سفر به سیاره سرپو – قسمت دوم


Project serpo

سفر به سیاره سرپو – قسمت دوم

دومین ارسال توسط ناشناس  4 نوامبر 2005

Paul اشتباه میکنه. دو تا زن همراهشون بودن که یکی دکتر و دیگری یه متخصص زبان بود. آنجا دوره ای از تاریکی بود اما نه تاریکی مطلق. سیاره EBENS  در سیستم ستاره ای زتا رتیکولی قرار گرفته است (دو ستاره زرد به بزرگی 5  شبیه به خورشید ما و نزدیک ابر ماژلانی بزرگ ) سیاره دو ستاره دارد اما زوایای آنها کم بود که اجازه میداد مقداری تاریکی به دنبال یک نوع قرارگیری آنها در سیاره ایجاد گردد.سیاره شیبی داشت که اجازه میداد بخش شمالی آن سردتر باشد. اندازه سیاره کمی از زمین کوچکتر بود اتمسفر آن شبیه زمین و محتوی اجزای  CHON  ( کربن – هیدروژن – اکسیژن – نیتروژن ) بود.سیستم زتارتیکولی در حدود 37 سال نوری از ما فاصله دارد . برای تیم ما در یک فضاپیمای EBENs   9 ماه طول کشید تا این فاصله را طی نمایند.در طی این سفر همه اعضای تیم ما اغلب از سرگیجه اختلال شناختی  و سردرد رنج میبردند.در طی حرکت فضاپیما هیچگونه بی وزنی وجود نداشت. فضاپیما خیلی بزرگ بود و این مساله به تیم ما اجازه میداد تا ورزش کنند.

زمانی که تیم به سیاره رسید چند ماه طول کشید تا با اتمسفر آنجا تطابق پیدا کنند. در طی دوره تطابق از سرگیجه سردرد و اختلال شناختی رنج میبردند.درخشندگی خورشیدهای سیاره EBEN همچنین مشکلاتی ایجاد میکرد اگرچه آنها عینک آفتابی داشتند اما هنوز از نور درخشان و خطر مواجهه با نور خورشیدها رنج میبردند.سطح تشعشعات رادیویی در آن سیاره کمی بیشتر از زمین بود که مراقب بودند تا بدنشان را در تمام مدت بپوشانند.EBEN ها هیچ فرمی از یخچال نداشتند به جز در صنعت. درجه حرارت در مرکز سیاره بین 32 تا 42.5 درجه سانتیگراد بود. آنها ابر و بارندگی داشتند ولی به صورت مداوم نبود.در نیمکره شمالی سیاره درجه حرارت بین 12.5 تا 25 درجه سانتیگراد  پایین میامد این دما برای EBENs  سرد بود یا حداقل برای بیشترشان سرد بود.تیم ما دریافت که آنها در بخش شمالی زندگی میکنند اما در دهکده های خیلی کوچک.تیم ما به دنبال درخواست اقامت در منطقه ای سردتر در بخش شمالی جایگیری مجدد نمود.

وسیله حمل و نقل زمینی مورد استفاده تیم ما شبیه هلیکوپتر بود سیستم قدرت آن یک  دستگاه مهر و موم شده بود که نیروی الکتریکی و توانایی بلند شدن را برای آن مهیا میکرد. پرواز با آن بسیار ساده بود و خلبانان ما آن را در طی چند روز آموختند.مردم آنجا وسیله نقلیه داشتند که در بالای سطح سیاره شناور بود و هیچگونه چرخ یا تایری نداشت.آنها رهبرانی داشتند اما نه شکلی واقعی از دولت. در واقع هیچگونه جرم و جنایتی توسط تیم ما رویت نشد. همینطور آنها یک ارتش داشتند که به شکل نیروی پلیس عمل میکرد اما هیچ نوع تفنگ یا سلاحی توسط تیم ما رویت نشد.

https://i2.wp.com/www.bibliotecapleyades.net/imagenes_sociopol/serpo03_04.jpg

ملاقات های منظمی بین جوامع کوچک وجود داشت. آنها یک جامعه بزرگ داشتند که وظیفه خود را به عنوان مرکز تمدن ایفا میکرد تمام صنایع در این جامعه بزرگ قرار داشت. آنها پول نداشتند. هرچه نیاز بود بین مردم آنجا توزیع میشد و مغازه فروشگاه یا پاساژی وجود نداشت. آنها مراکز توزیع مرکزی داشتند که جایی بود که EBENs  جهت دریافت نیازها به آنجا مراجعه مینمودند. همه مردم با یک ظرفیت کار میکردند. کودکانشان به صورت خیلی ایزوله نگهداری میشدند. تنها نگرانی اعضای تیم ما وقتی بود که تلاش کردند از کودکان EBEN  عکس تهیه کنند . نیروی پلیس آنها را به بیرون اسکورت نمود و به آنها هشدار داد که دیگر تکرار نکنند.

سومین ارسال توسط ناشناس  –  7 نوامبر 2005

آمارهای سیاره  EBEN به وسیله تیم ما جمع آوری شد که در ذیل لیست شده است :

 • Diameter:                               7,218 miles
 • Mass:                                     5.06 x 1024
 • Distance from Sun #1:             96.5 million miles
 • Sun #2:                                  91.4 million miles
 • Moons:                                    2
 • Surface gravity:                       9.60m/s2
 • Rotation Periods:                     43 hours
 • Orbit:                                     865 days
 • Tilt:                                        43 degrees
 • Temperature:                          Min: 43° / Max: 126°
 • Distance from Earth:                38.43 light years
 • Planet named by Team:            SERPO
 • Nearest planet to SERPO:         Named: OTTO
 • Distance:                     88 million miles  به وسیله ایبن ها با پایگاه های تحقیقاتی
 • کلونیزه شده ولی هیچگونه ساکنین طبیعی ندارد)
 • Number of planets in Eben Solar System: Six

Nearest inhabited planet to SERPO: Named: SILUS

در سیلوس اشکال مختلفی از مخلوقات وجود داشت ولی حیات ذیشعوری نداشت ایبن ها از آن به عنوان معدن مواد معدنی استفاده میکردند

 • Distance: 434 million mile

https://ufolove.files.wordpress.com/2010/12/eben-1.jpg?w=198

ما ملاقات کننده هایی از 9 سیستم ستاره ای دیگر داشته ایم . گری ها که برخی از مشخصات آنها شبیه     EBENs بود ولی EBEN  نبودند. اونها از سیاره ای نزدیک آلفا سنتوری  A   میایند ( آلفا سنتوری  چند ستاره نزدیک به هم  به بزرگی 0.3 و دارای سومین ستاره درخشان در آسمان میباشد . محتوی دو ستاره زرد و نارنجی به بزرگی 0.0 و 1.4 بوده همچنین تعداد زیادی ستاره در حال ضعیف شدن در آن منطقه وجود دارد همینطور یک دوقلوی قرمز با بزرگی 11 به نام Proxima centauri  که این نزدیکترین به سیاره ماست با 4.2 سال نوری فاصله یا حدود 0.2 سال نوری نزدیکتر به ما نسبت به دو عضو درخشانتر سیستم آلفا سنتوری .)

کلاس سوم ملاقات کننده ها از یک سیستم ستاره ای G2  از LEO  میایند. { LEO  یا LEO  کوچک ؟ :

LEO  :  میزان فاصله ستاره ای  بین 20 – 25 – 77 سال نوری. برجسته ترینشان Gamma leonis  هست که ستاره دوتایی باشکوه مشتمل بر دو ستاره بزرگ  طلایی نارنجی به بزرگی ( Magnitude  ) 4.2 میباشد.دو ستاره نزدیک به هم که 145 سال نوری فاصله داشته با یک دوره اوربیتال 37 ساله.

کلاس دیگر ملاقات کننده ها از سیستم ستاره ای G2  واقع در  Epsilon Eridani  میایند. { اپسیلون اریدانی یکی از نزدیکترین ستاره ها به خورشید ماست که با چشم غیر مسلح دیده میشود. 10.5 سال نوری فاصله داشته با بزرگی 3.7 اگرچه سردتر و ضعیف تر از خورشید بوده ولی به طور کلی شبیه خورشید  ما میباشد }.

ملاقات کننده ها با یک کد مشخص شده بودند. کد که به وسیله آن طبقه بندی شده بودند ورود بیولوژیکی  فرازمینی بود (ETE  ) . ETE-2   EBEN  ها بودند و ETE-3  گری ها و همینطور بقیه.

کتاب قرمز هر 9 گروه را لیست نموده ما اخیرا مشخص کردیم که برخی از ملاقات کننده ها نوع خاصی از یک نژاد بودند اما یک فرم حیات مکانیکی داشتند. آنها هیبرید هایی بودند که در آزمایشگاه ها و بدور از تولد طبیعی خلق شده بودند. این مخلوق ها بیشتر شبیه روبوت بودند اگرچه باهوش بودند و میتوانستند تصمیم بگیرند . آنها میتوانند ملاقات کننده های متخاصم باشند همونطور که برخی از مردم گزارش کرده اند. بر پایه اطلاعات خوبی که دارم ما از سال 1985 تاکنون ملاقاتی با EBENs  نداشته ایم .

پایان قسمت دوم

مترجم : مهدینار mehdinar76@yahoo.com

منابع:

http://www.serpo.org http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_projectSERPO04.htm

http://naturalplane.blogspot.com

هر گونه استفاده از این مطلب با ذکر منبع www.ufolove.wordpress.com مجاز میباشد

پ . ن : با تشكر فراوان از دوست خوبم مهدينار عزيز براي ترجمه و ارسال اين مطلب.

چيزي كه جالب توجه است اين است كه چه قبل  از اين پروژه و چه بعد از آن بيشتر كساني كه ادعاي ربوده شدن دارند از سيستم زتارتيكولي نام مي برند . حالا جالب اينجاست كه سياره اي هم كه ناسا جديدا اعلام كرده شايد در آن حيات باشد نزديك اين سيستم ستاره اي است.

Posted on دسامبر 12, 2010, in پروژه سرپو(SERPO PROJECT). Bookmark the permalink. 31 دیدگاه.

 1. Tnx
  بقول شمن کردوموتوا :که یه روبوت دیده بود>>کتاب قرمز هر 9 گروه را لیست نموده ما اخیرا مشخص کردیم که برخی از ملاقات کننده ها نوع خاصی از یک نژاد بودند اما یک فرم حیات مکانیکی داشتند. آنها هیبرید هایی بودند که در آزمایشگاه ها و بدور از تولد طبیعی خلق شده بودند. این مخلوق ها بیشتر شبیه روبوت بودند اگرچه باهوش بودند و میتوانستند تصمیم بگیرند<<..یاد فیلم ترانسفورمرز افتادیم..جالبه.

 2. واقعن شباهت فراوانی به تبدیل شوندگان داره

 3. شاید ناسا برنامه خاصی داره که بعد 10 تا 15 سال تازه این چیزا رو اعلام میکنه

 4. نم فکر نمی کنم ناسا همه چیز رو برای ما عنوان کنه خیلی اطلاعات محرمانه و طبقه بندین
  yours in dharma

 5. خیلی جالب بود
  مرسی مهدینار جان
  you are in dharma

 6. سلام.بازم مثل مطالب گذشته جالب بود.مرسی.
  من فقط بایدبه تمام دوستان عزیزی که مطالب جالب این سایت رومیبینندومیخونندبگم که کشوربزرگی مثل امریکا بااینکه نزدیک 500سال ازکشفش گذشته ولی نزدیک 500 هزار سال ازتمام کشورهای دنیاجلوتره واین یه واقعیت هستش.
  اونادارن کارایی میکنند که ماداریم توخوابورویا به اونا فکرمیکنیم.
  به نظرمن اونا باساختن فیلمای به نظرما تخیلی دارن یه جورایی حقیقت رو به مامیگن.
  ودرپایان باید بگم که کشورهای دنیا ومخصوصاامریکا کجاقراردارن وایران ما کجاست!!!!

  • با سلام دوست عزیز حدود 40 درصد از دانشمندان ناسا در سطوح بالا ایرانی هستند .یعنی یکی از بزرگترین گروهها. به این مقاله توجه کنید:

   بالاخره نفهمیدیم ناسا برای آمریکاست یا ایران؟

   پروفسور محمد جمشيدي مدير برنامه هاي داخلي ايستگاه فضايي ناسا
   فيروز نادري مدير برنامه اجرايي سياره مريخ در ايستگاه فضايي ناسا
   حميد برنجي عضو پژوهشگران ايستگاه فضايي ناسا
   قاسم اسرار عضو هيئت مديره ايستگاه فضايي ناسا !!
   كاظم اميدوار عضو پژوهشگران ايستگاه فضايي ناسا
   محمد جمشيدي مدير كنترل تكنيك ايستگاه فضايي ناسا
   رضا غفاريان مهندس لابراتوار نيرو محركه جت ايستگاه فضايي ناسا
   پروفسور پرویز معین رئیس موسسه مرکزی تحقیقاتی دانشگاه ناسا در آمریکا
   پروفسور صمد حیاتی عضو هیئت مدیره ایستگاه فضایی ناسا
   عبد الحميد كريمي در رابطه با ساخت موشك هاي فضايي در ناسا فعاليت دارند
   خانم دكتر مقدم در آزمايشگاه پيشرانش جت در ناسا بر روي رادارها كار ميكند
   حدود 70 الي 80 ايراني در ناسا فعاليت دارند
   طبق اخرین اماری که گرفته شده و در روزنامه space چاپ شده,43 درصد ناسا از
   پژوهشگران ایرانی می باشد
   .
   .
   .
   .
   .
   به اين مساله افتخار كنيم؟
   يا…؟
   يا به خاطر از دست دادن اين همه استعداد تاسف بخوريم؟

   • چرا پيشرفت همه جانبه رو در وجود تعداد مفرودي افراد جداگانه ميبينيد؟ چرا فكر نميكنيد اگه اين افراد در ايران ميموندند الان مسافر كشي مغازه داري چيزي بودند؟ چرا به اين فكر نميكنيد كه فرضا آمريكا چطور تونسته اين افراد رو جذب كنه؟ در ضمن تعداد دانشمندان روسي، هندي، مصري، پاكستاني و….. در كشورهاي غربي خيلي بيشتر از ايرانيهاست.

  • اينم دليل حرف من كه ميگم كشورهايي مث امريكا و چين و ژاپن ….الكي الكي بدون دخالت بيگانگان به اين سرعت تمدن هايي مث ايران رو عقب نزدنو به اينجا رسيدن …..

   • من ميگم اين بيگانگان باعث پيشرفت اونا نشدن بلكه دارن باعث عقب موندن ما ميشن با يه برنامه ريزي 1400 ساله! الان از امپراطوري باستاني ايران با اون همه علو و ادب و هنر هيچچچچچچچچچ چيزي باقي نمونده.

 7. مرسی عالی هستش

 8. بیشتر شبیه تراوشات یک ذهن خیالپرداز ناشی هست تا واقعیت

 9. مرسی از مهدینار و رامتین

 10. Mind fantasies! don’t tired.

  خواهشمندم از عموم يك سايت اصلي ، جامع ، واقعي تم بلاگفا بهم معرفي كنيد نه في.لتر شه . نه سرويسش از كار بيفوته ، نه اينكه سايته از بين بره!!!!! آلان 10بار قالب وبلاگو چنجيدم!!!!

 11. فرها د سدادی

  مهدینار گرامی درود ،
  با تشکر از ترجمه سلیس و شیوایتان ، قیافه هایشان چقدر شبیه جذامیان است !
  چقدر ما انسانها خوشگلیم ! در ضمن فکر می کنم یک نوع سیستم حکومتی سوسیو کراسی یا جامعه سالاری دارند که در نوع خود سیستم بی نظیری است : جامعه بر جامعه حکومت می کند ، یک حالت آرمانی و ایده آل هرچند فکر می کنم ، چند چیز مشخص نیست که شاید در قسمتهای بعدی روشن شود .
  باز هم ممنون

 12. دوست دارم باورش کنم ولی نمی تونم .

 13. احتمال تخیلی بودنش بیشتره تا واقعی بودنش.
  بعضی ها داستان های تخیلی می نویسن بعد می چسبونن به ناسا و امریکای جهانخوار.

 14. سلام واقعا جالب بود ولی کم بود لطفا کمی در مورد روابط خانوادگی روابط جن.سی ازدواج اینکه ایا مدفوع دارن یا نه؟ دین و مذهب بگویید
  میدونم ترجمه سه هزار صفخه سخته ولی دعاتون میکنیم خدایی

 15. jalebe
  vali man ba inke forooshgah nadaaran mokhalefam
  maskharast
  yani unja luxury vojud nadaare
  age yeki bekhad motafavet bashe nemitoone
  ba in osaaf honar ham nadaaran

 16. از شما بابت اینهمه زحمت از طرف تمام بچه ها تشکر میکنم.دست شما درد نکنه.

 17. اقای مهدی ناز ایکاش به جای این مطالبی ناب درباره اقای بیلی مایر و کتابهای اون ترجمه میکردی چون ادعاهای اونو نمیشه تکذیب کرد

 18. سلام
  میبخشید داستان تخیلی بود دیگه؟؟؟؟
  سوال من اینه که نویسنده داستان که گفته بود ادمهای داستان از نور زیاد انجا در عذاب بودند (با اینکه چشمانشان کوچکتر از ساکنان اصلی سیاره بود من در تعجبم چرا این نویسنده سعی نکرده چشمان ساکنان اصلی این سیاره را کوچک توصیف کند که لا اقل دراثر انتخاب طبیعی قابل توجیه باشه.
  با اینحال از این داستان تخیلی لذت بردم.واقعا اگر تخیل نبود دنیا چقدر ملال اور میشد.

 19. شما هم كه فيل.تر شدين حيف شد كاش بازهم برگرديد احتمالا يوفو ها هم بخشي از جنگ نرمه !

 20. خدا وکیلی چقدر زور زدی این مزخرفات پیدا کردی و ترجمه کردی.

  به یزدان گر ما خرد داشتیم کجا چنین سرانجام بد داشتیم

 21. این مطب کتاب عهد عتیق و غار اسرا کار دست داد اخر وبلاگت ف.ی.ل.ت.ر شد.
  واقعا بااون کامنت هایی که افراد داده بودند و تو هم حذف نکردی به همه چیز توهین شده بود
  تحریف قران و ….

 22. سلام
  کسی اینجا هست که با اجانین یا فضائی ها ارتباط داشته باشه؟

  باید کاری انجام بشه
  مهمه

  sm_gkm@yahoo.com

 23. فضاپيماي وويجر به لبه منظومه شمسي رسيد

  جاناتان آموس – گزارشگر بي بي سي در مسائل علمي

  وويجر يك ظرف پنج سال منظومه شمسي را ترك خواهد كرد

  فضاپيماي وويجر يك، كه دورافتاده ترين فضاپيما از زمين است، در سفر خود به سوي كرانه هاي فراتر از منظومه شمسي يك گام مهم ديگر برداشته است.

  اين فضاپيماي پيشكسوت كه اكنون 17 ميليارد و 400 ميليون كيلومتر از زمين فاصله دارد، تغييري مشخص در جريان ذرات در اطراف خود را رديابي كرده است.

  اين ذرات، كه از خورشيد متصاعد مي شوند، تا اين نقطه درحال دور شدن از مركز منظومه بودند، اما اكنون عمود بر اين مسير حركت مي كنند.

  اين بدان معني است كه وويجر بايد خيلي به مرحله پرش به فضاي موسوم به «ميان-ستاره اي» نزديك باشد.

  ادوارد استون، دانشمندي كه سرپرستي پروژه وويجر را به عهده دارد، از اين فضاپيما و اطلاعات ارزشمندي كه همچنان 33 سال پس از شروع ماموريتش فراهم مي كند تمجيد كرد.

  او به بي بي سي گفت: «وقتي وويجر پرتاب شد، فقط 20 سال از شروع عصر فضا گذشته بود، بنابراين هيچ مبنايي كه بتوان براساس آن گفت فضاپيما چقدر دوام خواهد آورد وجود نداشت.»

  «هيچ نمي دانستيم كه تا چه فاصله اي بايد برويم تا از منظومه شمسي خارجه شويم. اما حالا مي دانيم كه بايد كم و بيش ظرف پنج سال، براي اولين بار از منظومه خارج شده باشيم.»

  دكتر استون در نشست پاييزي اتحاديه علوم ژئوفيزيك آمريكا در سان فرانسيسكو، كه بزرگترين گردهمايي زمين شناسان در جهان است، سخن مي گفت.

  وويجر 1، روز پنجم سپتامبر 1977 پرتاب شد و خواهرخوانده آن وويجر 2، روز 20 اوت 1977 راهي فضا شد. هرچند وويجر 2 زودتر پرتاب شد اما در مسيري آهسته تر قرار داده شده و اكنون كمي بيش از 14 ميليارد كيلومتر از زمين فاصله دارد.

  هدف اوليه ناسا از پرتاب اين كاوشگرها مطالعه سيارات مشتري، كيوان، اورانوس و نپتون بود كه در سال 1989 كامل شد.

  آنها سپس راهي اعماق فضا شدند و در جهت كلي مركز كهكشان راه شيري به حركت در آمدند.

  منبع انرژي اين فضاپيماها بسته هاي راديو اكتيو است و ابزارهاي آنها به خوبي كار مي كند و داده ها را به زمين مخابره مي كند.

  البته فاصله زياد با زمين باعث مي شود كه پيام راديويي آنها 16 ساعت در راه باشد.

  مشاهدات تازه وويجر 1 توسط ابزار «ذرات باردار كم انرژي» كه شتاب بادهاي خورشيدي را مي سنجد انجام شده است.

  اين جريان از ذرات باردار حبابي را در اطراف منظومه شمسي تشكيل مي دهد كه به هليوسفير موسوم است.

  اين بادها با سرعت «مافوق صوت» حركت مي كنند تا اينكه از يك مرحله به نام «شوك پاياني» مي گذرند.

  پس از آن سرعت آنها به شدت كم مي شود. اندازه گيري وويجر نشان مي دهد كه شتاب اين بادها در اين نقطه اكنون به صفر رسيده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: