نماد اسرار آميز گل زندگي


گل زندگی. این مطلب برای اولین بار در یک سایت فارسی ذکر می شود و خواهشمندم قانون کپی رایت را برای نشان دادن شخصیت خود  رعایت کنید.درضمن این مطلب هیچ مقصد سیاسی و دینی ندارد و فقط جنبه ی علمی آن مطرح است: گل زندگی نگاره ای است که می توان آن را در همه ی بنا های تاریخی بزرگ دنیا دید.و در بسیاری از فرهنگ ها آن را نشانه ی آفرینش می دانند آفرینشی که از این ذره نشعت میگیرد.و همه چیز از اندیشه ی خالق شکل گرفتبعد از خلق دانه ی زندگی این خلقت با آزمون و خطا ادامه پیدا کرد تا به آفرینش تخم زندگیegg of lifeمنجر شد.این نشان کاربرد های زیادی برای جهان امروز دارد که می توان به استفاده از الگوی آن برای تولید ابزار موسیقی,تله پاتی مرکابا و حتی در سیستم خون بدن انسان اشاره کرد.اگر ما این خلقت ذره ای را ادامه دهیم به گل زندگی خواهیم رسید    . 

گل زندگی سمت چپ و دانه ی زندگی سمت راست  

گل زندگی رازی را محفوظ کرده است که از 13 دایره  تشکیل شده است.اما با کشف این راز خواهیم توانست پنجره ی جدیدی رو به علوم آینده باز کنیم و سعی داریم در این وبلاگ پرده از اسرار این نشان برداریم.اما این تازه قسمتی از یک سیستم است سیستمی که به آن میوه ی زندگی میگویند.که دانشمندان حدس میزنند با آن بتوان راه تله پورت در فضای واقعی را پیدا کرد.اما مهم اینجاست که امروزه ما توانسته ایم گل زندگی کامل را که شامل 19 دایره و 36 نیم دایره است رمز یابی کنیم. معبد آزیریس در آبیدوس مصر اولین جایی است که این نشان پیدا شد.اما در ابتدا به عنوان نماد ودجت اودجت شناخته شد.مدل های دیگر این گل را میتوان در ایران,فنیقیه,هند,آشور و … یافت

بالا در آمیستار هند و پایین در ترکیه   

کلوز آپ از هند                                                                                                    

  حتی داوینچی هم درباره ی این شکل و روابط هندسی آن تحقیق کرد.او تمام اجزای تشکیل دهنده ی گل زندگی و رابطه ی آن را با عدد الهی فای در کتاب ذکر کرد.

                                                   نشان گل زندگی در دایره های مزارع

قسمت دوم این بحث را که به مطالعه علمی آن و رابطه با جهان خلقت و نمادهای باستانی است در پست آینده خواهم گذاشت.

قسمت دوم

جایی که همه چیز به هم پیوند می خورد

گل زندگی و میوه ی زندگی با شکل استثنایی خود قوانین ژئومتریک و هندسی بزرگی را در بر دارد.و این قوانین در واقع راز جهانهای موازی را به ما نشان میدهد.و دادن جواهراتی با این شکل به افراد مانند این است که شخصیت موازی به آنان داده اید.در معبد باستانی آبیدوس در مصر شما میتوانید باستانی ترین شکل این شگفتی را ببینید.عده ی زیادی از افرادی که از جواهراتی چون این استفاده می کنند از خواص عجیب آن یعنی آرامش قلبی ,احساس رضایت و اعتماد به نفس زیاد سخن می گویند.

شکل ژئو متریک.در مصاحبه با آندرو مانکمن

به اعتقاد من گل زندگی یک وسیله ی جابه جایی است.یک دروازه ی ستارگان.یک تله پورتر باستانی.شکل اصلی این گل در معبد آبیدوس پیدا شد.و این شکل کامل است زیرا با همه تطبیق دارد

 

شکل کامل گل زندگی از تطبیق این تصاویر مغابد به دست آمد.به دقت به این تصویر نگاه کنید به راستی در پس رویاهای انسانی خود چه میبینید؟یک تخیل همراه با سردرد و اشک؟نه این یک تخیل نیست.

باخیره شدن به این تصاویر مخصوصا روی سنگ علاوه بر اینها صداهای عجیبی هم به گوش شما خواهد رسید صداهای دیوانه وار و شاید خیالی اما این یک تخیل نیست یک حقیقت است.اگر این شکل را 30 درجه بچرخانید همه چیز عوض می شود حتی صداها.بله این ها صداهایی هستند که همزاد شما در جهان موازی می شنود.

 

 

و یک مسئله ی دیگر این شکل باید فضایی تصور شود همانگونه که در اژدهای چینی فو داگ مجسم شده است.حتی اگر شما از نزدیک به این گوی نگاه کنید آن را متحرک میبینید اما نیست ونمیتواند باشد.مانکمن میگوید من درباره ی فراماسونری اطلاعات دارم آنها به شخص اول خود خابیت می گویند.که اگر این گل را ده درجه بچرخانید سخنان یکی از آنها را احساس خواهید کرد.او می گوید:من فراماسون نیستم اما پدرم 40 سال فراماسون بود.زمانی که من گل کامل را کشف کردم در ادینبورگ زندگی میکردم.من به پدرم در کرک وال زنگ زدم.زمانی که من این را به پدر گفتم دیدم نمی تواند آنچه را که میگویم باور کند.گفت تنها راه اینکه بداند چه میگویم این است که باید گل را 10 درجه چرخاند.از آن روز پدرم همه چیز را درباره ی فراماسونری به من گفت.همچنین گفت در 16 سالگی شنیده است یکی از آشنایان می گفت چیزی درباره ی جهان دیگر یافته است.و به من امید داد و قبولاند که گل زندگی یک کشف است. شما میبینید که گل زندگی کامل درخت زندگی کابالا و همچنین دانه و میوه و تخم زندگی را دربر دارد.

 

 

گل زندگی همچنین شامل یک مکعب هندسی است که تمام اشکا هندسی پلاتونیک را دربر دارد.

 

من باور دارم که این شکل برگرفته از تخم زندگی است.من تقریبا تمام الفبای باستانی جهان را در این شکل پیدا کردم.

 

 

 

 

 

 

بحث فضایی این نماد را درقسمت سوم خواهیم دید دوستان وبمستر خواهش مکنم قانون کپی رایت را رعایت کنید

قسمت سوم

شکل کامل گل زندگی کاربرد دیگری هم دارد.اگر شما نقشه ی جهان را از بالا و سیاه سفید با گل زندگی مقایسه کنید.همه ی مکان های مقدس و بنا های بزرگ در این شش نقطه قرار خواهد گرفت(اگر نیاز داشتید بگویید تا طرز کار آن را بنویسم)شکل پایین بخشی از موضوع را به شما نشان میدهد.(مکه و اهرام مصر هم وحتی تخت جمشید در این نقاط هستند)

 

رقص سیاره ها

فضاهای خالی بین زمین و ناهید یکی دیگر از رازهای ژئومتریک این شکل است.

 

 شکل بالا نسبت فضاهای خالی زمین وناهید را نمایان میکند.شکل پایین توسط دست وبا کمک کامپیوتر کشیده شده است.وباز هم گل زندگی در اینجا کاربرد دارد بازهم میتوانم طرز کار آن را بگویم.شکل کامل فاصله ی چرخشی دو سیاره را مطرح میکند به گونه ای که 8 نقطه در مدار زمین قرار میگیرد

.

درخت زندگی یکی از آشنا ترین اشکال مقدس است.و این شکل توسط کابالا ها از گونه ی باستانی به نوین تبدیل شد.درخت زندگی کاملا در سفر آفرینش تورات هم شرح داده شده است.درخت زندگی نمادی ازعشقو اتحاد است و نمادی از خلقت خداوند.

مترجم و محقق دوست  عزيزم  میرمحمد ایزدپناهی     

منبع :  http://izadiar.blogfa.com

Posted on ژوئیه 3, 2010, in نماد اسرار آميز گل زندگي and tagged . Bookmark the permalink. 78 دیدگاه.

 1. خوب امتحانش مجانیه ومیتونیم سفارش ساخت یک گردنبند با همین طرحو بدیم و ببینیم ایا متجه چیزه غیر طبیعی تو خودمون میشیم یا نه

 2. دوست عزیز،
  مدتی وبلاگ شما را میخوانم. در واقع بسیاری از مطالب شما از علایق دوران نوجوانی و جوانی (و همچنین در حال حاضر) من میباشد. واقعا خسته نباشد، و اما یک مورد مهم (به نظر من البته):
  لطفا به جنبه های علمی مباحث دقت بیشتری داشته باشید. بدون شک جهان ما پر از اسراری ناشناخته است اما باید به مرز بین واقعیت ناشناخته از یک سو و خرافات و تصورات شخصی از طرف دیگر توجه ویژه ای داشت. نوشتن مطالب جذاب در ضدیت با علم یا واقعیت نشان دادن خرافات ممکن است برای گروهی جذاب باشد و آمار خوانندگان را بالا ببرد، ولی از ارزش وبلاگ شما در مجموع میکاهد. برای مثال در مصاحبه با شمن بزرگ آفریقا، هر چند در مجموع حاوی واقعیت هایی نیز بود، ولی اکثر جملات نماد عینی خرافات میباشند. یا در مطلب سلاح های سری آلمان بخشهایی را میتوان یافت که برای هر جوینده علمی خنده دار و براحتی قابل رد شدن هستند.
  موفق باشید، با احترام

  • دوست عزيز ممنون. ولي بايد بگم تمام اين موارد ترجمه وبسايت هاي خارجي هست. كه منبع اين مطالب هم ئر وبلاگ هست. راجع به همين نماد كافيه يك تحقيق كوچكي داشته باشيد.
   البته حرف شما درسته. من براي موضوع جهان موازي بحث علمي اون را هم مطرح كردم. در صمن در وبلاگ هم گفته ام كه خيلي از مواردي كه ما فكر ميكنيم مربوط به ماورالطبيعه هست ريشه در فيزيك و علم دارد. ممنون از نظرت.

 3. سلام.
  خيلي خيلي مطلب جالبي بود.
  ممنون.
  از آقاي ميرمحمد ايزدپناهي هم متشكر كه زحمت ترجمه متن رو كشيدند.
  توي ايران هم ميشه اين گردنبند رو پيدا كرد؟

 4. ودجت اودجت یعنی چشم هوروس(خدای هوروس با سر شاهین) همون شکل معروف چشمی که در اثار مصر باستان هست(چشمی که در جنگ با ست(با سر شیطان) عموی هوروس، مجروح شد و به ماه رفت) و یک تصویر معروف از تحوت هست که همین شکل سه بعدی tetrahedron که در مطلب هست، در دستش داره و روی چشم هوروس زانو زده و البته عصای حیات هم از دستش اویزونه.این متن خیلی سوالات مختلفی برای ادم به وجود میاره مثلا منظورش از دیدن این شکل و شنیدن صدای همزاد دقیقا یعنی چی؟ منظورش نگاه کردن به چه نوع از این شکل هست؟

 5. راستش رفقا اگه منو مسخره نکنید(شاید بگین یارو IQوش منفی 165)ولی من هیچی از این نفهمیدم و نمیدونم چرا ؟
  البنه خودم فکر کنم ناقص بودن این مطلب هست که باعث این امر شده که امیدوارم به نویسنده ی این مطلب بر نخوره!

 6. منبع این مطلب چیه ؟ آیا ترجمه کتاب گل حیاتFlower Of Life هست ؟

 7. این مطلب خیلی فوق العاده است من همیشه تنبلی کردم برم سراغش امیدوارم جناب ایزدپناه زودتر ادامه مطلب رو منتشر کنند

 8. با تشکر
  در بندهش نیز میتوان ردی از این موضوع د ر بیانی دیگر یافت

 9. با تشكراز رامتین جان و میرمحمد ایزدپناهی عزیز…
  این مطلب دربخش » هندسه مقدس» یا Sacred Geometry بسیار قابل توجه است …
  مطلبی مشابه این (که البته زحمت ترجمه اش رامیرمحمد عزیز کشیده است) درسایت
  http://www.crystalinks.com/sg.html قابل دسترسی است…درسایت فوق تصاویر
  بسیار زیبایی از کاربرد هندسه مقدس در خلقت کائنات ( شکل حلزونی کهکشان راه شیری ، ومشابهت فوق
  العاده آن با مقطع عرضی لاک حلزون بسیارقابل توجه است …ازهمه جالبتر چگونگی بوجود آمدن این اشکال
  توسط سری اعداد » فیبوناچی » ,…,1،3،5،8،11،یا همان » تناسب طلایی «معروف است که درتمامی هنرها کاربرد دارد…
  بسیارسپاس…

 10. سلام علیکم و رحمت خدا بر شماباد

  امام علی(ع):خوش بینی،مایه آسایش دل و سلامت دین است

  موفق باشین.
  یاعلی

 11. با سلام و آفرین دوباره به این همه زحمت شما و دوستان!

  فراکتال ها و کلا هندسه در گرافیک مخصوصا اشکالی که از تکرار پترن خاص به وجود میان از فانتزی های من از بچگی تا الان بوده و روش مطالعه هم دارم کوچولو.

  نکته ای که می خواستم اضافه کنم اینه که بعضی چیز ها به خاطر پیچیدگی میتونن بستری باشن برای چسبوندن هر چیزی بهشون.

  مثلا اینی که فرموده اند که کلیه ی حروف باستانی در این شکل دیده میشه؛ کسی که مطالعه ی مختصری داشته باشه در گرافیک و نظریه ی گراف ها میدونه که در شکل های به مراتب ساده تر از این مسیز هایی میشه پیدا کرد که در تایپوگرافی متون بشه تقریبی از نشانه های مورد نظر را در اون پیدا کرد.
  خطای دید هم که عادیه دیگه.
  حالا این که بگیم این موارد خیلی عجیبیه و نشان دهنده ی جادویی بودن و اینای این شکل؛ مبالغه است.

  نسبت طلائی یک جورایی به چشم آدم قشنگ میاد و این که افراد مختلفی در دوره های مختلف چنین شکلی را طراحی کرده اند زیاد عجیب نیست.
  اگه به کسی که اصلا این طرح را ندیده چند تا دایره بدیم و بگیم بهش که بچینشون رو هم، به احتمال زیاد نسبت طلائی را درش رعایت میکنه.

  من در بازیهام با شش ضلعی بی این که قصد داشته باشم اکثر طرح های معماری ایرانی-اسلامی را که بعضا خیلی هم پیچیده هستند را به صورت تجربی در آوردم….

  در مورد خیره شدن و شنیدن صدا…
  اثر اشکال بر مغز و القای فکر از طریق شکل چیز ثابت شده ایه.
  تست لکه مرکب رورشاک که شنیدین محتملا.
  شکنجه ی نوری هم به عنوان نوع غیر قابل ردیابی شکنجه با قطع و وصل نور با پترن خاص باعث شبیه سازی حملات صرع میشه هم که بیّن هست…

  حالا شکلی که درش نسبت طلائی رعایت شده( که با پردازش مغز و فرکانس های اون و فیزیک بینایی و .. هماهنگه) و مطمعنا با کمی تلقین اثر هم میتونه بگذاره بر مغز و باعث توهماتی بشه را تعبیر کنیم بر جهان موازی و همزاد و این بحث ها دیگه غیر منطقی به نظر میرسه.

  نقش روی سنگ را ربط دادن به اسکنر الگوی کوانتومی و
  تله پورت هم دیگه از اون حرف ها بود!

  ریاضیات در هر چیزی هست و با کمی تخیل از خط خطی های بچه ها هم میشه علائم فراماسونری در آورد.

  هر کسی علایقی داره. مثلا من برای خودم فانتزی هایی در باره ی اهرام دارم اما این که این تخیلات را بدون اثبات به عنوان حقیقت اعلام کنم منطقی نیست به نظرم.

  نوع خاص فانتزی نویسندگان اینگونه وبلاگ ها بعضا باعث مبالغه هایی میشه که به قول معروف جو گیر میشن و ما نباید هر چیزی را به صرف ترجمه بودن و یا تحقیق بودن یک آدم جایز الخطای دیگه وحی بدونیم و غیر قابل انکار.
  نوشته احساسی بودن درش موج میزنه. و همین هم قشنگه به نظم. ولی دیگه بر عهده ی ماست که از فیلتر تعقل بگذرونیم مطالب را.

  مقصود من رد یا تایید چیزی که در این جا به عنوان نتیجه اعلام شده نیست، بلکه ضعف در استنتاج را می خواستم نشون بدم.

  شور ور شوقتون را عاشقم!

  موفق باشید

  • كچل عزيز سلام.
   صحبتهاتون تفكر برانگيز و منطقيه.
   و معلومه كه اطلاعات خوبي هم داريد.
   ميشه يه سوال بپرسم؟
   ميشه لطفاً بفرمائيد تست كله مركب رورشاك چيه؟

   • سارای عزیز علیک!

    http://en.wikipedia.org/wiki/Rorschach_test
    http://1pezeshk.com/archives/2009/08/rorschach-test.html

    علاوه بر تست شخصیتی و آشنایی با نوع تفکر فرد؛
    در حین تست با هدایت درست میشه طرف را ترسوند یا اعتماد سازی کرد یا …

    بسیار عادیه که در وسط تست، طرف گریه کنه یا بپره بغل روانشناس و …

    لکه ی مرکب چیز خاصی نیست که باعث این جور کار ها بشه، بلکه ایجاد پیش ضمینه ی ذهنی در فرده که موجب میشه با کمی شیطونی نتیجه ی مورد نظر را ازش گرفت!

 12. خیلی جالب بود ممنون رامتین.

 13. salam be hameye dustan.merc ramtin jan mesle hamishe jaleb va khundani bood.omidvaram matalebe takmili ham dashte bashe.chon be nazaram naghes miad

 14. تناقضات و ضعف استدلال های بسیاری در متن وجود دارد، برای مثال:
  1- جهان های موازی هیچ ارتباطی با شخصیت های موازی ندارد. اصولا شخصیت موازی چیست؟ منظور شخصیت دوگانه است؟
  2- تنها زمینه کامل بودن شکل در دایره بودن آن است. توجه کنید شکل متقارن با شکل کامل متفاوت است.
  3- گوی اژدهای چینی تنها در مقابل اشخاصی با چشمان آستیگمات میچرخد!
  4- هیچ ارتباطی بین این شکل و فراماسونری وجود ندارد. اگر دارد لطفا مرجعی ذکر کنید. کلا اسرار امیز نشان دادن فراماسیونری و ارتباط دادن آن با مباحثی از این دست مربوط به حداقل 50 سال پیش بوده و در حال حاضر تقریبا همه چیز درباره آنها مشخص شده است.
  5- اینکه تعداد زیادی دایره و نقطه در یک شکل باشد و ما به میل خود تعدادی از آنها را به هم ارتباط دهیم تا شکل تازه ای درست شود یکی از کودکانه ترین روشها برای عجیب نشان دادن آن است.
  6- پیاده سازی شکل مورد نظر در کره زمین نیز مانند مورد 5 است.
  7- «شکل بالا نسبت فضاهای خالی زمین وناهید را نمایان میکند.» این یعنی چه؟!!!! هر کسی با تحصیلات ابتدایی میداند زمین و ناهید دو سیاره هستنند با فضایی از خلا بینشان.
  8- مدار حرکت زمین بیضوی است و نقاط آن هیچ ارتباطی با شکل مورد نظر ندارد.
  دوست من این از همان مواردی است که نشان از خرافات دارد (مگر عکس آن ثابت شود). ذکر مطلب به صرف اینکه از سایت های خارجی باشد دلیلی بر درست بودن نیست. اتفاقا سایت های خارجی موارد اسرارآمیز بسیار بیش از سایتهای ایرانی دستخوش خرافات و است.
  موفق باشید.

 15. به صورت ناخود اگاه انسانها اگاه به ابسترکت بصری هستند و رد انرا درباره انهایی که بدون اموزش قادر به ساخت و تشخیص بسیاری از علایم مرسومه گذشته و انواع ارتباطات در دوره های مختلف هستند و ازمایشهای متعددی در این باره انجام شده .به نظرم سواد بصری انسانها که وابسته به ذهنیت خود انهاست سبب گرایش به تشخیصات اینگونه و تعبیر انها با استفاده از ناخود اگاه کامل انسانها شده است .میتوانیم کمی کل گرا تر به منطق تصاویر بالا با توجه به زمینه مکانی انها بنگریم و بعد دست به خرد کردن انها بزنیم و مانند پازل تکه ها را بچینیم

 16. رامتین عزیز شما میتوانید دست به ابتکاری بزنید و ان برداشت بصری هر کس از متن بالاست که به طرحی خطی در هنر قابل تبدیل است یعنی چشم میبیند تحلیل میکند و انان که از دستها و طرحها کمک میگیرند برداشت ذهن بی دستبرد خود را ارسال کنند .یک پیشنهاد است و پاسخ با شماست.

 17. دوستان عزیزم سلام،
  وه که چه آرای متضاد وخوبی! به این می گویند » دموکراسی » درعلم یا » شبه علم»…
  ازسیاست درعلم (!) که بگذریم ،
  نکته جالب توجه دراین طرح هندسی مقدس » گل زندگی» الفبای مستتر آرامیک /آشوری در آن است…!
  الفبایی که مادربزرگ زبانها ونوشتار امروزی است …
  واقعا حیف است اگر سری به این سایت نزنید…!!
  http://www.learnAssyrian.com
  با کمی دقت متوجه می شویم الفبای آرامی عبارت است از:
  1- آلف (به شکل سرگاو=A )
  2- بیت (همان بیت یا خانه)
  3- جیمل (همان جمل یا شتريا Camel)
  4- دالت (در=Door )
  5- هه(پنجره =window)
  6- واو(قلاب = (Hook
  7- زاین(؟)
  8- هیث (؟)
  9- تت(همان سواستیکا-چلیپا)
  10- یود (ید – دست)
  11- کاف (کف دست)
  12- لامد( ؟!lion =شیر هیروگلیف- عصا)
  13- میم ( موج آب / مار)
  14- نون (ماهی =
  15- سامخ ( (support
  16- عین (چشم =eye)
  17- په –فه (فم = mouth)
  18- صاد (قلاب ماهی)
  19- قوف ( میمون =Q)
  20- رش ( رآس = سر=Head)
  21- شین ( دندان =Tooth)
  22- تاو ( علامت = Mark)

  وازآن جالبتر مثالهایی است که درمورد ریشه ی کلمات پارسی / فارسی / ترکی درزبان آرامی درمی یابیم مثل:

  BET NAAH-REN – – – – Mesopotamia. = بین النهرین ، سرزمین میان دو رود دجله وفرات
  (in Greek). «The land between the two rivers
  BI-NAA = foundation -= بنا ، ساختمان

  GEN-YAA-T’E TIL-Y’E – – – – hanging gardens.
  (GEN-TAA) = garden. = جنت ، باغ
  DAARR-WAA-ZAA D’AAISH-TAARR – – – – gate of Ishtar=دروازه ایشتار
  (ZAAH-MUT = trouble / inconvenient / annoyance=زحمت .) (CHAA-TOON = difficult / hard.)= چتین ترکی
  HAAJ-YAAT / HAA-JEE – – – – spelling= هجی کردن

  WURR-DAA – – – – rose = ورد
  BIB-LAA = flower.

  WAAHKH-SHEE- – – – savage= = وحشی

  WAA-RRAA-QAA- – – – paper= ورقه
  QAA-LAA-MAA = pen. BID-YOO-TAA = ink.

  وازهمه اینها جالبتر رمزگشایی متون آرامی / سومری کتیبه های آشوری بابل ونینوا است …
  همان کتیبه هایی که دل جوانهای علاقمند مارو تواین وبلاگ برده …کتیبه های حیرت انگیزی که زاکاریا سیتچین و اروین فینکل (کارشناس موزه بریتانیا) وبسیاری ازسومرشناسان غرب را راهی عراق کرد تا راز سربه مهراونها رو کشف کنند …همان کاری که سرهنری راولینسون دراواخر قرن 19 با روش مقایسه حروف ورمزگشایی با کتیبه های بیستون کرمانشاه کرد…
  تانباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ….قربان همگی شما که به من احساس جوانی می دهید…

  • سلام. اطلاعات شما خيلي خوب هست . از شما ميخواهم كه يك وبلاگ بزنيد . اينرا اولين بار اينجا ميگم . من هيچ موقع فكر نميكردم كه در اين زمينه ها اينقدر علاقه مند در ايران باشه. اول براي علاقه خودم براي اينكه يك بشقاب پرنده ديده بودم دنبال مطالب مربوط رفتم بعد ديدم همه مطالب پراكنده است و تصميم گرفتم همه مطالب را در اين وبلاگ بيارم كه هر كسي سر ميزنه به بقيه مطالب دسترسي داشته باشه. بعد فهميدم ناشناخته ها خيلي بيش از اونه كه من فكر ميكردم . البته بايد بگم من زبانم خوب نيست .البته كمي متوجه ميشوم ولي نه در حد ترجمه براي همين بسياري از مطالب از وبلاگهاي ديگر بود البته با ذكر منبع. ولي بعد با دوستاني آشنا شدم كه خودشان جديد ترين موارد و اخبار را ترجمه ميكردند مثل مهر عزيز و شيرين . بعد با عزيزاني مثل لژيون عزيز كه مقالات جالبي براي وبلاگ فرستادند آشنا شدم . همين طور آقاي عبادي و ايزد يار و خانم انصاري و بقيه دوستان . و ارزش كار اينها خيلي زياده چون من فقط مطالب را ميگيرم و در وبلاگ ميگذارم . البته چند تا مطلب هم از خودم بوده ولي ارزش كارم خيلي كمتر از بقيه دوستان بوده. من از همه اين عزيزان دعوت كردم كه وبلاگ يا سايت بزنند چون اينطوري بيشتر سر ميزنند . البته بعضي ها هم مثل لژيون عزيز اين كار را كردند . از شما هم ميخواهم يك وبلاگ بزنيد و اطلاعاتتون را در اختيار علاقه مندان بگذاريد . مطمئن باشيد خيليها مشتاق خواندن موارد تازه و جديد هستند . مهم جواني و پيري نيست مهم احساس داشتن جوانيست.
   من يك ايميل براتون فرستادم . اين مطلب هم اگر ميشه كمي بيشتر راجع بهش توضيح دهيد تا در وبلاگ بگذارم. ممون از نظرات آموزنده اي كه داديد.

   • سلام
    هروقت تونستی داستان یوفویی که دیدی رو با جزئیات کامل بفرست به ایمیلم….
    مرسی

   • مثل بقيه . در شب. سال 82 . ولي به زمين نزديك ميشد سرعتش هم كم و زياد ميشد يعني يكنواخت نبود .

   • سلام
    بیشتر موقعیت مکانی مدنظرم بود….. درچه مکانی ؟؟ چه شهری؟؟
    آیا اونجا که دیدی نزدیک به تأسیسات خاصی بود؟؟

    **فقط نظرهای من نیاز به تأیید داره؟؟؟

   • نه براي چي. فقط دفعه اول . الان كه مشكلي نبود. هر كسي براي بار اول نظر ميگذاره وقتي تائيد ميشه بعد خود بخود وبلاگ تائيد ميكنه.
    نزديكاي اصفهان. 50 كيلومتري شمال اصفهان . نزديك استان مركزي. نه تاسيسات خاصي نيست . نه مطمئن باشيد كه شيي جاسوسي نبود.

 18. وااااای چه باحاله این جا !!!

  می دونین که تازه وردم بنده…

  راستیتش من که کامنت گذاشتم و رد کردم چند مورد را، فکر کردم پیش خودم که الان ملت میریزن سرم که تو نمی فهمی و ذهنت بستست و نسبت به ماورا الطبیعیه کوری و از این حرف ها…

  در حالی که میبینم جمع بسیار فرهیخته ای این جا حمع شدن که اطلاعات من در این جور چیز ها پیششونن صفره و قشنگ هم تحلیل منطقی می کنن که این منطق از اطلاعاتِ صرف بسیار با ارزش تره!

  در این گونه بحث همون طور که رد کردن قاطع اشتباهه، چشم بسته قبول کردن هم آدم را به جایی نمیرسونه. با تحلیل موارد و زدن شاخ و برگ های زاید میشه تصویر کلی و نزدیک به حقیقت را در طول زمان در ذهن به وجود آورد.

  مرسی از تک تکتون

  • ممنون.بله من هم اولين نوشتم اينو گفتم كه همه نوشته ها را نبايد كاملا رد يا تائيد كرد. ولي بايد بگم قبل از اينكه من مطالب را منتشر كنم كمي هم راجع به اون موضوع تحقيق ميكنم. شما مثلا ميتوني راجع به همين موضوع يا مصاحبه با شمن سري به سايتهاي خارجي بزنيد. هزاران صفحه موجود ميباشد پس زائده فكر و خيال نيست. دقيقا حرفي كه شما ميزني ما نبايد كلا رد كنيم . منتظر كامنتهاي ديگرتون هستيم.

 19. با سلام به جناب آقای ufolove می خواستم بگم که منابع شما خیلی کمه و شما شاید روزی یکی دوتا مطلب بذارید
  من یه سایت داشتم که تازه داشت رونق می گرفت ولی امان از دست مردم …
  اولش فیلترش کردن بعدشم هکش کردن…
  من مدتی رو در حال سایت نوشتن هستم و به خاطر کاری که دارم طول می کشه به همین خاطر می خواستم مطالبم رو مدتی به وبلاگ شما بفرستم لطفا ایمیل بدین…

  خداحافظ

 20. Ba salam
  khaili site jalebi darid.vaghean tabrik migam.ye barnamei baraye tadavome in kar anjam bedid.masalan ozviat dar site,dadade email ya chizi ke beshe dar soorate masdood shodane site be har dalil beshavad baz ham mataleb ra bebi nim.masalan ye froum besazid.ba tashakor

  • بزودي براي هر كسي كه بخواهد در ماه 2 تا پست ارسال كنه يك دعوتنامه از اون يكي وبلاگ هم ميفرستم.

 21. جهت عضویت در سایت

 22. چشم ولي اگر ميشه يك مقدار در باره اين ويديوها توضيح بدهيد تا دوستان بدونند چي را دانلود ميكنند.
  واقعا من ميدونم آپلود اينها چقدر سخته .ممنون از همكاريت . به محض دريافت توضيحات در وبلاگ درج ميكنم.

 23. من یک سوال کردما ! جواب نداشت ؟ آقای ایزدیار منبع این مطلب کجاست ؟

  • فكر كنم اينها ماحصل تحقيقات ايشان بوده. البته در سايتهاي خارجي كه من ديدم مطالب بسياري راجع به اين نماد بود.

   • رامتین جان بالاخره یک منبعی برای تحقیقات داشتن دیگه ؟ همون رو میخوام بدونم . البته اگه قابل بدونن و جواب بدن .

   • ايشان كه جواب ندادند. در وبلاگشون هم پستي نزدند.فكر كنم به اينترنت دسترسي ندارند. ولي افشين اين لينك را برام فرستاد.
    http://www.world-mysteries.com/sar_sage1.htm
    دقيقا لينك همين مطلب هست.

 24. سلام دوست عزیز این همکاری اصلا هیچ چیزی نیست چون من از مطالب شما همیشه استفاده کردم بخصوص از مقالاتی که در باره غولها ی باستانی نوشتین عالی بودن. رشته تحصیلی و تحقیق من مربوط می شه به ژنتیک انسان در واقع من روی علاقه دارم یک انسان شناس بشم و همچنین قصد دارم بر روی ژنتیک های آنرمال و پارانرمال انسان تحقیقات منحصر بفردی داشته باشم. بنابراین علاقمندم همانطور که شما تجربیاتتون رو با من قسمت می کنین من هم همینکارو کنم. من 2 سال پیش با بخش آستروبیولوژی ناسا و پروفسور دیوید موریسون مکاتباتی درباره ژنهای پارانرمال انسانی داشتم.
  درمرد آپلودها هم نگران نباش من خارج از ایران زندگی میکنم و از اینترنت نامحدود با سرعت 8 مگا بایت استفاده میکنم اگر شما فایلی مد نظر دانلود دارین لینکشو به من بفرستین من براتون دانلود یا آپلود میکنم اصلا برای من مسئله ای نیست.
  اما در مورد این فیلم. این فیلم رو همینطور که گفتم از یکی از دوستانم در اشتوتگارت گرفتم. شما اگه می خواهین این فیلم را داشته باشین بایستی اونو بخرین و تو سرور های فارسی زبان گیر نمیاد. توضیحات مربوط به فیلم رو شما قبلا خودتون دادین این مطلب رو دربارش نوشتین:
  شاید درمورد منطقه ی سری 51امریکا چیزایی شنیده باشید ولی احتمالا این داستان جالب رو نشنیدید؟

  «با انتشار يك تصوير از يك موجود فضايي جنجالي عظيم درباره ي منطقه ي سري 51 به راه افتاد كه آيا واقعا در آنجا درباره ي موجودات فضايي و ufo ها تحقيق مي شود يا نه؟
  اين تصوير فريمي است متعلق به يك قطعه فيلم معروف و جنجالي به مدت ۲ دقيقه و ۵۵ ثانيه كه توسط فردي كه خود را ((ويكتور)) معرفي كرده است و به صورت مخفيانه از پايگاه فوق سري (گروم ليك )واقع در منطقه ۵۱ مكاني كه به گفته بسياري از محققين مركز آزمايش هاي سري دولت امريكا در رابطه با بشقاب هاي پرنده است خارج شده است. در اين فيلم از يك موجود فرازميني – از نژاد خاكستري ها – تحقيقاتي به عمل مي ايد.
  ویکتور اذعان كرد چنانچه هويت اصلي او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسيد. (ادعاي وي درست بود چرا كه بسياري از كساني كه اقدام به افشاي اين مسايل كرده اند توسط دولت ايالات متحده به قتل رسيده اند.)او به بسياري از شبكه هاي خبري مراجعه كرد تا فيلم را براي عموم پخش كنند. ابتدا به شبكه خبري فاكس Fox TV مراجعه نمود. اما آن شبكه به علت مشكلاتي كه قبلا به خاطر پخش فيلم مستند كالبد شكافي موجود فرازميني برايش به وجود آمده بود از قبول آن فيلم سر باز زد. آن مشكلات بخاطر آن بود كه پس از پخش فيلم ،جنجالي ميان موافقان و مخالفان آن فيلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبكه فاكس در نظر مخالفان صحت فيلم خدشه دار شود. و كمپاني فاكس نمي خواست بار ديگر متهم به دروغ پراكني شود. ضمن آن كه پخش چنين اخباري براي شبكه هاي معروف امريكا خشم دولت آن كشور را برايشان به ارمغان مي آورد.سر انجام شبكه اي مستقل در لوس آنجلس به نام Rocket Home Pictures قبول كرد كه در حضور يك كارشناس بشقاب هاي پرنده – ديويد مورتون – آن را براي عموم پخش كند . پس از پخش فيلم مورتون فيلم را براي بينندگان اينگونه تحليل مي كند:
  فيلم صامت در محيطي نيمه تاريك فيلم برداري شده است. نيم رخ دو مرد نمايان است كه يكي از آنها يونيفرمي نظامي با يك درجه ستاره روي اپل شانه اش به تن دارد. و يك نفر ديگر كه صورت خود را پوشانده و دست وي در تصوير مشخص است و به نظر مي رسد كه يك پزشك است. آنها در محلي نشسته اند كه سيم ها ميكروفون ها و وسايل پزشكي در آن اتاق به چشم مي خورد. نورهاي ضعيفي نيز روي يك دستگاه چشمك مي زند كه به نظر مي رسد ضربان يك قلب ضعيف را نشان مي دهند. كل صحنه از پشت يك ديوار شيشه اي فيلم برداري شده است. طرف ديگر ميز موجود كوچك قهوه اي رنگي با سر بزرگ و چشمان سياه وجود دارد كه چهره او براي هزاران نفر از ربوده شدگان آشناست. يك فرازميني! وي سپس با بيان چند نشانه در حركات آن موجود احتمال بيمار بودن آن را مطرح مي سازد. آن گونه كه از چهره ي وي پيداست دچار نوعي ناراحتي نيز مي باشد.
  وي ادامه مي دهد : پوستش صورتي مايل به قهوه ايست اما قسمت سر آن موجود بنفش رنگ است و اثراتي از كوبيدگي روی آن ديده مي شود به طوري كه احتمالا از نوعي ناراحتي در قسمت جمجمه رنج مي برد. فيلم ادامه پيدا مي كند و در ادامه شاهد نوعي تشنج شديد در آن موجود مي شويم. در لحظه اي از فيلم دهان آن موجود به خاطر اعمال پزشكان باز شده و مقداري از محتواي آب دهانش به بيرون مي ريزد. در اين لحظه دستگاه نمايش ضربان قلب آن موجود ناگهان به طرز عجيبي يك نوسان شديد را نشان ميدهد. در اين لحظه مردي كه لباس نظامي به تن دارد علامتي مي دهد و دو پزشك ديگر بلافاصله به كمك مي آيند. اين قطعه فيلم ناگهان در قسمتي كه پزشكان مشغول مداواي آن موجود هستند به پايان مي رسد

  واقعي يا دروغي؟
  صحت اين فيلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسياري آن را حقيقي مي دانند و بسياري نيز جعلي. ديويد مورتون پس از ديدن فيلم متقاعد شد كه فيلم حقيقي است به خاطر تطابق و همخواني فيلم با اظهارات ربوده شدگان.
  آن موجود شباهت بسياري به موجوداتي دارد كه ربوده شدگان تحت هپينوتيزم شكل و شمايلشان را باز گو كرده اند. اين نوع معروف از فرازميني ها كه براي تمامي يوفولوژيست ها آشناست به خاكستري ها (grey) معروفند . نشانه بعدي كه صحت فيلم را تقويت مي كند اطلاعاتي است كه پايين فيلم به نمايش در مي آيند .
  DNI/27 و سمت راست آن اعدادي كه به نظر مي رسد براي نشان دادن ساعت و دقيقه و ثانيه به كار مي روند DNI ممكن است به كلمه (اداره اطلاعات نيروي دريايي- Department of Naval Intelligence) دلالت كند . بخشي كه در منطقه ۵۱ مشغول به كار است و بسياري از مردم از فعاليت هاي آن و حتي وجود آن بي اطلاع اند . ضمن اين كه جورج ناپ خبرنگار تلويزيون هم زماني كه جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمنداني بود كه مستقيما روي پروژه يوفو ها كار مي كردو سپس تمامي اطلاعات خود را منتشر كرد و باعث جنجال بزرگي شد.) براي روشن شدن ادعاهاي باب لازار چك هايي را كه به او طي مدت زمان كار كردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طي يك برنامه تلويزيوني نشان داد كه روي تمام آنها مهر DNI خورده بود. اين مساله نيز صحت وجود چنين بخشي را در منطقه ۵۱ افزايش مي دهد.
  حالا مي رسيم به ويكتور. كسي كه به هيچ عنوان از ترس كشته شدن هويت خود را فاش نكرد. سوالي كه مطرح مي شود اين است كه وي چگونه توانست اين فيلم را با وجود كنترل شديد از آن محل خارج كند؟ تهيه كننده برنامه اي كه فيلم را براي عموم پخش كرد مي داند كه ويكتور چگونه فيلم را از پايگاه خارج كرد. ويكتور به وي گفته بود كه او برنامه ريزي دقيقي انجام داد تا در لحظه اي كه كسي نظارتي بر رويش ندارد فيلم ها را از روي نوار به سي دي و دي وي دي كپي كند. ضمنا وي عمدا صداي فيلم را حذف كرده تا مبادا هويت و امنيت خود و كساني كه در فيلم نمايش داده مي شوند به خطر افتد.
  وي ضمنا به تهيه كننده برنامه گفته بود كه مردي كه در اكثر صحنه هاي اين فيلم كنار آن موجود ايستاده و دستش را به سمت سر خود مي برد تله پات نيروي نظامي بوده كه با حضور خود در آنجا برقراي ارتباط تله پاتيكي براي كمك به آن موجود را به عهده داشته است!(اين نكته كه موجودات فرازميني با تله پاتي ارتباط برقرار مي كندد امري حتمي و پذيرفته شده است.)
  چون در فيلم ضعف و بيماري آن موجود كاملا آشكار بود براي همين تهيه كننده برنامه از ويكتور راجع به اين كه آيا آن موجود پس از آن واقعه مرده يا خير سوال كرد. ويكتور جواب داد مطمئن نيستم. همين قدر مي دانم كه ديگر از آن موجود براي تحقيقات علمي و مصاحبه استفاده نكردند!
  و در پايان طبق اظهارات ويكتور صداهاي اين فيلم كه وي بنا به دلايلي آنها را حذف كرده علاوه بر امنيت خود و ديگر افراد مشاهده شده در فيلم اين است كه طي انجام اعمالي بر روي آن موجود سعي مي شود اطلاعات تكنولوژيكي و فني نيز از آن به دست ايد. كه خود ويكتور يا آنها را نمي دانسته يا نمي خواسته بگويد. ضمنا اين مساله كه آيا آن فرازميني به ميل خود آنجا بوده يا از سانحه ي سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نيز نا معلوم است»
  موفق باشین

 25. جالبه
  ولی به نظر من نباید دنبال ای جور چیز ها رفت چون کابالا جادوی قوم یهوده .
  در ضمن توصیه می کنم قسمت 27 و28 مستند ظهور رو حتما ببنید.

 26. مرسی رامتین . بنظر میاد که دقیقا ترجمه همون مطلبه . ضمن تشکر از ایزدیار چرا ایشون نمیگه که این مطلب ترجمه این مقاله است ؟ ذکر منبع به اعتبار مطلب اضافه میکنه .

 27. that
  was really wounderfull

 28. سلام
  مدتي مطالب رو ميخونم وكاملا در شگفتم
  مستندهايي راجع به ثمود و عاد هم بگذاريد
  راجع به شهر سدوم كه 1999 اتفاقي پيدا شده مطلب و مستند
  بگذاريد.مرسي

 29. درود
  با تشکر از کچل عزیز و آقا بابک و همهی دوستان گرامی

  آقا بابک لینک های راپیدشیر کار نمیکنه، مردیم از خماری…

 30. در ابتدا با سلام خدمت ufolove از زحمتی که کشیدی صمیمانه تشکر میکنم اما عرض شود در یک صفحه دو بعدی بینهایت خط میتوان عبور داد و یک خط نیز از بینهایت نقطه تشکیل شده است لذا هر کس به فراخور حال و حس خود میتواند این تسلسل رسم دایره را ادامه دهد تا صفحه کاملا سیاه شود(در بینهایت). لذا آن است یک نفر که حال و حس فراماسونی دارد آنطور میبیند و شما که علاقه به علوم غریبه دارید، خط باستانی را دیدید.

 31. این گل زندگی چقدر شبیه مورولا هست. شاید اصلا تصویری از مورولا باشه؟!

 32. کچل جان، سخن از زبان ما می گویی…

 33. درود بر شما مطالب جالبی بود لطفا منابع بیشتری معرفی کنید.

 34. با سلام
  من چند روزی میشه با وبلاگ شما آشنا شدم و تو همین چند روز بیشتر مطالب رو خوندم !
  و باید در مورد بعضی ها که فکر میکنند همه چی منطق باید داشته باشه بگم میتونن سری کتاب های دن براون رو بخونن !
  خالق اثر زیبای داوینچی کد ( سعی کنید نشر زهره کتاب رو پیدا کنید ) چون پا.رقی های با منبع زیاد داره که توضیح جامعی راجب موضوعات این چنینی با منطق میده ! مخصوصآ کتاب جدیدش سمبل گمشده که وجود خیلی از موضوعات و به وسیله علم ثابت میکنه به عنوان نظریه در قالب داستان !
  بسیار از وبلاگ خوب و زیبات ممنونم ! مخصوصآ اینکه همه چی رو با منبع و کپب رایت مینویسی ‍!

 35. با عرض سلام و تشکر فراوان از بابت تلاشی که میکنید.
  تعدادی از نظرات رو خوندم و خواستم به اطلاع دوستان برسونم که نیازی به خرید گردنبند از خارج نیست میتونین همینجا طرحشو به یک جواهر ساز بدین تا براتون بسازه.
  البته این نکته کاملا پیش پا افتاده هست و فقط جهت یادآوری ذکر کردم.
  موفق باشید.

 36. سلام. من تازه با این سایت آشنا شدم.سایت خیلی خوبیه. مطالب فوق العاده ای داره.از رامتین عزیز یه خواهش دارم.متن اصلی این مطلب رو اگه میتونه برام بفرسته

 37. kheili jalebe….ghablanam gozashte budish age eshtebah nakonam…vali bazam mozue jalebie…kheili jaleb tafsir shode va hame chizam tush kholase mishe….

 38. آیا شماها فراماسون هستید؟

 39. خیلی جالبه.که امروز روی میز داشتم کتاب زیستمو می خوندم و و هیچ اطلاعاتی در باره ی گل زندگی نداشتم.من دوم دبیرستانم و از بچگی بیش فعال بودم و وقتی پیش روانپزشک رفتم به من گفت که ذهن کنجکاوی دارم و منم از بچگی عاشق آزمایش و ماوراطبیعه بودم و از حدود 2 سال پیش شروع به تحقیق درباره ی فراماسون ها کردم و همیشه دوست داشتم که از راز های هندسی سر در بیارم.امروز کنار میز نشسته بودم و به خاطر بیش فعال بودنم نمی تونم درس بخونمو سرمو به پرگار گرم کردم و داشتم هی دایره می کشیدم و می خواستم بدونم نماد گونیا و پرگار برای چیه و خلاصه به طور ناگهانی گل زندگیو کشیدم و متوجه شدم که می شه تو اون ستاره ی داوودو رسم کرد و وقتی بیشتر توجه کردم دیدم که هفت تا دایرست و کنجکاو شدمو تو اینترنت درباره ی شش ضلعی و ستاره ی شش پر سرچ کردم و حالا سر از اینجا در آوردم و مطالب زیبای شما رو دیدم و از بچگی معتقد بودم که نباید از چیز های ساده بی اهمیت گذشت و همه ی اتفاقات پیرامونم یک جور پازل برای کشف حقایق و با دیدن این که گل زندگی همون شکلیه که من کشیدم الان به اون تفکرم ایمان دارم.
  ممنون از مطالب خوب و مفیدتون

 40. سلام واقعا مطلب مفیدی بود. در سایت روح علم بطور کامل این موضوع شرح داده شده . این یک نماد فراماسونی هست که بزرگترین و مشهورترین و کاربردی ترین نمادشون محسوب میشه. هرجا این نماد باشه قدرت شیظانی هم اونجا خواهد بود

 41. از نظر من این یه پل و نقشه هست که خطوط انرژی زمین رو مشخص می کنه
  همون خطوطی که در گزشته برای جا بجای توسط قالیچه پرنده یا اجسامی مثل اون استفاده می شده
  و با استفاده از این نقشه در گزشته فرد مسیر مورد نظرشو به مکان مشخصی که می خواسته بره پیدا می کرده
  همینطور معمولاً مزارع و باغها رو در این خطوط می ساختند تا با نیروی مغناطیسی که از زمین دریافت می کنند
  بیشترین محصول حاصله رو بتونند از زمین در یاف کنند
  در اصل این نقشه خطوط مقناطیسی زمین هستند با انرژی ها بی پایانش

 42. لطفا دلیل نمایش ندادن و حذفه نوشته ای که دیشب فرستادن و چشم براهه برسی بو بفرمایید!که مشکل رو حذف کنم و دوباره بنویسم و ارایه کنم!! منتظرم ممنون.

 43. این که شما میگی برای من یک اتهامه به متعصب بودن هست!!و اصلا زیر بار نمیرم!! و اگر این اتهام متوجه من باشه شما هم پس دارید با قضاوت «اونهم» به اتکا به درک واستدلاله خودتون از قدرته حذف عقاید سوءاستفاده میکنید دوست من!!و هرجا که با استدلال و درکه شما نخونه به راحتی میگید :: «درجه عقایده یک عرفانه خاص»» ؟؟ میشه بفرمایید کدوم عرفان خاص؟؟ درسته که چند عقیده و عرفان رو تجربه کردم و از هرکدوم توشه و نتیجه ای که به درکم رسید و به نظرم حقیقی بوده خلاصه کردم و اوردم!! …به نظرم بهتره نظر من رو همونطور که بود به رای عموم بزارید!! چون اسمی از هیچ عرفانه خاصی برده نشده و دلیله شما محکمه پسن و یا حتی منطقی هم نیست!!! اینکه من از ابر آگاهی و شعور استفاده کردم! چون واژه بهتری براش نداشتم!!

  این کار درست نیست تقاضا دارم مطلبه من و اعتبار سایت رو با این کار زیر سوال نبرید!!

  به همین راحتی نظر ها رو پاک نکنید! «لطفا» حد اقل اجازه بدید یک نفره دیگه هم اعتراض کنه جز خودتون «به تنهایی»…

  به هر حال مطلب رو اصلاح و واژه های که شما دوست ندارید حذف میکنم و دوباره در اینده میزارم!!….

  ممنون از توجه.

 44. حقیقت اینه که عرفانی که شما میگی تا حدی اطلاعاته مفیدی داره و حقیقتا به عنوان یک پله در راهه کمال نافع هست!!ولی این

  دریافت ها دیگه به اون مربوط نیست! و من نه رد و نه تکذیبش میکنم!!ولی مثل بقیه عرفان ها و عقایدی که تجربه کردم کمکم

  کرد تا به هدفم نزدیکتر بشم! در کل همه این عرفان ها و تجربه ها و نوشته ها و اطلاعاته ضد و نقیض برای ادم مفید میتونه

  باشه!! ولی وقتی که چشمه جانت باز شد …دیگه زیاد فرقی نمیکنه و این نوشته های سایت یا عرفان ها فقط برات نقش کتابچه

  کمکی برای درکه بهتر چیزی میشه «که خودت داری میبینی»!!ایکاش میشد همش رو توضیح داد….اینقدر سنگین و فررار هست

  که نمیشه با کلمات گفت….و من اونشب تمامه سعیم رو کردم تا یک دانشی که فرا حسی و فرا روانی بهم منتقل شده بود برای همه

  توضیح بدم!…ولی به خاطر دوتا واژه…….نمیدونم واقعا به جای واژه های ابر اگاهی و شعور و….چه چیزی استفاده کنم …شما

  راهنما بشو برام!!…..به هر حال دوباره سعی میکنم!…در هر سطحی از افرینش (هفت آسمان) وجود داشتن معنی متفاوت ولی

  بعضا مشابه داره!!…خداونده یکتا هفت آسمانه وجود رو از بالا به پایین(نه به معنیه جهته بالا) خلق کرده…و در سر سلسله این

  جهان ها یک سطح زیستی هست که در خودش موجوداته متعالی رو پرورش میده و اون بالاترین سطحه وخوده!!و این

  موجودات بالامقام (بنیانگزاران) هستند که به دستور خداوند دست به خلقته سطحه بعدی زدند که در اون سطح (دنیا…یا آسمان)

  از جنس همان سطح موجوداتی را افریدند….پس از ان موجوداته همان سطح که به لحاظ قدرت (به معنی همه چیز) از

  بنیانگزاران پایینتر بودند خود به دستور خداوند…که در سرشتشان بوده و هست دست به خلقت سطحه پایینتری از وجود زدندو

  بدین صورت رتبه های مختلفی از موجودات که ما به صورته عام فرشتگان عرش و ملایکه جورواجور میشناسیم افریده شدند و

  همزمان جهان از بنیادی ترین شکله وجود به صورات موازی با غیره فیزیکی ها رشد و گسترده شد وبه سمته چگال شدن پیش

  رفت تا عوالمه نزدیک به ما(نزدیک از لحاظ وجودی نه بعده زمان یا مکان) عالمی از جنسه ..»نمیشه اسمشو بگم»…که

  موجوداتی از جنس و سرشته خودش رو هم داشت و اونها هم با کمک و راهنماییه بالادستی ها و کد های خودشون…پس از

  هزاران سال عبادت(یعنی تکامل و اماده شدن برای افرینش) دست به خلقت عالمی زدن که جنس از چیزی هست که ما به عنوانه

  ارتعاش میشناسیم!! و این مرزه بینه دنیای مادی و غیره مادی هست! یعنی جایی مثل ساحل و یا بین الطلوعین بینه ماده و غیره

  مادی(البته بقیه دنیاهاو سطوح هم دارن این مرزو!! …و موجوداته خودش رو هم داره!!(ینی هم موجوداته هوشمند مثل انسان ها

  در دنیای ما ولی باه شکله متفاوت و هم موجوداته کم فهم مثله حیواناته دنیای ما یا نباتاته ما که زیاد با شعور و درک نیستند )

  موجوداته این دنیا هم مثل بالاتر ها با سرشته بالادستی ها گره خودن و اونها روشون تسلط دارن کمو بیش!! و همه در هارمونی

  هستند و ارکانه جهان هارو تشکیل میدن…و این دنیا از جنسی بود که ما اسمی براش هنوز نداریم! (میشه گفت چیزی بالاتر از

  انرژی….و در بعضی جهاه بهش شعور هم گفته میشه که یک واژه مریضه و حق رو ادا نمیکنه!! و وروده شعور از جنسه

  بالاتر از تار(ارتعاش) به سطح پایینتر موجوداتی رو افرید که همه اجزای اون از شعور پر شده…و کیهان از این لحظه خلق شد

  و عالمه مادی موجود شد و همینطور از سطحی به سطح پایینتر چگال شد و متراکم و این سطوح همه موجوداته خودشون رو

  دارن و بعضا بیماری های خودشون و انواع باهوش و بی شعور . بعد از شکل گیریه کیهان و افرینشش سطحه بعدی انرژی

  بود…ولی در بین الطلوعین یا مرزه انرژی و شعور موجودی خلق شد که ما از همه بیشتر با اونها سروکار داریم و هرچی

  سطوح پایینتر میومدن البته تناقضات و دوقطبی بودن داشت رنگو بو میگرفت بینه موجوداته سطوح و این بدلیله طبیعته

  (دنیاهاست) و خداوند با دستانش (یعنی بوسیله افریدگانش) «جان» رو خلق کرد در سطحی بالاتر از انرژِی و پایینتر از ارتعاش!!

  …(استعارش در قران اینه: از شعله سرکشه اتش»جاییکه بیشترین حرارت رو داره ولی اتش نیست و قبل از دود») و اجنه در

  سطح خودشون رشد و نمو کردن در دنیایی مانند کهکشانه ما بی انتها نو نه فقت روی زمین!!بعضی عبادتکردن خداوند یکتا و

  خالقه همه چیز رو و بنابر این در راه تکامله درست گام برداشتند…و بعضی دست به تمرد زدند و عقب موندند و از لحاظ

  وجودی در پایینترین سطوحه سطحه خودشون سقوط کردن!! و تبدیل به موجوداتی مثل نسناس» شدن که و بقیه بالارفتن رو ادامه

  دادناز اون بین یکی از اونها از نوعه نسناس شده بود و سرکرده یک جنگه خونین برروی زمین(زمین در سطح بالاتر که اسمش

  هم فرق داره) بود با نژادهای دیگه از سطحه خودشون و بعد از به اتش کشیدنه زمین در سطح خودشون حتی نژاده خودشونم

  نابود کردن!!!(مثل ما که داریم قدم در همین راه نامبارک میزاریم) و بعد خداونده یکتا دستور داد تا هزاران فرشته با شمشیر های

  آخته به زمین اومدند و او رو»(زنده») به اسمان بردند!!او در انجا با دیدنه عوالم….(رسما نوعی عروج بود دیگه) به اشتباه و

  حماقته موجوداته سطوح پایین پی برد….و این درکه بالا بدلیل عروج حاصل شده بود چون هرچی بالامیرفت در ابعاده وجود

  تناقض در درونش کم میشد و اثره دوقطبی بودن کمتر میشد!!پس درخواسته پناهندگی به بنیانگزاران کرد و اونها هم به خاطره

  سرشته پاک و عدم شناخت از غرور تکبر یا گناه قبول کردند!!ولی متعلق به اون سطح نبود و فقط جو گیر شده بود!!و سرشتش

  پست بود و بدونه تکامل و تذکیه بالا اومده بود!!ما اون دورانش رو با اسامی مثله:ازازعیل…عزازیل…استاد بالامقام…نور

  خداوند…و غیره میشناسیم و دلیله پیشرفتش و استاد شدنش تجربیاتی بود که بقیه نداشتن…سختی هایی که کشیده بود . ..و جنگ

  ها و مرگ و میر ها که اصلا در کارگزاران معنی نمیداد! این چیزها و برای تجربه اش تشنه یادگیری بودن…چرا که درک

  کردند که از پست ترین سطوح و از بینه دو قطبی بودن…عجیبترین چیز اتفاق میافته…و اون چیزیه که نمیشه مستقیم بگم ولی

  میگم!!….»رستگاری و تکامل از نوع خالص ترینش و اون هم از پپپپست ترین سطوح…خلاصه اوهر بار و به مرور توجه

  بیشتری جلب میکرد تا کار بجایی رسید که طبق گفته برمنبری از نور به برترین ها درس و تجربه میداد و همه دانستند در

  سطوحه پایین چه میگذره!!تا اینکه طبق سنت الهی نوبت به آفرینشه سطح بعدی رسید!!!…و ….بقیش رو اگر تا اینجا علاقه

  مندی وجود داشت میگم…!!

  لازم به ذکره که مجبور بودم به خاطر محدودیت ها در استفاده از واژه ها و مفاهیم از اسامی و استعاره ها و مسایله مذهبی استفاده کنم!! و اصلا و لزوما این دریافت ها متعلق به مذهب یا عقایده انسانی و یا انگیزه های لزوما انسانی نیست!..در ضمن اگر احیانا تناقضی در مطلب دیده بشه از من به اینور به وجود اومده و بابتش عذر خواهی مکنم!! و این مطلب ربطی به دین و مذهبم و عقایدم لزوما نداره وفقط حاصله ذهنم هست و شما باید برداشته خودتون رو آزادانه ازش بکنید!!
  ممنون.

 45. عالی بود ….به دل میشینه ….

 46. سلام تصاویر لوود نمیشن و لطفا درباره نحوه کار با گل حیات توضیح دهید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: