گوی آتشین(بشقاب پرنده) برفراز آمریکا + تصویر+ويديو


سرویس بین الملل ـ مردم ایالت های غربی آمریکا با دیدن گوی آتشین بر فراز خانه های خود وحشت زده مناطق مسکونیشان را ترک کردند.

به گزارش «تابناک» و به نقل از «سی ان ان» این گوی آتشین به مدت 15 دقیقه در آسمان ظاهر شد و بسیاری از مردم موفق شدند از آن فیلم و تصویر تهیه کنند.


حداقل 5 ایالت میسوری ، الوی ، ایندیانا ، ویسکانسن و اوهایو این گوی آتشین را مشاهده کرده و در برخی مناطق نیز صداهای انفجار نیز به گوش رسیده و طبقات فوقانی برج های مسکونی را دچار لرزش کرده است.

سی ان ان می افزاید : تا کنون هیچ مقام مسئولی به خود اجازه نداده که در این باره اظهار نظر کند.

طبق شايعات اين شئ سقوط كرده و داراي بار مغناطيسي زيادي بوده.

پ.ن :ديگر اين چيزي جز بشقاب پرنده نميتونه باشه.اميدوارم دوستان گزارش كامران نجف زاده را ديده باشند.

Posted on آوریل 17, 2010, in فيلم بشقاب پرنده, گوی آتشین(بشقاب پرنده) برفراز آمریکا, بشقاب پرنده, تصاویر بشقاب پرنده and tagged . Bookmark the permalink. 29 دیدگاه.

 1. سلام
  چرا فیلم های فلشت بالا نمیاد؟!!

 2. ویدیو کجاست پس چرا ما نمی توانیم ببینیم

 3. مرسی ایول دنبالش بودم

 4. چرا اون مطلب راجع به وضو برداشته شد؟!

 5. این فیلمها رو واسه کی میذاری؟ توی ایران یوتیوب فیلتره برادر.

 6. salam aziz.khoshhal mishodam agar pasokheto raje be nazaram mishnidam.manzuram didgaham dar morede matlabe vozu bud.shayad soetafahomi pish oumade bashe.delam mikhad ye jurai khosusi tar ba ham gap bezanim.khoshhal misham agar idit ro behem mail koni.shayad ounja beshe rahat tar matalebo bayan kard.hamishe az khundane matalebet lezat mibaram

 7. gamp30:ببخشید نمیتوننین صفحه اول سایتتون جوری درست کننین زود تر باز شه خیلی طول میکش باز شه حتی با adsl

 8. انصافادمت گرم

 9. من اصلا لینکی نمیبینم.چرا؟

 10. من تا حدی به ماوراءطبیعه علاقه دارم اما این بشقاب پرنده‌ها رو محصول آزمایشات نظامی آمریکا می‌دونم. مثلا همون گزارش کامران نجف‌زاده، قبلا هم تو شهرهای آمریکا از این چیزا زیاد دیده شده. من فکر می‌کنم اینها ابزار جاسوسی برای رصد دقیق‌تر مناطق.
  می‌دونم که دوست دارید یه موجود فضایی باشه ولی من چشمم آب نمی‌خوره.

 11. 300000 کیلومتر در ثانیه طی کردن از فاصله 2 میلیون سال نوری که حداقلشه یعنی دو میلیون سال توراه زمین و دو میلیون سال تو راه برگش برای چی فقط یه دالی و خود نمایی … کمی فکر کنید و نجوم مطالعه کنید می فهمید اینها چیزی جز هواپیماهای فوق سری نیست و نوعی جنگ استراتژیک است درضمن این سرعتی هم که گفتم با توجه به قانون نسبیت به عدم منجر می شود

 12. آقای م.ب به نظر شما مبنای اصلی جرکت در جهان چیزی به نام سرعت هست.نه عزیز من الان دانشمندان و فیزیکدانان به این نتیجه رسیدند که دیگه زمان تمرکز کردن روی سرعت بی فایده است.چون میشه با چیزی غیر از سرعت در فضا سفر کرد و از نور جلو زد.در ضمن نور دیگه رکوردار سرعت در جهان فیزیک و اشیائ و غیره نیست.این رکورد توسط عنصر یا مادیه ای شکسته شد.الان نور به رتبه دوم سقوط کرده.یک مثال می زنم براتون.زمانی بود که اگر به کسی میگفتی میشه فاصله بین دوشهر رو با وسیله ای پرنده طی کرد همه به اون شخص می خندیدن و اونو احمق میدونستند.چون در ذهن اکتریت این جا افتاده بود که هیچ سفری سریعتر و ممکن تر از سفر با اسب نیست ولی این اصل با اختراع اتوموبیل و بعد با هواپیما تغییر کرد و مردم فهمیدن که غیر ممکنی در دنیا وجود نداره.تازه بعد از اختراع هواپیما بود که همه رفتن به فضا رو چیزی غیر ممکن می دونستند ولی به دلیل اینکه سطع دانایی وعلم پیشرفت کرده بود اون رو قابل اجرا می دونستند تا بالاخره موشک به دست دکتر فون براون اختراع شد و دروازه ای به سوی کهکشان باز کرد.حالا هم دانشمندان به این نتیجه رسیدند که سرعت بی معناست.اگر بشقاب پرنده ها رو دیده باشی می فهمی که سرعت برای اونها تعریفی نداره.چون اونها بر مبنای سرعت سفر نمی کنند.آنها فرا نور هستند.راه و دلیل سفر آنها هر چه بشاد مطمئن باش چیزی به نام سرعت نیست.

 13. آقای سعید باتشکر ولی من یه سوال دارم از شما
  اگر می فرمایید سرعت بشقاب پرنده ها بالاتر از سرعت نور هست طبق قانون نسبیت پس شما چطور آنها را مشاهده می کنید در ثانی بنده هم می دانم که جدیدا سرعتی بالاتر از نور تئوریزه شده اما شما می بایست روی مصداق عملی هم نتیجه بگیرید این نمیشودکه این را به آن پیوند بزنید جدای از سرعت سوال بنده خیلی ساده است اگر از فیزیک کوانتوم اطلاعات سطحی هم داشته باشید متوجه خواهید شد که بالاتر از سرعت نور را کاری نداریم ولی اگر جسمی به سرعت نور برسد به عدم می انجامد خوب حالا پس از عدم چگونه میتوان به وجود رسید آیا برای وجود هم می بایست به سرعت بالاتر از نور رسید؟
  مساله دوم اینست : واقعا فکر میکنید دمای سرعت نور شوخی است ؟ آن آهن آلات چگونه تحمل این دما را می کنند حتی آن لامپ های رنگبارنگ که داخل آن قوطی حلبی ها روشن است پس از عدم دوباره خلق شده ونور ساطع می کنند ؟

  • سلام دوست عزيز. 2 تا مطلب هست.يكي بحث كرم چاله ها .و ديگري ويديوهايي كه از بشقاب پرنده ها وجود داره.اگر سرعت جابجايي اينها را ببيني به ما حق مي دهي.

 14. اینارو از تو سایت hupaa دراوردم فکر کنم جواب همه این بحث ها رو بده!!!
  1- چگونه مي توان فضاپيمايي ساخت كه با سرعت نزديك به سرعت نور حركت كند؟

  براي اينكه ما بتوانيم فضاپيماي بسازيم كه در فضا با سرعت نزديك به سرعت نور حركت كند و از افزايش شديد جرمش جلو گيري شود، بايد اين فضاپيما را شبيه به بشقاب پرنده بسازيم كه هم زمان با حركت انتقالي ،حركت تند وضعي نيز داشته باشد.اگر بشقاب پرنده واقعا وجود داشته باشد به نظر مي رسد كه شكل خاص آن و نيز نحوه حركت آن؛براي جلوگيري از افزايش شديد جرمش در سرعت هاي بالا طرح ريزي شده است

  2- چراحركت وضعي فضاپيمايي كه به شكل بشقاب پرنده ساخته مي شود، مانع از افزايش شديد جرم آن در سرعت نزديك به سرعت نور مي شود؟

  چون افزايش جرم فضاپيما ناشي از مقاومت ذرات فضا در مقابل فضاپيما است.اما وقتي فضا پيما مانند بشقاب پرنده مي چرخد، مقاومت ذرات فضا در مقابل آن كمتر مي شود كه گويي آنها را كنار مي زند. در واقع، موج و جرياني از ذرات فضا ايجاد مي كند كه فضاپيما بتواند در سرعت نزديك به سرعت نور به حركت خودش، بدون افزايش شديد جرم، ادامه بدهد.

  3- علت افزايش شديد جرم در سرعت هاي بالا چيست؟

  قبلا عنوان كرديم كه ذرات فضا از ذرات مطلق فاقد جرم به وجود آمده است و وقتي جسمي در فضا حركت مي كند ،اين حركت جسم موجب جابجايي ذرات فضا به صورت موج مي شود، هر چقدر سرعت حركت جسم تند تر باشد مقاومت ذرات فضا بيشتر مي شود و در سرعت نور كه آخرين حد جابه جايي ذرات فضا به صورت موج است(وديگر فرصت جابه جايي به صورت موج براي ذرات فضا نيست)، اگر در اين حال به جسم براي حركت به جلو نيرو وارد كنيم ، ويي به كل عالم فشار وارد مي كنيم. چون ذرات فضا دركنار هم هستند و نيز به دليل اين كه كل عالم در داخل فضاي ديگري نيست تا در آن جا به جا شود براي همين است كه جرم جسم بي نهايت زياد مي شود به عنوان مثال وقتي سرعت هواپيما به سرعت صوت مي رسد كه آخرين حد جابه جايي ملكول هاي هوا به صورت موجي است ، مقاومت هوا در برابر آن شديدا افزايش مي يابد. البته هواپيما با سرعت بيشتر از سرعت صوت هم مي تواند حركت كند ، چون ذرات هوا را مي شود فشرده تر كرد ، اما ذرات مثلا يك متر مكعب فضا را نمي شود فشرده تر كرد.

  در ضمن اضافه مي كنم كه ذرات فضا در داخل اجسام هم حضور دارند؛ يعني حتي در داخل الكترون و پروتون هم هستند .لذا در موقع حركت،جرم تمام ذرات موجود در داخل جسم و سطح جسم افزايش پيدا مي كند.

 15. رمان خوبی بود . منبع علمی بیاورید لطفا سایت هوپا که معیار نیست!! بسیاری از این گفته های شما مثل کتاب داستان ها می ماند .. همه شما دوستان را به کوانتوم ارجاع می دهم . درضمن نمی دانم چرا همه شما به ویدئو ها چسبیده اید من یادم هست یک زمانی همه به عکس می چسبیدند چون دیدند عکسها را می شود حتی بایک دکمه لباس یا ترفند های ظهور بوجود آورد حالا به فیلم ها متوسل شدند

 16. agha man harja gashtam in gozareshe kamran najaf zade ro nadidam yeki nist bege chi boode dastan ?

  • چيز مهمي نبود.فقط گفت واقعيه و آلمانها از روي يك يوفوي سقوط كرده يكي ساخته اند.

 17. سلام دوستان اینم هرم پرنده

 18. من با آقای سعید موافقم . رکورد سرعت دست امواج گرانشی هست که سرعتشون مساوی سرعت نور به توان دو می باشد . در ضمن یادم نیست کجا ولی با دلیل و مدرک خوندم که اگر یک جسم در میدان ضد گرانشی قرار بگیره بسیاری از قوانین فیزیک براش بی معنی می شه .

 19. 3 حالت وجود داره:
  1 – اینقدر زیاد میرن میان که خیلیاشون سقوط میکنه.
  2 – زمینین.
  3 – تکنولوژی ندارن.

 20. حمید رضا مجرد

  اقا حسن کامل نگفتی

 21. دوست عزيز اين فيلم كه توي يوتيوب هم نيست. چه جوري ميشه اينو به دست آورد؟ اگه امكانش هست يه لينك ديگه به ايميل من ارسال كن. ممنون ميشم

 22. چرا همه ی فیلم و عکس های ufo ها تار وبی کیفیت است ؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: