فرازميني‌ها و حيات در ديگر كرات در آيات و روايات


آيا وجود بشقاب پرنده‌ها، از نزديكي «ظهور» حكايت دارد؟!

يادداشتي دربارة كتاب «فرازميني‌ها در آيات و روايات»

مجيد راسخي

كتاب فرازميني‌ها در آيات و روايات، پژوهشي تازه و تحقيقي نو در عرصه دين‌پژوهي به شمار مي‌آيد. اين كتاب درصدد بررسي موجودات فرازميني و مسئله بشقاب پرنده‌ها و ارتباط آ‌ن‌ها با ساكنان زمين است. در بخش اول كتاب نويسنده محترم به بررسي تاريخچه وجود بشقاب‌پرند‌ه‌ها در غرب مي‌پردازد و با ذكر شواهد و مدارك مربوط به وجود بشقاب پرنده‌ها، وجود چنين موجوداتي را كاملاً پذيرفتني مي‌داند. مشاهدة بشقاب‌پرنده‌ها توسط افراد مختلف پيش از دهه چهل ميلادي و بعد از آن، وجود شكل‌هاي عجيب و غريب هندسي در نقاط جهان و بررسي صحبت‌هاي كساني كه ادعاي ربوده شدن توسط موجودات فضايي را داشته‌اند، از جمله مدارك و شواهد كتاب به شمار مي‌رود.

در ميان اين شواهد، تأكيد بيش‌تر كتاب بر حادثه شهر روزول1 آمريكا است كه براساس آن جمعي موفق مي‌شوند سقوط يك بشقاب‌پرنده همراه با انعكاس صدا و نور شديد آن را مشاهده كنند. اظهارات يك سروان آمريكايي به نام جسي مارسل، مأمور بررسي اين حادثه، بر قوت وجود موجودات فضايي در اين قضيه مي‌افزايد. وي در سال 1979 طي يك مصاحبه ويدئويي صراحتاً اظهار داشت: «آن شي نه يك بالون هواشناسي، نه يك موشك و نه يك هواپيما بود.» وي در بارة جنس اين شي اظهار داشت: «قطعاتي از آن را تحت حرارت شديد قرار دادند كه حتي گرم نشد! هم‌چنين اين قطعات باوجود بزرگي، وزن بسيار پاييني داشتند و از نظر ضخامت نيز نازكتر از فويل آلومينيوم داخل پاكت سيگار بودند. من سعي كردم اين قطعات را خم كنم؛ اما علي‌رغم نازكي فوق‌العاده آن، هرگز نتوانستم. ما حتي سعي كرديم به كمك يك پتك شانزده پاوندي (248/7 كيلوگرم) آن را سوراخ كنيم يا تغيير شكل دهيم؛ اما موفق نشديم … آن‌ها از خارج از كره زمين آمده بودند.2 هم‌چنين اظهارات يك پرستار زن درباره همكاري در كالبدشكافي موجوداتي كه هيچ شباهتي به بدن انسان نداشتند از جمله شواهد ديگر حادثه شهر روزول است.3 نويسنده در ادامه كتاب، شواهدي را ذكر مي‌كند كه حكايت از پنهان‌كاري دولت آمريكا در اين قضيه دارد.

در فصل بعدي كتاب نويسنده به بررسي موجودات فرازميني در آيات و روايات و ارتباط اين موجودات با مسئله ظهور مي‌پردازد. آيات و رواياتي را بيان مي‌كند كه با اشاره يا تصريح، از موجوداتي پرده بر مي‌دارد كه در فضا و سيارات ديگر زندگي مي‌كنند و در انواع و اقسام مختلفي هستند. به گفته مؤلف، گوياترين روايت، روايت زير است كه امام صادق عليه السلام مي‌فرمايند: «در وراي اين خورشيد شما، چهل خورشيد است كه در آن‌ها مخلوقات بسياري وجود دارند و در وراي اين ماه شما، چهل ماه است كه مخلوقات بسياري در آن زندگي مي‌كنند.» 4

هم‌چنين نويسنده به رواياتي اشاره مي‌كند كه وجود و تمدن موجودات فضايي به نام «جابلقا» و «جابرسا» را بازگو مي‌كنند و در مورد نحوة زندگي آن‌ها توضيح مي‌دهند.

در بين اين روايات، روايات زيادي به چشم مي‌خورد كه از نزول موجودات فضايي هنگام ظهور و قرارگرفتن در صف ياوران امام عصر (عج) حكايت دارد. يكي از اين روايات را مي‌خوانيم: «از ميان آن‌ها گروهي هستند كه از زمان انتظار ظهور قائم ما اسلحة خويش را برداشته‌اند و از خدا مي‌خواهند تا وي را به آن‌ها نشان بدهد … آن‌ها در زمان قيام مهدي، خروج خواهند كرد … آن‌ها شمشيري آهني متفاوتي دارند به‌گونه‌اي كه اگر هركدام از آن‌ها با شمشيرش به كوه بزند آن‌را شكافته و پاره پاره مي‌كند و با آن سلاح‌ها در كنار امام مهدي با هند، ديلم، كردها، روم، بربر، فارس و كساني كه ميان جابرسا و جابلقاء ـ دو شهر كه در شرق و غرب هستند ـ مي‌‌جنگد.5

در فصل‌هاي بعدي كتاب، مؤلف با توجه به روايات اسلامي به سؤالاتي كه پيرامون بشقاب‌پرنده‌ها مطرح است پاسخ مي‌گويد. به اعتقاد وي وجود بشقاب‌پرنده‌ها در غرب حكايت از نزديكي ظهور و آمادگي اين نيروها براي دخالت و مباشرت در اين امر دارد. نويسنده كتاب، با استفاده از اين روايت كه: «بر دروازه‌هاي شهرهاي آسمان، دوازده هزار جنگجو قرار دارد و در حالي كه اسب‌ها را آماده و سلاح‌ها را كشيده‌اند منتظر قيام قائم ما هستند.»6 اين‌چنين مي‌نويسد: «از اين فراز معلوم مي‌شود كه موجودات فرازميني پيش از قيام حضرت، فقط حضور فيزيكي و غيركامل در اطراف ما خواهند داشت و هنگام قيام امام عصر ما شاهد حضور كامل و آشكار آن‌ها در اطراف امام و ياري‌رساندن ايشان خواهيم بود.»7 يكي ديگر از مسائلي كه كتاب مطرح مي‌كند مسئله جنگ ستارگان است كه در آن نيروهاي رحماني آسماني با نيروهاي شيطاني در زمان ظهور درگير مي‌شوند و مؤلف بر اين نكته اصرار دارد كه «امام عصر نه تنها بادشمنان زميني مي‌جنگند بلكه با تمامي سركشان آسماني از جمله يأجوج و مأجوج و اجنه و نسناس‌ها نيز خواهند جنگيد»8 و در پايان نتيجه مي‌گيرد كه «نيروهاي فرازميني شرور با هدف پيش‌گيري از ظهور و ايجاد تفرقه و جنگ در سطح زمين، فعاليت خود را بر آمريكاي شمالي و به‌خصوص ايالات متحده آمريكا متمركز نموده‌اند»9 شايد اتفاقي نباشد كه موارد بشقاب‌هاي پرنده بيش از هرجايي در آمريكاي شمالي و به‌خصوص ايالات متحده آمريكا واقع شده است، اين رخداد بدون دليل نيست؛ زيرا به دليل توان نظامي و تأثيرگذاري آمريكا در جهان، نيروهاي فرازميني، فعاليت خويش را بر اين منطقه حساس جهان متمركز كرده‌اند تا با استفاده از قدرت و نفوذ آمريكا جلوي وقوع ظهور امام عصر گرفته شود.

در نگاه كلي مي‌توان گفت كتاب درصدد پاسخ‌گويي به مسائل و حوادث روز با استفاده از آيات و روايات است و همان‌طور كه مؤلف محترم به آن اشاره دارد مي‌كوشد تا تعارض ميان وجود بشقاب‌پرنده‌ها و پذيرش اعتقادات ديني را حل كند؛ عرصه‌اي جديد كه كمتر به آن پرداخته شده، كتاب را در نوع خود كم نظير مي‌كند.

يكي از نقاط قوت كتاب، جمع‌آوري و احصاء چشم‌گير روايات و دقت در الفاظ و معاني آن‌ها، وسعي در به دست آوردن مفهومي واحد و سيري منطقي از روايات است هرچند دور از ذهن بودن پاره‌اي از برداشت‌هاي ايشان از روايات را نمي‌توان ناديده گرفت.

از ديگر فصل‌هاي جذاب و خواندني كتاب، فصلي است كه نويسنده به پرسش‌هاي زياد و متنوعي كه درباره وجود بشقاب‌پرنده‌ها مطرح است، پاسخ مي‌گويد. تحليل‌هايي كه مؤلف در اين فصل بيان مي‌كند كاملاً تازگي دارد و با نگرش و رويكرد به مسئله ظهور، ارائه شده است.

در قسمت پاياني كتاب شاهد عكس‌ها و تصاويري جذاب از عرصه پررمز و راز بشقاب‌پرنده‌ها خواهيم بود. تلاش و كوشش مؤلف محترم كتاب را در زمينه اين تحقيق فراگير ارج مي‌نهيم و به خوانندگان، مطالعه اين كتاب را توصيه مي‌كنيم.

http://www.hawzah.net/Per/Magazine/di/059/di05928.asp
موجودات زنده در آسمان در آیات قرآن و احادیث!

آیات متعددی در قرآن هست که از وجود موجودات زنده در آسمانها خبر میدهند. بعضی از آیات آنها را بلفظ «دابــه» (جنبنده) آورده و بعضی بلفظیکه دلالت بر اولو العقل بودن آنها دارند :
« ولله یسجد ما فی السموات و مافی الارض من دابه و الملائکه و هم لایستکبرون»نحل 49
« هر چه در آسمانها و زمین از جنبندگان و فرشتگان است همه برای خدا سجده میکنند و تکبر نمی ورزند»
ایه فوق صریح است در اینکه در آسمانها مثل زمین جنبندگانی هست و خدا را سجده میکنند .
« واز نشانه های او آفرینش آسمانها و زمین است و آنچه را از جنبنده در آنها پراکنده ساخته است و او هر وقت بخواهد بر جمع آنها قادر است»شوری 29
ضمیر «فیهما» به آسمانها و زمین راجع است و با قاطیعت تمام روشن میدارد که در آسمانها جنبندگانی آفریده شده اند .
و از جمله «علی جمعهم اذا یشاء قدیر» بدست میاید که روزی میان اهل زمین وآنها ارتباط برقرار خواهد شد ، اگر منظور از جمع ، رسیدن آنها به یکدیگر باشد .
آیات دیگر از قرار ذیل اند :
«هر که در آسمانها و زمین است همه از او حوایج میطلبند و او هر روز به شان و کاری پردازد» رحمن29
« وهرکه در آسمانها و زمین است ، از روی رغبت یا به جبر ، با سایه ها(وهمه آثار وجوی)شان ،هرصبح و عصر برای خدا سجده میکنند»رعد15
« و ربک اعلم بمن فی السموات والارض» اسراء 55
کلمه «من» man در این آیات دلالت بر افراد عاقل وذی شعوری دارد و بخوبی روشن میکند که در آسمانها مانند انسان موجودات زنده وعاقل زندگی میکنند و بخدای خود خاضع اند و حوائج خویس از او میخواهند.( قاموس قران جلد 4)

علی علیه السلام هم که می فرمایند : « إن هذه النجوم التی فی السماء مدائن مثل المدائن التی فی الأرض .
= « این ستاره ها ( سیاره ها ؟ ) که در آسمان هستند ، شهرهائی مانند شهرهای زمین می باشند » ( نورالثقلین ، ج4 ، ص 400 )

عن ابی جعفر(ع) : « ان من وراء شمسکم هذا اربعین عین شمس ما بین شمس الی شمس اربعون عاما فیها خلق کثیر ما یعلمون ان الله خلق ادم اولم یخلقه»

امام باقر :« همانا پشت این خورشید چهل خورشید وجود دارد (چهل گویا به معنای کثرت) که ما بین هریک از آن خورشیدها چهل سال راه باشد ، در آن عوالم آفریدگاران بسیار بوند که از آفرینش انسان بی اطلاع و بی خبر بوند .» (بحارالانوار جلد 27صفحه 45)

http://gabrielmmjj.blogfa.com/page/hadis1.aspx

(ومِن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیها من دابّة; از نشانه هاى قدرت و حکمت پروردگار این است که آسمان ها و زمین و موجودات زنده را که در اوج آسمان ها و کره زمین پراکنده ساخته، آفریده است).29 شوری

* در حدیثى امام صادق(ع) فرمود: (اِنَّ من وراء عین شمسکم هذه اربعین شمساً فیها خلق کثیر و انّ من وراء قمرکم اربعین قمراً فیها خلق کثیر لایدرون انّ اللّه خلق آدم اَم لم یخلقه; تحقیقاً غیر از چشمه خورشید شما چهل خورشید وجود دارد که در منظومه هاى آن ها مخلوقات زیادى زندگى مى کنند، و هم چنین ماوراى ماه شما چهل ماه تابان دیگر وجود دارد که در کرات اطراف آن ها خلق فراوانى موجود است که نمى دانند; آیا خداوند آدم را در زمین آفریده یاخلق نکرده است).

(ومِن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیها من دابّة; از نشانه هاى قدرت و حکمت پروردگار این است که آسمان ها و زمین و موجودات زنده را که در اوج آسمان ها و کره زمین پراکنده ساخته، آفریده است).29 شوری

کلمه (دابّه) به معناى موجود زنده است و در جنبندگان مادى به کار مى رود نه فرشتگان که حیاتشان روحانى و عارى از ماده مى باشد، چرا که خدا در آیه اى دیگر مى فرماید: (والله خلق کل دابة من ماء; خداوند تمام جنبندگان را از آب آفریده است). مقصود از جنبندگان همین پدیده هاى زنده و مشهود یعنى پرندگان، حیوانات و انسان ها هستند.این آیه هم قسمت اول آیه ی 45 سوره ی نور بود.
* در حدیثى امام صادق(ع) فرمود: (اِنَّ من وراء عین شمسکم هذه اربعین شمساً فیها خلق کثیر و انّ من وراء قمرکم اربعین قمراً فیها خلق کثیر لایدرون انّ اللّه خلق آدم اَم لم یخلقه; تحقیقاً غیر از چشمه خورشید شما چهل خورشید وجود دارد که در منظومه هاى آن ها مخلوقات زیادى زندگى مى کنند، و هم چنین ماوراى ماه شما چهل ماه تابان دیگر وجود دارد که در کرات اطراف آن ها خلق فراوانى موجود است که نمى دانند; آیا خداوند آدم را در زمین آفریده یاخلق نکرده است).
سالار شهیدان حسین بن علی ( ع ) در دعا ونیایش خود به درگاه الهی چنین می فرماید : الهم انی اسئلك بلكماتك ومعاقد عزك وسكان سماواتك وارضك ….. پروردگارا من به كلمات وسخنان ومراكز عزت وساكنان آسمانها وزمینت سوگند می دهم ……. واین جمله نیز به روشنی می رساند كه آسمانها هم ساكنانی دارد .

Posted on اوت 31, 2010, in فرازمینی ها در زمانهای کهن, قرآن و حیات فرازمینی, اعجاز قرآن. Bookmark the permalink. 83 دیدگاه.

 1. انشتین جایی گفته بود صدای اذان را از بعضی بشقاب پرنده های شکار شده توسط آمریکا شنیده بوده(همون بیانیه که مکاتبه چهل نامه بین اینشتین و آیت الله بروجردی بوده)!!!

  • ماجراي آن هم در وبلاگ ميگذارم. ولي راجع به اين موضوع نشنيده بودم. آرمسترانگ هم گفته بود روي ماه صداي اذان شنيده.

 2. البته بعید است شخصیتی مانند آیت الله بروجردی تن به این نوع مکاتبه ها بدهد . اما جناب starseed این علامت تعجب ها نشانه چیست ؟

 3. یعنی میگی تو بشقاب پرنده عوض cd موزیک , cd اذان

  گوش میدادن؟

 4. مطالب وبلاگ شما جالب و قابل تامل است
  ولی در بعضی مطالبی که می نویسید و از جمله در همین مطلب نتیجه گیری های شما جهت گیری خاصی دارد.یعنی چه که موجودات فضایی در آمریکا بیشتر رویت می شوند دلیل بر این است که می خواهند با کمک دولت آن کشور جلوی ظهور را بگیرند.
  این حرف ها را از کجا می آورید؟ چه مبنای عقلی دارد این نتیجه گیری ها؟ مگر ظهور حضرت قائم امری عادی است که بشود جلویش را گرفت؟ مگر کار خدا را میشود مانع شد؟
  همین طرز تفکر است که گاهی اوقات از مسئولان بالای مملکت شنیده میشود که آمریکایی ها و اسرائیلی ها مشخصات امام عصر را در بررسی کردند و عکس ایشون رو هم چاپ کردند تا هر وقت چنین شخصی دیدند ترور کنند.
  این افکار بچه گانه از کجا می آید؟
  مسلمانی به خرافه گری و ترویج اندیشه های خرافی نیست.
  موجودات فضایی را به امام زمان ربط داده اید؟!!
  موجودات فضایی از مسافت چندین هزار سال نوری خود را به زمین می رسانند که از ظهور امام زمان جلوگیری کنند؟!!!
  به هر حال موفق باشید

  • دوست عزيز ممنون از نظرت ولي به خاطر اينكه تمام حرف ها و عقايد را بخوانيم من آنها را در وبلاگ گذاشتم و صحت يا دروغ مطلب با خوانندگان. من هدفم از اين مطلب اين بود كه در روايات هم به بشقاب پرنده ها و فرازميني ها اشاره شده و همين طور در قرآن به حيات در ديگر كرات. راجع به حيات به وسيله آب هم يك مطلب كامل ميگذارم.ممنون از نظرت.

 5. درود
  مطلب جالبی بود و قابل تامل.
  دوست گرامی بهزاد عزیز در تمامی روایت نقل است که نیروهای شیطانی قصد بر نابودی حق و خیر را دارند و از هیچ دستاویزی دریغ نمی نمایند کاملا مطلع هستید که انجمنهای مخفی (مانند فراماسونری) از دیر باز در تلاش نابودی حق و تسلط شیطان و شیطان پرستی در زمین بوده اند و قطعا متوجه فعالیتهای جدید آنها در کل دنیا هستید . در پشت پرده توطئه ها در حال برنامه ریزی است و آیا منکر وجود فرازمینیان هستید؟ از نیات آنها و نژادهای آنها مطلعید؟ آیا در ارتباط با انسانها نیستند و به برخی از دولتها کمک نمیکنند ؟ به هر حال قصد مدیر این سایت ( که بیش از 6 ماه در اینجا حضور دارم) بر من مشخص گردیده که صرفا اطلاع رسانی در خصوص موارد اسار آمیز بوده و خواهش این برادر کوچکتر اینست که مطالب دیگر را نیز ملاحظه فرمائید. بزرگان می فرمایند هیچگاه زود قضاوت نکنیم. قطعا فرمایش شما در نوع خودش کاملا صحیح بوده و من نیز به آن معتقدم که هیچکس و هیچ قدرتی جلوگیر ظهور منجی نخواهد بود ولی شیطان وشیاطین در حال تلاش بر مقابله و نابودی خیر و حق را دارند.
  امید وارم تعصب جای تعهد را نگرفته و با چشمان باز و تحقیق همواره آماده ظهور باشیم.
  با سپاس و عذر خواهی مجدد

 6. دركش براي من سخته ممكنه منظور از موجودات ، موجودات غير مادي باشه
  روزي ماري وارد مجلس سخراني امام علي شد همه ي حضاراز ترس مار فرار كردند اما امام علي در آنجا ماند و مار پيش او رفت سپس مار از آنجا خارج شد از امام پرسيدند موضوع چيست گفت از علماي جنيان بود كه به شكل مار در آمد تا از من سوالاتي بپرسد

  • دوست عزيز چي بگم . هر كسي نظري دارد. البته من هم تا با چشم خودم بشقاب پرنده نديده بودم باور نميكردم و به شما هم حق ميدهم. من هم كنار مرز زندگي نميكنم كه بگوييد هواپيماي جاسوسي. در مركز ايران.ممنون از نظراتتان.

   • سلام…
    اقای رامنتین می شه ماجرای رودت بشقاب پرنده تون رو برای ما بنویسید؟
    کنجکاو شدم!
    با تشکر

   • سال 82 . 5 دقيقه يوفو در آسمان بود. شب بود . اينرا هم بگم ماهواره نبود. چون تا نزديك زمين آمد و شتاب حركتي بسيار زيادي داشت.

   • سلام بر شما چه زود جوابم رو دادین …خیلی تعجب کردم به هر حال ممنون…تو همین تهران بود؟

   • نه استان مركزي.

   • سلام، سال پائيز سال 1374 بود در شهر تنكابن دانشجو بودم ويلايي با چندتا از همكلاسيها اجاره داشتيم كه مشرف به دريا بود و تا خط راس قابل رويت بود. شبي حدود ساعت 22 برق قطع شد از پنجره بيرون رو نگاه كردم كه ببينم قطعي سراسريه يا نه . يك لحظه چشمم روي سك شي نوراني كه در خط الراس به طرف چپ و راست حركت مي كرد افتاد اول فكر كردم انعكاس نوره پنجره را باز كردم بيشتر دقيق شدم بسيار سريع حركت ميكرد. در ا» ديد از افق فاطله بين دو نقطه از حركتش مي تونست به چندين كليومتر باشه كه ظرف يك لحظه انجام مي شد. هم خانه ايم را صدا زدم تا مطمئنن بشم اشتباه نمي كنم. او هم همان چيزهايي را مي ديد كه من ميديدم. پس از چند لحظه با يك حركت محوري چرخشي به طرف بالا حركت كرد و ديگه نوري ديده نشد. چند لحظه بعدش برق وصل شد. اين تمام چيزي بود كه در آن شب اتفاق افتاد.

   • بسیار ممنون از درج تجربه تان.

 7. مژده به جماعت یوفو دوست
  فیلم مستند: افشای حضور بیگانگان فضایی در زمین
  با لینک دانلود کاملا سالم
  در
  http://freedocumentary.wordpress.com/
  حالشو ببرید

  • زير نويس. حجمش چقدر هست؟ راستي ادامه ترجمه 2012 چي شد؟

   • دوستان من این روز ها زیاد فرصت ترجمه زیر نویس ها رو ندارم.
    اما من از شما می خوام که تو این راه منو کمک کنین. من می خوام ترجمه زیر نوس سری بیگانگان باستانی رو تموم کنم. باور بفرمائین این مستند بیگانگان باستانی اینقدر ارزشمند و زیباست که من حیفم میاد ترجمه فارسی شو نداشته باشیم
    هرکه مایل هست تو ترجمه این 6 سری مشارکت کنه ایمیل بزنه تا بخشی از متنو براش بفرستم . زیاد سخت نیست جملات بسیار کوتاه هست.
    هرکی تو ترجمه شرکت کنه بعد از اتمام کار یه نسخه از DVD همون سری از من هدیه میگیره.
    حالا هر کی حاضره دستشو ببره بالا. یعنی تو وبلاگ مرجع فیلم های مستند کامنت بذاره
    http://freedocumentary.wordpress.com/

   • ادامه ترجمه مطلب 2012 ؟

 8. منظورت از مطلب 2012 چیه؟
  من که همچین مطلبی رو ندارم
  تو این دعوت به همکاری رو تو وبلاگت بذار ببینیم چی میشه

 9. lمطالب جالبی بود. همیشه این نوع نظریه ها با واکنشهای بسیار متنوعی روبرو شده اند.برای مثال آقای بهزاد که مانند بنده مخالف تحلیل ارائه شده هستند اما به این موضوع باید توجه داشت که حد اقل فایده این مطلب این است که پی میبریم اکنون عده ای در دنیا وجود دارند که به مطالب ذکر شده باور دارند. شاید همین باور فعلی انگیزه ای شود برای تحقیقی بسیار جدی از طرف ایشان و همچنین انگیزه ای بسیار قوی برای مخالفین در جهت تحقیق برای رد مطلب. ای بسا پس از کاوش فراوان افراد سنگر فعلی خود را با هم عوض کنند! چیزی که بارها در عالم علم و دانش اتفاق افتاده است.
  حتما» پاسخ خود را به سوال یک کیلو پنبه سنگین تر است یا یک کیلو آهن؟در زمانی که بچه بودید بخاطر دارید. پس سالها و تحصیل در رده ها بالاتر در جواب سوال فوق مغرورانه پاسخ دادید که هر دو مساوی هستند و این را حقیقت محض پنداشتید. تازه پس از تحصیلات دانشگاه با شگفتی آموختید که یک کیلو پنبه سنگین تر است. به همین سادگی حقیقت آن شد که اصلا» انتظارش را نداشتید.در عالم دانش نباید تعصب داشت همه حرفها را باید شنید. اما این میدان فراخ هم نباید عاملی باشد برای اطهار نظرهای غیر تخصصی و آنچنانی . هر کسی را بهر کاری ساختند…
  و اما پسر عزیزم رامتین این مطلبت که در مورد قرآن بود مرا یاد تحقیقات دکتر رشاد خلیفه انداخت. نمیدانم مقاله ایشان را مطالعه کرده ای یا نه اما اگر نه توصیه میکنم حتما» بخوانی. میدانم ارادت خاصی به قرآن داری. با مطالعه نطرات ایشان عاشق قرآن خواهی شد.
  برای همه جوانان علاقمند به دانش آرزوی موفقیت میکنم

 10. نظرات و دیدگاه دکتر رشاد خلیفه دانشمند مصری دانشکاه آریزونای امریکا:
  http://www.bahaneh.net/hall/topic_show.php?t=4850

 11. درود
  دوستان گرامی از اینکه قران یکی از شگفتی های خلقت میباشد بحثی نیست لیکن در خصوص نظریات دکتر رشاد خلیفه که حدود 20 سال پیش اعلام و بعد از مدتی حتی با عنوان اینکه نام وی در قران میباشد و …. مرتد شناخته شده و ترور گردید باید ذکر کنم که بسیاری از تحقیقات ایشان با تحقیقات گسترده بعدی رد شده و ذکر عدد 19 موجبات درگیری های قومی بعدی گردید. که خارج از بحث تاپیک میباشد!!!!.
  ضمن تشکر از دوستان تیز بین و محقق خواهشمندم در خصوص معرفی آثار و نوشته ها و تحقیقات سایرین چنانچه موردی مبهم نیز وجود دارد آنرا انعکاس دهند تا موجبات تکدر خاطر یا برداشت غیر نگردد.
  سپاس مجدد علی الخصوص از برادر دانش پژوه فرهاد گرامی

  • با تشکر از منتطر عزیز
   ظاهرا» دکتر رشاد پس از کشف تعدادی از این رموز و روابط آنچنان شیفته میشود که ادامه تحقیقات را به انحراف میکشاندیا اینکه کسانی به عمد خواستند اینطور شود. الله اعلم. ایشان حتی پس از اینکه بعضی از روابط ریاضی وی در سوره توبه جواب نمیدهند ادعا میکند که کلماتی به این سوره اضافه شده اند! وی در آخر کارش دچار همان تعصب کور میشود که ترمز دهنده علم دانش است.او تا مرز ادعای نبوت پیش رفت. ادعاهای وی به مذاق جوانان پاکستانی خوش نیامد و شکمش سفره شد!!! اما این غیر قابل انکار است که وی بهر حال فصلی نوین و شیوه ای جدید در تحقیقات قرآنی گشود. اما دنبال کردن چنین تحقیقاتی کمی خطرناک است. شاید اینبار نتایج به مذاق عده ای دیگر خوش نیایند! تعصب کور در هر دو طرف قضیه هنوز زنده است و قربانی میگیرد.

 12. یه چیز جالب :
  همیشه وقتی از قیام مهدی قائم صحبت میشه – گفته میشه که در نهایت » دنیا » رو از ظلم و جور و بدی پاک میکنه !
  همین کلمه » دنیا » خیلی معنی ها داره !!

 13. یک عده سعی دارند به نوعی تصویری از پایان دنیا بسازند و همه را به سوی انتهای دنیایمان سوق دهم
  اگر اینگونه باشد اکثر انسانها ی کنونی بیمارند و باید درمان شوند
  ایده ضد مسیح یا دجال هم به گونه ای با این تعابیر پیوند خورده و در مسیحیت بیشتر پی به این می بریم که فردی پیشگو اهداف خود را با انگیزه های دینی پیوند می زند و در جهت اتمام دنیا می نوشته

  به نظر من این برخورد از نوع دریافت اگاهی است در انسانها نسبت به انچه تا کنون لازمه بی قید و شرط زندگیشان نمیدانستند و حال باید از انها استفاده کنند
  در برابر ایده پایان ایده تحول هم هست

 14. سلام وباعرض پوزش به خاطر دیر نوشتن این موضوع باید ببخشی چون من بصورت تصادفی این وبلاگ رودیدم ومتاسفانه فرصت زیادی پیدانمیکنم ولی
  لازم دیدم چند مورد رو توضیح بدم
  مطلب من در مورد خدا برمیگرده به مطالب قبلی که بعضا در مورد کیفیت خلقت نوشته شده بودند نه در مورد خود متوا
  واینکه هیچ استنادی بالاتر از سند علمی زنده نیست و
  این چیزی که میخوام بگم کمی ربط به مطلب فوق داره
  که موضوع کنگره های فضایی بیربط به این مسله نیست که اینجا لازم هست که در مورد مرحوم هشترودی بدم که ایشون جزو سه نفر اول ریاضی.فیزیک.نجوم وشیمی دنیا بودند وجلسات ازاد ایشون در دانشگاه تهران با بیش ار 5000نفر شرکت کننده برگزار میشد ولی بخاطر یکسری مسایل افسوس که هیچ اسمی از ایشون در ایران برده نمیشه
  ضمنا حدیث 1000انسان قبل از ادم جعلییه
  اگه بتونید به نسخه قدیمی کتاب الملاحم دست پیدا کنید مطالب جالبی دستتون میاد
  ودر اخر اینکه سیستم های ارگانیزاسیون ذهن انسانها خواه ناخواه به یک سمت داره سوق پیدا میکنه ولی بعضی ها نقششون پررنگتره و یک مرجع علمی بسیار مفیده
  ارزوی موفقیت برای شما علی الخصوص در راهی که کمی بعد برای شما باز خواهد شد دیگه مزاحم نخواهم شد
  باتشکردوستی از راه دور

  • دوست گرامی

   بسیاری از نویسنده ها و محققین قرانی خود می دانند که در ایات اشاره به این شده که تمامی ایات قرانی می توانند بسته به برداشت و استفاده سو برخی افراد به گونه ای دیگر کاربردی شوند در واقع ما در شعر صوفیان هم داریم که گاه پیش دردو گاه پیش درمان می روم

   درمورد سوره یس به عنوان مثال در بسیاری از ادعیه و شاید برخی که به دنبال استفاده از ایات در طلسمات هستند مبحثی به نام تونل یس داریم که بسیار این سوره مورد سو استفاده قرار می گیرد حال پرسش من از دوستان این است که چگونه ما دو خاصیت را در قران داریم و لزوم ان برای چیست؟

   چون بعید می دانم تمامی محققین در این باب از کلیه حملات منفی مصون باشند

   • درود
    نتنها مصون نخواهند بود که به قهقرا خواهند رفت. برخی محققین همچون عالمین در مسیر پیشروی به انحراف میروند و از بدیهیات است. آیا علم هسته ای صرفا مخرب یا صرفا صلح آمیز است؟ لیزر و کاربرد آن ؟
    مرز میان حق و باطل از تار مو نازک تر است و انسان چنانچه این چنین نبود شیطان وجود نداشت. (شیطانی که من میشناسم)
    سپاس

 15. ظهور حضرت در تمام گیتی اتفاق خواهد افتاد م وباعرض پوزش به خاطر دیر نوشتن این موضوع باید ببخشی چون من بصورت تصادفی این وبلاگ رودیدم ومتاسفانه فرصت زیادی پیدانمیکنم ولی
  لازم دیدم چند مورد رو توضیح بدم
  مطلب من در مورد خدا برمیگرده به مطالب قبلی که بعضا در مورد کیفیت خلقت نوشته شده بودند نه در مورد خود موتوا
  واینکه هیچ استنادی بالاتر از سند علمی زنده نیست و
  این چیزی که میخوام بگم کمی ربط به مطلب فوق داره
  ظهور حضرت درتمام عالم اتفاق خواهد افتادکه موضوع کنگره های فضایی بیربط به این مسله نیست که اینجا لازم هست که در مورد مرحوم هشترودی بدم که ایشون جزو سه نفر اول ریاضی.فیزیک.نجوم وشیمی دنیا بودند وجلسات ازاد ایشون در دانشگاه تهران با بیش ار 5000نفر شرکت کننده برگزار میشد ولی بخاطر یکسری مسایل افسوس که هیچ اسمی از ایشون در ایران برده نمیشه
  ضمنا حدیث 1000انسان قبل از ادم جعلییه
  اگه بتونید به نسخه قدیمی کتاب الملاحم دست پیدا کنید مطالب جالبی دستتون میاد
  ودر اخر اینکه سیستم های ارگانیزاسیون ذهن انسانها خواه ناخواه به یک سمت داره سوق پیدا میکنه ولی بعضی ها نقششون پررنگتره و یک مرجع علمی بسیار مفیده
  ارزوی موفقیت برای شما علی الخصوص در راهی که کمی بعد برای شما باز خواهد شد دیگه مزاحم نخواهم شد
  باتشکردوستی از راه دور

  • آقای آرش شما که به قول خودت هیچ اسنادی بالاتر از اسناد علمی نیست لطفا یک سند علمی به من ارائه بدبد که اثبات کند مهدی موعودی وجود دارد. منتظرم………………………………………

 16. سلام
  ممنون از زحماتتون درباره کنگره فضایی چه جوری میتونم اطلاعات کسب کنم

  همون که آقا آرش در موردش گفت

  • درود
   امین برادر عزیز توصیه میکنم در خصوص کنگره فضائی به خوبی تحقیق کنی دوست گرامی و سریع نتیجه گیری نکنید.
   سپاس

 17. مطلب با درک تحقیقی بود .
  استفاده کردم

 18. دوستان عزیز مهدی موعود یا همون صاحب زمان وجود خارجی ندارد. چون تا کنون هیچ دلیلی مبنی بر وجود چنین شخصیتی ارائه نشده است جز در نوشته های علامه مجلسی که یک عمال دروغ پراکن دستگاه صفوی بود. این دروغی بود که شیعیان خورد ملت ایران دادند این مسئله رو افراد روشنفکر زیادی اثبات کردن مثل علامه کسروی، اکبر گنجی و دیگران. از شما بعید هست که چنین ادعاهایی رو قبول کنید انهم بدون دلیل

  • دوست گرامی باید خدمت شما عرض کنم اگر بگوییم صاحب زمان وجود ندارد این عقیده ای سطحی بر اساس تحقیقی بسیار سطحی تر است. ایشانی که شما نام آوردید نمیتوان به محقق بیطرف در نظر گرفت . اگر شما صادقانه به دنبال دلیل اثبات صاحب زمان هستید . به خودتان رجوع کنید .

  • درود
   دوست گرامی بابک عزیز در تشیع مهدی موعود ولی در مسیحیت نیز از منجی ذکر گردیده است و چنانچه روایات اهل تسنن را قبول دارید به کتب آنها نیز رجوع کنید. نفراتی را که فرمودید من نیز میشنایم و اطلاع از اعتقاداتشان دارم. ولی دوست عزیز خوشحال خواهم شد هر انسانی راه واقعی خود را به سوی حق و حقیقت پیدا کند .(راه های رسیدن به خدا بسیار است.) خرده گرفتن کاری ساده است ولی سازنده بودن بس مشکل.
   سپاس

   • با سلام به همگی‌ مطلبی به ذهنم رسید که می‌خواستم با اهل فن در میان بذارم اگر قبول کنیم که امام زمان هست با همان خصوصیت که در قرآن هست و با همان کیفیت ظهور می‌کند و نیز این قسمت از زیارت نامهٔ امام حسین که می‌گوید آی‌ خون خدا و پسر خون خدا و آن هم پسر حضرت علی‌ هست نتیجه میشود علی‌ خود خدا هست شواهد هم میگویند نه کسی‌ به دنیا آمدن علی‌ رو دید و نه کسی‌ فهمید کجا دفن شد و نیز بعضی‌ از معجزات در پیامبران که غیر عادی بنظر می‌رسد و شواهد باستانی که در کتابهای اریک فون به آنها اشعار شده است آیا به نظر نمیرسد که همهٔ پیامبران در واقع از طرف همان فرا زمینیها برای نجات زمینیهای هوشمند که در واقع همان فرزندان خود از مادران زمینی‌ هستند باشند

  • برای اثبات وجود امام زمان (عج) اگر اسلام را باور نداری می‌تونی به پشگویی‌های سایر ادیان رجوع کنی. اگر چه تحریف‌های بسیاری صورت گرفته اما هنوز هم رگه‌های از حقیقت در آنها پیدا می‌شه. اگر چه علامه مجلسی شخصیت بسیار بزرگی بودند اما قبل و بعد از ایشون علمای بسیاری در باب امام زمان (ع) گفته‌اند و نوشته اند.
   فراموش نکن که در اصل ملت ایران همین شیعیان هستند. یعنی کسی چیزی رو به خورد کسی نداده!
   در مورد افرادی روشنفکری هم که گفتی، مزدور بودن اینها دیگه بر کسی پوشیده نیست. شما در نظر بگیر که همین آقای گنجی از کی حقوق می‌گیره و به نفع کی حرف می‌زنه؟ بعد به من بگو اگر اکبر گنجی امام زمان (عج) رو نفی نکنه باز هم می‌تونه از کانادا و امریکا حقوق بگیره؟

 19. چیزی که این آقا بابک درباره اش فکر نکرده این که چطور می شود کسی ( مثلا اکبر گنجی ) بتواند وجود نداشتن کسی را اثبات کند! این موضوع دیگر در استدلال و تبیین منطقی نوبر است . اما خود شما آقا بابک کافی است درون را کمی تصفیه کنید ، تا از درون به وجود امام پی ببرید . زیاد وقت عزیزتان را با نوشته های بی سر و ته حقوق بگیری مثل گنجی که فقط مثل طوطی حرف های دیگران را تکرار می کند تلف نکنید .

 20. دوستان چرا در قران با وجود اینکه به همه چیز اشاره شده به امام زمان اشاره ای نشده .اقا رامتین درباره حمامی که با یه شمع گرم میشد و همیشه می چرخید مطلب نمیزاری اسمشو فراموش کردم در یکی از استانها است تا اونجا که من میدونم با سنگ اورانیوم یا یه چیزی شبیه این گرم میشده یا میچرخیده شاید این حمام به کمک دانش یوفوها ساخته شده …….رامتین با وجود اینکه از طرفداران وبلاگ شما هستم ولی شما مطالبی که درباره فراماسونری ویهودیت قرار میدهید جهت دار است ای کاش به همه واقعیات اشاره میکردید …….قسمت تجربیات خوانندگان داره میترکه یه فکر اساسی باید کرد

  • از چه جهت جهت دار است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كسي كاري به دين يهوديت ندارد ولي همه پي به نقشه هاي فراماسونر ها برده اند . حالا اين نظر منه شايد اشتباه فكر كنم.

 21. هركدام از دوستان كه مايلند اين كتاب:فرا زمينيها در آيات و روايات را داشته باشند آدرس خود را به ايميل زير ارسال كنند تا با پست برايشان ارسال كنم . موسوي
  mosavi313@yahoo.com

  • سلام. شما نويسنده كتاب هستيد؟ پولي يا مجاني؟ميتوني مطالب وبلاگ را در قالب ورد بفرستي تا در وبلاگ بگذارم؟

   • در ضمن با سلام خدمت مدیر محترم سایت من فیلم های خیلی جالبی در اختیار دارم لطفآ بگید چه جوری براتون بفرستم باز هم در آخر ممنون از زحماتتون طارق از بلغارستان

 22. سلام.
  بچه ها یه سوال دارم؟
  لطفاً هر کی میتونه جواب بده؟
  بعضی از دوستان از صدای اذان بشقاب پرنده ها صحبت کردن ، البته سوال من در این مورد نیست.
  ولی شاید بی ریط نباشه.
  چرا در ادیان مختلف از خداهای مختلف نام برده شده؟
  مثلاً :
  مسیحیها میگن : پدر آسمانی
  مسلمونا میگن : خدای محمد
  زرتشتیا میگن : اهور مزدا
  و…..
  یا مثلاً خدای موسی یا خدای ابراهیم ؟؟؟؟
  مگه خداهای اینا با هم فرق میکرده؟؟؟؟
  شاید از اون بشقاب پرنده ها به همین دلیل صدای اذان شنیده میشده؟
  اگه قراره خدا اسمی داشته باشه نباید اسمش توی هر دینی یه چیزی باشه.
  ماه که انسان هستیم واسه چیزهای خیلی ساده تر مثل وزن اجسام ، یه واحد جهانی به نام کیلو داریم ، اونوقت چرا خدا خودش رو به هر فرستاده ای به یه نام معرفی کرده ، چرا خدامون توی هر مذهبی یه اسمی داره .
  چــــرا؟؟؟؟؟

  • من فکر میکنم که اصلا همچین چیزی غیرممکن باشه چون یک زبان واحد وجود نداره و بر هر پیامبری هم که وحی میشده به زبان قوم خودش بوده و لهجه و تلفظ ها در زباتنهای مختلف فرق میکنند یک اسم واحد بالاخره باید از یک زبان خاصی گرفته میشده و در نتیجه با تلفظ مخصوص همون زبان و اون کلمه رو با همون الفبا و لحن بقیه اقوام نمیتونند ادا کنند در نتیجه راهی وجود نداره که یک اسم واحد وجود داشته باشه همین خدا هم که ما به کار میبریم در اصل یعنی صاحب و در واقع ما خودمون این کلمه رو برای خدا انتخاب کردیم و فکر میکنم بقیه اسامی هم که روی خدا هست هر فرهنگی خودش این کلمه رو انتخاب کرده و روی خدا گذاشته و هیچ اسمی با منشا الهی وجود نداره که خدا خودش برای نامیدن خودش فرستاده باشه.

   • و البته یکی از سوالاتی که من در این زمینه دارم زبان عربی هست که چرا زبان برگزیده هست؟ و اصلا این زبان از کی شکل گرفته توسط چه قومی که اینطوریه که دانشمندای غرب فهمیدن کلمه الله خاصیت درمانی داره؟ و یا همین نماز که نکات خارق العاده ای داره و فقط باید به این زبان خونده بشه. ایا از تاریخی خاص توسط خدا این قدرت ها به زبان عربی داده شده؟ چه سری در شکل گیری این زبان وجود داره؟ محققین فهمیدند که دلیل این که ما در حین نماز رو به قبله میایستیم اینه که در این حالت میدان مغناطیسی بدن ما تنظیم میشه و کسانی هم که به مکه رفتند میگن که قطبنما در اونجا از کار میفته و به دور خدش میچرخه. حالا یه سوال به وجود میاد که ایا از تاریخ نبوت پیامبر و دستور نماز این محل قرار گرفتن کعبه دارای این خاصیت شده؟ چون اگر از قبل هم همینطور بود خداوند باید دستور نماز و ایستادن رو به قبله رو در زمان پیامبرهای پیشین وحی میکرد؟ وقتی که قراره نماز خوندن انقدر به نفع ما باشه؟ سوال در این زمینه خیلی زیاده اما اکر کسی در زمینه پیدایش زبان عربی اطلاعی داره لطفا در اختیار ما بذاره

 23. با سلام
  آنچه که تمامی پیامبران برای نسل بشر پیغام آوردند اینه که خدا یکی است و همه را دعوت به این حقیقت کردند ولی چیزی که باعث اختلاف شده فهم درست از این حقیقت و گاهی هم منافع اشخاص سودجو که مرید شیطنت های شیطان در طول تاریخ بوده و هستندند بوده است. بنابراین در طول دوران پیامبرانی برای اصلاح مجدد این کجروی ها آمدند و همانطور که میدانید امامان شیعه برای حفظ این مسیر آمدند و حتی دستوراتی برای زمان غیبت در جهت حفظ و پاسداری از معنا و حقیقت داده شده است . به شاعر (حافظ و مولانا )

  جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه

  چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

 24. salam!chera matlabi dar morede nazi ha dar zamane hitler neminevisin ke hitler dastore sakhte yek boshghab parande be shekle ma’kos ro dade bod?!

 25. در جواب کاموراجان:
  شاید به علت اینکه اعراب در طبیعت زندگی میکردن زبانشون با خصوصیات فیزیکیه انسانها سازگارتر باشه
  حتی زبان برخی حیوانات را هم میدانسته اند
  الله اعلم

 26. مثل عربهای قدیم قاتیه طبیعت نشدن
  ..
  ینی الان شما خودتون تو بیابون و جنگلبزرگ شدین؟یا تو شهر یا روستای با امکانات جدید؟

 27. الان حتی وسط آفرقا هم اینترت موجوده..دیگه مثل اون موقع ها مردم با طبیعت اطرافشون پیوند نخوردن

 28. قصذ بی احترامی نداشتما ..خب منظور بود

 29. خدایی که نه جسم داره نه بو و نه موجودیت مادی چه نیازی به اسم داره. اینکه خدا رو با اسامی مختلف صدا میکنن برای اینه که هر قومی اسمی متفاوت براش انتخاب کرد.

  قصد بی احترامی ندارم ولی جایی سوالی مطرح کردم با این مضمون که چرا خدا پیامبر رو از قوم عرب انتخاب کرد و چرا از اعراب اسلام رو آفرید؟
  جواب برام جالب بود.
  ایشون پاسخ دادند که خداوند با دادن بینش و علم به قومی که در دوران خودشون دارای سطح اجتماعی پائین و به زبان روان تر وحشی تر و عقب افتاده تر بودند و تبدیل این قوم پست بواسطه این علم به قومی برتر به نوعی قدرت و عزمت خودش رو نشون میده.
  در ابتدا گفتم که قسط توهین ندارم اما با نگرش در تاریخ و توجه به اون متوجه میشیم که اعراب قومی فقیر و دارای تعصبات کور مانند دفن دختران ، پرستش بت ها ، جنگ های بی دلیل فراوان بین قبیله ها و … قومی با سطح پایین در هر نظر بودند که به واسطه دین دارای قدرت و اتحاد شدند.

  اما در مورد شیعه
  طی مطالعاتم متوجه شدم که شیعه بودن برای ایرانیان صرفا بهانه ای بود برای خارج شدن از زیر سلطه اعراب.

  پیشنهاد میکنم سخنرانی استاد بزرگوار و معلم شهید دکتر علی شریعتی با موضوع شیعه علوی و شیعه صفوی رو مطالعه کنید.
  پایدار باشید.

  بخاطر مطالب ممنون

 30. بله همون شیعه صفوی
  نه علوی..که علویان همیشه بوده اند

 31. منظورم در زمانهای قبل از تشکیل دولتهاس شیعی در ایران بود

 32. کامورای گرامی
  سلام در پاسخ به پرسشت در بخش فرازمینی ها وحیات …
  به نظر من اولا هیچ زبانی در دتیا برگزیده نیست که حالا عربی برگزیده باشه !
  حتی زمان جمع آوری «قرآن» کتاب مقدس مسلمانان و یک نسخه کردن آن زمان عثمان ، اعراب به زبان آرامی می نوشتند و می خواندند نه عربی ! عربی یک چیزی مثل فینگلیش ما تو اینترنت بود (فارسی که بصورت انگلیسی نوشته بشه ) زبان عربی بعدها شکل گرفت شاهد این ماجرا لینک زیر است :
  http://www.sociologyofiran.com/index.php?Itemid=45&id=34

  narya.wordpress.com/…/قرائت-سوری-آرامی-قرآن-قسمت-اول

  خاصیت درمانی الله برمیگرده به مسلمانانی که به این کلمه اعتقاد قلبی دارند ، طبق مکانیک کوانتومی ، وحتی شفای کوانتومی (دیپاک چوپرا) هر وازه ی مقدسی مثل مسیح ، گاد ، الله ، یهوه ، و حتی کلمات خوب وامید بخش مثل : سپاسگزارم ، سلام ، درود و…در هر زبانی شفابخشه …

  در مورد قبله و قطب نما ی چرخان ! چیزی نشنیدم ولی در مورد خم وراست شدن ، مثل اعمالی که یهودیان در کنار دیوار ندبه انجام میدهند (جلو عقب رفتن) و حتی سر تکان دادن دراویش و برخی عرفا به نظرم باعث افزایش ترشحات آندروفین و دوپامین در مغز می شه و خصوصا بخش قدامی هیپوتالاموس با این حرکات تحریک می شه و یک حالت عرفانی و روحانی برای فرد به وجود می آید …
  البته با در نظر گرفتن نظریه ریسمان /ام تئوری .مکاتیک کوانتومی و…پی می بریم که همه ما یک چیز واحدیم …! فیلمهای راز 1 و2 و3 راببین ! جواب را خواهی یافت !
  (البته جواب در درون ماست به شرطی که تعصب نداشته باشیم)

 33. رامتین جان عالی بود . اگه نظر منو بخوای آره

 34. سلام داستانی رو که تو سایت حمایت از موجودات فضایی خوندین پس حالا ما گمان می کنیم که اول یک فضایی آمده به انسان قدرت تکلم و تفکر داده یکی دیگه می گه که در قدیم یک ملکه که اسمش یادم نیست از یک سیاره به زمین آمده و 70 کودک زاییده در واقع می توان گفت یک چیز مشترک در این دو داستان آفرده شدن ما بدست فضایی هاست و در واقع 70 کودک منظور 70 نژاد آدم در مناطق مختلف این کره است و دادن قدرت منظور تغییر و تحول است در واقع ما میمون بودیم آنها ما را جهش دادند به این که خودمان هستیم 70 نزاد مختلف که شاید بعضی ها هم منقرض شده اند در واقع این کتاب می گوید امام زمان از بین ماست کسی او را نمی شناسد در دین ما (که تمام ادیان مذهبی ساخته دست فضاییانند) امام زمان نمرده بلکه مفقود شده (بوسیله بشقاب پرنده) یک داستان دیگر هم دارد این سایت عمل تناسخ در واقع آزمایشی بوده که برای این که این فرد را استنساخ دهد در یک کودک که در سال 2012 زمان حظور اوست یک جوان تغریبا 20 ساله باشد هیچ مدرکی هم برای انکار ندارید بی دلیل انکار نکنید نادرستی آن را بهم ثابت نکنید اشتباه بودنش رو برام ثابت کنید اگه می تونید قوم مالا پیش بی نی هایش را از فضاییان گرفته که می توانند در زمان سفر کنند آن را تغییر دهند و کار هایی که می خواهند را ممکن سازند و از بعضی اتفاقات جلوگیری کنند نابدوی زمین آنها در هنگام سفر در زمان دیدند زمین نابود شده پس این دین را برای جلو گیری از درگیری و نابودی زمین قرار دارند … بغیه اش رو خودتون باید فکر کنید بفهمید……

 35. حضرت علي(ع)بمنجم ايراني(سر سفيل دهقان)فرمود
  في البارحه سعد سبعون الف عالم وولد في كل عالم سبعون الفا والليله يموت مثلهم
  يعني ديشب هفتاد هزار عالم سعيد شد ودر هر عالمي هفتاد هزار نفر متولد شدند چنانكه امشب درهر عالمي هفتاد هزار ميمرند مولف اين كتاب گوید از اين روايت معلوم ميشوى كثرت مخلوقات ان كرات كه در يك شب عده متولدين هريك به هفتاد هزار نفر ميرسد وعلاوه معلوم ميشود كه اهل ان عوالم مخلو قات جسماني هستند كه زاييدن ومردن دارند واينها موضوعاتي است كه هنوزقرنها وقت لازم است تا بشر بوسيله اكتشافات علمي شايد بتواند مقداري از انجه امامان (ع) فرموده اند کشف نماید
  برگرفته ازکتاب خلاصه از دین اسلام تاریخ چاپ 1319
  بگم این کتاب قبل از این که کنت ارنولد بشقاب پرنده ببینه وتب موجودات فضای بالا بگیره نوشته شده ودر سال 1319 چاپ شده

 36. آخر ما نفهمیدیم فضایی ها بدن یا خوبن یا دو دستن؟ آخر کی پیروز می شه؟ بدی ادامه پیدا می کنه؟

 37. نسل ما شاهد این وقایع خواهد بود انشاالله

 38. نظر شما درباره فیلم دوران کهن چیه

 39. کتاب سفر ائمه به عوالم عجیب رو بخونید خیلی چیزا دستگیرتون میشه اینکه قوم عاد کامل نابود نشدن به جای دیگه ای نزدیک منظومه شمسی تبعید شدن اینکه سحاب وسیله پروازی حضرت علی چجوری بوده باهاش کجاها میرفته ذوالقرنین یا کورش کبیر چطوری بین تمدن یاجوج ماجوج دیوار میکشه بجارالانوارم پر از از اینجور احادیثه واقعا ادمو مبهوت میکنه

 40. هه گند زدی
  جالبه اینا رو از قرانی دراوردی که نویسنده ش (خدا) فک میکرده خورشید و ستاره ها دور زمین میچرخن
  خجالتم خوب چیزیه
  تو اول ثابت کن ک قران مال خداس بعد بیا ………

 41. برای رد کردن خدا ( محمد!) هیچ نیازی به این همه تحقیق و تفحث نیست. فقط کافیه که یک سوال از خداباورها بپرسی :» خدا برای آفرینش زمین به 6 روز زمان نیاز داشته؛ پس خدا نیاز مند است» خدایی که نیاز مند باشد خدا نیست! حالا بعضی ها سفسطه میکنند و می گویند: منظور از روز دقیقاً مشخص نیست که چه ظرفی از زمان بوده! چون در زمان آفرینش روز و شب معنی نداشته و امکان دارد منظور دوران باشه یا هنگام یا…… جواب به این دوستان: منظور هر چه باشد بالاخره از عدد 6 استفاده شده و این نیاز خدا را میرساند که به 6 واحد ( حالا هرچیزی که شما بگید!) خدایتان نیاز به آفرینش داشته است.

 42. این ناشناس که گفته ؛ با نام و یاد خدایی که در تمام ادیان آسمانی یکیست با سلام و درود بر محمد و خاندان پاکش.
  در همین یک جمله دو تا دروغ آشکار است
  ١. یکی اینکه اگر خدای یکی است پس چطور به یکی میگه ختنه کنید و به دیگری میگه نه مهم نیست .چطور که موسی میگه خدا گفته ختنه کنید و عیسی میگه نکنید و محمد میگه ختنه کنید این شل کن سفت کن نمیتواند حرف یک خدای واحد باشد.
  ٢. همان خدای واحد به اصطلاح شما به موسی گفته شراب خوردن حلال است و به محمد میگه شراب خوردن حرام
  ٣. موسی یک نفر که شنبه کار کرده سنگسار میکند و عیسی میگوید مهم نیست اگر کاری کردی اشکالی نیست.
  صد ها دلیل از این قبیل میتوان یافت که این ها هیچکدام از طرف یک خدا ی واحد نبوده و شیادی بیش نبودند.
  دیگر اینکه گفتی درود بر خاندان پاک محمد. این هم یک دروغ است چرا که در تاریخ است که عایشه وقتی حدود ١٣ سال داشت یک شب را با صفوان بن المعطل گذرانده . این موضوع در تاریخ است و حتی جنگ جمل ، جنگ عایشه با علی هم سر این موضوع بود که بعد از این واقعه علی به محمد گفت که عایشه را طلاق بده چون عایشه به تو (محمد) خیانت کرده و این را حتی میتوان به خوبی فهمید .

 43. ٢٥٠٠ سال پیش کورش برده داری را منسوخ و قدغن کرده . مگر نمیگویید که این حرفهای خداست پس قاعدتأ باید حرفهای خدا بهتر از حرفهای کورش میبود. این کتاب پر از آیات ضد و نقیض است . خدای شما ١٧ آیه در مورد عایشه گفته ولی حتی یک آیه هم در مورد علی که معبود شیعه هاست نگفته و به نظر میاد که خدا تمام کارهای جهان را ول کرده بود و مواظب پائین تنه آقای محمد بود که احتیاجات پائین تنه آقا را بر طرف کند

 44. شازده ؛ واقعیت خیلی تلختر از اینهاست.
  قران زاده ی فکر محمد می باشد زیرا کلام خداوند همانند خلقتش باید بی نقص باشد حال که در قران نقایصی هست
  بعنوان مثال 1- برده داری 2-منحصر کردن پاداش روز قیامت فقط یرای آقایان مثل حوری و …
  من شخصا تاریخ رو قبول ندارم. ولی عقل که دارم. آقا مگه نمیگن قران تا ابد رو پیش بینی کرده؟ آقا جان حکم اینترنت تو قران چیه؟؟؟!!!!

 45. کل مطالب کذب محض.الکی قران رو خراب نکنید.
  ای satan که تظر دادی الکی حرف نزن

 46. jaleb bood mamnoon,,

 47. در جواب Satan مختصر و مفید :
  در قرآن برای خورشید کلمه چرخش حول خود اومده ولی برای دنیا کلمه حرکت ، حالا برو از اینترنت جستجو کن ببین بشر کی متوجه شده که خورشید حول خودش می چرخه .
  در مورد این که قران کتاب حضرت محمد بوده نه خدا ، لازم به ذکره که حضرت محمد امی بوده یعنی سواد نداشت .
  خدا زمین و آسمانها و همه ی موجودات رو در 6 یوم (بازه زمانی) خلق کرده مثلا دایناسورها یا جنیان قبل از انسان خلق شدن ، وبعدا انسان آفریده شده ، اسکلت های قدیمی ترین انسانها برمی گرده به چند هزار سال پیش ولی فسیلهای دایناسورها به 50 و 60 میلیون سال پیش، یعنی خدواند در 6 بازه زمانی مختلف دست به خلقت زده تا اینی هست که ما می بینیم ، نه اینکه محتاج 6 روز بوده
  در مورد کتاب های دینی مسیحیت ویهودی یه سرچ کن ببین چند تا کتاب دارن و چه اختلافات عقیدتی فاحشی هم با هم دارند!! در تورات حضرت موسی با خدا کشتی میگیره و جالبه خدا رو هم میزنه زمین، یعنی کتاب ها تحریف شدند ، جالبه اسم بعضی از انجیل ها به اسم پیروان حضرت عیسی هست مثل این که بگیم قرآن علی ،قرآن عمر، قران عثمان
  در مورد عایشه ،هر انسانی ممکنه خطا و اشتباه کنه ،انسان ممکن الخطاست نه جایزالخطا، عایشه معصوم نبود ،پسر نوح پیغمبر کافر بود ،

  حتی حضرت یونس که خودش پیغمبر بود ، خدا به خاطر نافرمانیش تنبیه کرد، ثانیا با اشتباه یک نفر که نمی شود همه چیز رو منکر شد
  در مورد امام علی اتفاقا آیه اومده که ای کسانی که ایمان آوردید و ای کسانی که در رکوع بخشش می کنید (اشاره به بخشش امام علی در رکوع به فقیر)نت یه سرچ کنی آیه رو هم پیدا می کنی
  ضمنا در قران هم در مورد افراد خوب و هم در مورد افراد بد آیه اومده و حتی به اسم ابولهب (لهب) سوره هست
  در مورد برده داری ، در زمان جاهلیت عرب برده ها مثل مستخدما و خدمت کاران امروزی بودند که همین الان هم تو کشورهای اروپایی و آمریکا میتونی ببینی ولی یه فرقی که دارن اینه که زمان قدیم می تونستن برده ها و کنیزا رو بفروشن ، ثانیا برده داری و کنیز داشتن در زمان قدیم عادی بوده ، که بعد از اومدن اسلام مقام و منزلت برده ها زیاد شد و هر گونه بد رفتاری و شکنجه ی آنان حرام اعلام شد ، میتونی روایات رو پیدا کنی و بخونی (مثل ماجرای امام علی و یاسر طمارو ….) و در مورد پاداش بهشتی هم ، برای این که اعراب جاهل دست از کارهای خلاف خود بردارند اینها ذکر شده ( مثل باغ و حوریه ها و میوه ها و …) بهشت باید به گونه ای برای اعراب جاهل توصیف می شد تا از بهشت یک ذهنیتی داشته باشند
  صرف کلمه بهشت چه معنی می تونست داشته باشه

 1. بازتاب: بیگانگان فرا زمینی در برزیل « یادداشتهای مامورین اعزامی به برزیل

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: