مطالبی پیرامون سال 2012


مطالبی پیرامون سال 2012

هرم ماه

شهر  باستانی تئوتهیوکان واقع در 50 کیلومتری شمال شرق مرکز مکزیکوسیتی که در آنجا عمارات بسیاری برای سیر وسیاحت و اکتشاف مورد بازسازی و تعمیر قرار گرفته است . همچنین آثار هنری مصنوعی نیز از این مکان بازیافت شده است . بر خلاف اهرام مصر ؛ اهرام شهر تئوتهیوکان از سنگ خالص ساخته نشده اند و بجای آن از سنگ و خشت شامل قلوه سنگ و تخته سنگ بریده شده ساخته شده و با این حال دستاورد فوق العاده ای میباشد بخصوص که در ساخت این بنا از حیوانات اهلی یا ابزار فلزی ویا چرخ استفاده نشده است .

این عکس از فاصله دو مایلی(3.22کیلومتر) گرفته شده

هرم خورشید

هرم خورشید با وزنی حدود 3 میلیارد تن خیلی بزرگتر و توکارتر از هر ماه میباشد . هر ظلع آن دارای 222 متر طول و ارتفاع آن 70 متر است و آن را در رتبه سوم اهرام جهان از نظر وزن قرار میدهد . پس از هرم بزرگ خئوپس در مصر و هرم مرمت نشده در شهر مکزیکی «کالوا» که متاسفانه بدلیل روند ساخت آن نیاز مبرمی به بازسازی دارد تا بتوان چیز قابل توضیحی در مورد آن یافت همچنین چگونگی پیدایش آن معلوم نیست .

 ^^^^^^^^^^^^^^

تقویم مایایی در سال 2012 به پایان نمیرسد ؟!

21 دسامبر 2012 (در 13.0.0.0.0 تعداد لانگ تقویم مایایی ) بیانگر تقاطع دقیق خط استوای کهکشان (خط فرضی کمربند کهکشان) و دایره البروج ( مسیر خورشید ) در انقلاب زمستانی(ابتدای زمستان _کوتاهترین روز سال _ قبل از شب یلدا _مترجم) است چنانچه مایا های باستان آن را با عنوان «درخت مقدس» میشناختند .

این واقعه ای است که پیش از این  طی هزاران هزار سال بطور بسیار آهسته ومدت دار طنین انداز میشده است .که در 11:11 قبل از ظهر به وقت گرینویچ بوقوع خواهد پیوست . ( 14:41 به وقت تهران _مترجم)

تقویم 260 روزه (ضولکین  = Tzolkin) که پیرامون مدت بارداری انسان مستقر است متشکل از 20 (روز نشان) 13 متغیره است که برای تعیین صفات شخصیتی و هماهنگیهای زمان استفاده می شده همچنان که در روشی مشابه در اختر شناسی غربی بکار میرود .   همچنین مایا ها تقویم های 365 روزه هاب و ونوس و غیره را نیز بکار میبرده اند . آنها مدت زمان زیادی را توسط تعداد لانگ محاسبه کردند که در آن ، سال 360 روزه (تون= Tun ) متشکل از 18 دوره 20 روزه (وینولز = Uinals) می باشد . بیست تا از این (تون) ها یک (کتون = Katun) ؛ و 20 (کتون) یک (بکتون = Baktun)(تقریبا 400 سال ) ؛ و بالاخره 13 بکتون یک (دوره بزرگ ) متشکل  از 1,872,000 روز (5200 تون یا حدودا 5125 سال) محاسبه میشود .

محققان مایا شناس در ابتدای صده 900 میلادی سعی میکردند تعداد لانگ تقویم مایایی را با تقویم گریگوری(تقویم مسیحی) خودمان همساز کنند . در این مورد اختلاف عظیمی در تطبیق دو تقویم وجود داشته ، ولی در اوایل سال 1905 «گودمن» اظهار کرد که همبستگی تنها 3 روز از واحد متداول امروزی است(همبستگي ؛معياري است که نشان مي دهد چگونه دو صفت همسو يا برخلاف هم حرکت مي کنند. از نظر آماري همبستگي ممکن است از 1- تا 1+ تغيير کند_مترجم _ از فرهنگ لغت). بستگی بین آنها GMT شناخته شد  یا » بستگی # 584283 » ، این در 1950 قطعی شد و بنا بر این آغاز این (دوره بزرگ ) در (0.0.0.0.0 تقویم مایایی) برابر با 11 آگوست 3114 قبل از میلاد مسیح و پایان آن در (13.0.0.0.0 تقویم مایایی) برابر با 11 دسامبر 2012 میلادی محاسبه شد .

«خوزه آگلز» اشاره میکند که «ضولکین» هارمونیک (همساز) چرخه بزرگ است ، و میتوان به عنوان پیشینه تاریخی بکار رود ، با این وجود ، این برداشت اندازه منحصرا به مدت بارداری ختم نمیشود هر چند که _ بنظر میرسد _ اینگونه است ، مجموع 5 «دوره بزرگ» درست 26000 «تون» میشود . «سال بزرگ» یا (تغییر محور نقطه اعتدالی) هارمونیکی بزرگتر از هارمونیک 260 روزه است . (مترجم : طبق نظریه ما در اواخر دوره چهارم هستیم و وارد دوره پنجم و آخرین دوره این «سال بزرگ» می شویم )

فلیپ پلیت (اختر شناس) در این زمینه موتقد است در سال 2012 به هیچ وجه تقویم مایایی به پایان نمی رسد ؛ زیرا این تقویم مثل کیلومتر شمار خودرو شماست چنانچه هر مقطع از کیلومتر شمار به 9 برسد با صدای تیک به عدد صفر می رسد ؛ عدد بعدی برای این شروع یک چرخه جدید میباشد ، چناچه هر شماره در کیلومتر شمار به صفر برسد شماره قبلی را از 1 به 2 تغییر می دهد و چرخه جدید دوباره از نو آغاز می شود .

از : http://pakalahau.wordpress.com/2009/05/29/the-year-2012-in-maya-numbers/

^^^^^^^^^^^^^^^^^

چرخه های فعالیت خورشید

«آدریان گیلبرت» و «موریس کاترل» در کتاب خود با عنوان «پیام مایاها_Mayan Prophecies» ؛ پایان دوه بزرگ را مصادف با نقطه اوج مجموعه ای از  چرخه های بلند مدت لکه های خورشیدی میدانند که شامل ضربه های میدان مغناطیسی میباشد و باعث سیل و زمین لرزه بر روی زمین میگردد . «جان میجر جکنز» به نمودار دقیقی از سیکل لکه های خورشیدی اشاره دارد که نشان دهنده اوج قابل توجهی در پایان دوره بزرگ میباشد . به گفته «جان میجر جکنز»  هم ترازی کامل با خط استوای کهکشانی 36 طول میکشد . حوزه همترازی محور کهکشان در سال  1998(18-/+) سال برابر است با 1980 تا 2016 که تاریخ 2012 را نیز شامل میشود .

کلا نقطه اوج فعالیتهای خورشیدی (لکه های خورشیدی) در آینده نزدیک به طور علمی تایید شده است .حقیقتا علم در حال پیش بینی بدترین نمونه فعالیتهای خورشیدی در سال های آینده  است . دوتای اول لکه های خورشیدی 2006 در حال حرکت در جهت معکوس میباشند .

15 آگوست 2006 : در 31 جولای یک لکه خورشیدی کوچولو متولد شد . آن از درون خورشید فواره زد و پیرامون آنجا شناور ماند و بعد از چند ساعت ناپدید شد . در خورشید اینگونه چیزها همیشه رخ میدهد و ارزش گفتن ندارد . ولی این لکه خورشیدی استثنا بود ؛ این «وارونه» بود .

«دیوید هاتاوی _David Hathaway» فیزیکدان و (محقق خورشید) در پرواز های فضایی هانتسول – آلاباما :  «ما منتظرش بودیم «. » یک لکه خورشیدی «وارونه» نشانه آغاز دوره بعدی فعالیت خورشیدی است»

«وارونه» به معنای قوه مغناطیسی وارونه میباشد . هاتاوی توضیح می دهد :

قوه مغناطیسی لکه های خورشیدی که به اندازه مغناطیس یک سیاره است حاصل دینام مغناطیس داخلی خورشید است . لکه های خورشیدی  مثل همه قوه های مغناطیسی در جهان شامل قطب مغناطیسی شمال (N) و جنوب (S) میباشد . لکه های خورشیدی سی و یکم جولای (2006) در  65 درجه غرب طول جغرافیایی و 13 درجه شمال عرض جغرافیایی خورشید گسترده شدند. جهت_ میدان مغناطیسی _ لکه های خورشیدی این ناحیه به طور معمول در (N-S) (شمال –جنوب) است . هر چند تازه وارد _ ما _ ( منظورلکه های خورشیدی سی و یکم جولای 2006 _ مترجم) بر خلاف قائده در جهت (S-N) بودند .

این وارونه بودن قابل توجه لکه خورشیدی از چه خبر میدهد : یک دوره فعالیت خورشیدی  واقعا بزرگ .

فعالیت های خورشیدی در دوره های 11 ساله به اوج خود میرسد و فروکش میکند . نوسانی از حالت آرام و حالت طوفانی . در حال حاظر خورشید آرام است . هاتاوی : » ما به پایان بیست وسومین دوره فعالیت خورشیدی نزدیک میشویم در حالی که نقطه اوج قبلی در سال 2001 بود .» چرخه بعدی خورشید چرخه بیست و چهارم است و بازگشت به حالت طوفانی خورشید . اپراتورهای ماهواره ای وبرنامه ریزان طرح ناسا برای چرخه بعدی خورشید تدارکاتی دیده اند زیرا انتظار طوفانی استثنایی میرود ؛ شاید سالها وضعیت بحرانی باشد . زبانه ها و لکه های خورشیدی زیادی ظاهر خواهند شد ؛ همچنین شفق روشن بر روی زمین و طوفان پروتون خطرناک در فضا .

اما بیست و چهارمین دوره خورشیدی کی آغاز خواهد شد ؟

هاتاوی : «شاید پیش از این در سی و یکم جولای 2006  شروع شده» . فیزیکدانان مدت هاست به این نتیجه رسیده اند که قطبین میدان مغناطیسی لکه های خورشیدی از چرخه ای به چرخه ای دیگر معکوس میشود . N-S به S-N مبدل می شود و برعکس . ممکن است لکه های خورشیدی وارونه نخستین لکه های چرخه بیست و چهارم باشند .

این اظهار نظرها هیجان انگیز است ولی هاتاوی در چند جلسه محتاط بود :

اولا لکه خورشیدی (31 جولای) فقط 3 ساعت بطول انجامید . بطور نمونه لکه های خورشیدی روز گذشته یا هفته گذشته و یا حتی ماه گذشته این چنین بودند . سه ساعت در مورد لکه خورشیدی بینهایت مدت کمی است .هاتاوی : «این آمد و شد بقدری سریع بود که تعداد لکه ها بطور رسمی مشخص نشد» . چند اخترشناس این تعداد کم لکه ها را هائز اهمت ندانستند.

دوما این لکه ها از نظر عرض جغرافیایی مشکوک هستند . چرخه جدید لکه های خورشیدی بطور معمول در وسط عرض جغرافیایی فواره میکند ، در حوالی 30 درجه شمال یا 30 درجه جنوب . » این ها عجیب بودند «

این دو پهلو اظهار نظر کردن هاتاوی خطر چرخه جدید فعالیت خورشیدی را زیر سوال برد . هاتاوی: » اما این ها امید وار کننده بودند».

حتی اگر چرخه بیست وچهارم واقعا شروع شده باشد ، » انتظار هیچ طوفان بزرگی نمیرود » چرخه های خورشیدی و اوج گیری آنها 11 سال بطول می انجامد . برای مدتی شاید یکی دو سال ؛ چرخه 23 و چرخه 24 در هم ادغام میشوند که باعث در هم و بر هم شدن لکه های معکوس با لکه های هم سو میشود .

سرانجام چرخه 24 کاملا بر چرخه 23 غلبه میکند و آنوقت واقعا آتش بازی شروع خواهد شد .

در ضمن هاتاوی مصمم به پوشیده نگاه داشتن (لکه های خوریشدی معکوس بیشتر) از دیگران است .

از ناسا http://science.nasa.gov/headlines/y2006/15aug_backwards.htm

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 جایی که خورشید در انقلاب دسامبر (2012) در کهکشان راه شیری با آن تلاقی میکند دقیقا در «حفره تاریک راه شیری » موسوم به «شیبلبا xibalba_» است . راهی به عالم اموات .

در انقلاب زمستانی (سال 2012) (30 آذر 1391 هـ .ش_مترجم) خورشید نیم روز درست در وسط تقاطع (مسیر خورشید_دایره البروج) با (استوای کهکشانی _ کمربند کهکشان) قرار میگیرد به طوری که دقیقا از وسط کهکشان میگذرد .

(مترجم: مایا ها این ترسیم (بالا) را بعنوان درخت مقدس میشناختند – اگر خط سیر خورشید را (ساقه) و کهکشان و صورت های فلکی اطراف آنرا (شاخ و بال) فرض کنیم بسان یک درخت میماند.)

این عکس در تاریخ 7-28-08 در جنوب فرانسه گرفته شده است .

ما از راه شیری نیستیم !

دگرگونی های بیشمار 2012 بسان ریزش بلاست . ما نسبت به  تقویم مایایی حق شناسیم که راه را روشن کرد . این نقشه خوبیست اما حالا از طریق علم دیدگاهی واقعی را پیش خواهیم گرفت .

آیا تابه حال نظاره گر آسمان شب بودی و متوجه راه شیری شدی ؟ و کجی آنرا ملاحظه کردی ؟ و با شیبی تند روی خط مستقیم افق قرار دارد . چرا؟

نتیجه کار معلوم است که منظومه شمسی ما ظاهرا متعلق به کهکشان دیگری است که با راه شیری برخورد کرده است . این زمانی معلوم شد که اخیرا دانشمندان در صدد پی بردن به ماهیت «ماده تاریک » بودند که میخواستند گزارشی برای بردار نیروی آن ارائه دهند چنانچه می توانستند آن را مورد سنجش و اندازه گیری قرار دهند بدون آن که آن را بصورت مرئی ببینند . با استفاده از طول موج نزدیک به مادون قرمز توانستند رد پای کهکشان برخورد کننده را  بدور راه شیری کشف کنند. این همان صورت فلکی (کمان دار) و همان کهکشان کوتوله (SGR) است . (مخفف Sagittarius _ مترجم)

برای کسانی که علاقه زیادی به تاریخ 2012 دارند ، این دلیل نقطه ورود ما به شکاف ، مرکز و قلب (هونابکیو_ HunabKu)ی  کهکشان راه شیری به واسطه صورت فلکی کماندار است . برخوردی در آن نقاط ؛ این نشان میدهد که چرا منظومه شمسی ما نسبت به سطح کهکشان دارای شیب است و چرا ما هر 12000 سال (یا قدری کم وبیشتر) بالا و پایین خط محور تلوتلو میخوریم .

اما دنباله داغتر میشود (به معنای واقعی کلمه) . عکس های ماه در دهه 1960 وجود کریستال در ماه را آشکار کرد . کریستال بدیل حرارت بسیار زیاد در شن و ماسه بوجود می آید . این رویداد در 30000 سال قبل رخ داده است. نگاره های سنگی باستانی عهد عتیق مربوط به انسان های نخستین در 12000 سال گذشته نشان میدهد خورشید با فوران شدید انرژی اتمسفر زمین را دگرگون کرده است .

چرخه 11 ساله فعالیت های خورشیدی جاری قسمت کمتر چرخه را گذرادن است (فعالیت خورشیدی باید از یک سال قبل شروع شده باشد و نه برای بار اول) . این پدیده بدلیل میدان گرانش خورشید ایجاد میشود .

فقط یک میدان (گرانشی) بزرگ در مرکز کهکشان کافی خواد بود .

معنی و مفهوم همه اینها چیست ؟ همه باهم مقرر شدن ، همگی به طور غیر مستغیم به رویداد 2012 که طغیان بزرگترین چرخه فعالیت خورشیدی است چنان چه میتواند کل یا قسمتهایی از زمین را بطور سطحی بسوزاند اشاره میکنند. تدارک دیدن (و روند) این جهان چگونه است؟

روسیه در حال ساختن شهر زیرزمینی بزرگی برای جا دادن 60000 نفر میباشد . مجتمع کوهستانی یامنتائو (YAMANTAU) .

(مترجم : تصویر بالا موقعیت مجتمع یامنتائو در نقشه است)

نروژ پیش از این تسهیلات کافی برای کل جمعت خود ساخته است که به زیر زمین بروند.

سوئد، در حال ایجاد انبار بذر رزیر زمینی با همکاری ناتو (یک کشتی نوح مدرن و بروز)

مترجم: ناتو مخفف North Atlantic Treaty Organization است به معنی سازمان معاهده آتلانتیس _ سازمان بین المللی برای شرکت تعاونی استحکامات و دفاع در برابر تجاوز نیروهای بیگانه تاسیس 1949)

و اینجا در ایالات متحده آمریکا ؟!

خانواده بوش یکی از برزگترین زمینهای خریده شده در طول تاریخ را برای خودشان در پارائوگه (که _بخشی خصوصی داخل بخشی بزرگتر_محسوب میشود) ساخته است (کشوری دورون کشوری دیگر در جنوب _قاره_آمریکا) و گفته است : برای دفاع از خودتان به خود متکی باشید . حالا این رهبر حزب عالی رتبه جمهوری خواه برای خودش وراجی می کند .

^^^^^^^^^^^^^^

نسخه خطی «دِرَسدِن» : در صفحه 74 ؛ دو علامت متقاطع (+) و(X) همراه با 8 نقطه روی آنها در پهنه آسمان رسم شده است.

چرخش محور دایره البروج خلاف جهت چرخش محور کهکشان باعث انحراف محور حرکت وضعی زمین در هر 26000 سال یک بار میشود ( که مدت یک سال بزرگ یا سال افلاطونی میباشد). محور کهکشان ما در هر 220 میلیون سال یک بار بدور خور میگردد ( که همان _ چرخش منظومه شمسی به دور مرکز کهکشان_است) که چون این چرخش را میتوان نادیده گرفت «محور کهکشان» در استدلال انحراف محور زمین در نظر گرفته شد . (محور زمین به طور عادی دارای 20 درجه انحراف است که باعث ایجاد فصل ها میگردد که که تغییر آن سیستم اعتدالی را مختل میکند _ مترجم)

(دراین جستار منظور از صلیب خطوط متقاطع بشکل (+) داخل دایره های شکل پایین است _مترجم)

دو صلیب( دایره البروج و صلیب کهکشان) بشکل یک صلیب 8 نقطه ای که 4 بار در طی یک چرخه تغییر محور روی هم منطبق میشوند . که یک انطباق بزرگ کیهانی است . این یک واقعه سماوی است که به هم ترازی کهکشانی «جان میجر جکنز» مربوط است .چرخه بعدی این واقعه در تاریخ 2012 در انقلاب زمستانی میباشد .

در طی یک انطباق بزرگ کیهانی تعداد 8 نقطه روی این صلیبها 4 نقطه خواهند شد . صلیب آبی نشان دهنده محور زمین حال آنکه صلیب قرمز نشان دهنده محور کهکشان است. Qs (دایره آبی ) نشان دهنده پلان(صفحه_سطح) منظومه شمسی و خط سیر خورشید ، Es(دایره سبز ) نشان دهنده پلان کهکشان است .

نقطه Z  و Z› در عکس بالا تقاطع خط سیر خورشید با پلان کهکشان و این محل تقاطع توسط «اسکیلی» با «درخت مقدس» مایایی باهم مرتبط شده اند ، آنها وسط برج دوپیکر و گاو (Z›) و وسط برج کماندار و عقرب (Z) قرار دارند  . چنانچه ما بعدا در مورد نقاط ترسیم شده توسط مایا ها که به کرات به صورت XX رسم شده شرح خواهیم داد . همچنین عکس بالا درخت مقدس مایا که همان صلیب قرمز در عکس بالا (تقاطع پلان کهکشان با پلان منظومه شمسی) است را نشان میدهد . این صلیب همان صلیبی هست که در دست خط «فجواری مِیر_ Fejérváry-Mayer» رسم شده با نماد درخت مقدس در آن .

صلیب کیهانی و مفهوم درخت مقدس مایا ها تبادل پذیر هستند !

ما نماد های بسیاری با شکل X , XX و 8 نقطه روی آنها در نقوش باستانی مایاها با همه جزئیات آن پیدا کردیم که مربوط به درخت مقدس مایا میشد ! این نمونه ها بیان گر اندیشه آنها از چرخش صلیب «دایره البروج » نسبت به صلیب «پهنه بیکران کهکشان» است .در این جستار این نظریه را ارائه میدهیم که وجود این نشانه ها در خط الرسم های باستانی مایا ها و ارتباط آنها با درخت مقدسشان که میتواند مفاهیم بیشماری داشته باشد میتوان به عنوان «صلیب زمین  و «صلیب بیکران کهکشان» توضیح داد .

صلیب زمین

یک استدلال هست که مایا ها احتمالا نمی توانستند نقطه اعتدالی دایره البروج و شکل صلیب محور انقلابی را درک کنند همچنین جهت چرخش صلیب خط سیر خورشید در طی چرخه تغییر محور . ما این صلیب را در مقاله خود «به صلیب کشیدن زمین در صلیب کیهانی ، _ یا_ صلیب زمین» مینامیم .

صلیب های زیر بغل نقش بسته خدای ذرت در معبد تاریک و ترسناک پلنگ های خال دار در «چیچن ایتزا » نشان دهنده محل دو راهی مسیر خورشید و راه شیری است (که بعدا شرح خواهیم داد) . اما در اینجا یک جزء قابل توجه در مورد این عکس هست که ما در وسط آن ؛ دو صلیب دیدیم ، یکی راست و یکی شیب دار . آنها به دَوَران حرکت 4 نقطه روی صلیب اشاره می کنند .(صلیب دایره البروج)

از : http://www.soulsofdistortion.nl/great%20celestial%20conjunction%20crosses.html

ادامه دارد …

با تشكر فراوان از نويد عزيز بابت تهيه و ترجمه اين مطلب. ممنون.

Posted on ژوئیه 27, 2010, in 2012, پایان دنیا در 2012. Bookmark the permalink. 34 دیدگاه.

 1. این درخت مایا ها با سدره المنتهی مسلمانها و درخت ایرانیان ( محل سیمرغ ) ارتباطی داره ؟!

 2. دوستانی که عضو شبکه های اجتماعی هستند از اعضا بخواهند سری به وبلاگ اقا رامتین گل بزنند تا اگر اطلاعات تازه ای داشتند با دیگران به اشتراک بگزارند و سری به گنج اسرار زده باشند ایده خوبی نیست من این کارو بین5000 نفر انجام دادم

 3. دوستانی که عضو شبکه های اجتماعی هستند از اعضا بخواهند سری به وبلاگ اقا رامتین گل بزنند تا اگر اطلاعات تازه ای داشتند با دیگران به اشتراک بگزارند و سری به گنج اسرار زده باشند ایده خوبی نیست من این کارو بین5000 نفر انجام دادم fgdfg

 4. اين 2012 كي تموم ميشه ؟

 5. موضوع هرم مریخ فوقلعاده بود خوشم اومد دستت درد نکنه

 6. جالب است
  ادامه بدهید لطفاً
  موفق باشید

 7. اگر یادتون باشه سال 2000 هم میگفتن همین چیزا میشه و دنیا تموم میشه -چیزی شد؟نه-2012 هم به نظر من چیزی نمیشه.حالا اگه کسی از شما و دوستان مدرکی داره به من اثبات کنه که اتفاقی خواهد افتاد.

 8. بر طبق احادیث خدا اول دنیا را به وجود آورد و با دستورات بعدی هستی و وجود را . یعنی دنیا یک سرآغاز دارد ( بر خلاف ایده جاودانی در فلسفه افلاطون ) و آفرینش بصورت تسلسلی صورت گرفته است.یعنی خدا از هر لحظه به لحظه ای دیگر یک آفرینش نو بوجود آورده است که پس از ربط این لحظه ها آفرینش حالت لاینقطع به خود میگیرد. آفرینش از هر لحظه به لحظه دیگر و ادامه آن بوسیله اوامر خدا این معنی را میدهد که خدا آینده جهان را چه از نظر فکری و چه از نظر برنامه ای از هز لحظه به لحظه دیگر تعیین میکند.
  طبق این فلسفه خلقت انسانها در طرح و ساخت آینده جهان نقشی ندارند. استفاده مکرر ( انشاء الله ) یعنی هر چه خدا بخواهد از همین طرز فکر صورت میگیرد. قانون علت وتاثیر (سببیت ) ارسطوکه شامل تمام هستی در طبیعت میشود در اسلام مورد قبول نیست. اما با وجود این اعتقاد که تمام امور را خدا تعیین میکند مسلمانان مسوول اعمال خود میباشند و باید در روز قیامت جوابگو باشند.

 9. خوب باید منتظر ماند ودیدکه چه اتفاقی خواهد افتاد
  یا نخواهد افتاد …! مگر اینکه یه کسی بیاد وبگه که
  قراره چه اتفاقی بیفته …توی این دنیا هیچ چیزی
  غیر ممکن نیست …!
  قدر مسلم اینه که اکثر مردم دنیا با این مقوله 2012
  سرگرم شدن که این خیلی جالبه وتعمق برانگیز…

 10. دوباره سلام. من سعی کردم اشتراک بگیرم ولی فکر کنم سایت ف یل تر شده. اگه غیر از اینه لطفا کمکم کنین.

  • نه اين مربوط به ورد پرس هست . وبلاگ مشكلي نداره. شما در قسمت پايين همين نظرات 2 تا گزينه ميبيني . اشتراك مطالب را كليك كن بعد يك ايميل برات فرستاده ميشود .آنرا هم تاييد كن.

 11. سلام-من هم فکر نمیکنم تو 2012 اتفاقی بیفته. فقط نظریه های قبلی مایاها آدمو به شک میندازه-مثلا در مورد جنگ جهانی-تقویمشون و……….
  ولی 21sep 2012 رو تصور کنین که آدما چه جوری میشن!!!

 12. میدونم که 2012 یه اتفاق خاص میوفته.سال 2000 فرق میکرد. هیچ سندی واسه اون حرفا نبود. ولی واسه 2012 به غیر از مایا ها بودایی ها و نوستراداموس هم یه چیزایی گفتن

  • سال 2012 هيچ اتفاقي نمي افتد بلكه احتمالا زمينه ساز حوادث بعدي هست.

   • یعنی ممکنه 2012 یک 11 سپتامبر دیگه باشه؟؟؟

    اشاره کرده بودن به بلایای طبیعی قبل از 2012
    به طور متوسط هر هفته تو خبر حداقل یک مورد سیل،زلزله؛طوفان….
    داریم + گرم شدن زمین و ذوب شدن یخچال های قطب و انقراض گونه های حیات و ……..
    البته بیشتر موارد بالا خرابکاریهای خود انسان هاست
    اگر شرایط زمین همین جور پیش بره ما به آخر دنیا می رسیم
    نه ما به آخر دنیا رسیدیم فقط باید چشمامون باز کنیم و ببینیم
    نه 2012 آخر دنیا نیست چون هنوز خیلی از وعده های قرآن محقق نشده

 13. من میترسممممممممممممممم وااااااای

 14. درود
  بنظر من با وقایع نجومی احتمالی در 2012 احتمال تغییر ساعت یا تغییر زاویه و محور زمین (مطابق فرضیات قبلی دانشمندان در خصوص احتمال تغییر قطبین زمین ) و موارد مشابه وجود داره واسه همین اون رو شروع دوران جدید یا خاتمه دوران کنونی ذکر کردند. مثلا فکر کنید خورشید از مغرب طلوع و در مشرق غروب کنه یا شبانه روز بجای 24 ساعت 24.05 بشه پس دوران جدیدی بوجود میاد که تقویم مایاها و سایر تقویم ها عوض میشن ولی در هر صورت آغاز گر و زمینه ساز دوره جدیدی خواهد بود که منتظر ظهور آن هستیم (به خوب و بدش کاری ندارم) بنظر من بعد از اون موقع در مدت زمانی کوتاه( تقریبی 10 سال) شاهد وقایع و اتفاقاتی خواهیم بود که مدتهاست منتظر اون هستیم.
  عذر میخواهم که نظر شخصی خودم رو گفتم و کاملا خلاصه.
  سپاس

 15. اگه یه روز هم به اخر دنیا مونده باشه خدا اون قدر اونو بزرگ می کنه که مهدی زهرا (س) در اون ظهور کنه .

 16. سال 2012 سالی خواهد بود که غرب یکی از تقشه های بزرگ خود را بر بشریت عرضه خواهد کرد هزینه های غرب برای ساخت فیلم های آخرالزمانی صرفا جهت سرگرم کردن من و شما نیست این یک هموارسازی است که ممکن است در ته آن دنیا نابود نشود اما نابودی فکر و اندیشه ممکن است یک تزلزل وحشتناک در پایه های همه ی ملت ها به وجود آورد یک حاصل آن یک جنگ فکری است.

 17. نشانهایی از سال 2012 خبر امروز یخ های گریلند آب شده و احتمال به زیر آب رفتن نقاط خشکی بالا رفته.

 18. با اين اثبات علمي و منطقي فكر كنم ديگه جاي هيچ شكي باقي نمونده

 19. همه ی اینها حرف های عده ایه که با برنامه ریزی دقیق هدف یکپارچه کردن دنیا رو دارن اونطور که خودشون می خوان و به قول خودشون نظم نوین جهانی. سال 2000 نتونستند کاری بکنن حالا می گن 2012 . فراماسون ها شدیدا دارن روی همین مسائل کار می کنن . فقط اینو بدونید که سال 2012 جنگ بین الهیون و شیااطین به طور علنی شروع میشه . ااون موقع دیگه حرف مسیحیت و اسلام و سایر ادیان نیست. شک نکنید…

 20. اگه در اخبار سال پیش تامل کنید خبری اعلام شد مبنی بر این که زلزله شیلی مدار کردش زمین رو 0.3درجه تغییر داد آیا این نمیتونه انحرافی ایجاد کنه>>>>>>

 21. رفقا سال 2012 سالیه که جنگ جهانی سوم درآن رخ میده.این حرفا فقط برای آماده کردن مردم برای اون روزه.روزی که بمب های اتمی وهیدروژنی حیاط مردم رو به خطر مینداره وباعث انقراض نسل انسان میشه.ولی نترسید

 22. هرگونه سرنوشت مرگبار برای زمین در 21 دسمبر 2012 میلادی دروغ و بی اساس می باشد

  بعد از این همه گمانه زنی و بحث در مورد سال 2012 حالا ناسا هم تصمیم گرفته تا با این دروغ و ادعای پوچ بجنگند. آقای دون یومانس مدیر دفتر اجرام مجاور زمین ناسا یک فلم ویدیویی و یک مقاله ارایه نموده که حاوی واقعیت های علمی در مورد اتفاقات آسمانی سال 2012 می باشد.
  آقای یومانس با این کار خود توضیح میدهد که در سال 2012 هیچ اتفاقی نمی افتد

 23. وقوع برخی از اتفاقات رو فقط خدا میدونه

  ولی
  اگر یکروز تا قیامت مانده باشه خدا انروز رو اینقدر طولانی میکنه که مهدی فاطمه ظهور کنه وجهان رو پر از عدل وداد

 24. همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
  آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم ظهور امام زمان؟ به هر حال باید صبر کرد

 25. salam daghighan tarikhe tavalode man va sayareye marboot » venuse » che bahal shayad raygan raftim faza 😀

 26. يك چيزي مسلم است اينه كه اين خرافات كاره اين پدر سوخته انگليسيي هاست ( منظورم جانوران انگليسي )

  2012 ميگن پايان كاره انسان و جهان هست بعد كع المپيك 2012 ميزبان لندن شد الان 2022 علم كردن . جام جهاني 2022 ميزبان امريكا شد الان ميگن پايان كاره حيات 2055 هست.

  بشنويد باور نكنيد. همجا ميگن نيوتن پيشگويي كرده كه پايان جهان 2055 هست ولي من هيچ ثند مكتوبي در هيجا كه نشون بده اين حقيقت رو نديدم. تو هيچ موزه اروپايي نبود.
  فقط تو اينترنت چندتا كاغذ پاره نشون دادن كه اونم رمزي نوشته شده.

  خوده اين پدر سوخته ها نوشتن اينجوري ملت نفهمن چي نوشته.

 27. میگم مگه قرار نیست امام زمان بیاد
  بعد ، بعدِ نمیدونم چندین سال دنیا عمرش به سر بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: