تاریخچه تلوس-لموریا و آتلانتیس


تاریخچه تلوس-لموریا و آتلانتیس
از تلوس-لموریا و آتلانتیس چه می دانید؟

حدود ۲۶۰۰۰سال پیش نژاد بشر به تکنولوژی بسیار پیشرفته ای دست پیدا کردند.نوع انسان ، حقیقت جو و صادق بود و به نوعی عصر طلایی بشر به شمار میرفت.در آن زمان شکل کره زمین بسیار متفاوت بود و همچنین شکل و شمایل انسان های روی زمین.

سرزمین مادری بشر سرزمین لموریا Lemuria بود و مرکز اصلی آن کشور عظیمی به نام تلوس Telos.

در کنار آنها آتلانتیس Atlantis قاره ای بزرگ با تمدنی بی نهایت فراتر از آنچه تصور کنید رقیب علمی لموریا بود.

مردم زمین اگرچه بسیار پیشرفته بودند اما هنوز قدرت سفرهای فضایی را نداشتند…تا اینکه یک شب مردم تلوس شاهد فرود آمدن سفینه های عظیم و درخشانی از آسمان بودند.

بزرگترین تاریخ شناس و دانشمند تلوس زنی بود به نام بانوی خورشید Lady of the SUn. او به فرمان پادشاه لموریا به استقبال مهمانان فضایی رفت. این مردمان سیاره ی ونوس Venus(زهره) بودند که برای تبادل علم و دانش و با پیام دوستی به زمین آمده بودند.

مردم زهره با مردم زمین قراردادهای تجاری بستند و عصر جدیدی روی زمین شروع شد…اما دیری نپایید که راهبان و مذهبیان آن دوره تمدن را به انحراف کشیدند.آزمایشهای اتمی و ژنتیکی سبب به هم ریختن کدهای ژنتیک (DNA) شدند و موجودات وحشتناک و خطرناک زمین را اشغال کردند…رحم و دوستی و صداقت از زمین رخت بر بست و انسانها مطیع امیال و شهوات زشت خود شدند.

زمین به اواخر عصر طلایی خود نزدیک شده بود و دوره ای که قابل مقایسه با زمان فعلی ماست باید به پایان می رسید.گناهای بشر به صورت ویرانی و طوفان و سیل بر زمین نازل شدند تا سیاره را به دوره ای بالاتر صعود دهند.

بانوی خورشید از مردم ونوس درخواست کمک کرد.آنها تصمیم گرفتند که فقط انسانهای پاکی را که باقی مانده اند با سفینه های خود نجات داده و به زهره ببرند و مردم نادان و ناآگاه را باقی بگذارند تا هلاک شوند زیرا به اندازه ی کافی پیامبر و بشارت دهنده به آنها فرستاده شده بود و آنها راه کثیف خود را عوض نکرده بودند.

سفینه های ونوس زمین را به همراه انسانهای پاک ترک کردند در حالیکه مردم زمین با عصبانیت فریاد بر می آوردند که این انصاف نیست.

پیش از رفتن – دختر خورشید و دانشمندان ونوس تمام اسرار بشریت و دانشهای موجود را روی الواح فلزی ( از جنس تلونیوم Telunium) که هرگز از بین نمی رود برای بشر آینده باقی گذاشتند که هم اکنون زیر آب هستند و شاید در سالها ی آتی کشف شوند.

با رفتن سفینه ها تمام دانش و تمدن بشر از جمله قدرت پرواز-نامرئی شدن-تله پاتی و …. هم از بین رفتند و قاره ی عظیم آتلانتیس و لموریا به همراه ساکنینش به قعر آبها فرو رفتند.

منبع : ترجمه ی بخشی از مقدمه ی کتاب ؛ اسرار خفته در مکانهای مخفی ؛ نوشته ی جرج هانت ویلیام سن می باشد. این کتاب از مشهورترین و پر فروشترین کتابهای تاریخی و علمی غرب است که اسرار بسیاری را افشا کرده است.متاسفانه به زبان فارسی موجود نیست و نسخه ی انگلیسی آن کمیاب می باشد. Secret Places of The Lion by George Hunt Williamson

اطلاعات جنبی راجع به این مبحث:

لموریا در زیر آبهای اقیانوس پاسیفیک در نزدیکی قاره ی آمریکای شمالی کنونی قرار دارد. تمدن لموریا افسانه نیست بلکه توسط باستان شناسان کشف شده و باقی آن به زودی کشف خواهد شد.

سنگ نوشته ای از مونام بزرگترین تمدن لموریا مو MU بوده است که در ایالت آریزنا Arizona در آمریکای شمالی واقع شده و سنگ نوشته ها و معابد آن از زیر خاک بیرون آورده شده است.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650×453.

ابعاد این تصویر کوچکتر شده است. برای مشاهده این تصویر در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید. ابعاد واقعی این تصویر 650 در 453 با حجم 89 کیلوبایت است.

آتلانتیس سالها پیش توسط باستان شناسان شناسایی شد و همه ی تحقیقات نشان داد که این قاره در عرض چند ساعت و ناگهانی غرق شده است.برخی از نجات یافته گان با کشتی خو را به سواحل مصر کنونی رساندند و این اخبار از آنها به حای مانده است

این عکس بخشی از سرزمینهای غرق شده را در زیر اقیانوس نشان میدهد که می تواند متعلق به آتلانتیس یا مو باشد.

تمدن آتلانتیس اولین بار به طور جدی توسط مردی معمولی به نام ادگار کایس شناسایی شد.مردم آتلانتیس به گفته ی خودش با او تماس گرفته و مکان قاره را مشخص کرده و اطلاعات جالبی را فاش کردند.پیش از آن افلاطون Plato فیلسوف مشهور یونانی به این قاره اشاره کرده بود.(به کتاب مکانهای اسرار آمیز جهان مراجعه شود.)

جزیره ایستر Easter Islandبخشی از تمدن مو است که از آب بیرون مانده است.مجسمه های عجیب و غول آسای این جزیره هزاران توریست را مبهوت خود کرده.

به نظر می رسد قاره ی آتلانتیس حدود 500 هزار سال پیش برای اولین بار در اقیانوس اطلس نمایان شده است، از حدود 12 تا 15 هزار سال پیش به عنوان یک قاره ی علم گرا، تحقیقاتی و هنری به اوج خود رسیده است. بر خلاف آن «لموریا» (قاره ای دیگر در اقیانوس آرام) دارای پایه و اساس مذهبی قوی بوده که ریشه در فرهنگ مردم آن داشته است. لموریا به خاطر یک سری حوادث طبیعی توسط مادر طبیعت ویران شد، ولی آتلانتیسی های جاه طلب در نتیجه ی برخورداری از دانش انرژی اتمی و فیزیک هسته ای به دست خودشان نابود شدند.

بر اساس یافته های جدید، وقتی قسمت عمده ی قاره با انرژی الکترومغناطیسی محو شد، اکثریت ساکن آن به جز تعداد اندکی که به سوی بخش هایی از اسپانیا و مصر و یوکاتان در مکزیک گریختند، کشته شدند.

مسلما قدرت مطلق ویرانگر است. قبل از اینکه از این فراتر بریم، اجازه بدهید شواهدی مبنی بر وجود آتلانتیس که در وب سایت کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا ثبت نام کنید / وارد شوید
گزارش شده است، را بررسی کنیم.

1: در سال 1970 هرمی توسط دکتر «رمی براون» در سواحل «باهاماس» کشف شد. دکتر براون با چهار خواص دیگر جاده، گنبده ها، ساختمان های مستطیل شکن، ابزارهای فلزی نامشخص و مجسمه ای پیدا کردند که به مجسمه ی کریستال اسرار آمیز تکیه کرده بود که دارای هرم های مینیاتوری بود. ابزارهای فلزی و کریستال ها برای آنالیز شدن به دانشگاهی در فلوریدا منتقل شدند. چیزی که کشف شد این بود که کریستال ها انرژی عبور داده شده از میان خود را تقویت می کردند!

2: جاده ها و ساختمان های مخروبه؛ که در سواحل جزیره ی «بیبینی» در سال 1960 توسط عکس ها و گزارش های منتشر شده از سفر تحقیقاتی دکتر «مانسون» پیدا شده اند.

همچنین عکس های مشابهی از مخروبه های زیر آب در باهاماس گرفته شده است. از مخروبه های مشابهی نیز در مراکش عکس گرفته شده که 50 تا 60 فوت زیر آب است.

3: هرم عظیمی با یازده اتاق در اعماق ده هزار فوت زیر آب در وسط اقیانوس اطلس به کریستالی بسیار بزرگ در بالای آن گزارش شده است. (توسط تونی بلنک)

4: گزارش 1977 مربوط به یک هرم بزرگ یافته شده در کایسال باهاماس، حدود 150 فوت زیر آب.

هرم تقریبا حدود 650 فوت ارتفاع داشت. به طور اسرارآمیزی آبی که آنجا را احاطه کرده بود، توسط آب جوشان سفیدی که از سوراخ های موجود در هرم بیرون می زد؛ روشن می شود و به وسیله ی آب سبز رنگی احاطه شده بود؛ درحالی که در همه جای اقیانوس سیاهی بود.

5: یک شهر غرق شده حدود 400 مایلی پرتغال به وسیله ی فردی روسی به رهبری «ادریس استورا» کشف شد؛ با ساختمان هایی که از سیمان و پلاستیک خیلی محکم ساخته شده بود.

او گفته است که بقایای خیابان ها نشانگر این است که از مونوریل ها برای حمل و نقل استفاده می کردند. اون همچنین مجسمه ای را از آنجا بیرون آورده است.

آتلانتیس سه فاجعه بزرگ در تاریخچه ی خود داشته است؛ اولی حدود 500 هزار سال پیش، دومی حدود 25 هزار سال پیش و سومی که تمدن آن ها را نابود کرد حدود 12 هزار سال پیش بود.

انحراف قطبی موجب فشار آوردن بر قوه ای از زمین می شود و جا به جایی در سیاره زمین سبب بروز شکافی در بین قاره ها می شود، لموریا و آتلانتیس هر دو به علت کج شدن قطبین غرق شدند و در نتیجه آن سطوح وسیعی از کره ی زمین به اعماق آب فرو رفت.

ساکنین آتلانتیس انرژی الکترومغناطیس و جاذبه ای را آزمودند که یکی از دلایل اصلی این ویرانی بوده است. انحراف قطبی می تواند سبب فوران آتشفشان ها، زلزله و سبب مهاجرت یا پراکندگی جزیی در جمعیت ها بشود، اما این انحراف بزرگترین فاجعه در تاریخ کره زمین بود.

زندگی در اتلانتیس

فرضیه های بسیار زیادی در مورد نحوه ی زندگی آتلانتیسی ها وجود دارد. ما می دانیم که آن ها اساسا از لحاظ طبقاتی به دو طبقه تقسیم می شدند.

شهروندان متمول و برده ها. البته آنان قانون گذاران و انجمن های مخلتفی از مهتران و مشاوران داشتند که همه آن ها شامل طبقه شهروندان بودند. اکثر آن ها نسبتا متمول بودند. شاید قسمت عمده ی حقیقت این بود که طبقه بردگان نیز وجود داشتند. جالب است با برده ها خوش رفتاری می شد و به هوش آن ها احترام گذاشته می شد. در حقیقت طبق استاندارد امروزی آنان جزء طبقه متوسط محسوب می شدند و بعضی از آن ها ثروت سرشار داشتند. آتلانتیس یک تمدن سهل گیر بود و همه در نعمت های آن شریک بودند.

ساکنین قاره ی گم شده دارای طول عمر 800 ساله بودند و قد آن ها حدود 250 تا 370 سانتی متر بود. ممکن است فکر کنیم این افراد غول پیکر زایده ی تخیل باشند اما باستان شناسان هنگامی که بیش از دوازده اسکلت با قدی حدود 250 تا 370 سانتی متر را در مکان های مختلف در سراسر جهان پیدا کردند، شوکه شدند.

علاقه آتلانتیسی ها به فرهنگ و هنر در زندگی آنان تاثیرات ویژه ای داشت. آن ها همچنین در زمینه تکنولوژی بسیار پیشرفته بودند. پیشرفت چشمگیری که وقتی از کنترل خارج شد، آنان را به نابودی کشاند مردم قاره گمشده زمانی به دنبال کارهای خلاقانه مانند فلسفه، نویسندگی، مجسمه و پیکره سازی و نقاشی بودند. اما به تدریج به سوی صنعت گرایش پیدا کردند و به شدت مادی و تجاری شدند.

آن ها در زمینه تکنولوژی آن قدر پیشرفته بودند که امروزه حتی انسان ها نمی توانند رویای آن را بپرورانند. به عنوان مثال آتلانتیسی ها کامپیوتری را به کار می بردند که نه تنها اطلاعات را در حافظه اش نگهداری می کرد بلکه بر اساس منطق استقرایی و قیاسی قضاوت های ملموسی انجام می داد. به علاوه قسمت عظیمی از تکنولوژی آنان به بررسی صور مختلف انرژی اختصاص داشت. آنان نیروی جاذبه را مهار کردند و به طور تجربی و تفریحی نیروی الکترومغناطیسی را آزمودند و با به کارگیری کریستال های بزرگ و کوچک از آن ها برای متمرکز کردن انرژی استفاده کردند.

متاسفانه بسیاری از دانش و اطلاعات آنان از نظر ما برای همیشه از دست رفته است. آنان همچنین قدرت اتمی و نیروهای رادیواکتیو را در اختیار داشتند.

بسیاری از نظریه پردازان معتقدند که آتلانتیس محل تجمع مهاجرانی از فضا بود. شاید چون متعلق به سیاره دیگری بودند می دانستند که چگونه از میدان جاذبه زمین استفاده کنند. آنان اتومبیل های هوایی داشتند، ماشین هایی با نیروی هسته ای و دستگاه هایی داشتند که تمام شهر را سرد یا گرم می کردند. آنان در مورد اتمسفر اطلاعات زیادی داشتند که قادر بودند توسط ماشین های یونیزاسیون قدرتمند اتمسفر را کنترل کنند. آنان کسانی بودند که راه ورود به مثلث برمودار را ساختند. همچنین قادر بودند وضعیت آب و هوا، زلزله و فوران آتشفشان ها را کنترل کنند.

آتلانتیسی ها باغ ها و آبراهه های حیرت انگیزی تقریبا شبیه به یک سیستم کانال،داشتند که از میان و اطراف بسیاری از شهر ها عبور می کرد. خانه ها و ساختمان های عمومی آنان از لحاظ زیبایی فوق العاده چشمگیر بود. عده ی زیادی در ساختمان های هرمی شکل زندگی می کردند. آتلانتیسی ها همچنین ماشینی برای تجدید حیات بدن داشتند، به وسیله ی عبور انرژی الکترومغناطیس از درون کریستال ها آن را به کار می بردند که در طول عمر تاثیر به سزایی داشت، چنانکه قبلا گفته شده طول عمر در آتلانتیس معمولا خیلی زیاد بود. به علاوه آنان از این ماشین برای تشخیص علت بیماری استفاده می کردند. مریض ها به تالاری منتقل می شدند و ماشین می توانست اورای (یک نوع بیماری) شخص را بخواند و با اشعه ایکس مغناطیس عکس بگیرد.

از اندام های مصنوعی در هنگام نیاز برای پیوند استفاده می شد اما در پایان، هنگامی که تمدن آنان به تباهی کشیده شد، به روشی باورنکردنی و خطرناک شروع به آزمایش بر روی حیوانات و انسان ها کردند حتی به جایی رسیدند که سعی داشتند انسان و حیوان را به هم بیامیزند.

همچنان که زمان به پیش می رفت، آتلانتیسی ها از فناوری خود نه تنها برای بهبود و جوان ماندن بلکه برای بدست آوردن قدرت بیشتر استفاده می کردند.

از آنجا که همه چه کوچک و چه بزرگ طمع داشتند تا توانایی خود را افزایش دهند؛ آنان نیز شروع به استفاده از کریستال ها برای تقویت فناوری خودشان و مبادلاتی برای دست یافتن به چیزهایی بهتر و بزرگتر کردند. به نظر می رسد بعد ها از قدرت کریستال برای اهداف نظامی و ویرانگر استفاده کردند.

Posted on اوت 12, 2010, in لموریا, آتلانتیس, آثار فرازميني ها در زمانهاي كهن, تاريخ مرموز. Bookmark the permalink. 78 دیدگاه.

 1. ميدونستي سايت في.لتر شده؟ بنظر من بهترين و درستترين مطلبي كه تو سايتت هست راجع به reptile هست كه در واقع ميگه شيطان يكنوع نژاد خزنده باقي مونده از زمان دايناسورها هست و ميتونه بين ما نفوذ كنه و فقط با خوندن *كلمه* ميشه چهرشو آشكار كرد ، شايد بخاطر همينه كه سايتت في.لتر شده.

 2. slm.yeho begu ina godrateshon az xoda bishtar bood dg!!!!!!!!

  bavaresh saxte vali emkan pazire………….!!!!
  vali dar kol merc

 3. site ham filt.er nist

 4. مطلب جالبی بود . اگر الواحی که تو آبها گم شده رو پبدا کنند معلوم نیست چه آینده ای در انتظار بشره…….
  باتشکر از آقا رامتین اگر مایل بودید میتونید مورد پنجم این مطلب رو بخونید.
  http://www.car-design.blogfa.com/post-139.aspx

 5. اون سینی که دست یک مجسمه بود شبیه به خواب عجیبیست که من دیدم

 6. salam agha ramtin jan. 1hafteyi mishe be webloget sar mizanam. yani gereftaresh shodam. sob pa misham miam inja charkh mizanam ta shab. az darso zendegi oftadam. age mishe dar morede un hofrehaye goatmala ye matlabi bezar roshan she ghaziye.ye sohbati ham dashtab ba bazia ke ta ye matlabi miibinan ke ye zarre ba efkaro eteghadateshoon fargh dare mian miparan be joone ramtin jan. ishoon ham zahtam mikeshan mian vase afradi ke yekam en’etaf daran chenin matalebi ro jamavari & tarjome mikonan. age mafhoome jamavari va tarjome ro bedoonand.lotfan shoma ke nemitooni yekam manteghi fekr koni bekesh kenar dige in webloge naya. manam ba bazi mataleb natoonestam kenar biam ama dalil nemishe ke biam beparam be agha ramtin…. rasti ramtin jan age mitooni matlabi dar morede khabha va roya bezar akhe man khodam ye moshkeli dar in zamine daram…tnx.

  • تورو جون هرکی دوست دارین بابا فینگیلیش ننویسین ..!
   بابا پدر مون در میاد تا یه جمله بخونیم …یکی ام دوست من (مین فور بی …اییی که اسم انتخاب کردی یعنی چههه!!!)شیر فرهادم هااااا!!
   کی گفته از صبح تا شب تو این وبلاگ بگردی که از درس ومشق بمونی !
   درساتم بخون ، وبلاگ ماروهم بخون ها ! این خوب بید !
   در ضمن رامتین عزیزم ، بقدری منطقی و روراست جواب مخالفان رو می ده که آدم کیف می کنه …
   مطالبی هم که خواستی چشم …
   در ضمن ما کوچیک همه دوستان با مرامیم …
   قربون شما…

 7. درود بر شما ، مطلب جالبی بود. من آماده ام برای ترجمه. همون لینکی که در بالا داده بودید؟

 8. ممنون رامتین جان مطلب جالبی بود.من فکر میکنم نسل فعلی بشر هم که ما هستیم داره به تغییر دوره یا همون پایان این دوره و شروع مرحله ای جدید نزدیک میشیم شایدم اصلا این 2012 همون زمان این تحول عظیم باشه شما اگه به آیات قرآن دقت کنید همیشه قبل از نزول عذاب مردم توسط پیامبران از آن آگاه میشدن تا اتمام حجت بشه براشون و جالبه که همون زمان هم مردم به جای اینکه حرفای رسولان حق رو گوش کنند وتوبه کنند تکذیبشون میکردند و میرفتن مثلا خونه هاشون در دل کوهها یا بالای تپه ها میساختند کاری که الان بعضی از کشورها میکنند ساختن شهرهای زیرزمینی و…الان هم تقریبا تمام مردم دنیا در مورد 2012 شنیدند و میدونند.

 9. آقا دستت درد نکنه. من اول اون نظری رو که داده بودی رو ندیدم. داشتم دنبال کسی می گشتم که اینو معرفی کرده.
  خیلی سپاس گذارم. از اون موقع که معرفیش کردی ، آمار بازدید وبلاگم به نزدیکای 1900 رسیده. دستت درد نکنه واقعا.
  اون مطلب رو هم دارم ترجمه اش می کنم. برات می فرستمش فردا.

  • بهزاد جان وظيفه ام بود . لينك هم داغ شد. 1165 بازديد مستقيم داشت. از دوستت چه خبر. اگر ادامه ميداد وبلاگش منبعي براي وبلاگهاي ديگر ميشد.باهاش صحبت كن برگرده.

 10. با تشکر

  در انجیل مکاشفه یوحنا و در کتب ایرانی از ورجمکرد جمشید به عنوان شهرهای یاد شده و باقی مانده یاد شده که در هنگام جنگهای تششعاتی نقشی را ایفا می کنند و در جای خود این دو شهر به نوعی پناهگاه ادمیان از بلایای گوناگون موجود بوده اند

  مطلبی که برای من جالب امد درباره هرم یافت شده است که حدود 650فوت بود به عبارتی 198.12 متر و حدود 150فوت ان در اب فرو رفته یعنی حدود 45.72 متر به نوعی کسر اعداد با کشتی نوح منطبق است که گویند بر ارارات بر نشست و طول ان 158.4 متر است و ارتفاع این هرم که شاید همیشه یک قسمت از ان در زیر اب بوده 153.4 به دست می اید به نوعی بین اعداد انها شاید به صورت تصادفی تطبیق است

  • در قسمت بالاي وبلاگ يك قسمت مربوط به تجربيات است. اگر لطف كني به آنجا هم سر بزنيد و جواب دوستان را بدهيد.ممنون.

 11. به لحاظ ژنتیکی بهم ریختن کدهای dnaبه معنای تولید پروتئینها و محصولاتی دیگر نوع می باشد با ید این بخش معنای دقیق شود که ایا مقصود خارج از کدها ی اسید امینه های مرسوم در زمین بوده یا خیر و اساسا بهم ریختن کامل این dna ها پس از وجود dna اولیه بعید است چون dnaبه صورت نیمه حفاظتی همانند سازی می کند.

 12. ممنون رامتین جان مطلب جالبی بود.

 13. راستی یه توصیه… اگه میتوننین مجله نجوم رو هم بخرید بخونید مطالب واقعآ خوبی داره
  این هم سایت مجله
  http://www.nojumnews.com/

 14. اگه میشه یکی این مطلب رو ترجمه کنه.ممنون

  http://www.sciencedaily.com/releases/2010/08/100811170136.htm

 15. رامتين جان تشكر و مثل هميشه عالي بود
  ولي اگه اين تمدن اينقدر پيشرفته بوده چرا با ساير تمدن ها ارتباط نداشته ؟ چون اگه اينطور بود الان بايد يه جايي ديگه هم از دانش اين تمدن بهره مند مي بود

  • بله درسته. چند نفري تمدن مصر را پايه گذاري كردند بقيه هم ماياها . اسرار مخفي هم كه الان باقي مانده از همان دوران است.

 16. سلام من داره پول زیادی میاد دستم میخوام تا چند ماه دیگه با یه ذرش یه سایت تحقیقاتی با دامنه irافتتاح کنم

 17. فرقی نداره فقط تا چند ماه دیگه راه میفته تا دو سه سال دیگه شاید یک انجمن هم منظورم یه چیزی تو مایه های ساختمونه من دارم روش خیلی کار میکنم ما میتونیم خودمونو گسترش بدیم

 18. منم نظر داده بودم فکر کنم. چون سنم کمه کسی از اساتید توجه نکرد… d: 😡

 19. متن پر از تناقض و مطالب اشتباه است (البته به نظر من):
  1- … «در آن زمان شکل کره زمین بسیار متفاوت بود و همچنین شکل و شمایل انسان های روی زمین.»…
  این یعنی کره زمین چه شکلی بود؟؟؟؟!!!!
  2- بعد هم داستانی از لموریا و رقابت با آتلانتیس که هیچ پایه و اساسی ندارد.
  3- «مردم زهره با مردم زمین قراردادهای تجاری بستند و عصر جدیدی روی زمین شروع شد».
  این خداییش یعنی چی؟ داستانه؟ واقعیته؟
  4- کدام باستان شناس وجود لموریا را به عنوان قاره تایید کرده؟!!!!
  5- «آتلانتیس سالها پیش توسط باستان شناسان شناسایی شد «.
  کی؟؟؟!!!!
  6- «این عکس بخشی از سرزمینهای غرق شده را در زیر اقیانوس نشان میدهد که می تواند متعلق به آتلانتیس یا مو باشد. »
  عکس فوق از دریای کارایت گرفته شده که طبق نقشه های متن (که بیشتر به نقاشی کودکان شبیه است و قطعا هیچ سندیتی ندارد) نه در زیر آبهای آن آتلانتیس است و نه مو!
  7- «ولی آتلانتیسی های جاه طلب در نتیجه ی برخورداری از دانش انرژی اتمی و فیزیک هسته ای به دست خودشان نابود شدند.»
  نمیدونم چی بگم؟!!
  8- «هرم عظیمی با یازده اتاق در اعماق ده هزار فوت زیر آب در وسط اقیانوس اطلس به کریستالی بسیار بزرگ در بالای آن گزارش شده است. »
  ده هزار فوت؟؟ یعنی 3 کیلومتر؟؟؟!!! و یه کریستال روش؟؟!!
  9- «ساکنین قاره ی گم شده دارای طول عمر 800 ساله بودند».
  پس نوح اهل آتلانتیس بوده حتما

  متاسفانه متن آنقدر غیر علمی و افسانه گونه است که حتی بدرد داستان های تخیلی هم نمیخورد. تعجب میکنم از دوستانی که اینقدر از متن تعریف کرده اند.
  یکی از بهترین تحقیق ها درباره آتلانتیس توسط چارلز برلیتز انجام شده و کتاب او در این باره به فارسی هم ترجمه شده است.
  در واقع هنوز در وجود چنین قاره ای و بخصوص مکان آن شک و تردید وجود دارد.

  • نیمای گرامی

   شما اگر در دایره های علمی راحت تر هستید اصولا نباید به این سایت می امدید
   قرار نیست همه چیز صد در صد علمی باشد اما هر چیز نیز قابلیت تبدیل به علم را می تواند داشته باشد واین در ذات بشر گنجانده شده

   از نقشه بالا شاید نتوان پی به پروسه های ریز و زیست گاههای انها برد ولی اینکه شما نقاشیهای کودکانه را درک نکردید کاملا واضح است چارلز نامبرده نیز چگونه نوشته مگر نه اینکه چیزی را از اتفاق یا بر فرض بعد از هزاره ها می بینیم و استدلالی با منطق تکاملی خود می کنیم شما هم خود تحقیق نکرده اید و از مطالب دیگران می نویسید اگر هم با خرد می نگرید که …..
   امیدوارم از سخن من بد برداشت نکنید ولی می توانستید به جای زیر سوال بردن متنها یا انها را با دانش شخصیتان بسنجید و یا با خود بگویید بیش از وقتم را در پی این نوشته ها نخواهم گذاشت این درست نیست تا چیزی روشن نیست بر همگان بر یک بلاگ از ایران ؟! خرده بگیریم.
   بسیاری از خوانندگان این متنها با دیدگاه شخصیشان می خوانند و میفهمند که مقصود می تواند چه باشد اگر هم همه اش داستان سرایی است بگذارید در داستانها بمانیم اما فکر کنیم در ذات داستانها.

  • دوست عزيز در ادامه مطالب ديگري هم ميگذارم. راجع به آتلانتيس و مو صدها هزار مطلب در اينترنت موجوده كه متاسفانه چند تا مطلب هم به فارسي نيست . ولي اين ماجراها ادامه دارد. مثل كريستال . در ادامه مطالبش را ميگذارم.

 20. درود
  دوستم بهزاد بهم زنگ زد و گفت که بیام. این وبلاگم هک شده و من پسوردش رو ندارم. با مدیر بلاگفا هم تماس گرفتم ، احتمالا تا یکی دو هفته دیگه بیام. وبلاگ ورد پرس هم هست ، اگه درست نشد از همون استفاده می کنم. بهم گفت از طرفش عذر خواهی کنم چون برای یه مدت سرور اینترنتش قطعه. گفت بیشتر ترجمه رو هم انجام داده و به محض وصل شدن سرورش میاد.
  امیدوارم همیشه موفق باشی.

  • سلام.واقعا خوشحالم كه سر زدي. وردپرس كه بهتره . امتحان كن پشيمان نميشي. مطمئن هستم اگر به كار وبلاگ نويسي در زمينه هايي كه كار ميكردي ادامه بدي يكي از مرجعترين وبلاگهاي ايراني تبديل ميشي. پس ادامه بده تا ما هم از مطالبت استفاده كنيم. امثال شما كم هستند پس علاقه مندان را تنها نگذاريد. از دوستت هم تشكر كن. ممنون.

 21. نیمای گرامی …
  نظرتان بسیار متین و محترم است …ولی متاسفانه باید بگویم ، دنیا یا دنیا های ما انطوری نیستند و نبودند که فکر می کردیم و فکر می کنیم ، ذهن ما آنطوری برنامه ریزی شده که حتما دو دو تا چهارتایی به قضایا بنگرد و چیزی اضافه برسازمان / برخلاف چیزهای معمول ورایج به خوردش بدهی ، ذهن جلوی ان می ایستد و باور نمی کند ،البته این روند ، با کسب تجربیاتی فراذهنی /فرا عقلی /کسب دانش متافیزیک ، خواندن در زمینه های باستانشناسی پیشینیان /تمدنهای نابود شده / پاراسایکولوژی / سایبرنتیکس و علوم مرتبط که باعث رشد ذهن ما واستفاده از بخش های مختلف این لابیرنت عظیم که معجزه بیهمتای استاد یکتای عالم ، پروردگار عالمیان ، خداوند جهانهای اشکار وپنهان است ، متوجه می شویم که هنوز اندر خم یک کوچه کوچه ایم عزیز…هنوز در قبال مجهولات عالم سر سوزنی نمی دانیم …!
  بلی قبول دارم که اعداد وارقام و سرنوشت این تمدنها بسیار اغراق آمیز ومحتوم به نظر می آیند ولی در مقام مقایسه ، بسیار مشابه تمدنی تکنولوژیکی است که ما
  اکنون برای خود ساخته ایم ایکاش همه اینها خواب وخیالی بیش نبود ، ولی همیشه به یاد داشته باشیم ، عصر طلایی تمدن بشر براساس قانون آنتروپی دوامی موقتی داشته ودر طی قرون و اعصار ، دائما این چرخه (اوروبوراس را خوانده اید !؟)تکرار می گردد …
  اوج وفرود …فرود واوج …راستی نقطه پایان کجاست !
  نمی دانیم …ایکاش انسان به آن شعور وآگاهی می رسید
  که جاه طلبی هایش/گرگ انسان بودنش/ خودخواهی هایش را کنار می گذاشت ، و در سیاره ای که برای همگان غذا و آب واسایش به وفور وجود دارد می توانستیم در کنار هم ودر صلح وصفا زندگی کنیم …بیانیه صلح سازمان ملل نمیخوانم ، این درددل من وهمه دوستان عزیزی است که در این وبلاگ قلم می زنند و لا اقل سنگ صبوری برای همدیگر هستیم …
  امیدوارم همیشه موفق باشی…

  • فرهاد جان قسمت بالاي وبلاگ يك بخش جدا ايجاد كردم آنجا هم سر بزن.

  • فرهاد عزیز،

   بازهم اگر متن کمی تند است عذر خواهی میکنم. نظر کلی خودم را در پاسخ به خانم شقایق نوشته ام. بدون شک نظر دادن از ترجمه و نوشتن متن آسان تر است و زحمات شما و دیگر دوستان بسیار بسیار قابل تقدیر است.
   اما درباره آتلانتیس به نظر می آید چنین قاره ای وجود داشته ولی اینکه آیا آنها از سایر تمدن های هم عصر خود پیشرفته تر بوده اند هنوز سئوالات زیادی مطرح است. متاسفانه اکثر داستان های زندگی در آتلانتیس از زبان ادگار کایس نقل شده است (که قطعا میدانید در چه حالتی آنها را بیان میکرده است) و هیچ شاهد دیگری بر آنها وجود ندارد.
   تنها یک مورد کوچک دیگر: قانون آنتروپی و چرخه اوروبوراس با هم در تضاد نسبی هستند. قانون آنتروپی دلالت بر افزایش آشوب با گذشت زمان دارد ولی برای نظم از دست رفته بازگشتی وجود ندارد در حالیکه در چرخه اوروبوراس شاهد افزایش آشوب و بازگشت دوباره به نظم هستیم.
   بازهم از زحمات شما سپاس گزار و خواهان انتخاب متن هایی مستدلل تر هستم (البته جسارتا)

 22. شقایق خانم

  شاید لحن متن من کمی تند باشد (که در این صورت عذر خواهی میکنم). بدون شک اگر میخواستم همه چیز را با دید صرفا علمی نگاه کنم به این وبلاگ عالی (شاید بهترین وبلاگ فارسی در این گروه موضوعات) نمی آمدم. کل حرف من این است که بهتر است مرز بین واقعیات کشف نشده و تخیلات بی اساس رعایت شود. بفرض درباره موضوع مورد بحث (قاره آتلانتیس) می توان به شواهد موجود اشاره کرد و در متن یا بحثی منطقی به پاسخ هایی رسید یا احتمالاتی را مطرح کرد. این به معنی تحلیل موضوع است (همان گونه که یکی از دوستان در یکی از مطالب پیشین تقریبا به تفصیل چگونگی آن را مطرح کرده بودند).
  اما اینکه همه علم را اشتباه بپنداریم و مواردی که قطعا (یا حداقل 99 درصد) اشتباه است را جانشین کرده و مقداری داستان و تخیل (بدون هیچ سندی) به آن اضافه کنیم ممکن است متن را جذاب کند ولی به حل یا درک درست آن کمکی نخواهد کرد.
  به هر صورت قصد من تخریب نیست ولی با تشکر از هر متنی هم مخالفم.

 23. نیمای عزیز

  سخن شما قابل درک است امیدوارم هر یک بتوانیم واقعیات را در چار چوب تخیل نپنداریم ولی واقعیتهایی که بسیاری امروزه در پی انند بسیار دورتر از توان امروزی بشر است و روزی حتی اینگونه ارتباط هم تخیل بوده نه واقعیت

  به هر صورت همه چیز را نقصی در بر گرفته ولی در ترجمه ها ی گوناگون پی بردن به مقصود نویسنده بس تجربه می خواهد اگر هدف تنها نوشته او باشد ولی من با امیختن نوشته ها با بینش درونی خودمان مخالف نیستم

  با سپاس

 24. سلام
  من با نظر نیما موافقم ایشون درست میگه
  آیا واقعا مدرکی هست که از سیاره ی دیگه ای به زمین اومدن و قرارداد تجاری بستن؟؟؟اون هم 26000سال پیش؟؟؟
  باز هم به نظر من کسانی که از نیما انتقاد کردند فقط بر اساس علاقه ی شدید خودشون به مسایل تخیلی بوده.
  ولی گاهی واقع بینی هم خوبه…
  با تشکر از نوشته هاتون در این وبلاگ

  • دوست عزيز فقط به نظر من يك دليل وجود داره كه همه افسانه هاي كل دنيا به هم شبيه ،دليلش مردم آتلانتيس بودن كه چند نفري به مصر و بقيه به آمريكاي جنوبي پناه بردن. البته مطالب بعدي به اين موضوع كمك ميكنه.

   • قرار داد تجار ی را می توانیم به جز معنی امروزی ان بگیریم پس فایده متنهای بی ایهام چیست مستقیم به مقصود رسیدن هم شرایطی دارد

    شاید تجارت زیستی و علمی بوده

    شما هم درست میگویید اما ذهن نامحدود است و کمتر کسی چیزی که هست نیست میخواند .

 25. شما برای گفته هاتون چه دلیل و مدرک دارید
  ماشین های هوایی و کامپیوتر و …

  • شما برای انکار چه دلایلی جز اینکه ذهنتان تا به حال با این موضوع برخورد نکرده دارید

   دوست گرامی!؟

 26. سلام به همه دوستان.مرسی رامتین جان مطلب فوقالعاده ای بود.شاید به راستی بشه گفت نحوه پیدایش و انقراض اتلانتیس و ساکنینش از بزرگترین معماهای تاریخ بشر باشه.امیدوارم شاهد روزی باشیم که بتونیم حقیقت اونها رو کشف کنیم.چون به راستی باعث افتخار نسل انسان هوشمند هستند.من شکی ندارم که روزی بازماندگانی از نسل طلائی انسان(اتلانتیسی ها )بر میگردند و تمام معماهای مربوط به خودشون و روشن می کنند.چون اگر باور کنیم که اونها اینقدر پیشرفته بودند شکی نیست که جهت حفظ بقاء خودشون و تمدنشون چاره ای اندیشیدند.شاید حتی تونسته باشند به خارج از کره زمین کوچ کنند.باید منتظر نشست و دید.

 27. سلام
  اگر واقعا بازماندهای سرزیمن اتلانتیس به سرزیمن های دیگه مهاجرت کرده باشند پس باید هنوزم نسلشون از بین نرفته باشه!
  میدونیم که مردم اتلانتیس باهوش و نابغه بودن تو دوران ما هم از بین این همه مردم فقط یک تعداد معدودی از هوش فوق العاده بالاتری نسبت به مردم عادی برخوردار هستن
  حالا سوال:
  نکند این افراد نابغه نوادگان همان سرزمین باشند؟
  (چند شبی است خواب یوفوها را میبینم ولی دیشب چند بار از خواب پریم و باز خواب یوفو رو دیدم نمیدانم تعبیرش چیست.
  جالبتر اینکه بیشتر یوفوها در حوالی محل سکونت من پرواز می کردن.البته من تو خواب موفق شدم ازشون فیلم بگیرم!)

  • دوست عزیز به نظر خود من افراد اتلانتیس کاملا عادی بوده اند و اکنون هم در بین انسانهای عادی باید دنبال رد انها گشت تکامل در اوج سادگی است

   با این وجود هیچ احتمال و نوشته ای را نمیتوان دور از ذهن انگاشت اگر برتر بودند دلیل برتری انها دو نوع میشود ظاهری و باطنی که همیشه برتری نوع 2 از ظاهر امر مکشوف نمیشود.

 28. اگه میشه یکی این مطلب رو ترجمه کنه.ممنون

  http://www.sciencedaily.com/releases/2010/08/100811170136.htm

 29. سلام دوسته عزیز ممنونم از متن زیبا و جالبتون من خیلی وقت پیش در کتابی درباره تمدن اتلانتیس خوانده بودم ولی در شک و تردید بودم که چنین چیزی صحت دارد یا افسانه است که بطور اتفاقی دوستی سایت شما رو برای من ارسال کرد که باعث شد جواب سوال خود را بگیرم واقعا لذت بردم. سپاس گذارم

 30. سلام رامتین عزیز
  یادم رفت بگم
  قرار بود درباره بشقاب پرنده ای که پس از سقوط بدست المان نازی افتاد مطلب کاملی بگذارید.تو وبلاگ گذاشتی؟
  مطلب بعدی اینکه اگه بیوگرافی دکتر فیروز نادری دانشمند ایرانی و مدیر پروژه مریخ نورد روح وفرصت بگذارید تا دوستان با ایشون بیشتر آشنا بشوند ممنون میشم.(البته در اینترنت فقط یک بیوگرافی از دکتر نادری است.همون رو بگذارید خوبه.)
  در ضمن اگه مصاحبه صوتی دکتر نادری که اطلاعات کاملی راجب مریخ نورد روح و فرصت میده رو تو وبلاگ بگذارید تا دوستان مطالعه کنند ممنون میشم.(مصاحبه رو کامل گوش دادم و افتخار میکنم که دکتر نادری یک ایرانیست)
  تو سایت ناسا هم یک صفحه مخصوص دکتر نادری است.
  با تشکر

 31. چگونه خواب‌دیدن خود را کنترل کنیم؟ رادیو ف ر دا

  نشریه علمی «ساینتیفیک امریکن» اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده‌است با دردره برت کارشناس روان‌شناسی در دانشگاه هاروارد و مؤلف کتابی به نام «هیئت خواب» که در زمینه چاره‌یابی برای مشکلات از طریق کنترل خواب نوشته شده‌است.آیا می‌شود آن‌چه شب‌ها به خوابمان می‌آید را کنترل و هدایت کنیم؟ آیا آن‌چه در فیلم تازه اکران شدهٔ «سرآغاز» (Inception) پخته و پرورانده شده ریشه در حقیقت دارد؟ در این فیلم علمی-تخیلی آمریکایی که شانزدهم ژوئیه اکران شد یک سرمایه‌دار بزرگ ژاپنی می‌کوشد با به‌کارگیری متخصصان نفوذ به خواب و رؤیا، ایده‌ای مخرب را در ذهن وارث اصلی شرکت رقیب خود بکارد. برای بررسی پرسش‌های بالا، نشریه علمی «ساینتیفیک امریکن» اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده‌است با دردره برت (Deirdre Barrett) کارشناس روان‌شناسی در دانشگاه هاروارد و مؤلف کتابی به نام «هیئت خواب» (The Committee of Sleep) که در زمینه چاره‌یابی برای مشکلات از طریق کنترل خواب نوشته شده‌است. در بخش‌هایی از این مصاحبه می‌خوانیم: جوردن لایت (مصاحبه‌گر) : همهٔ ما با خواب دیدن آشنا هستیم، اما تعریف علمی آن چیست؟ دردره برت : معنی تحت‌اللفظی آن تجربه کردن حکایت‌ها و داستان‌هایی در حین خواب است. گروهی هم خواب‌دیدن را آن قسمت از تجربه خواب تعریف می‌کنند که در حین حرکات سریع چشم رخ می‌دهد ولی تحقیقات این نظر را اثبات نکرده‌است. چرا به نظر می‌آید که بیشتر خواب‌دیدن‌ها مربوط به همان قسمتی از خواب است که در آن چشم‌ها بسته‌اند ولی به سرعت حرکت می‌کنند؟ قسمت حرکات تند چشم تنها قسمتی از خواب است که فعالیت بخش اعظم قشر مخ در آن تقریباً به همان اندازه فعالیتش در زمان بیداری است. در کل این‌طور به نظر می‌آید که فعالیت‌های بخش پایینی ساقهٔ مغز باعث بیدار شدن قشر مخ می‌شود و در نتیجه، قشر مخ پس از فعال شدن، اندیشه‌هایی منظم و معنی‌دار را ترتیب می‌دهد. البته هر چند وقت یک‌بار به موردهایی برمی‌خوریم که افراد در آن قسمت از خواب که چشم‌ها حرکت ندارند هم خواب‌های داستانوار و کاملی را دیده و گزارش می‌کنند، اما این موردها بیشتر مربوط به افرادی است که ضربه‌های روحی بزرگی به آن‌ها وارد شده بوده یا کارشان دارای شیفت‌های متغیر زیادی است. بنابر این ممکن است این امر به حالت‌های غیر معمول مرتبط باشد. آیا در حین خواب‌دیدن، بخش‌هایی از مغز بیشتر از بقیه قسمت‌ها فعالیت دارند یا این امر به نوع رؤیا بستگی دارد؟ در آن قسمت از خواب که چشم‌ها حرکات تند دارند بخش جلویی مغز هم به حالت نیمه‌خاموش درمی‌آید. این همان بخشی است که مأمور سانسور رفتار و افکار ما در طی روز است. بخش جلویی مغز همان جایی است که افکار را با آن‌چه جامعه «ناشایست» دانسته محک می‌زند و همان قسمتی است که به شما می‌گوید: «این کاری که می‌کنی منطقی نیست.» برای همین، وقتی که مشکلات و گرفتاری‌ها در خواب به سراغمان می‌آیند و مغز، راه حل‌های جالبی هم برای آن‌ها ارائه می‌دهد، منطق این راه حل‌ها با منطق چاره‌یابی‌های افکار روزانه فرق دارد. راه حل‌های برآمده از خواب‌دیدن، زیاد از خطوط مستقیم و راه‌های راست پیروی نمی‌کنند. چطور می‌شود در خواب برای مشکلات چاره‌یابی کرد؟ برای این کار اول باید پیش از به خواب رفتن به آن مشکل فکر کنید و ببینید که آیا می‌توانید از این مشکل یک تصویر ساخته و در ذهنتان آن را مجسم کنید. بعد سعی کنید تا این تصویر را در ذهنتان نگه دارید و آخرین چیزی باشد که پیش از به خواب رفتن به آن فکر کرده‌اید. برای اثر بهتر، چیزی که به تصویر آن مشکل شباهت داشته‌باشد را روی پاتختی کنار تخت خواب بگذارید. مثلاً اگر مشکل شخصی با کسی دارید عکس او را بگذارید یا اگر نقاش هستید یک بوم سفید نقاشی در کنار تخت بگذارید. یا اگر دانشمند هستید دستگاه نیمه‌تمام خود را کنار تخت خواب قرار دهید و اگر ریاضی‌دان هستید کاغذ مسئله‌های دشواری که به دنبال اثباتشان هستید را بگذارید. مسئله مهم دیگر اینست که وقتی بیدار شدید زود از تخت درنیایید. اگر پس از بیدار شدن حواستان به چیز دیگری پرت بشود نیمی از رؤیاها دیگر یادتان نمی‌آید. بعد از بیدار شدن در همان حالت قبل دراز بکشید، اگر خوابی که دیده‌اید همان لحظه یادتان نمی‌آید ببینید که آیا احساس خاصی در خود حس می‌کنید و به آن احساس توجه کنید. با این کار همه محتوای رؤیا رفته‌رفته به ذهنتان برمی‌گردد. من این آزمایش را یک هفته تمام بر روی دانشجویان انجام دادم و ۵۰ درصد از آن‌ها در مورد مشکلاتشان خواب دیدند و یک‌چهارم از آن‌ها موفق به حل آن مشکل در خواب شد. اگر بخواهیم در مورد فرد مشخصی یا مورد مشخصی خواب ببینیم باید چه کار کنیم؟ اگر برای مثال می‌خواهید خواب یکی از درگذشتگان یا بستگان دور از خود را ببینید هم خوب است عکسی از او را در کنار تخت بگذارید و پیش از خواب به آن نگاه کنید یا جمله‌ای کوتاه در مورد موضوع خواب و یا تصویری از موضوع را به عنوان آخرین تصویر پیش از خواب در ذهن نگه دارید. اگر برای نمونه دلتان برای خواب‌دیدن در مورد پرواز تنگ شده عکسی از یک انسان در حال پرواز را روی پاتختی بگذارید. آیا می‌شود در خواب،‌ متوجه بشویم که داریم خواب می‌بینیم؟ بله. به این پدیده می‌گویند رؤیای روشن. این‌گونه رؤیاها خیلی کم پیش می‌آیند و ۱ درصد از خواب‌دیدن‌ها را شامل می‌شوند. اگر در حالی که به خواب فرومی‌روید به خود بگویید: «امشب موقع خواب‌دیدن می‌خواهم متوجه خواب‌دیدنم بشوم» این کار کمک می‌کند تا شانس رخ دادن رؤیای روشن را افزایش بدهید. از مهم‌ترین عوامل دیگر که به وقوع رؤیای روشن کمک می‌کند خوابیدن به اندازه کافی است زیرا کم‌خوابی باعث می‌شود تا قسمت حرکات تند چشم کوتاه‌تر بشود. ما در طول خواب شبانه، هر ۹۰ دقیقه وارد مرحله حرکت تند چشم‌ها می‌شویم. طول این مرحله هر بار به طور تصاعدی از بار قبل طولانی‌تر می‌شود و اگر شما شب‌ها هشت ساعت خواب عادی را نداشته‌باشید بخش بزرگی از مرحله خواب‌دیدن را از دست می‌دهید. کنترل خواب و رؤیای دیگران چطور؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟ گهگاه راه‌هایی برای تأثیر گذاشتن بر روی رؤیاهای دیگران وجود دارند برای مثال استفاده از تحریک‌کننده‌های حسی. برای نمونه دانشمندان دستگاهی را به روی صورت افراد نصب کرده‌اند که با تشخیص مرحله حرکت تند چشم شروع به پاشاندن نوری ضعیف و قرمزرنگ به صورت آن‌ها می‌کند. نتایج این آزمایش نشان داد که این کار باعث می‌شود تا افراد در جریان داستان‌پردازی‌های خواب خود نوری قرمز و سوسوزننده هم ببینند. برخی دیگر از دانشمندان، بخش‌هایی از مغز افراد را در حین بیداری در معرض تحریک‌های مغناطیسی قرار داده‌اند و توانسته‌اند با این‌کار باعث تغییر نوع خواب‌دیدن بشوند و درصد شاد بودن یا غمناک بودن رؤیا را تغییر دهند. تحریک‌کننده‌های شنیداری بهترین نوع محرک‌ها هستند مثلاً حرف زدن آرام یا افزودن صدای آب در پیرامون شخص در حال خواب. البته در مورد محرک‌ها باید محدوده دقیقی را رعایت کرد تا باعث بیدار شدن افراد نشود. ما هم‌چنین هم‌اینک با تصویربرداری از مغز به هنگام خواب، توانسته‌ایم نوع رؤیاهای افراد را به‌درستی حدس بزنیم. با بهتر شدن تصویربرداری‌ها که فعالیت بخش‌های مغز را نشان می‌دهند و نوع رؤیاها را نشان می‌دهند و با به‌کارگیری محرک‌های پیشرفته‌تر شاید بتوان در آینده دستکاری بیشتری در رؤیاهای افراد انجام داد. اقا رامتین این مطلب را در وبلاگ بزار*********************************

  • چشم و ممنون دوست عزيز.

   • با کمال احترام و تشکر به نظر من ما در باب ماورایی به قسمی از این خوابها نیازمندیم که در اصطلاح قدیمی خود صادقه نامیده میشوند و در موارد دیگر به عنوان یکی از افرادی که از کودکی خوابهایم را می ساختم باید بگویم که در این خوابهای همیشگی بعد از یک مدت تنها به حس 5 گانه خود میرسیم به انضمام اگاهی که در زندگی داریم و جز افزایش و کاهش دوپامین مغزی از تصاویر استفاده ای نمیشود.

 32. اقارامتین برای ترجمه مطالب از نرم افزار ترجمه گوگل و مرور گری که مطالب را ترجمه میکند استفاده کن اینم لینکاش موفق و پیروز باشی از راه دور روی ماهت رو میبوسم http://www.sababazar.ir/farsi.exe این مرورگره http://translateclient.com/download.php نرم افزار ترجمه گوگل

 33. یک از نشانه های نادانی بشر امروزی اینست که با این همه تکنولوزی مثل نانوتکنولوژی –مهندسی ژنتیک- اینترنت-ماهوارهاو…هنوز نتوانسته ماهیت واقعی مثلث برمودا واتلانتیس –مایاها را اشکار کند شاید هم اشکار کرده اند ولی بنا به دلایلی ان را به ما نمیگویند*****************************************

 34. بابا400سانتی متر چیزی نیست قوم عاد 11متر طول بدنشان بود ****************************اقا رامتین چرا مطالب وبلاگ را به بالاترین یا دنباله نمیفرستی اگه بفرستی بهت قول میدم رکورد هر 2رو میشکنی بالاترین جایی برای بهترینهاست***********************************

 35. بیبین من چند وقت پیش یه خوابی دیدم احساس میکنم اون صحنه غرق شدن اتلانتیس بود اگه خواستی واستت تعریف میکنم راستی یه سوال میخواستم بدونم کجای ایران هستید

 36. رامتین عزیز من هم خوابی این چنینی دیده ام مدتها پیش

 37. پس شما هم همچین خوابی دیدید

 38. رامتین عزیز به نظرم اینگونه که رندوم هر کسی به ناگهان در میان موضوعی به یاد خوابی می افتد خیلی واقعی تر است تا درباره خواب فکر کردن.

  اما چه مبحثی؟

  • من كاربري شما را به عنوان مدير 2 تا از انجمن هاي وبلاگ كه در آن عضو شديد فعال كردم. اگر در آنجا ميتونيد به دوستان كمك كنيد به من بگوييد تا در يك مطلب اعلام كنم. بالاخره بايد از اطلاعات شما و بقيه دوستان استفاده كرد.

 39. مثل همیشه لطف داری در مورد موضوع مقاله تورانیان هر چه می گذرد قضایا سخت تر میشود و غیر قابل نوشتن در اینجا

  راستی شما توانایی خاصی داری ! حرکت اشیا؟

 40. سلام ممنون ازمطلبت.خیلی جالب بود.من کاملا باورم شد فقط کافیه به روندروبه رشدخودمون نگاه کنیم وبه گذشته تاببنیم بعیدنیست چندهزارسال دیگه بقایای برج آزادی رواز زیرخاک یا آب دربیارن

 41. میگم میشه یکم به صیحه های ظهور امام زمان و جزییاتشون بپردازید ظهور نزدیکه

 42. حمید آقا قراره تو این وب برداشت ها از مطالب عاقلانه و منطقی باشه . بدون قدرت برتر خدای متعال است و بس . اما به بندگان خود نیز قدرتی بسیار زیاد را بخشیده است که انشا ا… در راه درست استفاده شود.
  موفق و شاد باشی

 43. سلام
  میشه اقوام افریقایی رو برام میل کنین.میخوام برای ترجمه روش کار کنم البته اگه تاحالا شخصی اینکارو نکرده. خودم خواستم کپی کنم ولی امنیت سایت بالاست و نمیشه. یه نگاهی هم به متن حلقه های بزرگ ماورا بنفش پیدا شده… انداختم به نظر جالب و جذاب نیست.

 44. خیلی جالب بود، هرم بزرگ مصرازدوران کودکی تا حالا همیشه برای من جالب ترین چیز بوده، همیشه دنبال سرنخهایی بوده ام که اطلاعاتم رو در موردش بیشتر کنه اما هرچی بیشتر پیش میرم بیشتر به آتلانتیس مربوط می شه، ممنون که درموردش مطلب میذارین

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: