مصاحبه با كردو موتوا شمن بزرگ (قسمت دوم)


قسمت دوم مصاحبه با كردو موتوا شمن بزرگ

و کار دیگری که چیتااولی انسان ها را وادار به انجام آن کرد، کندن معادن در دل زمین بود. چیتااولی زنان را مجبور کرد تا سنگ  های معدن و فلزات خاصی را پیدا کنند. زنان مس را کشف کردنند، طلا را کشف کردند و نقره را کشف کردند. در نهایت آنها توسط چیتااولی هدایت شدند تا فلزات را با هم مخلوط کنند و فلزات جدیدی را به وجود بیاورند که نا آن زمان وجود نداشت ، فلزاتی از قبیل برنز و برنج و انواع دیگر فلزات. بعد از آن چیتااولی برای اولین بار از آغاز آفرینش،  پوشش باران ساز مقدس را به کنار برد،  انسان به بالا نگاه کرد و ستاره ها را دید، و چیتااولی به انسان ها گفت که آنها در باور خود به اینکه خداوند در زیر زمین مأوا گزیده اشتباه میکنند. » از حالا به بعد، » چیتااولی به مردمان زمین گفت، » انسان ها در روی زمین باید اعتقاد پیدا کنند که خدا در آسمان هاست و آنها باید در زمین کاری را بکنند که خدایی را که در آسمان هاست خشنود سازد.» همینطور که میبینید، در ابتدا، انسان ها اعتقاد داشتند  که خدا در زیر زمین بود، که او یک مادر بزرگ و فوق العاده بود که در زیر زمین حضور داشت چونکه آنها میدیدند تمام گیاهان از زیر زمین رویش میکنند، سبزه ها از زیر زمین میرویند و درختان از زیر زمین رشد میکنند، در نتیجه، مردم اعتقاد پیدا کرده بودند، که انسان های مرده به زیر زمین میروند. اما زمانیکه چیتااولی چشمان مردم را به سمت آسمان چرخاند، از آن زمان، مردم شروع به پذیرفتن این کردند که ، خدا در آسمان هاست و کسانی که در روی زمین میمیرند به زیر زمین نمیروند، بلکه به آسمان میروند. و تا همین امروز آقا، شما به عنوان محقق به هر کجای افریقا بروید، شما این دو ایدۀ حیرت انگیز را پیدا میکنید که با یکدیگر در تضاد هستند. بسیاری از قبایل افریقای جنوبی  به چیزی اعتقاد دارند که میدزیمو(Midzimu) یا بادیمو (Badimu) نامیده شده.

https://i0.wp.com/img.youtube.com/vi/27WZs-B9y3Q/0.jpg

میدزیمو یا بادیمو به معنای » کسانی که در آسمان هستند » (them who are in the sky) هست. اما در سرزمین زولو، میان مردمان من، شما اختلاف عقیده جالبی رو که نسل به نسل منتقل شده پیدا میکنید. عده ای اعتقاد دارند که افراد مرده آباپانسی (Abapansi) هستند، به معنای » کسانی که در زیر هستند، کسانی که زیر زمین هستند » (the ones who are below, who are under the earth) . در عین حال ایدۀ دیگری هست که از کلمۀ آباپزولو (Abapezulu) استفاده میکنه . کلمه آباپزولو یعنی » افرادی که بالا هستند » (those who are above) ، و کلمه آباپانسی، که کهن ترین لغتی ست که برای ارواح مردگان به کار میرود، یعنی افرادی که زیر زمین هستند. درنتیجه آقا، شما تا به همین امروز در میان صدها قبایل افریقایی این اختلاف عقیده رو پیدا میکنید که عده ای اعتقاد دارند که مردگان به آسمان میروند، و عده ای اعتقاد دارند مردگان به زیر زمین میروند. این عقیده که مردگان به زیر زمین میروند به زمانی برمیگردد که مردم ما اعتقاد داشتند که خداوند مؤنث است، مادر کائنات. و این با عقیده آباپزولو که خداوند مذکر ست و در آسمان ها  حضور دارد، در تضاد است. و در ادامه آقا، چیز دیگری که چیتااولی به مردم ما گفت، این بود که انسان ها اینجا بر روی زمین هستند تا آن را تغییر دهند و آن را برای فرود آمدن خدا و فرمانروایی در آن، آماده کنند. و کسانی که این کار را برای Serpent God ، چیتااولی، انجام دهند قدرت و ثروت عظیمی به آنها تعلق خواهد گرفت. آقا، من بعد از سال ها مطالعه، سال ها آشنایی با اسرار شمنیسم افریقا و دانش و خرد این سرزمین، خودم رو متعجب و درمانده پیدا کردم که چرا ما انسان ها در حال نابود کردن زمینی که روی آن زندگی میکنیم هستیم. ما داریم کاری را انجام میدهیم که تنها توسط یکی از گونه های حیوانات انجام میشود، فیل های افریقایی، آنها تمام درختان محل اقامت خود را نابود میکنند. ما انسان ها دقیقاً داریم همین کار را انجام میدهیم. شما به هر کجای افریقا بروید که قبلاً در آنجا تمدن های عظیمی وجود داشته، خشکی پیدا میکنید. برای مثال  صحرای کالاهاری در جنوب افریقا، من در زیر شن های این صحرا ویرانه های شهرهای قدیمی را پیدا کردم، به این معنا که انسان ها این قطعه از زمین را که زمانی سبز و بارور بود به صحرای بی آب و علف تبدیل کردند. همچنین زمانی که من همراه با محققین و گشت گروهی در صحرای بزرگ (Sahara) بودم، شواهد و بقایای حیرت انگیزی از سکونت انسان ها در مکان هایی که اکنون به جز صخره های خشمگین و شن های نجواگر چیزی نیست پیدا کردم. با کلماتی دیگر صحرای بزرگ زمانی یک سرزمین بارور بوده که به دست انسان ها به یک صحرا تبدیل شده. چرا؟ من باید از خودم بپرسم، بارها و بارها، چرا انسان ها با خوف از نا امنی، حرص و آز و شهوت قدرت به پیش میروند و زمین را به یک صحرای بی آب و علف تبدیل میکنند که هیچ کس قادر به زندگی در اون نیست؟ چرا؟ گرچه ما از عواقب وحشتناکی که در پی خواهد داشت آگاهیم، ولی چرا داریم جنگل های انبوه افریقا را از بین میبریم؟ چرا ما بر روی زمین دستوراتی را انجام میدهیم که چیتااولی برای ما برنامه ریزی کرده بود؟ اگر چه ذهن من از قبول این موضوع ممانعت میکنه، جواب مثبت و وحشتناکه، بله، بله، بله.


 در میان بسیاری از مردم دانا و آگاه که افتخار دوستی شون رو داشتم، مرد بسیار دانایی هست که در اسرائیل زندگی میکند، دکتر سیتچین. [ یادداشت نویسنده : این ارجاع مربوط به دکتر زکریا سیتچین (Zecharia Sitchin)، مؤلف کتاب های مهیج بسیاری در زمینه برخورد نژادهای غیر زمینی با مردم زمین در زمان های بسیار دور است.] بر طبق کتاب های کهنی که توسط مردم سومر نوشته شده، بر روی سفالینه ها، خدایانی از آسمان آمدند و انسان را مجبور به انجام کارهایی برای خود کردند، مجبور به حفاری معادن طلا. این داستان با روایت های مردم افریقا تصدیق شده، که خدایان از آسمان آمدند و مارا به اسیران خودشان تبدیل کردند، و به نحوی این کار را انجام دادند که ما هرگز متوجه نمیشویم که اسیران آنها هستیم. چیز دیگری که مردم ما میگویند این است که چیتااولی مانند لاشخورها به ما نهیب میزنند. آن ها بعضی از ما را بزرگ میکنند، با خشم و تکبر و جاه طلبی زیادی پر میکنند، و از این انسان ها سربازان بزرگی را میسازند که جنگ های وحشتناک را به راه می اندازند. اما در انتها، چیتااولی به این سرباران و پادشاهان جنگ اجازه نمیدهند تا مرگ راحتی داشته باشند. سردار جنگجویان وظیفه دارد تا هر چه بیشتر مردم خودش و دشمنانش رو بکشد ،و بعد، در انتها، به طرز وحشتناکی میمیرد، با خونش که توسط دیگران ریخته شده. و من دیده ام که این جریان بارها و بارها در تاریخ مردم من اتفاق افتاده. پادشاه بزرگ ما شاکا زولو، که در بیش از 200 جنگ در طول 30 سال حکومت خود جنگیده، در کشتار وحشتناکی مرد. او مانند یک مرد دلشکسته مرد، به خاطر مرگ مادرش قدرت پیروزی در هیچ نبردی را نداشت. و قبل از شاکا زولو پادشاه قدرتمند دیگری وجود داشت که شاکا را تربیت کرد تا تبدیل به پادشاه بزرگی که خودش بود شود. اسم این پادشاه دینگیسوایو (Dingiswayo) بود. دینگیسوایو جنگ های بزرگی انجام داد تا مردم زولو را با هم متحد کند. او مردم سفیدپوست دماغه را دیده بود و فکر میکرد با متحد کردن مردمش به یک ملت بزرگ ، تهدیدی را که از طرف سفیدپوستان برای مردمش وجود داشت برطرف میکند. اما چیزی که اتفاق افتاد این بود که، بعد از پیروزی در جنگ های بسیاری برای متحد کردن قبایل مختلف، پادشاه دینگیسوایو ناگهان به یک مرض چشمی مبتلا شد که سرانجام او را کور کرد. و او این حقیقت را که کور شده بود پنهان کرد. اما این حقیقت وحشتناک توسط یک زن برملا شد، ملکه قبیله دیگری به نام انتومبازی (Ntombazi). انتومبازی یک تبر جنگی برداشت و سر دینگیسوایو را با یک ضربه برید، بعد از اینکه او را به محل اقامت خود برده و به او غذا و شراب داده بود.

همچنین جریان مشابهی در مورد یک جنگجوی سفیدپوست وجود دارد: ناپلئون (Napoleon) ، در اروپا، کسی که در جزیره اش در اقیانوس اطلس مرگ اسرارآمیزی داشت؛ همچنین هیتلر در اروپا، که با قرار دادن اسلحه در دهان خود و خودکشی مرگ وحشتناکی داشت؛ آتیلا پادشاه هان (Attila the Hun)  [ یادداشت مترجم: Attila the Hun پادشاه قرن پنجم امپراطوری هان کسی که بخش های وسیعی از اروپای میانه و شرقی را فتح کرد] کسی که توسط یک زن به قتل رسید، و خیلی سرداران دیگر که بعد از اینکه تا حد ممکن مصیبت و کشتار به راه انداختند به مرگ سختی دچار شدند. پادشاه شاکا توسط نابرادریش به قتل رسید، کسی که  همان شیوه ای را برای قتلش به کار برد که توسط آن مردم را هر چه بیشتر به قتل رسانیده بود. همینطور ژولیوس سزار (Julius Caesar) هم بعد از فتوحات زیادی که انجام داد به سرنوشت مشابهی با شاکا زولو دچار شد. همیشه قهرمان جنگنده به مرگی دچار میشود که در واقع نبایستی این طور می مرد.  پادشاه آرتور (King Arthur)، در انگلستان، توسط پسرش موردرد (Mordred) به قتل رسید، بعد از یک دوره حکومت شجاعانه و طولانی. من میتونم همینطور ادامه بدم. اگر تمام اینها را با هم جمع کنیم ، نشان میدهند که ، چه مردم به این موضوع بخندند یا نه، چه آن را تمسخر کنند یا نه، قدرتی وجود دارد که دارد ما انسان ها را به سمت حیطه تاریک خود ویرانگری هدایت میکند. و اگر ما هر چه زودتر از این قضیه آگاه شویم، بهتر خواهیم توانست با آن برخورد کنیم.

مارتین: به اعتقاد شما این موجودات به طور یکسان در سراسر دنیا وجود دارند یا فقط در افریقا متمرکز شده اند؟

موتوا: آقا، من معتقدم که این موجودات در هر کجای کره زمین وجود دارند، و با احترام باید بگم، اگر چه از صحبت کردن راجع به خودم بیزارم، من کسی هستم که به مکان های بسیار زیادی از دنیا سفر کردم. من مدتی در کشور شما، ایالات متحده بودم، همینطور در استرالیا وژاپن. و فرقی نمیکته به کجا رففته باشم آقا، مردم با من راجع به موجودات مشابهی صحبت کردند. برای مثال، در 1997، من به استرالیا سفر کردم آقا، و تلاش زیادی انجام دادم تا سیاه پوستان بومی استرالیا، مردم ابریجینی (Aborigine the) را پیدا کنم. و بعد از اینکه آنها را پیدا کردم، مطالبی به من گفتند که مرا به شدت حیرت زده کرد. همچنین در ژاپن و تایوان هم به موارد مشابهی برخوردم. در هر جایی که هنوز شمن ها و درمانگران سنتی وجود دارند شما این روایت های حیرت انگیز را پیدا میکنید.

حالا بگذارید راجع به چیزی که در استرالیا پیدا کردم برایتان بگویم. مردم ابریجینی در استرالیا، که خودشون رو کوری (Coorie) به معنای » مردم ما » (our peaple) مینامند به یک خدای بزرگ آفریننده به اسم بیامی (Byamie) اعتقاد دارند آقا. چند نفر از شمن های کوری تصویر هایی از بیامی برای من کشیدند، و یکی از آنها تصویر حک شده روی صخره ای را به من نشان داد که این خدای آفریننده را که از آسمان ها آمده بود به تصویر میکشید. و هنگامی که آنها نقاشی خود را مقابل من قرار دادند، آنچه تصویر شده بود یک چیتااولی بود. من این را توسط دانش و نسب افریقایی خودم تشخیص دادم. او سر و چشمان بزرگی داشت، که توسط نقاش بر روی آن تاکید شده بود. او دهانی نداشت و دست ها و پاهای بسیار بلندی داشت. آقا، این یک توصیف نمادین از چیتااولی ست که من از مردم خودم در افریقا میدونم. من از خودم پرسیدم «چرا؟ » من اینجا در کشوری هستم که هزاران مایل از افریقا فاصله دارد، و من اینجا موجودی به نام بیامای (Biamai) یا بیمی (Bimi) را میبینم که به عنوان یک افریقایی با اون آشنایی دارم.

Surveyors

http://www.creativespirits.info/aboriginalculture/spirituality/images/Percy-Haslam-ad-Biame-Cave-Millbrodale(www.newcastle.edu.au).jpg

توضيح عكس: عكسهاي Biamai در استراليا

در میان بومیان امریکایی آقا، در میان قبایلی مانند هپی (Hopi)، و آن مردمی که در ساختمان هایی به نام پوئبلو (pueblo) زندگی میکنند، من فهمیدم این مردم موجوداتی را به اسم کاچینا (Katchina) میشناسند، در جایی که این مردم ماسک به صورت خود میزنند و نقش موجودات خاصی را بازی میکنند. و بعضی از این کاچینا ها بسیار بسیار قد بلند هستند با سرهای مدور و بزرگ. دقیقا مشابه موجوداتی را که در افریقا داریم، من در امریکا پیدا کردم. ما در افریقا این موجودات را ایگووگوو (Egwugwu) یا چینیاوو (Chinyawu) صدا میزنیم. کاچینا در بومیان امریکایی و چینیاوو در مردم ما دقیقاً موجودات مشابهی هستند. چرا باید اینطور باشد؟ چه زمانی بومیان افریقایی و امریکایی با یکدیگر در تماس بودند؟ کی؟ آقا، این یکی از بزرگترین اسرار تمام زمان هاست. این یکی از آن چیزهایی ست که من در دنیا با آن برخورد کردم و من رو کاملاً حیرت زده باقی گذاشت.

https://i0.wp.com/images.travelpod.com/users/kitkrozser/1.1243632720.petroglyph-at-katchina-bridge.jpg

 این موجودات «وجود دارند»، و هر چه زودتر متخصصین با این حقیقت رو در رو شوند بهتر خواهد بود. چرا آدمی زاد پیشرفت نمیکند؟ چرا ما در یک چرخه خود ویرانگری گرفتار شدیم و به دور خود میچرخیم؟ مردم از ابتدا خوب هستند؛ من به این اعتقاد دارم. مردم نمیخواهند جنگ ها را شروع کنند. مردم نمیخواهند دنیایی را که در آن زندگی میکنند نابود کنند، اما موجوداتی وجود دارند، یا قدرتی وجود دارد که ما انسان هارا به سمت خود ویرانگری سوق میدهد. و هر چه زودتر این را تشخیص بدهیم بهتر خواهد بود.

من در افریقا زندگی میکنم، مردم من و خانه من اینجا هستند. اما من دارم نابودی افریقا را به دلایلی که هیچ معنی نمیدهند به عنوان یک افریقایی میبینم. من هند را میبینم که مانند افریقا از صدمات استعمارگری فرانسه، انگلستان و سایر قدرت های اروپایی رنج میبرد. اما هند از طریق استقلال خود به عنوان یک کشور، به موفقیت هایی دست پیدا کرده که افریقا از انجامشان باز مانده. چرا؟

https://i0.wp.com/www.thelostpoet.be/site/nemrut_annunaki.jpg

هند توانسته تا به بمب اتمی دست پیدا کند و به یکی از ملت های قدرت مند تبدیل شود. همچنین هند موفق شده تا ماهواره خودش را در آسمان در مدار قرار دهد. اگرچه هند با مشکلات مشابهی با افریقا از قبیل افزایش جمعیت، اختلاف قبیله ای و مذهبی و اختلاف طبقاتی  مواجه است  اما به موفقیت هایی دست پیدا کرده که افریقا هرگز نتوانسته به آنها دست پیدا کند. با این اوصاف من از خودم میپرسم چرا این طوریست؟ چرا؟ به این خاطر که هند توسط مردم افریقا پایه گذاری شده، و من فکر نمیکنم سایر سیاه پوستان اینطور راجع به این قضیه فکر کنند. حقیقت اینه که، هزاران سال پیش، مردم افریقا پایه های تمدن پرشکوه هند را بنا کردند، همینطور در مورد سایر کشورهای آسیای جنوبی. شواهد باستان سناسی تاًیید کننده ای نیز در این مورد وجود دارند. اما چرا افریقا در حال غرق شدن در جنگ، بیماری و گرسنگی به سر میبرد؟ چرا؟ مواقع زیادی آقا، من در خانه کوچکم میشینم و گریه میکنم هنگامی که میبینم بیماری هایی مانند ایدز دارند مردم  ما رو نابود میکنند؛ هنگامی که میبینم جنگ های بی معنا در حال نابود کردن کشورهایی در افریقا هستند که هزاران سال قدمت دارند. از خودم میپرسم چه کسی یا چه چیزی دارد افریقا را نابود میکند و چرا؟

به این خاطر که قبایلی وجود دارند در شهرهایی که من در آن زندگی کردم، که قبل از جنگ جهانی دوم و بعد از آن به گردآوری دانش من بسیار کمک کردند، اما امروز این قبیله ها دیگر وجود ندارند. آنها کاملاٌ ناپدید شده اند، به کلی در جنگ های بی معنایی که هیچ منفعتی برای مردمان سیاه نداشت از بین رفتند.

من اکنون در افریقای جنوبی هستم. اینجا به دنیا آمده ام و همین جا خواهم مرد. اما من میبینم که کشورم مانند یک انبه گندیده دارد رو به زوال میرود. افریقای جنوبی زمانی یک کشور قدرتمند بود و ارتش قدرتمندی داشت. این کشور صنعت قدرتمندی داشت که هر چیزی را از لوکوموتیو تا رادیوهای کوچک تولید میکرد. اما امروزه کشور من به یک  زباله دانی از اعتیاد و جرم و جنایت تبدیل شده. چرا؟ هیچ کشوری یک شبه رو به نابودی نمیرود مگر اینکه قدرت های خاصی مصمم شوند تا آن را نابود کنند. من به تازگی آقا، نابودی سرزمین دیگری را افریقای جنوبی دیده ام. این کشور لسوتو(Lesotho) ست. ساکنان این ایالت از قدیمی ترین و خردمندترین قبایل در افریقای جنوبی هستند. در میان آنها یک قبیله به نام باکواما (Bakwama) وجود دارد. مردم باکواما به قدری پیشینه کهنی دارند که قادرند از سرزمینی دارای کوهستان های مرتفع، که خدای بزرگی بر آن فرمانروایی میکرد، خدایی با سر یک انسان و بدن یک شیر برایتان  صحبت کنند.[ یادآور ابولهول در مصر]

مردم باکواما این شهر را Ntswama-tfatfi   مینامند، به معنای » the land of Sun-hawk » شاهین پرنده شکار در آسمان است،  این را میدانستید؟ مردم باکواما میگویند نیاکان  بسیار دورشان از سرزمین مصر آمده اند. و آنها این سرزمین اسرارآمیز خدایان را » the land of the sun-eagle or the sun-eagle » مینامند، که دقیقاٌ همان گونه است که مصریان سرزمین خود را توصیف میکنند، آقا. آنها آن را » سرزمین هور» (the land of Hor) مینامد، خدای هوروس (Horus) در یونان.

هنگامی که پرنسس دایانا مرد، در 1997، من یکی از اولین مردمان سیاه پوست بودم که ظن بردم او در واقع به قتل رسیده، و به شما میگویم چرا این اتفاق افتاد آقا. به این دلیل که حدود یک سال یا هشت ماه قبل از مرگ دایانا، یکی از پادشاهان لسوتو به نام  Moshoeshoe  دوم مرد. مرگ او کاملاٌ در جزئیات با مرگ پرنسس دایانا مطابقت میکرد. لطفاٌ این رو تجسم کنید، شمایی که روایت مرا حیرت انگیز پیدا میکنید: پرنسس دایانا در یک تونل جان باخت، اما پادشاه لسوتو در یک دره مرد. او به مکان دوری برای بررسی مشکل دام خود رفته بود. بعد از اینکه مردم احساس کردند او تاًخیر کرده به جست و جوی او رفتند و پسرهایی که آن اطراف به دنبال گله دام در کوه های Basotho-land بودند به آنها گفتند که صدای چیزی شبیه شلیک اسلحه شنیدند، و هنگامی که مردم به محل شنیده شدن صدا رفتند ماشین پادشاه را در حالی که دراعماق دره واژگون شده بود پیدا کردند. آنها به پایین دره رفتند و پادشاه لسوتو را در ماشینش پیدا کردند.

 او کمربند ایمنی را بسته بود اما جراحت عمیقی در پشت سرش وجود داشت و راننده پادشاه پشت فرمان مرده بود اما دو بادیگارد پادشاه که در صندلی عقب نشسته بودند بدون هیچ خراشی جان سالم به در برده بودند. یکی از آنها پادشاه در حال مرگ را از ماشین بیرون کشید. پادشاه از آنها به خاطر آلوده کردن دستانشان به خون خود عذرخواهی کرد، که این یک رسم است که پادشاه در حال مرگ از کسانی که در حال جابه جایی او هستند قدردانی میکند. و او باید از آنها به خاطر اینکه آنان را به دردسر انداخته بود عذرخواهی میکرد، به این خاطر که کسی که خون مقدس پادشاه را حمل میکند بعد از آن به مشکلات روحی دچار خواهد شد.

منبع:    http://www.metatech.org/index.html

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

با تشكر فراوان از کامورای عزیز كه اين مطلب را براي وبلاگ ارسال نمودند.

Posted on ژوئیه 1, 2010, in مصاحبه با کردو موتوا, نژاد خزندگان فضايي. Bookmark the permalink. 43 دیدگاه.

 1. با سلام
  جالبه این مطالب به داستانها و روایات مربوط به درگیری نسناس ها با جن ها خیلی شبیه است ! شاید مردم آفریقا همان نسناسها باشند ! این داستان به ماجرای نسناسها و جن ها و جنگهایشان و سپس جنگ فرشتگان با جن ها و شکست و اسارت و فرار جن ها و داستان شیطان و سپس خلقت آدم خیلی شبیه است !!!!

 2. از عکسهایی که گذاشتی ممنون مخصوصا تصویر بیامی یا بیامای خیلی برای من جالب بود و دوست داشتم تصویرش رو ببینم و جهت اطلاع دوستان فرد مو بلوندی که کنار موتواست دیوید ایک هست و این ادرس وبلاگ شخصیش هست که مطالب جالبی در مورد نژاد خزنده و حضورشون در سیاستهای کنونی و مطالبی از این دست داره:

  http://www.davidicke.com/

 3. من موندم که چه نظری بدم…؟
  فقط میتونم از رامتین و خانم انصاری تشکر کنم.
  راستی آقا رامتین این مطلب دیگه ادامه نداره؟

  • اصل مصاحبه 4 صفحه ست و من تازه دو سوم صفحه اول رو ترجمه کردم! هنوز کلی مطلب جالب و جدید ازش مونده

 4. اون شکل سمت چپ کنار بیامی شبیه ماهی نیست؟ اون یکی هم شبیه بشقاب پرنده س! البته نمیدونم این دو تا نقاشی شدند یا نقوش طبیعی صخره هستند؟

 5. salam ramtin jan, khaste nabashi.. man ke chize khassi azin mosahebe nafahmidam?!?!? be nazaram aslan jaleb nabood, albate in faghat nazare mane! movafagh bashy dooste aziz.

 6. ممنون رامتین جان و خانم انصاری مطالب جالب و مفیدی بود

 7. درود بر رامتین عزیز و تمامی دوستان ویاران جوان این وبلاگ !

  هی خواستم هیچی نگم دیدم نمی شه …! آخه یکی نیست به این كردو موتوا شمن بزرگ حالی کنه که توی
  قضیه مرگ حادثه ای عمدی پرنسس دایانا دعوا برسر لحاف ملانصرالدین بود …! یعنی خانواده ملکه انگلیس و پرنس چارلز می خواستن از شر عروسشان که ازنظر اخلاقی ورفتاری وروحی عقاید وخلقیاتی بسیار متفاوت با خانواده خشک ومقرراتی ملکه بود خلاص شوند وقرعه به فال شاهزاده ای عرب تبار افتاد ودرتعقیب وگریزی نمایشی و فیلمیک ! باخبرنگاران ماشین حامل رابین هود مونث !متارکه کرده با پرنس چارلز ما (پرنسس دایانا ) دچار سانحه رانندگی می شود وبقیه اش را همه می دانیم !وهیچ عامل ماورایی وفضایی هم دخیل نبود…!
  برادر التون جان هم زحمت کشید یه تصنیف به نام candle in the wind(شمعی درباد) درسوگ این عزیز
  ازدست رفته خواندوبسیار جوانها هم درسراسر دنیا برایش شمع روشن کردند واشک ریختند…
  خوب حالا این چه ربطی به پادشاه لسوتو داره!!! چقدر تقدیر گرایی ای کدو حلوایی ..ای کردوموتوا!!؟
  بابا حداقل توی دنیای به این بزرگی چند نفرمثل من پیدا نمیشه بگه : آقای «كردو موتوا شمن بزرگ»
  داداش من!! برو یه خورده ورزش کن که آب شه اون شکم !!! بدبختی وبیچارگی قبیله وایل وتبار وطایفه وکشورت رو گردن «چیتااولی » و آنوناکی و …نینداز! خودتون روهم با کشوری مثل هندوستان مقایسه نکنین !! هندوستان یک » دموکراسی » بزرگ است کشوری بیش از 200 مذهب وآیین مختلف که با صلح و صفا باهم زندگی می کنن …کشوری که ماهاتما گاندی را داشت وتوانست درمقابل استعمار انگلیس مقاومت کند وقتی شما به خاطر نداشتن » یک عزم واراده ملی» (البته آقای نلسون ماندلااستثنا است)، با جهل مرکب ، فقر خانمانسوز، گرسنگی ، ایدزوهزار درد بی درمان دیگر دست به گریبانید ،
  وهر سال یک بار دولتهای نظامی /کودتایی درآفریقا عوض میشوند وامثال ا یدی امین های آدمخوار !خونتان
  رادرشیشه می کنن وشما می نشینید و بارقص های عجیب وغریبتان پودرهای سوسمار دوسر یا چشم تمساح
  بی دندان ! داخل آتش میریزید وبامبالا بومبالا راه می اندازید که چه شود؟ ! خوراک رسانه های غربی مثل
  bbc ، ,…travelتامین گرددغافل ازاینکه روی گنج منابع طبیعی طلا ، مس ، روی ، اورانیوم و…نشسته اید وخود خبرندارید …برادران سیاهپوستتان درسایر کشورهای همجوار درعرصه های علمی وفرهنگی واقتصادی برای نجات آفریقا تلاش می کنند وشما هنوز درخواب طلایی روزگار زولو ها هستید…!
  بابا آن زولو را لولو برد !! فکر نان باش که خربزه آبست …!! آستین بالا بزنین وبا کنارزدن خرافات به فکر فردایی بهتر برای خود باشید به قول ما ایرانی ها کس نخارد پشت من جزناخن انگشت من …!!
  با تشکر ازهمه عزیزان …

  • البته این رو بگم صحبت راجع به مرگ این دو نفر تموم نشده و ادامه ش رو بعدا میخونید

   • فرهاد گرامی من با نظر شما در باره افریقا زیاد موافق نیستم اما در باره آقای كردو موتوا باید بگم ما فقط دو سوم صفحه از یک مصاحبه 4 صفحه ای رو خوندیم باید همش رو بخونیم ببینیم میشه چیزی از توش درآورد یا نه . بعلاوه نگران نباشین ما هر چی بشنویم که باور نمیکنیم . آدم باید دیدگاه ها و نظریات مختلف رو بخونه تا بتونه راه صحیح رو پیدا کنه .

 8. یعنی چقدر محشره این وبلاگ!
  فوقالعاده بود!
  همه او ن چیزایی که من تیکه تیکه از این جا اون جا خونده و شنیده و دیده و .. بودم همه اینجا جمعن به اضافه ی خیلی خیلی بیشتر تر.
  بابا تو دیگه کی هستی!
  یک دور همه مطالب را گذرا خوندم، بعد امتحانات کلمه به کلمه خواهم بلعید.

  ممنون و خسته نباشید شدیییید

 9. به نظر من هم این بنده خدا یکم دچار وهم شده

 10. کسی از دوستان یه مرجع کامل از خدایان یونانی نداره؟
  از اول از زمان تایتان ها

 11. بابا این دیوید ایک تو سایتش خیلی درباره جنگ قریب الوقوع ایران اسرائیل نوشته، برید بخونید .

 12. پس از خواندن این مطلب و به دنبال مطلب قبلی متوجه شدم که این اقای شامن به شدت منفی است و روی ذهن من تاثیر گذاشت.

 13. واقعا گل کاشتی آقا رامتین
  دوستان اگه کسی ترجمه الواح زمرد رو داره ما رو هم بی نصیب نذاره

 14. آقای رامتین نمیشه تو قسمت نظرات شکلک بذرین.بعض از مطالب رو برای درک بهتر با از شکلک توشون استفاده کرد!!!!

 15. آزیتای عزیز…

  خیالت روراحت کنم …این مصاحبه رو پیدا کردم وخوندم …اینم آدرسشه:
  http://www.spectrumnews10.com
  وبا این عنوان:
  CREDO MUTWA
  On Alien Abduction & Reptilians
  A Rare, Astonishing Conversation
  9/30/99 by Rick Martin

  من که نتونستم چیز ماورایی /اکیستی/روحانی/انرزیک وهرچی اسمش رومی گذاری ازش دربیاورم!
  این بابا با این هیات وقیافه خیلی شبیه درویشهای خرقه پوش وفالگیرهای خودمونه فقط یه خورده چاق وچله است وسیاهپوسته!
  وبازم اینو میخواستم بگم که امثال این شمن و مردم بیچاره آفریقا رو کسی بیچاره نکرده ! خودشون درگیر
  یکسری خرافات و خزعبلات ومراسم وآیینهای جادوگری ودرراس ان » وودو » هستند …که دامنه این خزعبلاتشون اهالی جنوب کشورمارو هم درطی سالیان ونسلهای متمادی بصورت «زاردرمانی» درگیر خودش کرده خوب حالا اگه حرفای منو قبول نداری ، یه سربرو سایت سازمان ملل ودرمورد کشورهای آفریقایی تحقیق کن …ببین درآمد سرانه شون چقدره …! ازیک دلار درروزهم کمتره !!! در»دارفور» سودان چند میلیون آدم ازگرسنگی تلف شدند ومی شوند…!! بازم بگین کار عوامل استکبار فضاییه !!!
  برگزاری جام جهانی فوتبال یه خورده به نفع اقتصاد آفریقای جنوبی شده که جای شکرش باقی است…
  دوست من …بعداز 26 سال تحقیق وخواندن کتابهای متعدد بشقاب پرنده و اسپریتیسم وانرژی های فراروانی وروانشناسی ومتافیزیک وفراروانشناسی و مکاتب ریز ودرشتی مثل کابالاو داویدیان و اکنکار و رایل و… دیگر شب جمعه یادم هست ومی دونم چه کسی وبا چه نیتی مصاحبه می کنه وچه میخواهد بگوید…!
  به این نتیجه رسیدم که منجی هرشخص یا مردم هرکشوری » خرد ورزی » وراه وروش خردگرایانه وهمراه با استدلالی منطقی و عقلانی و»همت واراده ای هدفمندانه » براساس منافع ملی است نه دست روی دست گذاشتن وبه امید واهی ماندن وفرافکندن مسایل وبه گردن این و آن انداختن..
  همانطور که گفتم متاسفانه درکشورهایی آفریقایی جهل وفقر دست بدست هم داده وحکومتهای مستبدی را بوجود آورده اند…تاکنون ازخود پرسیده ای چرا آفریقایی تبارهای کشورهای اروپایی ، امریکایی دیگر به کشوراصلی خود برنمی گردند؟ ورزشکاران ، پزشکان ، مهندسان و…سیاهپوست بیشماری هستند که زندگی
  سخت و پیچیده ومدرن درغرب را به جادوجنبل همراه با گرسنگی! درافریقا ترجیح می دهند.
  من حرفم این است : «قدری واقع بین باشیم «منکر جهانهای موازی / اصل عدم قطعیت هایزنبرگ / انرژیهای
  مثبت ومنفی نیستم ولی : «لااقل درجهان فیزیکی وملموس ما انسانها دودوتا چهارتایی وجود دارد » که باعث می شود مثلا من جهان سومی باشم ، ان دیگری سیاهپوست شکم بادکرده ، وآن سومی درناز ونعمت درکشور لاله ها کنار دریا حمام آفتاب بگیرد وبرایش فرقی نداشته باشد که امروزچند صدنفر ازگرسنگی دردارفوریا جاهای دیگر تلف می شوند.
  با ارزوی توفیق برای تمامی جوانان خرد ورز ایرانی…

  • سلام فرهاد جان . من يك ايميل برات فرستادم.

  • سلام فرهاد جان منم تا حدودی هم با این ایده شما موافقم.شما ببینید خداوند ما انسانها رو برتر از همه آفریده و این برتری به خاطر اراده ای که میتونیم در هر موردی داشته باشیم هست البته این نظر من هست پس اگه مردم آفریقا حتی اگه فرض کنیم همچین موجوداتی وجود دارند حالا فرض نه، میگیم که به احتمال 80 درصد وجود دارند و تقصیر و باعث این همه مشکلات این موجودات هستن،د ولی به خدا قسم اگه این مردم یه استارت برا تغییر بزنند تمومه و این ها می تونند که ارادشون رو به هر چیزی تحمیل کنند و آنچه را که میخوان رو کار بیارن . اینها فقط میخوان افسانشون رو سینه به سینه نقل کنند در حالی که برای تغییر این افسانه به نفع خودشون کاری نمی کنند و هنوزم درگیر جنگهای قومی قبیله ای هستن و در واقع اصل کلام من این هست که اینها خودشون نمی خوان آزاد باشند و و برای این نخواستن و نتوانستن فقط بهانه میارن.حلا چیزای دیگه ای هم بود که بگم ولی مطلب یکم طولانی و کسل کننده می شد.حالا بهده اگه خواستین بیشتر در مورد این موضوع توضیح میدم.
   در ضمن کشور آفریقای جنوبی همچین ضعیف که میگین نیست،این کشور عضو گروه G20 هست و مراکز بسیار معتبری داره که یکیش هم دانشگاه هوانوردی اون هست که یکی از بهترین های جهان هست که تعدادی از خلبان های ما از اونجا فارغ التحصیل شدن. ولی با این وضع قدرت و ثروت در دست افراد معدودی است و 29 درصد مردم این کشور بیکارن.

 16. سلام.
  وبلاگم هک شد به زودی در وردپرس کار میکنم

 17. درود بررامتین عزیز و بروبچه های باحال یوفولوگم …

  یه ایمیل برات زدم …کمکی باشه درخدمتم…

  …درضمن مجتبی عزیز ، همونطوری که گفتی تجربه نشون میده که کلید خیلی از مسایل دست خود ماهاست
  ولی ما نمی خواهیم عوض شیم…!

  وقتی خداوند می فرماید:الله لایغیرمابقوم حتی یغیر مابه انفسهم یعنی تاوقتی ما خودمان دست به کارنشویم
  کسی برای ما تره هم خورد نمی کنه…

 18. واقعا مطلب جالبی بود
  تشکر از خانوم انصاری و رامتین عزیز
  حقیقت هایی در این دو ترجمه وجود داره که من رو گیج کرده
  رامتين: كسرا جان با اجازه اين قسمت را حذف كردم. ولي بايد بگن اونها سر جاي خودش باقي است و شك هم نكن.
  و این اثاربه جا مونده از گذشته ؟؟؟؟؟؟

  اولا در رود افریقا که سرزمین کهن و پر رمز و رازی هست که شکی نیست نمونه
  پیشگو های افریقایی هلند رو قهرمان جام جهانی اعلام کردند ، و امروز هلند در نهایت شگفتی برزیل رو برد و تا ببینیم………
  و در مورد داستانهای که گفته شده و اثار حکاکی که بر روی غار ها وسفال ها وجود داره کاملا این موجودات تایید میشند
  عکس

  و اینکه انسان قدرت جابه جای اجسام رو داشته با ذهن و صحبت کردن با فکر
  که بنده باچشمام جابه جایی قوطی کبریت توسط یه هم دانشگاهیم رو دیدم و راهش رو نگفت والان دارم بهش میرسم
  ( چشم سوم : تخلیه انرژی توسط 7 چاک راه ها )
  و مورد دوم که همه تایید میکنید صحبت کردن با فکر همون دل به دل راه داره
  و داستان هایی که درمورد خون اشام ها هست و هر داستانی سر در حقیقتی داره

  ظاهرا نظریه دانشمند برجسته كيهان‌شناسي استفاون هاوكينگ داره درست از اب درمیاد
  و ما باید از موجودات فضایی دوری کنیم

 19. یکی از دوستان ارزشمند تو همون سایتی که
  قدم رنجه کردی و پست دادی یه گروه تشکیل داده
  که فکر میکنم مطالب رو از اول وکامل تر دنبال کنی بهتر باشه رامتین جان
  http://forum.p30world.com/group.php?groupid=113
  قسمت اموزش وشناخت نیرو های غیر عادی
  فقط چشم سوم رو یکم احتیاط کن
  تا عالم نشد بر حقایق بازش نکن
  دیگه خودت اوستایی عزیز

  • رفتم به اين آدرس ولي مينويسه كه اكانتم محدوده يعني نام كاربريم. آخه من كمتر از 10 تا پست زدم.

 20. حتما به زودی مطالب رو برات یمیل میکنم عزیز

 21. چرا دیدگاه هارو پاک وکنید

 22. مطلب شگفت انگیز و خارقلعاده است.

 23. با سلام… من الان که این نظرو مینویسم جالبه که با اخرین نظری که نوشته شده 10 سال اختلاف زمانی داره ⊙_⊙
  مطالبی که گذاشتید جالب و قابل تامل است… راستی جواب شما را هم در مورد طریقه حرکت دادن اجسام بدون دخالت بدن را در نظرات پایین تر پاسخ دادم… با سپاس😊❤☀

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: