هفت واقعه که دانشمندان از توجیه آنها عاجزند!!!


فرض کنید که شما در حال قدم زدن در کنار رودخانه ای استوایی هستین.شبه و شما احساس خوبی دارید اما یه دفعه رودخانه شروع میکنه به پرتاب کردن گلوله های اتشین به اندازه ی تخم مرغ!!! شما چیکار میکنید؟!! مطمئنا از شدت تعجب شاخ در میارید.

این اتفاق هرساله در ماه اکتبر در کنار رود میکانگ اتفاق میافته که به گلوله های اتشین ناگا معروفه.

چه اتفاقی باعث میشه که از ته رود هزارن گلوله های درخشان پرتاب میشن و قبل از اینکه محو بشن 100 پا در اسمان پیش میرن؟

گلوله های ناگا هرساله توسط هزارن نفر دیده میشوند و تعداد زیادی ویدیو و اطلاعات در اینترنت وجود دارد که دانشمندان در مورد انها هیچ نظری ندارند

طبق افسانه های محلی در این ماه اژدهای دریاها بیدار شده و با انجام این کار بیداری خود را به برادران خود اعلام میکند

2-ژله ای از ستارگان

 

گزارشاتی از 150 سال پیش ثبت شده که بسیار شگفت انگیزند.

در این گزارشات اورده شده که به هنگام بارش شهابی ماده ژله مانند به زمین ریخته می شود این اتفاق در چند سال اخیر چند مورد روئیت شده است.

در این باره اطلاعات زیادی در دست ندارم  اما چند عکس گذاشتم

 

3-پدیده ای به نام پری آبی و جن قرمز

 

این پدیده به هنگام طوفانهای شدید همراه با رعد و برق در بالای ابرها بوجود می اید که فقط از فضا یا هواپیما قابل رویت است.این پدیده معمولا در ارتفاع 50 مایلی سطح زمین تا 30 مایلی در لایه ی لونوسفر اتفاق می افتد این پدیده ممکن است تا رتهاع 400 پا از سطح ابرها بالا برود.

 

4-نورهای قبل از زمین لرزه

 

از سال 375 قبل از میلاد مردم قبل یا در حال وقوع زلزله نورهای عجیبی را میدیدند

این نورها در زلزله ی چین و پرو مشاهده شدهاند

5- باران قرمز در کرالا:

وقتی شما گرفتار بارون میشید با خودتون فکرمی کنید که «نکنه جورابهام خیس بشن؟» یا «هنوز وقت دارم تا موهامو صاف کنم؟»

مگر اینکه تو کرالا در هندوستان جایی که از اسمان باران قرمز می بارد زندگی کنید.از سال2001 در این استان هند باران در تابستان قرمز رنگ است.ازماه جولای تا سپتامبر این استان دوره ای رو با باران قرمز سپری می کنه(البته گاهی وقت ها سیاه و سبز و زرد هم مشاهده شده اما دانشمندان میگن که قرمز بیشتره)

6-باریدن حیوانات از اسمان:

از قرنها پیش مردم گزارشاتی از باریدن حیوانات ازآسمان در قسمتهای مختلفی از دنیا ارئه کرده اند.

باریدن قورباغه از آسمان برای مدت طولانی در ژاپن.باریدن کرم از آسمان در لوئیزیانا.باریدن ماهی در سنگاپور و جزیره ی رود.

و یک گزارش که زیاد نمی تونه جدی باشه در کالیفرنیا باریدن گاو(البته فقط یکی) از آسمان بوده  شاهد این صحنه می گفت که انگار یک بمب خورد زمین ولی اون یه گاو بود.

یا اشتعال خود به خودی انسانها:Spontaneous Human Combustion (SHC)7

اشتعال خود به خودی انسانها وقتی به کار میرود که یک شخص بدون هیچ دلیل موجه آتش میگیرد.دانشمندان از توجیه این مسئله کاملا عاجزند ولی نظریاتی از قبیل بالا رفتن دمای بدن یا واکنشهای شیمیایی رو ارائه می کنند.در این نوع اتش سوزی فرد تا موقعی که مثل پاپ کرن کاملا نسوخته باشد خاموش نمی شود واین خیلی عجیب است!!!!

منبع: http://mr201.mihanblog.com

Posted on دسامبر 15, 2010, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. خوب منهم يكي از اين اتفاقات هستم خوب جرا اينجا هستم و جرا به اين صورت هستم؟!

 2. سلام
  در مورد اتفاق اولی چرا دانشمندان از این گوی ها نمونه گیری نمی کنن یا بستر دریاچه رو جستجو نمی کنن تا بفهمن منشاء این نورها (اگه واقعا وجود داشته باشه) چیه؟

  درمورد اتفاق دومی که این ماده بیشتر شبیه اسهال گاو هست تا چیز دیگه نوعی بیماری میکروبی هست که باعث اسموز شدن(لزج شدن) مدفوع میشه و بخاطر تولید ماده ژلاتینی از جنس پروتئین که کپسول بعضی از باکترها رو میسازه مدفوع بصورت ژله مانند در میاد.

  اتفاق سومی احتمالا برهم کنش انواعی از مواد شیمیایی وارد شده به جو توسط کارخانه های صنعتی و ایجاد نوعی نور که به نور سرد معروف هست. تحریک الکترون بعضی مواد شیمیایی توسط نور ماورای بنفش یا اشعه های پرقدرت کیهانی می تونه باعث بالا و پائین رفتن الکترون بین دو اربیتال بشه که این عمل باعث تولید نور آبی میشه

  در مورد اتفاق 4 به مبحث هارپ مراجه کنین بهتره

  اتفاق 5 که کاملا از نظر علمی ثابت شده است و من در قسمتی از مقاله درباره آستروبیولوژی که شماره 555 دی ماه 1388 مجله دانشمند منتشر شده به باران سرخ اشاره کردم:
  «»در جولای سال 2001 باران قرمز رنگ اسرارآمیزی در یک نقطه وسیع از جنوب شبه قاره هند بارید. در آن هنگام مردم محلی این حادثه را نشانه پیش بینی شده پایان جهان می دانستند. با اینکه مقامات رسمی سرخ بودن این باران را بدلیل ورد گرد و غبار صحرای عربستان اعلام کردند اما وقتی دکتر گادفری لوئیس74 نمونه هایی از آب باران را زیر میکروسکوپ مشاهده کرد به انبوهی از سلول های سرخ رنگ کروی برخورد نمود که فاقد ژنوم و مولکول DNA بودند. وی این سلول های ناشناخته را شکلی از حیات فرازمینی می داند که وارد اتمسفر زمین شده است. دکتر لوئیس در این باره می گوید: «من اکنون می توانم ادعا کنم که منشأ حیات بر روی زمین در جایی خارج از این سیاره است. می دانم این ادعای بزرگی است ولی همه آزمایشات از این ادعا حمایت می کنند..
  انتشار مقاله دکتر لوئیس پروفسور ویکراماسینگه را بر آن داشت تا سفری به هند انجام داده و شخصاً با دکتر لوئیس ملاقات کند. وی ضمن تکرار تمام آزمایشات دکتر لوئیس سلولها را در دمای بالا مورد مطالعه قرار داد. آزمایشات نشان دادند این سلولها در دمای 300 درجه سانتی گراد شکل اولیه خود را حفظ می کنند. ویکراماسینگه در باره این سلولها می گوید: «پیش از سفرم به هند در مورد اینکه باران سرخ واقعاً نشانه ای از حیات فرازمینی باشد تردید بسیاری داشتم، اما اکنون معتقدم این حادثه یکی از محکم ترین مدارک وجود حیات فرازمینی را به ما نشان داده است». در مورد اینکه این سلولها واقعاً فرازمینی هستند نمی توان تردید نشان داد، زیرا نظیر این سلول ها در هیچ جانداری مشاهده نشده است. بحث اصلی اینجاست که این سلولهای سرخ از کجا و چگونه وارد زمین شده اند؟. این احتمال وجود دارد که شهاب سنگ های حاوی این سلولها در اتمسفر فوقانی متلاشی شده و محتویات آن در جو پراکنده شده است. به هر حال اگر منشأ غیر زمینی بودن این سلولها مبرهن است پس نباید در مورد وجود حیات فضایی شکی به خود راه داد.»»

  اتفاق 6 که بیشتر نقل های تاریخی هست و هیچ سند مکتوب یا صوتی تصویری دربارش وجود نداره

  برای اتفاق 7 هم چندین آزمایش انجام گرفته و مشخص شده که یک چیز طبیعی است. در این آزمایشات که متخصصات اتفای حریق و دانشمندان آناتومیست و چند پزشک شرکت داشتند از جسد خوک برای شبیه سازی استفاده کردند. پوست انسان مملو از چربی است و چربی اگر آتش بگیرد نه تنها خود بخود خاموش نمی شه بلکه آتش اون به آرامی پیشروی کرده و ادامه پیدا میکنه. همراه با ماهیچه مقادیری چربی وجود دارد که در افرار چاق و مسن این مقدار بیشتر است طوری که سوخت لازم برای خاکستر کردن تمام بدن تامین میشه. حتی اگه به موارد اینگونه نگاه کنید می بینید که تمام قربانیان افراد مسن و فربه بودند. اما اینکه این افراد چگونه در ابتدای آتش سوزی عکس العملی در جهت خاموش کردن خود انجام نداده اند باید گفت فرد قبل از آتش سوزی یا مرده بوده یا بیهوش. اتوپسی چند مورد نشان داده که فرد قبل از آتش گرفتن در اثر ضربه ای به سر بیهوش شده است.

  در چند مورد از این سوختگی ها

 3. اینهم مقاله من درباره حیات فرازمینی (البته به زبان علم و واقعیت)می تونین فارسی اونو دانلود کنین در ضمن این مقاله در انتظار چاپ در مجله آمریکن ساینتیست قرار گرفته و در آینده اونجا هم چاپ میشه
  http://www.upload.gen.tr/d.php/s18/0kbwm0c8/Panspermia-BabakNami.pdf.html

 4. سلام . در مورد موضوع آخری میخوام نکته ای رو اضافه کنم . اینکه در این اشتعال » فقط » شخص مشتعل میسوزه و » هیچ » چیزی از اطراف اون مثل تخت یا پارکت کف زمین یا کاغذ دیواری پشتش نمیسوزه و فقط گاهی دود زده میشه . این نکته مسئله رو عجیب تر میکنه . سالها پیش مجله دانشمند یک سلسله گزارش از این اشتعال خود به خود گذاشته بود که نشون میداد نتیجه تحقیق دانشمندان در این مورد به صفر رسیده بود .گاهی در بعضی از مرگها ، حتی بخشی از بدن فرد که خاکستر شده ، کاملا سالم می مونه . مثلا از زانو به پایین و صندلی سالمه ولی باقی بدن خاکستر شده . اطلاعات من مربوط به لااقل چهل سال پیشه . نمیدونم در حال حاضر علم به این موضوع پارانورمال چه جوابی داده .

 5. سلام دوستان در مورد موضوعی که مربوط به باریدن حیوانات از اسمان شد باید بگم در مورد این موضوع چند سال پیش فیلم مستندی از شبکه چهار پخش شد که دانشمندان بعد از کلی تحقیق فهمیده بودن وقتی گردبادی به ابگیر یا یه رودخونه میرسه موجوداتی که توش زندگی میکنن رو بر میداره و صدها مایل پرتاب میکنه به خاطر همینم فکر میکنن که داره از اسمون حیوان می باره

 6. مورد باران حیوانات اینگونه به وجود میاد که موقع طوفان وقتی گردبادی ایجاد میشه و آن گردباد به برکه یا چیزی شبیه به آن میرسه مقادیری آب و ماهی را در خود می بلعد و بعد از پایان طوفان این ماهی ها مانند باران از آسمان به زمین می ریزند.

 7. درود چرا سایت بستن؟باعث تاسف !کجای دنیا هستیم!!؟

 8. در مورد اتفاق سوختن خود به خود.

  در سال 2002 مركز مطالعات استراتژي امريكا سلاحي شميايي را آزمايش كرد.اين اسناد بعد از لو رفتن سوژه ساخت 3 فيلم سينمايي هم شد.
  اين سلاح بعد از انفجار ذراتي را آزاد ميكند از جنس تغيير ژنتيكي نوعي هاك معروف به هاگ قارچ بنفش.
  اين ذرات خود به خود بار دار بوده . اين ذرات آنقدر سنگين هستند كه به سمت بالا بخش نشوند و آنقدر سبك هستند كه ته نشين نشوند.
  و بارداري اين ذرات باعث ميشود كه در محيط كنار يك ديگر بمانند و منتشر نشوند.
  فرد بعد از آنكه اين ذرات را تنفس كرد وارد ريه و سپس وارد خون ميشود.
  با تاثير گذاري بر روي اعصاب فرد احساس تنگي نفس و سپس شروع به تنفس عميقتر و وارد كردن دوز بشتري از اين ماده در خون خود ميشود.
  فرد آنقدر تنگي نفس پيدا ميكند كه نياز به اكسيژن دارد . بعد از تنفس اكسيژن اين هاك با اكسيژن خون شروع به اكسيداسيون كرده و باعث سوختن فرد ميشود.
  يا اينكه فرد با ورود به مكان پر فشار مانند سطح ناو ها و كشتي ها شروع به سوختن ميكند.
  اين چيزي جديد نيست اين ماده در زمان جنگ داخلي ايالات متحده نيز توسط جنوبي ها استفاده ميشد ولي از نوع اصلي و گياهي كه كم و بيش همين خاصيت را دارد.

  من اكثر مطالب را خوانده ام فكر ميكنم نويسنده قصد بزرگ جلوه دادن و جو سازي الكي را دارد.
  اينترنت پر از اين مطالب هست و توضيحات قانع كننده و عقلاني و كساني هستند كه اين مطالب را بصورت آكادميك بررسي ميكنند.
  براي حفظ ارزش سايت بايد از ارائه مطالب غلط و فاهش خودداري كرد.

 9. من از نويسنده سايت واقعا عذر خواهي ميكنم.اگه تند يا بي ادبي كردم بنده را ببخشيد.من زحمات شما قدر داني ميكنم. و خودم از شخصا 2 سالي ميشود هر روز به اين سايت سر ميزنم و مطالب را كامل مرور ميكنم. قصد جسارت نداشتم قصدم دلسوزي بود.

 10. نتونستم نظر ندهم گرچه خیلی وقته نوشتی!
  اما این دومین نوشتار من است که نوشتم یک دختر گفت چرا چون در روستا هستیم
  مردها یا در بیابانها بودند آن موقع یا اینکه وقتی از کار طاقت فرسای بیرون برمیگشتند
  خواهر یا دختر یا مادر یا خانمشون به طبع تا بقالی و….
  به هرحال او ستاره ژله ای را من قبلا شنیده بودم باز هم یک دختر داشت میگفت!
  ایشان میگفت هوا بارانی بود تو مسیرش تو کوچه به اشیای دایره شکل شفاف بر میخوره که اندازه یک توپ
  پینگ پونگ بودن هر کدومش را برداشته بود مثل ژله از هم پاشیده شده بود
  البته توصیفش یک شی شفاف و چند رنگ بود
  توضیح بیشتر که آن زمان روستای ما سیاه و سفید بود و هیچ چیزی صنعتی اطراف ما یافت نمیشد
  که مثلا بگویم یک ماشین شوکلات حمل میکرده از داخلش بیرون ریخته شده!
  هر چه بود آسمانی بود
  و اضافه کنم تنها کارهای ساختگی اشان یا فلانی جن دیده بود یا بیست انگشت که بچه ها را بترسونند
  از فضا و هوا هیچ وقت حرفی نبود!
  و آخر اینکه هر دو ما بچه بودیم نیازی نبود دروغ بگه و خیال پردازی کنه
  چون کاملا یک روستایی خصوصیایت و ذایقه یک روستایی را میدونه وبرای هیجان لازم به تعریف این
  شی ساختگی نبود
  یعنی راست میگفت!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: