EBE تنها موجود فضايي نجات یافته سقوط رازول


برداشت رسمی از رویداد رازول این میباشد که هیچگونه سفینه بیگانه ای بر روی زمین سقوط نکرده است.اما شواهد انباشته شده حاکی ازچیزهایی با منشا ناشناخته میباشد که پایین آمده و پس از پیدا شدن به دلیل تکنولوزی باورنکردنی مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

https://i0.wp.com/www.exopolitics.org/images/Exo-com-52--Roswell-Crash.jpg

مشهورترین شاهد سقوط رازول یک سرهنگ بازنشسته به نام فیلیپ کورسو است . او در کتاب شگفت انگیزش با عنوان  روز بعد از رازول  توضیح میدهد که در سال 1961 دستوری از ژنرال ترودو که آن زمان مسوول تحقیقات -رویدادها و تکنولوژی ارتش بود دریافت کرد مبنی بر انتقال محرمانه لاشه باقیمانده واقعه  رازول به آزمایشگاه Monsanto، bell ، IBM و تعداد محدودی کمپانی دیگر.

مامور قانونی تحقیق آقای بیل مک دونالد بر پایه مصاحبه عمیق با شاهدین زنده شامل گروهی از ضد جاسوسی که در آن محل بوده اند و پس از بررسی دقیق از شواهد  در طی 5 سال تحقیق هیچ تردیدی در مورد منشا وسیله نقلیه نداشت مک دونالد میگفت وسیله نقلیه رازول به وسیله تمدنی فرازمینی ساخته شده جامعه ای که چند عضوش را برای بررسی سایت های هسته ای ما از دست داده است.

https://i0.wp.com/inventionideasblog.com/wp-content/uploads/2010/06/roswell-ufo.jpg

وقتیکه او در مورد وسیله نقلیه رازول حرف میزد بیاناتش را با سکوت و لحنی محترمانه بیان مینمود.

خواندن داستان سیاره ای که دو خورسید در آسمانش بودند.11 فضانورد زمینی به مدت 13 سال بر روی این سیاره سپری کردند دو نفر از آنها فوت کردند دو نفر باقی ماندند و بقیه در 1978 بازگشتند که در حال حاظر فوت نموده اند. این اطلاعات مربوط به گزارش serpo میباشد که حدود 3000 صفحه حجم دارد.

رونالد ریگان بایستی بین 6 و 8 مارس 1981 از قضیه سقوط دو سفینه فضایی در نیومکزیکو و جزییات آن آگاه شده باشد. اطلاعات لازم توسط w.casey سرپرست سابق سازمان سیا و سپس وزیر دفاع

c.weinberger و مشاورین مختلف به او داده شد.آنها یک نجات یافته داشتند که به او EBE میگفتند.یک بیگانه از سیاره serpo که 42/38 سال نوری از زمین فاصله داشته و در سیستم ستاره ای زتا رتیکولی قرار گرفته است.

ALIENHEADWOUNDED3.jpg

گزارش نهایی پروژه serpo در چهارشنبه 2 نوامبر سال 2005 منتشر شد پس از مشاجره ای طولانی  به دلیل پایان محدودیت زمانی پروژه های سری دولتی (25 سال) بخشی جزیی از پروژه برای اعلام به جامعه آماده شد.

ایالات متحده آمریکا به وسیله بیگانگان در 1947 بازدید شده است اما شواهد زیادی وجود دارد که آمریکا هزاران سال است که به وسیله تمدن های مختلفی با منشا فرازمینی مورد بازدید قرار گرفته است.

در جولای 1947 اتفاقات مشخصی در نیومکزیکو روی داد در طی یک طوفان دو سفینه فضایی در Datil نیومکزیکو سقوط کردند ارتش ایالات متحده هر دو منطقه را محاصره نموده و مواد بازمانده و بیگانه زنده مانده را با خود بردند.

به او EBE1 گفته میشد که مخفف ورود بیولوژیکی فرازمینی بود.این مخلوق انسان نبود.تمام مواد وEBE مربوط به سقوط اول به پایگاه هوایی رازول منتقل شدند EBE جراحات کمی داشت که درمان شد.سپس به لوس آلاموس منتقل شد که امن ترین و حفاظت شده ترین پایگاه در جهان است.

شرایط مخصوصی برای EBE جهت تطابق با محیط ایجاد شد مواد باقیمانده سرانجام به دیتون اوهایو به قسمت تکنولوژی بیگانگان پایگاه هوایی ایالات متحده منتقل شد.

سقوط دوم تا اوایل 1949 به وسیله تعدادی از مزرعه داران پیدا شد.در آنجا بیگانه زنده ای نبود تمام مواد باقیمانده به پایگاه هوایی sandia در Albuquerque نیومکزیکو منتقل شد .

در سفینه فضایی اول 5 فوت شده و یک بیگانه زنده بودند بدن فوت شدگان به Wright field اوهایو منتقل و در شرایط فریز نگهداری شد.سرانجام آنها به لوس آلاموس جایی که محفظه های مخصوصی برای محافظت از اجساد فوت شدگان ساخته شده بود منتقل شدند.

در جایی که فضاپیمای دوم سقوط کرده بود 4 بدن پیدا شد.بدن های آنها به شکل زیادی متلاشی شده بود باقیمانده ها به پایگاه هوایی ساندیا و لوس آلاموس منتقل شدند.هر دو سفینه سقوط کرده به یک شکل طراحی شده بودند و بدن های پیدا شده هم شکل بودند آنها مشخصه انسان نداشتند به جز چشم ها ، گوش ها و دهان. بدن های آنها با ما فرق میکرد همینطور پوست و تنفسشان .خون آنها قرمز نبود و مغزشان کاملا با مغز انسان ها فرق میکرد دو چشم مختلف داشتند شاید به دلیل شفافیت و وضوح زیاد سیاره آنها.

EBE1 تا 1952 زنده ماند و در آن سال مرد.اگر چه او ارگان های صوتی شبیه انسانها نداشت ولی به دنبال اجرای یک https://i2.wp.com/www.alieninfluence.com/images/zeta_reticuli.pngعمل جراحی توسط پزشکان ارتش قادر شد تا ارتباط برقرار کند.او بسیار باهوش بود و خیلی سریع انگلیسی را فقط از طریق گوش دادن به پرسنل نظامی که مسوول حفاظت و مراقبت از او بودند یاد گرفت.او در منطقه ویژه ای در لوس آلاموس و ساندیا (Albuquerque) مقیم شد.

اگرچه طیف مختلفی از پزشکان نظامی ، محققان و تعدادی از افراد انتخاب شده EBE را مورد بررسی و تحقیق قرار دادند ولی او هرگز ناراحت یا عصبانی نشدEBE به پرسنل کمک کرد تا محل دقیق و آیتم ها و جزییات دو سفینه سقوط کرده را بفهمند.

EBEتوضیح داد که چه جایی از جهان زندگی میکرده است.ما به آنجا سیستم ستاره ای زتا رتیکولی میگوییم که در حدود 40 سال نوری (42/38) از زمین دور است.برای سفینه بیگانگان 9 ماه زمان میبرد تا این فاصله 40 سال نوری را طی نمایند.سفینه فضایی آنها میتواند از طریق نوعی تونل فضایی مسافرت کند.از A به B بدون داشتن سرعت نور برای سفر.

ارتش مطمئن بود که هر دو سفینه فضایی در نیومکزیکو آسیب زیادی دیده اند.هر دو سفینه به وسیله محققان ماهر مورد بررسی دقیق قرار گرفتند ابزارها خیلی پیشرفته تر از آن بودند که دانشمندان بتوانند آنها را رمزگشایی کنند بنابراین هر دو سفینه در منطقه حفاظت شده ای در غرب انبار و نگهداری شدن.

به دنبال جستجوی نیروی هوایی ایالات متحده و سیا چندین مطالعه مستقل علمی در طی دوره پروژه کتاب آبی اجرا شد MJ12. تصمیم گرفت که نیروی هوایی ایالات متحده تمام بررسی ها در مورد مشاهده یوفو را بایستی متوقف نماید. دلیلش این بود که ایالات متحده با فرازمینیان ارتباط برقرار کرده بود ایالات متحده نسبتا مطمعن بود که بررسی زمین توسط فرازمینیان ستیزه جویانه و دشمنانه نبود.آنها همچنین دریافتند که حضور بیگانگان یک تهدید فوری برای امنیت ایالات متحده نیست.

به علاوه جامعه شروع کرده بود تا اعتقاد پیدا کند که یوفوها واقعی هستند شورای امنیت ملی دریافت که اگر اطلاعات مربوط به یوفو و ملاقات بیگانه ها افشا گردد منجر به ایجاد وحشت عمومی در جامعه خواهد شد..

بنابراین ام جی 12 وشورای  امنیت ملی  تصمیم گرفتند که تمام تحقیقات بایستی بدون اطلاع یافتن جامعه به وسیله آزاد نشدن اسرار در مورد یوفوها و بیگانه ملاقات شده و بایستی به صورت سری ادامه پیدا کند. و در صورت افشا شدن ممکن است ترس و تزلزلی را در بین رهبران مذهبی در سراسر جهان ایجاد نماید.

تمدن فرازمینی EBE1 به جایی رسیده است که ما به آن جامعه EBEN میگوییم این نامی نیست که آنها برایش انتخاب کرده باشند این نام را ارتش انتخاب کرد.طول عمرشان بین 350 تا 400 سال است تکنولوژیی که آنها استفاده میکنند هزاران سال از ما جلوتر است زمان در سیاره) EBEN که خودشان به آن serpo میگویند ) خیلی با سیاره زمین فرق میکند.یک روزشان در حدود 40 ساعت طول میکشد و با حرکت دو خورشیدشان اندازه گیری میشود .خورشیدهای آنها شبیه خورشید ما نیستد در طول 40 ساعت آنها در روشنایی روز به سر میبرند به جز دوره کوتاهی که هر دو خورشید به افق میرسند .

EBEN در نهایت صلح به سر میبرد و هرگز به انسان (موجود انسانی آنجا ) و یا حیوان آسیبی زده نمیشود .در کنار EBEN سیاره فرازمینی دیگری وجود دارد که سرویس مخفی آمریکا در مورد آن میداند تا اندازه ای که در 1961 در کانادا به او (احتمالا اشاره به سقوط سفینه ای از سیاره مربوطه در کانادا – مترجم) زندانی Tartaloid میگفتند.تا زمانیکه در 1962 فوت کرد . سفینه فضایی مربوطه جمع آوری شد و در محدوده مورفلون لیورپول در اطراف پایگاه هوایی ادواردز آزمایش شد اما در نوادا منطقه 51 مجموعه دریایی گروم نگهداری شد.

این حقیقت که ایالات متحده شواهدی در دست دارد که سیاره ما مورد ملاقات بیگانگان قرار گرفته است باعث شد که در طول سالها برنا مه های مختلف و موثری برای حفاظت از این اطلاعات ایجاد شود. پروژه DOVE به مجموعه ای از ارایه اطلاعات ناقص توسط همه سازمانهای اطلاعاتی ارتش اطلاق میگردد .

همکاری های زیادی بین دولت ها ، پایگاه هوایی و صنعت فیلم سازی ایجاد شد اولین پروژه همکاری در فیلم The day the earth stood still بود و فیلم برخورد نزدیک یک همکاری بین نیروی هوایی و صنعت فیلم سازی برای فریب دادن جامعه بود.

آنها در حال حاضر شروع به برانگیختن احساسات مذهبی بشریت کرده اند که به طور فزایندهای برای اسرار پدیده یوفو و ملاقات بیگانگان مشکل آفرین است …

alien38.jpeg

alien-head.jpg

2147354.jpg

 

با سلام خدمت همگی دوستان و همینطور رامتین جان عزیز امیدوارم از این مطلب استفاده لازم رو برده باشید انشاالله اگر عمری باشه و پروردگار یاری کنه مطالب دیگه ای در این زمینه ترجمه میکنم به خصوص در مورد EBE دوست داشتنی و شرایط بدنی موجودات فوق و اینکه اصلا اونا موجود زنده بودند و یا ربوت که فکر میکنم خیلی جالب باشه .

هر گونه بهره برداری از این ترجمه با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com آزاد میباشد

مترجم : مهدی. ن ( مهدینار )

ایمیل : mehdinar76@yahoo.com

منبع : http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2010/09/15/ebe-the-only-survivor-of-the-roswell-crash/

پ . ن : با تشكر فراوان از دوست خوبم مهدينار عزيز بابت ترجمه و ارسال اين مطلب.منتظر مطالب ديگر هستيم.ممنون .

چيزي كه نظرم را جلب كرد نزديكي سيارات گليس به سيستم ستاره اي زتا رتيكولي است. آيا مي خواهند حقيقت را كم كم به ما بگويند؟

Posted on اکتبر 15, 2010, in EBE تنها نجات یافته سقوط رازول, منطقه 51 رازول, زتا رتیکولی. Bookmark the permalink. 230 دیدگاه.

 1. دوست عزیزم مودی منظورم خدای نا کرده توهین و یا عصبانیت نبود. دوست خوبم منظور من فقط درباره روشن شدن خودمان است. در ابتدا بگویم که اتفاقا جواب یک سوال من را ندادی مساله کفر یا غیر کفر نیست سوال من همانی است که کمونیستها در اوایل کار می پرسیدند و ریاضیدانها جواب آنها را دادند. متاسفانه شما نتوانستید جواب مرا بدهید. سوال این بود : آیا خداوند می تواند سنگی بسازد که نتواند بلند کند؟ پاسخ بسیار ساده است: جمله سوالی از دو قسمت تشکیل شده است. 1- آیا خداوند می تواند. این را p می نامیم. دوم که نتواند بلند کند. این را q می نامیم. q با توجه به معنی برابر نقیض p است. در نتیجه در سوال جمع نقیضین پیش آمده و سوال غلط است. بله جواب همین بود باید می گفتی: سوال شما غلط است. مثاالی دیگر آیا این سگی که همه اش سیاه است، همه اش سفید است؟ آیا گلی که سرخ است، آبی رنگ است؟ همه این سوالها غلط است زیرا ما ابتدا ماهیت را تعریف کرده و بعد نقیض آن راسوال می کنیم. پس شما جواب مرا ندادید. اصلا نزدیک جواب هم نشدید. حالا می پرسید چرا این سوال را از مودی عزیز پرسیدم؟ چون مودی جان سوال کرد فرمولی برای روح داری؟ در واقع مودی جان شما پرسیدی برای چیزی که فیزیکی نیست چیزی فیزیکی بده! یعنی سوال شما هم جمع نقیضین و غلط بود. تمامی عرفا از جمله منصور حلاج فلسفه داشتند. همانگونه که هنگامی که دستش را بریدند به صورت خود مالید. گفتند چه می کنی؟ گفت نماز عشق دو رکعت است و وضوی آن درست نیست مگر با خون. تمامی عرفای ما از مولوی و حافظ که ناگهان گفت نزدیک شیراز دیدم که جهان از من سرچشمه می گیرد و … در برهان ملاصدرا هست. اگر فرمولی متافیزیکی برای روح خواستید برهان ملاصدرا را بخوانید دوست من. در تمام علوم باید قانونی باشد حتی علوم کله سر(کیمیا-لیمیا-هیمیا-سیمیا-ریمیا) در ناوال هم قانون داریم. ناوال باید 3 یا 4 شاخه باشد.به گفته جبران خلیل جبران به تعداد انسانها راه برای رسیدن به خداوند است اما از راههای متفاوت. به هر حال هر راه رسم و رسوم خود را دارد. مثال می زنم: عرفا خود را کشتند تا بتوانند بین دو نفر ارتباط از راه دور در قرون گذشته ایجاد کنند اما علم آمد و با اختراع موبایل همه مردم می توانند ارتباط ایجاد کنند! شما که عارف هستید آیا می دانید که هاله اطراف بدن شخصی که به دنبال علم است آبی رنگ می شود و به سبز می زند؟ آیا می دانید که هاله شخص پرنورتر می شود؟ بیخود نییست که ائمه تا توانسته اند به علم آموختن و نشر آن توصیه کرده اند. نمونه احادیث در اصول کافی فراوان است. بیخود نیست که مسلمانان جهان را با علم بعد اسلام تکان دادند. هیچ می دانید که راهی که کارلوس کاستاندا در 13 سال با دین دون حوان پیمود ما مسلمانان در 2 ماه طی می کنیم. دین ما سریعترین دین در راه عرفان و پرسرعت ترین آنهاست. ولی راهنمایی خوب هم باید داشته باشید وگرنه اسباب بازیهای سر راه شما را منحرف می کند. هیچ می دانید که متحدین(مثل جن و …) در همه دینها از جمله دین هندو و برهما بیشتر سعی می کنند شما را گول بزنند؟حتی در دین اسلام هم خود را به شکلهای مختلف در آورده و به ما راهنمایی های غلط می دهند. در کتابهای دون کارلوس هم گفته شده که آنها سعی می کنند که انرژی ما را بربایند. تناسخ دروغی محض از طرف آنان است. به طور مثال در اوایل قرن بیستم یک سرهنگ دختری را با هیپنوتیزم به زمان عقب برد و وقتی به زمان کودکی اش رسید سپس صدایش کودکانه شد اما وقتی به زمان عقب برگشت ناگهان سکوت شد و بعد صدایش مردانه و کلفت شد و گفت قبل از بدن دختر در بدن مردی بوده است و…. این اتفاق را دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا بررسی نمودند. آنها پنجاه سال بعد آن اتفاق، روحی از خود ساختند و نامی خود ساخته با مشخصات خود ساخته به آن دادند. سپس آن را احضار نمودند روح آمد و در بدن یک دختر صدایی مردانه درآورد و همه مشخصاتی که ساخته دانشجویان بود را به آنها داد! روح وجود دارد اما دیدیم که احضار روح چه نتیجه مسخره ای داشت. روحی خود ساخته که موجود نبود پس این از کجا آمد؟ از آنجا که مغز انسان تواناترین مغز جهان است. انسانها مغزی دارند که با آن چه چیزها که نمی آفرینند. در کل منظور این است که دوستان عزیز بدانند تا کسی گفت انرژی کیهانی فوری نگویند درست است و… انسان حتی خود من احتیاج به آموختن دارد. به قول نیوتن تمام اینها را که دانستم تازه فهمیدم در کنار دریا مشغول بازی با صدفهای خالی و سنگریزه ها هستم در حالی که دریا در جلوی من گسترده است.

  • عشق و برکت خداوند جاری در زندگیت باد
   دوست من نه کمونیستها حقیقت و میدانند نه ریاضی دانها -پس به آن استناد کن که حقیقت است.
   و آن بود که قبلا گفتم.
   راجبه سگ سفید و سیاه هم غلط گفتی
   این یکی علمی میگم-توسیه میکنم کمی هم فیزیک کوانتم بخوانی :
   خلاصه میکنم مراجعه کن به گربه shordinger داستان گربه و بمب و جعبه

   راستی چطور نمیدانی دانشمند که عرفا از هزاران سال قبل ارتباط کشف کرده بودند
   ولی دانشمندان تازه اسمشو گذاشتند تله پاتی
   دانشمند عزیز این متحدین که میگی اسمشون غیرارگانیک است
   در ضمن اصلا هم متحد با هم نیستند
   طولانیش نکنم من سازشم:
   فقط به این جواب بده البته اگه دوباره سراغ تقلب و کتاب نر یی:
   اگر خداوند عادل است
   و تناسخ وجود ندارد و خدا به هرکس فقط یک زندگی میدهد
   پس عدالت خدا در خلق یک نوزاد فلج چه میشود؟
   you are in dharma

  • فرشاد جان ممنونم
   اگه خودتون گیرش اوردی برام ارسال کنی ممنون میشم
   فارسی یا انگلیسی فرقی نداره اما اولویت با فارسیه
   ایمیلمم که اوندفه نوشتم
   ممنون

  • آقا فرشاد دمت گرم..خوب آسفالت کردی
   کل سایتو خرافات و آیینهای هندویی پرکرده..جدا دمت گرم
   _________–
   خب خدا ازون بچه ی فلج به مقدار تواناییش کار میخواد(که البته زندگیه اون بچرو هم بر اساس چیزی که هست بهش هدیه میده)..شما هم مودی جان معلومه که برخلاف ادعای عرفانی بودنتون بدجوری زندگیه دنیارو دوس دارین که ازین مثالا میاری..داداش بیبین..جمعش کن
   به نظر ما اگه تناسخ واقعیت باشه خدا در حق ..حالا خودم ظلم کرده چون با عدالتش جور درنمیاد بجای اینکه یه بار روحمو بالا ببره هی به این دنیای پست تبعیدم کنه(البته به غیر از مساله ی رجعت)
   بقول همون ضرب المثل معروف..مرگ یه بار شیونم یه بار ..زندگی یه بارش شیرینه (یه بار زندگی کنی یه بار سختی بکشی یه بارم متعالی بشی(البته تو مرحله ی زندگیه دنیوی))فقط..حال و حوصلشو ندارم دوباره از اول بیام تو این دنیا..مگه بیکارم!؟..خودتون میدونید ادعاییم ندارم..یه آدم معمولیم مثل خیلیای دیگه

   • سلام جناب سعید

    اینکه شما حوصله نداری دوباره برگردی به کالبد فیزیکی مشکل خیلی هاست

    ولی دست شما نیست

    درست مثل اینکه یکی بگه حوصله ندارم درس بخونم-غذا بخورم-نفس بکشم-کار کنم-فکر کنم

    اگر دقت کنید خواهید دید که درون ما چیز دیگری است بسیار متفاوت از چرندیات بیرون

   • سلام دوست عزیز

    شما خدا را چگونه شناختی و چگونه باور کردی؟

    شما نا باوری و شگفت زدگی خود را با اگرهای ابتدای جمله نمایان می کنید

    این مشکل شماست نه خدا

    اینکه درک و باورش برای شما سخت است مشکل شماست

    اگر یکی از اگرهای شما درست از آب دربیاد که وای به حال شما و امثال شما و عمری که تباهش کردین

    بی شک هیچ تکراری پسندیده و حکیمانه نخواهد بود مگر اینکه علتی مهم و بزرگ داشته باشد.

    دست از ترس و تعصب بردارید بیشتر تحقیق کنید.

    انکار کردن چیزی که نمی دانیم و درستی یا نادرستی آن را تجربه نکرده ایم منش یک خردمند نیست

  • سلام جناب فرشاد

   شما درباره کدام علم حرف می زنید؟

   علمی که ندارید؟

   درباره کدام ائمه صحبت می کنید؟

   افرادی ساخته تخیل خودشما؟

   آیا شما خدا را خلق کردید یا خدا شما را؟

   چقدر از صحت نظریات ذهنی خود مطمئن هستید؟

   چقدر از خدا و حقیقت میدانید؟

   اگر اسلام چیزی باشد که شما می گویید مسلما ارزش پیروی کردن ندارد

   اسلام و تمام ادیان حقیقی ظرفیتی نامحدود برای جذب خرد در انسانها قایل هستند.

   تنها ادیان ساختگی انسان عظیم الشان را به حیوانی دوپا مبدل ساخته اند که دائما در پی سوراخی برای پناه گرفتن و چیزی برای

   خوردن است.

   بی شک انتظار نداشته باشید که همه چیز به شما گفته شود.

   چه 1400 سال پیش

   چه اکنون

   حقیقت از آن جسوران است و آنها که شهامت راه دادن آن را به قلب و زندگیشان داشته باشند.

 2. محمد مهدی دوست عزیز کافیست در گوگل سرچ خود تایپ کنید Dispelling the myths of 2012 – Maurice Cotterrell و یا همان اسم ماوریس کوترل maurice cotterell مایا شناس مشهور که رمز شکنی برخی کتیبه ها را انجام داده است. ایشان 10 اشتباه خود را در مقاله ای طی سال 2009 بر اساس کتیبه ها و یافته های خود جمع آوری نموده و نام آن را افسانه 2012 نهاده است و در دسترس همگان قرار داده است.

 3. اشتباها تایپ کردم ماوریس کوترل 10 اشتباه خود را گفته است. ماوریس کوترل 10 اشتباه افراد معتقد 2012 را گفته است

 4. موجودات فضایی در آزمایشگاه انسان ها

  مطالعات فوق سری آمریکا

  اين تصوير فريمي است متعلق به يك قطعه فيلم معروف و جنجالي به مدت ۲ دقيقه و ۵۵ ثانيه كه توسط فردي كه خود را ((ويكتور)) معرفي كرده است و به صورت مخفيانه از پايگاه فوق سري (گروم ليك )واقع در منطقه ۵۱ مكاني كه به گفته بسياري از محققين مركز ازمايش هاي سري دولت امريكا در رابطه با بشقاب هاي پرنده است خارج شده است. در اين فيلم از يك موجود فرازميني – از نژاد خاكستري ها – تحقيقاتي به عمل مي ايد.

  ویکتور اذعان كرد چنانچه هويت اصلي او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسيد. (ادعاي وي درست بود چرا كه بسياري از كساني كه اقدام به افشاي اين مسايل كرده اند توسط دولت ايالات متحده به قتل رسيده اند.)او به بسياري از شبكه هاي خبري مراجعه كرد تا فيلم را براي عموم پخش كنند. ابتدا به شبكه خبري فاكس Fox TV مراجعه نمود. اما ان شبكه به علت مشكلاتي كه قبلا به خاطر پخش فيلم مستند كالبد شكافي موجود فرازميني برايش به وجود امده بود از قبول ان فيلم سر باز زد. ان مشكلات بخاطر ان بود كه پس از پخش فيلم جنجالي ميان موافقان و مخالفان ان فيلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبكه فاكس در نظر مخالفان صحت فيلم خدشه دار شود. و كمپاني فاكس نمي خواست بار ديگر متهم به دروغ پراكني شود. ضمن ان كه پخش چنين اخباري براي شبكه هاي معروف امريكا خشم دولت ان كشور را برايشان به ارمغان مي اورد.سر انجام شبكه اي مستقل در لوس انجلس به نام Rocket Home Pictures قبول كرد كه در حضور يك كارشناس بشقاب هاي پرنده – ديويد مورتون – ان را براي عموم پخش كند . پس از پخش فيلم مورتون فيلم را براي بينندگان اينگونه تحليل مي كند:

  فيلم صامت در محيطي نيمه تاريك فيلم برداري شده است. نيم رخ دو مرد نمايان است كه يكي از انها يونيفرمي نظامي با يك درجه ستاره روي اپل شانه اش به تن دارد. و يك نفر ديگر كه صورت خود را پوشانده و دست وي در تصوير مشخص است و به نظر مي رسد كه يك پزشك است. انها در محلي نشسته اند كه سيمها ميكروفونها و وسايل پزشكي در ان اتاق به چشم مي خورد. نورهاي ضعيفي نيز روي يك دستگاه چشمك مي زند كه به نظر ميرسد ضربان يك قلب ضعيف را نشان مي دهند. كل صحنه از پشت يك ديوار شيشه اي فيلم برداري شده است. طرف ديگر ميز موجود كوچك قهوه اي رنگي با سر بزرگ و چشمان سياه وجود دارد كه چهره او براي هزاران نفر از ربوده شدگان اشناست. يك فرازميني! وي سپس با بيان چند نشانه در حركات ان موجود احتمال بيمار بودن ان را مطرح مي سازد. ان گونه كه از چهره ي وي پيداست دچار نوعي ناراحتي نيز مي باشد.

  وي ادامه مي دهد : پوستش صورتي مايل به قهوه ايست اما قسمت سر ان موجود بنفش رنگ است و اثراتي از كوبيدگي روی ان ديده مي شود به طوري كه احتمالا از نوعي ناراحتي در قسمت جمجمه رنج مي برد. فيلم ادامه پيدا ميكند و در ادامه شاهد نوعي تشنج شديد در ان موجود مي شويم. در لحظه اي از فيلم دهان ان موجود به خاطر اعمال پزشكان باز شده و مقداري از محتواي اب دهانش به بيرون ميريزد. در اين لحظه دستگاه نمايش ضربان قلب ان موجود ناگهان به طرز عجيبي يك نوسان شديد را نشان ميدهد. در اين لحظه مردي كه لباس نظامي به تن دارد علامتي مي دهد و دو پزشك ديگر بلافاصله به كمك مي ايند. اين قطعه فيلم ناگهان در قسمتي كه پزشكان مشغول مداواي ان موجود هستند به پايان مي رسد

  واقعي يا دروغي؟

  صحت اين فيلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسياري ان را حقيقي مي دانند و بسياري نيز جعلي. ديويد مورتون پس از ديدن فيلم متقاعد شد كه فيلم حقيقي است به خاطر تطابق و همخواني فيلم با اظهارات ربوده شدگان.
  ان موجود شباهت بسياري به موجوداتي دارد كه ربوده شدگان تحت هپينوتيزم شكل و شمايلشان را باز گو كرده اند. اين نوع معروف از فرازميني ها كه براي تمامي يوفولوژيست ها اشناست به خاكستري ها (grey) معروفند . نشانه بعدي كه صحت فيلم را تقويت مي كند اطلاعاتي است كه پايين فيلم به نمايش دردر مي ايند .

  DNI/27 و سمت راست ان اعدادي كه به نظر مي رسد براي نشان دادن ساعت و دقيقه و ثانيه به كار مي روند DNI ممكن است به كلمه (اداره اطلاعات نيروي دريايي- Department of Naval Intelligence) دلالت كند . بخشي كه در منطقه ۵۱ مشغول به كار است و بسياري از مردم از فعاليت هاي ان و حتي وجود ان بي اطلاعند . ضمن اين كه جورج ناپ خبرنگار تلويزيون هم زماني كه جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمنداني بود كه مستقيما روي پروژه يوفو ها كار ميكردو سپس تمامي اطلاعات خود را منتشر كرد و باعث جنجال بزرگي شد.) براي روشن شدن ادعاهاي باب لازار چكهايي را كه به او طي مدت زمان كار كردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طي يك برنامه تلويزيوني نشان داد كه روي تمام انها مهر DNI خورده بود. اين مساله نيز صحت وجود چنين بخشي را در منطقه ۵۱ افزايش مي دهد.

  حالا مي رسيم به ويكتور. كسي كه به هيچ عنوان از ترس كشته شدن هويت خود را فاش نكرد. سوالي كه مطرح مي شود اين است كه وي چگونه توانست اين فيلم را با وجود كنترل شديد از ان محل خارج كند؟ تهيه كننده برنامه اي كه فيلم را براي عموم پخش كرد مي داند كه ويكتور چگونه فيلم را از پايگاه خارج كرد. ويكتور به وي گفته بود كه او برنامه ريزي دقيقي انجام داد تا در لحظه اي كه كسي نظارتي بر رويش ندارد فيلم ها را از روي نوار به سي دي و دي وي دي كپي كند. ضمنا وي عمدا صداي فيلم را حذف كرده تا مبادا هويت و امنيت خود و كساني كه در فيلم نمايش داده مي شوند به خطر افتد.

  وي ضمنا به تهيه كننده برنامه گفته بود كه مردي كه در اكثر صحنه هاي اين فيلم كنار ان موجود ايستاده و دستش را به سمت سر خود مي برد تله پات نيروي نظامي بوده كه با حضور خود در انجا برقراي ارتباط تله پاتيكي براي كمك به ان موجود را به عهده داشته است!(اين نكته كه موجودات فرازميني با تله پاتي ارتباط برقرار مي كندد امري حتمي و پذيرفته شده است.)

  چون در فيلم ضعف و بيماري ان موجود كاملا اشكار بود براي همين تهيه كننده برنامه از ويكتور راجع به اين كه ايا ان موجود پس از ان واقعه مرده يا خير سوال كرد. ويكتور جواب داد مطمئن نيستم. همين قدر مي دانم كه ديگر از ان موجود براي تحقيقات علمي و مصاحبه استفاده نكردند!

  و در پايان طبق اظهارات ويكتور صداهاي اين فيلم كه وي بنا به دلايلي انها را حذف كرده علاوه بر امنيت خود و ديگر افراد مشاهده شده در فيلم اين است كه طي انجام اعمالي بر روي ان موجود سعي مي شود اطلاعات تكنولوژيكي و فني نيز از ان به دست ايد. كه خود ويكتور يا انها را نمي دانسته يا نمي خواسته بگويد. ضمنا اين مساله كه ايا ان فرازميني به ميل خود انجا بوده يا از سانحه ي سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نيز نا معلوم است.

 5. چرا ماجرای راشیبا 2 حذف شده ؟

 6. سلام بر دوست عزیزم مودی. شما می گویی غیرارگانیسم و این نشان می دهد که فقط تقلیدی از کتابهای دون حوان را می نمایی. غیر ارگانیک یعنی غیر اندام زنده در حالیکه آنها اینگونه نیستند و خود دون حوان آنها را alley در کتاب نامیده که معنی آن متحد می شود.اتحاد هم در اینجا نوعی پیمان است که می گویند نگو ولی می گویم که با پا مهر می شود و نه با دست. اما چه سود شما که منطق و ریاضی را قبول نداری چه سود؟ زیرا به آدم بی منطق نمی توان چیزی گفت؟ شرمنده من نباید بگویم ولی شما در هپروت سیر می کنید نه ملکوت. عشق را اگر می دانستی چیست به نامش که درود می فرستی دیگر حرف از بی منطقی نمی زدی. راستی جن با پری چه فرقی دارد؟ تو که میگویی اسم آنها را من اشتباه می گویم بگو ببینم تولید مثل پری چه فرقی با تولید مثل جن دارد؟ بگو آنها را به چند طریق می توان دید؟ بگو دنیای آنها چه تفاوتی با دنیای ما دارد؟اما جواب نمی خواهم چون کسی که نداند که خداوند از برای ریاضی نگهبانانی قرار داده از ناسوت فقط یک طبقه بالاتر نرفته و خودت هم اعتراف کردی منطق نمی خواهی و منطق ریاضی غلط است. در این صورت همه چیز غلط است. گفتم که عرش هم برای خود قانون دارد وگرنه جبرییل به پیامبر نمی گفت از این به بعد را نمی توانم بیایم. من بحث را همینجا تمام می کنم زیرا به انسانهایی که به غلط می گویند به عرفان دست پیدا کرده ایم و دم از عشق و اینها می زنند و بی منطقند سخنی ندارم. بحث باید در قانون موضوع بحث باشد و بی قانونی در خداوند که هستی مطلق است راهی ندارد. اما هر جهان قانون خود را دارد. رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند به درآی تا ببینی طیران آدمیت. موفق باشی و امیدوارم از وادی عشق دروغین بدرآیی. دیگر سخنی با شما ندارم. چون اصلا منطقی نیستید. پاسخی هم نمی دهم و قبلش معذرت می خواهم. 14سال پیش شخصی در تهرانسر مارا به منزل خود توسط یکی از شاگردانم ( شاگرد درس ریاضی) دعوت نمود. این شاگرد که بسیار دم از عرفان می زد از استاد عرفان خود خیلی تعریف می نمود. من با شاگردم به تهرانسر رفتم و وارد منزلی شدیم و خلاصه استادش با من صحبت کرد و به در و دیوار نگاه می کرد. زیرا در آن موقع از کوه به پایین پرت شده بودم و تازه عمل شده بودم.بگذریم چرا به درودیوار نگاه می کرد. استادش به من گفت که شما باید 7 زیرگروه پیدا کنید و از هرکدام 7000 تومان( آن موقع زیاد بود) بگیرید و تعداد هفت سرگروه دارید. در شب فلان انرژی کیهانی که هر 100 سال یکبار می آید به شما می رسد. آن موقع هنوز خبری از گلد کوییست نبود ولی به جرات می توان او را یکی از حقه باز ترین عرفا نامید که استادم در عرفان مچ او را باز کرد. قضیه ای دیگر. 10 سال پیش در کرج رفتیم برای دیدن خانه ای. آنجا پسری 12 ساله بود که می گفت امام حسین را می بیند و از صبح تا شب مردم می رفتند تا او را ببینند. مرا قبول کرد. من رفتم اما استادم بعد دیدن من گفت کجا بودی گفتم فلان جا. گفت این پسر را اغوا کرده اند. اجنه به صورتی درآمده و در پیش او ظاهر می شوند و می گویند من امام حسینم. این پسر به زودی مشکل عظیمی پیدا می کند. درست است نمی داند اینها جن اند اما دارد جادوی سیاه انجام می دهد.

 7. محمد مهدی جان مقاله کوترل را برایت فرستادم تا چه در نظر آید.

 8. در ضمن مودی جان م در سن 16 سالگی کوانتوم خوندم و گربه شرودینگرو اینها برای دنیاهای کوچیکه اگه تو کوانتوم می خوندی با معادله شرودینگر و هایزنبرگ خودتو سرگرم نمی کردی . به اون الان می گن نظریه قدیمی کوانتومی . الان صحبت از الکترودینامیک کوانتومی نسبیتی و صحبت از نظریه گات و صحبت از بوزون هیگز و صحبت از ابرگرانش و ابرریسمان و نظریه gage و ابرتقارنه. در ضمن گربه شرودینگر یک مثال برای فهمیدنه و گرنه این فرمول برای اجسام بزرگتر از 1 میلیونم میلیونم یعنی 10 به توان 12- کاربردی نداره. اون که می گی خیلی قدیمیه . عزیزم uptodate باش هر چند الان منطق نداری به قول خودت. بای

  • آرزویی جز شادی و عشق و برکت بایت ندارم
   خداوند پشت و پناهت باشد
   در راه علم و معرفت و آموزش به مردم پایدار و سرفراز باشید
   صمیمانه و عاشقانه دوست دارم
   you are in dharma

  • سلام جناب فرهاد

   شما باز هم از مغز و علم بشری حرف می زنید.

   بزرگی می گوید:

   آنان که شهامت ربرو شدن با تغیرات شگفت انگیز را ندارند هرگز به حقیقت نخواهند رسید.

   هرگاه منطق را از سر بیرون راندی حقیقت آشکار می شود.

   این ما نیستیم که حقیقت را تعیین می کند این ما نیستیم که حقیقت را اداره می کند بلکه برعکس آن صادق است.

   حقیقت بسیار بسیار و بسیار عمیقتر و عظیم تر از ریاضی و منطق و علوم بیرونی است.

   اگر خود را به اینها محدود کرده باشیم پس بیشتر وجود خود را فراموش کرده ایم.

   فرمولها و استدلالها تا کجا می توانند ما را همراهی کنند؟

   آیا پیامبر اسلام منطق و ریاضی میدانست؟

   ————————————–

   اینکه شما به غیر ارگانیک می گویید جن فقط یک کپی برداری از اصطلاحات ناقص و مبهم دینی است.

   جن واژه ایست که می تواند مصادیق زیادی داشته باشد.

   هزاران مصداق.

   یعنی هر آنچه معمولا از دید ما پنهان باشد.

   تا قبل ازنیوتن همه درباره منطق حرف می زدند و ریاضیات- و انکار حقایقی که به نظر آنها ازمحالات بود.

   علم و منطق آنها چقدر دوام داشت؟

   اکنون شما به علم و منطق منکرین نیوتن می خندید چون حقیقت بر شما آشکار شده.

   حقیقتی که در هیچ کجای کتابهای مذهبی نوشته نشده بود!

 9. دوست عزیزم محمد مهدی مطالب وبلاگتان جالب بود و از آنها استفاده کردم. متشکرم

 10. مطلبتون عالی بود ممنون از زحماتتون.

 11. سلام؛ خوبید؟
  میلاد شمس الشموس، خسرو اقلیم طوس، شاه انیس النفوس، برشما تبریک و تهنیت باد

  جهت اطلاع شما دوست عزیزم مقاله ی باکیفیت وپرهزینه «شجره ملعونه 1» تنها به مدت محدود یک هفته برروی وب «هکران قلبها ومغزها» قرار گرفت لطفا ضمن اطلاع به دیگردوستان جهت دانلود آن اقدام نمایید. لینک دانلود و توضیحات تکمیلی در آدرس زیر
  http://antifbi.parsiblog.com/1762475.htm
  اللهم عجل لولیک الفرج

 12. مرتضی جان سلام . چند درصد انسانها اینجورین؟ هنوز خیلی مونده تام و تمام انسانها اینجوری بشن. درصد کمی اینجوری می شن.

 13. مرتضی جان اگر ما شواهد کمی از چیزی داریم آنگاه باید در مووردش بحث منطقی ( منطقی در دایره اون چیز) بکنیم تا برامون واضح تر بشه. مثلا جن از نظر ما ناشناخته است. اگر شما تمام کتابهایی که تو ایران راجع به این موضوع نوشته جمع آوری کنید 70 درصد کتاب روایاته و تجربیاتی از نویسنده نیست. یعنی مثل کتاب آزمایش فلوریدا که آلن برای دکتر جساپ(بعدا معلوم شد جساپ اصلا دکتر نبوده!) نامه هایی فرستاده بود. دکتر جساپ در کتابی به نام پدیده یوفو در موورد بشقاب پرنده ها شروع به تحقیق علمی کرد. او مردم را به فراخوانی دعوت نمود که طی آن تجربیات خود را برایش بفرستند. شخصی به نام آلن نامه های رمزآلودی برای جساب فرستاد و گفت طی سال 1943 در فیلادلفیا ارتش آمریکا با ایجاد رزونانسهای مغناطیسی توانسته است یک ناو را با سرنشینانش ناپدید کرده و در مکان انتقال ایجاد کند. این کشتی در فیلادلفیا ناپدید شده و در چند جای دیگر پدیدار شده بود. حتی گفته شد درطراحی این آزمایش انشتین نیز دست داشته است. ابتدا یک مه سبز رنگ پدیدار می شد و کشتی را در بر می گرفت. اما وضعیت برای سرنشینان دردناک بود. آنها را لخت می دیدید.آناه منجمد شده بوند و لی زنده. زمان برای آنها به گونه ای دیگر می گذشت. برخی از آنان در برابر افراد خانواده خود ناپدید و بعد پدیدار می شدند. برخی خود را ناگهان شعله ور در آتش یافتند. به هرحال از نظر انسانی این آزمایش کاملا شکست خورد زیرا آمریکا می خواست از این ترفند در برابر نازی ها سود برد. آلن در حاشیه کتاب جساپ نکاتی را یادداشت کرده بود و آن را برای رییس نیروی دریایی فرستاد. رییس نیروی دریایی در آن زمان( حول و حوش 1955) دستور تعداد محدودی چاپ کتاب را برای داخل سازمان داد. در حاشیه 3 نفر نظریات خود را نوشته بودند. اینطور به نظر می آمد که آنها انسانهایی فضایی هستند. زیرا اصطلاحات قدیمی و … را به کار می بردند. انگلیسی آنها خوب نبود. از نوشتن چنین بر می آمد که این کتاب دست به دست بینشان چرخیده و با هم مکالمه کرده اند. آنها موجودات فضایی را دو دسته کرده بودند. یکی که طرف ماست و دیگری که سعی در نابودی تمدن ما دارد. طبق نظر آنها بشقابهای پرنده بوسیله دستکاری فضا-زمانی حرکت می کنند.در این کتاب آنها سخنان دکتر جساپ را مسخره کردند زیرا او پیش بینی کرده بود که انسان با موشک و … به کرات دیگر می رود(در آن زمان هنوز گاگارین به فضا نرفته بود!!)آنها موشک را در برابر ماشینهای خود اسباب بازی می دانستند.خیلی صحبتها کرده اند و در آن کتاب نوشته اند به نظر می آید جساپ بتواند به بازسازی آزمایش فیلادلفیا کمک کند. تا اینکه جسد جساپ در 20 آوریل 1959 در خودرو اش کشف شد. با لوله ای که از اگزوز به داخل ماشین وصل شده بود خفه شده بود. یک ساعت قبل او به دوستش دکتر والنتین( کاشف راههای زیر آبی بیمینی که مربوط به تمدنی گمشده به ظن قوی آتلانتیس بوده مشهور می باشد هرچند برخی باستانشناسان این جاده های زیرآبی را طبیعی می دانند!) زنگ زده و گفته بود راز پروژه فیلادلفیا را یافته است و می آید که به او راز را بگوید!!به هرحال این راز سر به مهر ماند تا اینکه آلن را یافتند. او در سال 1925 تولد یافته و در سال 1994 فوت نمود.او در 22 آگوست 1986اعتراف کرد که تمام آن سه نفر خود او بوده اند و او اینکار را انجام داده و تمام آرمایش ساخته و پرداخته ذهن اوست. بگذریم من این کتاب حاشیه نویسی شده را که در 2003 چاپ شده بود توانستم گیر بیاورم و اگر خدا بخواهد می خواهم ترجمه اش کنم. اینها که گفتم گوشه ای از این کتاب حاشیه نویسی شده است.راستی چرا نیروی دریایی دولت آمریکا بخود زحمت داد و با خرج دولت کتاب را چند بار برای پرسنل ارشد خود چاپ کرد؟

  • واقعا چه چیز را میشه باور کرد و چه چیزی را نمیشه ! راست و دروغ چنان با هم عجین شده اند که قابل جداسازی نیستن . اینجور مواقع باید به قرآن پناه برد . راستی به نظر شما جهانهای دیگر از نوع احساس نیستند ؟

   • بله ما به جایی برای پناه بردن نیاز داریم

    ولی اگر به قرآن هم پناه ببرید دوباره شما را به درون خودتان راهنمایی می کند

    جواب در بیرن نیست در درون است

    قوه تشخیص همراه ما زاده شده

    تنها راه بیدار کردن آن است

    این نقطه تضاد و درگیری بین عارفان درون نگر و مذهبیان بیرون نگر است

  • عجب آقای فرشاد . حرف های شما شگفت انگیزه . من احساس می کنم به این سوال های من شما می تونی پاسخ بدی . چطور می شود که اجنه کسی را نشان می کنند. چطور انسان می تواند آن را در خواب بشناسد و از نیروهای ملکوتی و آن چه که الهی است تمیز بدهد . سوال دیگر درباره آدم هاست . ادم هایی که در خواب افراد وارد می شوند و از این طریق می خواهند به ان ها چیره شوند. راه شناسایی چنین خواب هایی از خواب های صادقه چیست . لطفا به من کمک کنید .

 14. سلام این ادرس رو که میگم یک سر بزن جالبه من که دارم دانلود میکنم
  http://vatandownload.com/2010/10/-engineering-an-empire.php#more

 15. با سلام .باید خدمت مدیر محترم سایت عرض کنم سایتتون به نرم افزارهای مخرب آلوده شده وبرنامه فایر فاکس سایت را به عنوان سایت تهاجمی بلوک کرده.با تشکر

 16. من خیلی دارم احترامتو نگه میدارم آقای رامتین…شما که همچین سایتی داری نباید به فکر این باشی که بازدید کننده ها مطالب رو باور کنن یا نه…این رو خود بازدید کننده ها باید تشخیص بدن…من بی کار نیستم که بیام یه همچین عکسی بسازم در حالی که اصلا بلد نیستم.بعد هم بیام بخوام تو همچین سایت کوچیکی نمایش داده بشه…متاسفم واست…مگه مثلا جعل تصویر من چه قدر میتونه تاثیر داشته باشه که من بیام همچین کاری بکنم…طرز فکرتو عوض کن آقا پسر.

  • سهند جان چرا ناراحت ميشوي. من خودم يك بار يك عكس يوفو گذاشتم هزار تا حرف زدند و گرنه دوست عزيز من خودم گفتم شما عكس را بفرست. من هم احترام همه را نگه ميدارم. ولي شما يك سري به مطلبي كه من عكس بشقاب پرنده طالقان را گذاشتم بزن. همه گفتند فتو شاپه يا فلان و فلان.كاري به درست يا غلط بودنش ندارم . ولي همه ما به ديد منفي به عكس ها نگاه ميكنيم وگرنه من كه از آن عكس لذت بردم. به شما هم گفتم عكس را يك جا آپلود كن من آدرس آن را بگذارم.ممنون.

 17. ممنون که نظرات منو پاک میکنی . قرار بود سانسور نداشته باشیم !

 18. نظر منم که پاک شده
  :))
  ((:

 19. دوست عزیزم صهبا ایمیلتونو لطف کنید اگر خدا بخواد جوابهاتون رو می فرستم.

 20. ممنونم Starseed لطفتون نسبت به من زیاده

 21. سلام دوست عزیز محمد مهدی
  من وبلاگ شما را مشاهده کردم و از آن لذت بردم. دوست عزیز من نمونه همین وبلاگ را در نرم افزاری در نمایشگاه پارسال رسانه ها دیده بودم که دو عدد سی دی بود و در مورد فرقه های ذاله صحبت می کرد. من کتابی نوشته ام که در آن تجربیات اینجانب وجود دارد و 11 سال پیش نگاشته ام اما هنوز چاپ نکرده ام زیرا چون در فصلی از کتاب صحبت از طریقه برخورد انسانها با موجودات نامرئی و متحدین و طریقه عادات آنها و برخی موضوعاتی بود که تا کنون در هیچ کتابی نیامده است، دوستان انتشاراتی گفتند قسمتهایی از کتاب که مربوط به این موجودات است، توسط وزارت ارشاد حذف می گردد. من هم در حال حاضر آن را مسکوت گذاشته ام. در این کتاب دو بخش وجود دارد که بخش اول عرفانی و 14 فصل است و بخش دوم علمی است زیرا اگر فلسفه و علم مخلوط شوند دیگر نه اثری از علم می ماند و نه فلسفه. در ابتدای این کتاب موضوعاتی موازی با موضوعات تحقیقی شما وجود دارد و خیلی از فرقه ها از جمله « اک» را زیر سوال میبرد. به هرحال وبلاگتان مفید است و امیدوارم با گفتن حقیقت مفیدتر شود. مشکل جامعه و سران آن در این است که همه چیز بد را پنهان کرده و چیزهای خوب آن را نمایش می دهند. مانند یک جاروبرقی چینی که ظاهر قشنگ ولی باطن بیخودی دارد. در نتیجه شخص باید مرارتها بکشد تا به کنه مطلب پی ببرد. مثلا آنقدر در مورد آیین های دیگر پنهان کاری می کنند که جوان ندیده ایرانی فکر می کند این حالا چیست و به دنبالش می رود و در حین جستجو به دو آدم ناباب برمی خورد که او را منحرف می کنند و به وادی دیگری می برند. خود جوان فکر می کند به سرچشمه حقیقت رسیده اما نمی داند که دارد آن را سروته می بیند. خود من چنین چیزهایی را فراوان دیده ام. با افراد در فرقه های مختلف برخورد داشته ام. حتی با کسانی که نامی از فرقه نمی برند. با افرادی صحبت کرده ام که با تریاک به دنیاهای دیگر می روند و پیوندگاهشان را تکان می دهند ولی نمی دانند که هاله خود را مثل لانه کرم کرده اند و اکتشافات آنها به یک ارزن سیاه هم نمی ارزد زیرا در دنیای فکر زندگی می کنند. همه اینها به خاطر پنهان کاری است. باید همه افکار را آزاد گذاشت تا خود راه اصلی را با چشم باز ببینند و دروغ را از راست تشخیص دهند. متاسفانه همیشه ما و اجتماع ما فکر می کنند با سانسور می توان آدمها را از سیاه به سفید کشاند. نه این طور نیست. خود من در سن 14-15 سالگی گفتم باید بهترین آیین را برگزینم و ابتدا مکتب و دین را کنار گذاشتم و سپس شروع به خواندن کتب مختلف زرتشتی( خالص آن در زمان هخامنشیان)، مسیحی، یهودی، هندو و… و تحقیق در مورد آنها کردم و در آخر بعد یک سال مذهب شیعه را دوباره برگزیدم. دینهای دیگر هم خوب است اما من این دین را برگزیدم. به نظر من بهترین آمد و البته بحثی هم نمی کنم و به بقیه دینها هم احترام می گذارم. زیرا اول باید دین نوح و ابراهیم و بودا و برهما(نوع خالص آن که عاری از بت پرستی است) و اسحق و یعقوب و موسی و عیسی و … را داشته باشی تازه اسمت می شود مسلمان. به هر حال سخن زیاد است و نمی توان همه چیز را گفت.

 22. بسیار عالی بود

 23. متاسفانه مرجع مقاله ترجمه شده ارائه نشده!!!
  بنابراین استفاده از این مقاله بدون ذکر مرجع فعلی هم مجازه!

 24. دوستان عزیز سلام. اگر خواستید با من تماس بگیرید و اینجانب را قابل بدانید ایمیل من اینه: friends.mathphysics@gmail.com

 25. سلام

  در پایان ترجمه نوشته بود تحریک احساسات مذهبی بشر .

  آخه احساسات چی . کشک چی …

  تو رو خدا تا صحبت از زندگی در سیارات دیگه می شه صحبت دین و مذهب و شیعه و سنی و این چرت و پرتها را نکنید .

  بسیاری مطالب هست که ما هنوز نمی دانیم .

  و به دلایلی در بسیاری از مذاهب درباره آنهاصحبتی نشده و شایدم بوده و توسط عده ای حذف و تحریف شده .

  حراقل در کتاب خردمند گوشه نشین اثر لوبسانگ رامپا که اینطور نوشته شده .

  معلوم نیست چی به سر این بشر زمینی اومده که اینچنین بی منطق و احمق و خودخواه شده .

  که حاضر نیست به موجودی غیر از خودش حق زندگی بده .

  پس لابد میلیاردها ستاره و سیاره و کهکشان بی هیچ دلیل و هدفی دارن دور خودشان می چرخند تا موجودات دوپا و احمقی مثل بشر زمینی سرگرم خوردن و خوابیدن و عیاشی و اسراف و ظلم و ستم خاله زنک بازی و جهالت و بی خبری باشیم و یه وقت از این رسالت خطیر و مهم خودمان عقب نمانیم .

  واقعا که باید به حال این زمینی ها گریست که در چه جهلی به سر می برند .

  هیچ نمی دانند و ادعا دارند و فکر می کنند که همه چیز را می دانند و رسیده اند به آخر خط.

  واقعا جای تاسف داره .

  اینهمه نادانی . این همه تکبر . این همه خودشیفتگی

 26. من کاری به نظریات دینی و غیر دینی نمیدم ولی سوالی برام ایجاد شده و اون اینه که گفته شده یوفوها خون قرمز ندارن ولی توی عکس که خون قرمز داره
  اگه واقعا این موجودات اومدن روی زمین پس چرا استفان هاوکینگ که توی خود ناسا فعالیت میکنه وجود فرا زمینیها رو یک فرضیه میدونه؟

  • چون هنوز کسانی که حقیقت را می شناسند و می پرستند حاکم زمین نشده اند

   بنابراین استفان هاوکینگ و امثال او بنا به دستور دیگران عمل می کنند و گرنه در ناسا به سر نمی بردند و اصلا زنده نمی ماندند

 27. lاعتفاد داشتن به هر مذهبی دور از منطق و خرد است

 28. آقا جمیعا خیلی باحالین اون بنده خدا پدرش در اومده رفته نشسته کلی ترجمه کرده بحثو کشوندین تو اسلام شیطان و… از بحث جدا نشین لطفا . بزنین تو خط اینکه چه جوری اومده ممکنه از پل انیشتن روزن استفاده کرده باشه

 29. موجود فضايي فقط تو امريکا ديده ميشه مگه ما مشکل بينايي داريم که نميتونيم ببينيمشون اين فقط زائده تخيل خيلي قوي يک سري انسان سر در گم مجهولول حال هستش داستان ميگين و ترجمه ميکنين دستتون درد نکنه ديگه مسئله رو با اسلام و بني اسراييل و مصر باستان و اعراب جاهلي ربط ندين بي مزه ميشه ميدونيم که اينا داستانه داستانتونو بخونين و ازش لذت ببرين پرت و پلا نگين ايه قراني نيارين

 30. دوست عزیز یکی آدرس اینترنتی این rocket home pictures رو بزاره ما هم بریم ببینیم . البته ما که یه سرچی کردیم چیزی جز صفحات زرد اینترنتی چیزی نیافتیم .

 31. راستی مگه لیبرالیسم چه مشکلی داره که اینجا یه عده مثل لولو باهاش رفتار می کنند ؟

 32. داش فرهاد شما هم عجب تخیلی داری ها !

 33. سلام.خواستم بگم که در سال 2012 جهان نابود نخواهد شد و تا تاریخ 2020 یا 2021 قادر به زندگی کردن هستید و اتفاق مهم در بین این دو سال خواهد بود.اما از شروع سال 2012 تا 2020 در کره زمین نا آرامی بیشتر خواهد شد و شاهد زلزله و طوفان و سونامی های عجیب و بیشتری خواهید بود و ناپایداری جوی و تداخل فصلها و خشکسالی و سرما در مناطق پیش بینی نشده خواهید داشت.و در بین سال های 2020 و 2012 هم کره زمین و دنیا نابود نخواهد شد بلکه شرایط ادامه زندگی برای انسان در بعضی قاره ها کم و یا حتی از بین می رود.که امیدواریم تا آن سال ها پروژه های علمی از جمله پروژهای کشف حیات در دیگر سیارات و ایستگاه های فضایی برای سکونت انسان بتواند امیدی برای ادامه زندگی بشر در هر جای این جهان هستی باشد.که هرچند نیازمند خرج ثروت زیاد و سخاوتمندی تمام کشورهای پیشرفته میباشد که به فکر زندگی آینده نسلهای خود باشند.با مطالعه اخبار جدید و پیش بینی های دقیق زمین شناسان و هواشناسان و تحقیقات سازمان ناسا در مورد اتفاقات پیرامون کره زمین متوجه میشوید که با تکیه بر دلایل و شواهد و پیش بینی های دقیق علمی که با استفاده از وسایل پیشرفته محاسباتی به دست آمده میتوان زمان وقوع بحران را تخمین زد و تعیین کرد.امیدوارم خود را درگیر فرضیات و مسایل مذهبی و پیش بینی های افراد و قوم های تمدن های قدیمی و حال نکنید.هرچند که آن سخنان اندکی درست باشند و تعدادی از آنها به وقوع پیوسته باشند. چون در آن صورت در سوال ها و خرافات تشکیل شده از قوه تخیل خود و دیگران غرق خواهید شد و چشمانتان را به روی حقیقت علمی که جواب تمام سوال های خود را در آن خواهید یافت میبندید.اسناد و مدارک علمی فاش شده و مخفی مانده در کنار یکدیگر قرار گرفته که این سخنان را برای شما گفته شد و بدیهی است که تمام این اسناد و مدارک را یکجا نخواهید یافت و باید حقیقت ها را در کنار هم قرار دهید.هرچند شاید این سخنان برای شما به سخره گرفته شود اما با اندکی تفکر و مطالعه قضاوت کنید.امیدواریم خداوند ما را در این راه سخت کمک و یاری دهد.در آرزوی سلامتی و صلح برای تمام انسانها

 34. …پس (اگر می توانند) با نردبامهایی خود را به آسمان کشند.آنجا لشکری است ناچیز از چند گروه شکست خورده به هزیمت رفته. (سوره ص – آیات 10 و 11 )

  http://www.apocalypto.persianblog.ir/post/89

 35. سلام دوست عزیز، بسیار از مطلب های خوبت که در وب سایت خودت قرار میدی تشکر میکنم ، فقط میخواستم بگم که آیا این مطلب ادامه داره یا نه با تشکر و آرزوی توفیق برای شما.

 36. Dooste Aziz Skat goft ke in ye frame az ye filme ke toolesh 2:55 hast.mikhastam bedoonam chetori in film ro mishe tahie kard? mercy

 37. آخی چقدر صورتش مهربونه، چرا مُرد؟
  EBE نگفت ماموریتشون چی بود؟
  چرا اومده بودن تو این خراب شده؟
  چرا دوباره سفینه اش رو درست نکرد که برگرده؟
  ممکنه دلیل زیاد شدن مشاهدات یوفوها این باشه که میان ببینن چه بلایی سر اون دو تا سفینۀ سقوط کرده اومده؟

 38. سلام آقای رامتین عزیز
  من یک فیلم چند ثانیه ای با کیفیتی عالی که توی یکی از روستاهای بندرعباس از تعدادی یوفو که تصورش هم سخته دارم میخوام در دسترس دوستان باشه و نمیدونم چطوری میتونم برات آپلودش کنم
  اگر با همین آدرسم ایمیلم توی فیس بوک سری بزنی میتونی توی آپلودی های اواخر مارس2013 ( اوایل فروردین 92) دانلودش کنی و خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: