com/www.acoloss.net/pc/consp/comparevenus.gif

http://homepage.mac.com/cparada/GML/000Free/000Aphrodite/source/30.html

http://www.nga.gov/cgi-bin/pimage?46187+0+0+gg32

اطلاعات جدید – 11 ژوئن 2005

پس از بررسی های بیشتر، متوجه شدیم که «چشم» مورد نظر یا چشم راست است (که برای «چشم جهان بين» متعارف می باشد، اما این چشم در حال نگاه کردن به طرف فرشته ای است که صورتش را بر گردانده است) و یا این که چشم چپ است و مستقیماً به جلو نگاه می کند… چشم چپ نمی تواند چشم جهان بين باشد. من چیزی را ترسیم کرده ام که بیشتر شبیه به یک مردمک به نظر می سد.

 

اطلاعاتی در مورد اسکناس دلار

دومین نقاشی در طرف دیگر احتمالاً کاری است از بنسون ج لاسینگ، نقاش و مورخی که آن را همزمان با نوشتن مقاله ای درباره «مُهر بزرگ» در ماهنامه «Harper’s New» چاپ جولای 1856 کشیده است. لاسینگ از ژرفا نمايي (پرسپکتیو) شدیدی برای هرم تقریباً چهارگوش خود استفاده نموده و زمین اطراف آن را با گل و گیاه پر کرده است. او همچنین چشم جهان بين را که در کار ترنچارد چشم راست است، به یک چشم چپ تبدیل کرده است که از آن زمان تاکنون به همین منوال باقی مانده است.»»

اگر این حقیقت داشته باشد، چشمی که روی اسکناس دلار دیده ﻣﻰشود، نمی تواند «چشم جهان بين» باشد.

ظاهراً نیمی از کروبیان (یکی از دوستان آن را پیدا کرده اما این موضوع قابل اثبات نمی باشد) مذکر و نیمی از آنها مؤنث می باشند. کروبیان مذکر شرمگاه خود را نمایان ساخته اند، در حالی که کروبیان مؤنث قطعه ای شال بر روی شرمگاه خود دارند.

همچنین به نظر می رسد که آنها در حال وسوسه کردن یکدیگرند.

به نواری که در قسمت پایین نقاشی دیده می شود، دقت کنید. به نظر می رسد، قبلاً نوشته ای در آن قسمت بوده است.

یا شاید ابعاد هندسی پنهان!

ونوس با حلقه و میله:–    

http://www.tarotpassages.com/liber-t-jc.htm

http://www.abcgallery.com/I/italy/cossa6.html

منبع: http://www.acoloss.net/pc/consp/vatican.html

امانت دار باشید // کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد – منبع : www.ufolove.wordpress.com

پ . ن : با تشكر فراوان از دوست خوبم مهدي عزيز( نیتیاناندا ) براي ترجمه و ارسال اين مطلب .

Posted on دسامبر 18, 2010, in ليليث, واتيكان, داستان آفرينش. Bookmark the permalink. 29 دیدگاه.

 1. من که نفهمیدم این متن چی میخواد بگه…. اگه کسی سردرآورد به ما هم یاد بده

  • منم نفهميدم!

  • ستارۀ شش پر نشان مقدس کابالیستها ( و هم چنین ایلومیناتها و فراماسونها و شیطان پرستان ) بوده و هرم و چشم درون آن چشم جهان بین میباشد.در نتیجه برای نشانه شناسی تابلو باید اطلاعات این گروه ها رو بررسی کرد .

   • http://www.thearrivals.blogspot.com/ به این سایت سر بزنید و اگه میتونید مجموعه رو از شمارۀ 1 ببینید و یا با تیتر مورد نظر رندوم ببینید . جالبه.من خودم تازه از فلاش گرفتم و 25 قسمتش رو دیدم + یک سمینار در مورد مشابه در دانشگاه قزوین.

   • dear friend the star of david doesn’t belong to any of those secret societies like illuminati or freemasonary it is a very ancient symbol of unity of men and women or as the priory of sion believes the sign of sword and holy grail

 2. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. من با پرونده هاي رايگان موافقم، اول بيان كن اصلا موضوع چيه، ليليث ديگه كيه؟ چه ربطي به سومر و دلار و كروبيم داره؟

 4. بابا يكي بگه كلا يعني چي؟!!

 5. دوستان فکر کنم در مورد لیلیث قبلا یک تایپیک بود اونو ببینید تا از این موضوع سر در بیارید.

 6. سلام به رامتین ودیگردوستان این سایت واون وبلاگ واقعا بی خود وبی مایه.
  رامتین جان کاش به جای این مطلب خیلی مبهم ترجمه ی اسناد وی کی لیکس وجنگ ستارگان رو میزاشتی.خودت گفته بودی ترجمه فارسی پس چیشد؟
  درضمن رامتین جان یااون وبلاگه جدیدو جمش کن یا مثل این سایت توپش کن !!
  راستی یه سوال مهم دررابطه با کتاب عهد عتیق.من کتاب عهد عتیق وجدیدرو ازیه سایت دانلود کردم-میخواستم بدونم که از کجا بفهمم که کامل هست یا نه ؟؟ عهد قدیمش شامل 39 فصل وعهد جدیدش شامل 27 فصله.منتظرجوابم.ممنون

  • دوست عزيز قبل اين مطلب بايد راجع به ليليث اطلاعاتي ميگذاشتم.ليليث زن اول آدم بود.

   • ايييييييي پس آدم هم بعله! 🙂

   • رامتین جان ممنونم ازت ولی هنوز جواب سوالم رو که ندادی!!!
    راستی رامتین جان بابت صحبتی که راجع به اون یکی وبلاگت گفتم دلخورکه نشدی ؟وجدانن خودت قبول داری که به پرمایگیه این وبلاگت نیست ؟
    بازم ازت ممنونم.

   • دوست عزيز همه مطالب اين وبلاگ با نظرات بغير يكي در آن وبلاگ هست.نه ناراحت برا چي.

 7. سلام خدمت دوست گرامی.آقا ما منتظر ترجمه اسناد ویکی لیکس هستیم.من با گوگل ترجمه کردم اما نفهمیدم که جنگ بین ما و فرازمینی ها هست یا نه؟؟؟
  لطفا ترجمشو سریع تر بگذارید.
  موفق باشی

 8. دوستان این خبرو الان تو بالاترین دیدم توی 2 تا سایت خارجی هم چک کردم که دیدم متنش درسته

  توجه توجه توجه:

  انقلاب جدید در فیزیک: کشف شواهد وجود دنیاهای موازی با جهان ما

  خبرآنلاین: با کشف چهار الگوی دایروی در تابش زمینه کیهانی دانشمندان حدس می‌زنند این الگوها مربوط به محل برخورد دیگر جهان‌های موازی با دنیای ما باشد. تایید یا رد این فرضیه در گرو اطلاعات فضاپیمای پلانک است.

 9. خطاب به همه دوستان عزیز این سایت درباره مطلبی که جاوید عزیزدرباره جهان موازی گفت اگه دوست داید اطلاعات بیشتربگیرید به سایت خبری تابناک برید.تیترشم اینه-انقلاب جدیددرفیزیک.
  http://www.tabnak.ir

 10. با سلام خدمت دوستان عزیز
  یادت رامتین به شما درباره جام مقدس در گذشته چی گفتم………..؟
  زیاد درگیر این موضوع نشوید چون سرگردان میشوید

 11. درود بر عزیزان درست که نشانه های ایلومناتی وفراماسونری ادعای ارتباط با موجودات اسمانی دارد ولی باز از نظر علمی عقاید انها علمی نیست بلکه مذهبی است.امروز ساینتیستها تنها مرجعی را قبول دارند که پایه علمی داشته باشه!؟

 12. واي ي ي . واقعا عالي. مطلب بسيار هوشمندانه اي بود. فكر كنم نگارنده اين مطلب به حقيقتي دست يافته. بنظر من اون چشم همون چشم موناليزا هست .
  در مورد تصوير زن برتخت نشسته .. بهتر است يك زن ديگر را هم به ان ليست اضافه كنيم. ملكه صبا فراموش شده .كه هم قدرت شاهي داشته و هم از مقربين بوده و ميدانيم از زيبايي خارق العاده بر خوردار بوده… و اين شايد همان تختي است كه حضرت سليمان وقتي صبا را به نزد خود خواند تختش را زودتر پيش خود آورده بود. ..
  نيتيانانداي گرامي از مطلبت ممنون لطفا نوشته منو به سايت اصلي بفرستيد. من كه متوجه نشدم نظرمون رو بايد به كجا براشون ارسال كنيم تا بتونيم به نظرشون كمك كنيم.
  در ضمن از نظر من اين چشم چپ است . كاملا مشخص است .

 13. salam are manam ba nazare shoma moafegham ba tavajjo be enk kabalaha va masonha tavjohe khasi be hazrate solyman darand momkene malakeye saba bashe

 14. یه جایی شنیدم که این چشم شیطانه اونم دقیقا چشم چپ. اونم مجسمه ایزیسه isis . روایته که وقتی جن یا شیطان به شکل مجسم میشه خیلی آسیب پذیر میشه و وقتی برای فریب ابراهیم اومد به طرفش هفت بار سنگ پرت کرد که یکی از اون سنگ ها خورد به چشم راستش برای همین همیشه یه چشمش کوره. احتمالا همون دجال یک چشم باشه. آرم پلی بوی هم خرگوش با چشم چپه. حتی اون جغد در کتیبه هم نماد فراماسونه

 15. جریان این چشم سوم درون یک مثلث یک جورایی فلسفش عجیبه
  من چشم سومم کاملا حاضر و آماده است اما توسط استادم بسته و قفل شده و به علاقمندان به چشم سوم توصیه می کنم کتاب جوآن فالون سخنرانی دوم صفحه ی بیست و پنج را بخوانند کتاب را بطور رایگان در اینترنت در سایت فالون گونگ پیدا می کنید
  در حال حاضر روی پیشانی من سه نقطه ی محسوس دقیقا حول چشم سوم من وجود دارد نقاط را به هم وصل کنیم و یک چشم را در وسط ان تصور کنیم همین تصویر می شود
  ناگفته نماند من یک مطلبی در مورد چشم هوروس خواندم که همان شب ماری وارد بدنم شد و چشم خزنده ای در محل چشم سومم دیدم و بیرون راندنش کار راحتی نبود و اکنون نمی دانم این مثلث مربوط به چشم سوم است یا مار باستانی راع که بدن را تسخیر می کند و حسادت و طمع را در بدن انسان بوجود می آورد
  نکته ای در مورد قفل کردن چشم سوم توسط اساتید این است که کلا انسانها اجازه ندارند از قدرتهای فرا طبیعی برای به هم زدن نظم اجتماعی استفاده کنند و فقط برای تزکیه شخصی شان می توانند بکار ببرند و کسانی که استفاده مادی می کنند معمولا توسط جانواران بعد دیگر تسخیر شده یا استفاده می شوند و در عوض چیزهایی که خودشان می بینند به آن انسان القا می کنند و او فکر می کند با چشم خودش اینها را دیده و در عوض این لطف تقوای ذخیره شده در بدن انسان و جوهر حیاتی اش را از او بر می دارند

 16. فکر کنم این سایت با اهداف اسرائیلی طراحی شده که اکثر مطالبش باهدف خاص در مسیر خاصی حرکت میکنه

 17. با تشكر از سايتتون درباره سليمان و توانايياش كلا درباره زندگيش اطلاعات ميخوام نميتونم منبع پيدا كنم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: