ربوده اعضاي بدن فردي در برزيل توسط فرا زميني ها


مورد حقوقی اي كه بيشتر نگران کننده است از آدم ربایی هميشه گي بیگانگان
نوشته شده توسط هیبرید
اخطار : این مقاله شامل تصاویر گرافیکی از قطع عضو انسان است.البته عكسهاي اين فرد در لينك منبع است .

این مورد شامل يك نمونه در  1994 است كه سبب نگراني بيشتري شده  از ربودن ومرگ یک انسان تنها که همیشه دیده می شود.
موضوع به مثابه  قطع عضو وحشیانه انسان است . اما واقعیت این است که آنچه رخ داده نسبت  به او به مراتب بیشتر نگران کننده تر از  يك خشونت ساده  است و آن اين كه این نقص عضو ها مورد نظام مندي  داشته است.
هر کس به سطح كار  دقت كند  متوجه مي شود كه آنها  نقاط خاص بدن  و ارگانهای داخلی بدن را به طور خاصي  می خواستند. آن چه حذف شده  چشم چپ ، گوش چپ ، لب ها ، زبان ، و استخوان فک.

.
و وقتي به نیم تنه فوقانی ميرسيم ،كاملا به  دو «سوراخ زهکشی» در  قفسه سینه ختم ميشود.
و بعد كل مقعد از ترک اثري نيست و یک سوراخ بزرگ  شبيه خمیازه ، شبیه به یک سیب حذف  شده  است هسته از مرکز  قاچ خوردن در خارج به طور کامل دست نخورده .
علاوه بر این پیچیدگیشان این واقعیت است که هیچ خونريزي وجود نداشت. روشن است که این نقص سیستماتیک با سرعت و دقت به  اجرا در آمده   و طراحی شده توسط هوش پیشرفته اي بايد باشد.
و این چیزی است که باعث ناراحتي و نگراني زيادي مي شود.
اگر ما فرض كنيم که این آدم ربایی  توسط هوش بیگانه اي  انجام شده  ، پس وقت آن است که تجدید نظر كنيم نسبت به اطلاعات و دست يافته ها ويا  نظرياتمون درباره مقاصد خاص قابل تصور ، دیدگاه های اخلاقی و برنامه های عمومی که برخی از بازدید کنندگان فرازمینی ما ممکن است داشته باشند.

ما چه  می دانیم؟

در سال 1998 ، چهار سال پس از از آن در برزیل محققي به نام  زاپاتا كارسيا Carcia و نيز  دکتر روبنس  Rubens براي  اولین بار اطلاعات مربوط به مورد رو به مردم نشان دادند .
اين جسد در  مخزن گوآراپيرانگا  Guarapiranga ، واقع در منطقه جنوب شهرستان  سائو پائولو ، برزیل پیدا شد.

اين تصوير همان منطقه است.

زاپاتا و دکتر روبنس تا به حال یک سری از عکس ها را كه از درون خود نيروي  پلیس برزیل درز كرده و به آْن ها رسيده  را پخش كرده اند  و در اين پژوهش با تعجب سر از تحقیقات اولیه فایل های خود  در اين رابطه كه  ارائه شده است در آورده اند..
پلیس مسئول تحقیق جنایات… ميگويد اين قتل  حتی فراتر از ذهن خشن ترین مورد  جنایی می تواند باشد و همين مي تواند ثابت كند كه چقدر غير قابل تصور است  اثري از هيچ زد و خورد يا مبارزه اي ديده و گزارش نشده است كه معمولا در خشونت ها ديده ميشود پس اتفاقي بدون خشونت معمول در اینجا رخ داده است. بدون طناب و یا سلاح  در اين كار  شرکت داشته اند.

https://i2.wp.com/www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/alien-abduction-autopsy-report.png

گزارش کالبد شکافی  بیشتر از آن چه از پليس شنيده شده ميتواند  در مورد آنچه اتفاق افتاده است  فاش کند. بر اساس این گزارش کالبد شکافی : «ما مشاهده  مي كنيم حذف از راست و چپ مناطق مداری ، تخلیه از حفره دهان ، حلق ، اروفارنکس ، گردن ، سمت راست و منطقه زیر بغل سمت چپ ، شکم ، داخل حفره لگن خاصره ، راست و کشاله ران  انجام شده و سپس منطقه را ترک کرده اند.»
علاوه بر اين عكس ها كه براي عموم پخش شده در سايت ميتوانيد عكس هاي حذف شده را بيش از آنچه اين جا هست دانلود كنيد كه بتوانيد نحوه و شكل قرباني را شناسايي كنيد و همين طور گزارش كامل كالبد شكافي هم در آن گذاشته شده است .
گزارش  کالبد شکافی :
«مناطق زیر بغل هر دو طرف نشان داده  که در آن نقاط نرم ارگان  جسد حذف شده و برش در صورت ساخته شده بودند ،  داخل قفسه  سینه ، شکم ، پاها ، بازوها وخود  قفسه سینه. شانه ها و بازوها را با سوراخ هايي به قطر  1 – 1.5 اینچ  آن بافت و عضلات ميتوان ديد. استخراج لبه های سوراخ  تا اندازه لباس  بود. قفسه سینه به علت برداشتن ارگانهای داخلی بدن منقبض شده بود. »

در ادامه گزارش کالبد شکاف مي گويد  : «ما  حذف از راست و چپ مناطق مداری ، تخلیه از حفره دهان ، حلق ، اروفارنکس ، گردن ، راست و چپ منطقه زیر بغل ، شکم ، داخل حفره لگن خاصره ، ران راست و چپ منطقه را مشاهده ميكنيم «.

https://i1.wp.com/www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/IAO-logo.jpg

«برش کوکی» چاله ها، دقيق ، در موقعیت های استراتژيك  در سراسر بدن مورد استفاده قرار گرفته و برای استخراج ارگانهای داخلی بدن انجام شده است. این سطح از دقت نشان می دهد که عملیات با سرعت تمام ، با استفاده از گرما یا لیزر ، رخ داده  و شخص اعدام شده  هنوز زنده بوده است .

در این تصویر شما به وضوح می توانید اندام های خارج شده از بدن را و  توخالی و پوکی بودنش را ببینید. حفره در مرکز شکم نقطه استخراج را  نشان می دهد

«با امتحان داخل جمجمه معلوم مي شود كه بعد از باز كردن حفره جمجمه  با استفاده از روش گرايسينگرGriessinger مغز آدم خارج شده است .
مشخصا چنين موردي درد وحشتناكي داشته است و همين باعث شده كه در نتیجه کالبد شکافی به صراحت بعنوان علت قطعي مرگ  آمده باشد :
«…و نيز دستگاه هاي قلب ودستگاه هاي  تنفسی با درد شدیدي بشدت آسيب ديده اند و اين آسيب ها  نشان می دهد قرباني  واکنش حیاتی ، داشته يعني اين  مولفه وجود داردكه » شکنجه » به شیوه خاص مورد نظر است . برش در قسمت نرم و مدخل طبیعی است با استفاده از دستگاه های خاص».
علاوه بر عکس های تکان دهنده ،  گزارش رسمی کالبد شکافی پرهیاهو اين واقعيت را می گوید که قربانی  برش شده با استفاده از «دستگاه های مکنده» درجه بالا

اين نمونه سطح نگراني را بالا تر مي برد بعنوان هيولايي كه بر انساني چيره يافته است
اين حرف ها به اين ختم مي شود:

الف) استخراج  قطعات بدن با  استفاده از ادوات خاص  و بي ضدو خورد

ب) افراد مسئول اين عمل  ، به احتمال زیاد از این سیاره نیستند.

https://i0.wp.com/alien-ufo-research.com/reptilians/Reptilian.jpg

عاملین این جنایت

با توجه به بی رحمانه ترين و غیر اخلاقی ترين مورد در نقص عضو كردن و طبيعت این نقص هاي مشکوک فرازمینی و نتیجه کالبد شکافی كه  حمله قلبی به علت درد شدید را نشان ميدهد  متاسفانه محرز است كه  ، این قربانی  به طور تقریبا قاطعانه ای زنده بوده است با در نظر گرفتن مشخصات روانی بشر اين كار در اینجا غير ممكن است . روشن است که انسان يا چيز يا شخصي كه اين نظام دقيق را در كارش بدون  در نظر گرفتن اصول اخلاقی زندگی بشرانجام داده است يك چيز دقيقا منظم بوده  چيزي كه هوش داشته باشد و اين درد را درك كند نمي تواند چنين كاري انجام دهد چون قطعا مرگ فوق العاده دردناك بوده

آيا انسان می تواندچنين كاري انجام دهد ؟

اگر شما تردیدداريد  در مورد فرضیه این ايجاد نقص كردن، خب چه كس دیگری می تواند از انجام این کاربر بيايد؟
در مرحله اول ، ذهن بدين سو مي رود که سازمان هايي  در درون دولت هاي خود ما بوده اند؟ با توجه به آنچه ما می دانیم  در مورد دستگاه های اطلاعاتی و تكنولوژي  بیش از دولت ایالات متحده در اين مورد نداريم اما آیا این سازمان ها باید تکنولوژی را به انجام این کاربه كار برند؟  يا  فن آوری که برای استخراج مواد بدين صورت  نظام مند و موثر است را ميتوانند داشته باشند يا نه؟
آیا مجامع نظامی صنعتی ، چند تریلیون دلار بودجه خود را صرف اين ميكنند كه چنين طرحي قابليت اجرا دارد تا نقص فني آن را ببينند؟
و اگر چنین است ، چرا؟ چه  نیازي به ارگان های داخلی بدن موجود *زنده بوده * دارند ؟ یکی دیگر از سوال گیج کننده اين است كه چرا شواهد را نمي پوشانند. چه دلیلي دارد كه چيزي به جا بگذارند كه بعد شواهدي باشد براي انظار عمومي ؟
پس از آن احتمال دیگر وجود دارد. که این هرچيزي هست  موجودات زنده باعث اين موارد نيستند . آنهایی که مسئول این آدم ربایی هستند  بیگانه هايي  با هوش محاسباتی شده اند . روبات هاي بیگانه تنها چيزي است كه  ممکن است وجود داشته باشد براي اين عمل …يا آن چه  قابل تصور است که می تواند وجود داشته باشد سازمان نژادهايي داراي هوش روباتیک که دارای قابلیت هایي باشند و آن هم  واقع در میان ستارگان.

يا  حداقل اين  است ، با توجه به این واقعیت که هر کس مرتکب این استخراج نظام مند شده است و حتی از راه دورهم باشد قطعا  از حد احساس انسانی خارج است.

قطع عضو  گاو Mutilations

احتمالا  اصطلاح «قطع عضو گاوي » را شنيده ايد .  موارد قطع عضو شده اي هستند كه بيشتر از انواع انسان ديده مي شوند در اين مورد  قطع عضو گاو گزارش شده در ایالات متحده و موجوداتي چون خرس ها .

https://i0.wp.com/www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/cattle-abduction-mutilation.jpg

صحنه فوق از صحنه قطع عضو گاو منتشر شده است. شباهت در به دقت برش داده شدن وعملكرد در اين برش ها در ارگان های توخالی و پوکی عملکرد شباهت به آن دارد كه  رخ داده در مورد  مقتول گوآراپيرانگا.

متاسفانه ،واقعيت  این است که قطع عضو  گاو هم …هرگز منتشر نشده است. به معنای واقعی کلمه صدها مورد مثل این وجود دارد –

با تمام روش هاي سازگار به از بین بردن اندامهای داخلی بدن و مواد با استفاده از فرایندهای پیشرفته فن آوری که به نظر می رسد براي  تحریک كردن جهت جنگ و و نشان دادن  قابلیت های فوق مدرن  روشهای پزشکی است چه ميتوان گفت؟

Many REPTILIANS are seen wearing hooded garments. 


A lower order malevolent reptilian (soldier type). 

دستور کار بیگانه

این مورد و شواهد تجربی اين چنيني  حداقل براي  برخی از بازدید کنندگان دنياي خارج دوستانه نیست. با توجه به مقدار  بشقاب پرنده ها و فعالیت در بیرون از محیط زمین به گواه هزاران فیلم  و عکس  در آرشیوهای عمومی ، از جمله کامپیوتر در فیلم خود ناسا ، این احتمال وجود دارد که وجود نژادهای مختلف موجود فرازمینی در منظومه شمسی وجود داشته باشد .
یک زمین شناس سابق و مهندس ، فیل اشنایدر ، که در سال 1990 به علت مرگ مشکوکي فوت كرده است سابقا ادعايي کرده بود درباره  ارتش آمریکا و نیروهای نظامی بین المللی از جهان  ديگركه از او نقل  قول ميكنيم :

«زمين درگیر،درگيري هاي  مداوم با بیگانه در  فضا شده است «از هر دوطرف  ، زیرزمینی و بالاتر از سطح زمين . او گفته بود  : این بیگانگان ، شامل خاکستریها کوچک ، خاکستریها بزرگ ، ورپتايلاين ها  ميباشد .

https://i2.wp.com/www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/alien-agenda.jpg

https://i0.wp.com/www.bibliotecapleyades.net/imagenes_montauk/montauk_alien_1.jpg

نژاد خزندگان فضايي (رپتيليان) كه در پروژه سفر در زمان مونتياك هم ديده شد.اين نقاشي را اعضاي اين پروژه كشيدند.

چه چيزي جمعيت بشر را تهديد مي كند؟

در حالی که  با قبول این موارد بايد  نتیجه گیری كنيم  قلمرو ما مركز توطئه شده است و  به نظر می رسد که به هر حال برخي از این موارد و حوادث در مناطق مختلف از ديد ما پنهان مانده است و توسط اشخاص خاص انجام شده اين  موارد  منطق ما را وا ميدارد كه قطعا زمين ما بيرون از محيط خودش در حال حاضر  بازدید کنندگاني از سيارات ديگر دارد كه ميخواهند با ما درگير شوند .در اين نتيجه گيري شواهدي كه  شامل چند صد شرکت بزرگ ، دولت ، و شاهدان نظامی که مطلب ارائه كرده اند و  كنگره هاي مختلف سري به عنوان بخشي از افشاي اين پروژه ها به ميان نيامده است .

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com آزاد میباشد.

عكسهاي جسد اين فرد در لينك منبع. بيماران قلبي نبينند.

منبع:   http://www.alienvideo.net/0805/alien-abduction-mutilation.php

پ . ن : با تشكر فراوان از ليلياناي عزيز كه اين مطلب را سريع ترجمه كرده و براي بنده ارسال نمودند.

در مطالب بعدي راجع به نفوذ نژاد خزندگان فضايي در زمين كه مهدي عزيز (نیتیاناندا) ترجمه نمودند ،مطالبي ارائه مي شود.

Posted on نوامبر 10, 2010, in موجود فضايي مكزيك, نژاد خزندگان فضايي, آزمایش انسانها, ربوده شدگان. Bookmark the permalink. 76 دیدگاه.

 1. عکس ها خیلی تاسف بر انگیز بود…. ما انسانها هم وقتی یکی از اونها رو میگیریم همین بلا رو سرشون میاریم….

 2. عکس ها وحشتناک بود . یک موجود زنده نمیتونه اینقدر بیرحم باشه .من هم فکر میکنم یک روبات این کار رو کرده یک هوش مصنوعی . اما واقعا چرا ؟

 3. طرف رو …. ( حرف بی ادبی ننوشتم)
  خدا بیامورزتش در راه پیشرفت علم شهید شد
  سلامتیش صلوات
  فاتحه فراموش نشه.

 4. مگه ما انسانها روی حیوانات بی زبون آزمایش نمیکنیم؟
  البته دور از جون شماها؟
  سوتفاهم نشه؟
  ولی مثل اینکه ما حکم حیوون رو برای اونها داریم.

  از ساخت عروسک زنده توسط بشر اطلاع دارید؟
  دانشمندان محترم ، یه حیوون رو با دستکاری ژنتیکی ، و توسط دی ان ای های چند تا موجود مختلف خلق کردن، تارهای سوتی اون رو دستکاری کردن که صداش در نیاد (درد رو میفهمه ولی قدرت فریاد نداره) و به عنوان اسباب بازی زنده میخوان بدنش دست یه سری بچه که باهاش به عنوان عروسک بازی کنن!!!!!
  این انصاف؟
  این انسانیته؟
  خوب با این اوصاف اگه بیگانه ها هم یه همچین کاری با ماها بکنن همچین دور از ذهن نیست!
  هر چند من که فکر میکنم این کار به راحتی از دست همنوعان خودمون بر میاد. و احتمالاً این هم یکی دیگه از آزمایشاتی است که دارن انجام میدن!!!!!

  • نه سارا جان در مورد اون عروسک من خیلی وقت پیش تحقیق کردم این رو که یه موجود زنده ست بلافاصله بعد از خبر ساختش پخش کردند، ولی در واقع اینطور نیس یه عروسکه که با باتری کار میکنه میتونه تکون بخوره صدا دربیاره و باید شارژ شه ، بعدش یه عده دیگه اومدن تحلیل کردن که وقتی فلانی اومده اینو ساخته و یکی دیگه اومده گفته زنده ست و توجه رو جلب کرده(و فلانی و دیگری! به هم ربط داشتن یا یکی بودن) یه هدفی داره چیزی مثل اماده کردن اذهان مردم یا…

 5. من خودم در یک سری نظریات توهمی توطئه ای! اینو در کردم که این عروسکهایی که در بازار هستند و بچه ها میخرند (و ما میخریدیم ) و مثل کارتونهای ژاپنی با کله های فوق العاده بزرگ و و چانه ریز و بینی و دهان خیلی کوچک در واقع برای اماده کردن بچه ها و مردم برای پذیرفتن فرزندان human hybrid شونه! چون اونها هم همینطورین! (توهم حال کردید)

 6. ولی در مورد اینکه ایا انسانها «خشونت» انجام این کار درشون هست، معلومه که هست!

 7. میخواستم چند تا عکس جالب براتون بذارم ………میشه یکی راهنمایی کنه بگه چطوری؟؟؟؟؟

 8. کدوم عکسها؟ فقط عکس یه گاوه که خیلی تمیز بریده شده. اصلا وحشتناک نیست.دست کم از سر بریدن گوسفندای بیچاره جلوی پای عروس و حاجی و…. وحشتناکتر نیست! بعدشم من با کامورا موافقم ما جنایتهای زیادی داریم که انسانها انجام دادن خیلی هم وحشتناک بودن.

 9. سلا م
  هر چي باشه بيچاره چه دردي ميكشيده خدا نياره اون روزا رو ……………………………………

 10. راستي واقعا عكساي اون بيچاره رو نيگاه نكنينا خيلي درد ناكه آدم از غذا خورد مي افته همش ياد اون ميافته چه حالي داشته وقتي اونجوري صلاخيش ميكردن وميديده و نميتونسته كاي بكنه و ……

 11. فرها د سدادی

  عکسهارو دیدم بسیار فجیع بودند …در مورد مثله کردن اعضای بدن ، شک دارم ! چرا به این وضعیت ؟ اگر دی ان آ لازم دارند که یک عضو کافی است ! من زیاد مطمئن قضیه نیستم والبته نفی هم نمی کنم …باید بیشتر رویش تحقیق کرد …البته با تشکر فراوان از لیلیانا ی گرامی

  سارا بانو و کامورای عارف و رامتین دلاور دوران درود بر شما ….

  همان طور که می دانید ، ما همه در این وبلاگ کشته مرده ی چیزهای عجیب غریبیم ، شکی نیست …
  ولی بابا عروسک زنده !!!! ….آخه من که دارم به جای شاخ ، خرطوم در می آورم!!! عروسک زنده کجا بود؟
  من این خبر رو 3 سال پیش خواندم والبته تعجب کردم ….! ولی با مراجعه به سایت اصلی ، متوجه شدم که یک خبر جعلی ویکی از دروغهای آوریلی است !! من کاری ندارم ، همه ما مشتاقیم دلیل چیزهای عجیب وغریب را در این دنیای اسرار آمیز کشف کنیم ، ولی قرار هم نیست با هر گل آتیش گرممون بشه یا با یک تیکه یخ سردمون بشه ….
  …بابا عقلمان کجاست ؟ توی کله مان یا کف پاهایمان ؟ من نمی گویم ، منکر قضیه در آینده نیستم ولی الان را چرا …؟ بابا مگر شوخی است ؟ گوسفند دالی را شبیه سازی کردند ولی دیگر پیوند تركيبي از ژن‌هاي خرگوش ، شامپانزه و خوك ….!!! مگر ژن آجیل شب چهارشنبه سوری است که به همین راحتی با هم مخلوط شود ؟؟
  خبر های جعلی در اینترنت بسیارند ، قرار نیست همه آنهارا که باور کنیم ….!!!

  خوب خبر را بخوانید و تکذیب آنرا هم بخوانید و بدانید که در اینترنت ، دروغها بسیارند و این نگاه تیز بین و کاوشگر شما جوان ایرانی است ، که می تواند مو را از ماست بیرون بکشد ، و دروغ را از راست تشخیص دهد …

  شرکت bio-genica در استرالیا عروسکهای جاندار موسوم به Genpets را به کمک علم مهندسی ژنتیک به این
  ترتیب که ترکیبی از ژن های خرگوش شامپانزه و خوک با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری میشود و این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آن را نشان میدهد در سراسر کره خاکی عرضه خواهد کرد.
  دانشمندان علم ژنتیک با بی رحمی تمام موجودی ساخته اند که کاملا درد را احساس میکند ولی نمیتواند جیغ بکشد! شرکت جن پتس اقدام به تولید انبوه حیوانات ژنتیکی کرده است که نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد. این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته بندی های مخصوس در فروشگاه های این شرکت عرضه می شود.
  حیوان خانگی ساخته شده در شرکت جن پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج میشود اما به گونه ای ساخته شنده که هنگام درد سر و صدای زیادی نمیکند عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخواستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس میگیرد.
  این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه های زنجیره ای و نمایندگی های خود آغاز میکند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.
  این شرکت با استفاده از دستاوردهای مهندسی ژنتیک با اصلاح و دستکاری مولکول های DNA که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است بسته بندی ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغهای که درجه تازگی حیوان را نشان میدهد و لوله ویژه تغذیه است.
  شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هسنند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی میکند و در صورت عدم مراقبت جان خواهد باخت. DNA این حیوانات بر اساس فن آوری میکرو اینجکشن تخم تهیه شده است. این فن آوری در سال 1997 بوجود آمده است و در سال 2003 از آن برای تلفیق DNA انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.
  اقدام شرکت جن پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگر گوشزد میکند و بیم زندگی در جهانی مانند «جزیره دکتر مورو» را به ذهن متبادر میکند. در جزیره دکتر مورو که یک داستان تخیلی مربوط به چند دهه پیش است، حیواناتی زندگی میکنند که نیمی انسان و نیمی حیوان اند. به نظر می رسد با عرضه انبوه این حیوان خانگی، که برخی خصوصیات عروسکها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات، سرمنشا و ماهیت آن در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهد شد. یک موجود زنده که توسط DNA های ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی بیو ایجاد و ساخته شده.
  میدونم که تعجب کردید و هزار تا سوال براتون ایجاد شده، خوب تصمیم دارم به یک سری از سوالها که برای خودم هم اولش ایجاد شد و جوابش و با تحقیق گرفتم، پاسخ بدم.
  * آیا جن پتس زنده است و نفس میکشه؟
  بله جن پتس زنده است و نفس میکشد، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت در پلاستیک قرار گرفته است. در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند.
  * آیا جن پتس چشم هایش را باز میکند؟
  بله! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند.
  * آیا جن پتس احساسات دارد و چه نوع موجودی است؟
  بله، جن پتس با تغییراتی که در DNA آن ایجاد شده در هفت شخصیت یا کاراکتر وارد بازار خواهد شد، و شما میتوانید بنا به علاقه تان، جن پتس با هوش، کم حرف، شیطون، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید.
  * آیا جن پتس رشد میکند؟ چند سال عمر میکند؟
  جن پتس رشد کامل خود را در داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است.
  توضیحات اضافه: این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان (قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی (بنفش) ساخته شده است.
  خوب بعد سوال و جوابها، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد همونطور که در این عکس مشاهده میکنید قسمت بالا سمت راست، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین جند تا چراغ وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد.
  جن پتس : Genpets
  Genetic = Gen که همان علم ژنتیکه
  Pet حیوان اهلی و دست آموز خانگی
  این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد . قد آن حدود 20 سانتیمتر و قطرش 7 سانتیمتر است و جثه آن از این بزرگتر نمیشود کاملا درد را احساس میکند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کند دارای خون عضله و استخوان است و پس از خروج از جعبه ظرف 20 دقیقه بیدار شده و چشم هایش را باز میکند.

  تصویری: آیا موجودات زنده‌ای موسوم به جن‌پتس (Genpets) تولید انبوه شده و به زودی به بازار عرضه می‌شوند؟

  بر خلاف ادعای شایعه: شرکت Bio-Genica یک شرکت جعلی و سایت Genpets.com یک شوخی بیش نیستند……!!!
  تمام این ماجرا و سایت ساخته و پرداخته ذهن شوخ یک هنرمند (Adam Brandejs) است. وی مقصود از این شوخی را توجه دادن مخاطب به جهت‌گیری مهندسی ژنتیک و نقش اخلاق در آن دانسته است.
  رجوع به: ویکی‌پدیا، سایت هنرمند، و حتی در صفحه‌ای از خود سایت genpets.
  بر خلاف ادعای شایعه: موجوداتی به اسم جن‌پتس (Genpets) مجسمه‌هایی پلاستیکی هستند.

  جراید
  متاسفانه این شایعه در برخی سایت‌های خبری داخلی ذکر شده است: آفتاب‌نیوز 1389/3/25
  در عوض، برخی نیز تکذیب آن را منتشر کرده‌اند: همشهری آن‌لاین 1385/11/29

  منابع:
  صفحه‌ی «درباره» از خود سایت genpets.com (انگلیسی)
  ویکی‌پدیا درباره Genpets (انگلیسی)
  مطالب هنرمند سازنده درباره این موجود (انگلیسی)
  از بی‌بی‌سی در مورد سایت Genpets.com (انگلیسی)
  کلمات کلیدی: Genpets, Genpets.com, Bioengineered, جن‌پتس, مهندسی ژنتیک, عروسک زنده, فناوری

  » پس دوستان من ، هر گردی گردو نیست ….»

  منبع مورد استفاده :
  http://www.1kalagh.com/2010/07/genpets.html

  نمونه دیگرش خبر جعلی بود راجع به اینکه یک دختر در هلند کتاب مقدسی را آتش می زند و تبدیل به جانوری به شکل سگ می شود ….!!
  بعد معلوم می شود که آن عکس مجسمه ای بوده که در نمایشگاهی به نمایش گذاشته شده بود ….!!!
  امان از سرکاری های اینترنتی …!!!
  قربان شما…

  • بله فرهاد جان قضیه همینطور بوده از متن فارسی خبر ممنون. فقط این عروسکه خیلی زشته. بچه وحشت میکنه.حداقل یه کم پشمالو میساختنش((:

 12. همونطور که در متن هم هست این واقعه تا حالا زیاد اتفاق افتاده. فرد قربانی به نوعی کاملا بدنش قفل میشه و نمیتونه تکون بخوره تکنولوژی که هنگام برخورد نزدیک از نوع چهارم رخ میده(و در کتاب communicate هم هست) افرادی که اینکارو میکنن این تکنولوژی رو دارن. حالا این چه ضرورتی یا چه احتیاجی یا پروژه ای هست که واقعا اینا رو احتیاج داره؟ و در واقع نمونه نمیخاد، و هر از گاهی به این اعضا و جوارح احتیاج داره…؟

 13. چرا انقد چیزای عجیب غریب و وحشتناک تو برزیل یا شیلی و کلا امریکای جنوبی اتفاق میافته؟ کلا منبع اینجور چیزاست..همه نوع جک و جونوری اونجا پیدا میشه..

 14. خواهش ميكنم فرهاد جان .ببخشيد كه خيلي ترجمه به خوب اديت نشده آخه قرار بود يوفولاو گرامي درستش كنه اما ظاهرا ترجيح داده همين طوري بذاره.اما به هر صورت كاملا قابل فهم هست.

 15. اكه اين ها كار بيگانگان هست و مي خوان اعلام جنگ كنند چرا از اين راه؟خيلي وحشتناكه.يعني اونها هم مثل بعضي از ما انسانها اين همه بي رحم هستند؟؟من ذهنيت خوبي راجع به اونها داشتم ولي انگار…عكسها خيلي ناراحت كننده بود…

 16. درود
  سپاس از ترجمه لیلیانای عزیز و زحمات رامتین برادر گرامی.
  انچه در این تاپیک عنوان شده جای بحث و تاملی بسیار دارد. اما ایا هیچ جانوری در دنیای وحش پیدا نشده که چنین کاری با طعمه خود کند؟ شاید تصور تخلیه اعضا جنبه مهیجی به این واقعه دهد ولی تصور اینکه موجودات فرازمینی فقط خواهان ان قسمتهای بدن قربانی بوده اند کمی عجیب بنظر میرسد. به هر صورت اگر هدف تخلیه و خارج نمودن اعضاء جهت تحقیق و بررسی بوده باید بهترین روش جهت محافظت از آن یعنی برش و خارج نمودن را متصور بود نه تخلیه از چنین مجراهائی که همه چیز را درهم پیچیده و آسیب ببیند.
  اگر چنان تکنولوژی در کار بوده چرا برش از روی سطح صورت نگرفته است؟
  من تصور می کنم صرفا قصد شکار و شکارچی در بین بوده مشابه سایر موارد که شکارچی تنها قسمتهای مورد مصرف را خورده و سایر قسمتها را برجای گذارده . با این روش مورد تحقیقی کمی غیر معمول می نماید.!
  هرچند امکان وقوع جنایت در نقطه ای دیگر و حمل در این مکان نیز محتمل است و در متن اصلی به چنین موردی اشاره نشده بود که دال بر عدم خون ناشی از جراحات باشد. حتی در زمان حمل امکان کشیده شدن جسد از ناحیه صورت با مثلا زمین بوده که موجب ازبین رفتن یک سمت صورت گردیده است.
  اگر حضور بیگانگان موجب چنین آثاری باشد یقینا دولتمردان پشت پرده از وقوع آن بی اطلاع نمی باشند.

  نمیدانم چرا در این وسعت در اکثر اذهان عمومی بر احتمال حضور بیگانگان برنامه ریزی شده است.
  درپناه ایزد منان همواره در جستجوی حقیقت باشیم.
  سپاس

 17. دیدم… صحنه را دیدم…

  خیلی وحشتناک بود.

 18. بالاخره خونه فضایی‌ام رو پیدا کردم رامتین عزیز! لینکش هم ضمیمه شده.

  شاید کار خزنده‌های انسان‌نما باشه و شاید هم کار خود یک انسان دیوانه! نمی‌دونم سریال دکستر رو دیده‌ای یا نه ولی این سریال به قاتلان زنجیره‌ای مخوفی می‌پردازه که به طرز حیرت‌انگیزی قربانیان خودشان را می‌کشند مثل همین موردی که در این پست به آن اشاره کردی.

  من هم با قسمت پنجم خدایان عهد عتیق وب تازه‌ام را به روز کردم.

 19. ممنون لیلیانا
  خوب خیلی ها به فرا زمینیها کاملا دوستانه نگاه میکنن این مطلب برای نگرش محتاطانه خوب بود
  ما چند وقت پیش در مورد حسن مریخی (ربوده شده چالوس) صحبت می کردیم که تعریف کرده بود که در سفینه از ترس چیزی شبیه میله بر میدارد که به انها حمله کند و من تصور کردم که از این عکسل عمل شاید برداشت کرده اند که با مو جودی ابتدایی و وحشی مثل حیوان در مقابل ما روبرو هستند
  شاید بعضی از انها به خاطر شعور زیاد مارا به چشم حیوانات ابتدایی میبینند و روی تعدادی از ما بدون عذاب وجدان از مایش میکنند
  yours in dharma

 20. فکر کنم همون خزنده های فضایی موجودات این کار رو انجام دادن .

 21. ما نمیتونیم بگیم فقط یک نوع موجود فضایی داریم چون جهان به اندازه ای بزرگ هست که تمام گونه ها رو تو خودش جا داده باشه خب یه سریشون احساساتی ان میان این جا تو مزارع نقاشی میکشن یه سری دیگه هم جنون دارن میان آدمارو تیکه تیکه میکنن!!

 22. دوستان عزیز من ،

  در ماهیت و منشا ء «قدرت » منفی که سرچشمه ی اینهمه فساد وتباهی در دنیای ما شده مانده ام …دیوید ایک ، پیتر مون ، پرستون بی نیکولز ، منشاء قدرت منفی را در گروه اوریون می دانند ، گروهی به غایت سفاک وخونریز که رپتیلین ها (خزنده وشان انسان نما ) از همین گروه اند،
  خوب ، نمیدانم واژه ی ابلیس /لوسیفر /شیطان /اهریمن در تمامی متون دینی ، مذهبی ، تاریخی و…همین گروه اوریون ساکن صورت فلکی اوریون است یا خیر …!
  در گزارش مونتاک ، به صراحت به نقش گروه اوریون در تمامی سیاستهای منفی سیاره ی ما اشاره کرده است ، نقش خزنده وش ها در آبداکشن های سراسر کره ی زمین ، برای ایجاد دو رگه ها ، هیومنوئیدها و…
  بسیار ممنون خواهم شد اگر دوستان اطلاعاتی را در زمینه ی این گروه باعنوان ORION GROUP انتخاب و ترجمه ودر اختیار همگان قرار دهند ، حس ششم من می گوید ، ممکن است شیطان یاد شده در کتابهای مقدس ، که هم جنبه ی انتزاعی دارد وهم جنبه ی عینی در مظاهری که امروزه به وفور در دور وبرمان می بینیم ! بخشی از این سیستم عظیم کیهانی /ستاره ای اوریون باشد ، خدا را چه دیدی ، شاید این کشف بتواند گامی کوچک در راه شناخت آن پروردگار یکتای عالمیان باشد …

 23. کاش وردپرس امکان نمایش ایمیل یا همون رایانشانی یا رایانامه رو میسر می‌کرد. اینطوری می‌شد لینک‌های دیگر و مرتبط با این موضوع‌ها را برای آنها ارسال کرد.

 24. دوستان من داشتم به دلایل فرضی این قتل فکر میکردم که به این موضوع رسیدم.
  قیمیت چیز کشیده بالا اونا هم برای اینکه درس عبرت بشه برای خورده فروش این بلا رو سر این بابا اوردن.
  نا جنس جنس از واسطه میگرف به مردم میداده همه ی پول رو به واسطه نمیداده
  اونا هم فهمیدن اینجوریش کردن.
  نتیجه اخلاقی : معتاد نشید که اینجوری میشید.:دی

 25. سایت منبع به عنوان عامل جنایت این عکس رو قرار داده، شما عکس مارمولک گزاشتین 😀

  ولی همینطور که بچه ها گفتن چه دلیلی میتونه داشته باشه که از اون سوراخ ها جوارح رو بیرون بکشن ؟؟

  • دوست عزيز اين عكس يك ربات در فيلم.آنها هم كه من عكسشان را گذااشتم در وبلاگ راجع بهشان توضيح دادم.

   • رامتین به بار گفتی خودتم به این چیزا اعتقاد نداشتی ولی با دیدنشون باورت شد.
    میشه یه کم در مورد مشاهداتت توضیح بدی ؟

   • 29 شهريور 82 از چند صد متري يك يوفو ديدم. پهپاد يا وسيله جاسوسي هم نبود چون در يك چشم به هم زدن از اين طرف آسمان به آن طرف ميرفت. البته من مركز ايرانم نه لب مرز كه بگيم وسيله جاسوسي بوده.همان شب در كرج و چند شهر ايران هم آن يوفو مشاهده شد.

 26. این عکسا بنده را یاد قربانی انسانها توسط شیطان پرستها میندازه
  موجودات فضایی چه احتیاجی به خون انسان دارند تا قسمتهای بدن را زنده سوراخ کنند تا خونریزی تدریجی باعث مرگ شود.

 27. سلام.چرا تو facebook پیج نمی سازین؟ اینطوری سایتتونو خیلی ها میشناسن.اگه بسازین خیلی خوب می شه!

 28. دوستان عزیز . تنها این یک مورد نیست . من یکسری مجله دانشمند که درسالهای 1357و58 منتشر شده بود داشتم که مشابه این عکسها رو منتشر کرده بود و قربانیان دیگری از این نوع رو نشان میداد که به همین شیوه ها جانشان رو از دست داده بودن (یک نمونه از اون عکسها که الان بعد از گذشت سالیان دراز در خاطرم مانده مربوط به یک درجه دار ارتش آمریکا میشد که تقریبا به همین روش سلاخی شده بود)می تونم بگم که اون عکسهای چاپ شده در مجله دانشمند برای ده های 1960و 70 بود .حیف که دیگه از اینگونه مباحث در مجلات معتبر داخل کشور خبری نیست . به هر حال خواستم بگم که این داستانیست سابقه دار و دیرین .

 29. ببينيد دوستان الان براي جراحي يكي از اعضاي شكم كه نميخوان برشدارنش يه شكاف ميندازن اينهوا، ولي كسي كه اينكارو كرده براي درآوردن تمامي اعضاي دروني فقط يكي دوتا سوراخ درس كرده و حتما هم سالم درآورده اعضا رو، يعني هم اطلاعات آناتوميش تكميل بوده هم دستگاههاي جراحي پيشرفته اي داشته، يادتونه شامان آفريقائي گفته بود خزنده ها وقتي مريض ميشن به قسمتهائي از بدن انسان نياز دارن كه تازه شخص قرباني بايد ترسيده باشه و درد كشيده باشه؟
  در ياداشت الواح زمردين آتلانتيس نوشته بود كه با گفتن «كلمه» ميشه تغيير چهره شيطان رو از كار انداخت، يعني روش صوتي، بنظر من خوبه تحقيق كنيم ببينيم اين كلمه چي هست.

  • من هم خیلی به اون قسمت از الواح فکر کردم، مخصوصا همین کلمه که»اربابان» به انسان یاد دادند و اینکه چی بوده.و البته بعدش گفته همشون نرفتند.

 30. اين لينك رو بخونيد:
  http://www.alienvideo.net/0702/governments-sold-us-greys.php
  البته انگليسي هست ولي يكمي توضيح داده چه اختياجي به اعضاي بدن انسان و گاو دارن.

  • دوستان من این مطالب رو ترجمه کردم.ولی ترجمه کاملی نیست.ولی منظور نویسنده بیان میشه.
   ———-
   دولت ما به ما فروخته شده خاکستریها

   مقاله ای از جان لیر
   خورشید سیر می کند نه در اطراف زمین است.

   دولت ایالات متحده در کسب و کار با extraterrestrials خاکستری کمی در حدود 20 سال بوده است.

   حقیقت اول که در بالا ذکر — برونو Giordano کردم سوخته در خطر است در سال 1600 برای جسارت را پیشنهاد می کنند که واقعیت داشت. دوم حقیقت — تا بدست مردم به مراتب بیشتر کشته تلاش برای آن حالت عمومی تر از همیشه خواهد شد شناخته شده است.

   اما حقیقت باید گفته شود. این واقعیت که زمین حول محور خورشید با موفقیت توسط کلیسا برای بیش از 200 سال بود سرکوب شده است. این در نهایت باعث تحول عمده ای در کلیسا ، دولت و در نظر داشتند. تجدید نظر از ارزشهای اجتماعی و سنتی است. بود که در دهه 1800.

   در حال حاضر ، حدود 400 سال پس از اولین حقیقت باید مجددا صورت حقایق تکان دهنده اعلام شد. حقیقت وحشتناک دولت شده است پنهان از ما بیش از 40 سال است. متاسفانه «حقیقت وحشتناک» است به مراتب بیشتر وحشتناک از دولت تا کنون تصور می کرد.

   در تلاش خود برای حفاظت از دموکراسی دولت به ما فروخته شده به بیگانگان. و در اینجا این است که چگونه از آن اتفاق افتاد. اما قبل از این شروع می کنم من می خواهم یک کلمه در دفاع از کسانی که به ما دور bargained به ارائه دهد. آنها بهترین نیات به حال…

   آلمان ممکن است بهبود سقوط بشقاب پرنده در سال 1939. ژنرال جیمز H. Doolittle به سوئد رفت و در سال 1946 به منظور گزارش از بشقاب پرنده ها ‹راکت شبح› در 1000 از آن بیش از 7 ماه دوره اندیش شده بود.
   ارائه GreyArtist بیگانه از بیگانه خاکستری

   «حقیقت وحشتناک» تنها توسط افراد بسیار کمی شناخته شده بود. آنها در واقع زشت موجودات کوچک ، به شکل دعا و mantises که پیشرفته تر از ما توسط شاید به عنوان به عنوان یک میلیارد سال بسیار بودند. از گروه اصلی می باشد که برای اولین بار برای یادگیری «حقیقت وحشتناک» چند خودکشی کرد ، برجسته ترین آن ، وزیر دفاع ، جیمز V. Forrestal بود که به مرگ خود را از پنجره طبقه 16 بیمارستان شروع به پریدن کرد شد. مدارک پزشکی Forrestal هستند تا به امروز مهر و موم شده.

   رئيس جمهور ترومن به سرعت در ld مخفی قرار داده و تبدیل پیچ آنقدر تنگ است که عموم مردم هنوز فکر می کنم که پرواز saucers هستند شوخی است. آیا من همیشه برای آنها تعجب کردم.

   در سال 1947 پرزیدنت ترومن تاسیس گروه از 12 پرسنل بالای نظامی و علمی از زمان خود باشد. آنها به عنوان محمدجواد – 12 شناخته شدند. با وجودی که این گروه وجود دارد ، امروز ، هیچ یک از اعضای اصلی هستند هنوز زنده است.

   یکی از آخرین به مرگ خاکستری گوردون ، وزیر سابق ارتش ، در سال 1984 بود. همانطور که هر عضو در گذشت ، گروه خود را انتخاب عضو جدید برای پر کردن و موقعیت. برخی از گمانه زنی ها که گروه به عنوان محمدجواد – 12 شناخته شده است گسترش به حداقل چند عضو بیشتر وجود دارد.

   بودند چندین قفل بشقاب در اواخر سال 1940 وجود دارد. راسول ، نیومکزیکو ، یکی در آزتک و در نزدیکی Loredo ، تگزاس ، در حدود 30 کیلومتر در داخل مرز مکزیک.

   راسول سقوط بشقاب
   راسول سقوط؟

   در نظر بگیرید اگر شما خواهد شد و موقعیت از دولت ایالات متحده در آن زمان. آنها با افتخار از خود را به عنوان قدرتمند ترین ملت روی زمین و اخیرا تولید بمب اتمی در نظر داشتند. بنابراین دستاورد شگفت انگیز است که روس ها می دگرساز 4 سال طول می کشد به عقب ، و تنها با کمک به اتهام خیانت به دموکراسی است. آنها یک هواپیمای جت است که سرعت صوت در پرواز به حال بیش از ساخته بود. آنها تا به حال گلوله جت بمب افکن با برد بین قاره ای است که می تواند سلاح های کشتار عظیم ادامه می دهند. جنگ سرد رفاه اقتصادی آورده بود و به نظر می رسید آینده روشن.

   حالا چه آن را دوست برای آن دسته از مردان تصور بود. اورسن ولز از رادیو «جنگ دنیاها» در سال 1938 پخش شد. هزاران نفر از آمریکایی ها دست پاچه در تهاجم واقع ارائه شده از زمین از موجودات از سیاره ای دیگر. تصور کنید وحشت از این مردان که آنها در واقع مشاهده جسد از ترسناک موجودات به دنبال کمی با چشم بزرگ ، پوست خزنده و پنجه مانند انگشتان دست. تصور کن ضربه خود را به آنها اقدام به تعیین کنید که چگونه این saucers غریبی شده. از آنجا که می تواند بدون حتی بخشی از راه دور به اجزاء آنها آشنا بودند با مشابه را کشف نماید. بدون سیلندر یا پیستون ، نه لوله های خلاء یا توربین. داستان ها افسانه ای در حمل و نقل سقوط saucers در مسافت های طولانی ، حرکت تنها در شب ، خرید مزارع کامل ، تخفیف زیاد را از طریق جنگل ها ، مسدود کردن بزرگراه ها بزرگ ، بعضی اوقات رانندگی 2 و 3 (جزء – پسران در پشت سر هم با بار فرازمینی صد متر قطر دارد.

   در تاریخ 25 آوریل 1964 ، اولین ارتباط رسمی میان این بیگانگان و دولت ایالات متحده در محل Holloman پایگاه نیروی هوایی در نیومکزیکو انجام گرفته است. 3 saucers در قبل از منطقه مرتب برای ملاقات به میان بیگانگان و ماموران اداره اطلاعات دولت ایالات متحده برگزار می شود فرود آمد.

   در اواخر دهه 60 یا اوایل دهه 70 محمدجواد – 12 به نمایندگی از دولت ایالات متحده ساخته شده مقابله با این EBE را (نهاد های بیرون از محیط زمین زمین ، به نام های Detley Bronk ، اصیل ، محمدجواد – 12 عضو و 6 رئيس جمهور از دانشگاه جان هاپکینز). ‹معامله› بود که در ازای ‹فن آوری› ما موافقت نمودیم که ‹چشم پوشی› آدم ربایی که قرار بود در تاریخ خواهد بود و اطلاعات در مورد mutilations گاو سرکوب می کنند. EBE را مطمئن محمدجواد – 12 است که آدم ربایی (معمولا به مدت حدود 2 ساعت) بودند صرفا نظارت مداوم از تمدن در حال توسعه.

   واقع ñ ، اهداف برای آدم ربایی معلوم شده است که :

   (1) درج 3 میلی متر دستگاه کروی را از طریق حفره بینی از abductee را به مغز می شود. این دستگاه برای نظارت بر زمین ، ردیابی و کنترل abductee استفاده می شود.

   (2) پیاده سازی از پیشنهاد پست هیپنوتیزم به انجام یک فعالیت خاص در طول یک دوره زمانی خاص ، از تحریک خواهد شد که در طول 2 تا 5 سال آینده رخ می دهد

   (3) ختم برخی از افراد به طوری که آنها زندگی می کنند می تواند به عنوان منابع برای مواد بیولوژیکی و مواد تابع

   (4) خاتمه از افراد که نشان دهنده تهدیدی برای ادامه فعالیت خود.

   (5) اثر آزمایش های مهندسی ژنتیک.

   (6) اشباع از زن انسان و ختم اوایل بارداری به تهیه نوزاد دورگه.

   دولت ایالات متحده بود آگاه از عواقب بسیار گسترده معامله آنها می باشد. آنها بر این باورند که منجر به آدم ربایی بودند اساسا خوش خیم و از آنجایی که آنها نمیفهمد احتمالا در آدم ربایی یا نه به هر حال آنها به توافق ، آنها فقط اصرار داشت که فهرست کنونی abductees شود ، ارسال شده به طور دوره ای به محمدجواد – 12 و شورای امنیت ملی. آیا این صدای باور نکردنی؟ لیست واقعی از آدم ربایی به شورای امنیت ملی؟ برای مطالعه بیشتر در ، چرا که من اخبار را برای شما

   ‹sEBE یک اختلال ژنتیکی است که در دستگاه گوارش آنها شده است atrophied و کاربردی نیست. برخی بر این باورند که آنها در برخی از انواع تصادف یا جنگ هسته ای ، و یا احتمالا در پشت منحنی تکاملی ژنتیکی نقش دارند. به منظور حفظ خود از آن استفاده میکنند و یا آنزیم ترشح هورمونی به دست آمده از بافت که آنها از انسان ها و حیوانات عصاره. (توجه داشته باشید : گاو و انسان ها از نظر ژنتیکی مشابه در صورت هموگلوبین گاو فاجعه ملی می تواند توسط انسان استفاده می شود.)

   ترشحات به دست آمده سپس با پراکسید هیدروژن مخلوط شده و بر روی پوست با انتشار و یا فرو بردن بخشی از بدن خود را در راه حل استفاده شود. بدن را جذب می کند و سپس راه حل excretes ضایعات پشت را از طریق پوست است. mutilations گاو که در سرتاسر دوره 1973 – 1983 بودند و علنا اشاره روزنامه و مجله در سراسر داستان. حتی وجود دارد یک فیلم مستند توسط لیندا هاو برای دنور وابسته به سی بی اس تولید می شود.

   همه این mutilations شد برای مجموعه ای از بافت آن توسط بیگانگان. mutilations شامل ناحیه تناسلی گرفته ، rectums را به خارج از روده بزرگ ، چشم ، زبان و گلو همه جراحی با دقت فوق العاده حذف cored. در برخی موارد برش برش های بین سلول های ساخته شده بودند ، روند ما هنوز قادر به اجرای برنامه در این زمینه نیست. در بسیاری از mutilations هیچ خون در تمام در لاشه وجود دارد یافت ، با این حال هیچ فروپاشی عروقی اندام های داخلی وجود دارد.

   این شده است همچنین در mutilations بشر ، که یکی از آنها بود گروهبان اشاره کرد. جاناتان P. Louotte در شنهای سفید موشکی تست محدوده در سال 1956 مرده که سه روز پس از زمانی که نیروی هوایی عمده ربودن خود را با ‹دیسک به شکل« یک شیء در 0300 در حالی که شاهد بود در جستجو برای downrange بقایای موشک بود. اندام تناسلی او خارج شده بود ، مقعد cored در جراحی دقیق ‹پلاگین› تا روده بزرگ ، چشم حذف شده و دوباره با تمام خون برداشته شود ، هیچ فروپاشی عروقی. از برخی از شواهد آن آشکار است که این عمل در اکثر موارد انجام در حالی که قربانی ، حیوان و یا انسان ، هنوز زنده است.

   بخش های مختلف بدن به آزمایشگاه های مختلف زیر زمینی گرفته شده است. که یکی از آنها شناخته شده است در نزدیکی شهر کوچک جدید مکزیک از Dulce باشد. این امکانات به طور مشترک تحت اشغال (سیا بیگانه) به عنوان بزرگ با دیوارهای عظیم tiled توصیف که در برای همیشه لطفا برای رفتن. شاهدان گزارش داده اند vats بزرگ پر از مایع کهربایی با بخش هایی از بدن انسان در داخل هم زده.

   پس از توافق اولیه ، داماد دریاچه ، یکی از این کشور مراکز آزمون سری ترین ، به مدت حدود یک سال زمانی بین 1972 و 1974 بسته بود ، به عنوان یک مرکز بزرگ زیرزمینی و با کمک از این EBE ساخته شد. تکنولوژی bargained در محل قرار گرفت ، اما می تواند تنها باشد که توسط EBE خود است. نیازی به گفتن نیست ، تکنولوژی پیشرفته می تواند در برابر EBE استفاده نمی شود خود را در صورت نیاز.

   در طول دوران بین 1979 و 1983 آن را به طور فزاینده آشکار به محمدجواد – 12 که همه چیز قرار بود نه به عنوان برنامه ریزی شده است. این است که بسیاری از مردم در هزار) بودند که از ربوده شدن در لیست رسمی رسید ربوده شدند معروف شد. علاوه بر آن مشخص شد که برخی ، نه همه ، اما برخی از کشورهای از دست رفته برای کودکان ترشحات و دیگر بخش های مورد نیاز توسط بیگانگان استفاده شده بود.

   به گفته برخی ، یک نزاع میان نیروی نظامی آمریکا و بیگانگان در آزمایشگاه Dulce بود. ویژه نیروهای مسلح در واحد به منظور تلاش برای آزاد تعداد زیادی از مردم ما به دام افتاده در مرکز که آگاه از آنچه واقعا در رفتن بود تبدیل شده بود نامیده می شد. به گفته یک منبع 66 تن از سربازان در تلاش کشته شدند و مردم ما آزاد نیست. مشاهده ویدئو :

   Dulce آزمایشگاه ‹بیگانگان ، انتظار : کاهش firefight انسان› موید و شرح داده شده توسط فیل اشنایدر.
   دریافت داستان کامل در اینجا

   توسط 1983 ، محمدجعفر – 12 باید در ترور آشکار در اشتباه آنها در برخورد با این EBE ساخته شده بود. ماهرانه آنها را از طریق دکتر Hynek به حال تحت تاثیر ، که قبلا با پروژه کتاب آبی ، که تا به حال گفته روابط خود را با نیروی هوایی در اواخر سال 60 شکسته است اما چه کسی در واقعیت همچنان مخبر ظرفیت خود را در پوشش خود را از مدیر مرکز مطالعات بشقاب پرنده ها «برخورد نزدیک از نوع سوم» و «همکاران» (در حال حاضر توسط برخی از اعضای محمدجواد – 12 بستری شده اند ‹اشتباه شدید›) برای دریافت عمومی استفاده می شود به «عجیب و غریب به دنبال» بیگانگان بودند که دلسوز ، خیرخواه و بسیار ما با نام «برادران فضا». محمدجواد – 12 ، در اثر بود ، ‹فروش› EBE به عموم مردم ، و در حال حاضر با این واقعیت است که کاملا مخالف درست بود روبرو شدند.

   علاوه بر این ، طرح در سال 1968 تدوین شده بود را آگاه مردم از وجود بیگانگان در کره زمین در طول 20 سال آینده به فیلم های مستند با چند تا در طول دوره 1985-1987 از زمان منتشر می شود به اوج خود رسید. این مستند که تاریخ و نیت از EBE را توضیح دهید. کشف «بزرگ فریب» را در همهی فهرست طرح ها ، امید و آرزو از محمدجواد – 12 را به سردرگمی و وحشت مطلق.

   محمدجواد – 12 جلسه در «کشور باشگاه» برگزار می شود ، تسلیم از راه دور با زمین گلف خصوصی ، خواب راحت و کار چهارم ، و خود فرودگاه خصوصی و منحصرا برای اعضای محمدجواد – 12 ساخته شده است. این یک مبارزه جناحی از آنچه اکنون انجام شد. بخشی از محمدجواد – 12 ، که در حال حاضر تبدیل شده بود بالای نظامی سنگین ، می خواستم به اعتراف این طرح کامل و قتلگاه آن را به عموم مردم تبدیل شده بود ، خواهش بخشش خود را ، و از آنها بخواهید برای حمایت خود. بخش دیگر (اکثریت) از محمدجعفر – 12 استدلال کرد که هیچ راهی که آنها می توانند انجام شد وجود دارد ، که وضعیت غیرقابل دفاع بود و هیچ استفاده در هیجان انگیز مردم را با «حقیقت وحشتناک» وجود دارد و بهترین برنامه بود برای ادامه توسعه سلاح و یا «طرح مهار» است که می تواند در برابر این EBE تحت پوشش «SDI» به اصطلاح طرح راهبردی دفاع که تا به حال هر چیزی تا با دفاع از موشک های روسی به درون هسته ای انجام شود. در واقع ، تعریف واقعی از هدف برای SDI بار خوانده شده «توطئه ، پیگیری و کسب مقالات در اعماق فضا». همانطور که این کلمات هستند که نوشته شده است ، دکتر ادوارد تلر ، پدر را از ارتفاع بمب است شخصا در تونل ها از آزمایش هسته ای نوادا آزمایش سایت ، رانندگی کارگران خود و همکارانش در یک کلام ، مثل یک مرد برخوردار است ‹ . دکتر تلر عضو محمدجواد – 12 همراه با دکتر کیسینجر ، دریاسالار Tobby اینمن ، ژنرال آلن لو ، به نام تعداد اندکی از اعضای محمدجواد – 12 است.

   قبل از «فریب بزرگ» کشف شد و با توجه به برنامه ریزی دقیق از انتشار اطلاعات به عموم ، مستند و چند نوار ویدئو بود ساخته شده است. ویلیام مور ، کالیفرنیا محقق بشقاب پرنده ها نوشت : «حادثه راسول» ، یک کتاب منتشر شده در سال 1980 ، که جزئیات تصادف ، بهبود و متعاقب آن پوشش از یک بشقاب پرنده با 4 بدن بیگانه است یک نوار ویدیویی از 2 مصاحبه خبرنگار یک افسر ارتش مرتبط با محمدجواد – 12. این افسر نظامی پاسخ سوالات مربوط به سابقه محمدجواد – 12 و سرپوش گذاشتن ، بهبود تعداد saucers پرواز و وجود بیگانه زندگی می کنند (یکی از 3 بیگانگان زندگی می کنند را دستگیر و تعیین شده و یا به نام EBE – 1 ، EBE -2 و EBE – 3 که در یک ساختمان به عنوان روز / ماه دوم ، در لوس آلاموس در ایالت نیومکزیکو تعیین شده برگزار می شود.

   مصاحبه با EBE (بیرون از محیط زمین زمین نهاد) در تأسیسات نظامی S4
   در لوس آلاموس در ایالت نیومکزیکو. مشاهده فیلم ها بیشتر بیگانه.

   امکانات دیگر فقط از این نوع ، که الکترو مغناطیسی امن است ، در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در Mohave ، کالیفرنیا. نام افسر نام همان طور که قبلا به همراه چند نفر دیگر اشاره می شود : Harolt براون ، ریچارد هلمز ، ژنرال ورنون والترز ، دکتر آلن لو و دکتر تئودور فون Karman به نام چند تن از اعضای فعلی و گذشته از محمدجواد – 12.

   افسر نیز مربوط واقعیت است که ادعا می کنند EBE به ایجاد کرده است مسیح است. ‹sEBE یک نوع دستگاه ضبط است که تمام تاریخ زمین ثبت شده و می توانید آن را به صورت هولوگرام ندارید. این هولوگرام را می توان بلکه به این دلیل از راه کار holograms فیلم برداری نمی آید بیرون بسیار روشن در فیلم فیلم یا نوار ویدئویی. مصلوب شدن مسیح بر کوه زیتون تا از گفته شده در فیلم قرار داده است برای نشان دادن مردم است. ادعا EBE به ایجاد کرده است مسیح ، که ، از نظر «فریب بزرگ» می تواند در تلاش برای برهم زدن ارزش های سنتی به دلایل نامشخص می باشد.

   یکی دیگر از نوار ویدیویی وجود گفته می شود در مصاحبه با EBE (بالا نشان داده شده است. از آنجا که ارتباط EBE را telepathically سرهنگ نیروی هوایی به عنوان مترجم. درست قبل از سقوط بازار بورس newsmen های اخیر از جمله بیل مور به واشنگتن دی سی دعوت شده بود تا شخصا فیلم EBE در نوع مشابه از مصاحبه و توزیع این فیلم را در عمومی. ظاهرا ، به دلیل سقوط بازار ، آن زمان بود مساعد نیست احساس شد. در هر صورت قطعا آن را مانند روش فرد را به اطلاع عموم مردم از extraterrestrials به نظر می رسد ، اما این امر در همراهی با اقدامات سازمان شود که در این مقطع زمانی انجام داد که به نوبه خود راه نمی دانم دست پاچه.

   مور همچنین در اختیار داشتن بیشتر پرونده های دلو چند صفحه از آن از چندین سال قبل به بیرون درز و جزئیات پروژه supersecret بایگانی اسناد امنیت ملی که توسط آنها شده بود تکذیب کرد تا زمانی که به تازگی. در نامه ای به مدیر سناتور جان گلن بایگانی اسناد امنیت ملی از سیاست جولیا B. Wetzel نوشت : «ظاهرا وجود دارد و یا هوا پروژه نیروی نام دلو ، که سر و کار داشتن با بشقاب پرنده ها بود. تصادفا ، نیز وجود دارد پروژه بایگانی اسناد امنیت ملی با این نام». بایگانی اسناد امنیت ملی را دلو پروژه معاملات به طور خاص با «ارتباطات با بیگانگان› (‹sEBE).

   در داخل برنامه دلو ‹Snowbird› ، پروژه پروژه برای تست پرواز یک هواپیمای بیگانه در بهبود داماد دریاچه ، نوادا بود. این پروژه تا امروز که در آن مکان. به گفته فردی که با این نسخهها کار در دریاچه داماد ‹مردم ما خیلی بهتر از هم جدا در نظر گرفتن همه چیز از آنها در قرار دادن آنها به هم. فرد دیگری را دیدم بشقاب حال وارد شدن به سایت تست نوادا در ماه مارس 1988 trucked. هنوز هم شاهد یکی دیگر از مخبر نعلبکی بودن در آن مکان به خاک سپرده شد (خدا می داند که به هر دلیل) در هفته دوم ماه اوت 1988 بود.

   اگر دولت احساس می کنند که مجبور شد به اذعان به وجود بیگانگان در زمین ، به لحاظ شواهد بسیاری از جمله دره هادسون sightings در طول 4 سال گذشته ، Wythevllle ، sightings ویرجینیا در ماه اکتبر و نوامبر سال 1987 ، خلیج فارس نسیم ، sightings Florlda که در آن مدارک و شواهد مستندی را در قالب عکس های برجسته و نوار ویدیو بود بین نوامبر 1987 و مه گرفته از l988 ، دریاچه sightings برتر سال 1987 و sightings در داخل و اطراف لاس وگاس ، نوادا و نوادا آزمایش سایت ، و گرفتن در نظر «فریب بزرگ» و بدیهی است که دشمن از قصد EBE آن را ممکن است برای مصلحت محمدجواد – 12 به اعتراف به EBE ، اما پنهان کردن اطلاعات در mutilations و آدم ربایی از انسان ها و حیوانات.

   عظمت باید در رانندگی مشکل بیش از چند ‹در بالای› به نوشیدن. اما آنچه در مورد بقیه از ما؟ بسیاری از sightings گزارش آن در حال تمسخر وحشیانه توسط دولت حمایت ‹debunkers› مانند فیلیپ Klass ، سردبیر سابق ارتباطات هوایی برای هواپیمایی هفته و فضا فناوری ، دانشمند ناسا جیمز Oberg و میزبان از دیگران است. هنگامی که حقیقت ظهور می کند ، اگر آن را همیشه می کند ، چگونه است که این نخ نما ، درمان نادرست از شهروندان کاملا سالم ، طبیعی و وطن پرست رفتن به توجیه؟

   حالا شما بپرسید : «چرا که نه من در مورد هر یک از این شنیدم؟» چه کسی فکر می کنید شما می توانید آن را از آشنا شدید؟ دن به جای؟ تام Brokaw؟ سام دونالدسون؟ اشتباه. این مردم فقط اخبار خواندن. آنها آن را پیدا کند. آنها خانم ها که تماس و مصاحبه با شهود و تأیید اظهارات در داستان آمدن بیش از سیم یا اسوشیتد پرس یا UPI. آن را دوست ترجیح می دن پایین رفتن به Wytheville ، ویرجینیا و به همین دلیل حفاری 4،000 sightings گزارش در ماه های اکتبر و نوامبر سال 1987 وجود ندارد. بهتر که تام Brokaw یا شخص دیگری باید اعتبار خود را در این نوع از داستان معرض خطر هستند. تام Brokaw؟ تام می خواهد سام دونالدسون اعتبار خود را به خطر. هیچ کس ، اما هیچ کس در حال رفتن به شهرت خود را در معرض خطر از جمله ایده های عجیب و غریب صرفنظر از اینکه چگونه بسیاری از مردم گزارش sightings از 900 پا اشیاء در حال اجرا آنها را خاموش جاده ها است. در مورد sightings Wythevllle ، ده ها تن از کامیون های با ناسا حرفی در طرف موفق به بهره newsmen. و آنهایی را که پرسیده بود که ناسا انجام بررسی آب و هوا مطلع شده بودند.

   خوب پس شما را از آنچه در مورد دانشمندان ما… آنچه در مورد کارل ساگان بپرسم؟ اسحاق آسیموف؟ آرتور سی کلارک؟ آیا آنها در دست نیست؟ اگر کارل ساگان می دانستند ، بعد از آن او بود ارتکاب تقلب بزرگ از طریق درخواست از عضویت در انجمن سیاره ، ‹برای هوش فرازمینی جستجو. یکی دیگر از جدول کلمات متقاطع را که دولت ایالات متحده افسردگی میلیون ها دلار در هر سال است در تلسکوپ رادیویی Arecibo ، پورتو ریکو که توسط دانشگاه کرنل. دانشگاه کرنل است که ظاهرا برای سیگنال ها را از فضای بیرون را جستجو ، نشانه شاید که کسی در خارج وجود دارد.

   چه در مورد ایزاک آسیموف؟ مطمئنا پررونق ترین نویسنده علمی تخیلی در تمام دوران می توانست به حال حدس زده است که باید وجود داشته باشد عظیم سرپوش گذاشتن. یک فرضیه کنونی این است که ، با توجه به شواهد موجود ، به نظر می رسد که EBE را در حال تلاش برای بازسازی گونه های خود را با هزینه ما است. آنها ظاهرا رنج می برد یا به نوعی از هولوکاست هسته ای و یا آنها ممکن است در پشت یک منحنی زنگوله ای شکل تکاملی که در ذات آنها ‹devolving به جای در حال تحول می باشد. در هر صورت ، با توجه به کالبد شکافی چند از بیگانگان که به بیرون درز خارج ، در EBE اند atrophied سیستم گوارشی و دیگر مشکلات فیزیکی است. این امر برای تلاش خود را برای عبور نژاد با حساب ما به عنوان خلاصه شده ‹مزاحمان در توسط Budd هاپکینز (از مطالعه دقیق زن ایندیاناپولیس که ، بیش از چندین سال تولید 7 متقابل نژاد بیگانه هیچ کدام از بچه ها چه کسی او را به نگه داشتن اجازه داده شد. نه این که او به خواست).

   هر چه پاسخ به این حقایق غیر قابل انکار. ابعاد و تعداد افرادی که گزارش گم شده در هر سال است از نزدیک نگهبانی مخفی دولت است. (از سال 1980 حداقل 20،000 کودکان گزارش شده است گم شده در هر سال.) گاو mutilations (بیش از 14،000 سال 1973) به طور رسمی توسط دولت به عنوان در نظر گرفته ‹جعل. آدم ربایی بشر به طور رسمی توسط دولت به عنوان یک «فریب» شناخته می شود. آخرین نظر سنجی ها نشان می دهد که 88 ٪ از آمریکایی ها همه بر این باوریم که زندگی هوشمند در سیارات دیگر است و این احتمال بیش از 20 میلیون آمریکایی را دیده اند ، چه آنها که تصور می شود بشقاب پرنده. اما دولت ایالات متحده رسما رد ‹saucers پرواز› به عنوان یک «فریب. شما چه فکر میکنید؟

   بهترین توصیه من می توانم به شما بدهد دفعه بعد که دیدن بشقاب پرنده و awed توسط صفحه نمایش واضح خود را از فن آوری و چراغ های زرق و برق دار از رنگ خالص است :

   اجرای این مثل جهنم عذاب

   درباره نویسنده ، جان لیر…

   کاپیتان هواپیمایی بازنشسته اتفاق می افتد که به خلبان تنها برای برگزاری هر گواهینامه FAA هواپیما. او ماموریت مخفی سیا در مرکزی و جنوب شرقی آسیا ، شرق اروپا ، شرق میانه و آفریقا بین 1966 و 1983 پرواز کرد. او به عنوان کاپیتان پرواز را چک کرده و خلبان برای بیش از 10 خطوط هوایی متفاوت است.

   جان برگزار می شود 17 رکورد جهانی را از جمله سرعت در سراسر جهان در لیر جت مدل 24 ، مجموعه در سال 1966. او با جایزه PATCO برای airmanship برجسته در سال 1968 ، و یادبود Symons موج ارائه شده است. او جوانترین آمریکایی برای صعود به Matterhorn در سوئیس در سال 1959 و در سال 1970 و متعلق به skippered آمریکا قایق جام ، گفتگو با خود ، از مارینا دل ری بود.

  • از این لینک ممنون During the period between 1979 and 1983 it became increasingly

   obvious to MJ-12 that things were not going as planned. It became

   known that many more people in the thousands) were being abducted

   than were listed on the official abduction lists

   این شبیه همون جریان پیغام ارسیبو ست، که شکل سر یک گری با چشمهای واقعیش و این پیام برای ما که گروهی که قبلا با شما همکاری کردند دروغگو بودند به ما اعتماد کنید..

 31. واقعا وحشتناک بود!

 32. میگم خوب اگه کار موجودات فرازمینیه خیلی راحت می تونستن کل بدن رو همراه خودشون ببرن . دیگه چه کاریه که بخوان رد پا از خودشون جا بذارن؟

  یه مورد دیگه هم که به ذهنم میرسه اینه که آرم موسسه ی Information Awareness Office یه کم مشکوکه از تر کیب هرم و all seeing eyes که مربوط به شیطان پرستان هست استفاده شده . ممکنه کار اونا باشه . به هر حال اینم یه احتماله .

 33. يك مطلبي كه ديشب يادم افتاد:
  در قسمتي از رباعيهاي نوستر اداموس آمده كه در زمان ظهور آنتي كريست (دجال) موجوداتي با سرهاي بزرگ و چشمان سياه بميان انسانها ميان كه بعد از مدتي نقابشون بكنار ميره و مشخص ميشه بسيار خونخوار و سفاك هستند تا اينكه خود شيطان هم به چشم رويت ميشه.
  دوستاني كه مطلب اصلي رو دارن لطفا بنويسن.

 34. (((فیل اشنایدر ، که در سال 1990 به علت مرگ مشکوکي فوت كرده است سابقا ادعايي کرده بود درباره ارتش آمریکا و نیروهای نظامی بین المللی از جهان ديگركه از او نقل قول ميكنيم :

  “زمين درگیر،درگيري هاي مداوم با بیگانه در فضا شده است “از هر دوطرف ، زیرزمینی و بالاتر از سطح زمين . او گفته بود …)))

  بچه ها اين نكته به نظر من خيلي ي ي قابل تامل تر هست كه در متن بالا آورده شده و حدس خود منو كه اين ها وقتي ميان از فضا ،همينجا و در زير زمين پايگاه دارن رو تاييد مي كنه …

  • بله لیلیانا جان در پایگاه های خاصی در زیرزمین به خصوص امریکای جنوبی انسانها با موجودات بیگانه در پروژه های سری همکاری دارند، به خصوص گری ها در مدارکی که افشا شدند، در مستند فست واکرز راجع به این موارد افشاگری شده و همینطور افرادی که ربوده شدن و به این مکانهای زیرزمینی رفتند و انسانها و گریها رو دیدند که روی انها ازمایش انجام دادند

 35. در ضمن تا بحال اين جريان كه چنين اتفاقاتي به طور مكرر در مورد حيوانات اتفاق افتاده در نقاط مختلف زمين رو داشتيم كه يكي از موارد اون اين بود كه برداشت اعضاي حيوانات بدون خونريزي و با دستگاه خاص بوده اما
  ان چه در اين گزارش مهم هست اين هست كه مورد انسان بوده ! و ديگه اين كه

  1: چرا اعضاي برداشته شده سمت چپ !!!!!!!!!!!!!!هستند ؟

  2: چرا بايد اين كار در حين زنده بودن شخص انجام ميشده؟

  3:چرا اگه به اعضاي بدن احتياج بوده ،هم سمت چپ و هم راست رو برنداشتن؟

  4: چرا نبردن توي آزمايشگاه ويا همچين جايي انجامش بدن؟ گزارش قتل ميگه آني بوده يعني درجا غافلگير شده و اين عمل روش انجام شده ؟

  5: توي گزارش اشاره اي به تغيير مكان مقتول بعد از قتل نشده و بنوعي گفتن همونجا كشته و رها شده . اما چرا؟

  توجه شما رو به يك نكته ديگه هم جلب ميكنم : شايد اين شخص آدم خاصي بوده كه چيزيهايي در وجودش به طور خاص براي تحقيق احتياج بوده چون محرز هست كه اعضا براي كار خاصي برداشته شده ……
  اما مسئله اينه كه شايد نميتونستن خود اونو بدزدن و ببرن يعني شرايطش نبوده و …در نيازشون تعجيلي بوده …

 36. مارمولک و خزنده و این حرفا کدومه؟ من که عمراً این چیزا رو قبول ندارم. به نظر من کار یه گروه با یه آیین خاصی بوده که خواستن یکی رو قربانی کنن تا مثلاً روح شیطان رو شاد کنن و ازین چیزا…

 37. با تشکر از لیلیلنای عزیز ، من خیلی خوشحالم که به خصوص در نظرات این صفحه همه خیلی راحت و بدون این ترس که مورد تمسخر قرار بگیرند از نژاد خزندگان فضایی(یا زمینی) صحبت میکنن.و خیلی خوبه این فضا اینجا به وجود اومده.من قصد دارم بعد از ترجمه چن مطلب، مطلب جامعی در موردشون تهیه کنم و بفرستم، امیدوارم که همینطور بشه

  • خواهش ميكنم . الان مطلب ديگه اي شنيدم از يه خبرنگار كه نزديك نكا يه شكارچي توي يه جنگل 3 سال پيش يه دايناسور مرده كه جسدش كاملا تازه بوده پيدا كرده و خودش عكس گرفته از اون …و دارم روي اين هم تحقيق ميكنم.

   • سلام .از ليلياناي عزيز و ufolove تشكر.منم راجع به اون دايناسور در جنگلهاي نكا يه فيلم كوتاه ديدم تو بخش خبر شبكه 4 ولي با كمال تاسف هرچي منتظر نشستم تا تو خبرهاي شبكه هاي ديگه ببينمش ديگه اثري ازون خبر نبود و ديگه پخش نشد.ممنون ميشم فيلمشو بذلرين اگهدارينش.جسد روي درخت بود و خيلي تازه!

   • در ضمن به نظر خيلي راحت ميشه با ليزر بدون خونريزي اين برشها رو درست كرد همون طور كه تو عكسا هم ميبينيم دور همه برشها يه حالت سوختگي وجود داره!با توجه به اينكه امريكاي جنوبي مهد انواع قاچاق مواد مخدره و مافياي خطرناكي دارن اينجور قتلهاي عجيب و فجيع خيلي اونجا رايجتره و نيازي نيست به موجودات ماورايي ربطشون بديم!!!!!
    و جراح طرف خيلي ناشي بوده چون احتمالا ميخواسته هموروئيد بيچاره رو عمل كنه يجا درش آورده 🙂 🙂 🙂

   • این همونی بود که رو درخت پیدا کردن؟ یادم نبود تو نکا اتفاق افتاده بود. پس هیچی اون که قاچاق شد رفت

   • بله شكارچي بيجاره مجبور شد اونو بده به چند نفر كه به همراه يك هلندي اومده بودن از ميراث فرهنگي و ………….بعد گفته شد خوك ك ك ك !!!!!! بوده . شر قضيه كنده شد و رفت هلند

 38. واقعا جالب بود…

 39. شما نگاه کنید ما با اون ها چه کار کردیم وقتی چند تا از اون ها رو پیدا کردیم وقتی یه بشقاب پرنده می بینیم چی می شه؟
  با موشک … اونا هم دارن احتیات می کنن تازه اونا مغزشم بدن پس میزارنش تو یه بدن ساخته شده توسط خدشون تا انسان رو خوب بشناسن می خوان نظر ما رو راجع به خدشون بدونن گاو رو بردن چون دیدن با انسان رابطه زیادی داره چرا شیر نبردن ؟ چرا زرافه نبردن؟
  دلیل داره اونا می خوان ببینن ما تا چه حد جنبه داریم از نظر جنبه من فک نکنم جرات نزدیک شدن به ایران رو داشته باشن 😀

 40. كساني كه ممكنه فكر كرده باشن ما مذهبي هستيم، يه كامنت هم تو بحث شق القمر گذاشتم اگه بخونيد اطلاعات خوبي هم داره.

 41. نمی خواهم مورد خارج از بحث بگم ولی دین با هدف هایی نازل شد اگه شما بتونید این هدف ها رو به تنهایی دنبال کنید دیگه نیازی به مذهبی بودن نیست مذه برای مردم قدیم که ذهن محدودی داشتن نازل شد

 42. این سوراخ ها بوسیله مشعل هوابرش ایجاد شده است ، این مشعل ها بالای 3600 درجه حرارت تولید میکنند و استفاده لحظه ای در بافت ها باعث ایجاد سوراخ میشود. از نظر روانی هم بیجه ابرانی افراد و زنده تو کوره آجر پزی مینداخت

 43. راستي اين بيجه خيلي شايع بود كه ميگفتن افراد با نفوذي در پروندش دست داشتن! شايد اونم بدون اينكه بدونه براي گري ها كار ميكرده.

 44. البته بگم بیگانگان انسان خوب میشناسن .این امواج ماهواره ها که در فضای داخل و خارج زمین پراکنده هستش باید درمورد ما زیاد بدونن

 45. دقیقا نحو ه ی قطع عضو بدون خونریزی و این چنین تمیز منو یاد فصل اول سریال معروف و پرطرفدار دکستر انداخت که در اون قاتل زنجیره ای بسیار تمیز و بدون خونریزی اعضای بدن رو قطع می کرد و روش کارش به این شکل بود شخص مورد نظر رو پس از پاره کردن گلوی شخص مورد نظر و کشتن آن در مکانی سرد او رو یه صورت عمودی از پا آویزون می کرد تا کل خون از گلوی آن شخص خارج شود و بعد خیلی تمیز شروع به قطع عضو می کرد. البته نظر من این است که این کار پلید بوسیله انسان انجام شده و هیچ انسان عاقلی نمی تواند باور کند کار فضایی ها باشد. به شما پیشنهاد می دم فصل یک سریال دکستر رو ببینید!

 46. عالی بود .و خیلی هم توپ .تصویر دل خراش بود اما حال به هم زن نبود ..واسه من که آدی بود ..

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: