نقشه ستاره ای لالیبلا در انطباق با پایه گاو نر مصری (خوشه پروین)


نقشه ستاره ای لالیبلا در انطباق با پایه گاو نر مصری (خوشه پروین)

Lalibela Star Map

تصویری که در اینجا قرار دارد مربوط به منطقه سنگ قطع کننده

(rock hewn area)است در لالیبلا در اتیوپی. زمانی که آن را از بالا میبینیم از آسمان، راز آسمانی خود را فاش میکند.

Lalibela Star Map

در اینجا دوازده کلیسا که از سنگهای مستحکم برش داده شده اند وجود دارد. روشی که این ایجاد شده است باعث جدل و بحث دانشمندان در مورد احتمالات شده. مهندسان معتقدند که این محل مدرکی از یک تکنیک از تکنولوژی پیشرفته ناپدید شده است، به خصوص وقتی که به سنگهایه یکپارچه وسیعی که در محل نزدیک آکسوم هستند نگاه کنیم. آکسوم جایی است که قدمای کلیسا در لالیبلا ادعا کرده اند که آنها از کشتی مقدس پیمانی که شامل جام مقدس است، محافظت میکنند.

کلیساها (سایه های خاکستری در تصویر) به نظر در محلی ساخته شده اند که ستاره ها را نشان می دهند.

مهمترین کلیسا در لالیبلا طبق اظهار نظر بزرگان کلیسای آنجا، کلیسایه صلیب مقدس است. این همان مقبره نهایی است که وین همواره به دنبال آن بوده و فقط آن را درتمدنهایه باستانی دیگر پیدا کرده است، که نقطه X مثالی است، که نشانگر و نشاندهنده نقطه و موقعیت خاصی در یک نقشه ستاره ای است.

نقطه ای که با دایره سفید دورش خط کشیده شده است، و همان کلیسای صلیب مقدس است…

مقایسه کردن لالیبلا با تصویر خوشه پروین در زیرو با دیگر نقشه هایه ستاره ای باستانی که توسط وین مطرح شده از لحاظ ریشه ترسیم تقریبا منطبق با شکل منقوش پایه گاو نر مصری (خوشه پروین) است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رازهای نقشه ستاره ای لالیبیلا بواسطه صلیبهای تشریفاتی مخصوصش مراجع کنید به:

www.keyofsolomon.net

نوشته هایه مربوط به تصاویر:

1.لالیبلا.

2.دو ستاره نزدیک به هم خورشید مانند رده G مربوط به 17250 سال قبل.هردو ستاره تقریبا 370 سال نوری با منظومه شمسی امروزی ما فاصله دارند. این دقیقا همان جایی است که توسط اقوام باستانی به ما برای نظر کردن گفته شده…

آیا این سیارات کشف خواهند شد؟

http://thehiddenrecords.com/lalibela.php

پ .ن: با تشكر از شاهين ايراني عزيزبابت تهيه و ارسال اين مطلب.

مطالب جديد وبلاگ گروهي:

Posted on اوت 29, 2010, in فرازمینی ها در زمانهای کهن, آثار فرازميني ها در زمانهاي كهن, اهرام مصر, تاريخ مرموز. Bookmark the permalink. 47 دیدگاه.

 1. درود
  مطلب جالبی بود.
  سوالی از دوستان دارم و اون اینست که به احتمال فراوان نمونه های مشابه در کره خاکی یا سیارات مجاور وجود دارند و قطعا همه مطلعید که علم نجوم و منجمین در تمدنهای کهن از بالاترین درجات برخوردار بوده اند و از اینده با رصد ستارگان مطلع (نمونه و شاهد این مدعی قران و داستان موسی پیامبر و کشتن نوزادان توسط فرعون زمان با گزارش منجمین در خصوص ظهور آن پیامبر) ولی به چه صورت این امکان داشته در حالی که می دانیم تنها خداوند از آینده مطلع میباشد هر چند معصومین و امامان و مقربین درگاه خداوند بنا به رحمت ایزدی از این علم برخوردار بودند ولی منجمین آن دوران که در خدمت ظالمانی چون فرعون بودند که معصوم نبوده اند !!!!!
  خرسند میشم چنانچه در این خصوص دوستان مطلع مرا یاری نمایند.
  سپاس

  • دوست من در زمان فرعون نوزادان را به خاطر خواب فرعون كشتند نه به خاطر ستاره ها اگر به داستا هاي معتبر بنگريم امام علي هيچ علاقه اي به پيش بيني آينده توسط اوضاع ستارگان نداشته است . داستان نودم كتاب داستان راستان شهيد مطهري مي نويسد زماني كه اميرالمومنين قصد حركت به سوي نهروان را داشت ناگهان يكي از اصحاب رسيد و مردي ر با خود آورد و گفت يا اميرالمومنين اين مرد ((ستاره شناس )) است و مطلبي را مي خواهد به عرضتان برساند .))
   ستاره شناس گفت : يا اميرالمومنين حركت نكنيد يا بگذاريد حداقل دو يا سه ساعت از روز بگذرد بعد حركت كنيد
   چرا ؟
   چون اوضاع كواكب دلالت مي كند كه اگر در اين ساعت حركت كنيد شكست مي خوريد و اگر در آن ساعتي كه مي گويم حركت كنيد پيروز خواهيد شد .
   امام علي : اين اسب من آبستن است آيا مي تواني بگويي كره اش نر است يا ماده ؟
   منجم : اگر بنشينم حساب كنم مي توانم .
   امام : دروغ مي گويي ، نمي تواني قرآن مي گويد هيچ كس جز خدا از نهان آگاه نيست آن خداست كه مي داند چه در رحم آفريده .
   محمد، رسول خدا ، اين ادعا را نكرد . آيا تو ادعا داري كه بر همه ي جريان هاي عالم آگاهي ؟ پس اگر كسي به تو اعتماد كند به خدا نيازي ندارد.
   سپس به مردم گفت : مبادا دنبال اين چيز ها برويد اينها منجر به كهانت و ادعاي غيب گويي مي شود كاهن همرديف ساحر و ساحر همردي فكافر و كافر در آتش است.
   آنگاه رو به آسمان كرد و چند دعا مبني بر توكل و اعتماد به خداي متعال خواند .
   سپس رو به ستاره شناس كرد و فرمود : ما مخصوصا بر خلاف دستور تو عمل مي كنيم و بي درنگ همين الان حركت مي كنيم .
   فورا فرمان حمله داد و به طرف دشمن پيش رفت در كمتر جهادي به قدر آن جهاد ، پيروزي و موفقيت نصيب علي (ع) شد .

  • دوستان گرامی با توجه به اعداد در بالا ذکر شده می توان نتایج جالبی را استنباط کرد که به نوعی به معقوله نژادها هم بر می گردد

 2. این آقای سر محمد آدم جالبی است.

 3. درود
  سپاس از دوست گرامی محمد عزیز
  ( شبی كه منجمان تعیین می كنند همه
  زنان و مردان باید از هم جدا شوند تا نطفه

  موعود بنی اسرائیل بسته نشود پس از آن تمام قابله

  ها را مأمور كنید تا اگر پسری در بنی اسرائیل به

  دنیا آمد فوراً او را بكشند)

  داستان امام علی را قبلا خوانده بودم ولی منظور من اطلاع آن امام از علم نجوم نبود هر جند میدانید که معصومین ومقربین درگاه به جهت گنجینه علم و معرفت معروف بوده اند

  پیشگوئیهای حضرت علی در نامه به معاویه
  امیرالمؤمنین علیه‏السّلام در نامه‏ای که در پاسخ نامه معاویه نگاشت و نکات بسیاری را توضیح داد از جمله فرمود: ای معاویه، زکریای پیامبر با اره بریده شد، سر حضرت یحیی علیه‏السّلام را قوم او بریدند در حالی که آن دو (مردم را) به خدا دعوت می‏کردند و این از بی‏ارزشی دنیاست. سپس حضرت در ادامه فرمود: ای معاویه، پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم به من خبر داد که امتش محاسن مرا از خون سرم رنگین خواهند نمود، من شهید می‏شوم و تو بعد از من زمام امور را به دست می‏گیری و تو ناجوانمردانه پسرم حسن را به وسیله زهر می‏کشی و پسرت یزید که لعنت خدا بر او باد پسرم حسین را می‏کشد و این کار را پسر زنازاده از طرف او عهده‏دار می‏شود.
  حکومت این امت را بعد از تو هفت نفر از فرزندان ابوالعاص و مروان بن حکم و پنج نفر از فرزندانش به دست می‏گیرند که کامل کننده دوازده پیشوائی است که پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم در خواب آنان را دید که از منبرش به دنبال هم چون میمونها بالا و پائین می‏جهند و امت او را از دین خدا به عقب برمی‏گردانند و آنان دارای شدیدترین عذاب در قیامت هستند.
  بزودی خداوند خلافت را به وسیله پرچمهای سیاهی که از طرف شرق می‏آید. از آنان خارج کرده و آنان را به وسیله اینها خوار می‏نماید و زیر هر سنگی باشند آنان را به قتل می‏رساند و در آخر نامه حضرت فرمود:
  بدان ای معاویه، بخدا قسم، با اینکه می‏دانم تو از این نامه سودی نمی‏بری و خشنود می‏شوی که خبر دادم تو و پسرت حکومت را بدست می‏گیرید، با این حال این نامه را برایت نوشتم که چرا که آخرت برای تو مهم نیست و به آن کافر هستی. ولی به زودی پشیمان می‏شوی همان‏طور که آنان که این حکومت را برای تو پایه گذاری کردند و تو را بر ما مسلط نمودند پشیمان شدند ولی زمانی پشیمان شدند که پشیمانی برای آنها سودی نداشت. از جمله اموری که باعث شد برای تو نامه بنویسم این بود که به نویسنده‏ام دستور دادم این نامه را برای شیعیان و رؤسای اصحابم نسخه برداری کند به امید آنکه خداوند به وسیله این نامه آنان را نفعی دهد، یا یکی از آنان که نزد تو هستند آن را بخواند و خداوند به وسیله این نامه و به وسیله ما او را از گمراهی به هدایت و از ظلم تو و اصحابت و فتنه آنان خارج کند و نیز دوست داشتم حجت را بر تو تمام کنم. معاویه در جواب نامه حضرت نوشت: ای ابوالحسن گوارایت باد که آخرت را مالک می‏شوی و گوارایمان باد که دنیا را مالک می‏شویم.

  اصبغ بن نباته گوید: ابن‏ملجم با گروهی از مردم برای بیعت نزد امیر علیه‏السّلام آمد وقتی پشت کرد که برود حضرت او را خواسته و دوباره از او عهد و پیمان گرفت که مکر و حیله نکند و بیعت نشکند، او انجام داد و دوباره بیعت کرد، وقتی پشت کرد که برود حضرت او را خواسته تا برای بار سوم بیعت کند و از او عهد و پیمان گرفت که بیعت نشکند، او چنین کرد، وقتی پشت کرد که برود برای بار چهارم حضرت از او عهد و پیمان گرفت و تأکید نمود تا بیعت نشکند.
  ابن‏ملجم گفت: به خدا سوگند یا امیرالمؤمنین ندیدم که با شخص دیگر به جز من چنین کرده باشی؟ حضرت این شعر را زمزمه کرد:
  ارید حبائه و یرید قتلی
  عذیرک من خلیلک من مراد
  یعنی: من قصد بخشش به او را دارم ولی او قصد کشتن مرا دارد، در این صورت کسی تو را به خاطر این مرادی سرزنش نخواهد کرد.
  برو ای پسر ملجم به خدا سوگند نمی‏بینم به آنچه گفتی وفا کنی.
  عذر من رو بپذیرید که در ادای موضوع قصور از من بود.
  سپاس

 4. فرمایش شما کاملا صحیح بود ولی منجمان تاریخ و شب بسته شدن نطفه را اعلام نموده بودند و داستان را که کاملا از من بهتر میدانید
  البته صرفا قصد من بر وجود منجمان و قدرت پیشگوئی آنان در ادوار کهن بود

  • اول فرعون خواب ديد بعد منجمان و پيشگويان… را جمع كرد .در هر صورت پيش بيني آينده توسط خود ائمه بارها اظهار شده بنظر من منظور اميرالمومنين اين بوده كه قطعا ايشان بهتر به آينده مطلعند تا پيش گويي كه علمش كامل نيست و درجاتي دارد دانشش… در ضمن اين جريان اختيار را در انسان نقض ميكند. خاطر نشان ميكنم پيامبر هم پيش بيني هايي كرده بودند.مگر ميشود…!!!!حتي ايشان به شهادت رسيدن امام حسين و … يا ظهور امام زمان كه نام و كنيه اش را فرموده بودند . باز هم منظور آن امام اين نبوده كه پيامبر پيشگويي نكرده اند منظورشان اين بوده كه اينطور كه آن منجم ادعا ي علم غيب داشته … ايشان نخواسته اند ادعايي داشته باشند…اينها را محض روشن شدن دوستان گفته ام …علم لدني هم كه … بحث خودش را دارد…مباحث را قاطي نكنيد دوستان.در ضمن خطوط كف دست هم سرنوشت آدم هارا در خود دارد. …بحث در اين زمينه زياد است

 5. رامتین جان راجب اون همکاری که گفته بودم به به وبلاگم سر بزن و ببین ! حتما یه سر بیای ها !
  کاری که گفته بودم انجام دادم منبع را هم ذکر کردم
  —————
  به دوستانی که قبل من نظر دادن
  شما ها تا یه فرصتی گیر میارین میرن تو تاریخ اسلام !
  کاش از همه جاش می گفتین !
  الان میشه فهمید نوزاد توی شکم مادر چیه !
  جنسیتش را هم میشه با روش هایی عوض کرد یا از قبل انتخاب کرد !
  ازمن بشنوین راجب 2 تا موضوع در مکان عمومی بحث نکنید
  دین و سیاست ! به جایی نمیرسین ! نتیجه منظورمه !

  • موافقم .

  • be nazaram in comment az tamamie mataleb ghabli ba arzeshtar bood
   ….
   jalebe hame donya dar joostejooye tahlilo shenakht ayande hastand
   barkhy doostan hanooz dar kavoshe 1400 sal pish….

   • ببخشيد ولي اين كامنت ايمان به نظر من بي ارزش ترين مطلبه بنابراين كل اين وب رو بايد جمع كرد چون در كشاكشه گذشتس . ضمنا بايد باستان شناسي رو بي خيال شد… ضمنا در گذشته نيرويي است كه ما رو به سمت آينده درخشان مي كشونه و آن نيروي قدرت بي تمام خداست .
    بي خيال آينده اي رو بچسب كه سي چهل تا تحليل براش نوشتن آيا نمي دانيد افراد موفقي مثل انيشتين از اينكه ما بگوييم آينده چه مي شوند متنفر بودند و مي گويند براي من مهم نيست كه آينده چه مي شود چون به زودي خودش مي آيد
    بنده اينجا اعلام مي كنم كه حريف جواب دادن به اين دوستان نمي شم چون هر كدوم ساز خودشون رو مي زنن !

   • salam mohamad jan
    ba inke gofty nazare man bi arzeshe moshkeli nadaram

    chon man aslan nemikhastam chize ba arzeshy begam to oon
    faghat nazare shakhsim bood

    ….

    ama inke az oon comment be in estedlal residi ke kole in weblogo bayad jam kard sar dar nayovordam???che rabty dasht man chekare in weblogam>>>>???

    darzemn manzoore man az oon comment bi arzesh in nabood ke gozashte ahamiaty nadare ya barresish!!!
    moshkele man ine ke yeksary az shoma doostan say darid ba estenad be yek sery ahadis va matalebi ke dar 1400 sal pish bayan shode va hata az sehatesh ham nemishe motmaen bood yek estedlalhay mikonid va oonha ro mesle vahye monzal va haghighate gheyre ghabele bargasht midoonid …..hata age ba cheshmaye khodetam akse kheyli az oon matalebo bebinid???man motmaen nistam ke elmi be esme pishgooy ya setare shenasy vojood dare ya na vali be serfe in mesal ke yeki naghl kard ke felany oomad ino gofto bad oonam ino goft vase man va hich adamy estedlal nemishe ke in mozo ro nafye kamel konam

    …..
    vali kheylia mesle shoma 2nbale inand ke raje be har mozoe nashenakhtey ye hadis joor konand va nafyesh konand..man manzooram be in shive fekry bood
    movafagh bashid

 6. چرا بعضی اشخاص دوست دارند همه چیز را به مذهب ربط بدهند. و بعدش هم نتیجه خودشون را بخواهند بقبولانند؟؟چرا کشور های جهان اول و جهان دوم مسیحی هستند و با اینکه تمام دانش بشر از آغاز تا پایان در اسلام میباشد همه کشورهای اسلامی جهان سوم هستند؟؟.شخصی اول گفت:(
  امام علی(ع): دروغ مي گويي ، نمي تواني قرآن مي گويد هيچ كس جز خدا از نهان آگاه نيست آن خداست كه مي داند چه در رحم آفريده .
  محمد(ص)، رسول خدا ، اين ادعا را نكرد . آيا تو ادعا داري كه بر همه ي جريان هاي عالم آگاهي ؟ پس اگر كسي به تو اعتماد كند به خدا نيازي ندارد.) باز در قسمت بعدی شخص دیگر میگه:(پیشگوئیهای حضرت علی(ع)در نامه به معاویه
  .) آیا شما با گفته دومت گفته اول اون شخص رو تکذیب نکردی؟؟؟آخرش کدومتون درست میگه؟؟بابا چرا دوست دارید جامعه را تک صدایی بکنید و فقط عقائد خودتون را درست بدانید..تمام ادیان الهی مانند یک پازل میمانند که هر کدام یک حرف بخصوص برای گفتن دارند و هیچکدام به تنهایی کامل نیستند و باهم و همراه با هم کامل میشوند. همچون تمام دانشهای بشری که هیچکدوم به تنهایی کفایت نمیکنه و هر کدام لازم و ملزوم یکدیگر هستند.بابا ول کنید این جنگ صلیبی را و فکری به حال خودتون بکنید که هزار ساله که دارید همش درجا میزنید…دنیا داره میره کره مریخ اون وقت شما هنوز اند خم یک کوچه هستید.میدانستید دین مردم ژاپن دین شینتو و دین بودایی است ولی با علم دارند دنیا را فتح میکنند.. (نا برده رنج گنج فتح نمیشود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.)

  • شما هم حرف مرا زديد دوست گرامي . ممنون .

  • دوست ما حرف ما رو رد نكرده حرفا ايشان معتبر تر از منه و لي ايشون با حرفشون حرف من رو رد نكرده !
   «چرا بعضی اشخاص دوست دارند همه چیز را به مذهب ربط بدهند. و بعدش هم نتیجه خودشون را بخواهند بقبولانند؟؟»
   امامان ما معصوم بودند يعني نه تنها گناه نمي كردند بلكه هر چه مي گفتند از خطا دور بوده
   «چرا کشور های جهان اول و جهان دوم مسیحی هستند و با اینکه تمام دانش بشر از آغاز تا پایان در اسلام میباشد همه کشورهای اسلامی جهان سوم هستند؟؟»(!)
   دليلش يك مقاله ي گنده اي از استعمار اروپايي ها جنگ هاي جهاني ، شاهان نالايق ، رسوخ افكار خرافاتي گوشه گيري مردم است مگر نه اگر تاريخ را بخوانيد اسلام تا قرن دهم برترين مملكت ها را داشته است

   • خير محمد جان .شما مطلب را جوري نوشتيد كه انگار پيامبر پيش بيني نميكردند يا خود اميرالمومنين!!!اما اينطور نيست. من نميخواهم شمارا بخاطر اينكار تخطئه كنم . چنين ميشود كه بعد از سالها حرف عوض ميشود و دو حديث اينجا دقيقا دو حرف را ميزنند!!و انحراف ايجاد ميشود.نكنيد اين كار را وقتي آگاه نيستيد انقدر آيات و احاديث را جابجا نكنيد به اندازه كافي معناي آنها با ترجمه عوض شده. اين ميشود ضربه به اسلام نه …!!!ببينيد اينجا صحبت از نظر 3شخص است مثلا يك استاد دانشگاه با مدرك دكترا و يك شخص با مدرك دكترا و يك شخص با ديپلم فني حرفه اي در همان زمينه .. حال كدام بيشتر درك ميكنند. ..منظور اميرالمومنين در اينجا بوده…و دوست عزيز نام… اين حرفها به جاييي ميرسد اما كجا؟!!!قطعا جاي خوبي نيست هرجا كه هست. اين تفرقه است .اين حرف حساب! ها را ميتوانيد در سايت هاي مخصوص آن بزنيد تا يكسري با اين حرفهاتان به شك در اموراين دين مقدس نيوفتند .در ضمن فكر كنم اين را بدانيد كه تهمت بستن به خدا و پيامبر و تحريف گفته ها شان يعني چه… بيشتر توضيح نميدهم. انقدر راحت درباره اين مسائل در سايت ها حرف نزنيد . اين مطالب علمي نيست كه اگر اشتباهي بكنيم چيزي پيش نيايد اينها شوخي بردار نيست و باعث انحراف ميشود .قبول دارم قصد خير داريد ولي نكنيد اين كار را ….سياست را به سياست مداران و دين را به علماي ارجمندمان بسپاريد.
    و من الله التوفيق

 7. حضرت علی علم حضوری داشتند یعنی اون چیزی که درباره ی آینده می گفتند نتیجه بزرگی روح آینه بودن دل و راستین بودن قولشان بود . حالا آن که چیزی که حضرت علی با آن مخالف بود کهانت بود یعنی تلاش برای پیشگویی از طریق بررسی اوضاع نجوم یا رمل و اضطرلاب و پیشگویی از روی کشتن حیوانات و بررسی عددی نشانه های مرگ و غیره بود که در همه ی ادیان الهی ناصواب شمرده شده و از توکل و بندگی به دور است . وگرنه اگر کسی بر آینه ی دلش وقایع آینده نقش ببندد یا چیزی به او از طریق خواب ( و در نتیجه ی پاکی دل ) الهام شود که این یک موهبت الهی است اما البته نباید سبب غرور شود زیرا شیطان در هر کجا از غرور استفاده می کند.

 8. حتی فرعون هم از طریق خواب با اآنده اش روبرو شد . برای فرعون نمی توان گفت پاکی دل سبب بود . اما به هر حال فرعون هم انسان بود و سزاوار بود که اخطار و هشدار دریافت کند . همه ی ما به حکم انسان بودنمان همین طوریم . پس کهانت است که مجاز نیست و اما دریافت الهامات در انسان ها هست و در اولیا خدا کامل است . به نظر من کاملا به جاست که در این سایت ( و هر جایی ) درباره ی این چیزها بحث شود . بر خلاف نظر برخی به نظر من این بحث ها کاملا به نتیجه می رسد.

 9. خسته نباشید .

 10. درود
  دوستان عزیز مطلب و عرض بنده صرفا سوالی بود و همانطور که محمد عزیز فرمودند کسی قصد بر تحمیل نظر خود را نداشته و ندارد چنانچه مجدد عرایض اولیه و اصلاحیه بعدی اینجانب را بخوانید سوالی مطرح کردم و به جهت قصور در طرز و اذعان من با تذکر دوست عزیزم محمد گرامی بیانم را اصلاح ، در هر حال قصد بر قدرت پیشگوئی برخی منجمان در ادوار کهن و چگونگی امکان آن بود و لا غیر. سخن بعدی در تائید فرمایش و تذکر دوست بود.
  بگذریم. نیت شرط بلاغ است.

  سقایق عزیز از اعداد چه برداشتی داشتید؟ کنجکاو شدم نظر شما رو بدانم.
  سپاس

  • بله یک سری محاسبات انجام دادم در باره زمان تولد ان دو ستارهG وقتی بخواهیم عدد معکوس عدد17250 را محاسبه کنیم به عدد 477888774 می رسیم و هر کدام معنی خاص خود را دارد 3 رقم وسط دقیقا با عدد مقدس مسیحیت منطبق می باشد و نشانه مسیح ع است که خود به رقم 6 تقدیر و عدالت می رسد

   دو عدد طرفین برای هر فردی می تواند جدا از تعبیر عددی ان معنی دیگری هم داشته باشد برای من جدا از رقم 9 به دست امده جنبه نژادی هم پیدا می کند که بعدا در پی روابط ان با وقایعی خواهم بود خصوصا یک پیام به هر صورت این برداشت اولیه من بود.

 11. سلام
  وبلاگ جالبي داريد
  به منم هم سر بزنيد
  اگه خواستين منو بلينكيد بعدش خبرم كنيد تا منم شما رو بلينكم
  باتشكر
  خدانگهدار

 12. آقای محمد حق باشماست بسیاری از افراد ی که این جا کامنت می گذارند نسبت به حرف حساب آلرژی دارند. ظاهرا این مد جدید است که گفتن هر حرف بی ارزشی مجاز است اما گفتن بدیهی ترین حقایق هستی تاوان دارد.

  • خانم نام يك طرفه قضاوت نكنيد. اين وبلاگ شامل همه مطالب ميشود و همينطور همه كامنتها.

  • ببخشيد؟!چه كسي حرف بي ارزشي زده؟و چطور شما ميگوييد بسياري از افراد كه اينجا….فكر نميكنيد كمي بايد در نگارشتان دقت داشته باشيد؟اما اينجا قصد جدال نداريم اما دوست گرامي پيشنهاد ميكنم براي همه منشا پالس مثبت باشيد . هر انتقادي را ميتوان دوستانه گفت …برايتان طلب آرامش ميكنم و اميدوارم صحبت هاي مرا به بدي نبينيد . چون دوستتان دارم . به اميد نظرات جديد و ارزشمند شما

  • salam
   HESE SHESHOMO MAN SHADIDAN MIGE KE IN KHANOOME NAM VA OON AGHAYE SIR MOHAMAD YEK NAFAR HAST VA BA 2 NAME MOKHTALEF COMMENT GOZASHTE…..
   KASE DIGAM MOVAFEGHE????

 13. لطفا به وبلاگ رامتین خان هم سر بزنید و مخصوصا نظرتون رو در مورد این مقاله بدید:

  سفر به کره ماه دروغ قرن بیستم.!!!!

  http://ufolove.blogsky.com/

 14. سلام دوستان
  فردا خوشه پروین به ماه نزدیک شده و قابل رویت است.

 15. درود
  عرض کردم مقصر من هستم ولی کسی باور نداشت.

  شقایق عزیز معکوس عدد رو به چه شکلی محاسبه میکنید.
  عدد 9 یکی از اعداد مقدس است و در برخی از فرهنگها کاملا استوار.
  نژاد ؟ لطفا چنانچه اشکالی ندارد بیشتر توضیح دهید .
  در چین چه برداشتی از عدد 9 میشود و البته عدد مقدس در قوم یهود !
  سپاس

 16. در نوشته بعدی بیشتر نوشته ام عدد را با معکوسش جمع می بندیم تا جایی که از دو سو یکسان خوانده شود

  من در مورد تورانیان بیشتر مشکوکم و عدد را به انان از یک سو نسبت می دهم

 17. میدانستید تولد من در نهم خرداد پنجاه بوده 1350.3.9

 18. از کودکی به عدد 9 علاقه داشتم و البته 8 و 5

 19. ظاهرا ساعت 3 نیمه شب متولد شده ام و شاید دلیل بیدار شدنهای ساعت 3 نیمه شبم به ساعت تولدم مربوط باشه

 20. درود
  شقایق عزیز معکوس 17250 را من 69096 بدست آورده ام. چنانچه امکان پذیر است واضح تر تشریح فرمائید تا متوجه شوم.
  سپاس

 21. بر اساس حروف ابجد کبیر اسم و فامیلی من 898 میباشد

 22. شما بدون احتساب صفرها حساب کنید مثلا 17250+5271 به هر صورت این ارقام با یک سری وقایع می تواند در ارتباط باشد چون ظهور مسیح یا قدرت گیری برخی نژادها و یا تقابل دو سوی خیر و شر ولی نه در غالب فرا زمینی بلکه کاملا زمینی

  • درود
   69096=34053+ 35043 35043=12522+22521 22521 = 17250+5271
   شقایق عزیز چنانچه اشتباهی صورت گرفته در محاسبات اصلاح فرمائید.
   چندین بار محاسبه کردم ولی به عدد شما نرسیده ام
   سپاس

 23. اقا رامتین سری به این لینک بزنhttp://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1144185

 24. مطلب جالبی بود آیا میتونی مطلبی هم در مورد شهر هفت در آمریکای جنوبی در سایت بذاری؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: