وجود شهرهائی بر روی ماه و مریخ!


وجود شهرهائی بر روی ماه و مریخ!

https://i2.wp.com/www.thelivingmoon.com/43ancients/04images/Moon7/Galileo/Moon_Color_Galileo_02_PIA00405.jpg

فعالیتهای معقول از تمدن فرازمینیها نشان می دهد که آنان بطور غیر منتظره ای به ما نزدیک هستند با این حال ذهنیت انسانها برای فهم این مساله آمادگی ندارد.

در حال حاظر ظاهر شدن این موجودات هوشمند در روی کره زمین کاملا اثبات شده است و اینک شاید بسیار تعجب برانگیز باشد که بگوئیم حضور این موجودات در نزدیکترین جای کره زمین یعنی در کره ماه و سیاره مریخ نیز می باشد.

با این کشف بزرگ که توسط سازمان فضائی ناسا انجام گرفت فوراً بعنوان محرمانه طبقه بندی گردیده و سرپوشی برآن گذاشته شد تا این اخبار به بیرون درج پیدا نکند.

به گزارش روزنامه روسیه ای Vecherny ولگوگراد بسیار باور نکردنی است که حتی ممکن است در حال حاضر این موجودات در جایگاهشان از اصول اجتماعی پیروی می کنند.

دانشمندان ناسا و مهندسین شرکت دراکتشافات مریخ و ماه نتایج این اکتشافات خود را در جلسه مطبوعاتی در واشنگتن در باشگاه ملی مطبوعات در 21 مارس سال 1996 منتشر کرده بودند، اما با این حال متاسفانه آمریکا سرپوشی برای این کشف بسیار بزرگ گذاشته بود و آن را بعنوان اسناد سری طبقه بندی کرده بود.

این برای اولین بار است که انسان ساختارها و اشیائی را در ماه کشف میکند. دانشمندان با احتیاط در مورد این اجسام صحبت میکنن آنها همیشه به این نکته همواره اشاره داشته اند که شاید این شهرها و اشیاء توسط انسان ساخته شده است…!!!

در این جلسه همچنین گفته شده است که با توجه به عکسها و فیلمها احتمال اینکه اتحاد جماهیر شوروی سابق به ساخت این شهرها برای فعالیتهای سری و محرمانه خود اقدام نموده اند نیز اشاره گردیده است.

هزاران عکس و ویدیو از فضاپیمای Apollos و ایستگاه فضایی  Clementine نشان داد که بسیاری از نقاط و شواهد در سطح ماه در نزدیکی این شهرها از آثار فعالیتهای انجام شده خبر میدهد.

تمام  فیلمهای ویدیویی و عکسهای ایالات متحد که توسط فضانوردان آپولو برداشته شده بودند در این جلسه نشان داده شد و مردم به شدت شگفت زده شده بودند و سوالی که مطرح شد این بود که چرا این اسناد در همان اوایل اکتشاف برای مردم رونمائی نگردید؟

متخصصان ناسا در جواب اعلام کردند که پیش بینی می شد که واکنش مردم به این یافته ها سخت باشد که واقعاً موجوداتی در روی کره ماه و مریخ زندگی می کردند یا نه هنوز هم وجود دارند!!؟ علاوه بر این پیش بینی می شد که عکس العمل مردم به این یافته ها حتی فراتر از این مسائل هم کشیده شود.

متخصص مطالعات قمری ناسا ریچارد هوگلند میگوید که هنوز هم سعی بر آن داریم که عکسهای اصلی را بازگردانی کنیم چراکه در این عکسهای کپی شواهدی از روتوش وجود دارد که برای چه دولت بسیاری از شواهد را در عکسها و فیلمها روتوش کاری کرده است!!

برخی از محققان می گویند که فرض را بر این بنا نهید که در بیرون از محیط زمین از کره ماه و مریخ بعنوان ایستگاه یا ترمینالی برای فعالیتهایی استفاده گردیده است چرا که همین فرض و پیشنهاد توسط افسانه ها و اسطوره ها از ملیتهای مختلف از سیاره ما تائید گردیده است.

این ویرانه های شهرها در قمر ماه حتی تا کیلومترها نیز به چشم می خورد

(توضیح: ویرانه ای در ماه)

در این بررسی از گنبدهای بزرگ در زیرزمینهای عظیم ، تونلهای متعدد نیز یاد گردیده است. ذکر این نکته نیز از اهمیت خاصی برخوردار است که هنوز هم دانشمندان در چگونگی ظاهر شدن ماه و اصول خودگردانی به اطراف زمین نیز با همدیگر اتفاق نظر دارند.

برخی از اشیاء روی سطح ماه در اثر تشکلهای طبیعی زمین شناسی ماه تقریباً نابود گردیده است، اما با این همه این اشیاء و شهرها و دیگر یافته ها در قسمتی از منطقه Rima در ماه که آپولو 15 فرود آمد اولین اکتشافات در محاصره دیوار بلندی قرار داشت . هم اینک این اکتشافات به 44 منطقه در ماه افزایش یافته است.

(توضیح عکس: در این تصویر که از بخش  Hydaspis ماه گرفته شده است با توجه به وجود اشکال منظم هندسی بنظر میرسد که کاملا مصنوعی باشد نه طبیعی، ضمنا مناطق روشن منابع گرما را نمایان می سازد.)

ناسا در مرکز موسسه پروازهای فضائی گودارد و هوستون در حال تحقیق این مناطق اسرار آمیز می باشد که یکی از این مناطق که در نزدیکی دهانه Tiho  در سطح ماه می باشد این منطقه بصورت تراس شکل می باشد و ورودی این جایگاه بصورت تونلی است که در اثر فرآیندهای طبیعی زمین شناسی تقریباً مسدود گردیده است بنا به شواهد این جایگاه و جایگاههای مشابه به این منطقه بسیار شبیه به معادن گچ می باشد.

(توضیح:  این عکسها شهرکها را نشان می دهد که باخطوطی روی عکسها کاملا نمایان می باشد.)

گنبد شفاف مطرح شده در دهانه لبه بالایی در نزدیکی دهانه کوپرنیک نیز کشف گردید این گنبد غیر معمول است. فضانوردان آپلو 10 از جسمی عکسبرداری کرده اند که حدوداً 1610 متر (یک مایل) ارتفاع دارد که سایه ای که در سطح ماه ایجاد میکند به 14 کیلومتر نیز میرسد. این جسم یا قلعه بنظر میرسد از واحدهای چند استوانه ای تشکیل شده است.

به عکس زیر با دقت نگاه کنید:

(توضیح: دو گنبد بسیار بزرگ یا همان برج بزرگ که به ارتفاع 5/1 کیلومتر میرسد)

(توضیح: همان برجها هستند که یکی از برجها را از نمائی دیگر و پس از بزرگنمائی عکسبرداری کرده اند)

در جلسه مطبوعاتی که در آن بسیاری از دانشمندان ناسا حضور داشتند هنگامی که ریچارد هوگلند برای بار دوم درخواست فیلمها و عکسها را کرد آن عکسها از لیست تصاویر ساخته شده توسط آپلو-10 خدمه ناپدید گردیده بود. هنگامی که خدمه آپلو 12 در سطح ماه فرود آمدند اجسام هرمی شکل با فرودهای نیمه شفاف را مشاهده نمودند که فقط چند متر از سطح ماه معلق در هوا بودند که تمام رنگهای رنگین کمان نیز از کناره های آنها دیده می شد به گفته محققان در سازه های باستانی این سازه های کره ماه تا حدی شبیه به سازه هایی که در روی زمین بعد از تخریب بوجود می آید شباهت دارد. این مخروبه ها از اهرام شفاف، گنبدها و غیره تشکیل یافته است در حال حاضر ناسا سرگرم مطالعه روی این مناطق است عده ای از زمین شناسان و دانشمندان پس از مطالعه عکسها از این شهرهای قمری و دیگر اشیاء غیر عادی گفتند که این می تواند از تشکلهای طبیعی  ماه باشد اما بایستی اعتراف کرد که آنها کاملا مصنوعی هستند بخصوص گنبد و اهرام.

(a)

(b)

(توضیح: به دو عکس a , b کمی دقت کنین، در عکس a سه سنگ البته به گفته سازمان ناسا سنگ که اگه از نزدیک ببینیم سازه مصنوعی بیش نیست! حالا برای اینکه دل ناسا رو نشکونیم  میگیم سنگ، سه سنگ دقیقاً 800 فوت یا به عبارتی 84/243 متر از همدیگر فاصله دارند آیا حال بنظر شما باید به آن سنگ بگوئیم!

در عکس b که از سطح مریخ گرفته شده است 6 شیئ که در داخل مربعهای قرمز گذاشته شده اند را به وضوح نشان میدهد این 6 شئی که در یک خط مستقیم با فواصل کاملا محاسبه شده و دقیق قرار گرفته اند آیا به گفته ناسا که اینان سنگی بیش نیستند می تواند به خودی خود در داخل طبیعت کائنات به وجود آید!؟ قضاوت با خود شماست!!!)

پس فعالیت معقول از تمدن فرازمینیها نشان می دهد که اینان بطور غیر منتظره ای بما نزدیکترند اما اینک ما از لحاظ روانی آماده نیستیم تا به درستی این مسائل را باور کنیم به مانند این است که رابینسون کروزوئه برای اولین بار پا برهنه بر روی شن و ماسه های آمریکا راه رفت به گمان اینکه به جزیزه ای کوچکتر وارد شده است غافل از اینکه بعدها این پا نهادن اسرار دیگری را از دل این قاره پهناور برملا ساخت.

یا حق

منابع:

 1. informantnews.com
 2. thelivingmoon.com
 3. ser.sese.asu.edu
 4. mountzion144.ning.com
 5. lunaranomalies.com
 6. abovetopsecret.com
 7. spaceref.com
 8. abovetopsecret.com

گردآوری و ترجمه: مهندس وحید عبادی حسن آباد

Email: OHA_2184@yahoo.com

پ.ن : با تشكر از دوست عزيزم  مهندس وحيد عبادي حسن آباد كه اين مطلب جذاب و مستند را براي وبلاگ خودشان ارسال نمودند.

اين لينك مربوط به مريخ است مشاهده كنيد.

http://xfacts.com/mars_sub.htm

Posted on جون 1, 2010, in وجود شهر روی ماه و مریخ and tagged . Bookmark the permalink. 89 دیدگاه.

 1. اول تشکر از مهندس عزیز.بعد اینا کدومشون مال مریخه؟اگه سری هستن چطور درز کردن؟حالا اگه بفهمن شما منتشرش کردین چکار میکنن؟ندزدنت؟؟D:

 2. خیلی عالی بود

 3. سلام.
  ممنون از مطلب قشنگتون.
  به نظر شما اين يعني چي؟
  چه خبره ؟
  چرا همه جا خبر از افشاگري و پرده برداشتن از رازهاي قديمي و پنهانه؟
  يعني اتفاقي در شرف به وقوع پيوستنه؟
  يا زمان ارتباط مستقيمشون با ما شروع شده؟
  هر چي هست جالبه ؟
  ولي خييييييلي جاي سؤال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • من همه مطالب كتاب گمشده انكي را قبول ندارم ولي جالب اينجاست كه در اين كتاب دقيقا نوشته شده كه آنوناكيها روي ماه و مريخ هم سكونت داشتند.

 4. مردم آتلانتیس دوستداران انسان!
  از ما دور نیستند. همین دور و بر حواسشون به ماست!

  من غلام قمرم،غیر قمر هیچ مگو!

  یا شمس

 5. سلام ممنونم از مطالب مفیدت…والا من نظرم اینه که هیچ چیز بعید نیست….در واقع ما همیشه دنبال این هستیم که یکی با سر از یه ساختمونی بیفته پایین و چیزیش نشه بعدا بگیم معجزه شد ..ولی اگر کمی بشینیم کتابای فیزیولوژی بخونیم از وجود اینهمه هماهنگی در بدن انسان شگفت زده میشیم…مخصوصا مطالب فیزیولوژی ورزشی و سازگاری های حاصل از اون….ادمو رسما دیوونه میکنه که چقدر هوش به کار رفته در این ساختار…..
  نظر منم اینه که خداوند متعال هیچ ازش کم نمیشه که بخواد موجوداتی که ما بهش فرازمینی بگیم رو خلق کنه
  اصلا باید از خداوند افریننده غیر از این انتظاری هم نداشت
  بازم ممنون از تلاشی که میکنی رامتین جان….

 6. سلام خيلي ممنون جالب بود…

 7. merc ramtin jan.gogholade bood.man fekr mikonam harchi darmin be 2012 nazdik mishim bayad kam kam khodemuno vase shenidan va dunestane khili az mataleb amade konim.man fekr mikonam hich baid nist in sazeha vojud dashte bashe.oun ham roye korati ke hamishe az ghadim made nazare adamha boode yani mah va merikh.man ke be vojude tamadonhaii gheir az koreye zamin kuchektarin shaki nadaram.khili khodkhahi hast ke agar ma khodemun ro tanha makhlughate in jahane bi enteha bedunim.

 8. سلام سال 2028 که امام زمان ظهور نمایند عوالم متختلف در هم ترکیب خواهند شد که به راحتی موجودات فضایی را خواهید دید همان گونه که ابر هارا در آسمان می بینید

  • حالا برا چي 2028.چرا قسمت نظرات وبلاگتون بسته است؟

   • آقای پیشگو من حقیر و دیگر منتظران ظهور از شما می خواهیم که طبق گفته ی امامان برای ظهور وقت تعیین نکنید.

 9. يه چيز جالب
  امروز در دانستنيهاي يكي از برنامه هاي تلويزيون شبكه دو گفت:
  دانشمندان مي گويند تا چند سال ديگر خورشيد به قدري داغ مي شود كه امكان زندگي بر روي زمين وجود ندارد و دانشمندان گفته اند در اين صورت به سياره اي ديگر ميروند كه امكان حيات دارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  به نظرتون يه جورايي به موجودات فضايي ربط نداره يا نكنه سياره فرا زميني ها باشه؟ هه هه هه

 10. بازم سلام
  اونجايي كه گفتين شهرك ها رو با خط ها نشون ميده به نظرتون شكلي نيست كه اثبات كنندهي چيزي باشه؟(تصوير هفتم و هشتم)

 11. عالی بود رامتین
  بزار من کارام تموم بشه باکمک مهندس و لژیون کامورا و………
  نه البته اونایی که دهنشون باز می منن بگن ما هم هستیم همچین مطالب جدید به وبلاگت اضافه کنیم که بترکونه

 12. راستی مطالب مربوط به فرقه های دیگه رو از وبت بردار نظر ها رو بخون میگیری چی میگم نزار بهونه دست کسی بیفته از سر دوستی میگم خواه پند گیر خواه ملال

 13. crabwood formation (پیغام ارسیبو):(معنای پیام اونها از این قراره : عداد 1 تا 10 مطابق پیام arecibo ست /یک عنصر اضافی با عدد اتمی 14 یعنی سیلیکون / تغییرات در دی ان ای یک رشته اضافی در چپ و تغییراتی در تعداد نوکلیوتایدها/ شکل یک humanoid به سر و چشمهای بزرگتر و دستهای بلندتر و پاهای کوتاهتر بسیار شبیه نژاد gray / متوسط قد سه فوت/ جمعییت 21.3 بیلیون که میتونه جمعییت در کره خودشون یا جمعییت ما وخودشون در زمین باشه/ در قسمت منظومه شمسی که خیلی شبیه به منظومه ماست با خورشید کوچکتر که میتونه اینده منظومه ما باشه و شاید هم همین منظومه باشه سیاره زمین مریخ مشتری و یک سیارک بین مریخ و مشتری به عنوان محل زندگی مشخص شدند و شکل اخر پیچیده تره و میتونه شکل دستگاه فرستنده اونها باشه)
  گری ها هم به مریخ اشاره کردند

  • کامورا عزیز اینی که میگی سیلیکون یعنی حیاتشون جای کربن رو سیلیکون استواره؟
   بعد میشه منبع مطلب رو لینک کنی خیلی جالبه
   اینا جون میدن برای تشریح
   بعد یه چیز دیگه ببین صفر ها رو درست زدن تو سایته آخه 21 بیلیون کجا جاشون میشه؟
   به هر حال دمت گرم لطف کن مطالبو بده رامتین بذاره تو سایت

 14. شما خیلی از مطالب که خرافات هست رو با واقعیات و عینیات قاطی میکنی

 15. سلام
  بازم دستت درد نكنه ممنون بابت خبرهاتون
  البته من جايي خودنده بودم كه درجريان سفر به ماه پايگاهاشونو ديده بودن ولي اين عكسها همه ي ابهامات رو برطرف كرد.
  راستي بعد انتشار اين اخبار و عكسها واكنش منابع خبري راديو تلويزيون و …چي بوده؟
  ما تنها نيستيم.

 16. سلام خیلی جالبه که ما دنبال حیات توی فضا میگردیم ولی شاید خیلی نزدیکتر ازین حرفا باشن اگه طبقه بندیه سرخپوستا رو راجع به موجودات غیر الی بخونین واقعا حیرت میکنین جاییکه با یه تغییر کوچیک تو سطح ادراک دنیای به کاملیه دنیایه ما به وجود میاد
  بنظر من علت این همه ادم ربایی توسط بیگانه ها تحقیق رویه ابعاد متا فیزیکیه انسان باشه وتنها سلاح قوی انسان
  {دون خوان:بین ما و دنیای واقعی توصیف ما از دنیا قرار گرفته
  توصیفی که از کودکی بهمون یاد میدن تا باور کنیم چیزی که میبینیم چیزیه که وجود داره}

 17. سلام من قبلا در کتابهای مختلف دیگه خونده بودم که ممکنه یک بعد دیگه هم در مجاورت ما وجود داشته باشه(دلیل ناپدید شدن ناگهانی افراد و دوباره اشکار شدن انها در یه جای دیگه) البته نظرات مختلفه. ولی امام علی (ع) میفرمایند :ستاره های اسمان همانند شهرهای شما در روی زمین هستند.که این یکی از بزرگترین دلایل برای اثبات وجود موجودات فرازمینی هست.

 18. با این همه سند و مدرک و کلی چیز دیگه که ما بی خبریم چرا توی تلویزیون برنامه ای راجع به این موضوع درست نمی کنن؟ (البته منظورم شبکه های خارجیه!)

  • شبكه هاي محلي و خصوصي و مستند نشان ميدهند ولي شبكه هاي دولتي و شبكه هايي كه پوشش زيادي دارند نه.

 19. سلام .
  دوستان عزيز؟
  يه سوال برام پيش اومده؟ لطفاًهر كي مي‌تونه جواب منو بده.
  چرا بعضي از دوستان در مقابل مطالبي كه رامتين لطف ميكنه و جمع‌آوري ميكنه و برامون ميذاره توي وب ، جبهه‌گيري مي‌كنن؟
  افرادي كه ميان توي اين وب ، مسلماً افكارشون بهم نزديكه و براي بالا بردن سطح اطلاعاتشون هر روز به اين قسمت يه سري مي‌زنن.
  مطمئناً يك وبلاگ ، يك فرقه ، يك كتاب يا يك …… نمي‌تونه 100در100 با عقايد يك نفر همخوني داشته باشه؟
  و هميشه در هر راه يا هر طريق يا سير و سلوكي ، يه چيزاي براي آدم قابل قبوله و يه چيزايي هم واسه آدم جاي علامت سواله ، و نميشه قبولشون كرد.
  پس آدما بايد همه چيز رو بشنون ، ببينن و لمس كنند ، تا بتونن از بين همه افكار و عقايدي كه وجود داره ، راهي رو كه مختص به خودشون هست رو پيدا كنن.
  پس وقتي يكي لطف ميكنه و از هر جايي و در مورد هر مطلبي كه مربوط به خود شناسي ،خدا شناسي و جهان شناسيه ، براتون مطلب ميذاره ، نبايد انقدر در مقابلش كم لطف بود؟
  رامتين جان بابت همه زحماتي كه ميكشي واقعاً ممنونم و خيلي خوشحالم كه با طرز فكري باز ، در مورد همه مطالب برامون مينويسي. و سعي نميكني طرز فكرت رو با تكرار و تاكيد به كسي تلقين كني و انتخاب راه رو به اختيار خواننده ميذاري.

  • واقعا ممنون كه حرف دل من را زدي. من در اولين پست ها نوشتم كه مطالبي كه در اين وبلاگ منتشر ميشه همه مورد تائيد من نيست ولي از آنجايي كه بايد نظر ها و عقايد مختلف را دانست من همه مطالب را چه موافق اون بودم يا نه در وبلاگ ميگذاشتم.
   حالا يك مطلب ميگذارم يكي ميگه چرا اينطوري و دوباره مطلب مخالف همون مطلب را ميگذارم دوباره ميگن چرا . اين وبلاگ تا الان حدود 420 تا پست داره. من خودم شايد چند تا را قبول نداشته باشم ولي دليل نميشه كه در اين وبلاگ نباشه چون شايد من اون مطلب را درست درك نكردم.
   من هدفم را از اين وبلاگ در پست اول نوشتم و اينست كه ميخوام با كمك دوستان يك وبلاگ مرجع داشته باشيم كه در اون همه مطالب و عقايد باشه.
   وبلاگهايي كه يكسويه هستند چون مطالب يك طرفه است بعد از مدتي از گردونه خارج ميشوند.ولي خوشبختانه اينجا همه افراد با گرايش ها و نظرات مختلف سر ميزنند.
   و من از همه اونها متشكرم.هم كساني كه نظر موافق ميگذارند هم كساني كه نظر مخالف.

 20. با سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطلب جالبت
  لطف کن این مقاله رو که ادرسشو برات میزارم هم تو وبلاگت بزار راجع بهش بحث کنیم مسئله خیلی مهمی هستش
  با تشکر فراوان

  http://narenji.ir/—narenji-sections-71/90-architecture/1970-the-gates-of-hell-just-opened-in-guatemala

  • اول بايد ثابت بشه كار عوامل طبيعيه يا نه بعد حتما در وبلاگ ميگذارم. همون ثانيه اول كه آمد روي سايت ياهو ديدم ولي احتمال اينكه طبيعي هم باشه هست.

 21. سلام دوست قدیمی . چقدر دلم برای مطالبت تنگ شده . عجب مطلبی بود ، راستی این مدتی که من نبودم این کتاب گم شده انکی کامل شد ترجمه اش؟ از کجا میتونم همه اش رو یه جا پیدا کنم؟ چندین قسمتش رو تو بلاگ تو و اسرار زمین دیدم . اما کاملش رو میخوام بخونم . برم ببینم دیگه چی ها گذاشتی من نبودم .

  با درود و سپاس فراوان : شهرام

  • سلام. لينك دانلود كتاب در وبلاگم هست اگر نتونستي دانلود كني بگو تا به ايميلت بفرستم.

 22. سلام دوست من
  اول از همه بايد از مطالب جالب و خوندني وبلاگت تشكر كنم.
  دوم اينكه مي خواستم نظرت رو در مورد يك مطلب بپرسم .چند وقتيه ذهنم مشغول ايات 30 تا 35 سوره بقره شده كه خدا موضوع خلقت انسان رو به ملائكه ميگه و ادامه ماجرا .مي خواستم گه امكان داره نظرت رو در مورد ين ايات براي من ايميل كني.

  • به خدا من قرآن شناس نيستم. ممنون از لطفت. بهتره به تفسير هايي كه از قران موجود است سري بزني.

 23. در زمانی که تلویزیون آمریکا نشان می داد که آرم استرانگ بر روی ماه قدم گذاشته در واقع این ادعا یک دروغ بزرگ بود و در آن موقع آرم استرانگ در یک منطقه محافظت شده در روی کره زمین که کاملا شبیه کره ماه آن را ساخته بودند مشغول راه رفتن بود تا آمریکا بتواند رقابت خود را با شوروی بر سر مسائل فضایی پیروز نشان دهد و در اصل انسان هیچگاه روی ماه قدم نگذاشته است.ما فقط میتوانیم موشکی به فضا بفرستیم که نیازی به فرود آمدن سالم و همچنین بلند شدن مجدد از کره ای را نداشته باشد اگر جز این بود چرا فضانورد ها با شاتل یا با محفظه چتر نجات دار بر میگردند و مستقیما با همان موشکی که به فضا رفته اند بر نمیگردند.این یعنی اگر ما موشکی را بر روی کره ماه فرود آوریم دیگر نمیتوانیم آن را بازگردانیم.ما هنوز تکنولوژی فرودآمدن کامل یک موشک و بلند شدن مجدد آن را بدست نیاورده ایم.اگر یادتان باشد ربات روح وقتی بر روی مریخ فرود آمد با محفظه چتر نجات بود نه با سفینه و یا موشکی که آن را به مریخ آورد .حتی برگشت آرم استرانگ از ماه ساختگی بود.بر اساس محاسبات دانشمندان برای اینکه ما بتوانیم یک انسان را به کره ماه برسانیم و آن را سالم از آنجا بر گردانیم هنوز سالها زمان و تحقیق نیاز داریم.این تصاویر هم کاملا ثابت میکند که این عکسها مربوط به یک منطقه ساخته شده توسط انسان بوده که شبیه ماه ساخته شده تا دنیا را فریب بدهد که آمریکا توانسته به بزرگترین پیشرفت و آرزوی بشریت دست پیدا کند.

  • دوست گرامي ميشه لطف كني منبع اگر منبعي يا مدركي داري براي اثبات حرفات رو كني؟
   اگر نداري پس لطف كن اينجا ديگه نظر نده!

  • سلام
   من هم این مطلب دروغ بودن ادعای آمریکا رو شنیده بودم
   میگفتند آرمسترانگ خودش به این امر اعتراف کرده بوده…
   راست و دروغش پای راوی ها!!!!!!!!!!!!!

 24. سلام دوستان
  سالها میگذره که تویه تلوزیونهای ماهواره ای اشخاصی میان بطور علمی درموردفضا حرف میزننو کتاب منتشر میکنن
  ولی واقعیتو پنهان میکنن و اگه کسی چیزی بگه سروصدا راه می اندازن و میگن نه خیرآقا اینا همش خرافاته برای حیات حتما اکسیژن لازمه و به هزار دلیل امکان نداره و…

  این همه لاپوشانی تاکی این همه شواهد کافی نیست

 25. فکر کنم دلیل جبهه گیری ومخالفت بعضی ها ترس از قبول کردن واقیت باشه میان تو این سایت چون فکرمیکنن مثل بقیه سایتها میتون براحتی مطالبشو زیر سوال ببرن ولی چون مطالب کاملا بیطرفانه هست گیر میکنن مجبور میشن موضع گیری کنن البته بعضی از دوستان هم خیلی خوش باورن همه چیو براحتی قبول میکنن
  {دون خوان:هنر یک ساحر در اینست که همه چیز را بدون اینکه باور کند باور میکند}

 26. تشخیص صحت این اطلاعات تقریبا برای ما غیر ممکنه اما از لحاظ فلسفی در هر زمینه ای که ما احساس نیاز میکینیم خداوند برای ما پاسخی قرار داده.به این معنی که اگر ما میل به پرواز داریم عقل ما به خوبی با خلق هواپیما به این تمایل پاسخ داد.حال اگر دقیقتر بررسی کنیم میبینیم که فرضیه ی جهانهای موازی و یا وجود موجودات فرازمینی همچون یک نیاز بی پاسخ در درون انسان زمینی وجود دارد.حال اگر کمی به شواهد بنگریم قطعا در خواهیم یافت که جایی برون از این سیاره ی آرام احتمالا پاسخی برای این میل وجود دارد.
  شاید نه به آن شکلی که در تصور ماست،اما…

 27. نظر اقای الف رو میگم
  چند تا قبل نظر اول من

 28. رامتين: ايمان جان ممنون. نظرت را با اجازه حذف كردم.

 29. سلام.بسیار ممنونم از زحماتی که برای این وب می کشی . اینکه نظرات دوستان با هم متفاوت باشه کاملا طبیعیه اما باید به این نکته هم اشاره کرد که نمیشود وحود فرازمینی ها رو انکار کرد .
  موفق و شاد باشی

 30. شما هم مثلمن خواب فرازمینی هارو یبینید؟؟من زیاد میبینم.جالبه….

 31. sara khanum man ghablan in masale ro matrah kardam va az hameye dustan khahesh kardam ama mesle inke bazi ha ghasdeshun faghat takhribe.ama man motmaenam ramtine aziz edame mide va ma ham hamishe poshtesh hastim va hemayatesh mikonim.shak nadaram ke in jaryane fekri ye ruzi toye iran ham shekl migire va roshd mikone

  • واقعاً خيلي عالي ميشه كه يه روزي اين طرز تفكر شما به حقيقت بپيونده.
   ولي چيزي كه در حال حاضر مهمه ، اينه كه توهين به هيچ طرز تفكري درست نيست ، مخصوصاً شخصي مثل رامتين ، كه داره كاملاً بي‌طرفانه برامون از هر دري سخني مي‌نويسه.
   كه هر كدوم از نوشته‌هاش به نوبه خودش جاي ساعتها فكر و تحقيق داره.

   • shak nadaram ke shoru mishe.yek seri pishnahad ham daram ke yekisho felan ba ramtin e aziz dar miyoun gozashtam.agar betunam va dustan komak konan shayad beshe sange banaye khili az chiz ha ro gozasht.agar khastid hatman shoma ro ham dar jaryan mizaram.be omide oun ruzi ke ………….

  • ممنون از لطفي كه داري.

 32. دو هزارو شونصد

  با حال بود

 33. سلام رامتين جان اينو تو يه وبلاگ ديدم گفتم اگه خواستي بذارش تو وبت
  زن جوان وقتی پس از ماهها آزار واذیت توسط جن ها ناچارشد تن به خواسته های آنها بدهدو با چشمانی اشکبار در دادگاه کرج حاضر شد. این زن و شوهر جوان پس از چند سال زندگی برای اینکه زن جوان از شکنجه ها و آزار واذیت جن ها نجات یابد طلاق گرفت . 21 تیر ماه سال 1383 زن وشوهر جوانی در شعبه 17 دادگاه خانواده کرج حاضر شدند و درخواست شان را برای طلاق توافقی به قاضی اکبر طالبی اعلام کردند . شوهر 33 ساله این زن به قاضی گفت : من وهمسرم از اول زندگی مان تا حالا با هم هیچ مشکلی نداشتیم ولی حالا با وجود داشتن دو دختر 10 و2 ساله به خاطر مشکلاتی که همسرم به آن مبتلا شده است ناچار شده ایم که از هم جدا شویم. مرد در ادامه حرفهایش گفت : هر شب جن ها به سراغ زنم می آیند واو را به شدت آزار واذیت می کنند من دیگر نمی توانم زنم را در این شرایط ببینم . زن جوان به قاضی گفت : 13 ساله بودم که در یک محضر در کرج مرا به عقد همسرم که 9 سال از من بزرگتر بود در اوردند . درست یک هفته بعد از عقدمان بود که خواب های عجیبی را دیدم .در عالم کودکی بودم و معنای خواب ها را نمی فهمیدم ولی اولین خوابم را هرگز فراموش نمی کنم . آن شب در عالم رویا دیدم که چهار گربه سیاه و یک گربه سفید در خانه مان آمده اند. گربه های سیاه مرا به شدت کتک می زدند ولی گربه سفید طرفداری مرا می کرد و از آنان خواست که کاری به من نداشته باشند از خواب که بیدار شدم متوجه خراش ها و زخمهایی روی بدنم شدم که به آرامی از ان خون بیرون می زد . دیگر ترس مرا برداشته بود حتی روزها وقتی جلوی آینه می رفتم گربه ها را درچشمانم می دیدم . از آن شب به بعد جنگ وجدال های من با چند گربه ادامه پیدا کرد . ( جنها در عالم انسانها و در کوچه و بازار ، معمولا به شکل گربه سانان ظاهر میشوند . البته به هر شکل دیگری هم که بخواهند،متوانند ظاهر بشوند )در این مورد ابتدا با هیچ کس حرفی نزدم وتنها خانواده من و خانواده او جای زخمها را می دیدند دوران عقد 9 ماه طول کشید چون این شکنجه ها ادامه داشت خانواده ام مرا نزد یک دعانویس در ماهدشت کرج بردند او در کاسه آبی دعا خواند و بعد کاسه را کنار گذاشت به آینه نگاه کردم گربه ها را دیدم آن مرد دعانویس دست وپای گربه ها را با زنجیر بسته بود بعد از آن به من گفت باید چله نشینی کنی وتا چهل روز از چیزهایی که از حیوانات تولید شده استفاده نکنی تا چند روز غذا رشته پلو و عدس پلو می خوردم و این مساله و دستوراتی را که او داده بود رعایت کردم اما روزهای بعد پدر شوهرم که خسته شده بود اجازه نداد که این کار را ادامه بدهم . بعد از جشن عروسی ما، آن گربه ها رفتند .جای دیگر یک گربه سیاه با دوغول بیابانی که پشت سر او حالت بادی گارد داشتند سراغم آمدند . غولها مرا می گرفتند و گربه سیاه مرا می زد . من با این گربه 5 سال جنگیدم تا اینکه یکی از بستگانم ما را راهنمایی کرد تا مشهد نزد دعانویسی برویم. دعانویس مشهدی از ما زعفران – نبات -پارچه و کوزه آب ندیده خواست. او به کوزه چاقو می زد زمانیکه ما از خانه او خارج می شدیم ناگهان کوزه را پشت سرم شکاند و من ترسیدم .او گفت جن ها را از بین برده است . همان شب گربه بزرگ سیاه در حالیکه چوبی در دست داشت به همراه 13 گربه کوچک سراغم آمدند و مرا به شدت کتک زدند حال یک گربه تبدیل به 14 گربه شده بود .باز بستگان مرا راهنمایی کردند سراغ دعانویس های دیگری برویم. در قزوین پیر مردی با ریش های بلند. در چالوس پیر مردی .در روستای خاتون لر. در تهران و…. حتی 40 هزارتومن پول دادیم و دعا نویسی از اطراف اراک به منزلمان آوردیم و 250 هزار تومن از ما دستمزد خواست اما او که رفت همان شب باز من کتک خوردم. در این 12 سال 10-15 میلیون تومن خرج کردیم اما فایده ای نداشت. حتی در بیمارستان نزد چند روانپزشک رفتیم ولی کاری از دستشان بر نیامد. چاقو قیچی سنجاق هرچه بالا سرم گذاشتم نتیجه نداشت. حتی دعا گرفتم. جن ها کیف دعا را برداشتند و چند روز بعد کیف خالی را در گردن دخترم انداختند . گربه سیاه به اندازه یک میز تلویزیون بود او روی دو پا راه می رفت بینی بزرگ قرمز و گوشهای تیز و چشمان براقی داشت و مثل آدم حرف می زد اما گربه های کوچک چهار پا بودند و جیغ می کشیدند.از زندگی با شوهرم راضی بودم و همدیگر را بسیار دوست داشتیم . اما جن ها از من می خواستند که از همسرم جداشوم .اوایل فقط شب ها آنها را می دیدم اما کم کم روزها هم وارد زندگی ام می شدند . گربه بزرگ مرا بسیار دوست داشت وبا من حرف می زد به من می گفت از شوهرت طلاق بگیر او شیطان وبد دهن است به تو خیانت می کند . شبها که شوهرم می خوابید آنها مرا بالای سر شوهرم می بردند به من می گفتند اگر با ما باشی و از همسرت جدا شوی ارباب ما میشوی اما اگر جدا نشوی کتک خوردنها ادامه دارد . آنها دو راه پیش پایم گذاشتند به من گفتند نزد دعانویس نرو فایده ای ندارد فقط یا از همسرت جدا شو و یا با ما بیا .آنها شب ها مرا بیرون می بردند وقتی با آنها بودم پشتم قرص بود و از تاریکی نمی ترسیدم چون از من حمایت می کردند . آنها مرا به عروسی هایشان می بردند فضای عروسی هایشان سالنی تمیز شفاف و مرتب بود در عروسی هایشان همه نوع میوه بود در عروسی ها گربه بزرگ یک سر میز می نشست ومن سر دیگر میز و پذیرایی آنچنانی از میهمانان می شد آنها به من طلا و جواهرات می دادند . در حالیکه ساز ودهل نمی زدند اما صدای آن به گوش می رسید در میهمانی ها همه چیز می خوردم و خوش می گذشت اما وقتی پای حرف می رسید آنها مرا به شدت کتک می زدند فضایی که مرا در آن کتک می زدند با فضای عروسی شان زمین تا اسمان فرق داشت . محله ای قدیمی مثل ارگ بم با اتاق های کوچک در فضایی مه آلود و کثیف که معلوم نبود کجاست در آن فضا فقط گربه بزرگ روی صندلی می نشست و گربه های کوچک همه روی زمین روی کول هم سوار بودند بیشتر ساعاتی که مرا کتک می زدند 3 صبح بودحدود 2 ساعت مرا می زدند اما این دو ساعت برای شوهرم شاید 20 ثانیه می گذشت او با صدای ناله های من بیدار می شد و می دید از زخم ها خون بیرون می زند . زخمها رابا بتادین ضد عفونی می کردم وقتی گربه بزرگ مرا می زدجای زخمها عمیق بود اما تعداد زخمها کمتر بود . گاهی که او نمی زد وبه گربه های کوچک دستور می داد آنها خراشهای زیادی به شکل 7 را روی تنم وارد می کردند حتی صورت مرا با این خراشها شطرنجی می کردند حتی گاهی شبها مرا تا صبح می زدند . شبهایی که قرار بود کتک بخورم کسل می شدم و می فهمیدم می خواهند مرا بزنند. آن ها سه سال مدام به من می گفتند باید از شوهرت طلاق بگیری . در حالیکه دختر بزرگم 7 ساله بود من دوباره باردار شدم . آن ها بقدری عصبانی بودن که مرا تا حد بیهوشی کتک زدند.در 9 ماه بارداری بارها آنها به من حمله می کردند تا بچه را از شکمم بیرون بکشند واو را از بین ببرند شبها همسرم بالای سرم می نشست تا آنها مرا کتک نزنند اما او فقط پنجه هایی که به بدنم کشیده می شد را می دید وکاری نمی توانست بکند . زمانی که منزل مادرم می آمدم جن ها با من کاری نداشتند و سراغم نمی آمدند اما به محض آنکه پا در خانه شوهرم میگذاشتم آنها اذیت وآزار را شروع می کردند . یک شب پدر شوهرم گفت تا صبح با قمه بالای سرت می نشینم و هر چند وقت قمه را از بالای سرت رد میکنم تا آنها کشته شوند. نزدیکیهای صبح پدر شوهرم چند لحظه چرت زد که با صدای فریاد من بیدار شد ودید بدن من به شدت زخمی و خون آلود است . پدر شوهرم سر این قضیه 4 ماه مارا به همراه اثاثیه مان به منزل خودش برد اما شب که خوابیده بود آنها سراغش آمده و گفته بودند عروست کجاست و او گفته بود در ان اتاق با دخترم خوابیده است. صبح که از خواب بیدار شدم دیدیم صورتم خون آلود است . دیگر کمتر کسی به منزل ما رفت وآمد داشت . یکبار برادرم آمد به منزلمان و دید دخترم مشقهایش را می نویسد ومن حمام هستم اما صدایی از حمام نمی آید بعد از 20 دقیقه که در را باز کرد می بیند من در حمام زیر دوش غرق در خونم .یکبار به دستشوئی رفته بودم و تا 3 ساعت بیرون نیامدم. خواهرانم که نگران بودند در را بازکرده و دیدند تمام بدنم چنگ خورده و جای خراش است . گربه بزرگ دوپا علاقه زیادی به من داشت او فقط فردای من را به من می گفت او در مورد من بسیار تعصب داشت و اگر کسی به من توهین می کرد او می گفت تو چیزی نگو تلافی اش را سرش در می آورم . همیشه همه می گفتند آه و نفرین تو می گیرد . من کاره ای نبودم فقط حمایت و تعصب جن ها بود بیشتر اوقات می فهمیدم بیرون چه اتفاقی می افتد حتی خیلی وقتها که قرار بود جایی دعوایی شود من خودم را قبل از آن میرساندم تا جلوی دعوا را بگیرم . همه به من میگفتند اگر از آنها جواهرات بخواهی برایت می آورند .یکبار از آنها خواستم آنها یک انگشتر بزرگ مروارید که حدود 30 نگین اطراف آن بود برایم اوردند اما گفتند تا یک هفته به کسی نگو و بعد آشکارا دستت کن اما شوهرم آنرا در جیبش گذاشت وبه همه نشان داد .جن ها آمدند آنرا بردندوبه من گفتند لیاقت نداری . دیگر کم کم نیرویی مرا به خارج از خانه هدایت می کرد و بی هوا بیرون از منزل می رفتم اما نمی دانستم کجا بروم . این اواخر به مدت سه ماه زنی جوان و بسیار زیبا با موهای بلند و طلایی رنگ در حالیکه چکمه ای تا روی زانوهایش می پوشید از اوپن آشپزخانه وارد منزلمان می شد .دختر کوچکم او را دیده و ترسیده بود. روی چکمه هایش از پونز پوشیده شده بود او روزها به خانه ما می امد و بسیار کم حرف می زد و زیبایی و قدرت این زن حیرت اور بود او بدون انکه چیزی بگویم ذهن مرا می خواند و کارها را انجام می داد حتی دکور منزل را تغییر می داد و لباسهای او مانند لباسهای من بود اگر من در منزل روسری به سر داشتم اوهم روسری به سر داشت. او در منزل همه کارها را می کرد اما وارد آشپزخانه نمی شد و چیزی نمی خورد .یکبار برای من گوشت قربانی آورد . تا اینکه همسرم به خانه برگشت و از تغییر دکوراسیون اتاق خواب ناراحت شد و آن را مانند اولش کرد. زن چکمه پوش دیگر سراغم نیامد ولی گربه بزرگ گفت همسرت تاوان کارش را می دهد و همسرم به زندان افتاد. این روزهای آخر سه زن ویک مرد به سراغم آمدند و در اتاق پرستاری مرا اذیت می کردند یکی از زن ها شبیه من بود آزار آنها که تمام می شد گربه ها می آمدند . از شوهرم خواستم که از هم جدا شویم دیگر توان مبارزه با آنها را نداشتم روز ها در حین جمع وجور کردن خانه ناگهان بویی حس کردم بویی عجیب بود می فهمیدم الان سراغم می آیند و مرا به قلعه می برند و کتک می زنند. ناگهان بیهوش می شدم گاهی تا 48 ساعت منگ بودم راه میرفتم و غذای زیادی می خوردم اما خودم چیزی نمی فهمیدم. صبح روز بعد زوجین در دادگاه حضور یافتند روی صورت زن جوان زخم عمیق سه چنگال با فاصله ای بیشتر از دست انسان وجود داشت و صورت و دست های زن خون آلود بود . در 10 مرداد حکم طلاق صادر شد. زن جوان گفت جن ها دیشب آمدند ولی دیگر مرا نمی زدند آنها خوشحال بودند و گفتند اقدام خوبی کردی آن را ادامه بده این زن جوان گفت : رای طلاق را دوماه بالای کمد گذاشتم و اجرا نکردیم آن ها شب سراغ من آمدند ومرا وحشتناک کتک زدند طوریکه روی بدنم خط ونشان کشیدند. با همسرم قرار گذاشتیم ساعت 19 عصر روز بعد برای اجرای حکم طلاق به دفترخانه برویم و حضانت دو دختر م به همسرم سپرده شد . ساعت 17 آنروز قبل از مراجعه به محضر همسرم مرا نزد دعانویسی برد. مرد دعانویس به همسرم گفت : اگر زنت را طلاق بدهی جن ها او را می برند و از ما 10 روز مهلت خواست تا جن ها را مهار کند. خانواده ام گفتند تو که 12 سال صبر کردی این 10 روز را هم صبر کن اما در این ده روز کتک ها شدیدتر بود طوری که جای زخمها گوشت اضافه می آورد حتی سقف دهانم را زخم کرده بودند و موهای سرم را کنده بودند . چند بار مرا که کتک می زدند دختر کوچکم برای طرفداری به سمت من دوید اما آنها دخترم را زدند.پس از اجرای حکم طلاق جن ها خوشحال بودند بعد از آن چند بار به منزل همسرم رفتم تا کارهایش را انجام دهم و خانه اش را مرتب کنم اما جن ها با عصبانیت سراغم آمدند و دندان قروچه می کردند . بعد از طلاق که به خانه پدرم به همراه دو دخترم برگشتم دیگر آنها سراغم نمی آیند ومرا نمی زنند. تا چند وقت احساس دلتنگی به آنها دارم اگر بخواهم می توانم آنها را ببینم

  • ممنون.ميشه لينك خبر گذاري را هم برام بگذاري ؟ من خودم هم تصميم دارم بحث روح و جن را راه بيندازم ولي دارم يك انجمن ميسازم .در اون به اين مباحث ميپردازم.

 34. مرسی خیلی جالب بود
  راستی رامتین جان چند سال پیش تو اخبار گفته بود
  دانشمندان پی بردن در زمان های قدیم ماه کاملا از وسط به دو نیم شده ودوباره به هم چسبیده ، که مسلمونا هم نسبت به پیامبر دادن
  اگه مطلبی داری ممنون میشم

 35. اگه میشه یه بحث راجع به جهان های موازی بزاریین
  میدونستین اونها به دنیای ما از طریق خواب پیشاهنگ میفرستن من 2 سال تمرین میکردم تا بتونم جداشون کنم وقتی تونستم تا 6 ماه نمیتونستم خواب ببینم انرژیه زیادی میخواد اگه تو دنیاشون از ورودی هرجی فاصله بگیری برگشتن سختر میشه

  • خودم خيلي به ماجراي جهان موازي علاقه دارم.چشم.فقط ميخواهم همه بحث ها را بخوانم كه يكم وقت ميبره.

  • سلام خسته نباشید.
   اولا منظورتون از «فرستادن پیشاهنگ «چیه؟
   ثانیا جطوری تمرین کردین؟ آیا دنیای مردگان هم مربوط به بحث دنیاهای موازیه ؟
   خیلی سریع جواب بدین برام حیاتیه! ممنون….

   • سلام. طبق مطالب كه من خواندم و بعضا هم تحقيق كردم بحث زمان در دنياي موازي وجود نداره . يعني حتي ميتونه دنياي مردگان را هم شامل بشه. از دانته عزيز هم ميخواهم كه تجربيات و تحقيقاتش را به ايميلم بفرسته تا همه را در يك مطلب جامع بگذارم. اين را هم بگم جهان موازي در قرآن هم آمده . و همينطور توسط فيزيك دانان روي يك ذره انجام شد.يعني صد در صد به اثبات رسيده.

  • لطفا یخورده توضیح بده….منظور جیه ….پیشاهنگ میفرستن یا تمرین میکردم تا بتونم جداشون کنم؟

 36. سلام رامتین جان مطالب خوبی نوشتی عجب مطالبی مینویسی خیلی عالی بود از اینکه محل زندگی ادم فضایی ها ایتقدر به ما نزدیکه شگفت زده شدم ولی راجع به رفتن انسان به ماه انسان همش الکیه پس اگه الکی نبود چرا عکس ماهی که تو رسانه ها میارند واضح نیست تو شبکه چهار صداوسیما تو برنامه چهار سوی علم هرچی تصویر نشون میداد انگار واضح نیست شکل کره زمین که از ماه نشون میداد اصلا درست نیست مگه میشه زمین به این بزرگی اینفدر کوچیک نشون بده که انگار هم اندازه ماه که تو زمین میبینیم اخه ماه حدود یک چهارم از زمین کوچیکتره بعد زمین به این بزرگی باید قد توپ پینگ پنگ کوچیک باشه؟
  رامتین جان من میتونم تو امر ترجمه بهت کمک کنم
  …………………………………………………………….

  با توجه به مطلبی که اقا مهدی زحمت کشیدند نوشته اند
  چرا این خانم به جای اینکه از شر جنها به خدا پناه ببرد به شخص دعانویس رجوع میکند مگر نمیداند این اشخاص کاری از دستشان برنمیاید؟خداوند متعال میگوید:
  هرکس برای براورده شدن حاجتش به غیر من امید بندد اورا نامید میکنم؟
  باز خداوند متعال به کسی که در رسیدن به ارزویش به مردم پناه میبرد میگوید:ایا انسان نمیداند که سررشته کارها به دست من است؟ایا با این دنیای بی انتهایی که افریده ام ناتوانم که حاجت و نیاز بسیار کوچک انسان را براورده کنم؟به عزت وجلالم سوگند هرکس به غیر من امید بندد اورا با ناامیدی تمام در رسیدن به ارزویش مایوس میکنم.این را هم باید بدانید که مردم قدرت دفع شری را از شما ندارند…
  خداوند انسان را افریدو از روح خود در او دمید از زمانی که انسان را خلق کرد به خود افرین گفت با این که نیازی به انسان نداشت ولی او را بسیار دوست میدارد و میداند انسان موجودی نیازمند است همیشه نیاز اورا براورده میکند پس چرا انسان به انسانی دیگر برای رفع نیازهایش پناهنده میشود مگر نمیداند او هم نیازمند است,کاری از دستش ساخته نیست و او را ناامید میسازد؟

  «اِقرَا بِسمِ رَبَّکَ الََّذی خَلَق» سوره علق.
  بخوان به نام پروردگارت که تو را افرید.

  التماس به خدا شجاعت است…
  اگر قبول شود عزّت است…
  اگر قبول نشود حکمت است…

  التماس به مردم خفت است…
  اگر قبول شود منت است…
  اگر قبول نشود ذلّت است…

  • ممنون.بله درست است ولي دوست عزيز بعضي از اين افراد واقعا با جنها در ارتباط هستند. در بوشهر فردي زندگي ميكنه كه وقتي نوجوان بوده چون فرد بسيار مومني بوده جنها اون را با خودشون ميبرند و علم هاي غريبه يادش ميدهند .بعد اين فرد تصميم ميگيره كه به خانه خود برگرده .جنها ميگويند يا علمت را بايد ازت بگيريم يا چشمانت را.كه اون فرد ميگه چشمهايم را. الان خيلي از مردم بوشهر به اين شخص مراجعه ميكنند.اسمش الان يادم نيست.

  • آقا رامتین:
   افسوس که ما را به کشتار واداشتند وقتی کشتیم افتخارش نصیب آنهایی شد که ما را به کشتن وا داشتند…!!!
   موفق باشی
   خداحافظ.

 37. مطلبتون خوب بود مرسی و خسته نباشید

 38. salam dooste aziz
  vaghe an bayad tashakor konam az matalebi ke onvan mikonid va mizarid too blogetoon
  ye enteghad e koochik dashtam azaatoon ke moshakhasan marboot be in postetoon nist va kollie
  bishtar reference hayi ke shoma midi az daneshmanda va mohagheghayian ke motmaenan az nazare mazhab ba shoma ham aghide nistan ! ya mazhabi hastan ya kolan elm o be mazhab tarjih dadan
  doost dashtam ino tosie konam betoon ke vase inke az baaare elmi va tahghighatie matalebi ke mizarid inja kam nashe khaheshan az vared kardan e nazarat va aghayede dinie khodetoon too mataleb khod dari konid
  bazam mamnoon bekhatere zahamate besiaretoon

 39. سلام رامتین کی منتظر مطلب بعدی باشیم؟

 40. سلام شرمنده دیر شد پیشاهنگ یه جور انرژی بیگانست مربوط به همون دنیاست که به عنوان راهنما عمل میکنه
  اگه اطلاعات مربوط به تمریناشو میخوای کتاب هنر رویا دیدنو بخون نوشته کارلوس کاستاندا البته بعید میدونم گیر بیاری چون ممنوع الچاپ شده توصیه میکنم انجام ندی چون بهشون عادت میکنی

 41. اقا رامتین اگه دوست دارین من میتونم راجع به دنیا های موازی بر اساس کتاب کاستاندا مطلب بنویسم فکر میکنم برای بچه ها جالب باشه

 42. سلام رامتین جان من فکر میکنم شما متنی که نوشتم کامل نخوندین یکبار دیگه بخونین

  • بله احمد جان.درست ميفرمائيد . يك بار ديگر خواندم. حرف شما درسته. در اين شكي نيست كه ما بايد از خدا بخواهيم ولي منظر من هم اين بود كه چنين افرادي وجود دارند كه يك واسطه هستند. و گرنه اگر خدا نخواهد هيچ كاري انجام نميشود.ممنون كه نظرات پر باري ميفرستي.

 43. من با احمد موافقم!

 44. بهروز اسماعیلی

  سلام دوستان ازطریق گوگل ارث حتما» سری به مریخ بزنند جایی که ماهواره های روح1و2 فرود اومدند نگاه کنند اشیائ جالبی را خواهند دید که کاملا» مصنوعیند ونمیشه هم از اونها کپی گرفت

 45. ای خدا چرا شماها اینقدر توهم فانتزی میزنید

 46. چندي پيش ناسا اعلام کرد که با استفاده از فناوری «مارسيس» نام دارد، وجود آب در مريخ را اثبات کند.

  اين فناوری شامل يک رادار عمق‌سنج با يک آنتن 40 متری است.

  در سال 2007 اين کاوشگر کشف کرد که در زير بيابانی که سطح مريخ را پوشانده آن قدر آب منجمد وجود دارد که می‌تواند اين سياره سرخ را در خود فرو برد.

  اين کاوشگر توانست امواج راديويی را به عمق 7/3 کيلومتري زير سطح مريخ گسيل کند

 47. خیلی جالب بود ممنون

 48. منظورت همون کریستف کلمبه دیگه، نه؟؟؟ رابینسون کروزوئه چیه آخه؟؟!!!!!!!!

 49. جدا»وقتی این همه آدم زود باور و سطحی نگر رو میبینم اصلا» نسبت به آینده امیدم نا امید میشه ، عزیزان من مهمترین اصل زندگیتون این باشه:
  « هرچیزی که باور کردنی نیست رو باور نکن »
  مطمئن باشین تو زندگی ضرر نمیکنین و کسی ازتون به هر اسم و مرامی نمیتونه سوء استفاده بکنه
  شاد و پیروز باشین

 50. مختصاتشو مي خواستم

 51. بچه ها اگه دوست داشتید فیلم آپولو 18 رو نگاه کنید …. جالبه

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: