فيلم و عكس از بيگانه خاكستري زنده -روسيه


Alien Grey Caught on Tape Live at a monitoring site in russia

Author: Leviathan /YouTube

Video: Alien Grey Caught on Tape Live

Images taken from the video clip

image 1

image 2

image 3

image 4

image 5

image 6

ويديو

پ . ن : 2 تا از لينك هاي دوم و سوم مطالب قبل مانده. اگر كسي وقت داره ترجمه كند.ممنون.

Posted on سپتامبر 11, 2010, in جن يا موجودات فضايي, عکس های موجودات فضایی. Bookmark the permalink. 39 دیدگاه.

 1. الهی این چقدر مامانه، به نظر بچه میاد حتمأ مامانش اینا رو گم کرده طفلی مثل اینکه خیلی ام ترسیده؟ دوستان ببخشید ولی من از زمان دیدن ای تی همینجور جو گیر موندم هر چیز گیگیلی می بینم دلم می خواد. دستت درد نکنه رامتین جان حالا تونستن بگیرنش یا قصر در رفته؟ نمی دونم چرا همیشه اینجور خبر ها رو تو شبکه های در پیت پخش می کنن‏!‏ راستی فرهاد جان شما اطلاع داری که اون شهر 3 طبقه زیرزمینی دقیقأ کجای ایرانه؟ آیا به صورت سایت آثار باستانی یا عمومم می تونن ازش بازدید کنن؟

 2. بایید تحقیق کنم
  کدوم مطلب میخای ترجمه کنی ایمیل کن به من
  http://www.poryaz43@yahoo.com

 3. اين كه شبيه روبوت Q-20 كه تو خونه ما هستش!.

 4. به نظر منم زیاد معتبر نیست

 5. درود دوستان:
  آرتیمیس گرامی ام ، شهر 3 طبقه که می گی از توابع نیاسر است:
  این شهر زیرزمینی چند سال پیش هنگامی که یکی از اهالی نوش آباد در حال کندن زمین بود؛ کشف شد و در نخستین فصل از کاوش های باستان شناسی مشخص شد که شهر زیرزمینی نوش آباد در دوره های اسلامی مورد استفاده قرار می گرفته است و احتمالا پناهگاه مردم نوش آباد بوده است اما هم اکنون بخش هایی از این معماری دست کن در فاضلاب نوش آباد غرق شده است.
  شهر زیر زمینی نوش آباد، شهری سه طبقه است که طبقه اول آن در عمق ۳ متری و طبقه سوم آن در عمق ۱۶ متری از سطح زمین ساخته شده است. ارتفاع هر طبقه حدود ۱۸۰ سانتی متر است. باستان شناسان با توجه به محدود بودن کاوش های خود در این شهر زیرزمینی هنوز وسعت دقیق این شهر را نمی دانند اما با توجه به دالان های تو در توی این شهر و فضاهای مختلف تصور می شود این شهر دارای چندین هزار متر وسعت باشد.
  پژوهش های باستان شناسی و مطالعات مردم شناسی نشان می دهد شهر زیر زمینی نوش آباد تا اواخر دوره قاجار مورد استفاده قرار می گرفته است و مردم نوش آباد از دست راهزنی به نام «نایب حسین» مدت ها در این شهر زیرزمینی دست کن زندگی می کردند.
  راههای ورود به داخل این مجموعه از طرق مختلف و به شکل مخفی در منازل یا داخل قلعه خشتی در مجاور شهر و یا محلهای پر جمعیت و داخل کانالهای پایاب هایی که از زیر خانه ها و برای گذر آب قنوات ایجاد شده، چاههای داخل مساجد و باغها و بازارها و هر جایی که در زمان حمله دشمن امکان دسترسی سریع و فرار ساکنین را فراهم می نموده، ایجاد شده است. در بعضی منازل قدیمی که در قسمت مطبخ خانه آن چاهی برای ورود به این فضاها حفر نموده و در دهانه چاه را با تنور به طرز ماهرانه ای پوشانده و انتهای تنور که در دهانه چاه قرار گرفته را با تابه گلی مسدود و روی تابه را خاکستر ریخته ودر مواقع اضطراری افراد از داخل تنور وارد شهر زیر زمینی شده و دوباره انتهای تنور را مسدود به شکلی که هیچ اثری از ورودی به اویی ها معلوم نمی شود. در طول مسیر شهر زیر زمینی اطاقهایی به ابعاد مختلف برای اسکان موقت حفاری کرده اند.
  در بدنه اطاقها تعدادی تاقچه مشاهده می شود. هر اطاق ۱۸۰ سانتی متر ارتفاع دارد. افراد داخل اویی برای استراحت و در امان ماندن از دست دشمن تمهیدات زیادی را به کار بسته اند تا حتی در عمق ۱۸ متری زیر زمین هم مورد حمله دشمنان قرار نگیرند. اطاقها به شکل تو در تو و با راهروهای زاویه دار که دید مستقیم را با فضای بعدی از بین می برد، ساخته شده است. در ۲۰ سانتی متری زیر سقف و به فاصله ۱ متر در تمام بدنه اطاقها حفره هایی برای قرار دادن چراغهای پیه سوز جهت تامین روشنایی فضاها تعبیه گردیده است. چندین پیه سوز به دست آمده با قدمت ۷۰۰ سال حکایت از این ماجرا دارد.

  در زیر سقف راهرو ها و اتاقها آثار لبه تیز کلنگ ها به خوبی مشاهده می شود. به لحاظ سختی زمین منطقه، این فرضیه را تقویت می کند که وسایلی که برای حفاری استفاده می کردند، سر آنها از جنس الماس باشد. در بدنه دیوار اطاقها و در بعضی از آنها چاهکهایی مشاهده می شود که به سختی می توان وارد آن شد، که ارتفاع این چاهکها ۳ تا ۵ متر می باشد که راه ارتباطی به طبقات بعدی است.
  در دهانه هر چاهک تعدادی قلوه سنگ و یک تحته سنگ به اندازه دریچه چاهک قابل رویت است که در مواقع احساس خطر یا ورود هوای آلوده یا دود به طبقات با تخته سنگ دریچه را مسدود و یا اگر دشمن قصد ورود به فضاها را داشته با سنگ ها که حکم وسایل و ابراز دفاعی را می کرده بر سر مهاجمین می کوبیدند. راههای ورودی به طبقات بعدی طوری حفاری شده که هر کس قصد ورود به فضاها را دارد ناگزیر باید از پایین به بالا حرکت کند که قدرت دفاعی افراد مهاجم را به صفر می رساند و این ساختار دفاعی به گونه ای است که تسلط کافی را برای مقابله با دشمن فراهم می کند. هر فضا شامل چندین اطاق و راهرو و توالت می باشد که راهروی ورودی به این فضاها که برای پناه حداقل ۱۰ نفر می باشد و در وسط راهرو اصلی درست در قسمت پیچ راهرو، سکویی کنده شده که محل نشستن نگهبان می باشد. کار نگهبان کنترل خروج و ورود افراد و اعلام خطر و شناسایی دشمن می باشد.
  در زمانی که نگهبان در این قسمت قرار می گیرد دیگر افراد داخل مجموعه با خاطری آسوده به استراحت می پردازند تا اینکه اعلام خطری از سوی نگهبان داده شود.که باز در انتهای این مجموعه راهی از طریق چاهکی مخفی برای فرار به طبقات بعدی اندیشیده شده است.برای معطل نگه داشتن دشمن و ایجاد ترس و وحشت بر دل دشمنان تله های فیزیکی زیادی بر سر راهشان ایجاد می کردند از جمله اینکه در وسط اطاقها چاههای بسیار عمیقی وجود دارد که با تخته سنگی که در وسط آن دستکهایی قرار دارد و روی آن را با خاک می پوشاندند و به لحاظ تاریک بودن فضا و عدم دید کافی با قرار گرقتن دشمن روی تخته سنگ، سنگ دوران شده و دشمن را به قعر چاه می فرستاده.یا اینکه راههای گریز زیادی را به صورت راهرو پیچ در پیچ ایجاد کرده که به محض ورود به آن وارد فضاهای تو در تو شده و دور خود دور زده دیگر مسیر اصلی به لحاظ همشکل بودن راهرو ها قابل تشخیص نمی باشد و دشمن را سرگردان می کردند.
  با توجه به تو در تو بودن فضاها هیچ گونه مشکل تنفسی احساس نمی شود و این یکی از شگفتی های داخل این مجموعه می باشد.افراد تا زمانی داخل اویی ها می ماندند که از برقراری امنیت داخل شهر اطمینان حاصل می کردند. هوای داخل از طریق چاهایی که به صورت غیر مستقیم به سطح زمین مرتبط بوده تامین می شود. خمره ایی که هم از داخل هم از بیرون لعاب داده شده و به صورت گلهای بر جسته و منقوش می باشد در داخل فضاها کشف شده نشان از آن دارد برای نگهداری روغن چراغ و یا آذوقه کاربرد داشته است. آب مصرفی و شرب ساکنین داخل شهر زیر زمینی توسط راههای مخفی که به پایابهای مرتبط به رشته قنات ها بوده و از زیر زمین می گذرد تامین می کردند. این فضاها نه تنها در سطح زیرین شهر گسترده شده تا حصار بیرون شهر و حتی شهر تاریخی و تالار نیاسر راه دارد. راههای مختلف دیگری به برون شهرنوش آباد از زیر زمین مشاهده شده که به چاههای داخل قلاع اطراف شهر مرتبط می باشد.

  وجه تسمیه اویی

  به گفته راهنماي محلي، اين شهر از آن جهت به اويي شهرت داشته که افراد در هنگام اختفا همديگه را با «اوي» صدا مي كرده اند و با پژواک صدا در این حفره های تو در تو، «اويي» به گوش مي رسيده است.
  منبع :http://isf-city.blogfa.com/post-171.aspx
  http://www.tebyan.net

  http://www.tacher.blogsky.com

  در ضمن این عکس ، گیرم که حقیقی باشه ، چرا وضوح نداره ، (حالا بگوییم آماتوری است )در کجا توسط کدام خبرگزاری ها منتشر شده /محلی /ملی /بین المللی ؟
  چه کسانی تاییدش کردند ؟ مقامات محلی /امنیتی /…
  اطلاعات ضعیف ، راه را برای تجزیه و تحلیل می بندد و راه برای تخیل و داستانسرایی باز !
  در نهایت جالب بود مرسی رامتین جان…
  البته باز قابل بررسی است با نمونه های مشابهی که در روسیه و چین دیده شده …

 6. در ضمن یک روستایی در یک کیلومتری کندوان از توابع اسکو(آذربایجانشرقی) به نام «حیله ور» که آن هم در نوع خود بی نظیر است …روستایی مدفون در دل زمین !
  روستایی است متروکه فاقد سکنه با مساحت بیش از 30 هکتار که تماما زیر زمین کنده شده است وبعدا روستاییان کندوان از آن به عنوان محلی برای نگهداری احشام استفاده کرده اند…

 7. با تشکر من گذرم به این روستا افتاده
  مگر اثار ایرانی اینگونه با احشام پوشیده شوند تا سالم بمانند البته خود کندوان هم نظریات بسیاری در موردش وجود دارد و فکر کنم یک همتا در ترکیه هم داشته باشد

  • بلی شقایق گرامی ،
   مشابه کندوان روستای «کاپادوکیه » در ترکیه فعلی است و بسیار جاذب توریست ….
   ونمونه مشابهی در ینگه دنیا (آمریکا ) دارد کخ در ایالت داکوتای شمالی دارد !
   من همیشه فکر می کنم آیا ارتباطی بین این مکانها وجود دارد ؟؟
   یا این توهم است که همیشه بدنبال یک ارتباط بین چیزهای مشابهیم ؟؟
   راستی شما چه فکر می کنی ؟ هان ؟

 8. ممنون فرهاد جان از اطلاعاتی که دادی اما اینجا نوشته که در دوره های اسلامی استفاده می شده، سوال من اینه که چه زمانی درست شده،به وسیله چه کسایی و با چه نیتی؟ تا جای که من اطلاع دارم حداقل تو برهه اون زمان رسم نبوده که برای فرار از دست دشمن به یه شهر زیرزمینی پناه ببرن اونم با یه همچین معماری غریبی‏!‏ اونم مثلأ نه در شهری مثل نیشابور ، همدان و… که لا اقل یه سازو برگی تو زمان خودشون داشتن. حداقل من عاجز از معلومات تا به حال چیزی راجع به نیاسر نشنیدم‏!‏ یعنی معماران این شهر اونقدر مقتدر بود که تونستن با چهار تا بیل و کلنگ مکانی رو بسازن که با علم و ابزار الان ساختنش به این راحتیا نیست؟ توجه داشته باشید که صحبت از عمق 18 متری‏!‏ والا مهندسای الان با یه من دکو پز و هزار تا بدبختی یه تونل می زنن که به سلامتی دم به دقیقه ریزش می کنه اونوقت این چه طور این همه وقت دوام آورده؟ اگه اینا این فن آوری رو داشتن که این شهر رو بسازن اونوقت مثلأ معمارایی که تو نیشابور بودن و سرآمد هم عصرای خودشون عرضه ی ساخت یه همچین چیزی رو نداشتن تا مثلأ از حمله مغولا در امان باشن؟‏!‏ تا جایی که من از تاریخ بعد از اسلام خوندم هیچ جا اشاره ای به فرار زیرزمین ندیدم‏!‏ یعنی فقط به عقل سلیم اینا قد داده بقیه عقلشون نکشیده؟ یا یه احتمال دیگه هست که اصلأ اینجا رو کسای دیگه ای درست کردن، کسایی که واسه چپیدن توی یه اتاق باارتفاع یک مترو وهشتاد لازم نیست کلی کجو کوله شن، اینجا رو هم ساختن برای فرار از یه چیز بزرگ تر از نایب حسین بعدأ محلی ها اونو پیدا کردن ازش استفاده کردن؟آخه میدونی چند وقت پیش یه چیز عجیبی دیدم که اینجا نمی تونم بگم اونی که نشونم داد گفت مال یه شهر زیرزمینی ولی مطمعنم اسمش یه چیز دیگه بود یادم نمی یاد‏!‏‏?‏

  • ببین دوست من ، شهری زیر زمینی درست در زیر شهر مسکو هست که برای مواقع خطر هسته ای ساخته شده بود هنوز هم هست…آنموقعی که مذاکرات پیمان گسترش سلاح های هسته ای بود ، موشکهای قاره پیما ی بالستیک و سایر قضایا …یعنی می خوام بگم همیشه این بشر دوپا یابه عبارتی » حیوان متفکر» همیشه به فکر حفظ جانش از گزند دشمنان / بلای طبیعی بوده وگرنه مریض نبوده که بره زیر زمین زندگی کنه …!
   الانش هم یه عده از ترس 2012 دارن خونه زیر زمینی سفارش میدن …خوب طبیعیه این بشر خودخواه و گرگ انسان ، ذاتا جاه طلبه و در فکر حفظ جانش و مالش ! دلیلی دیگر به ذهنم نمیرسه آرتیمیس جان…!

 9. منم با آرتیمیس موافقم.
  هر چیه خیلی ناز و دوست داشتنیه.
  ولی به نظر من ای تی دوست داشتنی تر بود.

 10. چرا فیلم رو نشون نمیده؟چرا فیلت*ر شده؟

 11. چرا فیلم رو نشون نمیده؟چرا فیلت*ر شده؟
  ممنون جالب بود
  ببخشید ارتیمیس این کجاش مامانه؟

 12. بصیرت می خواد تا مامان بودنشو درف کنی فرزندم خیلی گیگیله شکل ژن پته انقدر دوست داشتم یکیشو بخرم ولی یه ریز مشکوک می زد سایت خودشم جایی برای فروش نداشت.شقایق ممکن هست بتونه زنده بمونه یا مثلأ ناقل یه بیماری باشه؟ژن پتو می گم

 13. خدا را شکر بصیرت را هم دیدیم

 14. شما آقایونم که با هر چی گیگیله مشکل دارین شما برین همون فوتبالتون رو ببینین واسه خاطر یه دونه توپ هی بزنین تو سروکله همدیگه.رامتین حذف کنی نظرمو دیگه… فرهاد جان نظرتو نگفتی‏!‏

 15. من که اقا نیستم من مونث ام از فوتبال هم متنفرم.
  اقایون هم به خاطر یه توپ و 11 نفر میزنن تو سر هم دیگه.
  دیگه هم اینقدر با اطمینان از علم غیبتون استفاده نکنید.
  برای من لطفا توضیح بدید که از کی بنده خدا مذکر شده؟

 16. ارتیمیس جان ممکنه بگین چند سالتونه؟

 17. حالا اینو گرفتن یا باز هم مثل همیشه در رفت؟؟؟؟

 18. آها دیدی مچتو گرفتم بنده خدا اگه زن بودی می دونستی هیچوقت نباید سن خانوما رو پرسید‏!‏

 19. نه بابا به خدا من مونث ام ولی سن برام مهم نیست اگه می خوای بهت میگم اونم راستشو.

 20. می خوای؟اگه می خوای بگو اااا من میگم

 21. فیلم نشانه ها هم تقریبا همین چیزا رو نشون میده
  بهتون توصیه می کنم ببینیدش
  هم بیگانه خاکستری هم دوایر گندم و ذرت و خیلی جیزای دیگه در فیلم سینمایی نشانه ها
  ساخت هالیوود

 22. این گیگیلیه؟ خییییلی تعجب کردم چن نفر این رو گفتن. من قبلا فیلمش رو دیده بودم (اوایل کشف فضاییها که تازه گری ها رو شناخته بودم فکر میکردم همه فضاییها رو شناختم) بهتون بگم اون لحظه ای که این چرتقوز اومد رد شد و یک لحظه هم مکث کرد و اون دو تا مرد گنده پا به فرار گذاشتن من سکته زدم. الانم عکسشو ببینم میترسم البته خیلی کمتر از قبل. من همیشه راجبه گری ها سرچ میکردم یه کاغذی چیزی میذاشتم رو عکسشون!من از ظاهر هیچ موجودی به اندازه خاکستری ها نمیترسم . الان خیلی عادت کردم ولی این ارم دوستمون رضا خیلی ترسناکه

 23. چرا نمیپرسی فکر میکنی بعدا ازت میپرسم؟نه نمیپرسم
  فقط یه سوال چرا براتون سن مهمه؟گذر عمر همش که بد نیست مثلا:کسب تجربه ها و پیدا کردن دوست های جدید
  مگه بده؟

 24. یا لحظه های جدید زندگی

 25. درود
  کاملا مشابه نژاد گری هاست و از دسته فیلمهای قدیمی در این خصوص که قبلا دیده بودم، به هر حال گری ها انجنان دوستدار و خیر خواه انسانها نیستند .
  سپاس مجدد از رامتین عزیز

 26. با سلام
  http://www.cfa.harvard.edu/news/2010/pr201015.html

  Cambridge, MA – Beyond the orbit of Neptune reside countless icy rocks known as trans-Neptunian objects (TNOs). One of the biggest, Pluto, is classified as a dwarf planet. The region also supplies us with comets such as famous Comet Halley. Most TNOs are small and receive little sunlight, making them faint and difficult to spot.

  وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاء فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدِيدًا وَشُهُبًا (8)

  و ما بر آسمان دست ‏يافتيم و آن را پر از نگهبانان توانا و تيرهاى شهاب يافتيم

 27. تو اين كليپ هم 2 تا تيكه از موجود خاكستري هست:

 28. با سلام

  http://www.cfa.harvard.edu/news/2010/pr201015.html

  Cambridge, MA – Beyond the orbit of Neptune reside countless icy rocks known as trans-Neptunian objects (TNOs). One of the biggest, Pluto, is classified as a dwarf planet. The region also supplies us with comets such as famous Comet Halley. Most TNOs are small and receive little sunlight, making them faint and difficult to spot.

  وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاء فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدِيدًا وَشُهُبًا (8)

  و ما بر آسمان دست ‏يافتيم و آن را پر از نگهبانان توانا و تيرهاى شهاب يافتيم

 29. بازهم یک سرکاری دیگه …!! خوب مشغول و سرگرم میشویم ها….!عکس تار و مات وناواضح …! وخبرگزاری های منتظر فرصت ….

 30. یه سوالی ؟این گری ها همون یا جوج و ماجوج نیستن؟

 31. راستی کسی از جادوگر 4000ساله که میگن تو ایرانه چیزی شنیده؟

 32. با سلام خدمت تمام دوستهای عزیز کلیپ اول به زبون یونانی است نه روسی تو کلیپ دوم هم آنجا که عکس یک کالسکه با دو سر نشین است ظاهر شخصی که کالسکه رو میرونه با سر نسبتا دراز است اگر دوستان تحقیق کنند میبینن که تو مصر باستان به خاطر حمل اسون مادر سر بچه رو به ماساژ به ان شکل در میاوردن بخصوص فرعون های مصر اکثرن به همان شکل هستن

 33. با سلام و خسته نباشید به همه ی عزیزان
  من واقعاً تشکر می کنم به خاطر این موضوع

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: