زندگی در مریخ ، دود اسلحه ، گله گونه های حیات؟ عكس گله حيوانات روي مريخ.


ترجمه زیر برداشتی آزاد است برگرفته از نوشته James Watson.

تقدیم به دوستان جویای حقیقت.

منتظر.  آبانماه 89

زندگی در مریخ ، دود اسلحه ، گله گونه های حیات؟
ارسال شده در تاریخ 3 نوامبر ، 2010 توسط حقیقت در پشت چشم انداز

http://thetruthbehindthescenes.files.wordpress.com/2010/11/life-on-mars-the-smoking-gun-herd-life-forms.jpg?w=127&h=150

آنها  توسط ناسا «تپه» “dunes”  نامیده می شود ، اما برخلاف هر تپه ای که من تا کنون دیده ام دارای ویژگی هائی خاص هستند که ناسا ازنمایش وآشکارسازی  گروه این تصاویر محافظت و خودداری می کند.. بی تردید اگر این تصاویر ناسا نشان دهنده یک گله گوسفند بودند در یافته های گزارش بروکینگز به مراتب ، آنها ، مشاهدات عکسها را تپه نمی نامیدند . در گزارش بروکینگز توضیح داده شده که فرهنگ کنونی مردم زمین در قبول هر استنتاج از زندگی هوشمند خارج از سیاره ما بیش از حد شکننده است ، در نتیجه ناسا و سازمان های دیگر در سراسر جهان برای اطمینان از فهماندن و نمایش دادن صحنه ها و تصاویر کسل کننده ، خشک ، بی روح و مرده بدست امده  توسط دوربین های کاوشگر و تلسکوپها کار بسیار سختی دارند.

تصاویر استفاده شده در این مطلب ازناسا و دوربین های ناسا مستقر در مدار مریخ برگرفته شده است. میتوانید آنها را به راحتی با وارد کردن » تصاویر مریخ » با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل در اینترنت پیدا کنید.
تصاویر در این سند ممکن است سطحی شبیه تپه ها را نمایانگر باشد ، اما وقتی که یکی از تصاویر پی در پی در طول زمان مورد بررسی قرار گرفته شده ، یکسری ویژگی های مشترک به شکلهائی مشابه گله ای زنده مورد توجه قرار گرفت :

•  آنها به تنهایی دیده نمی شدند
•  آنها در گله یا بصورت دسته وگروه هستند
•  آنها در توده ای بزرگ جمع شده و گردهم آمده اند
•  آنها دارای ضمائمی هستند ، نشانه هائی دارند  ودسته هائی دارای تار و بافت هستند.

علاوه بر این ،میتوان دید این اشکال و گونه های حیات ، ضمائم تیره رنگی چسبیده در بالای خود دارند شبیه به درختها ، بوته ها یا  لوله ای و مجوف مانند هستند و ممکن است دنباله ای درپشت این گونه های حیات باشد.

اشکال و گونه های حیات در چنین تعداد زیادی در سطح مریخ هستند ، که ناسا بنا به ضرورت مخفی سازی و پنهان کاری با استفاده از ابزار گرافیکی در روشن کردن ، تیره شدن ، تغییر رنگ ، سایه و حذف باقی مانده و فیلترکردن کیفیت تصویر با شیوه های مختلف و با مات یا پهن کردن ویژگی های یک تصویر جزئیات را ازبین برده و آنها را مشابه تپه ها ومثل تاریکی ناشی از تحدب آن تپه ها جلوه داده ، با دستکاری در پنج گروه از تصاویر، ناسا ویژگی های سطح بی ضرر مریخ را در زیر نشان داده است:

بیایید نگاهی به اشکال و گونه های حیات گله داشته باشیم. اول از همه دو گونه وجود دارند که بنظر میرسد تعدادشان بیشترازتعداد دیگرگونه ها باشند. در زیر یک گونه  نشان داده شده است. به نظر می رسد آنها در حال حرکت هستند درحالی که ضمائم / پاها ، بدن را دور از سطح زمین نگه داشته و سایه در زیر اشکال حیات ، حاکی از وجود انها و فاصله بدن از سطح زمین است:

سری بعدی از تصاویر به مراتب جمعیتی بیشتر از فرم های متعدد حیات هستند ، و هیچ وجه تشابهی با هر گونه از اشکال و گونه های حیات که ما در زمین داریم ندارند. این تصویر نشان می دهد که این موجودات زنده ، یا در حال جمع آوری جهت تشکیل یک تشکل وکلونی گسترده هستند یا  مهاجرت از آن کلونی. به ضمائم تیره در بالای بسیاری از گونه های حیات و اشاره وپیشنهاد بدن غشایی ژلاتینی توجه داشته باشید:

تصویر بعدی نشان می دهد که گله در حال حرکت است. منظور از حرکت و نقل مکان گله برگرفته از حدس وبرداشتی آزاد است. اگر بدن آنها را به صورت غشایی درنظر بگیریم به نظر می رسد شکلهای مختلف حیات قادر به تغییر شکل کلی خود باشند  . یک مورد عجیب در تصاویر سه بعدی را می توان در نزدیکی پایین سمت راست ، جایی که بنظر می رسد یکی از آنها زائده لوله ای شکل خود را به سمت دیگری گسترش میدهد. رفتاری که نسبتا از یک تپه یا توده ای از شن روان  عجیب و غریب بنظر میرسد :

 

در بررسی دقیق تر در آن بخش از تصویر ، نور و سایه ناشی از زائده نشان می دهد که ترکیب لوله ای شکل ، در انتهای خود ، درمجاور سطح زمین و چسبیده به گونه حیات قرار گرفته است ، اما ادامه آن به داخل گونه دیگر از حیات(موجود دوم)، با زاویه از روی زمین به بالا تا محل اتصال گسترش یافته است . ادعای چنین سخنی بسیار دشوار و بحث برانگیز است اگر گونه حیات سمت چپ اتصالی با گونه حیات سمت راست یا بالعکس برقرار نموده باشند،

مشاهده نزدیک تر ، جزئیات بیشتری را نشان می دهد:

تصویر بعدی دستکاری پرزحمت وسخت عکس ناسا را نشان می دهد. تمام جزئیات حذف شده است ، تصاویری از شکل حیات که تیره هستند ، صاف و عاری از جزئیات سطح. آنها محل تقاطع دهانه آتش فشان نیستند ، اما به نظر می رسد دقیقا در همان فاصله از لبه دهانه به داخل دهانه گردهم آمده اند. این تصور را میتوان کرد که اشکال حیات برای دستیابی به مواد غذائی جمع شده اند ، بسیار شبیه به آشامیدن حیوانات زمین در پیرامون یک حوضچه آب. اگر یک بزرگنمائی از تصویر اصلی شود ، گروهی از تارها یا رشته ها از شکل حیات که به داخل دهانه اتصال یافته است را میتوان دید (به مانند خرطوم). بیان مثال گودال آب قیاس و تشابه کاملا مناسبی است برای بیان این عکس :

تصویر بعدی از دو نوع  اشکال حیات است .باز هم ، این تصویر نشان دهنده تلاش فراوان ناسا ، در دستکاری واز بین بردن جزئیات مفید میباشد .  ضمائم رنگی تیره در راس گونه های حیات  و زائده لوله انعطاف پذیری در سمت چپ عقب هر گونه حیات وجود دارد. اساس این ضمیمه فرعی ممکن است دلالت بر یک پایه عضلانی باشد و ممکن است که متصور بود منبع حرکت ، توسط انواع بافت های مختلف در درون قسمت قوسی پشت این گونه حیات باشد.

در ارائه ومعرفی این  تصاویر دوربین ناسا در مدار مریخ ، من تلاش کرده ام خیالپردازی و حدس و گمان را به حداقل برسانم. هدف من از ارائه این مطالب بیانگر این حقیقت است که درواقع  وجود حیات بر روی مریخ از نوعی می باشد که با زمین بسیار متفاوت است. اگر در این تصاویرناسا هیچ نشانه ای موجود نیست بدین جهت است که برای ناسا ، بهترین راه برای مخفی کردن ،چیزی است که در چشم ساده بنظر رسد، و از دیرباز تا کنون ، این روش به خوبی کار کرده وتوانسته اذهان عمومی را منحرف سازد.

زیست کره مریخ بسیار جالب است ، اما به وضوح میتوان دید که تعداد کمی از دانشمندان محرم اسرار ناسا به تصاویر دستکاری نشده دسترسی دارند. تنها راهی که ما می توانیم علت اشتباهات و حقیقت پنهان کاری آنها را در دریابیم.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com مجاز میباشد.

منبع :   http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2010/11/03/life-on-mars-the-smoking-gun-herd-life-forms/

پ . ن : با تشكر فراوان ازدوست خوبم منتظر عزيز براي ترجمه و ارسال اين مطلب .

در ادامه هم مطالبي از اين دست كه ترجمه مهدي عزيز است در وبلاگ درج ميشود.عكسها را ذخيره كرده و با كيفيت بالا ببينيد.

 

Posted on نوامبر 22, 2010, in مريخ, هرم مريخ, وجود شهر روی ماه و مریخ, حيات در ماه و مريخ. Bookmark the permalink. 43 دیدگاه.

 1. اصلا ایا دلیلی داره که ناسا همین تصاویر به اصطلاح edit شده رو منتشر کنه؟
  به راحتی میتونه چند تا تصویر معمولی از سطح مریخ را نشان بده براچی خودشو متهم به مخفی کاری کنه؟

 2. جالب بود . البته اگر واقعا گونه های حیات در نزدیکترین سیاره با احتمال سکونت یعنی مریخ وجود داشته باشند خیلی از محاسبات بهم خواهند ریخت .اگر واقعی باشه

 3. واقعا مرسی منتظر من عاشق بررسی زندگی در مریخ هستم لطفا باز هم در این مورد مصلب اراعه کن عالی بود
  yours in dharma

  • درود
   مهدی براردر عزیزم.
   آنچه من معتقدم حیات در مریخ به گونه ای کاملا متفاوت با زمین در جریان است.
   حتی در زیر پوسته آن در سطحی وسیع تر از روی پوسته.
   هرمهای کشف شده در مریخ (مشابه کره زمین) بدون قطع ساخته تمدن و برگرفته از شعوری بالا است. بزودی بسیاری از موارد رونمائی خواهد شد مشابه تصاویر و اسناد یوفو ها.
   اگر در تصور تنها موجودات ذیشعور در کیهان هستیم. سخت در اشتباهیم.

   در پناه ایزد منان جویای حقیقت باشیم.
   سپاس

   • منتظر گرامی من هم فکر میکنم موجوداتی که در همسایگی ما هستن کلا در سطح ارتعاشی دیگری باشند . مطلب جالبی بود . مرسی

 4. راتستی بر روی یوتوب من فیلمی از موجودی با حرکت ارام که توسط مریخ نورد گرفته شده بود دیدم همینطور عکس ان موجود در حالت نشسته نیلوفر در تمرکز
  yors in dharma

 5. واقعا اگه این عکس ها گونه های حیات در مریخ باشند پس اونچیزی که ما از یه موجود مریخی انتظار داشتیم زمین تا آسمون با این موحودات فرق داره و چیزی شبیه به موجودات زمینی اونجا نیست . یعتی گونه هایی از جانداران هستند که مناسب شرایط مریخ هستند و ساختار آنها به کلی با موجودات زمینی فرق دارد. ممنون جالب بود.

 6. سلام رامتین جان یه سر به جی میلت بزن یه مطلبی در مورد معمای سفر زمان در پشت صحنه فیلم چارلی چاپلین گذاشتم ببین چطوره ؟ اگه صلاح دونستی برای بقیه هم بذارش.ممنون

 7. با درود

  بیشتر تصاویر به حیات میکروارگانیسمی می ماند ولی به گونه ای هوشمند چون در اینجا از اشوب خبری نیست ممکن است که این تصویر نوعی مهاجرت باشد و یا اینکه به نوعی با حوزه مغناطیسی در ارتباط باشد همانطور که می دانیم در حال حاضر بسیاری از تغییرات به شکل سریع در حوزه سیارات در حال شکل گیری است

 8. خیلی جالب بود
  اما چطور میشه مطمئن شد به ساختگی نبودن این عکسها توسط خود ناسا و سناریویی که برنامه ریزی شده که چند دانشمند افشاسازی میکنند .

  فر فرض ساختگی بودن هم طراحی همچنین تصاویری کار هر کسی نیست مگر خود ناسا
  واقعا مبهمه .برای اینکه چطور آزادانه کسی بتونه بر خلاف سیاستهای ناسا که سیاستهای آمریکاست عمل کنه و کاری هم بهش نداشته باشند و جرات کنه
  ولی عکسها واقعا فوقالعادست .زحمت کشیدید .دورد به شما

  • عزیز شما هم توهم توطئه داری ؟ فکر کنم استاد خواسته های خلاف منافع دولت آمریکا در آمریکا بسیار بیستر از این حرفهاست . مگه ایراته که اگه واسه دریاچه اورومیه هم تجمع کنی ، بازداشت می شی ؟

 9. شاید درست بگید اخه برای جستجوی آب فکر نکنم ناسا این قدر هزینه هنگفت انجام بده و کاوشگر به مریخ بفرسته .

 10. با كمي جستجو در گوگل ارث ميشه روي زمين هم اين تصاوير را پيدا كرد
  صحراي آفريقا و تبت و استراليا و…

  • من هم این تصاویر رو دیدم برای نمونه در منطقه نفت خیز شمال عربستان نزدیک به خلیج فارس می توان تعداد زیادی از این تپه ها را دید که دارای آرایشی بیسار شگفت انگیز هستند ولی به هر حال پدیه ای زمین شناختی هستند.

  • lkمن هم از این جور تصاویر در گوگل ارث زیاد دیدم مخصوصا در صحرای نفت خیز شمال عربستان نزدیک به خلیج فارس می توان آرایش بسیار منظم و شگفت انگیزی از این تپه ها را دید ولی نظم مشاهده شده به دلیل این است که تمام این پدیده های زمین شناختی رفتار یکسانی در برابر یک نیرو های خارجی مثل عوامل فرسایش از خود نشان داده اند.

 11. سلام جی میلت رو چک کردی رامتین جان؟ مطلب حل راز پشت صحنه فیلم چارلی چاپلین رو میگم.

 12. عالی بود

  🙂

 13. رامتین جان یعنی فکر میکنی روزی می شه راز این تصاویر یا شئ هایی که شبیه موجودات زنده در کرات دیگر مشاهده میشود پی برد ؟ من که فکر می کنم تا ناسا به پنهان کاریهاش در مورد موجودات فضایی ادامه میده هیچ کس نمی فهمه چه خبره ؟ امیدوارم 6 ماه دیگر که به زمین می ایند وخودشان را به بشر معرفی می کند حقیقت داشته باشد – عاشقه وب سایتتم … خیلی خوبه که حقایقو به مردم نشون میده.

 14. دود اسلحه کجاست؟

 15. یک سری کلونی عجیب غریب هم بروی ماه وجود داره که اگر به سایت google.moon.com برید می تونید ببینیدش اما ناسا تا به حال به شکلهای مختلفی سعی کرده قضیه رو بپیچونه . محل کلونی ها بالای محل فرود Apollo 11 هست.

 16. راستش بنظر من بيشتر شبيه اين تصاوير ميكروسكپي هس كه از باكتريها ميگيرن!
  هرچي باشه تصاوير جديد مريخ همه رنگين با كيفيت بالا.

 17. به نظر من که چیز خاصی نداشت
  1-مشابه این زواید و تصاویر طبیعی در بیابانهای زمین هم فراونه و به قول دوستمون با گوگل ارث میشه صدها از این تصاویر و پستی بلندیهای زمین پیدا کرد.
  2-اگر واقعا ناسا گونه ای حیات تو مریخ پیدا کرده باشه چه لزومی داره بیاد زحمت فتوشاپ عکسهارو به خودش بده و منتشر کنه؟هزاران عکس از بیابانها و صحراهای پوشیده از سنگ و کلوخ مریخ داره میتونه اونارو به خورد مردم و بده و اصلا این عکسهارو رو نکنه که نیاز به دستکاری و زحمت داشته باشه اگر هم از طریق کسی از دانشمندان مرکز ناسا به بیرون درز کرده چه لزومی داره کسی عکس دستکاری شده رو منتشر کنه اگر واقعا عکسی از حیات هست و کسی اونهارو بخواد به بیرون درز بده خود عکسهای اصلی منتشر میکنه نه فتوشاپیشو.

  3-جو مریخ به دقت بررسی شده است. ثابت شده قبلا در مریخ آب و احتمالا حیات بوده اما جو الان اصلا مناسب حیات نیست چه از نظر ترکیب شیمیایی چه از نظر تراکم جوی(که مثل جو زمین مانعی باشه از برخورد شهابسنگهای فضایی) به نظرم باید حیات رو سیاره های دیگه پهنه بیکران هستی جستجو کرد.
  فراموش نکنیم دانشمندان وجود میزان 100 میلیارد کهکشان مشابه کهکشان راه شیری رو تخمین زده اند که هرکدوم دارای 100 تا 400 میلیارد ستاره هستند و تازه ادعا شده که علم ستاره شناسی تا کنون فقط 5% از جهان رو شناخته و 95% دیگه به صورت ناشناخته و بعضا ضد ماده وجود داره.اینهارو گفتم تا بدونیم ممکنه در مریخ حیات نباشه اما در این پهنه بیکران هستی و میلیاردها میلیارد کهکشان و ستاره و سیاره قطعا و قطعا باید غیر از کره خاکی ما حیات و تمدنهای دیگه ای هم وجود داشته باشند

 18. بنظر من بيشتر شبيه عكساي ميكروسكوپي از باكتريها هستن!
  الان تصاويري كه از مريخ ميان رنگي با كيفيت بالا هستن.

 19. تو سرچ گوگل من که هیچ عکسی تو مطالب ندیدم که شبیه اینها تو مقاله بالا باشه! (البته تصاویر همراه با نوشته/ مقاله مستند هست نه تصاویر خالی بدون نام نویسنده/ پژوهشگر) ، ولی تو گوگل تصاویر هست هم اصلی هاش هم خیلی کارشده هاش!

  خود نویسنده گفته که اینها به تنهایی چیزی رو نشون نمیده! بلکه با مشاهده زمانی مکرر اونها(احتمالا کنار هم گذاشتنشون) اینجوری میشند! (این کلید بحثه که بنظر من گنگ هست!). نکته دیگه ابعاد هم نامشخصه!
  حلاصه اگرچه ناسا خودش تصاویر رو گنگ میکنه… ولی اشخاص دیگه با پردازش تصویر به همون عکسها هم وضوح بیشتر میدند و هم به دنبال بزرگنماییش هستند!
  این غولهایی که در ابعاد تپه ای هستند و ظاهرا حرکت جهت دار و معنادار(به دلیل تکرر زمانی کنار هم گذاری عکسها) دارند ممکنه پدیده های هنوز ناشناخته فیزیکی/ هیدولیکی- آتمسفری ، رو نشون بدند (که از دور نگری اونها ، یه جور فرمول پذیری رو تصور میده، و نه حیات رو!).

  البته اصلا یادم نمیره که مرحوم آرتور. سی. کلارک (علمی تخیلی نویس مشهور) تو مجموعه اودیسه هاش به وجود حیات در ابعاد بزرگ (حتی گازی) هم معتقد بود.

  اینکه فرهنگ مردم زمین برای پذیرش حیات فرا زمینی هنوز آمادگی پذیرش و مواجهه باهاش نداره رو ، من هم موافقم! کما اینکه درصد دستکاری و دروغ پردازی در مطالب مآورایی- فرازمینی خیلی بالاست و آدم موقعیت واقعی خودشو نسبت به موضوع نمیتونه پیدا کنه!!

 20. چقدر زیبا هستن .ان الله یخلق ما یشاء . الله هرچی که بخواهد خلق میکند .

 21. دددوست عزیز من در مورد اهرام مریخ یا وجود حیات در گذشته در مریخ حرفی ندارم ولی نباید دیگه همه چیو به اون نسبت داد تصاویر شما مربوط به ساختارهای زمین شناسی هستند که توسط آب وباد به وجود میان به اسم ریپل مارک و….
  اگه شما به تصاویر این ساختارها در زمینم نیگا کنین همین شکلین
  درموفق باشید

 22. عالی بود.اما دوستان عزیز من زیاد روی برخی مسائل ساده اسرار نکنید. برخی از این اعلام ها بازی های سیاسیست و برخی لو رفتن اطلاعات و برخی هم عوامل دیگری دارد.به مطلب بیشتر توجه کنیم تا به نوع درز کردن آن از ناسا یا هر جای دیگر
  ممنون

 23. جالب بود. ولی به نظر من ناسا یا هر سازمان دیگری که به شواهدی در مورد حیات جانوری و هوشمند در سیارات دیگر بر میخورد باید ان را از دید افکار عمومی پنهان کنه. چون این موضوع برخلاف ظاهرش به جا کمک به پیشرفت علم بشری می تونه باعث تاثیرات مخربی در ذهن و روح بشر بشه. بالاخره در اینده افرادی که به فضا سفر می کنند با این موضوعات اگر واقعیت داشته باشه برخورد می کنند و بهتره که این دانش فقط بین همون ها باشه تا بشر ساده زمینی. در هر حال شاید ما بعنوان انسان های معمولی دوست داشته باشیم از هر موضوعی سر در بیاوریم ولی بعضی از موضوعات هستند که برای درک درست انها باید در سطحی بسیار بالاتر از یک انسان معمولی باشیم و شاید به همین خاطر باشه که اگر چنین موضوعاتی واقعیت هم داشته باشند جای مطرح کردن اونها در رسانه های عمومی نیست.

 24. زمین را چه کردندن این ناسا و دیگران انسانها که حالا با تمام وحشت خود بالا شوند به مریخ
  و انجا را نیز مانند زمین گنده و رسوا بسازند.
  70 % مردم دنیا به آب آشامیدنی و غذا و مکان ضروررت دارند کدام بشر از بین این ها به آن ها کمک
  کرد که حالا ما و شما به مریخ رفتن خوشحال استیم.
  به میلیارد ها دالر در پروژه ها رفتن به مریخ و اموال آن به مصرف میرسد در حال که در پاکستان و افغانستان و هندوستان و دیگر ممالک افریقایی مر دم از گرسنگی و کم آب در حال مردن استند.

  افسوس به انسان و حالت بد او خداوند ما و شما را برای زیستن به این زمین زیبا و قشنگ آفریده
  و این جا را برای ما خانه امن ساخته انسان نادان بی جهت در پی مریخ و امثال آن است.

  میخواهم چند نکته را برای معلومات دوستان اضافه کنم که:
  مریخ در هیچ صورت قابل زندهگی برای انسان نیست. زیرا میدان مقناطیسی ضعیف دارد و کوچکترین طوفان شمسی باعث از بین رفتن تمام موجودات میشود.
  در ضمن باوجود که در زمین سه حصه آن آب و یک حصه آن خشکه است مناطق زیاد زمین دچار
  کم آبی است . و در مریخ هیچ آب وجود ندارد تمام آب های موجود در مریخ آلوده و تیزابی ااست

  برای رفتن به مریخ با پشرفته ترین سفینه ها موجود مدت هفت 7 ماه زمان کار است. که در این مدت استخوانها انسان در فضا کاملا از بین میرود و باعث مرگ انسان میشود.

  هیچ زنده گی خارج از زمین برای انسان وجود ندارد مگر بعد از شگوفاهی مطلق انسان مقصد بنده از شگوفاهی مطلق یعنی تمام انسان در علم از انیشتن کرده بالا تر قرار داشته باشند
  و هیچ کس با هیچ شخصی دیگر حاکم نباشد تمام انسانی مساوی و برابر باشند.
  آمن یارب العاللمین

  • عزیز شرمنده که این رو می گم ولی حقشونه می خواستند توی جنگ شکست نخورند که نروند زیر استعمار می خواستند چهار قلو نزایند
   به ما چه
   بذار بمیرند اکسیژن بیشتر کیف می کنیم و بیشتر روی زمین می مونیم
   بعدشم علم مهم تره از جان انسان صد جان فدای یک مغز
   عزیز زیاد خودت رو درگیر این افریقا اینا نکن به فکر خودت باش هرکجا که به نعفته باش و طرف هرکی که به نعفته رو بگیر
   این کار رو نکنی دووم نمیاری

 25. باسلام خدمت دوستان من خودم به شخصه معتقد به ادم فضایی هایی که با بشقاب پرنده بیان و زمین رو فتح کنند و و و نیستم بلکه معتقدم اگه ادم فضایی وجود داشته باشه باید احتیاجی به بشقاب پرنده نداشته باشه مثلا مثل اجنه که توانایی کوانتیده کردن خودشون رو دارند و میتونند به هر کجا از سماوات برند و چون اونها نیاز به اکسیژن و غیره ندارن می توانند در هر کجا زندگی کنند که اکثر عجایب هفت گانه جهان به کمک انها ساخته شده ( به عقیده شخصی ) چون وقتی به داستان حضرت سلیمان که در قرآن آمده مراجعه میکنیم می بینیم که حضرت سلیمان به کمک اجنه ساختمان شیشه ای و تخت بلقیس و دیگ هایی که حمل انها از توان اجنه هم خارج بوده شاخته شده اند و در گذشته حتی در منطقه ما گرفتن و به برده کشیدن اجنه مرسوم بوده که کارهایی یک غلام را به آنها سپرده اند و اکثر این معماری های عجیب به کمک آنه بوده است و این رویداد ها اکثرا کار انها بوده است . با تشکر خالد KHB

 26. تمام این عکس ها سخره های طبیعی مریخ هستند من عکسهای رنگی با کیفیتی از مریخ دیدم که اگه توضیحش رو نمیخوندم مطمئن میشدم یه اکوسیستم کامل توی عکس دیدم! عزیزان اگه دانشمندان یه موجود تک سلولی فرازمینی پیدا کنن تو بوق کرناش میکنن حداقل واسه جایزه نوبل

 27. سلام من از سایتتون خیلی خیلی خوشم اومده و با اجازه شما اونو تو پیوندای وبلاگم  میذارم در ضمن اگه خواستین وبلاگمو لینک کنین.

 28. salam man kheyli az in site va masolinesh mamnonamkheyli moshtagam bishtar dar in mored bedonam agar momkene komakam konid

 29. فراموش نکن بیشتر کارمندای ناسا ایرانی هستند و هرجا بودند بجز دروغ و پنهانکاری نبود.

 30. نیاز به تایید ناسا نیست اگه صبح زود بری بالای پشت بوم زول بزنی به مریخ خودت همه رو میبینی هینقدر باحالن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: