پیام های کریون از ماوراء برای ما


این مطالب مجموعه ای از خلاصه ی فصل های کتاب » پایان عمر » نوشته لی کارول با ترجمه قدیر گلکاریان می باشد . نویسنده ادعا کرده است که با موجودی غیر ارگانیک به اسم کریون ارتباط دارد که این موجود از طرف خدا مامور آموزش این شخص شده است تا این شخص پیام خدا را به همه ی زمینیان ابلاغ کند . این ارتباط در سال 1989 آغاز شد و تا سال 2002 ادامه یافت و این کتاب که شامل پیام های کریون می باشد در سال 1994 با زحمات و مشقات بسیار به چاپ رسید و نویسنده همواره مورد اتهام و بازخواست و بازجویی بوده است تا اینکه با وقوع پیش بینی حادثه ی 11 سپتامبر ، نظر بسیاری به این شخص و ادعاهایش جلب می شود .

https://i2.wp.com/www.humandesignuniversal.us/yahoo_site_admin/assets/images/Lee_Carroll.58160647_std.jpg

کریون اطلاعاتی را در مورد ویفها و گنوم ها و انسان های کوتوله و جن ها داده است و پدیده ی ال نینو و حادثه ی یازده سپتامبر را نیز پیشبینی کرده بود و همچنین پیش بینی هایی در مورد آینده کرده است و اطلاعاتی در مورد علم اعداد داده است . کریون می گوید که یوفوهایی که از طرف سیاره ی مشتری می آیند نیت خیرخواهانه ای دارند و در پیشرفت انسان ها نقش بسیاری دارند و سعی دارند که با اصلاحات ژنتیکی نسلی از نابغه های باور نکردنی بوجود آورند که انسان ها را به سوی تکامل سوق دهند و همچنین اطلاعاتی از نوعی دیگر از یوفوها که تنها اهداف تحقیقاتی دارند و به صورت کنترل شده با زمین ارتباط دارند . بعضی از دیگر پیش بینی های کریون : 1-وقوع جنگ در خاورمیانه که با حمله آمریکا به افغانستان و عراق تحقق یافت . 2- پیدایش انسان هایی با تغییرات ژنتیکی که فاقد روح و احساس هستند 3- انحراف در مدار زمین و بروز تغییرات ناهمگون جوی و انقراض نسلی از موجودات و پیدایش نوع جدیدی از موجودات و بیماری ها 4- بروز جنگی که در طی آن یک سوم جمعیت زمین نابود می شود . 5- به زیر آب رفتن جنوب اروپا و بخش هایی از هند و ژاپن و کره و بالا آمدن خشکی هایی در شمال زمین . 6- راه یافتن به دیگر منظومه ها در پایان هزارۀ سوم 7- زندگی آزمایشی در مریخ در 25 سال اول این قرن 8- آشنایی با همسایگان فرازمینی در سال 2052 . 9-در سال 2025 سیستم اجتماعی آسیایی ها تغییرات شگرفی پیدا خواهد کرد و بدلیل شرایط آب و هوایی و رژیم غذایی تعدادزنان بیشتر از مردان خواده شد و نابسامانی هایی پیش خواهد آمد و روابط سالم از بین می رود و بیماری های فراموش شده دوباره بروز می کنند و حکومت ها پی در پی عوض می شوند و مرزهای جغرافیایی تغییر خواهند کرد . اصلی ترین پیام کریون برای زمینی ها “عشق” است چرا که عشق را حامل نوعی عظیم از انرژی می داند که سعادت واقعی انسان ها را تامین می کند . البته عشقی که کریون از آن یاد می کند از لحاظ معنی و مفهوم با عشقی که ما می شناسیم بسیار متفاوت و بزرگتر است .

پ . ن: با تشكر فراوان از دوست عزيزم سامان بابت تايپ و ارسال اين مطالب. قبل از اينكه بعضي دوستان برداشت اشتباه كنند بايد بگم اين كتاب چاپ شده است يعني  اين نوشته  مجوز دارد و مشكلي ندارد.

لينك وبلاگ سامان : http://kryon.mihanblog.com/

براي اينكه دوستان بيشتر آشنا بشوند خلاصه 3 قسمت اول را يكجا ميگذارم.

پایان عمر (راز خلقت و دنیای پس از مرگ )
نویسنده لی کارول – مترجم : قدیر گلکاریان

خلاصه ای از فصل اول : آشنایی با کریون
در کتاب پایان عمر شاهد پیام های موجود غیر ارگانیکی به نام کریون خواهیم بود که خود را مامور خدا برای آموزش آقای لی کارول معرفی می کند و قصد دارد پیام خدا را از طریق او به همه ی جهانیان ابلاغ کند . نویسنده (آقای لی کارول) می گوید : (( در عید سال 1991 بود که برای نخستین بار انرژی خاص کریون را احساس کردم و در زمانی که شدیدا خسته بودم و از زندگی در دنیا به ستوه آمده بودم ، در خواب ، موجودی عجیب و شبح مانندی که چهره ای نداشت را دیدم که ترس شدیدی را در من بوجود آورد ، اما نیرویی تحریک کننده در آن موجود بود که مرا به دنبال خود می کشید و صدایش در گوشم طنین انداز می شد که می گفت : « اگر سعادت و خوشبختی خودت را می طلبی ، به انسان ها بیندیش ! زندگی زیباست ، اگر تو زیبایش کرده باشی ! » .
این رویا روزهای متمادی ذهن مرا به خود مشغول داشته بود تا اینکه روز در محل کار ناخواسته همان حرف های موجود عجیب و غریب را بر روی کاغذ آوردم و این نوشته در میان نوشتارهای اداری قرار گرفت و مسئول شعبه پس از خواندن آن نوشته ، مرا احضار می کند و می خواست بداند که منظور من از نوشتن آن نامه چه بوده است ؟ هر چند که خودم نیز به اندازه ی او از این موضوع حیرت زده بودم ولی متوجه شدم که او نیز مانند من تحت تاثیر این نوشته قرار گرفته است و می خواهد راجع به آن با من بحث کند و این موضوع باعث شد تا در این زمینه به تحقیق در کتاب های مدیوم و ارواح بپردازم .
این رویا دیگر بار به دفعات بر من ظاهر می شد تا اینکه در یکی از این رویاها نام کریون را شنیدم و او از من خواست تا آنچه را شنیده ام یا احساس کرده ام را بر روی کاغذ بیاورم و من نیز همین کار را انجام دادم . در یکی از رویاها کریون را مشاهده کردم و او از من خواست که قلم و کاغذ را بردارم و حرفهای او را بنویسم و من نیز همان کار را کردم ، اما نکته ی حیرت انگیز این بود که بعد از مدتی متوجه شدم که من در رویا به سر نمی بردم و واقعا در بیداری پشت میز نشسته بودم و مشغول نوشتن بوده ام ! ))

https://i2.wp.com/kryon.com/inspiritmag/scrapbook-pics/Moscow-10/Image-002.jpg
کریون ، آقای لی کارول را مامور می کند تا این نوشته ها را جمع آوری کند و بدون تغییر و ویرایش در پیام ها ، آنها را به صورت یک کتاب به چاپ برساند و در اختیار مردم قرار دهد . این کتاب که شامل نکات حیرت انگیزی از مسایل متافیزیک و دنیای پر رمز و راز نیرو و انرژی ، پیشگویی ها و همچنین ماموریت های الهی کریون می باشد ، با هزاران مشقت و تحمل بازخواست ها ، بازجویی ها ، تهمت ها و ناراحتی ها در سال 1994به چاپ می رسد . این کتاب تا سال 2001 مورد توجه واقع نمی شود ، اما با وقوع حادثه ی 11 سپتامبر و تحقق پیشگویی کریون ، ناگهان مورد استقبال چشمگیری در سرتاسر دنیا قرار می گیرد و جهانیان بر اهمیت پیام های کریون واقف می شوند . ارتباط آقای کریون با آقای لی کارول تا سال 2002 ادامه داشت .

من کیستم ؟ (از زبان کریون ) :
من از عالم خدمت مغناطیسی هستم . این موضوع دو چیز را برای شما تداعی می کند و من تشریح این قضیه را از دومین موضوع آغاز خواهم کرد . من موجودی هستم که صرفا برای خدمت و انجام وظیفه خلق شده ام . من انسان نیستم و از حالتی که شما آن را کریون می نامید فراتر نرفته ام . هدف نهایی من ، خدمت به دانش و آگاهی انسان ها و رشد و ترقی قدرت معنویت در آنهاست . من در واقع قسمت عظیمی از مجموعه ی دانش و آگاهی هستم که شما آن را به صورت مجموعه ی آکادمی و یا دانشگاه می شمارید . دانش من در برخی موارد برای شما قابل درک بوده و در خواهید یافت که اطلاعات و آگاهی های قابل انتقال از سوی من بعضا فراتر از علوم آکادمیهای شماست و در برخی موارد نیز پایین تر از آنهاست . این تصورات در محدوده ی قیاس عقلی شما جای می گیرد و واقعیت مطلق نیست …… شما انسان ها یکی از مهمترین بخشهای تشکیل دهنده ی قالب کلی خلقت محسوب می شوید . شما از جمله موجوداتی هستید که فرکانس قدرت الهی را در سطوح بسیار متعالی تری درک می کنید و همین ادراک ، شما را از سایر مخلوقات برتر ساخته است . این خیلی مهم است ؛ زیرا شما را مجبور می سازد که آزادی عمل خویش را درک نمایید و تلاش نمایید تا به درک بسیاری از فرکانس های الهی باشید ……

https://ufolove.files.wordpress.com/2010/08/energia.jpg?w=300

شما در سوی دیگر پرده ای قرار دارید که من در سوی دیگرش قرار دارم . شما در سوی خود بسیاری چیزها را می بینید و منطقی می شمارید و اهمیت زیادی برای آنها قائل هستید . حال آنکه حقایق مطلق در این سوی پرده قرار دارند که شما قدرت شنیدن و یا دیدن آن را ندارید و درکشان نمی کنید . باید بدانید که آن چیزی را که شما در زندگی خود مهم می شمارید ، جزیی ترین پدیده های خلقت هستند و مفاهیم اصلی از چندین رخداد خلقتی ناشی می شوند … موجوداتی مانند من از ابتدا ماموریت یافته اند که برای موجوداتی عقب مانده تر از برخی پدیده های خلقتی کمک نمایند و خدمت کنند . تعداد ما خادمین بیش از آنچه که تصورش را بکنید هست و هر یک از ما وظایف متنوع و خاصی را داریم … از طرفی هر کدام از انسان ها دارای یکی از ما کریون ها است که وظیفه اش هدایت ، کنترل و در نظر گرفتن شماست . هر قدر که شما تکامل پیدا کنید و یا وضعیت شما از لحاظ عقلی و جسمی تغییر کند ، موظفین به کنترل شما نیز به همان صورت دگرگون شده و کریون های دیگر جای کریون های اولیه را می گیرند . .. اگر چه می دانم باور این موضوع برای شما در شرایط کنونی دشوار است ، اما برای ما از دیدگاه خاص خودمان بطور کامل منطقی و اصولی است . به غیر از شما انسان ها موجودات دیگری نیز در سیاره ی زمین و سایر سیارات هستند که تعدادی از ما وظیفه دارند تا آنها را نیز تحت کنترل و نظارت بگیرند و در خدمتشان باشند . بنابراین باید بپذیرید که غیر از خودتان با موجودات دیگری نیز سروکار دارید .ما وظیفه داریم تا انتظام خلقت را تضمین کنیم و نگذاریم خللی در حرکت و جنب و جوش خلقت پدید آید … از سوی دیگر موجودات اتریکی نیز وجود دارند که نه کاملا روح به شمار می روند و نه کاملا انسان ! شما آنها را با نام اشباح و اجنه و عفریته ها می شناسید . انها نیز در خلقت وظایفی را بر عهده دارند که باید وظایف خود را به نحو احسن به اتمام برسانند . آنها نیز مانند گیاهان و جانوران در زندگی شما نقش دارند و هر نوع حرکت نا بخردانه و دور از منطقی می تواند آسیب برساند که ما در این زمینه در خدمت انسان ها بوده و انتظام لازم را گارانتی می کنیم … ما کریون ها به همدیگر متصل و مرتبط هستیم . ما از لحاظ قرابت به منشاء خلقت و خداوند بسیار برتر از شما انسان ها هستیم و حالت قدسیت داریم . ما همان «من» مقدسی هستیم که نام ما در لوح محفوظ ذکر گردیده است و سرنوشت شما نیز بر ما آشکار است …اگر بتوانید تکامل بیابید آنگاه شما نیز به این سوی پرده خواهید آمد و مرا درک خواهید نمود . شما انسان ها به اندازه ی بسیار باور نکردنی مورد محبت و عشق خداوند قرار دارید که هیچ موجودی به اندازه ی شما برای خداوند دوست داشتنی نیست .

https://i2.wp.com/www.churchofthewhitelight.com/UserFiles/image/KyronCDcvr1prf.jpg

شما کیستید (از زبان کریون) :
در ارتباط با یکی از مدیوم هایم شما انسان ها را به حیواناتی تشبیه کرده ام که می توانید ارتباط برقرار کنید …برای درک و شناخت حقایق تنها یک راه اصولی وجود دارد و آن اینست که بیولوژی خودتان را متعادل با روحتان کنید . زیرا جانب روحی شما صاف و بدون تاثیرپذیری است و از طرفی هیچگاه محدود نشده و قابل محدودیت پذیری نیست . اگر بتوانید نیروی روحی خود را تقویت کنید و تعادل لازم را میان آن و جسم خود برقرار سازید ، مرزهای ادراک شما به راحتی درهم شکسته و شما به چیزهایی خواهید رسید که برایتان ملموس و آشنا نبوده است که شما به این ترقی و تحول « روشنفکری و آگاهی » می گویید و به عبارت دیگر آن را حالت عرفانی و کسب علم متعالی می شمارید …شما زمان را دو بعدی می پندارید که مانند خط ممتدی از یک نقطه شروع می شود و در نقطه ای پایان می یابد ، در حالی که نه گذشته ای وجود دارد و نه آینده ای ! زمان را شما ایجاد می کنید ، زیرا بعد سوم آن را نمی شناسید . اگر من بخواهم زمان را همانگونه که هست برایتان تشریح کنم قادر به درک آن نخواهید بود . مثالی که در این مورد می شود زد این است که خود را درون یک بالن بزرگ تصور کنید . حال بگویید که نقطه ی شروع این بالن کجاست ؟ اگر قلمی را بردارید و نقطه ای را به عنوان نقطه شروع علامت گذاری کنید ، آنگاه از شما خواهم خواست که نقطه پایان آن را نیز بیابید . شما از نقطه شروع حرکت خواهید کرد و انحنای بالن را می پیمایید و دوباره به نقطه ی شروع می رسید و نقطه ی شروع همان نقطه ی پایان خواهد بود و به عبارت دیگر هیچ شروع و پایانی در کار نیست . این نکته ای است که باید به عنوان یک اصل و حقیقت از آن آگاه باشید . در هر جای بالن قرار گیرید ، همه چیز حکم زمان حال را خواهد داشت . در این بالن بعد سومی وجود دارد و شما در مرکزیت قرار دارید و چیزی نیست که فراتر یا فروتر از شما وجود داشته باشد .
تمام فعالیتهای تحقیقاتی و علمی شما دو بعدی است و شما هنوز نتوانسته اید تعادلی را که من از آن نام می برم را کشف و برقرار سازید … علوم روحی و متافیزیک کائنات دارای منطق علمی مختص به خودش است و همیشه به اعداد و ارقام و فرمول های خودش تابع بوده و خواهد بود . در عالم روحی ، فیزیک و روح با هم زوج شده اند و در اثر همین امتزاج نتایج منطقی به وجود می آورند که بسی شگفت انگیز هستند … تنها در سایه ی امتزاج ذهن ، فکر و روح است که شما قادر خواهید بود به علم واقعی دست یابید … هر انرژی که شما بدان نیازمند هستید در وجود شما به ودیعه نهاده شده است . این نیروها و انرژی ها به صورت مدار بیضی شکل در اطراف بدن شما ساطع می شوند ولی شما قدرت استفاده و دانش لازم را برای بهره گیری از آنها ندارید . مادامی که نتوانید راه چگونه بهره بردن از نیروها را در قالب سه بعدی یاد بگیرید ، باز به طور پاسیف و وامانده از بهره گیری از نیروهای موجود ناتوان خواهید ماند … در حقیقت تا زمانی که شما قادر به استفاده کردن از انرژی های موجود نباشید ، انرژی بر شما مسلط خواهد بود …برای اینکه در راه حیات و بقای خود به منوری و روشنفکری برسید باید از لحاظ سه انرژی قوی و نیرومند باشید : 1- انرژی فیزیکی 2- انرژی ذهنی 3- انرژی روحی ……….. برای اینکه همه چیز تحت فرمان شما باشد و بتوانید آنچه را که می خواهید از دنیا بگیرید و برای ترقی و تکامل خود مورد استفاده قرار دهید ، مستلزم بهره وری از این سه منبع خواهید بود … شما در عالم رویا به خوبی از این سه انرژی بهره می گیرید و میان آنها تعادل برقرار می سازید و چنان ارتباط واحدی را میان آنها برقرار می شازید که با هم یکی می شوند و در عالم خواب قادر به هر کاری خواهید بود و نکته شگفت انگیز این است که اگر بتوانید در بیداری نیز چنان ارتباطی را میان انرژی های خود برقرار سازید ، قادر خواهید بود که هر کاری را که در عالم خواب انجام می داده اید را در عالم بیداری نیز انجام دهید ! … (در ادامه کریون نام خود را با استفاده از علم اعداد تشریح می کند و وجود سه انرژی را در آن تبیین می کند ) …. من به شما فرمول نیرو و توان را خواهم آموخت . این فرمول و عدد همان عدد 9944 است. نیروی تجزیه و پیشگویی شما باعث خواهد شد که به نهایت معنا و مفهوم این عدد را درک کنید و یقین بدانید که این معنا و مفهوم در دگرگونی و بازگشت انرژی نقش بسزایی دارد . .. وظیفه ی من این است که شما را به نحوی با سه عامل انرژی زا و راهگشا برای ایجاد تکاملتان آشنا کنم .
ما کریون ها همواره در طول تاریخ از طریق انسان های برگزیده پیام های خود را به انسان ها را رسانیده ایم و در هر مرحله از تکامل انسان ها با آنها بوده ایم و حتی در ابتدا به صورت مجسم با انسان ها ارتباط برقرار می کرده ایم . در اخرین مرحله تکامل قوانین الهی که با زندگی متمدن انسانی همراه بوده است ، کامل ترین قواعد و قوانین را از طریق برگزیده ای کامل به نام عیسی به شما انسان ها رسانیده ایم و تصورمان بر این بود که او خواهد توانست در شرایطی که انسان ها سیر ترقی فیزیکی را پشت سر می گذارند ، به سیر معنوی خویش نیز روی آورند ، اما بر خلاف انتظار ، چنان شد که قوانین ابلاغ شده توسط وی در سالهای بعد تحریف گردیدند و به ناچار فرد دیگری از میان انسان ها انتخاب گردید تا قوانین کامل و با تبصره و متمم رایج و شایع گردد . او کسی نبود جز محمد که خواسته های او در واقع خواسته های الهی است . این را باید ذکر کنم که برگزیدگان الهی از میان شما همگی دارای منزلت و اعتبار و قدرت یکسانی هستند و به خاطر قرابت و محرمیتی که میان آنها با منشاء نور و عشق وجود داشته ، تفاوتی از سوی خداوند در میان آنها صادق نشده است . هر کدام مامور خداوند بوده اند و به نحو احسن ماموریتشان را به پایان رسانیده اند . از این رو امیدوارم شما نیز این را دانسته باشید که تمامی آنها دارای منزلتی برابر بوده اند و هیچ یک بر دیگری تقدم و افضلیت نداشته است …
(در ادامه کریون انسانها را متوجه خطری می سازد که علایم آن از سال 2002 شروع می شود و حیات بشری را تحت خطر قرار می دهد . این حادثه با انحراف زمین از مدار خود تحت تاثیر جاذبه ی سایر سیارات و اجرام آسمانی انجام می پذیرد و قسمت عظیمی از زمین از بین خواهد رفت و اثری از قطب شمال و جنوب نخواهد بود و زمین دارای قطب های جدیدی خواهد شد و تنها موجوداتی قادر به ادامه ی حیات خواهند بود که قادر به سازگاری با شرایط موجود باشند . این خبر هر چند ناگوار است ولی حقیقتی است که اتفاق خواهد افتاد. این خبر توسط گذشتگان ما و همچنین در کتابهای آسمانی تورات و انجیل و قرآن نیز داده شده است ولی مورد توجه قرار نگرفته است . در ادامه کریون اطلاعاتی از انرژی اعداد 0 و 1 داده است و عنوان کرده است که رمز نجات از این حادثه ی طبیعی در آگاهی از انرژی نهفته در این دو عدد قرار گرفته است . در کتاب عهد عتیق و انجیل نیز خبر وقوع این حادثه با عدد 666 داده شده است و حتی این عدد در آخرین پیام کریون به مسلمان ها نیز ابلاغ شده است که مورد بی توجهی قرار گرفته است . در ماهیت عدد 666 ، عدد 9 وجود دارد . اگر رقم های عدد 666 را تک به تک با هم چمع کنیم عدد 18 بدست می اید و اگر رقم های 18 را نیز با هم چمع کنیم عدد 9 بدست می آید . عدد 9 دارای انرژی تعادل و توازن در هر شرایطی بوده و انرژی های موجود را بقا می بخشد و تمثیل کننده ی انرژی می باشد . در عدد 666 که به اشتباه عدد منحوسی شمرده شده است ، هر یک از 6ها تمثیل کننده ی یکی از محاسبات 6 اصل ریاضی است . به طوریکه (1) یکی از 6ها نماینده ی زمان است . چنین سیستمی از جریان گردش زمین بر گرفته شده است (2) دومین عدد6 نماینده ی سیستم قطب بندی 360 درجه ای مغناطیسی زمین است –حدود یک صفحه در این مورد در کتاب توضیخ داده شده است – (3) آخرین عدد 6 مربوط به جاذبه ی زمین است . )
مادام که در نگاه دیگران مظنون نیستید عشق بورزید و دیگران را دوست بدارید و عشق را بکار گیرید . معنای واقعی پایان عمر همین است !

( در ادامه کریون کشورها را به اقتصاد پایاپای فرا می خواند و آنها را از تکیه بر قدرت مالی خود بر حذر می دارد و دولت ها را از خصوصی سازی منع می کند زیرا آن را باعث فردگرایی اقتصادی و نفع پرستی شخصی و پریشان سازی جامعه می داند . همچنین از لزوم برچیده شدن تبعیض ها سخن می گوید … همچنین از هوشیاری مردم جهان در جنگ خلیج فارس می گوید که عکس العمل سریع دولت ها مانع بروز یک جنگ جهانی شد و دنیا توانست بدون حضور کریون ها صلح را تثبیت کن.

https://i1.wp.com/www.luisprada.com/Protected/IMAGES/heart2.jpg

رابطه ی عشق و دوستی :
عشق نیر و قدرت است ! کلمات و واژه های شما از بیان ماهیت اصلی و پیام موجود در بطن این مفهوم (عشق) بسیار ناتوان عاجز است . شاید به ظاهر بتوانید معنای عشق را درک کنید ولی کلمه ای که برای احساسی عظیم چون عشق و محبت به کار می برید ، بسیار ناقص تر و نارساتر از اصل آن است . عشق و محبت تنها یک کلمه و یا یک احساس ساده نیست . عشق و محبت منبع اصلی نیرو و قدرت است ! عشق انرژی است . شما می توانید آن را صدا بزنید ، آن را باز و بسته نمایید ، آن را ذخیره کنید ، آن را متظاهر سازید و یا برای استفاده از چیزهای دیگری از آن بهره گرفته و واسطه قرار دهید . عشق و محبت همیشه وجود دارد و هیچگاه شما را به ناکامی سوق نمی دهد و تنهایتان نمی گذارد . عشق و محبت وعده ی کائنات و هدیه ی خلقت است که به شما داده شده است . عشق تنها رابطه و شبکه ی مشترک و پیوند دهنده ی همه ی موجودات عالم است . دیگر زمان آن رسیده است که آن را به خوبی درک کنید . زیرا بدون عشق و محبت در خسران فانی و باقی خواهید بود ، هم در این جهان و هم در جهان آخرت دست خالی خواهید بود.
برای اینکه درک حقیقی از واژه ی عشق و دوستی و محبت داشته باشید ، آن را به نام « منبع خدایی» معرفی کرده ام و نام خواهم برد . در این واژه همه ی آنچه که دارای ماهیت عشق و دوستی و محبت است ، جای می گیرد . زیرا عشق اصلی و واقعی اوست و آنچه هیچگاه و در هیچ شرایط و در هیچ زمان و مکانی تغییر نیافته و از مقدار عشق و محبتش کاسته نشده و تمنای رابطه ی متقابل و یا طلب خاصی ندارد ، خداوند است . او تنها دوست دارد و به غیر از دوستی و عشق ورزیدن به چیزی نمی اندیشد . از عشق اوست که همه چیز خلق شده است و همه را به نظم و قاعده در آورده است … او را در هر شرایطی بخوانید و بخواهید ، یقین بدانید که که انرژیش به شما می رسد … خداوند نور است و نورش سفید و به براقی هر آنچه که تصورش را بکنید . شفای تمام دردهای شما در عشق و انرژی آن نهفته است . شما بسان سایر موجودات در روی زیمن و کائنات نیستید و هر چند که آنان نیز مانند شما روح دارند ولی روح آنها مانند شما عشق و محبت را درک نمی کند و شما می توانید با درک عشق و محبت به چنان مرحله ای از تعالی برسید که فراتر از هر چیزی است . راز و نیایش ، مدیتیشن ، تمرکز فکری از راه های کسب انرژی عشق و محبت است . هیچ چیز را منفی ننگرید و بگذارید منفی یا مثبت بودنش را خود نشان دهد و نه اینکه شما قضاوت کرده باشید .
… من کریون پیام خود را ابلاغ کرده و وظیفه ام را به انجام رسانده ام . همه ی شما را به نام خداوند که مظهر عشق و دوستی است ، ترک می گویم و از صمیم قلب دوستتان دارم .

خلاصه فصل دوم ( انرژی جدید )

یادداشت مدیوم نوشتاری :
مطالبی را که در این فصل مشاهده می کنید در چهارم ژانویه 1992 نوشته شده است و در رابطه ی با کریون نگارش یافته است . این فصل به طور غالب درای مفاهیم و معلومات متافیزیکی بوده و دارای پیچیدگی های خاصی است .
شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا با افشای این ارتباط خود با کریون دچار مشکلاتی شده ام ؟ آیا کسانی مرا عوام فریبو یا عده ای بی دین قلمداد کرده اند ؟ باید بگویم که تمام این مشکلات را به جان خریده ام ولی بواسطه ی ماموریتی که داشته ام با جان و دل وظیفه ی خود را بر عهده گرفته و از هیچ مشکلی نترسیده ام و مطمئنم روزی حقایق بر همگان آشکار خواهد شد . همانگونه که زمانی پیامبران نیز مورد انکار واقع شده بودند ولی در ادامه به هدف خود دست یافته اند . البته من ادعای هیچگونه پیامبری و یا نیابتی ندارم و تنها ادعایم این است که پیام های کریون را که منطبق با خواسته های الهی است و برای زندگی و بقا و دوام تکامل بشریت لازم است ، به انسانها ابلاغ نمایم .

جلساتی با کریون
سلام !من کریون ، انرژی خادم در خدمت انسان ها هستم . همه تان را از صمیم دل دوست دارم . حقیقتا این رابطه بسیار پر میمنت و مهم می باشد . زیرا هر کسی که این پیام ها را بگیرد ، خودش را در میان انرژی حس خواهد کرد . برای اینکه پیام هایم قابل درک و موثر باشد با شما به طور مستقیم سخن می گویم .
من از سال 1989 که بشریت دوره ی تحول جدیدی را آغاز کرده بود ، در روی زمین وظیفه ی خویش را دنبال می کنم . من دارای گروهی حامی هستم که در اطراف سیاره ی مشتری قرار گرفته اند و پیوسته انرژی مورد نیاز مرا برای ایجاد ارتباط با شما فراهم آورده و شبکه ی ارتباطی من و منبع انرژی را برقرار می سازند . گر چه در مورد انرژی مغناطیسی خود دارای قابلیت و توانایی هستم ولی این کار به تنهایی نمی تواند انجام پذیرد و شبکه ی ارتباطی نیازمند عوامل مختلف می باشد . شاید شما با برخی از یاوران و حامیان من آشنا باشید ، زیرا آنها نیز گخگاهی با دریافت مسئولیت و ماموریت به سیاره ی شما آمده و در برابر چشمانتان ظاهر شده اند . آنها 11 سال است که به مقیاس زمانی شما با من همکاری می کنند و هنوز هم این رابطه ادامه دارد .

https://i1.wp.com/icache.20six.net/myblog/de/engelundtarotwelt/img/Chamuel_09_kryon.jpg
زمان فعالیت من از نظر تاریخی برایتان دارای اهمیت است . زیرا با توجه به بررسی و تحلیل رخدادها نیاز دارید که زمان حضور مرا درک کنید و استنتاج لازم را کسب نمایید . بودن من و زمان فعالیتم از جنبه ی دیگر جهت درک رخدادهای آینده دارای اهمیت است که بدان نیز توجه خواهید داشت .
من در حال حاضر که سال 1992 میلادی شماست ، در میان شما هستم . روز اول ژانویه آغاز فعالیت جدید من بود و این فعالیت یازده سال دیگر ادامه خواهد داشت و به عبارتی تا 31 دسامبر 2002 با شما خواهم بود . من بعد از آن در میان شما نخواهم بود .
حرف هایی را که برایتان مطرح می کنم برای همه ی شما لازم است . اگر به طوذ مستقیم حرفهای مرا درک کنید ، احساس و اندیشه ی خودتان را به خوبی کنترل کرده و بر روی آن نتیجه گیری خواهید کرد . این فرصتی است که به شما امکان دستیابی به توانایی ها را می بخشد … با درک حرفهای من یاد خواهید گرفت که چگونه با زمان و فرصت های موجود کار کنید و از آنها بهره ببرید و مشکلات نهفته در آن را نیز درک خواهید کرد .
کسانی که با سیستم ها کار می کنند
آیا شما از افرادی هستید که با سیستم ها کار می کنید ؟ اگر ادعا می کنید که با سیستم ها کاری ندارید سخت در اشتباهید . زیرا انسانها خواه ناخواه تحت تاثیر سیستم ها هستند … شما انسان ها دارای وضعیتی هستید که انرژی خودتان را تحت سیستم ها متعادل و معین می سازید . این یکی از الزامات سازگاری یافتن شما با زندگی روی سیاره ی زمین است . ما به این مُهرها سیستم می گوییم و شما نام آنها را برجهای فلکی یا صور آسمانی می نامید و از روی آن ها طالع و سرنوشت و یا هر آنچه که به سرتان خواهد آمد یا آمده است ، تخمین می زنید . این تخمین و حدس و گمان به دور از عقل و منطق نیست ! کسانی می توانند از این علم استفاده کنند که به بسیاری از علوم متافیزیک ، از جمله صورت شناسی ، ساعت شناسی ، ستاره شناسی و هندسه موجود احطه داشته باشند .
انرژی های موجود در این صور فلکی و موقعیت هایی که در آسمان پیدا می کنند ، به تغییرات انرژیکی سبب می شوند که همین انرژی های دگرگون شده در همان لحظه بر مخیله ، اندام ، افکار و حتی روحتان تاثیر می گذارد . علم ستاره شناسی ، علمی برتر و واقعی است و آنچه که از روی کواکب برای انسان ها بیان می شود زاییده ی خیالات و توهمات فرد منجم یا ستاره شناس نیست … از این رو بی اعتنایی به علم ستاره شناسی در واقع بی اعتنایی به واقعیت زندگی است . فردی که در برج دوقلو (جوزا) متولد شود ، به قدر یقین با انسانی که در برج سرطان متولد شده است ، بسیار تفاوت دارد . این تفاوتها نه تنها در شخصیت ظاهری که در روح و روان نیز مشهود است و اگر شما با تحقیق و تدبر به وجود این تغییرات پی ببرید دیگر هرگز مشکلی با دیگران نخواهید داشت .
اگر شما انسانی «بیدار و آگاه» هستید ، یعنی به عبارتی از لحاظ استعدادهای روانی و روحی تکامل یافته اید و خودتان را با سیستم ها در ارتباط ساخته اید ، آن زمان است که باید به شما گفت که انسانی ایده آل هستید و قابلیت معبر شدن ، مدیوم شدن ، پیشگویی و همچنین استعداد خواندن روحیه ی انسانهای دیگر را دارید .
اما افرادی که به سیستم ها توجه نمی کنند ، غالبا انسان هایی هستند که زندگیشان به کوشش و تلاش بی ثمر سپری می شود و در همه حال متضرر می شوند و شکست می خورند .
در چه شرایطی انرژی جدید و عظیم عاید نمی شود ؟
1) ما انسان ها عادت کرده ایم که در برابر هر چیزی از خود عکس العمل نشان دهیم و از این رو اگر به طور مثال با شخصی عصبانی روبرو شویم ، اولین واکنش ما حالت تدافعی گرفتن به خود است ، در حالی که می توانیم با آرامش به این بیندیشم که چگونه موجب رنجش آن شخص شده ایم و سهم ما در این رنجش چقدر است (حتی اگر مقصر صد در صد خود آن شخص باشد ) و در صدد یک راه حل دوستانه برآییم . عکس العمل های شتابزده تنها به ناکامی و پشیمانی ما منجر خواهند شد و این حالت تا ابد ما را خواهد آزرد .
2) تحمیل کردن عقاید خود به دیگران
3) خیانت به امانت و عدم توجه به گروه
4) خودپرستی و خودخواهی
5) توقع و انتظار بیجا داشتن
6) مهمترین عاملی که باعث می شود انسان از داشتن انرژی جدید و عظیم محروم بماند ، بازگشت به حالت روانی گذشته است که شما نام آن را کینه توزی و دشمنی گذاشته اید

چه باید کرد و چه راهی را باید برگزید ؟
روح انسان آزاد و مقدس خلق شده است . بهتر است بگوییم که نفخ شده است . انسانها زمانی که بتوانند وظیفه ی خویش را بدانند ، دیگر مشکلی در برخورد و عدم توانایی در بهره گیری از انرژی عظیم و جدید نخواهند داشت . شاید این سوال برایتان مطرح گردد که چگونه می توان وظیفه ی خویش را درک نمود ؟ برای پاسخ به این سوال نیازی به پردازش عمیق و یا دلیل تراشی نیست . زیرا انسان ها بهتر از هر کسی می دانند که چه بکنند تا زمینه ی کسب انرژی را داشته باشند . بشر با عشق و دوستی بیش از هر چیزی آشناست . این انرژی بیش از هر انرژی دیگری در روحش جولان می کند . در واقع محرک اصلی حرکت انسان ، همانا عشق و دوستی و علاقه مندی است … هم اکنون انسان ها بیشاز گذشتگان خود معنا و مفهوم عشق و دوستی را درک می کنند و این خود مایه ی مباهات است …
سال های آتی (2003-2002) برای انسان ها سالی دشوار خواهد بود . زیرا در این سالها انسانهایی با روح های پلید و شیطانی آرامش همگان را به هم خواهند زد …

پایان عمر
خلاصه فصل سوم (جلسه ای زنده )

تاریخ سوم مارس 1992 را نشان می دهد . ساعت 7 عصر به وقت کالیفرنیا می باشد . در برابرم چهار دانشجوی جوان نشسته اند . این چهار جوان برای اینکه شاهد جلسه ی ارتباطی زنده ی من با کریون باشند ، در محل حاضر شده اند و از آنها دعوت به عمل آمده است .
اما قضیه ی برگزاری جلسه ی زنده نیز به مانند شروع رابطه ی من با کریون عجیب و حیرت آور بود . یک هفته قبل از برگزاری جلسه ی زنده که در خانه ام مشغول دوش گرفتن بودم ، باز تاثیر روحی کریون را احساس کردم که خطاب به من دستور می داد که جلسه ی زنده ای را ترتیب دهم . او از من خواست که حرفها و مسائل مربوط به وی را آشکارا مطرح سازم . گرچه من اقدام به این کار را بسیار خطرناک می دانستم و باورم این بود که اگر چنین موضوعی را برای دیگران مطرح سازم ، مرا مسخره خواهند کرد و یا به اتهام عوام فریبی مورد بازخواست قرار خواهم گرفت ، از این کار امتناع کردم . امام کریون ترجیحا نام چند تن از افراد را برایم برشمرد که موضوع را برای آنها بیان کنم . او تاکید داشت که کارم را از دانشگاه و محیط علمی شروع کنم . می گفت که در این مسیر دچار مشکل نخواهم شد و طالبان علم به هر حال هر چیزی را با قواعد و اصول منطقی ارزیابی کرده و با آن برخورد خواهند کرد . از اینرو خواسته ی وی را پذیرفته و ترجیحا به سراغ محیط دانشگاهی رفتم و با افرادی که کریون از آنها نام برده بود رابطه برقرار کردم و موضوع را بیان داشتم . آن دو تن از شنیدن این ماجرا به حیرت افتاده و ابتدا باور نکردند ولی زمانی که من برخی از خصوصیات و علاقمندی و طرز فکر آنها را برایشان اعلام داشتم ، آنها متقاعد شدند که من اطلاعات خصوصی انها را به خوبی می دانم و به من اعتماد کردند . با این حال یقین داشتم که آنها مرا به طور کامل باور نداشتند و شاید تصورشان این بود که من مامور FBI یا CIA هستم که از خصوصیات آنها با خبر هستم . به هر حال آن دو خواسته ی مرا پذیرفتند و قرار بر این شد تا دو تن از دوستان دیگرشان را نیر دعوت کنند .

نخستین جلسه ی ارتباطی زنده با کریون :
من کریون از خادمان انسانها و موظف به خدمت به آنها هستم . همه تان را از صمیم قلب سلام کرده و بهروزیتان را آرزومندم . در اینجا چندین تن از شما انسان ها حضور دارید و به غیر از شما موجودات دیگری نیز در این سالن حضور دارند که روی هم رفته تعداد حاضران به 38 تن می رسد . من قبل از اینکه به حرفهایم بپردازم ، جهت آماده سازی سالن برای انتقال آسان و سریع ارتعاشات ، مجبورم سه دقیقه از وقت شما را بگیرم .
ما حالا برای تمیز کردن چیزهایی که در هوای اینجا به حالت سیال حرکت می کنند ، بوده و بعد از چند دقیقه درباره ی این چیزها برایتان سخن خواهم گفت . .. از اینکه به واسطه ی دعوت مدیوم من به اینجا آمده اید ، تا با حضور در جلسه ی زنده برخی از حقایق را در یابید ، از شما متشکرم .
من ابتدای امر از مدیوم خودم (لی کارول) که به ماهیت عدد 9 اعتقاد دارد ، سپاسگزارم و شما نیز باید این را بدانید که برای درک قدرت و ارتعاشات نیروهای متافیزیکی نیازمند اعتقاد و گرایش به عدد 9 هستید . البته بسیاری از شما از آن اطلاع دارید و اهمیت آن را می دانید ، زیرا این عدد پایان هر چیزی را تمثیل می کند و زمان کنونی را نیز به همان سان تمثیل می کند . عدد 9 با هر عددی ضرب گردد ، تفاوتی در نتیجه ی آن ندارد زیرا هر حاصلی که از این ضرب بدست آید ، اگر با یکدیگر جمع گردند ، باز عدد 9 حاصل می شود ( مثال : ضرب 9 در 3 برابر 27 می شود و اگر دو رقم 27 را با هم جمع کنیم ، حاصل جمع 2 با 7 مجددا عدد 9 می شود ) . در واقع به غیر از عدد 9 هیچ عدد کاملی نداریم و این قضیه نیز باز پایان هر چیزی را نشان می دهد که با 9 خاتمه یافتنی است … حتی خط نصف النهار مبداء را که از قطب شمال تا قطب جنوب کشیده شده است و 90 درجه ی آن برای شمال و 90 درجه ی آن برای جنوب منظور شده است ، حاصل اندیشه ی تصادفی نبوده و وجود چنین قاعده و اصولی در روی زمین بر اساس همان فلسفه ای است که قبلا بیان کردم . هر دو درجه ارتعاشی از عدد 9 هستند و در هر دو سوی کره ی زمین قطب وجود دارد و وجود چنین قطبیتی که ارتعاشات دو سو را به هم وصل می کند ، خواه ناخواه میدان مغناطیسی خاصی را ایجاد می کند که برای بقای انسان ها و زمین لازم و اجباری است . بدون آنها همه چیز پایان پذیر است .
امروز تاریخ سوم مارس 1992 می باشد و اگر خواسته ام که در این تاریخ در این محل گردهم آیید ، تصادفی نیست . زیرا اگر این اعداد را نیز روی هم حساب کنید ، باز عدد 9 حاصل خواهد شد و این تایخ از سوی من انتخاب نشده است و تاریخی کریونی نیست ، بلکه تاریخی است که شما در آن ارتعاشات خاصی داشته اید و بایستی در اینجا گرد هم می آمدید .
اکنون اجسام سیال موجود در فضای سالن از اینجا دور شده اند . حال به بحث خودمان بپردازیم . باید دانسته باشید که سیاره ی شما دارای سه حالت متعادل است که بدون وجود هر یک از آنها امکان توازن و ثبات انرژی در روی زمین مقدور نمی باشد . یکی از اینها تعادلی است که موجودات زنده ایجاد می نمایند و دیگری مربوط به تعادل وجود ارتعاشات حاصل از انرژی های موجود و گردان در زمین بوده و در نهایت ، تعادل مغناطیسی را که آخرین ابزار ایجاد تعادل و توازن در زمین می باشد ، تامین می کند .
اجسام سیالی که قرن ها با شما بوده و در هوای اطرافتان در چرخش هستند ، با انرژی مغناطیسی زمین در تضاد می باشند . آنها هیچگاه تحت جاذبه ی زمین قرار نگرفته و زمین و زمان برایشان مفهوم کاملی که شما از آن دارید ، نداشته و به همین جهت از نظر قدرت حرکت و تغییر حالت از شما انسان ها بسی کارآمدتر به نظر می رسند . هر جا که روح انسانی به جولان بیفتد و انرژی آن بیشتر شود ، این نوع اجسام و موجودات سیال جای خود را تغییر می دهند . زیرا انرژی حاصل از روح و عقل باعث می شود که جریانات الکتریکی خاصی در مغز انسان ایجاد شود و سیستم عصبی آن هوشیارانه تر از قبل عمل نماید که در چنین حالتی انسان از نظر شنوایی و بینایی قدرتمندتر می شود . این نوع موجودات را شما در طول تاریخ شناخته اید و نام آنها برایتان آشناست . ویفها (Waif) ، گنوم ها (Gnim) ، انسان های کوتوله که شما آنها را جن می پندارید ، حال آنکه آنها موجوداتی روحی هستند که در طبیعت بقا دارند و بهتر است نام آنها را روح های طبیعی گذاشت .
آنها موجودات سیال به شمار می روند . آنها از جمله موجودات صاف و فاقد هر نوع خواسته ی شخصی هستند که صدمه و زیانی برای انسان ها ندارند و نباید از آنها ترسید و آنها برای اینکه میدان تاثیر انرژی روحی را تضمین نمایند ، پدید آمده اند و در اطراف شما در حرکت هستند . آنها علیرغم اینکه آموزش های خود را می بینند و راه تکامل خویش را طی می کنند ، از سویی در رابطه با شما نیز فعالیت می کنند . به خاطر اینکه نوع حالت روحی آنها با حالات روحی شما متفاوت است ، از انرژی کمتری برخوردار بوده و به راحتی قادر به اقدام جهت رویت خودشان نبوده و نمی توانند با شما رابطه ی تنگاتنگی داشته باشند . اما با تمام این اوصاف انسان هایی که دارای روحی پاک و نیتی درست بوده و از نظر روحی و عقلی به تکامل رسیده اند ، قادر به رویت آنها هستند و حتی می توانند بر آنها تاثیر نهاده و فرامین خودشان را به چنان موجوداتی القاء نمایند . این موجودات به خاطر اینکه در حالت عادی قابل مشاهده نبوده و در اطراف شما حضور دارند و بسیاری از اعمال شما را شاهد می باشند ، می توانند در صورت نیاز به کسانی که دارای بصیرت چشم و حواس هستند ، مراتب را نقل کنند . در واقع همان موجوداتی هستند که اسرار را دانسته و برای شما نقل می کنند . آنها از لحاظ ارتعاشات انرژی چنان صاف و شفاف هستند که هیچ دشمنی در انرژی شان مشهود نیست و گویی به تمام و کمال سمبلی از شفقت می باشند و باز باید تاکید کنم که هیچ نیازی نیست که از آنها بترسید .
البته در حال حاضر در اینجا هیچ نوع موجودی از آن قبیل وجود ندارد و تنها رهبران روحی شما حضور دارند که سخت هیجان زده می باشند . زیرا آنها در کنار من (کریون) می خواهند با شما رابطه برقرار کنند . از همین رو از شما می خواهم که دریچه های قلبتان را محدود نکنید و با شک و تردید و واهمه ی پنهانی راه را برای ایجاد ارتباط نبندید .
به غیر از مدیوم من ، حدود هشت مدیوم دیگر نیز در سطح وجود دارند که با من در ارتباط هستند و همان پیامی را که برای شما می فرستم برای سایر مدیوم ها نیز می فرستم . مدیوم های من در هندوستان ، مکزیک ، آفریقا ، روسیه ، اسراییل ، آمریکای جنوبی ، چین و سوریه حضور دارند . مدیوم های روسی و سوری من که در مسکو و شام حضور دارند از قدرتمندترین آنها می باشند .
خبر اصلی این است که پرده به تدریج بالا خواهد رفت و این بزرگترین تحولی است که در پایان سال 2000 اتفاق خواهد افتاد . اکنون قادر به درک آن نخواهید بود ولی به تدریج آنچه را که گفته ام ، خواهید فهمید .
اگر قادر به دیدن هاله ی مدیوم من باشید خواهید دید که به رنگ سفید درخشان است و من نیز در آن هاله جای گرفته ام . در واقع نزدیکی من به او و تداخل در میدان مغناطیسی مدیوم به نوعی حالت واکسینه دارد و من به دلیل اینکه روحی صاف و با انرژی هستم ، شما قادر به دیدن من نیستید و تنها بوسیله نفوذ در وجود مدیوم ، انرژی مرا می توانید حس کنید . رنگ اصلی کریون سفید براق است که در طیف های نوری و در اجسام به رنگ های مختلفی در می آید و مانند رنگین کمان می توانید او را در چندین رنگ مشاهده نمایید .
حال به موضوع بالا رفتن پرده و آشکار شدن برخی از اسرار می پردازم . با بال رفتن پرده ، شما در رابطه با استفاده از سیستم یا همان مُهرها به توانایی خاصی خواهید رسید . در اثر بهره گیری از آن خواهید توانست بسیاری از پیشآمدها را تخمین زده و آمادگی لازم را داشته باشید … برای مثال شما در سالهای آینده و تقریبا در 98-1997 شما با تغییرات شدید آب و هوایی روبرو خواهید شد که در اثر آن ناهمگونی در سیستم اقلیمی پدید خواهد آمد . سیل و توفان و گردبادها به وفور دیده خاوهد شد و در اثر بروز چنین تحولاتی انرژی های درون زمین نیز متاثر شده و زلزله های شدیدی در اقصی نقاط جهان به وقوع خواهد پیوست ( این پیش بینی درست در همان سالهای مورد اشاره بوقوع پیوست و کره ی زمین با حوادث بسیار عجیبی از نظر آب و هوایی روبرو شد که به ال-نینو مشهور است و اثرات آن در اقصی نقاط جهان در قاره ی آمریکا و کشورهای ساحلی اقیانوس آرام و ژاپن و اندونزی و فیلیپین و انگلستان و … دیده شد و سیاره ی ما شاهد سیل های عظیم و زلزله های ویرانگری در آن سالها بود . )
با بالا رفتن پرده بسیاری از انسان ها پی به حقیقت خواهند برد و با شما هماهنگ خواهند شد . بسیاری از دولتمردان شما با معنویت اقدام به هر کاری خواهند کرد و در اثر بروز جنگی بقیه دولتمردان پی به عظمت معنویت برده و دنیا به تدریج روح آرامش را حس خواهد کرد .
با بالا رفتن پرده ، حقایق بیرون از زمین نیز آشکار خواهد شد و رمز و راز بسیاری از اجرام و اجسام و سیارات آسمانی برایتان مشخص خواهد گردید . با درک وجود سیاراتی مناسب و مساعد برای زیستن ، اهداف دیگری را در پیش روی خواهید داشت . با شناخت از موقعیت آنها و با تخمین اینکه موجودات دیگری در آن سیارات وجود دارند که نشانه های آن را خواهید دید ، به عظمت هماهنگی ، مودت ، همکاری و همبستگی روی خواهید آورد . جوامع شما روی سعادت را به تدریج دیده و از ان لذت خواهد برد . موجوداتی را که در قدیم به شکل افسانه شناخته اید ، برایتان قابل فهم و معنا خواهد بود و در خواهید یافت که آن موجودات خیالی نبوده اند .
در دنیاهای دیگر و خارج از زمین ، مهمانان و میزبانانی دارید که با بالا رفتن پرده به آنها پی خواهید برد . شما با تعدادی از آنها روبرو شده اید …. یوفوها اگر چه از سوی شما انسانها سالیان سال است که به عمد نادیده انگاشته شده اند ، ولی وجود خارجی داشته و آنها را در سالهای بعد از 2020 به خوبی خواهید شناخت . برخی از آنها مهمانان شما بوده و برخی به دشمنی با شما رابطه برقرار خواهند کرد . آنها از نظر تکامل فکر و روحی از شما فراتر هستند و از این رو حالاتی را که از آنها خواهید دید ، تصور خواهید کرد که با شما قصد دشمنی داشته و قصد صدمه زدن را دارند ولی با پیشرفتی که در زبان انتقالی اعداد خواهید داشت و خواهید توانست با اعداد انرژی لازم را برای ایجاد ارتباط بکار گیرید ، در آن صورت منظور و مقصود حضور بشقاب پرنده ها را درک خواهید کرد .
باز به شما توصیه می کنم که به اطراف و تحولات موجود در آن دقت داشته باشید . علایم زمانی را مبارک بدانید ! این علایم شما را در آستانه تحولات به وقوع پیوسته آماده تر خواهد کرد . زیرا با شناخت علایم خواهید توانست آنچه که در سوی دیگر پرده قرار دارد را درک کنید .
در سالهای آیند در میان شما کسانی پدید خواهند آمد که دارای روح قوی و نیرومندی بوده ولی روحشان اسیر ارواح پلید و تاثیرات انرژیکی آن خواهد بود . این گروه از از انسان ها با استفاده از اعداد مقدس و تحریف آنها ، استفاده های منفی و شیطانی خواهند کرد .
موجوداتی که در سیارات دیگر سکونت دارند و من خبر انها را همین حالا به شما می دهم ، از نظر انرژی فراتر از شما هستند . آنها به درجه ای از تکامل روحی رسیده اند که حالتی صریح و یکرو دارند . به هیچ وجه دروغ و یا دو رنگی در میانشان نیست . آنها هدف خویش را شناخته و به سمت آن حرکت می نمایند . خوبی ، نیک رفتاری ، پی بردن به حال و اسرار مبدا خلقت از اهداف غایی خلقت آنهاست . شما انسان ها نیز باید به این درجه برسید .
احساس می کنم که اکنون ذهن شما بیشتر بر روی موجودات فضایی متمرکز است … از این موجودات هیچ هراسی نداشته باشید و آنها را برای خود خطری جدی تلقی نکنید . یوفوها بر دو نوع می باشند که تمایز این دو نوع از همدیگر کار آسانی می باشد . نوع نخست از یوفوها از دنیایی بسیار دور که خیلی تامل یافته تر از همه ی موجودات می باشند ، به زمین مسافرت می کنند . نوع دیگر آن از سیاره ای در نزدیکی زمین حرکت کرده و به زمین می رسند . آنهایی که از نزدیک زمین می آیند ، به خاطر عدم وجود انرژی کافی از میدان مغناطیسی شدیدی برخوردار نبوده و از این رو اگر کسی بخواهد از آنها تصویری برداشته و یا فیلمی بگیرد ، به راحتی قادر به این کار خواهد بود و تصوایر آنها بر روی نگاتیو کاملا مشخص می شوند . اما به خاطر اینکه آنها به قدرت انرژی نوری پی برده اند ، از نظر تهاجمی و یا تدافعی بسی قدرتمندتر از انسان زمینی هستند . بدن پوش و وسایل آنها به دلیل آلیاژ خاصی که دارد و در آن از آهن نیز استفاده شده است ، تحت تاثیر میدان مغناطیسی قرار می گیرد و اگر شما قادر باشید که بتوانید میادین مغناطیسی نیرومندی را ایجاد کنید که از میدان مغناطیسی آنها قوی تر باشد ، به سهولت خواهید توانست آنها را بر روی زمین نگه داشته و بر رویشان تحقیق کنید . رنگ آنها غالبا نقره ای و یا به رنگ آهن است . البته این گروه از صاحبان یوفو خود به دو گروه تقسیم می شوند که یکی از آن گروه ها به دانشمندان و روشنفکران آنها مربوط می شود و گروه دیگر تنها وظیفه دارند که کارها و عملیات خودشان را عملی سازند که از نگاه شما موجوداتی منفی هستند . آنها بدلیل اینکه نیازمند انرژی زیادی می باشند چندان نمی توانند دور از زمین باشند و مجبورند که سریع به مبدا خویش باز گردند . البته بسیاری از نیروهای ساکن در سیارات برتر که آنها نیز دورادور نظاره گر زمین و حرکات و پیشرفت های شما هستند ، تلاش می کنند که این گروه از صاحبان یوفو وارد زمین نشوند . زیرا احتمال دارد ، آنان به خاطر دیده شدن و یا تحت تاثیر میدان های مغاطیسی قرار گرفتن ، بدست انسان ها اسیر شوند و شما انسان ها نیز برای پی بردن به راز آنها ، مجبور به حبس آن افراد شوید ، که در آن صورت جنگ بین سیاره ای به وقوع می پیوندد .
یوفوهایی که در سیارات برتر ساکن هستند ، دارای جوانب قابل انعطاف بوده و به دلیل برخورداری از انرژی زیاد و داشتن میدان مغناطیسی قوی و نیرومند ، قابل رویت برای شما نیستند و اگر هم به شکل هاله ای شبح گونه مشاهده نمایید و بخواهید از آنها تثاویری و یا فیلمی را بردارید ، موفق به این کار نخواهید شد . زیرا قدرت انرژی و میدان مغناطیسی آنها چنان تاثیری بر روی فیلم یا نگاتیو شما می گذارد که محل وجود آنها بر روی فیلم سفید و سوخته باقی می ماند . این گروه از یوفوها نه تنها هیچ صدمه ای برای انسان ندارند که حامی انسان ها به شمار می روند و حتی در زمان حضور و ورود به زمین قصد انتظام بخشیدن به برخی از مشکلات و یا نا هماهنگی های موجود در زمین را دارند . غالب بیماری هایی که زندگی بشر را متلاشی کرده و باعث شده است که نسل انسان رو به انقراض بگذارد از طریق همین موجودات از بین رفته و راه های درمان بیماری ها برای انسان به طریقی ارائه شده است . اغلب نابسامانی هایی که در زمین از نظر جغرافیایی و یا اقلیمی بروز کرده ، بوسیله ی همین یوفوها راه حل یافته و رفع شده است . لذا این یوفوها حامیان شما هستند .
البته باید توضیح دهم که یوفوهای نامبرده نیز به چند گروه تقسیم می شوند . شما در زمان مشاهده ی یوفوها به آنچه که باید توجه داشته باشید ، توجه نکرده و تنها صورت ظاهری موضوع را بررسی می کنید . شما آنها را موجوداتی ترسناک و عجیب دانسته و تفکرات شما که در واقع از سوی آنها قابل شناسایی است و چون روح آنها به طرق مختلفی با روح شما در ارتباط قرار می گیرد ، لذا آنها نیز ترجیح می دهند مادامی که شما آمادگی پذیرش آنها را ندارید ، بطور آشکار و دوستانه با شما رابطه برقرار ننمایند و یا ظاهر نشوند . روزی که شما به درجه ای از علم برسید که بتوانید مثل آنها دارای تکنولوژی پیشرفته باشید و یا حداقل شبیه به دانش آنها چیزهایی را ایجاد نمایید ، آن زمان شاید موجودیت آنها برایتان چندان دشوار نباشد و آنها نیز به راحتی و اطمینان خاطر به شما نزدیک شوند … آنها در این فکر هستند که بتوانند از میان انسان ها گروهی را انتخاب نمایند و بر روی آنها فعالیت کرده و از انسان زمینی چنان نابغه های باور نکردنی ایجاد نمایند که بتواند راه سریع تغییرات و تکامل را بپیماید .
به دو عدد 0 و 1 توجه زیادی داشته باشید و سعی کنید در برج های فلکی تغییرات عددی که اتفاق می افتد را کشف کنید و آنها را واسطه قرار دهید و زبان دیگر سیارات را بیاموزید . البته آنها قادر به خواندن ذهن شما هستند ولی شما هنوز به این توانایی دست نیافته اید .
درست در یازدهمین سال حضور من در زمین ، تعدادی از انسان ها با روحی شرور از عدد 11 در کتاب عهد عتیق استفاده کرده و با استناد به قدرت آن در یازدهمین روز از سال 11 به تخریب بنیان های اجتماعی انسان ها خواهند پرداخت … اگر این گروه شیطانی به خاوسته های خویش برسند ، زمینه ی بسیاری از ناملایمات و دشواری های اجتماعی انسان ها را فراهم خواهند آورد . با بروز چنین حادثه ای قتل عام بزرگی در روی زمین شروع خواهد شد و حس انتقام و ادامه حق خواهی و خونخواهی به جنگی خانمان سوز بدل خواهد شد و از امروز از بین رفتن یک سوم نسل بشر را به شما خبر می دهم ( کریون برای نخستین بار در تاریخ 11 سپتامبر 1991 حضور خود را بر مدیوم خویش (لی کارول) آشکار می سازد و طبق پیش بینی کریون ، درست در یازده سال بعد ، یعنی در تاریخ 11 سپتامبر 2002 حادثه ی حمله به برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در نیویورک بوقوع می پیوندد زمینه ای می شود برای حمله ی آمریکا به افغانستان و بعد عراق و خونهای بیشماری که ریخته می شود و هنوز آتش این خونخواهی و انتقام جویی فرو ننشسته خاورمیانه را مورد تهدید قرار داده است . نکته ی جالب دیگر اینکه خود ساختمان های دوقلوی تجارت جهانی تمثیلی از عدد 11 بودند ! . در واقع به حقیقت پیوستن همین پیشگویی بود که توجه جهانیان به کتاب حاضر جلب شد و در تیراژ بالا در جهان منتشر شد – مترجم ) .
طرفداران شیطان با توجه به شناختی که از آیات الهی در کتب مختلف دینی دارند و رمز و راز هایی که از اسماء حسنی و کلام خاص خداوند که در انجیل و توارات و قرآن آمده است ، اطلاع دارند و همچنین با وقوف به قدر و انرژی موجود در این اعداد اسرار آمیز ، به قدر یقین در آینده نیز دست به کارهای شومی خواهند زد ( بعد از حمله ی تروریستی القاعده به برج های دوقلو ، این عمل وحشیانه ی خود را توسط سوره ی 9 (توبه) و جزء 11 و آیه ی 2001 توجیه کردند که اشاره به تاریخ آن حمله تروریستی دارد . در این آیه آمده است : « آیا کسی که بنیاد خود را بر پایه ی تقوی و خشنودی خداوند بنا نهاده بهتر است یا کسی که بنای خود را بر لب پرتگاه و دره ای که مشرف به سقوط است پی ریزی نماید که با آن به آتش دوزخ فرو می افتد ؟ خدا ظالمان را هدایت نمی کند .» و این همان استفاده ی شیطانی است که انسانهایی با ارواح پلید قادرند از اعداد مقدس کتب الهی بکنند و با تحریف آنها در جهت منفی ، دست به اعمال ناشایست بزنند . ) .
… من کریون خادم شما از انرژی خدمت هستم . همه تان را با عشق و مهرورزی بدرود گفته و از شما دور می شوم .

Posted on اوت 17, 2010, in پیام های کریون از ماوراء برای ما. Bookmark the permalink. 60 دیدگاه.

 1. اینطور که این کریون میگه یعنی فرشته ها از جنس کریون هستند اون پرده هایی رو که میگه ما اونورش هستیم همون مرزهایی که ادمهایی مثل روحانیان والا قدر و مومن حقیقی رد کردد

 2. احتمالا مشکل روانی داره

 3. سلام
  برای یه دقیقه سایتتون فی.لتر شده

 4. SALAM khedmat ufolove azizi mikhastam ketabi ba hamin mazmon ra moarefi konam ke dar webloge besteton ghar bedin
  sorry adress emiletono nadashtam magar na ketabro emil mikhardam pas link danlowd ketab ro baraton mizaram
  http://www.parsbook.org/1389/02/payame-digar-korat.html
  asm ketab hast payami ke ansanha az korat digi be man dadeh and neshteh shodeh aghaeh raiel
  omidvaram dostan estefadeh bebaran
  batashkor arikoo

 5. اطلاعات شناسنامه ای کتاب :

  پایان عمر(راز خلقت و دنیای پس از مرگ)
  نویسنده : لی کارول
  ترجمه : قدیر گلکاریان
  انتشارات طلائیه
  چاپ دوم : 1384
  شابک : 8-33-1577-469
  کتابخانه ملی ایران : 47800-81م

  دفتر مرکزی : میدان انقلاب ، خیابان منیری جاوید (اردیبهشت) – کوی مبین – پلاک 239 – طبقه همکف
  تلفن : 66463241
  فاکس : 66496273

  این کتاب تمام مجوزهای لازم برای انتشار را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کرده است و در بازار موجود می باشد .

  • ممنون ساسان جان.

  • ممنون از مقاله ی عالی که برای مدیر سایت اقا رامتین فرستادید واقعا دست گلتون درد نکنه این شد یه کار گروهی که به پیشرفت سایت کمک زیادی میکنه اگه مقاله جالب دیگه ای هم داری برای مدیر سایت میل کن تا بفیه مطالعه کنند لذت ببرند من خودم خواستم چند تا عکس و فیلم از ماورا که خیلی فوق العاده هست برای اقا رامتین میل کنم ولی حجمشون خیلی زیاده سرعت اینترنت خیلی پایینه چیزی در حد 2کیلوبیت نمیتونم کاری کنم تازه پول مفت میگیرن

 6. عالی بود. با ذکر منبع گذاشتم تو وبم با اجازه…

 7. خسته نباشید

 8. جالب بود ممنون

 9. باتشکر از ساسان گرامی ، در کل جالب بود فقط به نظرم یک جورایی تبلیغ مسیحیت یا آیین میتراییسم پیشینیان کهن سرزمین خودمان است ولی از نوع مدرنش ، پیشگویی ، اعتقاد به والایی نیروی عشق به عنوان تنها انرژی مثبت کاینات ، … یک نوع جمع آوری مختصرو شتابزده ایست از
  آیینهای شرقی و غربی ، از هاله ها و انرژی بحث کرده ، علم اعداد در آن هست ،گوشه هایی از کابالا، ثورا ، اکنکار ،یوگا و…به نظر من خیلی آکادمیک تر وشسته رفته تر از آلکس کولیر و ادگار کیس و نمونه های مشابه است .
  به نظر من خواسته در این وانفسای آته ییزم ، نوعی»باور»
  دینی به وجود بیاورد و نگرش مثبتی هم نسبت به حضرت محمد (ص) دارد ولی ….!!؟
  باز هم ممنون ساسان جان.

 10. 1_<>
  این جا خیلی مشکوک میزنه!!!

  2_<>

  اگه ایشون الهی بود نباید که تصور میکردن. خداوند هیچ چیز رو بر اساس تصور انجام نمیده.!!

  3_<>

  راستش مگه قبل از جنگ خلیج فارس و بعد از اون صلح بوده که بخواد تثبیت هم بشه و میخواستم بدونم ایشون این همه خونریزی رو صلح تلقی میکنند.
  ————————————————————————–
  ولی در نهایت مطلب جالبی بود
  خسته نباشی رامتین جان

  • دوستان مثل این که مشکلی اون بالا پیش اومده و این که مطالب داخل پرانتز ها نمایش داده نمیشن که من به ترتیب میذارمشون.

   1_برای اینکه همه چیز تحت فرمان شما باشد و بتوانید آنچه را که می خواهید از دنیا بگیرید و برای ترقی و تکامل خود مورد استفاده قرار دهید

   ====>این جا خیلی مشکوک میزنه!!!

   2_کامل ترین قواعد و قوانین را از طریق برگزیده ای کامل به نام عیسی به شما انسان ها رسانیده ایم و تصورمان بر این بود که او خواهد توانست در شرایطی که انسان ها سیر ترقی فیزیکی را پشت سر می گذارند ، به سیر معنوی خویش نیز روی آورند ، اما بر خلاف انتظار ، چنان شد که قوانین ابلاغ شده توسط وی در سالهای بعد تحریف گردیدند و به ناچار فرد دیگری از میان انسان ها انتخاب گردید تا قوانین کامل و با تبصره و متمم رایج و شایع گردد .

   ====>اگه ایشون الهی بود نباید که تصور میکردن. خداوند هیچ چیز رو بر اساس تصور انجام نمیده.!!

   3_همچنین از هوشیاری مردم جهان در جنگ خلیج فارس می گوید که عکس العمل سریع دولت ها مانع بروز یک جنگ جهانی شد و دنیا توانست بدون حضور کریون ها صلح را تثبیت کن

   ====>راستش مگه قبل از جنگ خلیج فارس و بعد از اون صلح بوده که بخواد تثبیت هم بشه و میخواستم بدونم ایشون این همه خونریزی رو صلح تلقی میکنند.

 11. رامتین جان خسته نباشی …

  مطلب صورت فلکی خوشه پروین ،
  خانه ی نیاکان آسمانی قبیله آفریقایی CHOKWE
  را کامل ترجمه کردم و برایت ای- میل کردم …صلاح دونستی بذارش رو وب …خدا بخواد می خوام پروژه مونتاک رو تمام وکمال ترجمه کنم …نظرتون چیه بچه ها !؟

  • شما خسته نباشي كه هميشه شرمنده زحمات شما و ديگر دوستان هستم. مگر ميشه مطالب شما را در وبلاگ نگذاشت؟ راجع به پروژه مونتياك من چند وقته منتظرم. اين لينكش هست. زياده ولي مي ارزه . يك مصاحبه جالب هم داره. من با مترجم گوگل خواندم.
   http://www.alienshift.com/id33.html

   • رامتین جان ،
    اولا شرمنده دشمنان باشند ، درثانی منتی نداره ، من اینکار رو با طیب خاطر و با «عشق»
    انجام می دهم ، روراست بگم من از دل صاف و صفای روح شما انرزی می گیرم و گاهی هم انرژی می دم (با حرفایی که میزنم و مقالاتی که می نویسم )شاید باور نکنی ولی هر روز بعد کار اولین جایی که میام اینجاست ! خدا همه شمارا حفظ کنه…
    در ضمن مرسی لینکشو دارم …
    قربون همگی …

  • سلام آقا فرهاد ممنون از لطفی که دارید بی صبرانه منتظریم

 12. عالیه فرهاد جان حتما این کار رو بکن…

 13. سلام کسانی که کتابهای اریک فون دنیکن را نخوندن حتما از زیر سنگ هم که شده پیدا کنن وبخونن کتابهای او نقشه راهی است برای بسیاری از رازهای ناشناخته در کتاب ارابه خدایان امده است یک سال را به نام سال باستان شناسی نام گزاری کنند و همه متخصصین در همه عرصه ها درباره تمام اثار باستانی تحقیق جامع ویک پارچه ای انجام دهند الا نه جامعه جهانی میلیاردها دلار صرف ایستگاه فضایی کردند دهها بار ماهواره وسفینه هوا کردند 10 میلیارد دلار صرف ساخت شتابدهنده هادرون در سویس کردند تونلی دایره ای به طول 27ک م برای پیدا کردن ذره خدا=هزاران تلسکوپ و رادیوتلسکوپ نصب شد اما هنوز اندر خم یک کوچه ماندند دوستان اگه کتابهای خوب دارن معرفی کنند اینم کتابها ۱-هشتمین اعجوبه جهان اریک فون دنیکن ترجمه:دکتر قدیر گلکاریان
  ۲-الهه های گذشتگان اریک فون دنیکن ترجمه:همایون خرم
  ۳-یادگاران گذشته اریک فون دنیکن ترجمه:دکتر قدیر گلکاریان
  ۴-اسرار اهرام مصر اریک فون دنیکن
  ۵-طلای خدایان اریک فون دنیکن ترجمه:مهرداد شاهین
  ۶-خدایان آنسوی فضا (بازگشت به ستارگان) اریک فون دنیکن ترجمه:مهرداد شاهین
  <!–
  خدایان کهکشانها************************* اقا رامتین اگه ما خدایی نکرده شما را از دست دادیم چی کار باید بکنیم به نظر من رمز بلاگتان را به یک یاچند نفر مطمعن بدهید تا اگه شما نبودید راه شما را ادامه دهند****************************************من با این نظر که خداوند ادم وهوا را از هیچ و بدون تفکر افریده مخالفم که در قران هم اشاره شده چون قبل از انها چند نسل انسان یا موجوداتی به مدت هزاران سال زندگی کرده اند ولی به علت نا فرمانی خداوند انها را نابود کرده نتیجه میگیریم که ان موجودات مثل بشر امروزی دارای تفکر بوده و خوب رااز بد تشخیص میداده خداوند وقتی از فرشتگان میخواهد به ادم سجده کنند علت مخالفت اولیه همه انها این بود خداوندا شما میخواهید چیزی خلق کنید که مثل گزشته در زمین فسق وفجور کرده اند پس احتمال دارد خداوند از روش ازمون و خطا استفاده کرده باشد راستی اگه خدا نبود جای اون چی بود********************************* دوستان بیایید لینک بلاگ اقا رامتین را به قسمت وبنورد شبکه ب-ی-بی-س-ی بفرستیم (وبنورد را بمباران ایمیلی کنیم) میدانید چند میلیون نفر مشتری دایمی افا رامتین میشونداگه میترسید با این کار سایت فیل بشه از اون طرف میلیونها نفرو جذب خودش میکنه که خیلی اشون تو کشورهای خارجی اند و میتونن تو ترجمه کمک کنن اگه بخوایید از شر فیل راحت بشید یه اکانت توی ورد پرس درست کنید بعد در قسمت کامنت بلاگ اقا رامتین قسمتی هست که با تیک زدن ان تمامی مطالب به روز به ایمیلتان میاید و نمیخاد به بلاگ برید کاری که من کردم موفق باشید *****************رامتین چرا مطالب بلاگ را به بالاترین ودنباله نمیفرستی اگه دعوتنامه نداری از دوستانی که عضو بالاترین هستند بخاه تا شما را به بالاترین لینک کنند

  من1ساله مشتری شما هستم

  • ميخواي ما را به كشتن بدي. عمر دست خداست.فعلا كه هستيم . هر چي خدا بخواهد . خودم كاربرش هستم و ميفرستم. فكر نكنم وبلاگ مشكلي داشته كه فيل بشه. بله درسته از نظر دهندگان قديمي. ممنون از معرفي كتابهات.پيشنهادت هم عاليه.ممنون ميشم اگر دوستان اين كار را انجام دهند.

   • درپاسخ به محمد عزیز ،
    بله موافقم کتابهای فوق العاده خوبی هستند ، ولی خوب در بعضی جاها اشکالاتی هم داره ، مثلا در کتاب نگرانی خدایان ، به یکسری معجزات اشاره کرده برای مثال (معجزه شهر لورد /فاطیما واقع در اسپانیا ) که قدری به نظر من از مستندیات بدوره ، یا باید کاملا علمی (باستان شناسانه ) به موضوع نگاه می کرد ویابا نگاهی مذهبی …منظورم اینست که این مقولات واقعا حیطه بسیار گسترده ایست واز توان یک فرد خارج است که در سراسر دتیا دنبال شواهد باستان شناسی فضایی بگردد ، ولی در کل مرد فوق العاده ایست وکتابهایش بسیار خواندنی وسود مند…خود من اکثر کتابهایش را خوانده ام و بعنوان مرجع استفاده کرده ام…
    ممنون محمد عزیز

   • رامتین : ممنون ولي بااجازه پاك كردم.نظر لطفته.

 14. جالب بود ممنون
  خسته نباشی رامتین جان

  • البته ببخشید موضوع معجزات ظهور مریم مقدس در شهر لورد (پیرنه ی فرانسه ) وشهر فاطیما ، در صد مایلی شمال لیسبون (پرتغال) است که اشتباها اسپانیا ذکر شد (خوب آل زایمر است دیگر…!)
   در ضمن نام کتاب «معجزه خدایان»است(که من اشتباها نگرانی خدایان نوشتم ) از نوشته های اریک فون دنیکن ، مترجم :خانم مینا نوایی ، چاپ اولش 1372 بوده چاپ :خوشرنگ ( تهران -خیابان سرباز -چهارراه امامی -پلاک 351)
   واین کتاب ترجمه ای است از :MIRACLE OF THE GOD

   • اقا فرهاد دوستتتتتتتتتتت عزیز م علت این دوستی به این دلیل است که ادم تنهایی هستم سنم 24است و تنها یه دوست پسر دارم دوست که چه عرض کنم اینه دق وشدیدا افسرده است مثلا درهفته یک بار به صورتش اب نمیزنه یا ماهی یه بار مسواک نمیزنه –ماهی یه ساعت از خونه بیرون نمیاد خلاصه اینکه نابغه افسرده است وسعی میکنم با اینترنت ازتنهایی در بیام اینم درد دلی بود با دوستان میشه درباره معجزه شهر لورد توضیح بیشتری بدی اخه چند وقت پیشا تو صدای ا-م-ر-ی-کا مستندی نشان میداد درباره پیشگویی خواهر لوسیا اگه اشتباه نکرده باشم چند دهه قبل در روستایی در فاطیما در پرتقال مریم مقدس بر 3کودک ظاهر میشود و رازهایی(پیشگوییهای) به انها میگویدوخواهر لوسیا 3پیشگویی میکند یکی ظهور هیتلر دومی فروپاشی شوروی .ولی سومی هنوز کامل افشا نشده ودر کتاب خانه کلیسای کاتولیک در رم نگهداری میشود تمام ماجرا خاطرم نیست ولی مستند فوق العاده ای بود اگه گوگل کنی کل ماجرا را متوجه میشی******************************************************دوستان پیشنهاد میکنم

 15. حواسم هست که این نوشته خلاصه ای از کل کتاب هست اما من چیز نو و جدیدی در حرف هایش نمیبینم . غیر از همون پیشگویی یازده سپتامبر و از بین رفتن یک سوم جمعیت جهان که میتونه غریب الوقوع باشه . ممنون از ساسان گرامی و رامتین عزیز .

 16. راستی مرسی فرهاد خان . لطف میکنی اون ترجمه رو انجام بدی .

 17. عالی بود رامتین
  یک مطلب خارج از موضوع

  هر برنامه یا مطلبی رو چه تو این جا چه تو وبلاگ ها و برنامه های دیگه یا هر چیز دیگه که در مورد آینده حرف میزنن یا در مورد پیشبینی ها و یا در مورد خود سال 2012 هست در واقع همشون یک چیز رو میگن خیلی جا حا از ادعا ها و چیزای دیگه این پیام رو میدن که در سال 2012 انگار قرار یک ج ن گ بزرگ بشه و حتی این ج ن گ میتونه ج ن گ جهانی سوم باشه من که خیلی به این موضوع اعتقاد دارم نمیدونم ولی هر چی بشه انسان به طور کامل از بین نمیره

 18. سلام
  خوبین همه دیگه..

  ممنون از رامتین و گرم کننده های اینجا.

  در پناه خدا

 19. سلام. خسته نباشید.
  من یه سوال دارم که توش گیر کردم وباید همینجا مطرح کنم. یکی جواب درستی بده که بعدا 40 تا ننه بابا پیدا نکنه.
  علت بوجود آمدن این کامنت چیه/؟
  هر دفعه میام یه چیزی بگم یاد دفعات قبل می افتم که همه میگن چرا خارج میزنی. خب بگید این داخل که خودتن گزاشتین رو من دوباره بززنم؟؟؟ یه مثل 80 درصد دیگه قربون صدقه رامتین و ساسان و …. تکلیف منو مشخص کنید شاید مثل من کم نباشن. فکر کنم الان باید بگم از تمامی عوامل متشکرم . (الهی قربونت برم رامتین جان اخ که من چقدر دوستت دارم دیگه اروم اروم دارم به حقیقت موضوع که تو یکی از پیغمبران خدایی یقین پیدا میکنم !!! )

  • علي جان لطف دوستانه وگرنه من در صد جاي ديگه گفتم كه من اينجا هيچ كاره ام.

  • آقا جان شما هم خارج رو بزن …هم داخل روبزن …(!)
   فقط بزن….(!!) …حرف دلت روبزن …کسی ام که بخیل نیست بالام جان ….!
   قربون صدقه رفتنم که مالیات نمی خواد جیران ؟! محبت ، محبت میاره …وگرنه بیرون وتو کوچه
   وخیابون تا بخوای دعوا و عربده کشی و چاقو کشی و لیچارگویی و fingering (!!)
   و فحشینگ بالای 18 سال به این وآن هست ….!!!دوست داری ما هم اینجا دعوا کنیم ….!؟؟
   من که هر روز بیرونم می بینم دیگه …اینجا خبری از خط ونشان کشیدن ، تهمت وافترا زدن ، زیرپاکشی
   چک بی محل ، دعوای ناموسی (!) دعوا سر پارک کردن ماشین ، تنه زدن تو خیابون و هزار تا انرزی منفی دیگه نیست ، یه جمع صمیمیه ، مثل یه انجمن ، همه هم هدف با سلیقه های گوناگون ، انرزی های مثبت و فکرهای ناب ، کار گروهی می کنیم ، برنامه مون هم مشخصه …با هیچکسی هم کاری نداریم …
   امتحانش مجانیه ، (البته بدون احتساب پول تلفن dial up یا هزینه ADSL !) یک هفته در گیر این وبلاگ شو بعد ببین قربون صدقه رفتن سخته یا دل کندن از آن ؟
   هرچند وقت من یه تیکه می پرونم ، اسمش رو گذاشتم » آنتی سکته » می خندیم ، روزگار می گذرونیم دیگه !
   حیف یادش بخیر ، یه «کچل» بود مثل من ، که اونهم در کامنت ها به قول شما داخل وخارج را یکجا میزد..!!
   زندگی رو سخت نگیر ، رامتین هم پیغمبر نیست ، یه جوان صاف و ساده ایست مثل شما ، نسل ما حسابی سوخت و جزغاله شد ، ولی ایکاش نسل شما به جایی برسد …
   حرفهایم نصیحت نیست ، درددل است ، به قدر کافی مشکل داریم ، سعی کنیم «خار» های همدیگر رو با عشق ومحبت به» گل» تبدیل کنیم واین غیر ممکن نیست وبسیار شدنی است …
   مطلبی هست ، حرفی حدیثی ، شکایتی ، پیشنهادی ، انتقادی ، دربست در خدمتیم ، جیک ثانیه لب تر کنی ،
   با انواع مطالب آماده ی پذیرایی هستیم …! قربونت جوون …

   راستی به سایتت سر زدم ، نوشته بود Under Construction…

   در ضمن برای اطلاع کلیه دوستانم ای میل من اینست:
   Fsat_2012@yahoo.com

 20. ترکون به ذرات به هم پیوسته ای گفته میشود که همچون بازی دومینو با حرکت اولین ذره آخرین ذره نیز بعد زمانی حرکت میکند.با این تفاوت که چون فاصله بین ذرات ترکیون در حدود یک میکرون میباشد اختلاف زمانی حرکت فاصله اولین ضره تا آخرین ذره در حد صفر است.دانشمندان میگویند سرعت ذرات ترکیون چنین برابر بالاتر از سرعت نور است..به عنوان مثال نیروی جاذبه و نیروی گرانش از ذرات ترکیون است.همچنین نیروی الکتریسیته در درون پریز های برق خانگی چون ذرات ترکیون است فاصله انتقال برق از نیروگاه برق به منازل ما در حد صفر میباشد.آیا فکر نمیکنید کریون همان ترکیون است؟

 21. واقعا جالب بود ایا اینها هم در قران زکر شده است اگر هست راست در غیر ان هیچ چیز از قران باقی نمانده اگر است در کدام ایه و کدام سوره

  ممنون

 22. دوست من ای «دوست «!

  اگر منظورت «تاکیون» یا «تاخیون» هاست :
  تاکیون (از یونانی ταχύς=سریع) به هر ذره فرضی که سرعتی بیشتر از سرعت نور داشته باشد گفته می‌شود.

  نخستین توصیف نظری تاکیون در کارهای آرنولد زومرفلد آمده است هرچند این مفهوم در دیگر زمینه‌ها مثل نظریه ریسمان نیز مطرح می‌شود.

  سرعت بالاتر از نور می‌تواند به معنی ارسال اطلاعات به گذشته باشد که نقض‌کننده اصل علیت در فیزیک است. اما بر اساس اصل تفسیر مجدد فینبرگ چنین اتفاقی رخ نخواهد داد: انجام عمل ‹دریافت› یک تاکیون در زمان حال، خود مسبب ایجاد تاکیونی است که در آینده ‹فرستاده› خواهد شد، آن‌چنان که انگار تاکیون در زمان حال فرستاده می‌شود تا در آینده دریافت گردد. به عبارت دیگر می‌توان با تفسیر دوباره ‹فرستادن› و ‹دریافت کردن› از این بن‌بست منطقی رهایی یافت.

  خواص عجیبی که به تاکیون‌ها نسبت داده می‌شود باعث محبوبیت این ذرات در افسانه‌های علمی شده است.تاکیون ها در همه افراد وجود دارند.در هومیوپاتی درمان با اثر بر تاکیون صورت می‌گیرد .داروهای هومیوپاتی با توجه به اینکه بسیار رقیق هستند روی تا کیون ها اثر می گذارند.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%A7%
  DA%A9%DB%8C%D9%88%D9%86
  ولی من فکر نمی کنم کریون ربطی به تاکیون داشته باشه
  اصلا فلسفه شون (به نظر من )چیزی دیگر است همونطوری که در پست قبلی گفتم ، بازار فرقه ها ، دکانهای ریز ودرشت ماورایی در این دوره ما بسیار داغ است …!
  اوکف را دید ودریا را ندید
  حالی را دید و فردا راندید …
  سعی کنیم به اصل وجوهر وذات برسیم وگرنه «صورت»های فریبنده وزیبا چه بسیارند…
  قربون همگی…

  • سلام به همه دوستان
   فرهادخان خسته نباشید.
   با توجه به :
   «»در هومیوپاتی درمان با اثر بر تاکیون صورت می‌گیرد .داروهای هومیوپاتی با توجه به اینکه بسیار رقیق هستند روی تا کیون ها اثر می گذارند»»

   *** آیا در انسان تاکیون وجود دارد؟؟ که داروهای هومیوپاتی بر اونها اثر میزارند؟؟ تا اونجا که من اطلاع دارم در طب سنتی هومیوپاتی Homeopathy درمان با تحریک سیستم ایمنی بدن و توسط دارویی که همانند همون عامل بیماری هست صورت میگیره ؛ البته اگر تشخیص نوع بیماری درست باشه و بشه تشخیص داد که عامل بیماری چه هست و از همون عامل بیماری به عنوان دارو و با دوزهای مختلف استفاده میشه که بیشترشون هم گیاهی و طبیعی هستند و به صورت قطره و قرص وجود داره اگر این دارو به انسان سالم داده بشه دچار اون بیماری میشه ؛ میخواستم ببنیم تاکیون ها یا همون ذرات فرضی که سرعتی مافوق نور دارند آیا در بدن انسان وجود دارند که گفته شده داروهای هومیوپاتی روی تاکیون ها اثر میگذارند؟؟ من قبلاً تحت درمان با هومیوپاتی قرار گرفتم و داروی مصرفی به صورت قطره بود که 30 تا40 روز یکبار اونهم فقط پنج قطره مصرف میشد گویا دوز بالایی داشت ؛ در مورد طب هومیوپاتی و روش ساخت داروهای آن در گوگل سرچ کنید مطلب فراوان است ؛ اما در مورد رابطه اون با تاکیون ها اگر کسی اطلاعی داره توضیح بده…..

   • دوست خوب من افشین عزیز،

    تا اونجایی که من از فیزیک ذرات بنیادی اطلاعات کسب کرد ه ام و دستگیرم شده این است:

    فرمیون ها و بوزون ها:
    ذراتی با اسپین 2/1 (یک دوم) وجود دارند که » ماده » موجود در جهان ما را تشکیل می دهند و «فرمیون » نامیده می شوند.
    ذراتی با اسپینهای 0 ، 1 و2 وجود دارند که منشاء پیدایش نیروهای موثر و فعال بین ذرات ماده می شوند واین» ذرات حامل نیرو » یا ذرات مجازی (بوزون ) نامیده می شوند .
    جالب است که در مورد ذرات حامل نیرو ، ضد ذرات ، همان خود ذرات هستند.
    الان در مرکزLHC در مرز سویس به دنبال( بوزون هیگز) معروف می گردند .
    —————————————————————————
    ما 4 رده ذرات حامل نیرو داریم :
    1= نیروی الکترومغناطیس که بسیار قوی است ، باذراتی مانند الکترونها وکوارکها که دارای بار الکتریکی هستند واکنش متقابل نشان می دهد وباعث چرخش الکترون به دور هسته می شود.

    2= نیروی گرانش (جاذبه) خیلی ضعیف است( ذره گراویتون با اسپین 2 فاقد جرم مسبب ان است) فیزیکدانان ذرات بنیادی ، نیروی گرانشی میان خورشید وزمین را حاصل مبادله گراویتون میان ذرات تشکیل دهنده ایندو جسم می دانند.

    3= واکنش متقابل هسته ای : که بسیار قوی است ، «کوارکها » را در داخل پروتون و نوترون ونیز پروتونها
    ونوترونها را باهم در هسته اتم نگه می دارد .این نیرو توسط «گلوئون » با اسپین یک که تنها با خودش وکوارکها واکنش متقابل نشان می دهد ، حمل می شود.

    4= واکنش متقابل ضعیف هسته ای ( عامل ایجاد رادیو اکتیویته )
    ————————————————————————-
    نظریه ریسمان :
    در مقاله ای با عنوان (ریسمانی که کیهان را می سازد ) نوشته برادلی جی وترجمه ی علی ملائکه
    (روزنامه شرق شنبه 14 آذرماه 1383 ) برایان گرین ، یکی از دانشمندان نظریه ریسمان ، این نظریه رابه طور ساده چنین بیان می کند :
    (( این نظریه می گوید درون یک الکترون ، درون یک کوارک ، درون هر ذره ای که شما نام انرا شنیده اید ،
    چیزی دیگر وجود دارد ، یک رشته ی کوچک انرژی در حال ارتعاش . چیزی که شبیه به یک ریسمان بسیار بسیار کوچک در حال ارتعاش به نظر می رسد …این ریسمانهای کوچک نظریه ریسمان میتوانند با الگوهای متفاوتی همانند» سیم ویلن » مرتعش شوند …بنابراین الکترون ، ریسمانی است که به نحوی مرتعش می شود و یک کوارک ، ریسمانی است که به طریق دیگری مرتعش می شود …
    این وضع مانند ان است که موسیقی کرات را به درون بافت میکروسکوپی جهان تزریق کنیم …
    این نظریه 11 بعد / فاز برای جهان پیش بینی می کند ، 10 بعد برای فضا ویک بعد برای زمان ، من وشما 3 بعد فضا را مشاهده می کنیم و بعد زمان را حس می کنیم …ابعاد دیگر فقط از طریق ریاضیات مدلل می شوند وبرای درکشان باید به استعاره متوسل شد :لوله نی نوشابه خوری باریکی را در نظر بگیرید از دور به شکل یک خط دو بعدی به نظر می رسد در حالی که از نزدیک جسمی سه بعدی با مقطع دایره ای است
    7 بعد اضافی ماده چنان در هم پیچیده شده اند که تنها 3 بعد آن به چشم می آیند به عبارتی » نظریه ریسمان متکی بر ابعاد اضافی است «.. ریسمان .انواع بسته وباز دارد که از حوصله این بحث خارج است.
    در ضمن رجوع کنید به «کیهان در پوست گردو» پروفسور هاوکینگ ترجمه محمد قصاع
    ———————————————————————————
    این 7 بعد اضافی ، مارا به یاد چه چیزی می اندازد !؟
    لایه های هفتگانه روح ، عدد مقدس هفت در تمدنها ، لایه های پوست پیازی کاینات …
    این را به عهده دوستان می گذارم که نظر بدهند …
    ———————————————————————————

    تاکیونها
    ذرات فرضی زیراتمی اند که حرکاتشان سریعتر از نور است. در زبان نسبیت خاص ، tachyon ذرات فضایی می باشد با مومنتوم 4 وحرکتشان در زمان موهومی رخ می دهد واز مفاهیمی هستند که فیزیک مدرن را دچار مشکل جدی «ادراک» نموده است .

    http://en.wikipedia.org/wiki/Tachyon

    خوب این مقدمه رو برای این گذاشتم تا به یکی از شگفت آور ترین پدیده های شفا بخشی برسم که پزشکی
    کلاسیک از اون عاجز مونده ! «هومیوپاتی دیجیتالی»

    «به تازگی شرکت آنتورپ Akashaمدعی است برای چند سال طیف کاملی از محصولات انرژی زا یش انقلابی را در پزشکی بوجود خواهد آورد…
    این شرکت یک سری ژنراتور تاکیونی (zappers) tachyon را برای تنوع محصولاتش به طور دائمی با «ساختار نقطه صفر جهانی انرژی» طراحی وساخته است .
    همانطوری که در مقدمه سایت آمده :
    » در اینجا بیش از 100 محصول موجود است،… در میان چیزهای دیگر به عنوان ضد الکترو مه غلیظی که در اثر دود یا بخارهای شیمیایی ایجاد میشود واز (water-/lichaam-) vitalization اپراتورها می توان استفاده کرد.
    شعار این شرکت این است :
    » فناوری های شفا بخش آینده ، در حال حاضر موجودند!» هومیوپاتی دیجیتال گاما » در ایالات متحده آمریکا جدیدا به راه افتاده همچنین در دامنه های فعالیت ما هومیوپاتی دیجیتال منعکس است که در حال حاضر در ایالات متحده و در سراسر جهان توسط دو شرکت معروف و به عنوان HomeoGrapher.فروخته شده است.
    . تمامی این فناوری ها در حال حاضر»علم» سنتی را به مسخره گرفته اند، اما در 5 سال آینده این فناوری معمولی خواهد بود…
    برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر رجوع کنید:
    http://www.tachyon-homeopathy.eu/

    جمع بندی ونتیجه گیری :
    آنچه که به ذهن من میرسد این است که ذرات تاکیونهای پر سرعت و پر انرژی همه جا هستند ! شاید منشاء آنها همان 75% انرژی تاریک کاینات باشد ، وتمام این مطالب با مکانیک کوانتومی و نظریه ریسمان قابل تاویل وتفسیر است ، عقل ناقص من این را متوجه می شود که ذرات دارویی که در آب حل می شود ، بسته به میزان دوز داروی موثره آن ، در لابلای مولکولهای آب وضمن برخورد با تاکیونهای پر انرژی خاصیتی ویژه پیدا می کنند که قبلا نداشته اند ! حتی جرم و بعدآنها نیز متفاوت می شود واین یکی دیگر از خواص جهان زیر اتمی است …بدین جهت است که در هومیوپاتی که ریشه ای کهن در علم پزشکی باستان دارد ، اینقدر مورد توجه دانشمندان فیزیک ذرات بنیادی وبرخی پزشکان قرار گرفته است …
    تابدانجا رسید دانش من که بدانم همی که نادانم…
    قربان شما…

   • سلام ؛ مرسی بابت توضیحات و وقتی که گذاشتی.
    مستند های نظریه ریسمان theory string ؛ ابعاد اضافی ؛ مکانیک کوانتوم و قانون جذب و …. را قبلاً در قالب 8 دی وی دی با زیر نویس فارسی دیدم ولی نیازه که باز با دقت بیشتری ببینم تا به بعضی مسائل کلیدی پی ببرم اون موقع در شرایط خوبی نبودم که با این قوانین آشنا شدم .
    من هم اینرا باید بگم که «تا بدانجا رسید دانش من که بدانم همی که نادانم»
    موفق باشی

   • افشین عزیز …
    اون دی وی دی هایی که در مورد نظریه ریسمان گفتی تو بازار هست ؟
    میشه سفارش شو داد برا آدم بفرستند یاخرید ؟
    اگه ممکنه راهنمایی ام کن …یه تحقیق جامعی تو این زمینه دارم …
    مرسی

   • یکی دوسال پیش مستندی را تحت عنوان راز در قالب 12 دی وی دی سفارش داده بودم که اون موارد هم در این دی وی دی ها بود ؛ یکی از دی وی دی ها مستند راز بود دوتاش هم سخنرانی یک نفر ایرانی بود باز هم درهمین مورد » قانون جذب» یکیش هم مربوط به دکتر ایموتو بود که روی کریستال های آب تحقیق کرده بود بقیش هم درمورد جهانهای موازی، تئوری ریسمان، تئوری همه چیز، یا ام تئوری ، جهان 11 بعدی ، مکانیک کوانتوم و رویای اینشتین و غیره بود ؛ سایتش یادم نیست که از کجا سفارش دادم الان توی گوگل سرچ کردم تبلیغاتی که من را جذب کرد که این مستند را بگیرم شبیه لینک زیر بود ولی یادمه که از این سایت نگرفتم
    http://www.payamsara.com/10028336.html

    اگر خواستی فقط درمورد تئوری استرینگ و 11 بعد جهان بگیری ؛ سایت زیر را الان سرچ کردم این مستند را داره
    http://oscarfilms.blogfa.com/post-41.aspx

    ولی اون 12 تا دی وی دی که گرفتم بهتره درواقع یجورایی بهم مربوط میشه ؛ تهران بودی میرسوندم بهت

 23. رامتین منظور این کریون این بوده که فرشتس

 24. با عرض سلام و خسته نباشيد به همه دوستان گرامي .
  ماه رمضان بر همگي مبارك باد .
  انصافاً سايت جذاب و جالبي ست .
  موفق باشيد .

 25. دوستان اگه میتونید کتاب تاریخ انبیاع وقصص قرانی را حتما تهیه کنید

 26. salam

  benazare man eshgh mohemtarin chize yani age eshgh vagheyi dashte bashid dige behich chiz ehtiaj nadarid

  oon betanhayi hamekar mikone zehno tak hadafe va mesle leyzer motemarkez mikone va ghodrate zehn bavarnakardanimishe
  az bazia ke aghideye khasi daran ozrkhahimikonam

  man chand sale pish halam khoob nabood shab ke bekhoone oomadam tooye hal ye jayibood ke hichvaght nemikhabidam chon oonja baes mishod az badanam biam biroon
  man havasam nabood va oonja khabidam az badanam oomadam biroon fazaye siahe ajibi mano ehate karde bood ye nafar behalate neshaste az samte rast beman nazdik shod tarse ajibi dashtam oon mojood ro az gooshe cheshm mididaM va shabihe ye dokhtar ba moohaye fer bood enerji agibidasht mesle mesle inke az donyaye balatare az samtebala rast nazdik shod va daste rastesho bedaste rastam keshid va mogheyike dasht miraft sedashkardam dokhtar dobare amad va dastesho bedastam keshid va yekbare dige in in etefagh tekrar shod va oon raft
  man salha miporsidam oon kibood
  ramtin jan bebakhshid farsi naneveshtam khodet kemidooni az dafe bad hatman farsi mishe

 27. دوستان توجه کرده اید که کلمه ی لا اله الا الله هم نه حرف دارد که در احادیث آمده رمز آسمان ها و زمین است؟

 28. مطلب جالي يود ميشه كتاب رو كامل بزاري واسه دانلود؟؟
  تشكر رامتين جان

 29. جالب بود ممنون

 30. دوستان پیشنهاد میکنم مستند های شبکه بی——ب ی———-سی در روزهای جمعه تا 2شنبه را دنبال کنید اخه بهترین مستند ها را پخش میکند در باره تمام موضوعات شاید روزی درباره یوفو مستند پخش کنه و از بخت بد شما اونو نبینید اگه وقت ندارید از اعضای خانواده بخواهید تا برنامه را ضبط کند اگه کسی با خبر شد بقیه دوستان راهم باخبر کند اصلا چرا ما بی بی سسس-ی را با ایمیلهایمان بمباران کنیم و وادرشان کنیم درباره یوفو مستند بزارن********************* من میخوام مستندهایی فوق العاده در باره یوفو و اینده علم را در دسترس دوستان قرار بدم میتوانیم در جایی قرار بزاریم تا تبادل اطاعات کنیم ایا کسی هست ******************************************** دوستان بیایید لینک بلاگ اقا رامتین را به قسمت وبنورد شبکه ب-ی-بی-س-ی بفرستیم (وبنورد را بمباران ایمیلی کنیم) میدانید چند میلیون نفر مشتری دایمی افا رامتین میشونداگه میترسید با این کار سایت فیل بشه از اون طرف میلیونها نفرو جذب خودش میکنه که خیلی اشون تو کشورهای خارجی اند و میتونن تو ترجمه کمک کنن اگه بخوایید از شر فیل راحت بشید یه اکانت توی ورد پرس درست کنید بعد در قسمت کامنت بلاگ اقا رامتین قسمتی هست که با تیک زدن ان تمامی مطالب به روز به ایمیلتان میاید و نمیخاد به بلاگ برید کاری که من کردم موفق باشید

 31. سلام من این کتاب دارم از یک فروشگاه کتاب اینترتی خریدم بیشتر کتاب های نایاب و داره این کتاب هم هنوز چاپش تموم نشده به این لینک مراجعه کنید :
  http://www.adinebook.com/gp/product/9647751338/ref=sr_1_1000_6/678-5922500-9416063

 32. aali bod vali in allghaedeh ham ajab mokhayi dareha, az kojaye ghoran chio bedast ovorde bod

 33. mohem nist ke in mojood chie va az koja oomade va kolan chost… mohem ine ke hameye ma ensanha nefahmim ke dar sath haye motefaveti hasttim va faghat ESHGH hast ke mitoone in faseleha va sath haro be ham nazdik kone…ba tamae pichidegiha dar harfhaye in mojod ma be rast tarin raah miresim ke hamoon eshghe va man omidvaram ke hameye ma ba tafakor va bala bordane agahi har rooz bishtar az dirooz manie eshgh ra befahmim va bevarzim … mamnoon az in site va felan 🙂

 34. افشین عزیزم،
  بسیار سپاسگزارم …
  دقیقا همون چیزی بود که می خواستم …
  با مدیر وبلاگش تماس می گیرم وسفارش میدم .

  بازم ممنون.

 35. عالی بود..

 36. با سپاس مطلب بسیار تاثیر گذاریه. به امید روزیکه
  بنی ادم اعضای یک پیکر شوند چو عضوی به درد اورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار.
  اما مثل فیلم اواتار این اعضا لزومن انسانی نیستن تمام موجودات روی زمین(فعلن در این مرحله و در مراحل بعد شامل کرات دیگر هم میشه).

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: