ماشين زمان bell ساخت آلمان نازي


 

» گفته می شود ماشین Bell متعلق به نازی ها، بی نهایت خطرناک بوده که باعث بیماری، دگرگون شدگی، مرگ حیوانات و احتمالا انسانها می شده است. یکی از دانشمندانی که نیک کوک در کتاب «The Hunt For Zero Point» با وی مصاحبه کرده است حتی پا را فراتر می نهد و مدعی می شود که Bell در واقع یک ژنراتور میدان پیچشی است (Torsion Field Generator) و اینکه دانشمندان SS در این پروژه سعی بر تولید ماشین زمان داشته اند.» – ویکیپدیا 

 

 https://i0.wp.com/up.iranblog.com/Files/554201d3339b472488c7.jpg

The Rise of the Fourth Reich © 2008 by Jim Marrs,
published by William Morrow, an imprint of HarperCollins Publishers.
https://i0.wp.com/3.bp.blogspot.com/_F2J0cH7F2FQ/Scf826cuuFI/AAAAAAAAECM/Stke4PZaipw/s320/nazi+bell+papercraft.jpg

رابرت دیل آرنت در سال 2005 کتابی با نام «پرنده های بشقابی رایش سوم (1922-1945 و به بعد)». آرنت می گوید: ماشین Bell در سال 1945 بازتاب دهنده ی اوج توانمندی ژنرالِ SS هانز کاملر در پنهان سازی پروژه تولید «سلاح اعجاب انگیز» فوق محرمانه ی نازی ها بود.    

 


Source:  Die Glocke (1945) by Robert Dale Arndt Jr.

کتاب «شکار نقطه صفر جاذبه» نوشته ی سال 2002 نیک کوک تنها منبع انگلیسی زبانی است که اطلاعاتی درمورد این دستکاه عجیب و پیچیده و تجربیات مرگباری که در حواشی این تکنولوژی رخ داده است و همچنین نحوه حراست سختگیرانه ای که نیروهای SS برای مخفی نگاه داشتن آن اعمال می نمودند، ارائه می دهد.


The Hunt for Zero Point: Inside the Classified World
of Antigravity Technology
© 2002 by Nick Cook.

آرنت: » بنا به اطلاعاتی که نیک کوک از منابع آلمانی و چک دریافت کرده، موارد زیر از توانمندیهای برجسته ماشین Bell به شمار می رفته است:

1-      بنا به گزارشات، ماشین Bell یک شیی تمام فلزی مدور با قطری برابر 2.7 متر و ارتفاعی بین 3.5 تا 4.5 متر بوده است.

2-      شکل ظاهری آن شبیه به ناقوس (Bell) بوده است که نام رمزی آلمانی (die Glocke) آن نیز از همین شباهت اقتباس شده است.

3-      این ماشین شامل دو سیلندر بوده که در جهت خلاف یکدیگر به گردش در می آمدند و درون سیلندرها از یک مایع بنفش و شبیه به جیوه (فلز مایع) که با سرعتی بالا در چرخش بوده پر شده بود. مایع بنفش رنگ توسط آلمانی ها اختراع و Xerum 525 نامگذاری شده بود.

4-      مایع Xerum 525 ظاهرا بسیار رادیواکتیو بوده و با رنگی بنفش، در درون سیلندرهایی با ضخامت  30 سانتیمتر جای می گرفته است.

5-      ماشین Bell در زمان بکار افتادن، نیروی الکتریکی زیادی را می طلبید.

6-      در هنگام کار فقط می شد آنرا بین یک تا دو دقیقه روشن نگاه داشت چراکه پس از این مدت شروع به ساتع کردن امواج مضر رادیواکتیو و یا نوعی میدان الکترومغناطیسی قدرتمند یا شاید نوعی ناشناخته از انرژی می نمود.

الف- تعدادی دانشمند در زمان اولین آزمایش این ماشین جان سپردند.

ب – آزمایشات متعاقب بر روی گیاهان و حیوانات نشان می داد که این ماشین در هنگام فعالیت تاثیری از خود بجای می گذاشت که باعث سیاه و لزج شدنِ بافت زنده آنهم بدون هیچ اثری از فساد طبیعی می شد که در مدتی بین چند دقیقه تا چند ساعت بوقوع می پیوست.

ج – تکنسین هایی که در هنگام این آزمایشات در اطراف ماشین حضور داشتند گزارش داده اند که در زمانی که تحت تاثیر ماشین قرار گرفته اند، در دهانشان مزه آهن احساس می کردند.

د – اتاقی که ماشین Bell برای آزمایش در آن قرار داده شده بود با سرامیک و پوششی از روکش لاستیک محافظت می شد اما پس از انجام هر تست تمامی روکش لاستیکی سوخته و می بایست تعویض می شد.

7-      به موازات نزدیکی ایام به پایان جنگ جهانی دوم، تمامی دانشمندانی که به نحوی با ماشین Bell سر و کار داشته و یا شاهد عملکرد آن بودند، توسط نیروهای SS وحشیانه به قتل رسیدند.

8-      پس از خاتمه ی جنگ، ماشین Bell از محل اختفای اولیه اش یعنی سیلِسیا جابجا شده و هرگز مشخص نگردید که به کدام مقصد حمل گردید. ] سیلسیا نام یک منطقه تاریخی است که در مرز لهستان، چک و آلمان امروزی واقع شده است.[ ماشین Bell به همراه ژنرال کاملِر (سرپرست پروژه Bell) از صحنه تاریخ محو و دیگر صحبتی از آنان به میان نیامد. این باور همچنان پا برجاست که ماشین Bell و ژنرال کاملر بوسیله زیردریایی U-Boat به پایگاهی در خارج سرزمین رایش (پایگاه 211 در نئو شوابنلند واقع در قطب جنوب) منتقل گردیده اند. برخی نیز معتقدند که این ماشین به نروژ که در زمان خاتمه جنگ هنوز در اشغال آلمان نازی بود، حمل شده است.

9-      یک سازه محکم بتونی شبیه به ساختار استونهنج (Stonehenge) توسط نازیها و نزدیک به محل آزمایش Bell ساخته شده بود که به نظر می رسد برای انجام آزمایش پرتاب موشک یا چیزی شبیه به آن بکار می رفته است.

Strange Stonehenge-like structure discovered after WWII near the Ludwikowice
Kodzkie (Ludwigsdorf) coal mine in the Selesia region of Germany.
Source: Die Glocke (1945) by Robert Dale Arndt Jr.

 https://i1.wp.com/www.thelivingmoon.com/47brotherthebig/04images/Nazi_General/H2_1_-720x444.jpg
Die Glocke RFZ (RundFlugZeug, or Round Aircraft) series from 1934-41. As war had started
in 1939 the RFZ-5 became the Haunebu I (photographed above) and by 1941
the RFZ-7 had become the Vril 1. Source:  medem.kiev.ua.


مصاحبه با جیم مارس:

 https://i2.wp.com/up.iranblog.com/Files/2b47138cd3a8443bacc1.jpg

لیندا مولتون: یکی از جذاب ترین بخشها در کتاب آخر شما، ظهور رایش چهارم، به قسمت سوم کتاب باز می گردد که عنوان آن » سلاحهای اعجاب آور نازی ها» می باشد. در صفحه 87 نوشته اید: «سفر زمان توسط نازیها ایده ی دهشتناکی است که به نظر مضحکانه می رسد اما دانش آن وجود داشته و ماشین Bell  نیز همینطور». توضیح دهید که ماشین Bell چه نقشی برای هیتلر و حزب نازی ایفا می نمود و ربط آن به سفر زمان چیست؟

جیم مارس: همچنان دانشمندان امروزی در تلاشند که ماشین Bell را شبیه سازی کنند. به این ماشین اصطلاحا زنگ می گفتند چراکه شکل ظاهری آن به زنگ یا ناقوس کلیسا شبیه بوده است. این شیی دارای دو دهلیز بیرونی و درونی بوده و دو میدان الکترومغناطیسی دوار نیز درون آن ایجاد می شده است. سپس یکی از میدانها را در جهت حرکت عقربه ساعت و میدان دیگر را در خلاف مسیر عقربه ساعت به گردش در می آوردند. بدین ترتیب قدرت و بازدهیِ این سیستمِ مولدِ انرژی را افزایش می دادند. وقتی همه این مراحل انجام می گرفت، عملکرد و خاصیتی غیر متعارف از ماشین برون می زده است.

هر گیاهی که در اطراف ماشین Bell قرار می گرفت یا به سرعت رشد نموده و شکوفه می زد و یا ضایع شده و می مرد؛ انسانها نیز در مجاورت این ماشین با خطر مرگ مواجه بودند. این موضوع مرا به یاد ماجراهایی می اندازد که در آمریکا (سالهای 1942-1943) اتفاق افتاد، مثل آزمایش بدنام Philadelphia Experiment که طی آن با ایجاد یک میدان مغناطیسی بسیار قوی، مواد سازنده هر چیزی دچار دگرگونی گشته و سپس متلاشی می شد، حتی انسان.

  

آیا ماشین Bell یک فن آوریِ فرازمینی بوده است؟

لیندا مولتون: با در نظر گرفتن این حقیقت که امروز من و شما و دیگران در برابر آماج اطلاعاتی قرار گرفته ایم که ادعای کلنل فیلیپ جی. کورسو (کارشناس علوم طبیعی در ارتش آمریکا) مبنی بر وجود حیات فرازمینی را بیشتر به اثبات می رساند، آیا شما باور دارید که شواهد و مستندات مستدلی وجود دارد که نشان دهد آلمان در زمان جنگ جهانی دوم از کمکهای فرازمینیان بهره می برده، خواه در مورد ساخت ماشین Bell و یا در هر مورد دیگری؟ یا با گفتاری دیگر آیا این ماشین های تحقیقاتی بدعتا توسط فرازمینیان به آلمانها داده شده و آنان این تجهیزات را در زیرِ زمین در منطقه پینموند مخفی نمودند و در نهایت نیز همین امر موجبات ترقی تکنولوژیک را برای رایش هیتلر فراهم آورده است؟

 جیم مارس: این سئوال فوق العاده ایست، لیندا ، که من سعی کرده ام در کتاب آخرم «ظهور رایش چهارم» بدان بپردازم. برای سالها داستانهایی را در مورد اینکه آلمانها در سالهای جنگ دوم یک بشقاب پرنده را بدست آورده، در اسارت گرفته اند و سپس اقدام به انجام مهندسی معکوس بر روی آن نموده اند، شنیده بودم.

ولی هرگاه که بخواهید هریک از این داستانها را پیگیری کنید، تمام شواهد آن ناگهان ناپدید می شوند! بنابراین هیچ سند محکمی در دست نیست که نشان دهد این موارد واقعیت داشته اند. اما آنچه که امروز من و دیگر محققان نتیجه گیری کرده ایم حاکی از آنست که در اوایل دهه 1920، موج جدیدی از تمایل مردم به فرقه گرایی و روحانیت در آلمان بروز نمود همانگونه که در آمریکا نیز حرکت مشابهی شکل گرفته بود. و ما امروز شواهد و مستنداتی در دست داریم که هیتلر را به این فرقه های نو ظهور متصل می کند، فرقه هایی همچون Vril یا Thule .

طی آنچه که در روزهای نخستین برگزاری مراسم مراقبه (Remote Viewing) رخ می داده است، آنان (برخی از پیروان فرقه های نوظهور در دهه 1920) می توانستند ارتباطی را با هوش غیر زمینی برقرار نمایند، و این ملاقاتها به آنان سرنخ هایی داده – اگر نگوییم که کل دانش مستقیما منتقل شده- که نشان از فن آوری بالا و پیچیده ای داشته که از حد توانمندی دول متفق در روزهای جنگ جهانی دوم خارج بوده است. این یکی از نکات کلیدی است که توضیح می دهد چرا و چگونه نازی ها پس از جنگ جهانی دوم به حیات خود ادامه داده اند.

 

لیندا مولتون: آیا شما مدرکی در دست دارید که بتواند با قدرت اثبات کند که ماشین Bell براستی یک تکنولوژی فرازمینی بوده که توسط انسان نماهایی بلند قد، بلوند (مو زرد) و چشم آبی ساخته شده، و این دلیل اصلی گرایش هیتلر به نژاد بلند قدِ بلوندِ چشم آبی بعنوان نژاد برتر بوده است؟

جیم مارس: من فکر می کنم که این یک حدس باشد، اما حدسی است که بر پایه برخی اطلاعات بنا شده است. جای هیچ پرسشی نیست که هیتلر بعنوان یک فرد کوتاه قد با موهای تیره قطعا هیچ شباهتی به آن اَبَرانسانِ آریایی که خود تعریف کرده بود، نداشته است. اما با این وجود، هیتلر و هواداران SS او، ایده ی برتری آلمانیهای آریایی تبارِ بلند قدِ بلوندِ چشم آبی را با قدرت جا انداختند. سئوال اینجاست که این ایده از کجا آمده است؟

بنابراین من فکر می کنم این حدس که این ایده از پس اجرای جلسات مراقبه و برقراری ارتباط با نوعی هوش غیر زمینی ای که شباهت زیادی به نژاد شمال اروپا داشته اند بدست آمده، نظریه ای صحیح است، آنچنانکه تجربیات مشابهی نیز از دیگرانی نقل شده که اقدام به برقراری مراقبه با فرازمینیان نموده اند. اما متاسفانه دلایل کافی برای اثبات این فرضیه در دست نیست.

 

لیندا مولتون: آیا ماشین Bell که آلمانها در پینِموند مخفی نگاهداشته بودند مثالی است از وجود فن آوری بیولوژیک فرازمینی؟

جیم مارس: فن آوری فرازمینی، درست است. تفاوت در این میان اینجاست که فرضیه فرازمینیانِ بلوندِ قد بلند صرفا متشکل است از مجموعه ای از نقل و قول ها ولی مستندات کافی برای اثبات وجودشان در اختیار نیست اما وقتی صحبت به ماشین Bell می رسد، دیگر اینگونه نیست چراکه امروز شاهدانی در قید حیات اند که خودشان مستقیما در پروژه Bell سهیم بوده و آنچه دیده اند را شرح می دهند. کماکان بازمانده تجهیزات و امکاناتی که برای آزمایش این ماشین ساخته شده بود، قابل بازدید و بررسی است. حداقل ویرانه ای در سیلسیا باقی مانده است که کاملا حقیقت دارد. همه آنها هنوز وجود دارند. پس بنابراین مدارک و مستندات خوبی برای اثبات وجود ماشین Bell و فن آوری پیچیده آن وجود دارد اما چنین مستنداتی برای اثبات وجود فرازمینیان بلوندِ بلند قد موجود نیست.

 

ماشین Bell و سفر زمان

لیندا مولتون: چرا ماشین Bell به سفر در زمان مربوط می شود؟

جیم مارس: زیرا وقتی شما دو میدان قوی انرژی در اختیار دارید که بصورت دو گرداب در مسیر عکس یکدیگر در گردشند، ظاهرا می توانید بر جاذبه غلبه کنید. بدون شک، فن آوری ضد جاذبه چیزی است که برای سالهای مدیدی بدنبالش بوده ایم. ظاهرا آنچه در لحظه ی خنثی نمودن جاذبه رخ می دهد عملا زمان را نیز از کار می اندازد. این موضوع مهم جایی خود نمایی می کند که ما در اغلب گزارشات مرتبط با یوفوها، ردی از زمان گمشده می یابیم. بعنوان مثال، برخی شاهدان یوفوها گفته اند:» من در ساعت 6 بعد از ظهر با یک یوفو در آسمان مواجه شدم و تا ساعت 7 بعد از ظهر به خانه نرسیدم در حالیکه کمتر از 10 دقیقه تا منزلم فاصله داشتم. چه به سر این زمان گمشده آمده است؟»

 در گزارشات آمده است که وقتی یک یوفو بر فراز منطقه ای پدیدار می شود، اتومبیل ها از کار می افتند، درست است؟ و وقتی که یوفو از منطقه دور می شود، اتومبیل مجددا بکار می افتد. اما هیچ وقت کسی حرفی از گرداندن سوییچ استارت به میان نمی آورد، یعنی ماشین خود بخود خاموش و روش می شود! این بدان دلیل است که درون میادین انرژیِ اطراف اتومبیل، زمان باز می ایستد همانگونه که جاذبه خنثی می شود و این همان عاملی است که یوفو را در آسمان معلق نگاهداشته است. پیستونهای درون موتور خودرو منجمد شده و از کار می افتند چراکه زمان از کار افتاده است.

وقتی میادین انرژی جابجا می شوند، پیستونها مجددا به احتراق می افتند و موتور خودرو روشن می شود. این وابستگی و ارتباط زمان و جاذبه را نشان می دهد. چنانچه این فن آوری فرازمینی را در اختیار داشته باشید که امکان خنثی کردن زمان و جاذبه را میسر کند، می توانید در زمان نیز سفر کنید. و اینگونه است که احتمال قویِ سفر زمان مطرح می گردد.

ما در رابطه با ماشین Bell حرف می زنیم که می دانیم قطعا وجود داشته است. همچنین ما صحبت از برخی تاثیرات این ماشین به میان می آوریم که بیشتر جنبه نظری و تئوریک دارند، اما مشکل اصلی اینجاست که کسی چیز زیادی درباره این ماشین نمی داند. تمامی اطلاعات مربوط به ماشین Bell بصورت فوق محرمانه نگاهداشته شده و من شخصا باور دارم که این فایلها امروز در اختیار برخی از تندرویانِ گلوبالیست قرار دارد. توجه داشته باشید، من نمی گویم دولت آمریکا این اسناد را در اختیار دارد چراکه دولت آمریکا مبین مامور مالیات، مامور اداره پست و نماینده شما در شورای شهر است که هیچیک از این گروه ها حتی کوچکترین اطلاعی نسبت به این امور ندارند.

این اسرار توسط کسانی محفوظ مانده است که ربط ماشین Bell با قدرت و تسلط را بخوبی می دانستند.

 

لیندا مولتون: در نهایت پس از خاتمه جنگ دوم جهانی، سرنوشت ماشین Bell و دیگر تکنولوژیهای مرتبط به آن چه شد؟

جیم مارس: سئوال خوبیست اما من هیچ کس را نمی شناسم که پاسخ آنرا بداند!

پایان

ترجمه: Legion1992

با تشكر دوباره از لژيون عزيز . قسمت اول اين مصاحبه در وبلاگ ديگرم قابل مشاهده است.

Posted on جون 29, 2010, in ماشين زمان bell ساخت آلمان نازي. Bookmark the permalink. 58 دیدگاه.

 1. سلام
  به نظر من ماشین زمان به خاطر برخی مسائل نمی تونه وجود داشته باشه یا لااقل اگه وجود داشته باشه به صورت تک سفره و برای رفتن به آینده میتونه ساخته شه .
  در ضمن این رو هم باید بگم که طی الزمان به عنوان یک کرامت به برخی از علما نسبت داده شده که این نشون دهنده این موضوع که سفر در زمان بواسطه روح امکان داره که روح هم از جنس این دنیا نیست و قابلیت رفتن از بعدی به بعده دیگه رو داره

 2. سلام.
  مرسي رامتين جان.
  از لژيون عزيز هم ممنون كه يه مطلبي به اين قشنگي رو لطف كردن و ترجمه كردن.
  ترجمه خيلي خوب، ساده و قابل هضمي بود.

  جواب چندتا از سوالاتم در مورد مثلث برمودا رو گرفتم.
  ممنون.

 3. بقول مولانا:
  جهان بر جنب این نه(9) سقف مینا
  چو خشخاشی بود بر روی دریا…
  افرادی که به دانش های خاصی دسترسی دارن بر این اعتقاد هستن که جهان ما رو جهان های موازی احاطه کرده که واسه شناخت هر کدومشون زمانی به درازای ابدیت لازمه. این افراد جهان رو به مثابه یه نردبان تصور می کنن که در هر پله آن یه نردبان دیگه تعبیه شده و الا آخر.
  … هر جهان را نردبان دیگرست…(مولانا)
  مشاهدات بعضی از این افراد که به مثابه سرک کشیدن به جهان های دیگر محسوب می شه دود از کله انسان بلند می کنه.
  اما اون چیزی که من بهش اعتقاد دارم اونه که هرجایی و هرچیزی که اندیشه انسان به اون راه داشته می تونه واقعیت داشته باشه و یا به واقعیت بدل شه.

 4. به نظر من تو این دنیا همه ناممکنها ممکنه و اینکه ما نمیتونیم چیزیو ببینیم دلیل بر نبودن نیست

 5. مثل همیشه جالب بود.فقط موندم ببینم چرا همه جا و در هر موضوعی یه رد بزرگی از آمریکا هست!!!؟؟؟؟درسته که ابر قدرته ولی…!!!راستش موندم بقیشو چی بنویسم آخه خیلی چیزا واسم غیر قابل هضم هستن و به حدی مبهم و گیج کننده هستن که نمی تونم اونا رو روی کاغذ بیارم.

  رامتین عزیز خسته نباشی امیدوارم مطالب بعدی هم مثل همیشه جذاب باشن که حتما همین طوره.
  آقای لژیون از ترجمه روانتون واقعا ممنونم شما هم خسته نباشید.

 6. عالی بود
  دستت درد نکنه باز هم مطلب بگذار با تشکر فراوان

  • .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .خداییش آقایون و خانومهای محترم حقا دارین حق بعضیها رو ضایع می کنین! حتما می پرسین چطور؟
   طرف رفته زحمت می کشه با هزار مکافت ترجمه می کنه و تایپ می کنه و می فرسته به این جور سایتها اونوقت باید از مدیریت اون سایت تقدیر و تشکر بشه!
   واقعا ما ایرانیها چقدر نمک نشناسیم آخه!
   آقای محترم رامتین یا رامین یا هرچی که هستی مراعات این گونه مسائل رو بکن کسی که تو این جور مقالات از شخص خود شما تشکر کرد با کمال صراحت بگو که این مقاله را من ننوشتم که دارین از من تشکر میکنین از آقای فلانی تشکر کنین!
   آدم احساس میکنه که کمبود محبت داری که دوست داری فقط از شخص شما تشکر بشه! تکروی نکن بچه که بدجوری می بازی!!!!!!
   دفعه دیگه ای در کار نیست ها!
   مراعات کن

   • يك نگاه به پايين مطالب بنداز متوجه ميشوي.بله من كمبود محبت دارم. به خاطر اين دوست عزيز ديگر كسي از من تشكر نكنه .

   • agha ya khanume nostradamus shoma ziyadi tond rafti va az kheili masael agah nisti modire in site har dafee ke man barashun matlabi ferestadam ishun ham mail zadand va tashakor kardand kari ke modiran site kamtar anjam midan va albate man aslan tavaghoe nadashtam va in kar lotf va shakhsiyateshun ro miresune va ishun ta hala ba nazarate mokhalef va gahan bi adabane ba raayat adab va metanat barkhord kardand ke in ruzha dar veblogha kamtar mibinim shoma kheili ba lahn badi sohbat kardi mitunestid ba adabiyate behtari nazaretuno bayan koni

   • ممنون از لطفت.

   • khahesh mikonam man haghighat ro goftam in jenab kheili eshtebah fekr kard

   • آقا یا خانم nostoradamos . من که هر چی فکر کردم نفهمیدم مشکل شما چیه . فقط به این نتیجه رسیدم که شاید دو خط آخر مطلب رو ندیدید
    » ترجمه: Legion1992
    با تشكر دوباره از لژيون عزيز . قسمت اول اين مصاحبه در وبلاگ ديگرم قابل مشاهده است. »
    تمام خوانندگان این وبلاگ میدونن لژیون گرامی بعضی از ترجمه هاش رو در این وبلاگ منتشر میکنه . اصلا خودش در اختیار رامتین قرار میده تا اینجا منتشر بشه . نمیفهمم شما چی میگید . خیر پیش

 7. ba tashakor az jenabe legion matlabi bud ke moshtagh budam rajebesh zudtar bekhunam chon dar motauk project be in kare naziha eshare shode bud mamnun

  • با سپاس از شما، به اطلاعتان می رسانم نوسینده ای با نام Joseph P. Farrell طی دو دهه گذشته تلاش زیادی برای برملا کردن نقش نازی ها در دستیابی به تکنولوژیهای مخوفی همچون Bell Project صورت داده است. از سوی دیگر همین نویسنده که در اصل یک تئولوژیست (الهیات شناس) هست چند کتاب در باب کاربردهای نظامی فراموش شده ی اهرام بزرگ مصر نگاشته است. و سپس در دیگر کتابهایش استدلال کرده که نازیها در دوران جنگ دوم جهانی در تلاش بوده اند تا به اسرار نظامی اهرام مصر پی ببرند و از آن طریق به قدرتی بی چون و چرا دست یابند. همیشه این سئوال مطرح بوده است که نازیهای فاشیست نژاد پرست که از بوی تعفن کله سیاه ها دچار تهوع می شدند، در دل سرزمینهای بین النهرین و خاور میانه به دنبال چه می گشتند و چرا آن همه وقت و هزینه و مدیریت خود را مصروف اکتشافات در این اراضی نمودند در حالیکه آنان به ظاهر در پی برقراری حاکمیت آریاییان بر دیگر اقوام بشر بوده اند. و چنین اهدافی از طریق کاوش آثار باستانی غیر آریاییان چگونه میسر می شده اند؟ جوزف فارل در کتاب سال 2009 خود با نام The Philosopher’s Stone: Alchemy and the Secret Research for Exotic Matter به موضوع پودر سفید طلا پرداخته است و باور دارد که نازیها از این طریق می خواستند به اسرار اتمی اعصار کهن پی ببرند. جیم مارس نیز با او در این زمینه کاملاً موافق است و خود سخنرانی ای دارد که به تشریح این ماده ی مرموز و نقش آن در تاریخ بشر پرداخته است. به هر جهت این موضوع رشته ایست عریض و طویل که هرچه در آن بکاویم بازهم دریایی از موضوعات مهم ناشناخته باقی می مانند…

 8. بی صبرانه منتظر دیدن ( اصل ) هستیم . میشه لینک این اصل رو بزارین تا ما از نا دانی در بیا ییم و با سواد بشیم ؟

 9. http://www.fourwinds10.com/siterun_data/space/time_travel/news.php?q=1218579431
  اين لينك مطلب هست . فكر كردي مثلا اين مطالب را كه در وبلاگ هست زائده فكر و خيال من يا اون كسي هست كه ميفرسته ؟ 440 تا مطلب در اين وبلاگ هست . گرايش همه مطالب هم به يك سمت نيست . بر عكس بقيه وبلاگها در همه آنها منبع را ذكر كردم . يا بيشتر مطالب كه ترجمه از سايتهاي انگليسي زبان هست منبع در پايين مطلب آمده. اصلا متوجه منظورت نميشم. اين وبلاگ تا 2 ماه شايد 2000 بازديد كننده نداشت ولي من ادامه دادم. يا از 1 سالي كه از عمر اين وبلاگ ميگذرد شايد 4 يا 5 ماه باشد كه دوستان همكاري ميكنند و بيشتر نظر ميگذارند كه اين نشانه علاقه مندي آنها به اين موضوعات هست.
  در ضمن احساس غرور براي چه؟؟؟؟؟؟؟؟
  به اصل برسم يعني چه. شما بگو تا بدونيم چيه؟

 10. دلیلی برای انکار ماشین زمان وجود ندارد اگر مغز در زمانهای گوناگون حرکت میکند پس حتما دستگاهی ساخته بشر با همین کاربرد ساخته شده چیز ی راجع به امواج موسیقیایی در ماشین زمان شنیده اید؟

 11. من صرفا این موضوع را با توجه به یک سری اطلاعات شخصی و برداشت شخصی بیان کردم ولی میدانم که نوعی از موسیقی شناخته نشده برای ما وجود دارد که در هنگام انتقال و هم فازی با سرعتهای بالا شکاف دهنده لایه ها و یا ابعاد زمانی دیگر است این موسیقی ادغامی از اصوات هوش ناخود اگاه است که توسط قوانین نامشخص در حال حاضر و نوعی بر خوردگی بین فازها انتخابی با قوانین احتمالی نا محدود بیان میشود.

 12. من واقعا واسه بعضی افراد متاسفم که بیشتر از اینکه به مدیر وبلاگ توهین کنن به کاربران سایت توهین میکنن و خودشون رو این وسط آگاه و بقیه رو خواب میبینن.و این جور افراد منتظرن که اخبار صحیح رو از تلویزیون ببینن اونم تو شبکه های آمریکایی و فکر میکنن این جور مسائل رو حتما باید بزرگان آمریکایی و شرقی وغربی تایید کنند در حالی که به دانشمندان سر تا سراسر جهان اجازه صحبت در مورد این مسائل رو نمیدن و همون طور که میبینیم اکثر دانشمندان یا اینها رو رد میکنند و یا به دیده شک نگاه میکنند در حالی که کافی است ما به آثار باقی مانده از گزشته های دور نگاهی بندازیم(تاریخ چراغ راه آینده است).و من فکر میکنم اینجور افراد یا کم مطالعه میکنند و یا نمیخوان واقعیت رو بپذیرند.

 13. واقعا جالب بود
  به نظ میرسه المان ها ی نازی به تکنولوژی های بسار پیشرفتهای در زمان کوتهی دست پیدا کردند
  مطمئنم این پروژه متوقف نشده

 14. جالب بود اما اگر نازی ها اینقدر پیشرفت کردند چرا شکست خوردند.راستی به نظر من بهتر بود از تداخل دو زمان نام میبردید نه از سفر در زمان.چون ما نمیتونیم بین زمانها جابجا بشیم.این زمانها هستند که در هم متداخل میشود.بانوشته های جدیدی به روزم.

 15. salam ramtin jan.merc be khatere metanatet.va tashakor mikonam az dustan ke injur agahane mitunan tasmim begiran va rahe dorosto entekhab konan.ramtin e azizam bayad ye fekri kard.dobare dare ouza kharab mishe va janjal be pa mishe.ey kash dustan havaseshun bashe ma faghat bayad raje be matlabe gofte shode nazar bedim na in ke bekhaym hamo moghaser jelve bedim.omidvaram ruzi berese ke ma ham yad begirim ghadr dane zahmathaye kasi bashim ke bedune hich cheshmdashti dare zahmat mikeshe.bache ha khosh halam ke hamegi poshte ramtine aziz vaysadin.chon in tanha kari hast ke mishe be pase zahmat hash anjam dad.mamnun az hamagitun.

  • ممنون. مساله اي نيست من ديگر عادت كردم. بقيه وبلاگها كوچكترين نظري را حذف ميكنند ولي من شايد تا الان 5 تا نظر هم حذف نكردم آنها هم توهين به بقيه كاريران بوده وگرنه آنها هم حذف نميشدند.

 16. راستي رامتين خان ممكنه در باره فضاي خميده مطلب بنويسي؟؟ ممنون ميشم..

  • چشم. اين مصاحبه و چند مطلب ديگر تمام بشه حتما. فقط اينرا بگم كه خيلي از موارد ماورا الطبيعه به وسيله فيزيك حل ميشه. مثل جهان موازي و … .

 17. سلام .ممنون از نظرت. ولي لطفا به خوانندگان وبلاگ بي احترامي نكن.
  دوست عزيز من هدفم از اين وبلاگ اين نبوده كه بخواهم همه مثل من فكر كنند. هر كسي افكار خودش را داره. اصلا منظورم از اينكه وبلاگ 440 تا مطلب تا الان داره افتخار نبود. افتخار براي چه؟؟؟ ولي شما اگر مطالب خاصي داري يا به نتايجي رسيدي منتشر كن تا بقيه دوستان هم استفاده كنند.

 18. با سلام به تمام دوستان موافق و مخالف. عزیزان من ما نه میتونیم چیزی رو رسما رد و نه رسما قبول کنیم اگه 100 سال پیش به کسی میگفتن تو اینجا میشینی و مثلا مادرتو اونور دنیا همزمان میبینی و باهاش حرف میزنی مسلما مثل امروز ما حسابی به کسی که این حرف رو میزده میخندیدن و کلی لیچار بارش میکردن . پس لطف کنید و از خوندن مطالب که با زحمات بقیه عزیزان تهیه شده لذت ببرین و روش تامل و تعقل کنید .
  با تشکر بهرام

 19. ضمنا جوونامون تو امثال این سایت پرسه بزنند بهتر از پرسه زدن تو سایتای سک س وچت و … و الکی وقت حروم کردنه. ببخشید اینو یادم رفته بود.

 20. من ديگه نميدونم چي بگم . من به شما حرف بدي زدم؟ شما هر طور بخواهي ما باهات راه ميايم . اين بده كه ما بخواهيم اين راهي كه شما رفتي را زودتر بدانيم؟ من هر حرفي زدم باز هم شما راجع به من يك جور قضاوت ميكني.

 21. مثل همیشه عالی بود

 22. سلام. با نگاهی به تاریخ می توان دید که تلاش برای سفر در زمان از گذشته مورد توجه بوده . اما اخبار دقیقی از ساخته شدن این ماشین در دسترس نیست . ممنون از مطالب دقیقت . موفق و شاد باشی

 23. سلام هموطن عزیز خوبی؟؟
  مرسی از این که منو لینک کردی ممنوم
  خاهش میکنم از مطالب وبلاگم میتونی استفاده کنی من تازه خوشحال هم میشم
  باشه من در مورد اون موضوع برات مطالبی میفرستم حتما

 24. سلام و درود خدا بر دانشمندان المان نازی که مایه افتخار ما ارییایها هستند. درود بر انسانهایی که برای پیشرفت کشور خود تلاش میکنند. چشمهای خود را باز کنید و ببینید که ماشین زمان به وسیله ما ارییایها ساخته شده نه ماشین زمان بلکه پیشرفته ترین هواپیماها.زیر دریایها.اسلحه ها.وموشکهادر زمان جنگ جهانی توسط المان نازی ساخته شده .امریکا . انگلیس 0 روسیه هر چه دارن از دزدیدن طرحای المان نازی دارن .یادتون نره که یک فرمانده امریکایی در زمان جنگ جهانی گفته بود :المانها 15 سال از دنیا جلو تر هستند. (المان برتر از همه) erfan

 25. با سلام
  از مطالب جالب و خواندنی سایت شما بسیار استفاده بردم .
  با تشکر.

 26. agha ramin salam va kahste nabashi

  bebin doste aziz man age jaye u boodam kolan bakhshe nazaro hazf mikardam , shoma hesabi matlabaye khob dari harki bekhad estefade kone mitoone va harki nakahd va mokhalef bashe khob estefade nakone , hamin e mailetoon hast kafie !

 27. ماشين زمان ممكنه باشه اما كاري كه مي كنه اين نيست كه سر از گذشته در بياره يااينكه به اينده بره و برگرده . بلكه ميتونه طول زمان را كاهش بده مثلن تو دودقيقه مسافت دو روز رو بره يا ظرف دور حركت به زمان دو ماه بعد برسه اما براي اونا دور روز گذشته . اگه قبه اينده بره در همون اينده مي مونه و اگه بخواد از اون زمان بيرون بياد به اينده اي ديگه ميره چون زمان رو به جلو حركت ميكنه . اگه برعكس بود كه بايد با كالبد گذشته ي خودشون روبه رو ميشدن و با هم گلاويز مي شدن كه تو كي هستي من كيم. پس اين منطقا رد ميشه.

 28. آقایون و خانومای محترم بس کنید چرا ما فقط عادت کردیم که پاچه خوار باشیم (با عرض معذرت از دوستان علمی کشور) آقا جون کل دنیا بایستی آزادی بیان داشته باشه چه برسه به این سایت حالا خوب یا بد خداییش بیایین ببینیم با چه امکاناتی می تونیم بعضی از مسائل مبهم و علمی جهان رو شاید درصدی از اونو حل کنیم نه اینکه بگیم آفرین عجب سایتی داری به به چه چه و از این جور مسائل !!
  به خدا به این نتیجه رسیده ام که عاملی که ما ایرانی ها رو از غافله عقب انداختههمین تعریف و تمجیدهای بی مورد بوده درسته تشویق جایه خودشو داره اما دیگه تفریط و افراط جای کمی تامل رو داره درمورد خانم آزیتا هم بایستی بگم که اگر بنده از جناب رامتین خان خانها!! انتقاد کردم واسه این بود که بایستی آقای مدیر این سایت شخص مترجم و منبع رو به صورت واضح در قسمت نظراتی که دوستان میان و تمجید از رامین میکنن بگه که بله عزیز این مقاله رو آقا یا خانم فلانی نوشته دست ایشون درد نکنه!!!
  آخرین پیشنهادی رو که می تونم به آقای رامتین بگم اینه که توی همین وبلاگتون توی آخر سایت که مباحثو تفکیک نموده اید ، دوباره مباحثی بگذارید و در اول هر مبحث انجمن گفتمان فلان چیز رو اشاره کنین تا دوستان بیان اونجا و مثل همین قسمت نظرات نظراتشون رو در اون مبحث اشاره کنن فکر کنم ایده جالبی باشه! تا سایت انجمن! حتما امتحان کن استقبال جالبی خواهد شد.

  • اول سلام. دوست عزيز من پايين همه مطالب اسم نويسنده و مترجم را نوشتم و تشكر كردم. 10 دفعه هم گفتم من اينجا هيچ كاره ام و دوستاني كه مطلب ترجمه ميكنند و ميفرستند زحمت وبلاگ روي دوش آنهاست . اين وبلاگ 1 ساله هست. تا چند ماه اول من يك كامنت هم براي مطالب نداشتم تا كم كم وبلاگ پا گرفت . من هيچ موقع توقع تشكر نداشتم چون كاري نكردم . ازتون ميخوام يك باره ديگر پايين مطالب را ببينيد . در وردپرس نميشه انجمن تشكيل داد يعني سيستم وبلاگ نويسي اين وبلاگ. ولي نظرتون جالبه . من يك وبلاگ گروهي ميتونم تشكيل بدهم. اگر دوستان استقبال كنند.

 29. محمد علي نصيب زاده

  رسد آدمي بجايي كه بجز خدا نبيند. در قرآن وعده تسخير خورشيد وهمه علمها به صراحت داده شده.پس اصلا عجيب نيست كه اين كار انجام بشه.خود ما تا هفت هشت سال پيش در خيالمون هم نميومد كه دستگاهي بياد تو دستمون كه باش از هرجا بشه تماس گرفت وقبض آب وبرق پرداخت كنيمو وده ها كار ديگه {موبايل}وكلا تكنولوژي كه الان هست رو تو خواب هم نمي ديديم! پس اين همه هياهوبراي چيه هر لحضه ممكنه چيزي توسط بشر كشف واختراع بشه كه تمام زندگي ما رو تحت تاثير خودش قرار بده!

 30. chi begam…..aslan harfi vase goftan niii…..fagat begam ke vagean vebloge aliyi dari

 31. دستت درد نکنه، خسته نباشی

 32. درود
  خسته نباشید.
  انشا اله همه خوب وسلامت وشاد باشن.
  زندگی فقط دو روزه (به قول بزرگترها و اصطلاحاً قدیمی ها)
  دوستی میگفت خداوند ستار العیوبه پس چرا من بی خود بخوام از کسی عیب و ایراد بگیرم وقتی خداوند خودش میبنه و میدونه.
  رامتین جان ممنون
  دوستان همه سپاس
  نه از کسی دلگیر بشین نه دلگیر شدنتون رو عریان کنین.بگذریم چون روزگار می گذرد و چه نیکو است که قدر کار هر شخصی رو خود و خدای اون بدونه .
  برخی از دانشمندان گفتن تا سال 2025 تنولوژی به حدی پیش مره که شاید بشه انسان رو فاکس کرد. این رو چند سال پیش توی اخبار ایران شنیدم و توی روزنامه خوندم.
  یک فیلسوف چینی یا ژاپنی میگفته که :هر چیزی که به فکر انسان خطور کنه یا به ذهنش و تصورش برسه قطعاً به واقعیت خواهد رسید و عملی خواهد شد.
  وقتی مولانا میگه رسد آدمی به جائی که بجز خدا نبیند ! پس هیچ چیز دور از دست رس نیست.
  رامتین جان و دوستان خواهش میکنم بگذارید هر کسی هر گونه که میخواد فکر کنه و نظر بده .قرار نیست با حرف کسی دنیا زیر و رو بشه و البته انتقاد شرط اول موفقیت هر کس و هر چیزه هر چند زبان گفتنش تلخ باشه لزوم نداره حتماً جواب هر انتقادی داده بشه میشه خوند و دید و البته گذشت !. شاید من اشتباه فکر کنم ولی زود قضاوت نکنیم.
  با سپاس

 33. سلام رامتین جان.
  خسته نباشی.
  مطلب خیلی خوبی بود. از شما و دوستانی که زحمت ترجه و ویرایش این مطلب رو کشیدند صمیمانه تشکر می کنم.
  یه مطلب جالب در مورد photon belt دارم که در مورد سال 2012 هست البته به انگلیسیه که اگه خواستید ترجمه می کنم و به دستتون می رسونم.
  اگه خواستید از طریق ایمیل بهم ok بدید که آمادش کنم.
  با تشکر مجدد.
  خدا نگهدار

 34. سلام و درود خدا بر تمام دانشمندانی که هدفشان رشد رفاه و خوشبختی بشر است چه آریایی باشند چه غیر آریایی

 35. به نظر من وقتی ادم ها یک تکنولوژی خیلی پیشرفته می بینن و نمی دونن از کجا امده اسم فضایی ها رو به وسط میارن ،من نمی گم وجود ندان اما چرا بخوان قایم شن؟یا چرا برای جنگ صلاح گذاشتن؟درصورتیکیه هیچگونه پدر کستگی باهاشون نداریم!با توجه به اینکه میگن فضایی هایی که با هیتلر رابطه داشتن مو بلوند و..بودن شاید انها اتلانتیسی ها بودن،در یک مقاله خواندم ویژگی ظاهری انها همین بوده،اما معقول نیست که یه صلاحی رو در دست هیتلر بذارن!
  در فیلم لاست سفر به زمان مطرحه و علتش هم نیروی مغناطیسی جزیره است …پس بر این اساس و چیزی که در بالا گفته شد سفر در زمان حتما یه ربطی به انژی مغناطیسی داره،نه؟

 36. شبیه به این هم پروژه هارپ هست که باعث شکل گیری زلزله هایتی شد. ممنون می شم اپپه مطالبی رو در مورد منطقه 51 در یه مقاله بزاری.

 37. خمن مطالب زيادي تو اينترنت خوندم که اين داستان از همشون بي سرو سامون تر بود قبول که المانها بسيار علم بالايي داشتن اما يادمون نره که هيتلر هميشه اعتقادش بر پايه ي سلاح هاي متعارف بود و حتي جت هاشو در اخر جنگ درست و حابي مصرف نکرد البته ميدونم که خلبان کار کشته زياد نداشت اما هيتلر زياد به نو اوري در جنگ اعتقاد نداشت اين مسئله رو ميشه با هايزنبرگ ثابت کرد که ازش پرسيدن که ساخت بمب اتم ممکنه اونم در جواب گفت بايد چندين تن اورانيوم غني شده داشته باشيم که يک بمب بسازيم و اين باعث دلسردي نازي ها شد پس همين جور ماست و خياري هم نميشه داستان در مورد المانها در اورد

 38. من همش فکر میکنم جنگ جهانی دوم بهانه بود برای یک سری مسایل…

 39. اگه آلمانيها واقعا» به اين حد پيشرفت نائل گشته بودند شكست نميخوردند اونها درمراحل ابتدائي بودند وحماقت هيتلر وشروع زود هنگام جنگ جهاني باعث ازدست رفتن زحمات دانشمندان الماني شد

 40. بنظر من ماشین زمان وجود داره. و با دیدگاه بعضی دوستان که میگن کرامته و عارفان میتونن فقط اونو انجام بدن و مختصه روحه کاملا مخالفم. این قضیه با اینکه اطلاعات زیادی در موردش مشهود نیس ولی از نظر علمی در صورتی که علم و تکنولوژی پیشرفته ای پشتش باشه امکان پذیره و همچنین وجود فرازمینی ها هم با توجه به شواهدی که در گوشه و کنار دنیا مردم با اون مواجه شدن وجود داره. یعنی علم و اطلاعات روز دانشمندا در زمان جنگ جهانی واقعا این اجازه رو نمیداده که بدون کمک و تکنولوژی یا هر اشاره ای از فرای زمین یه همچین ایده ای شکل بگیره. بنظر من خیلی جالبه و جایی خوندم که CIA دانشمندی رو که خودش سازنده این دستگاهه و اشراف کامل بر علم الکترومغناطیس داره رو برای تحقیقات ازش استفاده میکنه.

 41. از مطلب جالبتون تشکر میکنم ولی من فکر میکنم جیم مارس یه مقدار داره بزرگ نشون میده شاید یه دستگاهی بوده برای اهداف نظامی یا حتی راکتور اتمی یا چنین چیزی چرا باید فکرمون بره طرف فرازمینی ها؟؟؟؟ با این تفاسیری که این گفته بیشتر شبیه افسانه میشه

 1. بازتاب: ماشین زمان bell ساخت آلمان نازی | برنامه ریزی منابع سازمان به روش جام ( Jaam ERP )

 2. بازتاب: چک نویس هایی از من ...

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: