نماینده زمین برای ملاقات با فرازمینی‌ها انتخاب شد


در حاشیه اجلاس عمومی اخیر سازمان ملل، نمایندگان حقوق فضایی بر سر انتخاب نماینده زمین برای خوشامدگویی به فرازمینی‌ها به توافق رسیدند و مازلان اوتمن، بانوی اخترشناس مالزیایی را به این سمت برگزیدند.

https://i1.wp.com/khabar.khabaronline.ir/images/position1/2010/9/un-16.jpg

محمود حاج‌زمان: سازمان ملل قرار است در اقدامی جالب توجه، خانم مازلان اوتمن، اخترشناس مالزیایی را برای انجام وظیفه واکنش هماهنگ بشر در هنگام تماس بیگانگان فضایی، تعیین کند.

به گزارش تلگراف، هنگامی‌که موجودات فضایی با سفینه خود بر روی زمین فرود می‌آیند و تقاضای ملاقات با رهبران زمینی را می‌کنند، به نزد خانم اوتمن برده می‌شوند. وی جزئیات شغل جدیدش را هفته آینده، در گردهمایی رویال سوسایتی در باکینگهام‌شایر اعلام خواهد کرد.

به احتمال فراوان پیشنهاد کاری جدید این خانم 58 ساله، واکنشی نسبت به کشف اخیر صدها سیاره فراخورشیدی است که به دور ستارگان خود در حال گردش هستند و تصور می شود که احتمال کشف حیات فرازمینی را بیش از هر زمان دیگری امکان‌پذیر کرده باشد.

خانم اوتمن که در حال حاضر رئیس مرکز سازمان ملل در امور فضای خارج از جو (Unoosa) است، در گفتگوی اخیرش با گروهی از دانشمندان گفته است: «جستجوی پیوسته برای ارتباطات فرازمینی، این امید را که روزی نوع بشر علائمی را از موجودات بیگانه دریافت کند، افزایش داده است. وقتی این اتفاق بیافتد، ما باید برای یک واکنش هماهنگ آماده باشیم. این واکنش باید تمام حساسیت‌ها را در رابطه با این موضوع مد نظر قرار دهد. سازمان ملل یک ساز و کار آماده برای چنین واکنش‌های هماهنگی است.»

پرفسور ریچارد کروتر، متخصص حقوق فضایی آژانس فضایی انگلستان که رهبری نمایندگان اعزامی این کشور به سازمان ملل را بر عهده دارد، می‌گوید: «اوتمن برای انجام نقش رهبر زمینی در برخورد با بیگانگان، بدون شک بهترین فرد است.»

طرح پیشنهادی انجام وظیفه اونسا برای واکنش به تماس فضایی‌ها، ابتدا در کمیته‌های مشاوران علمی سازمان ملل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و نهایتا به مجمع عمومی سازمان ملل فرستاده خواهد شد.

نظرات در خصوص نحوه خوشامدگویی به ملاقات‌کنندگان فرازمینی آینده متفاوت است. بر اساس عهدنامه فضای خارج از جو در سال 1967 / 1336، اعضای سازمان ملل توافق کردند تا از طریق ضدعفونی (استریل) کردن ملاقات‌کننده‌های فرازمینی، زمین را در برابر آلودگی گونه‌های فضایی محافظت کنند. اما اوتمن می‌داند که باید رویکرد بردبارانه‌تری را اتخاذ کند.

از سوی دیگر فیزیک‌دان معروف، استیفن هاوکینگ هشدار داده است که در مقابل متجاوزان بیگانه باید با احتیاط رفتار شود. وی گفته است: «من تصور می‌کنم که آنها احتمالا در سفینه‌های عظیمی زندگی می‌کنند و تمام منابع سیاره مادری خود را مصرف کرده‌اند. نتیجه ملاقات آنها با سیاره ما، بسیار شبیه زمانی است که کریستوف کلمب برای اولین بار قدم در خاک آمریکا گذاشت. ملاقاتی که پیامد خوبی برای ساکنین بومی آمریکا به دنبال نداشت.»

منبع :     http://www.khabaronline.ir/news-95570.aspx

پ . ن : حق ما را تو روز روشن خوردند. عيب نداره.

Posted on سپتامبر 26, 2010, in اخبار, اخبار فضايي. Bookmark the permalink. 86 دیدگاه.

 1. بان كي مون خيلي نامردي
  مگه قولشو به من نداده بودي

 2. نه خیر! من قبل از همه شماها تو صف بودم((: خودم کنار کشیدم ((:

 3. اگر تا حالا با انسانها ارتباط نداشتند پس لابد مثل انسانها اونا هم يكيو انتخاب كردندكه الان دل تو دلش نيست بياد با اين خانومه استقبال بشه.
  بيشتر يه نمايشه واسه آدماي روي زمين.لابد عنقزيبه كه اعلام كنن اونا اومدند و ازشون استقبال كرديم و ….
  اونا بيان من خودم بلدم چطوري باهاشون مذاكره كنم.

 4. با این اخبار به این نتیجه می رسیم که در زمانی نه چندان دور قراره چند گروه بشیم موافق و مخالف و خنثی ها گویی در برابر این روند به زور قرار گرفته ایم که باید با انها برخورد کنیم

 5. خوب به هر حال باید احتیاط کرد.
  احتمالش زیاده که تو آینده نزدیک فرازمینی ها به زمین بیان

 6. جالبه
  راستی این خانوم قراره به فضائیها چی بگه؟
  نکنه عصیانی بشه یه تیکه فضائیه پرت کنه ، جنگ ستارگان شروع بشه!
  :دی
  به نظر من باید کمیسیونی تشکیل بشه تا متن حرفهای نماینده بشر با فضائی ها رو معین کنه
  چون اگه قانون برای این کار نباشه ایشون هرطور که دلش بخواد زمین رو معرفی می کنه
  اگه جنگ بشه چی میشه!
  :دی

  • اینو گفتم هزار برام میگم اگه اونا میخواستن با ما جنگ کنن می‌تونن همین الان کل زمینو نبود کنن ! آخه مگه مریضن بیان همچین کاری رو با ما بکنن.

 7. نه واقعا اگه ما رو نماینده میکردن خیلی‌ بهتر میشد

 8. بايد م.حمود جون رو معرفي مي كردن تا قظيه فلسطين بين سياره اي بشه
  به روئساي قبايل سيارات حاشيه راه شيري سر بزنه
  قرارداد ساخت خودروي ملي سمند رو با سياره دوست و برادر نيبرو عقد كنه
  در دانشگاههاي خارج از منزومه شمسي در مورد دروغ بزرگ هلوماست صحبت كنه
  شايد فضايي ها گوش به حرفش بدن

 9. و اگر خواستید پروردگارتان را بشناسید پس به حل معما ها روی نیاورید بلکه به پیرامون خود بنگرید خواهید دید او با کودکان شما در حال بازی است . به آسمان گسترده نظر فرا دارید میبینید که او در میان ابرها راه میرود و دستانش را در اذرخش دراز میکند و با باران به زمین فرو میاید . نیک اندیشه کنید آنگاه پروردگارتان را خواهید دید که در گلها لبخند میزند سپس برمیخیزذ و دستانش را در درختان تکان میدهد . جبران خلیل جبران از کتاب پیامبر .دوستان عزیز خالق کل هستی خدامند است که از تمامی رازها با خبر است پس او را بشناسید به منای در ست و واقی چیزی که خود درک میکنید نه انچه که به ما میگویند

 10. سلام به همه دوستان عزیز مخصوصا رامتین جان.مثل همیشه مطلب خوب و قابل تاملی بود .مرسی .من فکر میکنم جدا از هرگونه شوخی و طنزی در اینده خیلی نزدیک باید منتظر شنیدن و وقوع اتفاقات باور نکردنی باشیم.زمانی که در این سطح همچین تصمیمی گرفته میشه بدون شک بر اساس احتمالات خیلی قوی هست نه یک پیشبینی ساده و بدون سند.این خبر به راستی تکمیل کننده اخباری بود که در گذشته می شنیدیم که کشورهای بزرگ دارن مقدمات این رویارویی رو اماده میکنن.حتی وقوع جنگ و کشتار.کاش در این زمینه اطلاعات کاملتری بدست بیاریم.با سپاس Ali Jarrah

 11. میخان فضاییها رو استریل کنن؟ فکر کنید فضاییه پاشو از سفینه میذاره بیرون بعد چن نفر با اسکاچ و سطل تاید و اب حمله ور میشن طرفش((:
  شباهت به کریستف کلمپ هم بعید نیست با سیارشون میشینن رو زمین و بعد از له شدن و کشته شدن انسانهای اطراف با خوشحالی به زتارتیکولی و خزندگان دوست و همسایه خبر میدن ما یک سیاره جدید خالی از سکنه رو کشف کردیم!

 12. در مستند fastwalkers افراد بازنشسته دولتی و محققین گفتند که حداقل 60 نژاد فضایی با دولتها ارتباط برقرار کردند و تمام این اخبارها و… فقط چیزهای رسمی و دلخوشکنک برای مردمه

  • کامورا
   راستی ما همه مون میدونیم فضائی ها هم اقوام مختلفی دارند و حتی نژاد ها و از اون بالاتر ممکنه موجودات مختلفی هم باشند
   پس چرا همیشه از موجودات فضائی با یه سر بزرگ خاکستری و چشم ها بزرگ تصویر میسازن؟!
   کسی میدونه؟

   • چون اینها خاکستریها هستند که بیشترین حضور رو در انجا داشتند و اجسادشون در دسترس بوده و در تعداد وسیعی در پایگاههای زیرزمینی همکاری میکنند و کسانی که ربوده میشن اکثرا توسط اینهاست و به نوعی من فکر میکنم کارای اجرایی رو اینا انجام میدن و توسط نژاد خزندگان ساخته شدند چون ماهییت خزنده مانند هم دارند

   • لابد خوشگلشون اینان مثل ما که خوشگل نژادمونو انتخاب کردیم دیگه.

   • پیشنهاد من خانومه Melissa Theuriau البته گویا ورژن ایرانی ایشون هم تازگی با عنوان میترا طاهری توسط دوستان دانشمند کشف شده، بماند که خوده بیچارش روحشم خبر نداره که از دم ایرانی تشریف داشته. امان از دل خوش این ملت خاله زنک.

 13. لاقل یه آدم خوشکل و خوشتیپ انتخاب می کردند
  اینا آبروی زمینیا رو می برن!
  بچه ها من خیلی خوشتیپم
  میتونید قیافه مو از فرهاد بپرسید
  وای اگه من انتخاب میشدم چی میشد
  :دی

 14. درود
  با نظر کامورای عزیز به گونه ای موافق هستم.
  مدتهاست که ارتباط با فرازمینیان شکل گرفته و دولتمردان به طرق مختلف در حال مذاکره با انها هستند.
  اگر قایق یا هواپیمائی در نقطه ای سقوط کند تمام دنیا برای پیدا کردن آن بسیج و همراه میشوند.
  حال پس از سقوط مواردی چون واقعه روزول فرازمینیان حتی دنبال گمشدگان خود نگشته اند؟
  از نظر من ارتباط با موجوداتی که صرفا بدلیل احوال پرسی این همه راه را آمده اند کمی غیر منطقی است.
  خود را تصور کنید که مثلا در زمین مشکل کمبود آب بوجود آید پس مجبور به جستجوی آن در خارج از زمین خواهیم بود
  کتاب گمشده انکی مثالی بر تائید عرض بنده است.
  در این خصوص با نظر آقای هاوکینگ موافق هستم. قطعا فرازمینیان بدنبال چیزی هستند که ما در زمین آنرا داریم !!! سریال جدید V در یکشنبه شبها از شبکه mbc Action تا حدی اشاره به همین ماجراست. توصیه میکنم آنرا ببینید.
  تا چندین سال قبل کسی در خصوص بیگانگان یا اطلاعی نداشت یا به جنبه شوخی و داستانهای تخیلی می نگریست اما با اتخاذ روشهای نوین دولتمردان در تلاش آماده سازی اذهان عمومی جهت پذیرائی و ارتباط جدی با آنهاهستند.
  یا شاید زمینه ساز جنگی جدید در لوای حضور فرازمینیان.
  سپاس

 15. وبلاگ با دو موضوع جالب آپدیت شد از جمله»فراماسونری و ایلیومیناتی در صنعت موسیقی»
  اگه سر بزنید و نظر بدید خوشحال میشم

  http://westsun.wordpress.com/2010/09/27/نمادهای-فراماسونری-و-ایلومناتی-در-صنع/

  مهدی محمدی

 16. اون وقت سوالی که اینجا پیش میاد اینه که اینا با چه زبانی می خواهن صحبت کنند؟اینگلیسی؟

  • بنده خدا سلام
   اگه فضائی ها انگلیسی بلد بودن ، اینا حتما اینکارو می کنن
   اما حالا که این موضوع منتفیه از راه انتقال افکار(تله پاتی) و یا صحبت کردن بر اساس اصول ریاضی و هندسه استفاده میشه (همانطور که اونا برای انتقال پیام از اشکال هندسی کشنزارها استفاده می کنند)
   می خوام یه موضوع دیگه مطرح کنم هرکسی اطلاعی داره بگه :
   ارتباط هایی که در تمدن های باستان اتفاق افتاده به چه صورت بوده آیا با تله پاتی بوده یا اشکال هندسی(از بعضی سنگنوشته ها برمیاد که از این راه استفاده می کردن) یا شاید هم زبون همو می فهمیدن!

 17. سلام
  بابا این خانم به این لحاظ انتخاب شده که خودش شبیه بیگانگان بوده است
  وگرنه عزیزانی مثل خواهر جولی یا خواهر برونی یا …. بهتر ارتباط برقرار میکردند

  برقرار باشید

 18. راستی خدای نکرده با این سر و وضع لخت و بی حجاب وای وای این آبرو واسمون نمیذاره

 19. سلام رامتین من یک قالب خوب برای وبلاگ wordpress می‌خواستم از کجا پیدا کنم ؟ می‌خوام شروع کنم مطلب بنویسم فقط کار کردن با این wordpress یکم مشکله آخرین مطلب وبلاگ قبلیمو گذشتم که خیلی‌ قدیمیه نمیدونم با چی‌ شروع کنم بنویسم

 20. آقا شما دیگه خیلی خیلی حاتون بده و تو توهم هستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. راستی‌ این زنه یا مرده؟

 22. سلام جالب بود خودت اين مطلبو تهيه كردي يا….

 23. مهدي محمدي من عقايدم به شما خيلي نزديكه ها خوش امودي برادرم
  سايتتون پربار
  دوستتم

  • خواهش می کنم
   نظر لطفته منم خوشحالم
   هر روز بیا سر بزن و نظر بده
   من سعی می کنم روزانه مطلب بالا بزارم

   • آقا مهدی واقعا از سایت خوب و بسیارررررررر مفیدت لذت بردم برات نظر هم گذاشتم . البته میدونم که نظرم رو….

   • راستی توی «وبلاگت » به عنوان مثال نوشتی :رای آن دسته از عزیزانی که نمی‌توانند کلیپ ویدئویی را دانلود کنند، ما از تصاویر مختلف کلیپ، حدود 20 عکس تهیه «کرده‌ایم» که آنها را نیز برای دانلود قرار «می‌دهیم» . مطمئنی که این وبلاگ رو تنهایی اداره میکنی ؟!!!!!!

   • آقا تقی سلام
    من برات ایمیل زدم و جواب دادم اما ایمیل فرستاده نشد فکر کنم آدرست اشتباهه
    اون مطلب نوشته من نبود برا همین آخرش منبعش رو ذکر کردم میتونی ببینی
    نظرتون هم با عرض معذرت حذف شد بدلیل توهین به برخی افراد! که نمیتونن اینجا از خودشون دفاع کنن
    درباره موسیقی هم من اطلاعاتی دارم اما این مطلب اصلا بحثش رد موسیقی نبود بلکه افشای خواننده هایی که به علاقه منداشون خیانت کرده اند و روحشون رو تسخیر نموده اند
    میتونی یه بار دیگه فیلم رو ببینی مطمئنم نظرت عوض میشه
    ازت ممنونم

 24. farazamini koja bod
  agaram mohtamal bashe
  fasele besiare

 25. رئيس جمهور منتخب ما يعني آقاي احمدي ن‍‍‍ژاد بهترين گزينه براي اين شغل بود كه متاسفانه فرصتش از دست رفت…چون ايشون سرگرم حل مسئله 11 سپتامبر و ساير مشكلات جهان بود.

 26. khanom javon tari nabod

  hala fara zamini koja bod

  ina ham maghzeshon kerm khorde

 27. آینده همه چی رو مشخص می کنه
  شاید ایشون در آینده مسئولیت و پستش بزرگتر از حال حاضرش باشه!!!
  و اصلا شاید از محیط جغرافیایی کشورمون هم بیشتر باشه!

 28. رامتین میخوای یهو بترکونی تا الان نزاشتی؟؟؟؟؟

 29. با کامورا و منتظر موافقم .

 30. درود بر دوستان عزيز
  مطالب جالبيه منم شيفته مطالب اسرار آميز باستاني و ساير تمدن ها و بيگانه ها و … هستم
  اينجا اشاره شد به اينکه 2/3 بشريت از بين ميرن منظور همون پيش بيني 2012 است ؟
  راستي من اتفاقي چند تا مستند پيدا کردم تو نت اسم هاشو ميذارم خواستي معرفي کن به همه برن دانلود کنن
  Where-are-all-the-ufos
  Alien.Earths
  (جهان موازي)Horizon.2002.Parallel.Universes
  Ancient.Aliens.The.Evidence
  Bermuda
  Aliens

  اين ها را من دانلود کردم
  مي تونيد از سايت هاي
  p30day.com
  http://www.Downloadha.com
  به صورت رايگان دانلود کنيد
  يکش راجب اقوام باستاني و بيگانه ها است مايا و منطقه اي در مکزيک و …
  البته اگر دوستان نمي تونند دانلود کنند وقت کنم قسمت هاي مهمش را با حجم کم يا عکس ميدم به رامتين بذاره همه ببينند اخه مي دونم تشنگي يعني چي !!
  به نظر من بايد يه سايت يا … (قانونمند) باشه تا تبادل نظر و مطلب بهتر انجام بگيره
  فقط راميتن جان بايد اطلاع بده که کدومش را بهش بدم تا در اختيار دوستان بذاره
  anjel_gorgan@yahoo.com

 31. این نظرو واسه 2 تا پست قبل بود فکر کنم نوشته بودم بعد مشکل پیش امد اینجا گذاشتم نگید نظرم بی ربط بود

  راجب این پست
  این به نظرم نوعی امده سازیه !

 32. سلام
  پس بالاخره به تاییدجهانی رسید
  اینم یه دلیل دیگه برای تقویت حادثه2012

 33. خب به نظر من این فقط یه بازی تبلیغاتیه
  ممنون رامتین جان

 34. کوروش عزیز این چند تا مستندی که نوشتی فقط یکیش تو اون سایت ها بود میشه لینک بقیشو هم بدی؟
  ali.sadeghi62@gmail.com
  ممنون

 35. من كه نفهميدم اين قراره چكار بكنه؟

 36. لطفا توضيح بديد به چه دليل اين خانم بهترين آدم براي تماس با فضايي ها تشخيص داده شده؟..لطفا اطلاعاتي رد مورد اين خانم بديد…ممنون

 37. سلام اقا رامتین
  ببینید اگه این لینک قدیمی و تکراری نیست
  و صلاح میدونید بذاریدش توی سایت
  ممنون
  http://www.seemorgh.com/Entertainment/default.aspx?tabid=2384&conid=29137

 38. من به خاطر اين ميگم علت انتخابشو: چون شبيه فاضايي هاست دقت كنين!

 39. ین خانم 58 دلیل انتصاب چنین سمتی را کشف صدها سیاره جدید و احتمال وجود موجودات زنده در آنها بیان کرده است.

  خانم مازلان اضافه کرد که سالهاست که همکارانش در ایستگاهای فضائی با تجهیزات پیچیده سعی بر ایجاد ارتباط با جهان فضا و موجودات احتمالی آن دارند پس ما باید به محض دریافت این پیام ها آماده پاسخی باشیم و این جزئی از وظایف سازمان ملل است.

 40. به نظرم اين خانم بايد قدرت تله پاتي و ذهن خوني بالايي داشته باشه ..علاوه بر اون بايد سرشار از انر‍ژي مثبت و همينطور خلاقيت بالا در برقراري ارتباط باشه

 41. نظرم نوعی امده سازیه
  عالی بود

 42. باسلام
  بسیار مهم بسیار مهم
  من فرزین هستم ساکن شمالغرب تهران (شهرک غرب) من یکی از خواننده های این تارنگار هستم ولی تا به حال نظری ندادم ، من یک رصدگر آسمان هستم با تجهیزات کامل و تلسکوپ حرفه ای ، در پی چند تایپیک گذشته متن هایی وجود داشت در مورد شیئی ناشناس در آسمان ، من در این چند هفته بی صبرانه منتظر بودم تا این به اصطلاح UFO را ببینم ، تا اینکه امشب با آرزویم رسیدم ، امشب در شهرک غرب در قسمت فز 4 خیابان زرافشان برق ها رفته بود ، یکی از همسایگان ما در طبقات بالایی به در ساعت 11:53 خبر داد شیئی ناشناس در آسمان تهران در خرکت است ، و من به سرعت همراه ایشان و 5 نفر دیگر با تمامی تجهیزات رصدی خود به پشت بام رفته و چون ما ، در ارتفاع هستیم به کل تهران تسلط داریم و با تلسکوپ به ردگیری آن پرداخته و آن راپیدا کرده ، این شیع از یکی از آلیاژ های فلزات بوده و براق ، به شکل مثلثی بوده در ابعادی بسیار برزگ تر از یک بادبادک!!!! که دوستان گفته بودند تقریبا هر ظلع آن کمی کوتاه تر از طول یک هواپیمای مسافربری ، در هر سمت طبق مشاهدات اینجانب 3 لامپ (LED ، یا هرنوع دیگر) دیده میشد که به سرعت رنگ های آنها عوض میشد ، بعد از مدتی کمی ارتفاع خود را کم کرد، و دوباره بالا رفت و به سرعت به سمت جنوب تهران رفت و من تا حایی که جا داشت با تلسکوپ آن را دنبال کردم ، تا در افق جنوبی گم شد ، من منتظر ماندم ماندم ماندم هر از چند گاهی نور آن دیده میشد در افق جنوب تهران کاملا در ساعت 6 جغرافیایی ، بعد از 45 دقیقه از افق غربی دقیقا از ساعت 8 جغرافیایی تهران وارد شد و بسرعت به سمت شرق می آمد و دوباره به سمت ساعت 6 جغرافیایی حرکت کرد و خاریج شد ، دوباره از سمت غرب از ساعت 9 جغرافیایی وارد شده و به محل برخورد عقربه ها من آن را رصد کرده و جالب اینکه از سمت عمود به زمین نا پدید شد ، ای کاش همسایه ما کمی زودتر با من تماس گرفته بود تا من وقت وصل کردت دوربین به تلسکوپ و عکس گرفتن از آن را داشتم آنها حدودا دو ساعت با چشم غیر مصلح و با دوربین های غیر حرفه ای مشغول رصد بوده اند واگر کمی زود تر به من گفته بودند من با دوربین کاملا حرفه ای که به تلسکوپ وصل میشود و با بزرگنمایی بسیار هم فیلم میگرفتم (HD) و هم عکس . دوستان عزیز هرکس این شیع را هرجای تهران دید سریع خبر دهد که من با تجهیزات کاملا حرفه ای رصد از آن تصویر برداری نماییم . هرکس مایل به کمک کردن به من هست من میتوانم شماره موبایل در اختیارش بگذارم . خواهشمند است اگر مشاهده نمودید با ذکر ساعت جغرافیایی نسبت به شمال تهران که ساعت 12 است به من مختصات دهید ، و الان ساعت 1:42 AM میباشد و برق ها نیز در این محدوده تازه آمده است .

  با تشکر
  89/7/7
  فرزین

 43. قابل توجه دوستانی که ادعای بادبادک بازی میکنن!!!
  این هم از نماینده ی زمین، حتمن یه چیزی هست دیگه وگر نه این خانم محترم و همکارانشون که بدون کار و شغل ثابت نموندن که بهشون بگن بفرما شما نماینده ی زمین باش…

  واقعن بچه ها این حرفا که جنگ ستارگان تو پارک پلیس و مقایسه با بادبادک ده بیست متری ال ای دی دار از اون حرفها و افکار ما ایرانی هاست که هیچ چیرزی رو جدی نمبیگیریم و بلافاصله افکار گل میکنه که حتمن کار فلانیه، بادبادک همسایس یا فلان کشوره… البته همه نظرات محترم ولی……… بهتره نگم دیگه….

 44. DOOSTANE AZIZ
  IN KHANOOM VASE EZDEVAJ BA FARA ZAMINIHA ENTEKHAB NASHODAND ..GHARARAM NIST BE ONVANE PISHKESH BE SHEYKHAYE FAZAY EHDA SHE….
  ISHON HATMAN YEKI AZ BA SAVAD TARIN VA MOTALE TARIN AFRADE KORE ZAMIN DAR OMORE FARA ZAMINIHA HASTAND KE BE IN ONVANE BOZORG KE MISHE ONO RAEES JOMHOORE KOLE DONYA NAMID ENTEKHAB SHODAND
  VA CHON IN ENTEKHAB TO KESHVARE MA NABOODE MOSALAMAN MELAK TAGHVA VA ELTEZAM BE …..NABOODE VA BAR ASASE SHAYESTE SALARY 100 DARSAD ENTEKHAB SHODAND
  ALBATE GHASDE JESARAT BE ROOHIE SHOOKH TAB DOOSTAN NADASHTAM FAGHAT KASHKY YEKI AZ ASATID YE TAHGHIGHY RAJE BE REZUME IN KHANOOM MIKARD VA INJA MIZASHT CHON BAYAD ENSANE BOZORGI BASHAND

 45. بسم الله النور
  با سلام و احترام
  آیا کسی از دانشمندان کشورمان هم در UOONSA فعالیت دارند؟
  و اگر بلی فعالیتشان رسمی است یا غیر رسمی؟
  ممنون می شوم که اگر کسی اطلاعاتی دارد عنوان کند!

  یا علی

 46. باسلام
  مثل اینکه نظر بنده جالب نبود و پاک شد، بنده دیگر نظری نمیدهم گفتم شاید مفید باشد ،
  خدا حافظتون باشه

 47. خدا کنه که هرچه تندتر بیان و با ارطباتی صحیح بتوانیم با انها تبادل علم کنیم . اما یادتون نره ما از اونا بهتریم .

 48. حمید رضا مجرد

  دوستان خیلی وقت است که انها با انسان ها ارطباط داشته اند

 49. سلام.خیلی دوسداشتم درمورداین موضوع بسیاربزرگ وجهانی کمی عمیق ترباشیدوجدیتر.به نظرمن الان بخایم پی این باشیم که دروغه یا راست(کل ماجرا) کمی خنده داره.چون حدود چندمیلیون سندومدرک ازدوربینهای مردم وناساوسازمانهای غیردولتی موجودهستن،یعنی اسناد واقعی که جدا هستن ازمیلیونها سندجعلی.پس بهتره باور کنیم وپی این باشیم که چرا هزاران ساله بطورسازمان یافته وخیلی هوشمندانه اما(بنظرم من ساده)کل بشیریت رو پیچوندن وهچنان دارن ماست مالی میکنن وحتی بدتر،دارن خیلی ازاطلاعات علمی رو هم وارونه وبه شکل غیر واقعی وازطریق شبه علمها به خورد بشریت میدن.سادگی ای که گفتم نیاز داره کلی مثال زدونیاز به اطلاعات پایه فردی داره تا این سادگی رو درک کنه واونوقت ببینه چه اربابان اهریمنی پشت این داستان هستن وهزاران ساله دارن تمام بشریت رو براستی کنترل میکنن،که اخیرا فقط نام خانوادگی انها لو رفته وازطریق یکی از خودشون افشاشده.این اربابان که تمام قصه اقتصادوپول دستشونه 13خانواده هستن با کلی نوه ونتیجه.واکثراساکن امریکاهستن وکاملا ناشناس هستن.اماجالبه بدونیداینها انسان نیستن اگه وحشت نکنید باید بگم که نوعی فرازمینی هستن که هزاران ساله رو زمینن…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: