نامه هایی از آندرومدا 5


بخش پنجم سخنرانی آلکس کولیر:

 

حالا می خواهم در مورد گری ها ( خاکستری ها) Greys صحبت کنم.

 

نام دیگرشان دا, DOW یعنی آندرومدایی ها با این نام آنها را می شناسند.

گری ها از صورت فلکی زتا رتیکولوم Zeta Reticulum هستند و یک نژاد جنگنده و ارتشی هستند و بسیار با انسانها نامهربان.

انسانها هرگز قادر نبوده اند یک مذاکره موفقیت آمیز با گری ها داشته باشند. خیلی قراردادها بستند و تعهد نامه امضا کردند اما گری ها هرگز به عهدشان پایبند نماندند و آنقدر از نظر تکنولوژی جلو هستند که همه انسانها به دنبال راهی برای خلاصی از شرشان هستند. در دنیاهای درونی همیشه زحمت آفرینند و اکثر موجودات از آنها دوری می کنند. گری ها اصلا انسانها را درک نمی کنند.

آنها معتقدند که همه نژادهای بی ارزش باید نابود شوند. در تمام جنگهای اجرایی شرکت کرده اند. و تا کنون سه نژاد را منقرض کرده اند و بخاطر دستکاری ژنتیکی بیش از اندازه روی دو نژاد تحت پیگرد و بازجویی هستند. قابل توجه است که یکی از این دو نژاد ما زمینیان هستیم.

گری های اصیل هیدروژنی هستند اما این کوچکترها که فرامین اشراف را اجرا می کنند ( یعنی در جنگ شرکت می کنند یا آدم ربایی و آزمایش می کنند) همگی کلونهای ارگانیکی هستند که به صورت ژنتیکی برای فعالیت در محیطهای اکسیژنی طراحی شده اند.

موجودات هیدروژنی از جانب موجودات اکسیژنی احساس خطر می کنند چون گونه های حیاتی اکسیژنی آهنگ سریعتری دارند. هیدروژن فقط با سرعتی زیر سرعت نور مسافرت می کند و بنابراین آنها نمی توانند سریعتر از نور حرکت کنند. اما اکسیژن ۴ برابر سریعتر از نور می تواند مسافرت کند.  هیدروژن H2 بسیار کوچکتر و کندتر و تعدادش بسیار بیشتر از O2 است.

تجارتهایی بین موجودات اکسیژن -زی و هیدروژن-زی وجود دارد اما جنگهای فاجعه باری هم بین این دو گونه در گذشته رخ داده.

شورای آندرومدا در ابتدا برای کاهش جنگ و نزاع بین این دو گونه تاسیس شد.

 شورای آندرومدا :

 

 

 

شورای آندرومدا  در سیستم ستاره ای و صورت فلکی آندرومدا تشکیل می شود. اینجا همچنین جایی است که سیستم ستاره ای زنیت Zentea هم واقع شده.

شورای آندرومدا برای بررسی مهاجرت و محدود کردن نزاع بین نژاد هیدروژنی و اکسیژنی به وجود آمد. این دو گونه غالبا مشکلات زیادی در ارتباط برقرار کردن با هم دارند.

سوال یکی از حضار: آیا باید با گونه های هیدروژنی خیلی آهسته حرف بزنیم؟

بله . حتما باید از زبان خیلی رسمی و مودبانه استفاده شود تا سوء تفسیر و سوء تفاهمی پیش نیاید. شما از روی ماسکهایی که روی بینی دارند می فهمید که هیدروژنی هستند و بینی آنها می تواند هر جایی باشد بسته به نوع نژادش. اگر لباس به تن یا کلاهی به سر دارند باز باید احتمال دهید که هیدروژنی یا آمونیومی و یا متانی هستند چون اگر اکسیژنی باشند هیج ماسکی نیاز نخواهند داشت.

اینها فقط یکسری اطلاعات خلاصه هستند که بعد از آن می رویم سر سوالها-

آندرومدایی ها بسیار محترم – سخت کوش و جنگجویانی شجاع هستند. کشتی های فضایی عظیم می سازند که از نظر زیستی مثل یک دنیا بزرگ است- خیلی راحت و محکم و با عمر طولانی.

شهروندان نمونه کهکشانی هستند و یک خاصیتی که دارند این است که وقتی می گویند می خواهند کاری بکنند بلافاصله انجامش می دهند حتی اگر جانشان را به خطر بیندازد.

در سیاستهای کهکشانی اعضای خیلی فعالی هستند و نفوذ خوبی در سازمانهای کهکشانی دارند. مخصوصا سازمانهای تحت نظر تمدنهای اکسیژنی. از قبیل:

موسسه جنگهای متمدن

فرایند تعالی

مهاجرت و سنتها

بسیار صبور و متفکر و با دقت هستند. بسیاری از بد رفتاریها در طول جنگها را متوقف کرده اند و به بیرون کشیدن قوای جنگی کمک کرده اند.

به تعالی رسیدن:

در مورد مسئله تعالی یا متعالی شدن: خیلی از مردم زمین به این اصطلاح صعود هم می گویند ولی کسی واقعا نمی داند معنیش چیست.  فقط می دانند که چگالی های بالاتری وجود دارند که همه ما کوشش می کنیم به آنها برسیم یعنی به ارتعاشات بالا برسیم به امید اینکه تبدیل به جوامعی تکامل یافته شویم که ضمیر آگاه وسیعی دارد. چون گاهی اوقات این بعد سوم فوق العاده سخت است.

من به همه اینها احترام می گذارم و همه هم درست هستند و حتی شواهد باستان شناسی در کهکشانها وجود دارد که نشان می دهد بعضی از نژادها توانسته اند ارتعاشات خود را تغییر دهند و به بعد بالاتری وارد شوند. این یک حقیقت است ولی نامش صعود نیست.

بلکه نامش متعالی شدن است و ظاهرا  هیچ کدام از نژادهایی که اینکار را کرده اند به تنهایی قادر نبوده اند. همیشه کسی کمکشان کرده که از این منجلاب خارج شوند. یعنی راهنماییشان کرده که به درجه بالاتری برسند.

 

سوال یکی از حضار: یعنی آنها که متعالی شده اند دیگر جسم فیزیکی مثل ما ندارند؟

نخیر . بدن فیزیکی دارند. مادیت و جسمیت در تمام ابعاد عالم وجود دارد.ولی اینطور هم نیست که بدون هیچ مشکلی وارد بعد چهارم یا پنجم شوید و تبدیل به روح و ابر سبکی شوید که با باد حرکت می کند. اصلا اینطور نیست. بلکه به سفتی و مادیت همین دنیا است اما به شکل متفاوتی. ماده شکل متفاوتی دارد اما ماده است و کاملا جامد و ارگانیک است.

حتی مادیت بسیار بزرگتر و قابل لمس تر می شود. رنگهایی که ما الان داریم ۷۲ فرکانس دارند. در بعد پنجم تعداد رنگها و فرکانسشان به ۱۲۳ می رسد. رنگهایی هستند که وجود دارند ولی ما تا به حال ندیده ایم چون در بعد سوم نیستند. رنگهایی که من اصلا نمی دانم چطور توصیف کنم یا چه نامی برایشان بگذارم. اصلا امکانش هم نیست چون در اینجا هیچ چیزی نیست که قابل قیاس و مقایسه با آن باشد.

خب حالا ۱۵ دقیقه به سوالات پاسخ می دهم و بعد صحبت را به آقای راس می سپارم.

ادامه دارد…

Posted on اکتبر 14, 2009, in نامه هايي از آندرومرا. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: