نامه هایی از آندرومدا 6


پاسخ آلکس کولیر به سوالات حضار

 

 

سوال: من می خواهم در مورد دوگون ها Dogons بپرسم که قبیله دوگوونها در آفریقا می گویند با سیریانی ها Sirians ارتباط دارند.

 

آلکس: قبل از اینکه ما بفهمیم اصلا سیریوس وجود دارد آنها نقشه های ستاره ای از آن داشتند. نمی دانم اگر واقعا ارتباطی هست یا نه ولی این مردم واقعا دم دارند درست مثل نژاد سیریانی.

سوال: در مورد تعالی گفتید. آیا به ما هم کمکی می شود که متعالی شویم یا می دانیم چه کسی به ما کمک می کند؟

آلکس: فکر می کنم که خیلی احتمال دارد.

واساییس Vasais (یکی از آندرومدایی ها که با آلکس تماس گرفته بود) یکبار قبل از اینکه اینجا را ترک کند به من گفت که نژاد زمینی یکی از مستعد ترین نژادهایی است که تا به حال دیده اند.

اما اگر که شورای آندرومدا نقشه ای را که دارد عملی کند یعنی در عرض سال آینده همه گونه های غیر زمینی را از زمین و ماه بیرون بریزد و بعدش آنها اعمال و رفتار زمینیان را تحت کنترل بگیرند تا ببینند بدون دخالت غیر زمینیان در امور ما چطور تصمیم گیری می کنیم و آیا آماده هستیم یا نه. آیا واقعا ما متحد خواهیم شد؟ نکته ای که قبلا ذکر کردم این است که حدود ۳۰۰ سال هیچ غیر زمینی روی زمین نبود و دخالتی نداشت و چه اتفاقی افتاد؟ ما همه نظامهای پادشاهی اروپا را سرنگون کردیم و ایالات متحده آمریکا را بنا کردیم. ایالات متحده آمریکا هرگز نباید اتفاق می افتاد و شکل می گرفت و کاملا تصادفی شد.

خاندانهای سلطنتی اروپا که از نژادهای غیر زمینی هستند هرگز قرار نبود که سرنگون شوند و کنترل زمین را از دست بدهند. ولی وقتی آمریکا جعبه پاندورا را باز کرد ( یعنی جن را از شیشه در آورد) اکثر مردم دنبالش راه افتادند چون همه از دیکتاتوری خسته شده بودند و هنوز هم هستند.

 

سوال: در مورد تغییر شکل دراکونیان چیز خاصی هست که بگویید؟

آلکس: این را قبلا هم گفته ام. تکنولوژی تغییر شکل وجود دارد یعنی یک نفر شکل هولوگرافی متفاوتی دور خودش ایجاد کند و به چشم شما جور دیگری بیاید. بله این علم وجود دارد اما آیا این دانش الان روی زمین استفاده می شود؟ خیر روی زمین نیست. آیا یک موجود مزاحم می تواند بدن انسان را تحت کنترل خودش بگیرد؟ بله صد در صد می تواند.

و چگونگی آن هم خیلی ساده است. یک نفر را می ربایند و به آهستگی او را می کشند به قدری آهسته که وقتی دقیقا آخرین نفسش را می کشد یعنی عصاره اش بدن را ترک می کند بلافاصله فرد دیگری را در جسد جایگزین می کنند. چند لحظه بعد که بدن از روی تخت بلند می شود در اصل همان بدن است اما با روح فرد دیگری.

این تکنولوژی الان وجود دارد روی زمین و استفاده می شود. 

سوال: به این «روح داخل شده «و » اشغالگر» می گویند؟

آلکس: بله درسته.

سوال: آنوقت اینها خاطرات همان شخص اصلی را دارند؟

آلکس: بله دارند. ولی درک من این است که بین سه تا هفت ماه این افراد آفتابی نمی شوند چون یک مدت زمانی لازم است که با بدن جدید خو بگیرند و خودشان را تنظیم کنند. بگذارید بیشتر توضیح بدهم: اصطلاح این است که » ما دیدیم فلانی تبدیل به خزنده شد و واقعا یک خزنده دیدم«. این احتمالا صحت دارد.

اما معنیش این نیست که واقعا آنها دارند از تکنولوژی سود می برند تا به چشم ما انسان بیایند. بلکه آنها واقعا داخل بدن انسانی هستند. ولی باید یادتان باشد که خزندگان به احساسات عادت ندارند یعنی آن عواطفی که ما داریم را آنها ندارند. حتی هیچ کدام از نژادهای انسانی عواطفی که ما داریم را ندارند. پس امکان دارد اگر در موقعیت هیجان انگیزی قرار بگیرند چون بدنشان انسانی است خزنده درون آن نمی داند چطور نسبت به این احساسات واکنش نشان دهد و احتمالا می ترسد و وقتی این اتفاق می افتد از آنجا که این خزندگان فوق العاده روحهای قدرتمندی دارند شما می توانید یک تصویر محو و هاله ای از شکل واقعی آنها ببینید چون نمی توانند احساسات را تحمل کنند و نمی دانند چطور کنترلش کنند.

این چیزی است که به من گفته اند.

سوال: یک خزنده واقعی می تواند با یک انسان آمیزش داشته باشد؟

آلکس: بله می تواند ولی حاملگی رخ نخواهد داد. اگر حاملگی صورت بگیرد از طریق دستکاری ژنتیکی بوده است.

سوال: پس چرا باید این کار را بکنند؟

آلکس: راستش نمی دانم چرا ولی می توانند چون آنها هم آلت جنـسـی دارند.

سوال: من به خیلیها برخورده ام که این تجربه را داشته اند.

آلکس: ممکن است آنها انسانها را تماشا کرده اند که در آن حال چه می کنند و چه احساسات داغی نشان می دهند و احتمالا کنجکاو شدند که خودشان هم تجربه کنند.

سوال: به نظر می رسد که خزندگان مجذوب خیلی از نژادهای روی زمین هستند. گفتید ۲۲ نژاد؟

آلکس: بله خیلی مجذوبند.

سوال: شما همه بیگانگان و مشخصاتشان را می دانید؟

آلکس: برخی از آنها را می دانم ولی برای افشای آن امشب آماده نیستم ولی حتما به زودی صحبت خواهیم کرد. قول می دهم چهار هفته دیگر روی وب سایت قرار بگیرد. من خیلی علاقه مندم که یک لیست درست کنم تا همه بدانند کی و چی هست. و هر کسی که علاقه داشته باشد پیدایش می کند.

سوال: جواب این سوال الزامی نیست ولی آیا نژاد قفقازی( پوست سفید و چشمان روشن- منظور سکنه اروپا و آمریکا) یک نژاد مخلوط است؟

آلکس: بله ما مخلوط هستیم.

سوال: احتمال این هست که ما سیاره زمین را پس بگیریم؟

آلکس: سیاره به ما تحویل داده خواهد شد اما اینکه چکاری با آن بکنیم مسئولیت خودمان است. آنها خارج می شوند و همه چیز را به ما می سپارند و هر بلایی هم که ما سر اتمسفر و بیوسفر بیاوریم آنها کمکی نخواهند کرد.

سوال: این بحث مناظره کهکشانی بود.

آلکس: بله این دقیقا موضوع مناظره کهکشانی بود و نتیجه ای که گرفتند این بود که زمینیان نه به خودشان احترام می گذارند نه به دیگران و نه به خانه شان. چه ارزشی دارند؟ این حرفی بود که زده شد که ما از همان ابتدا دستکاری شده ایم.

سوال: حالا اگر تعداد محدودی انسان مسئولیت را به عهده بگیرند به جای دیگران چه؟

آلکس: من هم امیدورام که چنین کنند.

سوال: گفتید این اتفاق سال آینده می افتد؟

آلکس: تاریخی که به من گفته اند ۱۲ آگوست ۲۰۰۳ است. دلیل اینکه این تاریخ دقیق را به من دادند…یادتان می آید پروژه فیلادلفیا و آنچه در کشتی الدریج اتفاق افتاد؟ که آنها تونلی در زمان زدند؟ با این کار یک پل ارتباطی ساختند که قرار نبودآنجا باشد. حالا برخی از نژادهای دیگر که در آن حوالی بودند به داخل این تونل کشیده شدند از زمانها و مکانهای مختلف و الان از زمان خود خارج شده اند.

نظریه این است که یا ما باید از آنها در اینجا نگهداری کنیم یا اینکه اجازه دهیم به زمان خود برگردند و تاریخ باز شدن تونل هم در ۱۲ آگوست ۲۰۰۳ است.

سوال: ۶۰ سال شده است؟

آلکس: بله وقتی این سوارخ باز شود این فرصت دست می دهد که آنها به زمان خودشان و جایی که به آن تعلق دارند برگردند. امید این است که این کار را بکنند. وقتی که تونل بسته شود آن نژادهای دیگر از آن سو در آن را خواهند بست یعنی به محض اینکه از تونل عبور کنند و بسته شود آن را مهر و موم می کنند تا مطمئن شوند که در آینده باز نخواهد شد.

این فقط برای ما مشکل درست نکرد بلکه برای همه مشکل ساز شد چون یک پل بین دو زمان مختلف زد.

سوال: در آن روز ما چیزی حس خواهیم کرد؟

آلکس: سوال خیلی خوبیه. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که در آن روز من مرخصی می گیرم و اگر بفهمم که کار عقب افتاده می روم به سر کارم.

سوال: آیا ارتباطی بین این اتفاق و نزدیک شدن سیاره نیبیرو وجود دارد؟

آلکس: این هم خیلی سوال خوبی است. دو سال پیش یک گروه از خاندان نیبیرو از خاندان انکی به سراغ شورای آندرومدا رفتند و برای ورود به منظومه شمسی ما اجازه خواستند. برای اینکه تجهیزات معدن سازی و سایر وسایلشان را که روی زمین گذاشته بودند برگردانند. بحثهای زیادی رخ داد. تمدن آندرومدا کاملا مخالف بودند برای اینکه نیبیروها به بدقولی خیلی معروفند. ولی شورای آندرومدا در نهایت رای مثبت داد. در واقع آنها دارند میایند و این چیزی که میاید سیاره نیست بلکه یک سفینه هوشمند به بزرگی یک سیاره است که می تواند مانور دهد و جهتش را به هر سمتی عوض کند و می تواند هر جا خواست برود. برخلاف آنچه می گویند روی مدار نمی چرخد و به دور خورشید هم نمی چرخد.

سوال: پس به ما لطمه ای نمی زند؟

آلکس: به ما لطمه می زند چون خیلی نزدیک می شود و می تواند مشکلات زیادی اینجا ایجاد کند.

سوال: واقعا به همان بزرگی است که می گویند؟

آلکس:بله. آندرومدایی ها در مورد سفینه های مادر در کهکشان آندرومدا به من گفته اند که بزرگیشان دو برابر سیاره مشتری و میلیاردها موجود را در خود جای داده است. واقعا شگفت آور است. بگذارید بحث نیبیرو را تمام کنم. آنها دارند میایند و در مورد آنچه قرار است اتفاق بیفتد من هیچ اطلاعی ندارم. صادقانه بگویم که آندرومدایی ها تصور می کنند که نیبیروها دروغ می گویند و برای برداشتن وسایل معدن به زمین نمی آیند چون بیشتر تجهیزات آنها در حلقه های زحل  قرار دارند. پس خیال دیگری دارند.

یک غیر زمینی تنزل یافته کیست؟ از کجا بفهمیم که یک غیر زمینی دو رگه است یا تنزل یافته یا تکامل یافته؟ کاری که آندرومدایی ها می کنند این است که تفکرات آن فرد را تحت نظر می گیرند تا بفهمند که آیا سوء نیت دارد یا خیر. با مشاهده کردن افکار.

آنها تکنولوژی دارند که تمام امواج مغز را به صورت تصویر نشان می دهد. مثل یک دستگاه فتوکپی عکس امواج مغزی و افکار را می گیرد و اگر ببینند که فکری منفی وجود دارد آن فرد را علامت گذاری می کنند و می دانند کجا می رود و الان در کجای سیاره قرار دارد. همه نژادهایی که عضو شورا هستند این کار را می کنند و فقط در منظومه شمسی ما ۳۸ نژاد مختلف وجود دارند.

سوال: مثلا هیتلر یک تنزل یافته محسوب می شود؟

آلکس: بله تنزل یافته محسوب می شود اما احتمال دارد که روح سوار شده باشد. اگر روح وارد شده نباشد آنوقت با آن برخورد می شود اما اگر روح دیگری باشد که در آن بدن سوار شده کاری نمی توان کرد چون روح تولدی نیست.

سوال: در مورد ایلومیناتی چه؟

آلکس: خیلی از آنها ارواح اشغالگر هستند ولی فقط یک خاندان هست اینطور که به من گفته شده ومن هم نامشان را نمی توانم بگویم چون دردسر بزرگی برایم خواهد بود. اما فقط یک خاندان هست که در آن بچه هایی که متولد می شوند در سن سه سالگی تعویض می شوند. یعنی روحشان عوض می شود و روح جدید با بدن رشد می کند.

همین خاندان در اصل به عنوان ناقل استفاده می شوند. یعنی در واقع از خط ژنتیکی ایلومیناتی نیستند ولی به جای آن معرفی می شوند. منظورم را می فهمید؟  یعنی وانمود می کنند چون این خانواده برگزیده شده اند که این نژاد خاص به آن وارد شوند.

سوال: برای جفت گیری؟

آلکس: بله برای زاد و ولد. نمی خواستم از این لفظ استفاده کنم چون چندش آور است.

سوال: بعضی از ایلومیناتی عزل می شوند ولی بعضی دیگر نمی شوند؟

آلکس: آنهایی که روح اشغالگر هستند عزل می شوند. آنهایی که کد ژنتیکی غیر زمینی دارند هم عزل می شوند. اگر نژاد زمینی خالص باشند و حرامزاده های بد ذاتی باشند آنها باقی می مانند و ما مجبوریم با آنها سر کنیم چون از نژاد ما هستند.حقیقت این است که اینها مشکلات روانی و دیوانگی دارند و شواری آندرومدا هم نمی خواهد با آنها روبه رو شود. ما مجبوریم روبه رو شویم.

ما باید برای نژاد خودمان مسئول باشیم و باز این بر میگردد به سنتهای ما. رفتار فردی روی رفتار اجتماعی و گونه تاثیر می گذارد.

سوال: آیا علامت مشخصی وجود دارد که بدانند چه کسی تنزل یافته است؟

آلکس: علامت؟ آنها به علامت احتیاجی ندارند چون امواج مغز را دارند و تصاویر افکار را دارند. کاری که می کنند این است که ماهواره ها و دستگاههای مخصوص را روشن می کنند و فرکانس مغزی آن فرد را ردیابی می کنند و این کامپیوترهای فوق پیشرفته هر حرکتی که فرد بکند را ثبت می کنند و بعد آن فرد خواسته می شود و باید جوابگو باشد.

سوال:فکر می کنید کسانی که در این اتاق هستند و در جاهای دیگر که حرفهای شما را می شنوند دلیلش این است که همه ما قرار است به این تغییرات کمک کنیم؟

آلکس: اینطور فکر می کنم. همه مردم نمی توانند بفهمند که این دانلودها چطور انجام می شود. مثلا یهودی های متعصب یا مسیحیان مومن – درک و هضم این حرفها و تغییر دادن خودشان کار بسیار سختی است چون تمام این حرفها برخلاف تعالیمی است که دین به آنها می دهد. و اگر واقعا بخواهند این اطلاعات را بررسی کنند یک تجربه خیلی جالب برای همه ما خواهد بود.

همه ادیان از بین خواهند رفت در عرض یک چشم برهم زدن از میان خواهند رفت.

سوال: بعضی مردم الان فکر خواهند کرد که شما دیوانه هستید.

آلکس: قبلا هم این را شنیده ام اما خوشبختانه همسرم و فرزندانم این فکر را نمی کنند و این تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد. آنها غیر زمینیان را خواهند دید و سفینه های غول آسا را خواهند دید و به آنها خیره شده و خواهند گفت : دارم خواب می بینم؟»

من باور دارم که یک حرکتی در حال وقوع است برای تعلیم دادن به مردم و فکر می کنم افرادی در درون خود حکومت هستند که نیت خیر دارند و می خواهند در حل مشکلات کمک کنند. اینکه امثال من بتوانیم حرفهایمان را بزنیم و بعضی ها آن را ضبط کنند.

من و همسرم راجع به این مسائل سر شام حرف می زنیم و چند بار هم مایک راس را دعوت کرده ایم. راجع به این حرف می زنیم که حالا چطور این اطلاعات و حرفها را بزنیم و به دیگران برسانیم. تنها کاری که می توانم بکنم این است که پیشکش کنم و من از این راه مطمئنا درآمدی ندارم.

سوال: چون ما به این حقایق باور داریم آیا احتمالش هست که آندرومدایی ها ما را هم به عنوان سخنگوی خود انتخاب کنند؟

آلکس: من مدت ۱۵ سال است که با آنها در این مورد صحبت می کنم. تصور من این است که در عرض چند سال آینده افراد بیشتری تحت تماس قرار خواهند گرفت. اما بسته به نوع ژنتیکی که در بدن شما حاکم و غالب است و بر حسب خاندان و نژاد افرادی را انتخاب خواهند کرد. کار اینطور انجام می شود و همه بر می گردد به میراث ژنتیکی و خاندانی.

خانمها و آقایان باعث افتخار من بود که در خدمتتان باشم و بار بزرگی از روی دوشم برداشته شده…شاید حالا موهای سرم رشد کنند.

فقط می خواهم بگویم متشکرم.

پایان ترجمه سخنرانی اول

=======================================

تفسیرات:

وقتی خودم ترجمه را خواندم به نظرم آمد خیلی از مطالب برای خواننده مبهم است چون بسیاری از معانی و مفهومها را باید قبلا و جداگانه توضیح بدهم تا حرفهای آلکس کولیر در نظر خواننده معنا پیدا کند. از این جهت در اینجا توضیحاتی در مورد پدیده معروف به » تغییر شکل» یا  Shape shifting و پدیده Walk-in یا روح اشغالگر یا داخل شده می دهم.

اصطلاح تغییر شکل اولین بار توسط یکی از نویسنده های تئوریهای توطئه به نام » دیوید آیک» استفاده شد. او معتقد است که سران دولت آمریکا و تمام قدرتمندان جهان خزندگانی هستند که قابلیت تغییر شکل به انسان دارند. یعنی غیر زمینیانی از سیریوس هستند که خودشان را به صورت انسان به ما نشان می دهند و قدرتهایی از قبیل هیپنوتیزم جمعی و تغییر شکل نیز دارند. اینکه فسلفه و مدارک دیوید آیک برای اثبات گفته هایش چیست را به بعد موکول می کنیم. بنابراین آنجا که از آقای کولیر در مورد تغییر شکل سوال می شود منظور تغییر شکل خزنده به انسان و برعکس است که برخی شاهدان آن را عینا دیده اند و گزارش داده اند که فلانی جلوی چشم ما تبدیل به خزنده ای دوپا شد و دوباره به چهره انسانی برگشت. این تغییر شکل که در میان جنیان هم خیلی رایج است توسط برخی محققان تایید شده است. اما آقای کولیر در اینجا اظهار می کند که اگرچه تکنولوژی تغییر شکل با استفاده از تصویرهای هولوگرافیکی وجود دارد اما روی زمین استفاده نمی شود چرا که خزندگان برای رفت و آمد در میان مردم روش دیگری را به کار می گیرند.

این روش » اشغالگری روح» یا به عبارت دیگر » داخل شدن روح خزنده به بدن یک انسان مرده است». که چگونگی آن را توضیح دادیم. پدیده «وارد شدن روح» یک پدیده بسیار رایج نه فقط در میان خزندگان بلکه در میان انسانها نیز هست که قبلا در بحث مربوط به کیمیاگری گفتیم و اینکه با جن  زدگی تفاوت دارد و بعدها هم به آن اشاره خواهیم کرد. بر این اساس کولیر ادعا می کند که سران ایلومیناتی با برنامه ریزی قبلی در میان خانواده های خاصی به دنیا می آیند. یعنی روح طبق قرار قبلی وارد جسم بچه ای می شود که در آن خانواده به دنیا آمده و هدف از این تولد هم مشخص است. برخی از ایلومیناتی هستند که زمینی هستند و برخی هم غیر زمینی که طبق گفته ایشان فقط سران زمینی که افرادی بسیار خشن و با خلق و خوهای حیوانی هستند در مسند قدرتشان باقی می مانند در حالیکه ارواح دیگر پس از به انجام رساندن ماموریت خود از زمین خارج می شوند. همچنین به هیتلر اشاره می کند که احتمال دارد هیتلر یک روح اشغالگر در بدن انسانی به نام هیتلر بوده که ماموریتش را به انجام رسانیده و در این صورت مجازاتی برای او در نظر گرفته نمی شود برای اینکه روح اصلی نبوده بلکه روحی است که صاحب بدن را کشته و خودش وارد جسم او شده است. که البته این مسئله بسیار پیچیده تر از آنی است که به نظر می رسد!

روح تنزل یافته کسی است که دارای افکار منفی باشد که توسط نیروهای کهکشانی علامت گذاری شده و ردیابی می شود. منظور کولیر از این قسمت آن است که چون مجلس آندرومدا به خاندان انکی مشکوک است و می داند که دارند دروغ می گویند آنها را علامتگذاری می کند و پس از آمدن آنها به زمین اعمال آنها را زیر نظر می گیرد تا بداند به چه دلیل به زمین آمده اند. اما از آنجا که اجازه ورود آنها به زمین صادر شده به هیچ عنوان قدرت مداخله یا بازداشتن نیبیروها را ندارد.

Posted on اکتبر 18, 2009, in نامه هايي از آندرومرا. Bookmark the permalink. 16 دیدگاه.

 1. عالی بود . تو بلاگ میراث برزخ هم دیده بودم این رو . دست درد نکنه . در مورد قبلی ها توضیح دادی؟ برم ببینم چی نوشتی برام

  با درود و سپاس فراوان : شهرام

 2. نامه هایی از اندرومدا را بیشتر بگذارید

 3. چرند همه شو از خودش در آورده

 4. salam site jalebi dari tazeh omadam tush kheili zahmat keshidi
  faghat andromda ro taze mishnavam nemdunam rajebe chie

 5. سلام
  چی بگم؟…بیشتر شبیه یه سناریوی عالی
  فیلمهای علمی تخیلی یه تا یه موضوع مهم علمی!
  خوب گیرم که اینهمه موجودات وجود دارن چرا فقط توی
  فیلمهای هالیوود بازی می کنن؟
  x-men transformers alien 1,2,3 predator و …
  جون هرچی دوس داری یه موضوعی رو عنوان کن
  که قدری قابل باور باشه…

 6. سید ایمان

  آقای یوفولاو عزیز تو جون هر کی دوست داری یه چیز بزا وقتی میخونیم فکر نکنیم وقت هدر دادیم بعصی چه عرض کنم بیشتر مطالبتون بی نظیر ولی بعضی دیگه از مطالب (از جمله همین مطالب)داره اعتبار به اعتبار وبلاگت ضربه میزنه

  • اتفاقا اين مطالب را يكي از دوستان كه در خارج از كشور در همين زمينه تحصيل مي كنه ترجمه كرده.

 7. سلام

  پس این طبقه بندی نژادهای روی زمین چه شد ؟

  در یکی از کتابهای اکنکار خوانده بودم که مثلا آفریقایی ها از یک سیاره داغ و سوزان هستند و به همین دلیل آن قسمت از زمین را انتخاب کردند که شبیه سیاره اصلیشان باشد .

  و دیگر اینکه به این نژاد زامبی گفته می شود و در سیاره خود به همین نا شناخته شده اند .

  اینها نژادی منفی و ویرانگر بوده و دائما در حال جنگ هستند .

  در قاره آفریقا کشوری به نام زامبیا وجود دارد که هنوز کسی نمی داند این اسم از کجا آمده ولی حالا متوجه قضیه شدم .

  در مورد ساکنان زرد آسیا و هندی های قهوه ای رنگ و … هم چیزهایی نوشته بود که دقیقا یادم نیست .

  به هر حال هر رنگ پوستی از یک سیاره است که احتمالا همه آنها در منظومه شمسی هستند .

 8. در مورد موجوداتی مانند هیتلر هم باید عرض کنم هر روحی چه زمینی و جه غیر زمینی در پیشگاه خداوند مسئول افکار و گفتار و اعمال خود خواهد بود .

  اینکه چون وارد کالبد کس دیگری شده باهاش کاری ندارند چرت و پرت است .

  نه بی قانونی و نه بی عدالتی و نه تبعیض و نه ظلمی در جهانهای خداوند وجود ندارد .

  حتی بندگان و مخلوقات خاص خداوند که برگزیده و مورد رحمت و عنایت بودند بری از حساب و کتاب نیستند چه برسد به موجوداتی شرور و منفی که در واقع به دلیل عدم رشد آگاهی گرفتار کفر و گناه و … می شوند .

  همه ما زمانی این مرحله را گذرانده ایم و یا داریم می گذرانیم .

  همه ما از منفی به مثبت حرکت می کنیم .

  همه ما تناسخات متفاوتی را در شکل های متفاوت انسانی و غیر انسانی داشته ایم و خواهیم داشت و مسئول تمامی اعمال خود هستیم .

  هیچ جنبنده ای را توان گریز از قانون کارما و تناسخ نیست .

  این اراده خداوند است و چنین بوده است .

  بنابراین باز هم پس از تمام این سخنان بر می گردیم به آموزشهای معنوی و روحانی که به ما داده شده اند .

  باز هم خدا یکی است و راه یکی و تکلیف یکی .

  با تشکر

 9. هر موجودی که آزاد باشد و حق انتخاب داشته باشد باید به محاسبه اعمالش برسد .

  زیرا دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد .

  ما آزادیم که مسئولیت بپذیریم ولی آزاد نیستیم که از عاقبت اعمالمان بگریزیم .

  و چنانچه شخصی از سیاره دیگر چیزی بگوید دلیل بر درستی صد در صد حرفهای او نمی بینم .

  زیرا همه ما نا کامل و در مسیر کمال قرار داریم .
  و ممکن است امرروز چیزی را بدانیم که تا دیروز نمی دانستیم .

  حال اهل زمین باشیم یا هر سیاره دیگری

 10. چه جالب ,حرفی که الکس زد گفت که مذهبیهای
  تندرو برای اینکه ساختار هاشون خراب میشه
  این مسائل رو خرافات میدونن و باور نمیکنن..
  دقیقا اینجا هر کس که مخالف اندرومدائیهاست,
  تو خانواده مذهبی بزرگ شده! , تاثیر مذهب تو
  اسامیشون شکوفاست :اسمش یاعربیه یا پیشوند سید
  داره!
  داستان سریال فرینج که الیته با کمک گرفتن از مجموع
  16 نفر متخصصین فیزیک کوانتم.ژنتیک.نجوم.شیمی. زیست
  شناس و..(منبع: http://www.fox.com/fringe/fringe-science)
  خیلی ازاین پدیده ها استفاده کرده تااذهان مردم رو
  آماده نبرد کنه.نبردی که خلاصه اتفاق میافته وخدای
  سامیان هم هیچ کمکی نمیتونه بکنه!

  عالی بود اقای دوستدار UFO

 11. سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: