ارتباط رئيس جمهوران آمريكا با فرازميني ها


شاید دیگر برکسی پوشیده نباشد که ایالات متحده آمریکا طرح ها ی سری فراوانی در ارتباط با فرازمینی ها در دست دارد و همیشه بر آنها سرپوش میگذارد در اینباره به قدری گزارش و داستان وجود دارد که نمی توان به سادگی از انها گذشت.

رابطه سیاستمداران آمریکایی با فرازمینی ها+دست دادن کلینتون و بوش به ادم فضایی ufo

حال ما موضوعی جالب توجه می پردازیم و آنهم رابطه رئیس جمهوران آمریکا با فرازمینی هاست. اولین باری که این موضوع به شکل جدی مطرح شد و مورد توجه همه قرار گرفت در زمان ریاست جمهوری آیزن هاور بود . ماجرا از این قرار بود که در روزنامه ها عکسی از او به چاپ رسید که در حال دست دادن با یک فرازمینی بود. البته روز بود مقامات کاخ سفید این عکس را دروغین و تبلیغاتی قلمداد کردند. ولی کسی که عکس را گرفته بود اذعان داشت که بعد از این ملاقات این موجود به یک سری انتقال داده شد . در این جا بازهم شما را به یاد یک فیلم سینمایی که در سال های اخیر اکران شد می اندازم و آنهم فیلم مردان سیاه پوش (Men in Black) است که در این فیلم دقیقا به تمامی این حوادث اشاره شده ، به عنوان مثال در آمریکا سازمان مخفی وجود دارد که مسوول برقراری ارتباط با فرازمینی هاست . در قسمتی از همین فیلم دو مامور این سازمان فوق سری ، در حال تماشای آلبوم عکسی هستند که به عکس آیزن هاور می رسند که در حال دست دادن با یک موجود فضایی است. رییس جمهور دیگر آمریکا جان.اف.کندی هم از علاقه مندان به فضا بود در زمان او پایگاه های فضایی مختلفی در امریکا تاسیس شد. اما درگیرترین فرد در مورد فرازمینی ها بیل کلینتون است . ماجرا این گونه است که عکسی از کلینتون در روزنامه ای به چاپ رسید که او در حال دست دادن با یک فرازمینی بود.

Axiom.Dom.Ir بزرگترین وبلاگ دنیای ماوراء

 

جالب است بدانید عده ای معتقند که به همین دلیل بود که بیل کلینتون در زمان خود کمتر وارد جنگ شد اما کاخ سفید باز هم این عکس را دروغین و تبلیغاتی خواند . و کلینتون توضیحی درباره آن نداد. اما می رسیم به جرج دبلیو بوش و نکته ای فوق العاده عجیب ، عکسی از لحظه دست دادن بوش با یک فرازمینی که دقیقا شبیه همان فرازمینی است که کلینتون با او دست داده بود.

Axiom.Dom.Ir بزرگترین وبلاگ ماوراء

 

اما بر خلاف همیشه که کاخ سفید این نوع عکس ها را دروغی می خواند این بار هیچ واکنشی نشان نداد و در اقدامی عجیب تر بوش هنگامی که در هواپیما در حال مسافرت بود با در دست گرفتن روزنامه ای که این عکس را چاپ کرده ، وجود حیات در دیگر کرات را تایید کرده ولی خواسته که بحث آن به بین مردم کشیده نشود.

Axiom.Dom.Ir بزرگترین وبلاگ ماوراء

http://www.axiom-elf.blogfa.com/post-111.aspx

***************************************************************

مایکل سالا می گوید ؛ در میان افرادی که راجع به پدیده یوفو تحقیق و مکاشفه کرده اند، «تیموتی گود» از اعتبار ویژه ای برخوردار است، او وقت زیادی را صرف پرونده های در رابطه با موجودات بیگانه کرده است و اگر نظریه ای در باب هر یک ارایه داده است، بدون شک آن پرونده را می بایست پرونده ای جدی تلقی کرد. در میان پرونده های مطرح شده از طرف تیموتی گود برجسته ترین آنها ملاقات «والتر هنک» با یک ژنرال از طرف تشکیلات «پنتاگون» و یک موجود بیگانه از سیاره «ونوس» می باشد که با عکسهای جالب توجهی همراه است.
همچنین پرونده دیگری موجود است که اخیراً توسط گروهی کشیش از آرشیو واتیکان درآورده شده است که در آن از یک کاردینال آمریکائی واقع در لس آنجلس به نام «مکنتایر» نام برده شده است که از طرف واتیکان ماموریت پیدا می کند که در معیت رئیس جمهور وقت آمریکا «ژنرال آیزنهاور» ، با نماینده موجودات فضایی ملاقات کند. این واقعه بر روی عرشه یک ناو هواپیما بر، در سال 1955 در حضور 500 نفراز دریانوردان و سیاسیون آمریکایی، نماینده پاپ و چند تن از موجودات فرازمینی انجام شده است، عکسها و فیلمی از این واقع موجود می باشد که دقیقا نشان می دهد که در حضور افراد زمینی، سفینه دیسک شکلی که از کره «ونوس» به کره زمین اعزام شده بود، در بخش انتهای ناو، فرود میاید و نمایندگان موجودات فرازمینی با آیزنهاور و کاردینال واتیکان ملاقات کرده و پیرامون مسائل اتمی، که در آن زمان مطرح بود، مذاکره می کنند. البته اولین ملاقات آیزنهاور با موجودات فرازمینی در فوریه 20 ، 1954 ، درست 9 روز قبل از انفجار اولین و پر قدرتمندترین بمب هیدروژنی آمریکا اتفاق می افتد و دلیل آن هم این بود که موجودات فضائی می خواستند نگرانی جدی خود را مبنی بر انفجارات هسته ای اعلام کنند، در همین رابطه در موارد مختلف موجودات فرازمینی مانع از انجام تست های اتمی شده بودند و طرح ملاقاتهای بیشتر به همین دلیل انجام می گرفت.
مایکل سالا در انتها می گوید؛ مدارک و شواهد بی شماری وجود دارد که بشر همواره با موجودات بیگانه در ارتباط بوده است و تفاوت ماجرا در گذشته و حال این است که موجودات فرازمینی در گذشته های دور بطور علنی فرمانروایان مطلق زمین بودند ولی در حال حاضر و یا حداقل در یکی دو قرن اخیر تصمیم گرفته اند به شکل پنهانی رهبری را بر عهده داشته باشند، دلایل بی شمار و منطقی وجود دارد که چرا چنین تصمیمی را گرفته اند که مهمترین آنها این است که بشر یا حداقل انسانهای معمولی تصور کنند که استقلال فکری و عملی در تصمیمات خود دارند.
https://i0.wp.com/cache.gawker.com/assets/images/gawker/2009/10/alien_gingrich_full.jpg

همچنين شايعاتي پيرامون ديدار لورا بوش و فرازمينيها شنيده مي شود.

https://i0.wp.com/www.wired.com/images_blogs/photos/uncategorized/2007/09/07/bush.gif

https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/_3HKV1ooIrgI/SWVhGVjHcCI/AAAAAAAAAWc/Z1pR8TLohMI/s400/Bush_alien090607a-1.jpg

https://i1.wp.com/ashineko.up.seesaa.net/image/Bush_alien090607b.jpg

اين عكسها هم در يكي از آخرين سخنرانيهاي بوش در كاخ سفيد گرفته شده.

اين هم عكسهايي كه توسط اوباما تكذيب شد.

https://i0.wp.com/www.mygtv.net/wp-content/uploads/2008/10/alien_endorse_full.jpg

https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/_-4ISw_ZdoUs/SQFS66bNsfI/AAAAAAAAB_k/L_nL9cRfHa8/s400/obama_ufo.jpg

https://i1.wp.com/image.excite.it/web20/foto/Obama-e-le-rivelazioni-sugli-Ufo-bufala-della-rete/4-obama-ufo-004.jpg

اين هم عكسي از يك فرا زميني ديگر.

دوستان عزيز شايد همه يا بعضي از اينها را بشود تكذيب كرد ولي چيزي كه جالب توجه هست يكسان بودن عكس فرازميني ها با بقيه عكسها يي است كه توسط مردم گرفته شده. شما در اين عكسها كوچكترين اختلافي پيدا نميكنيد.

و نكته ديگر اينكه هر رئيس جمهوري كه به كاخ سفيد راه پيدا كرده وعده داده تا اسرار بشقاب پرنده ها را فاش كنه ولي در آخر نه اين مورد را نه تائيد ميكنند و نه تكذيب.

در آخر براي اطلاعات بيشتر لينك سايتي كه مربوط به رئيس جمهوران آمريكا و بيگانه ها است را براي علاقه مندان ميگذارم.

http://presidentialufo.com

Posted on ژوئن 18, 2010, in رئيس جمهوران آمريكا و فرازميني ها. Bookmark the permalink. 55 دیدگاه.

 1. axa montaj shode hast

 2. جای تامل داره

 3. به نظر شما بهتر نبود با سرزمینهای محرومتر ارتباط برقرار میشد؟

  • چرا . ولي به نظر شما عجيب نيست كه يوفو ها بيشتر موقع جنگ زياد ميشوند و رويت ميشوند. به مطلب مشاهده يوفو ها در تاريخ برويد. اونها در پي كنترل زمين هستند كه در مطلب بعد ميگذارم. فرا زمينيها با كساني كه قدرت بيشتري دارند وارد گفتگو ميشوند نه كساني كه نقشي در معادلات كره زمين ندارند.

 4. سلام رامتین جان . من به فرازمینی ها اعتقاد دارم و همون طور که می دونی دارم تو این زمینه کتاب هم می نویسم. اما باید بگم که این عکس ها مونتاژ هستند . من منکر ارتباط یا تلاش برای برقراری ارتباط به خصوص در میان دولت مردان نیستم اما به این عکس ها نمیشه استناد کرد.
  موفق و شاد باشی.

 5. مرسی رامتین جان
  مطالب جالبی بود
  به مسئله جالبی اشاره کردی که ، هر کی تا به کاخ سفید پا نگذاشته میگه من برم اسرار فاش میکنم اما بعد ……
  بدون شک این همه یوفوی که به زمین میان و اثاری ازشون به جا میمونه
  برای تفریح نمیان

  • كاملا درسته. يا ايندفعه حتي نخست وزير انگلستان هم وعده داد. به قول ما ايرانيها تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها.

 6. من کاملا به صحت این مطلب اعتقاد دارم . مخصوصا این قسمت » تفاوت ماجرا در گذشته و حال این است که موجودات فرازمینی در گذشته های دور بطور علنی فرمانروایان مطلق زمین بودند ولی در حال حاضر و یا حداقل در یکی دو قرن اخیر تصمیم گرفته اند به شکل پنهانی رهبری را بر عهده داشته باشند » اما عکس ها بنظرم واقعی نمیان . مرسی دوست گرامی

 7. سلام بجا می دونم از این مجموعه ای درست کردی تشکر کنم من از دوران مدرسه به موضوعاتی که پاسخی برایشون وجود نداشت علاقه مند بودم و هستم وقتی با این سایت آشنا شدم کلی لذت بردم من تجربه دیدن یوفو رو دارم بار اول سال 1381 در میان کوهای هراز و بار دوم هفته پیش جمعه 21/3/89 در منطقه بوجان لواسان ساعت 11 شب ، نه تنها من تعدادی از اعضای خانواده ام هم شاهد حضور این مهمان پرنده بودند ، به هر حال زیاد مهم نیست که بخوام بوق کنم فقط اینکه به قول چارلز برلیتز در کتاب ( آتلانتیس قاره گم شده ) این خودخواهی که فکر کنیم تمام این دنیا به این وسعت فقط برای ما خلق شده اما مسئله ای که هست اینه که چه عاملی باعث میشه اینها فقط با سردمداران قدرتنمند جهان اونم به صورت مخفی ارتباط داشته باشند
  آیا حاکمان جهان انتخاب شده هایی هستند که از نطفه مورد توجه این موجودات بوده اند و اونها برنامه کنترل زمین رو به حاکمان دیکته میکنند ؟
  آیا ما ساخته دست موجودات فرازمینی هستیم و پیامبران هم منتخب آنها برای هدایت ما به مسیرهای مشخصی هستند؟
  آیا ما خودمون هم موجوداتی فرازمینی هستیم که در حال گذروندن دوره تکامل در زمین هستیم و پس از مرگ دوباره به زادگاه اصلیمون بر میگردیم ؟
  آیا اتفاقاتی که در کتب آسمانی به عنوان عذاب از آن یاد شده کار موجودات ماورا زمینی است مثل طوفان نوح – یا وقایعی مثل آتلانتیس که شاید بخاطر پیمان شکنی زمینی هابوجود آمد ؟
  و در آخر این سکوت معنا دار چیه که همه پیشه کردیم و از ابراز اون واهمه داریم ؟

 8. مرسی تدی جان
  سوالات جالبی کردی ، متاسفانه ما در مقابل این جهان اونقدر ذره هستیم ، که فکر میکنم پی پیدن به جواب این سوالات غیر ممکن به نظر میرسه ؟
  سوالی که تو ذهن من هست اینه که اگه فرازمینی ها از
  زمان هم میتونن عبور کنند و به گذشته و اینده برن
  ایا امکان داره که از اینده بیان و زمان حال ما رو تغییر بدن تا
  به اینده ای که اونها میخوان ما برسیم ؟
  اگر اینطور باشه پس حق اختیار ما چی میشه

  • در قرآن آمده سرنوشت همه از پيش تعيين شده است. حالا اينكه ما اختياري داريم يا نه نميدونم. سوالي هم كه من نسبت به دژاوو يا آشنا پنداري دارم اينه كه ما به اون لحظه و مكان ميرسيم. حالا هر كاري هم كه انجام دهيم.

   • رامتین گرامی
    اختیار حقیقتی است که تا عرش الهی وسعت دارد
    شیطان در مقابل دستور مستقیم خداوند مبنی بر سجده بر آدم سرپیچی میکند. این چیست بجز اختیار؟ حتی رو در روی خداوند…
    منکر دژاوو نیستم ولی دژاوو هم منکر اختیار نیست. شاید چیزی از جنس الهام باشد…

 9. رابطه نازکاهابافرازمینی ها

  قرن پنجم پس از میلاد مسیح در آمریكای جنوبی قبیله ای بومی به نام نازكا به وجود آمد،كه البته هنوز هم با زماندگان آنها در قید حیاتند.
  پژوهشگران امروزه یكسری آثار وشواهد را جمع آوری وكشف كرده اند كه به عقیده آنها این آثار ممكن است نشانگر این باشد كه نازكاها با موجودات فرا زمینی در ارتباط بوده اند. این اثار متعلق به نازكا ها در بیابانی به این نام دیده شده اند.من هم چندی از این دلایل را برای شما ذكر میكنم آ)راههایی عظیم مانند باند فرودگاه برای فرود جسمی پرنده ماننده هواپیما یا فضاپیماو…،كه البته باید گفت كه این بیابان دارای یكسری رشته تپه در بعضی نقاط است كه معمولا برای فرود چنین جایی را انتخاب نمی كنند ولی خوب…و
  ب)وجود نقوشی در بیابان مانند نقش عنكبوت،یانوعی وال كه فقط از زاویه بالا قابل دیدن است.
  پ)كشف جمجمه ای عجیب ومتعلق به انسان كه قسمت بالای جمجمه بسیار بلند است و احتمال میرود كه این جمجمه یك موجود فضایی باشد كه احتمالا با یك زمینی ازدواج كرده است
  ت)كشف طرحهای عجیب وغریب نقاشی شده بر روی دیواره غار كه تاحدی به انسان شباهت دارد. یكی از آنها عكسی بود متعلق به به موجودی كه از بینی آن پرندگان خوفناك واز دهان آن ماده ای رنگی بیرون می آمد.
  و شاید این عكس از روی آدم فضایی ها كشیده شده باشد.
  اینك شما چه فكر می كنید ایا این دلایل می تواند گویای ان باشد كه فرا زمینیها با گذشتگان ما در ارنباط بوده اند؟

 10. سلام بعدازظهورامام زمان عوالم مختلف در هم ترکیب می شوندو شما قادر خواهید بود فرشتگان -اجنه -موجودات فضایی -ارواح -تاحدودی عالم برزخ-وموجودات دیگر را مانند ابر آسمان ببنید-بعداز نبرد آخر خیروشر بر روی زمین نوبت به نبرد خیر وشر در کل کهکشان ها خواهد شد
  http://www.pishguu.persianblog.ir

  کمی کمتراز دو دهه دیگر

 11. اگه اینجوری باشه که دیگه کسی نمیجنگه D: وقتی دنیا انقدر تابلو بشه همه 100٪ ایمان میارن

 12. رامتین میدنم اینا رو از خودت در نیووردی.ولی به جز یکی دو تا عکس معلومه که اون یکیا مونتاژه…ممنونم رامتین…بازم میگم کارت درسته…

 13. رامتین میدونم اینا رو از خودت در نیووردی.ولی به جز یکی دو تا عکس معلومه که اون یکیا مونتاژه…ممنونم رامتین…بازم میگم کارت درسته…

  • این مورد رو تا حدی بنده هم قبول دارم، اما در کل بیشتر مطالب این وبلاگ نتایج گرد آوری هست تا تحقیقات شخصی، به هر حال رامتین خان هم که دست در مطالب نبردن که مونتاژ عکس ها گردن ایشون باشه.
   این عکس ها بیشتر حاصل دسترنج فتوشاپ کاران خارجیه که اصل مطلب رو منتشر میکنن.

   **

   الان یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که چرا این بیگانه های زمینی همشون لخت و عریان مشاهده میشن همیشه ؟ :دی

 14. نظر من کجا رفت ؟ من نظر داده بودما !

 15. سلام
  تقریبا میشه گفت همه کسانی که میان و مطالب دوستان رو مطالعه میکنند به موجودات فرا زمینی اعتقاد دارند وگرنه اینجا نبودند
  اما باید مطالب ذکر شده کمی فکر هم بهشون بشه
  همه میدونن که ابرقدرت ها باهم رقابت میکنند تو ارتباط با فرا زمینی ها
  اما باید از درج مطالبی که از روی مدارک کاملا جعلی نوشته میشه یا برداشت میشه هم جلوگیری کرد

  دوستمون زحمت کشیدن مطلب گذاشتن اما واقعا
  با کمی و فقط کمی اطلاعات در زمینه کارهای گرافیکی
  خیلی ساده متوجه جعلی بودن عکس ها و کار توسط یه ادم خیلی ناشی میشوید
  به نظر من دوستان باید در درج مطالب کمی دقت کنند که هم بار علمی پست بالا بره هم حداقل کمی بشه بهش استناد کرد0
  این نظر شخصی من بود البته
  ممنون از همه دوستان که زحمت میکشن.

 16. salam ramtin jan, agha ye soal! age ghabool konim ke sarane usaiee ba farazamini ha ertebat daran, ba che zaboony bashoon sohbat mikonan?!?! ba sohbat kardan ya zaboone ima va eshare??! jeddan in vasam soale! az matalebetam mamnoon..

 17. rasty tabrikam migam moshkele masdood shodane webet bartaraf shod, man ye chandroozi naboodam..

 18. در پاسخ به majhool باید بگم که طبق اطلاعات بنده حقیر :
  دولت آمریکا خصوصا در زمان آیزنهاور به طور کامل و رسمی ارتباط داشته در مورده این عکسها خیالتو راحت کنم هیچکدوم واقعی نیستند اما مطمئنم که در ارتباتند تا حدی که بر اساس یکسری یافته های همون خانم مولتن هو با کمک رابرت وود Robert Wood مرگ جان اف کندی نیز به این ارتباطات مربوط می شود .
  بگذریم از اینکه طبق همین اعترافات دولت آمریکا قرارداد 10 ساله ای مبنی بر ساکن شدنشون در پایگاهی زیرزمینی (در نزدیکی پایگاه هوایی 51) به صورت آزادانه برای انجام تحقیقات مدنظرشان امضا و اجرا کرده .

  و در پاسخ به شباهنگ :
  در حادثه روزول در شی سانحه دیده 4 سرنشین وجود داشته که تونستن تنها یکی از اونا رو را برای مدت 3 سال زنده نگه دارن . در همین سه سال بود که خیلی از تکنولوژیهای نیروی هوایی آمریکا بدست اومد توسط همون بیگانه (که به پیشنهاد پزشکی که تحت نظر داشتش به EBE نامگذاریشون کردن که الان زیاد حضور ذهن ندارم دکتره کی بود).
  طبق گزارشات به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته اما علاقه ای به صحبت به این زبان نداشته ، جدا از اون تغریبا 2 ساله پیش که به ufocasebook.com سر زدم (طبق آدتم) دیدم گزارش یک دختر عراقی رو نوشته که
  تو اون گزارش دختره مدعی شده بود که اول با زبان انگلیسی بعد عربی باهاش صحبت کردن .
  درکل در اینکه اونا مارو به این (سرعت) به انسان متمدن تبدیل کردن (نه اینکه خلق کرده باشند) شکی ندارم پس به این قضیه که بهتر و بیشتر ازما نسبت به سیاره و خودمون آگاهی دارن شکی ندارم و بنظر من ربودناشون (که در یک برحه زمانی مشخص افزایش پیدا میکنه) فقط نوعی کنترل روی زندگی و فعالیتهای بیولوژیکی ما نسبت به سیارمونه درست مثل آزمایشهای کنترلی ما انسانها روی حیوانات حتما دیدین که در بعضی برنامه های مستند یک گونه از حیوونارو برای مدت مشخصی تحت نظر می گیرن .
  امیدوارم تا حدودی به پاسخهاتون رسیده باشین

 19. سلام
  چند روزی وبلاگت مسدود بود به خاطر همین نتونستم آدرست را بدم این آدرس:
  http://7country.persianblog.ir/post/144/
  راستی درباره ی این موضوع هم با شیرین صحبت کردم قرار خبرم بده
  راستی به نام ها توجه کن
  ———————
  مطلبت خیلی عالی هست ولی باید بدانیم که بزرگترین پایگاه موجودات فضایی مثلث برمدا هست و این را یادمان باشد که آمریکاه در سازمان ملل چه سوگنگی خورده
  اشتباه ما انسان ها این هست که همیشه به دور نگاه می کنیم و اطراف خود را از یاد می بریم
  بدرود

 20. mamnoon BTE az javabi ke dadi ..
  age mishe inam javab bedin, hala ya shoma ya ramtin khan, inke chera dar ghoran hich eshareiee be mojoodati az ma bartaro behtar nashode?!?!? age in mojoodat vojood dashte bashano maro be in soraat pishrafte karde bashano tebghe gofteye shoma doostane aziz be sayareye ma az khodemoon bishtar ehate dashte bashan, dige ensan ashrafe makhlooghat nist?!? yekam ajibe.. bazam mamnoon az hamatoon..

  • دوست عزيز انسان اشرف مخلوقاته. حتي در قرآن هم آمده كه قبل از آدم انسانهايي روي زمين بوده اند . در دوره آتلانتيس انسان پيشرفت هاي بسياري داشته. در ادامه به اين مباحث ميپردازيم. خالق ما خداست . شايد با دستكاري ژنتيك بشه يك موجود خلق كرد ولي آيا ميشه روح را بوجود آورد. اين فقط قدرت خداوند را ميرسانه. شما فكر كنم از مطالب من برداشت ديگري داريد.

  • آرش جان اگه این مطلب » باید بدانیم که بزرگترین پایگاه موجودات فضایی مثلث برمدا هست » در جواب پاسخ من نوشتی باید بگم که اون پایگاههایی که گفتم و اون قرارداد مربوط به سالهای 1954-1958 برمی گرده که در سال 2007 در سمپوزیم سالانه موفون هم دربارش یحث شده جدا از اینکه الان برای عموم به صورت موزه درش آوردن .
   می تونی اینجا راجع به این مطلب تحقیق کنی :
   abovetopsecret.com
   در کل سایت خوبیه و من به همه پیشنهاد می دم حتما یه سر به این سایت بزنن . . .

   و اما درجواب شباهنگ جان باید بگم در این یک مورد نمی تونم چیزی بگم تنها نظر من اینه که اونها هم می تونن انسان باشن از نوع غیر زمینی و گرنه چطور می تونن تو بعد زندگی ما زندگی کنن در صورتی که انسان نیستن ؟
   یه آیه بهت میگم اینو بخون بعد اونوقت متوجه آگاهی قرآن میشی :
   سوره یس آیه 35 تا 36:
   پاک و منزه است خدائیکه همه ممکنات عالم را جفت آفریده چه از نباتات و چه از نفوس بشر و دیگر مخلوقات که شما از آن آگه نیستید
   و اما آگه بخوام راجع وجود داشتن یا نداشتن خدا بگم :
   هر زمان راجع به هرچیزی تحقیق می کنی هیچوقت به وجود خدا شک نکن نمی گم کورکورانه عمل کن ولی چیزی جز پشیمونی برات نمیارهچون وقتی تحقیق کنی بعد از یه مدت که شکیاتی برات بوجود میاد وقتی تحقیقاتتو کامل میکنی به وجودش ایمان میاری
   یه اشاره کوتاه به کتاب گمشده انکی میکنم ولی خودت بگرد پیداش کن تقریبا آخرای کتاب وقتی بین انکی و انلیل صحبتی شروع میشه :
   چیزی است که اتفاق افتاده ! اگر این خواست «آفریننده همه چیز «بوده ، این تمام چیزی است که . . .
   فکر می کنی منظور دقیقش چیزی غیر از خدای متعال بوده ؟
   اینم در نظر بگیر که بعد از اون حادثه روزول یکی از چیزهایی که خیلی بحث برانگیز بوده اینه که اون EBE که ازش اطلاعات می گرفتن گفته حضرت عیسی رو اونا برای کمک در تشکیل تمدن پیشرفته بوجود آوردن
   این دقیقا چیزیه که یکسری از معتقدین باقیمونده و لوح های آنوناکی ها می گن و نتیجه ای که میشه گرفت فقط و فقط ایجاد تفرقه بین نوع بشره
   من یکی که نسبت به aliens نظر خوشایندی ندارم
   نظر من اینه اگه تا الان زنده موندیم نسلمون هست علنی ارتباط برقرار نکردن فقط و فقط بخاطره خودشونه ، نه ما ، ارزش ما تو میزان منفعتی که از وجود ما بدست میارنه حالا اون منفعتها چیه ؟ خدا عالمه . . .
   شرمنده طولانی شد بازم اگه سوالی بود و قابل دونستید در خدمتم . . .

   • نمی دونم چرا ولی پاسخم به آرش دوبار زده شد
    اگه تونستی ویرایشش کن

   • سلام . ميتوني كل اطلاعاتي كه از اون موجود گرفتند را برام بفرستي. نظرت واقعا عالي بود. دقيقا خود آنوناكيها چند دفعه به آفريننده همه چيز اشاره ميكنند.
    در يك مستند كه شبكه 2 راجع به آفرينش نشان داد تمام فيزيكدانان خارجي گفتند جهان در يك لحظه بوجود آمده و اگر اين انفجار ثانيه اي كمتر يا بيشتر طول ميكشيده كل جهان دچار انبساط يا انقباض ميشده و اين تنها كار يك قادر متعال هست.

 21. ok. mamnoon az javabet.. agha man ye webloge dg ham khoondam ke oonam mesle webe shoma khoobo mofide! khastam alan esmesho begam ta doostan ya shayad khode shoma estefade konin, vali goftam aval azat ejaze begiram?! webe binaziri dari, movafagh bashi..

 22. adress ine:
  http://www.yahoo2.blogfa.com
  albate mesle ghabl dige zood zood up nemikone! vali goftam shayad betoone be webloge binaziret komak kone! agha karet doroste, damet gaaarm..

  • سلام ممنون. اين وبلاگ دوست خوبم سيد جلال هست . من از همون روزي كه اين وبلاگ را ساخت يكي از اولين خواننده هايش بودم.

 23. در مقاله گفته شده:»دوستان عزيز شايد همه يا بعضي از اينها را بشود تكذيب كرد ولي چيزي كه جالب توجه هست يكسان بودن عكس فرازميني ها با بقيه عكسها يي است كه توسط مردم گرفته شده. شما در اين عكسها كوچكترين اختلافي پيدا نميكنيد.»

  خوب معلومه که یکسانه!!!!!منی که می خوام تصاویر را فتوشاپ کنم میرم سراغ عکس های گرفته شده ی مردم تا کارم واقعی جلوه کنه وگرنه که کسی به آنها محل نمیزاره

 24. salam, eeeeeeeee??? hads mizadam baham link dashte bashin, akhe har2 webloge ghavio khoobi darin, mataleb ham kolliate yeksani daran, behar hal man ke natoonestam komaki konam, movafagh bashi dooste aziz..

 25. مجدادا سلام
  به احتمال زیاد تا چند روز دیگه نمی تونم بیام net اما به هرحال بعدش وقتی کارم باهات شروع شد بهت ایمیل می زنم . .
  اما واسه اینکه یه موضوع جدید واسه وبت داشته باشی و در عین حال بتونی تحقیقاتتو نسبت به اطلاعات دریافتی از اون EBE کامل کنی راجع به این دو پروژه خوب تحقیق کن :
  MJ 12 یا Majestic 12
  Aquarius یا پروژه برج دلو
  اگه بخوام از این برج دلو برات بگم همینقدر بدون که یه سری برنامه ها و عملیاتهای آماده شده دولت آمریکا واسه آماده سازی مردم برای آگاه سازی آیندست
  اون چوپاکاپرا-ای که گفته بودم اینه = CHUPACABRA alien که محصول يک ترکيب فرازمينيه و خیلی شبیه به موجودات فضایی نژاد خزندگانیه که تشریحشون کردی . . .
  موفق باشی

  • ممنون دوست عزيز. اگر لطف كني اين اطلاعات را هم بفرستي عاليه.چون من 2 تا مشكل دارم. يكي اينكه زبان خيلي خوب نيست و ديگري اينكه اين چند وقت سرم خيلي شلوغه . منتظر مطالب جذابت هستم.

 26. سلام به همه ی دوستداران یوفو وماورایی ها!

  بسیار غبطه می خورم به کشوری مثل اتاذونی !(همان آمریکای جهانخوار خودمان!) که اینقدر آزادن هرکاری دلشون بخواد بکنن!! اینقدر که عکس یه موجود فضایی رو
  با فوتوشاپ و فری هند وکورل وسایر نرم افزارهای دیجیتالی کنار عکس بوش و اوباما مونتاژ کنند و کک هیچکس هم نگزد !!و دل صاف جوانهای مارو ببرند…!
  واقعا که ایول عموسام! ما هم که ساده وازهمه جا بیخبر
  فکر کنیم حتما واقعا خبرهایی هست…حتما دسیسه ای درکاراست…!هیات 16 نفره ای درکاراست که باکمک آدم فضایی ها برای کشورهای جهان وسلطه برزمین نقشه کشیده اند…!!
  به قول شاعر هفت شهرعشق را عطار گشت ، ماهنوز اندر خم یک کوچه ایم …
  بیایید کوچه» حقیقت «را بیابیم …
  قربان همه جوانهای جویای حقیقت…

 27. به نظر من اين مطلب الكيه

 28. با سلام. در اینکه زندگی در سایر کرات وجود دارد تقریبا شکی نیست ولی بدانیم که تا کنون به اثبات نرسیده است. و باسخنان فرهاد جان نیز کاملا موافقم.عکسها خیلی تابلو و واقعی نیستند . دوستی در بالا مطلبی گفته است که براستی جالب است چرا تمام اینها لخت هستند.این را بدانیم که جهان وسیع تر از ان است که بتوان تصور کردو بدون شک امکان حیات در ان میرود . لکن با چند عکس قلابی چیزی ثابت نمی شود. این را بدانیم که در مسایل علمی نمیتوان به مسایل اعتقادی متوصل شد. با تشکر از زحماتت دوست عزیز

 29. دو سه تا از عکسها مونتاژ بود اما مطلبی بود که باید بیشتر روش فکر شه تنها کسانی که مستونن بهجز کسانی که در ملاقات حضور داشتند این ملاقات را ببینند عالمهای خالص دینی هستند البته بعد خدا

 30. be nazaram ziad tabiei nemiad?!?!?!?!?!?!?!?!

 31. به نظرم اصلا واقعی نیست!!!!

 32. ashna pendari dalile elmi dare

 33. va gozashte ya ayandeye adamo neshun nemide

 34. واقعا خجالت نمیکشی این عکسهای مزخرفو میذاری.من بهتر میتونم فتوشاپ کنم.کدوم ناشی این عکسها رو فتو شاپ کرده مخصوصا اون عکسهای مربوط به اوباما.

 35. در کهکشان ما یعنی کهکشان راه شیری 400-500 میلیارد ستاره وجود داره که یکی از انها خورشید ماست.یعنی تقریبا به همین اندازه هم منظومه در کهکشان ما وجود دارد و در جهان هستی در حدود 400-600 میلیارد کهکشان وجود دارد.با یک حساب بدبینانه میتوان نتبجه گرفت که چند میلیارد خیات فرازمینی در کهکسان ما و کهکشانهای دیگر وجود دارند که به دلیل بعد مسافت بشر قادر به مشاهده انها نیست و خوب است بدانید که فضاپیمای وویجر پس از بیشتر از 30 سال به لبه منظومه خورشیدی رسیده و در حال خروج از آن است و شگفت انگیز اینکه وویجر با سرعتی نزدیک به گلوله فشنگ تا رسیدن به منظومه ای دیگر در کهکشان ما باید 50000 سال مسافت را طی کند!!
  شخصا بعد از سالها مطالعه درباره تاریخچه انسان و اشیاء پرنده و فرازمینیها و گذاشتن تکه های این پازل در کناریکدیگر به یک نتیجه رسدم.!
  منشاء انسان جایی خارج از سیاره زمین است و دی ان ای اجداد ما توسط موجودات فرازمینی از سیاره دیگر به زمین منتقل شده است و با میمون که یک موجود زمینی بود پیوند زده شده.از اعصار گذشته فرازمینی ها دائما در زمین رفت و امد کرده و انسان را از نظر پیشرفتهای علمی و سیاسی و اجتماعی مورد بررسی قرار میدهند.حتی تحولات سیاسی هم از نظر انها دور نمیماند و همینطور جنگها.گاهی هم با تحت تاثیر قرار دادن اذهان عمومی منتخبین مورد نظر خود را به مناصب سیاسی انتخاب میکنند و همینطور دانشمندان و هنرمندان و صاحبان اندیشه های ناب را انتخاب و پس از مرگ جسم زمینی آنها را به صورت انرژی(روح) به سیارات دیگر که پیشرفته تر هستند منتقل میکنند.
  سیاست مداران منتخب انها گاهی با تماس مستقیم و گاهی با نفوذ فکری مورد استفاده انها قرار میگیرند و مذاهب و مکاتب تحت راهنمایی و هدایت انها قرار دارند.از کشف اتش تا اخلاق و فلسفه همه همه تحت نظر انها و گاهی با هدایت انها به پیش میروند.
  هدف انها بسط اگاهی بین سیاره ای و زمین ازمایشگاه بزرگ انها برای کشف استعدادهای بزرگ است.هدف انها هدایت انسان به سوی مرزهای علم و تجربه و همچنین حفاظت سیاره کوچک ما از خطرات کهکشانی است.
  دلیل حظور پنهانی انها ازمایش انسان در راه علوم است.
  صحبت از استعمار و استثمار نیست.همه علوم و مکاتب و مذاهب وفلسفه ها به یک سو اشاره میکنند.
  ما زبالاییم م بالا میرویم!!

  پیروز باشید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: