نامه هايي از آندرومرا 3


بخش سوم سخنرانی آلکس کولیر

نحوه معرفی

هر وقت که آنها به یک جلسه رسمی کهکشانی می روند نژادهای ستاره ای دیگر هم آنجا هستند و اینها روشهای خاصی برای معرفی خود به کار می برند به طور قراردادی و آندرومدایی ها هم همینطور خودشان را معرفی می کنند. ابتدا خودت را معرفی می کنی و نام کاملت را میدهی بعد درجه یا جایگاهت را می گویی و بعد سیستم ستاره ای که اهل آن هستی را می گویی. به این ترتیب من آلکس کولیر – پدر ( چون درجه ای ندارم پدر بودنم را اعلام می کنم) سیستم خورشید زمین سوم.

اینطور که خودم را معرفی کنم آنها می دانند که هستم و از کجا می آیم. اگر یک غیر زمینی باشید اکثرا تله پاتی می کنید و بنابراین وقتی خود را معرفی می کنید تصاویری از نقشه ستارگان و کائنات را نیز نشان می دهید چون در تله پاتی تصاویر حرف می زنند و به این ترتیب آنها می بینند و می فهمند شما از کجا آمده اید و سایر نژادها هم می فهمند.

عدن ها و نژادهای متعدد غیر زمینی

اوریونها اولین  عدن خود را روی زمین در چین در ۷۶۳۱۳۲ سال پیش ایجاد کردند و نام آن » یورومانی» Euromani بود. بعد از مدت کوتاهی ساکنان » کاپه لا» Capella که عضوی از دب اکبر و دب اصغر  بود اولین عدن خود را در ۷۴۱۲۳۷ سال پیش ساختند و آن را در دامنه کوه یوگان در جنوب شیلی بنا کردند.

 

سپس وگانها هستند. وگانها اهل وگا Vega  هستند و به نام لیران ها هم معروفند و در واقع اجداد انسانی ما هستند. آنها در ۷۰۱۶۵۵ سال پیش اولین عدن خود را شمال آفریقا در مرز امروزی نیجریه و لیبی ساختند.

همچنین به اطلاعتان می رسانم که کشفیات باستان شناسی فوق العاده عجیبی که در اتیوپی شده همگی از باقیمانده های عدن هستند ولی باستان شناسان به شما می گویند که انسان غارنشین اینها را درست کرده!

بعد از آن « کاسیوپیانها» Cassiopeians را داریم که نژادی کاملا حشره ای هستند ۶۰۴۰۰۳ سال پیش در الجزیره عدن و مناطق شگفت انگیزی ساختند.

بعد بیوت ها Butese هستند که با نام نیبیرو مشهورند. آنها اولین عدن خود را در ۵۸۵۱۳۳ سال پیش در قاهره مصر بنا کردند. بعد اوریونها یک تیم دیگر فرستادند و در ۸۷۳۰۰ سال پیش در پرت Perth استرالیا یک عدن دیگر ساختند.

آن زمان زمین موقعیت امروزی خود را نداشت و به پهلو خوابیده بود و برای همین این نژادها قادر بودند روی آن زیاد شوند و پایگاه بنا کنند. بعضی از این مهاجران مدتی اینجا بودند و بعد وسایل خود را جمع کردند و رفتند چون هر اطلاعاتی که می خواستند به دست آورده بودند. اما زمین تحت سیلابهای فراوانی قرار گرفته و بسیاری از این موجودات هیدروژنی که هیدروزن تنفس می کنند از محیط زمین لذت می برند و وقتی به سیاره مادر خود بر میگردند نسبت به اکو سیستم پیچیده و متنوع زمین خیلی ساده و دلگیر به نظر می آید.

طبق گفته های «مورانی» این موجودات بی نهایت مجذوب اکو سیستم زمین هستند و نه تنها گونه های حیاتی اکسیژنه را مطالعه می کردند بلکه سعی داشتند که این گیاهان و حیوانات را به طور ژنتیکی تبدیل به موجودات هیدروژنی کنند تا بتوانند با خودشان ببرند و در سیاره خودشان هم این تنوع را ایجاد کنند و از اینجا بود که تبدیل به مهندسان ژنتیک شدند. تا بتوانند گونه های حیات زمینی را تبدیل به گونه هایی کنند که با هیدروژن تنفس کنند. ما واقعا خوشبختیم و همه موجودات اکسیژنه خوشبختند چون خیلی متنوع و پیچیده هستیم.

لیرانها در ۸۳۴۰۰ سال پیش به زمین بازگشتند. کسی تا به حال به روستای باسک  در اسپانیا رفته است؟ زبانشان را هیچ کسی نمی فهمد و نمی داند این زبان از کجا آمده است. این یک زبان باستانی لیرانی است . یک زبان غیر زمینی است که تا امروز باقی مانده. در واقع همه مردم آن غیر زمینی هستند.

اوریونها دوباره در ۷۳۴۱۴ سال پیش به زمین برگشتند و در کوه نبلینا Neblina در مرز ونزوئلا و برزیل ساکن شدند.

در ۷۱۹۳۳ قبل از میلاد لموریا به صورت دسته جمعی بنا شد. بسیاری از این نژادها تصمیم گرفتند که » بسیار خب بیایید منابع را شریک شویم«. و عدنهای خود را به قاره ای در اقیانوس آرام منتقل نمودند.

آن نژادها اینها بودند:

-لیرانها

-سیریوس A

– پلیادیان : فقط سیارات تی گاتا و میروپ

خیلی از مردم مجذوب پلیادیان هستند ولی من نیستم نمی خواهم در مورد آنها الان صحبت کنم.

– ساکنان دب اکبر و دب اصغر و بیوتس که همان نیبیروها هستند.

این اتفاق دارد در سال ۷۱۹۳۳ قبل از میلاد می افتد و لموریا به صورت یک شهرک جمعی تشکیل شده و همه دارند با هم همکاری می کنند.

البته نشانه خوبی است ولی متاسفانه زیاد طول نکشید. در ۵۷۶۰۰ قبل از میلاد آتلانتیس هم بنا شد. پلیادیان بعد از ساخت لموریا زمین را ترک کردند چون سوء تفاهمهایی پیش آمده بود اما باز برگشتند و آتلانتیس را بنیان نهادند.

همه تمدنهایی که آتلانتیس را مشترکا ساختند موجودات اکسیژنه بودند و O2 تنفس می کردند یعنی نیبیروها – آلدرباران ها – آنتاریان ها- هایدس ها – گروهی از ساگیتاروس ( صورت فلکی کماندار )و آندرومدایی ها. لازم به ذکر است که بعضی از قبایل نیبیروها که از نزاد سیریوسی هستند اکسیژن تنفس می کنند اما آن دسته که از بیوتس هستند هیدروژنی هستند. اگرچه می توانند زنده بمانند و کار کنند به شرطی که ماسک بزنند.

در ۳۱۰۱۷ قبل از میلاد لموریا در جنگ از بین رفت. در ۲۷۶۰۳ هم آتلانتیس نابود شد.

سوال یکی از حضار : در تواریخ قبلی که ذکر کردید گفتید مثلا ۵۰۰۰۰۰سال پیش آیا منظورتان قبل از میلاد بود؟

بله منظورم قبل از میلاد است عذر می خواهم که ذکر نکردم..منظورم قبل از میلاد بوده است. وارد بحث نمی شوم که چرا و چه کسانی این تمدنها را نابود کردند.

برویم سر صحبت نژادها:

سیاکارها از آلفا دراکونیس  نژاد اولیه خزندگان در کهکشان ما هستند. سیاکارها خودشان نمی دانند دقیقا از کجا آمده اند و ستاره مادرشان کجاست از بس که این کائنات بزرگ است و کهکشانهای ما بزرگند. طبق گفته آندرومدایی ها صدها میلیارد کهکشان در جهان شناسایی و نقشه برداری شده اند.

من فقط می خواهم اطلاعات جزئی در مورد هر نژاد بدهم:

 

سیاکار هاCiakars  : یک نژاد فوق العاده عجیب – قدیمی ترین نژاد خزنده در کهکشان ما هستند. در واقع تنها گروهی هستند که خانواده ژنتیکی آنها منقرض نشده و دست نخورده باقی مانده. وقتی می گوییم منقرض منظور این است که بقایایی از خاندانهای باستانی قبل از آنها کشف شده که منقرض شده بودند و دیگر موجود نبودند. اکثر نژادهای خزندگان امروزی خالص نیستند بلکه هیبیریدها و دو رگه های ژنتیکی  هستند مثل بیوتس – اوریون و کاپه لا که از روی نژاد سیاکار ساخته شده اند.

قدشان ۱۸ تا ۲۵ فوت است و وزنشان تا ۲۵۰۰ پوند می رسد. در واقع سایز تیرانوساروس رکس( نوعی دایناسور) هستند. هیولاهایی هستند. شکمهای فلس دار چرمی و سیاه دارند و چندین شکم داخلی دارند. روی چانه و فک مو دارند و یک پنجه مخصوص جفت یابی دارند با چندین زبان درون دهانشان. حالا می خواهم یکسری اطلاعات دقیق بدهم.

آنها تخمگذار هستند و هورمونی دارند به نام هورمون مبارزه که برای خارج کردن تخمها از بدنشان آن را آزاد می کنند. ثنویت و همزادی دارند . نوع ماده آنها در جنگها شرکت نمی کنند چون اگر در جنگ باشند دیگر کسی نیست که از تخمها نگهداری کند و یا هورمون ترشح کند. من فقط چیزهایی را که می دانم با شما شریک می شوم.

ماده های جوان باید ماده های پیر و فرسوده را در مراسم جنگی بکشند. نژاد سیاکارها توسط دودمان ژنتیکی اداره می شوند. یعنی دودمان خانواده همیشه از سمت مادر ادامه می یابد برای اینکه شما همیشه می دانید مادر کیست اما همیشه نمی دانید که پدر چه کسی است.

تحت سلطنت ملکه ها سیاکارهای یکی از قوی ترین نژادهای موجود درکهکشان هستند. آنها یکی از بزرگترین ارتشهای کهکشان را دارند که بیشتر اعضای آن با غیرت هستند و هر کاری برای پیروزی خاندان می کنند.

آنها همیشه بزرگترین دشمن انسانها در این کهکشان بوده اند. دوباره بگویم که ما داریم راجع به تنفر گونه هیدروژنی از گونه اکسیژنی صحبت می کنیم.

آنها دارای سه ستون فقرات هستند. یکی از آنها داخل و نزدیک شکم است و دو تای دیگر در پشت  سمت چپ و راست بدن قرار گرفته اند. همه این ستونهای فقرات در انتهای پشت به هم می رسند و یک دم کلفت و قدرتمند را شکل می دهند. در دستها پنجه دارند و داخل پنجه ها کیسه های هورمونی وجود دارند که انواع هورمون و مواد را ترشح می کنند. هورمونهای جـنـسی و هورمونهای مبارزه. هدف اصلی همه این آنزیمها تولید اسپرم است! خیلی جالب است که هزاران نوع حیات وجود دارد و وقتی هم آنها به ما نگاه می کنند ما را به چشم هیولاهای زشت می بینند!

 

ادامه دارد…

http://www.limbolegacy.blogfa.com/

Posted on اکتبر 2, 2009, in نامه هايي از آندرومرا and tagged . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: