ورود به باشگاه وبلاگهايي با 1 ميليون بازديد


سلام

به لطف شما عزيزان و همين طور كساني كه در امر ترجمه به وبلاگ ياري رساندند و همينطور عزيزاني كه از مطالبشان با ذكر منبع استفاده كردم اين وبلاگ داراي 1000000 بازديد شد كه  اين نشان مي دهد علاقه مندان به اين مسائل در ايرانيان در چه جايگاهي است.

با تشكر فراوان از مهر 01  عزيز و شيرين عزيز كه بسياري از مطالب وبلاگ حاصل تحقيقات و نوشته هاي اين دو عزيز است.

همينطور دوستاني كه به وبلاگ مطلب فرستادند يا مطالبي ترجمه نمودند.فرهاد،لژيون،كامورا،نويد،كامران، سايه، مهدي،آزيتا،سارا،شقايق، ليليانا،منتظر، وحيد،افشين،نيما ،ساسان ،بهزاد،ايزديار ، كاوشگر و همه دوستاني كه نا خواسته اسمشان از قلم افتاد.

Posted on سپتامبر 13, 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 38 دیدگاه.

 1. تبریک میگم
  موفق باشی

 2. منم تبریک میگم، امیدوارم فعالیت این وبلاگ بیشتر بشه

 3. درود
  کار نیکو کردن از پر کردن است.
  رامتین گرامی بدون شک این حقیقت دور از انتظار نبود.
  صمیمانه آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی شما را دارم.
  شاد و پیروز باشید.

 4. سلام رامتین جان از ته قلب خوشحالم و به تو تبریک میگم و واقعا خوشحالم که میبینم خیلیا دنبال حقیقت میگردن و در مورد آن با هم گفتوگو میکنند امیدوارم مطالابت هم به اندازه(=تعداد) شرکت کننده هات بیشتر و جذابتر بشه. و امیدوارم سال دیگه همین موقع تعداد بازدید کننده هات 10000000 بشه.در هر صورت امیدوارم همیشه موفق باشی در ضمن شیرینی یادت نره به هر حال کار بزرگی انجام شده و در آخر ما همچنان منتظریم.

 5. سلام رامتین جان خیلی خوشحالم از این خبر …البته با مطالبی که تو این وبلاگ هست و علاقه و پشتکار شما و بقیه دوستان انتظار هم همین بود …
  امیدوارم همچنان موفق باشی و این وبلاگ هم تا روزی که ذهن انسانها به دنبال حقیقت باشه به کارش ادامه بده …

 6. تبریک میگم
  امیدوارم سال دیگه همین تعداد بازدید کننده ها 10,000.000بشه.

 7. خيلي خوبه عاليه ميانگين روزي حداقل چند هزار تا بازديد داري
  افرين

 8. جستجو براي يافتن جسد مومیایی کوروش
  جام جم آنلاين: كوروش موميايي شده است يا خير؟ اين پرسشي است كه سال‌هاست ذهن بسياري از باستان‌شناسان را به خود مشغول كرده است اما گويا قرار است اين پرسش تاريخي به زودي با كاوش در محل آرامگاه بنيانگذار سلسله هخامنشي پاسخ داده شود.

  «ما يك پرسش تاريخي داريم و يك نفر بايد به اين پرسش پاسخ دهد تا كلي از فرضيه‌ها حل شوند» اين جمله را احمد خوشنويش به زبان مي‌آورد. او كسي است كه به تازگي به رياست پژوهشكده سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري منصوب شده و قرار است پاسخي به اين پرسش دهد كه آيا بقاياي جسد كوروش در آرامگاهش وجود دارد يا خير.

  او مي‌گويد: مقبره كوروش يك نوع مقبره مصطبه‌اي (پله‌پله‌اي) مصري است و ممكن است اين پادشاه ايراني نيز به سبك مصري‌ها موميايي و در سردابي ديگر مدفون شده باشد. وصيتنامه‌اي به جاي مانده از كوروش كبير نشان مي‌دهد اين پادشاه مقتدر ايراني از همراهانش مي‌خواهد تا او را در خاك ايران دفن كنند. اين فرضيه كمك بسياري به باستان‌شناسان مي‌كند تا به دنبال جسد كوروش در محوطه پاسارگاد بگردند. اما اين جسد تنها به صورت موميايي مي‌تواند تاكنون باقي مانده باشد.

  به گفته باستان‌شناسان در آرامگاه‌هاي سبك مصري، يك آرامگاه كاذب وجود دارد كه داخل آن چيزي نيست؛ اما اصل مقبره در سردابي زير زمين واقع شده است. بر همين اساس جسد كوروش نمي‌توانسته در ساختماني كه دور‌ آن سنگ است، قرار گرفته باشد. در واقع، چيزي شبيه همان مقبره مصطبه‌اي بايد زير زميني داشته باشد و جسد وي در آنجا نگهداري شود.

  دكتر عبدالمجيد ارفعي، باستان‌شناس و كارشناس دوره هخامنشي اما نظر ديگري در اين باره دارد. او اگر چه نيز اين نظريه را به طور كامل رد نمي‌كند، اما از تخته سنگي سخن مي‌گويد كه در طبقه دوم آرامگاه وجود دارد و كوچك تر از سنگ‌هاي ديگر است. همين تخته سنگ كوچك، شك بسياري از باستان‌شناسان را بر انگيخته است و اين پرسش را براي آنها به وجود آورده كه چرا اين سنگ آنجا گذاشته شده است.برخي از باستان‌شناسان معتقدند اين سنگ كوچك مي‌تواند كليد بسياري از پرسش‌ها در اين زمينه باشد و دريچه‌اي به دنياي پرسش‌هاي بي‌پايان باستان‌شناسان در مورد قبر كوروش و جسد او باشد.

  خوشنويس اما به نكته‌اي ديگر در اين زمينه اشاره مي‌كند تا قطعه‌اي ديگر از اين پازل را كامل كرده باشد. او به ايسنا مي‌گويد: علاوه بر اين، شيب قسمت فوقاني مقبره كوروش، كپي از نوع مقبره‌سازي‌هاي ايران در زمان‌هاي گذشته است؛ به اين ترتيب كه آريايي‌ها در طول مهاجرت خود از كنار درياي مازندران به سمت پايين، مقبره‌ها را به‌صورت خرپشته‌اي (با تكيه دو سنگ به هم) مي‌ساختند كه مانند همين مدل بالاي مقبره كوروش وجود دارد.

  او با بيان اين‌كه يك فرضيه مي‌گويد آرامگاه كوروش يك مقبره كاذب دارد كه داخل آن چيزي نيست و مقبره اصلي ممكن است زير زمين باشد، گفت: فرضيه ديگري نيز وجود دارد و آن اين است كه اگر كوروش به دست قوم «هون» كشته شده باشد و قرار بوده است جسد او از منطقه‌اي بسيار دور به پاسارگاد برسد، حتما پوسيده مي‌شد. بنابراين احتمال اين‌كه اين بدن موميايي شده و مانند پادشاهان مصري زير سردابي قرار گرفته باشد، وجود دارد.اما ارفعي اين نظريه را به طور كامل رد مي‌كند و مي‌گويد: به هيچ عنوان در آسياي غربي مرسوم نبوده است كه اجساد موميايي شوند. تنها ما دو مورد از موميايي كردن مردگان را در كرانه لبنان و سوريه داريم كه آنها نيز تحت تاثير فرهنگ مصري موميايي شده‌اند.

  اما خوشنويس بر اين نكته تاكيد دارد كه بر اساس احتمالات جسد كوروش مي‌تواند در زير آرامگاهش نگهداري شود و موميايي باشد.او مي‌گويد: اگر احيانا جسدي از كوروش وجود داشته باشد، ممكن است در سردابه‌اي زير اين مقبره و حدود 35 متري عمق زمين باشد كه اين را بايد با دستگاه‌هاي فني يا صوتي شناسايي كرد.

  اين موضوع همان نكته‌اي است كه ارفعي نيز به آن تاكيد دارد. او مي‌گويد به هيچ عنوان نبايد بر اساس احتمالات به نبش قبر آرامگاه كوروش پرداخت و بايد ساليان سال با كمك دستگاه‌هاي مغناطيسي و عكسبرداري صوتي از درون آرامگاه اين موضوع را بررسي كرد.

  شايد به همين خاطر است كه خوشنويس از جستجو براي يافتن جسد موميايي كوروش به عنوان يكي از اولويت‌هاي كاري‌اش نام مي‌برد.

  نگاه محتاطانه ارفعي و ديگر باستان‌شناسان هم در مورد آرامگاه كوروش بي دليل نيست. اين آرامگاه بي‌شك بخش مهمي از حرف‌هاي ناگفته تاريخ ايران باستان را در دل خود دارد كه نمي‌توان بدون تحقيق و بررسي و البته بي دليل به كاوش‌هاي باستاني در آن پرداخت. به هر حال بايد منتظر ماند و ديد بالاخره پاسخ مناسبي براي پرسش‌هايي كه سال‌هاست ذهن باستان‌شناسان را به خود مشغول كرده يافته مي‌شود يا نه.
  منبع :http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100885120374

 9. رامتین جان اگه خواستی این مطلبو توی وبلاگ بذار …

 10. خیلی خوشحال نشو چون دست کم 500000بارش رو من میام کلیک می کنم.

 11. سلام ؛ تبریک به رامتین و تمامی دوستان جویای حقیقت
  امیدوارم این روند رو به رشد ادامه داشته باشه…
  همگی موفق باشید

 12. سلام .
  واقعاً خوشحالم و بهت تبریک میگم.
  انقدر مطالبت جالب و جامع هستند که هر کسی یه بار به این وبلاگ سر بزنه جز خواننده های دائمی میشه.
  کارت عالیه.

 13. سارارا جان اگر همون سارایی که در مورد سوامی یوگاناندا صحبت کردی لطفا» یک ایمیل بده. مال من mehdi_sh25@yahoo.com
  you are in dharma

 14. من هم خیلی خوشحال شدم تبریک میگم*

 15. الحق احسن دمت گرم

 16. دست همه دوستان درد نکنه ; سرزنده و پایدار بمانید.

 17. تبریک میگم از اینکه عضو هستم خوشحالم

 18. تبرییییییییییییییییییییییییییک

 19. عالی است رامنین جان ،
  این امر مدیون مدیریت درست ، صبر و متانت ، وقار حرفه ای شما ا ست که با حوصله تمامی مطالب را درست در چارچوب ساماندهی می کنی و نظارت تام داری ، آرزوی روزی را میکنم که سایتی به همین نام تشکیل بدهیم ودر جهان شهره افاق شویم و آن روز دیر نخواهد بود انشاءا…
  برای شما و تمامی دوستان بهروزی و شادکامی آرزومندم …

 20. خیلی خوشحالم و بهت تبریک میگم

 21. تبریک میگم رامتین عزیز . مرسی از تو و همه دوستان .

 22. تبریک میگم . ایشاالله که موفقیت این وبلاگ روز به روز بیشتر بشه و طرفدراش ضرب در 1000 . :d

 23. tabrik migam
  movafagh bashy
  😀

 24. چاكريم ما كه دو هفته كه آشنا شديم ولي خيلي باحاله

 25. تبریک میگم خیلی زیاد
  موفق باشی

 26. سلام رامتین جان.از خوندن این خبر بینهایت خوشحال شدم.از صمیم قلب به تو و همه دوستان عزیزم که با پشتکارتون موجب رسیدن به این افتخار شدید تبریک میگم.از خدای بی همتا واستون سلامتی و دلگرمی آرزو میکنم.موفق باشید.با سپاس Ali Jarrah

 27. موفق باشی ایشاالله

 28. من هم به شخصه ازشما رامتین عزیز و دوستانی که به شما برای هرچه بهتر بودن وبلاگ یاری میرسانند کمال تشکر را دارا هستم . واز صمیم قلب به شما ودوستان عزیز که به این افتخار رسیدید را تبریک میگویم

 29. یوفو لاو گرامی :
  بهت تبریک میگم .این خبر هم خوشحالم کرد هم یه جوری دلم رو لرزوند.
  لرزیدم از اینکه آماج انواع آسیب ها نشی.هر کی تاثیری میذاره یا کار مهمی انجام میده حسوداش زیاد میشن و….. خودت بهتر میدونی . برات آرزوی صبر بیشتر و آرامش دارم .

 30. تبریک میگم رامتین جان . انشا الله با کمک همه دوستان دنیای اسرار آمیز به رتبه های بهتری هم دست پیدا میکنی . موفق و شاد باشی

 31. منم تبریک میگم،
  شما دارین کار خیلی بزرگی میکنین، منظورم بیدار کردم مردم از خواب طولانیه،
  من بشخصه خیلی از مطالبتون لذت بردم، خیلی هاش رو پرینت گرفتم و گذاشتم تو کتابخونم، چون از خیلی از کتابهای این دوره زمونه با ارزش ترند.

  ازت میخوام اگه میشه رو افسانه ها و کتب و اعتقادات یهودیت و گروه فراماسون هم کار کنی چون بنظر من از تاریخ یهود میشه مطالب زیادی در مورد خدایان بدست آورد و فراماسون ها هم مطمئناً از همه چیز خبردارند و شاید رابطه زیادی بین اونها و جادوی کابالایشان با اسرار مصر باستان
  باشه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: