کتاب گمشده انکی ( قسمت دوم )


خوب اگر بدانید که چقدر گرفتاری دارد ترجمه اینگونه متون بخصوص وقتی که در رویا به سیاره این موجودات هم بروید و کلی خوابهای خوب ببینید و کمی هم زهره ترک شوید آنوقت با دقت بیشتری این ترجمه هارا می خوانید . ( با شما نبودم با بغل دستی بودم !!!) امیدوارم وقتی تمام شد با قیمتهای گنده دردستفروشیهای میدان انقلاب به فروش نرسد . فرصت شد چند عکس از این حضرات کله گنده ( چون واقعاً کله گنده هستند ) برایتان می گذارم .

عجب کله ای نگفتم اینها نژاد کله گند های هستند !!!

 البته سعی میکنم کار با دقت بیشتری انجام شود تا اینکه زود و تند وسرسری تمام شود … خوب زیاد حرف زدم این هم ادامه مقدمه کتاب گمشده انکی اثر پروفسور زکریا سچین .

ادامه …

همچنین افسانه های غیر قابل باور و معجزه گونه ای روایت شده از خرابه های شهرهای باستانی و کتابخانه هایی حاوی الواح گلی که بطور غیر قابل باوری اطلاعات زیادی از ده مورد طوفان ( شبیه به طوفان نوح ) در خودشان دارند .

طبق اشاره های Berossus جمع سالهای سلطنت و قوانین وضع شده سرجمع 432000 هزار سال را نشان می دهد . و این را از فهرست پادشاهی های سومریان میدانیم . ( که در موزه Ashmolean واقع در آکسفورد انگلستان به نمایش در آمده ) . بررسی متون سومری هیچ شکی باقی نمی گذارد که مولفان سومری خیلی زودتر از آنچه ما فکر میکنیم به اجتماع و مباحث قرارداد اجتماعی و شناخت ماده دست یافته بودند . و این با متونی که اخیراً بدست آمده برابری می کند . با کشف متون مختلف در ایالتهای گوناگون این موضوع قویاً اثبات می شود که این متون ضبط اصلی محسوب می شوند و تاکنون از آنها محافظ می شده . آنچه که از صدرو ذیل متون بر می آید نشان میدهد که در تمام این حوادث یک عنصرکلیدی وجود دارد یک رهبر کسی که خود شاهد عینی آنها بوده .

او تک تک حوادث را خود به چشم دیده است . در واقع او یک عامل فعال کلیدی است که نقش رهبری را ایفا میکند در میان نخستین گروه فضانوردانی که با او فرود آمدند . در زمان او لقبی داشت تحت عنوان E.A ( دارنده خانه بر روی آب ) . او تجربه ای دلسرد کننده از دستورات برای ماموریت روی زمین داشت با توجه به برادر ناتنی و رقبش انلیل . ( فرمانروا و دستور دهنده ) او کمی احساس حقارت می کرد از اینکه به او لقب  EN.K1 داده شده است ( فرمانروای زمین ) . رانده شده و فروافتاده از شهرهای خدایان و ماندگار در پایگاه فضایی E.DIN ( عدن ) در روی زمین . برای سرپرستی کردن استخراج طلا در AB.ZU ( جنوب شرقی آفریقا ) و دانشمند بزرگ انکی ، خالق انسان در این بخش ساکن شد . واین موقعی است که آنوناکی در معادن طلا زحمتهای بسیاری کشیدند ویاغیگری های زیادی رادیدند  . در اینجا بود که آنها درک کردند که نیاز به نیروی انسانی دارند برای استخراج طلا و جهش دادن سلاحهایشان با استفاده از توسعه مهندسی ژنتیک برای کسب تجربه بیشتر . وبدینگونه داستان آدم برروی زمین خاکی شروع می شود . اما بعنوان یک موجود ترکیبی ( یا پیوندی و دورگه ) آدم نمی توانست تولید مثل انجام بدهد .  

قبر مرحوم انکی  خدا بیامرز !!!( به روایت خودم )

حوادث قصه آدم و حوا که در باغ عدن اتفاق می افتد ودر کتاب مقدس گفته شده با مهارت بعنوان دومین دستکاری ژنتیکی ذکر شده است ( در قرآن نیز این دستکاری ژنتیکی توضیح داده شده در بخش مربوط به بیهوش کردن آدم وبرداشتن دنده او برای آفرینش حواـ مترجم ) . انکی احتیاج داشت که برای تولید مثل جنسی ژنهای مربوط به کروموزوم را به پروژه مهندسی ژنتیک خود اضافه کند . و اینگونه بشر شروع به تکثیر خود نمود و این چرخه ای بود که کسی نمی توانست خارج از آن را تصور کند . و انکی کسی بود که با نقشه برادرش انلیل مخالفت کرد که می خواست بشریت را در حوادث منتهی به طوفان هلاک کند .

این قهرمان چه کسی است که در کتاب مقدس نوح نامیده می شود و خیلی زودتر از آن در متون سومری Ziusudra ( در قرآن نیز نوح گفته شده ـ مترجم ) ؟ نخستین پسر آنو یعنی انکی طبق قانون نیبیرو  بخشی از زندگی خود را در معبد خود واقع در سیاره نیبیرو قرار گذارنده بود .او اکنون یک دانشمند توانا بود .او جنبه های مهمی از یک دانش پیشرفته را در سیاره اش به ارث گذاشته بود .بخصوص برای نژاد آنوناکی و دو پسر مردوک و Ningishzidda . آن دو به ترتیب خدایان مصر همچون Ra و Thoth بودند و به این دانش آگاهی داشتند . اما او نیز همچون یک ابزار بود در ساخت بشریت و توسعه این دانش .

بدین ترتیب اسرار خدایان در این کار به افراد منتخب آموزش داده شد . حداقل در دو مورد نشان داده شده که این دانش به میراث گذاشته شده برای بشریت از طرف خدایان .

از طرف انکی نخستین زن ـ انسان Adapa نامیده شد . ما این را از کتابی می دانیم که نوشته شده درباره زمان اولیه کمی جلوتر از کتاب گمشده . این کتاب Enmeduranki نام داشته که که به احتمال زیاد الگویی بود برای کتاب خنوخ ( انوش و اخنوخ هم گفته شده ودر منابع اسلامی ادریس نامیده می شود ) واین راهی است برای بدست آوردن بهشت پس از اینکه خنوخ کتاب خود رابرای پسرانش گذاشت کتابی تحت عنوان divine secrets .

( واژه devah  در سانسکریت و devo در اوستایی و dues در لاتین و der  در پهلوی و dieu در فرانسوی ازریشه div  به معنی درخشیدن است . دیوان در واقع پسران خدای بزرگ آسمان بودند . امید عطایی ـ کتاب نبرد خدایان ـ مترجم . بنابراین نمی توانستم آنرا به اسرار خدایان ترجمه کنم )

نگارشی از کتاب خنوخ خارج از طرح تدوین تورات ، جان سالم به در برد . ( از جرح وتعدیل توسط کاتبان تدوین کننده تورات که بعدها نسخه اصلی آن در طومارهای کومران پیدا شد ـ مترجم  )

در هر صورت سرنوشت فرزند ارشد آنو این بود که نتواند جای او بر تخت سلطنت در نیبیرو بنشیند . سلسله ای از قوانین متوالی تاریخ پرچین و شکن نیبیرو را برای مان منعکس می کند . این امتیاز به برادر ناتنی انکی یعنی انلیل داده شد . کوشش شد که این تضاد تلخ حل شود . انلیل وانکی هر دو ماموریتشان را به پایان رساندند . این ماموریتی بود بر روی یک سیاره بیگانه برای بهره برداری از منابع طلا برای نجات اتمسفر در حال زوال نیبیرو . البته زمینه هایی علیه آنها به صورت پیچیده ای شکل گرفت در زمانی که Ninharsag خواهر ناتنیشان نیز به کره زمین وارد شد . ( بعنوان رئیس تیم پزشکی آنوناکی ) و این زمانی بود که انکی تصمیم گرفت از دستور انلیل برای هلاک بشریتی که خودشان بوجود آورده بودند سر پیچی کند . در حقیقت تضاد میان این دو برادر ناتنی در میان نوه های آنها نیز ادامه یافت . برای تمام آنها بخصوص آنها که در زمین زاده شدند .

اینم انلیل عاقبت نارو زدن به برادرانکی  (بازهم به مسئولیت خودم !!! )

در حقیقت طول عمر زیاد در نیبیرو که محصول دانش آنها بود در دوره های متوالی باعث زیان بسیار شده بود همچون عذاب برای افراد و دندان تیز کردنهای اشخاص برای تحقق جاه طلبی هایشان و …

این ماجرا ادامه دارد منتظر باشید .

(ترجمه صفحه 4 )

منبع:www.mehr02.blogfa.com

Posted on سپتامبر 27, 2009, in کتاب گمشده انکی and tagged . Bookmark the permalink. 6 دیدگاه.

 1. سلام
  اقا من توی برنامه علمی دیدم این بنده خداها 2 تا تخته میپچپوندن دو طرف کله نوزادتا کله کش بیاد به جان خودم اگه دروغ بگم

 2. تو قران هم اومده که اقوامی در قرون گذشته بودند که بزرگتر و پر قدرت تر از شما بودند ولی همگی به خاطر کفرشون نابود شدند
  (بچه پرو ها)

 3. یک دنیا ممنون

 4. تصویر ساختگی است !!!!

 5. عکس جعلیه ، من اصلشو دیدم . تو اینترنت با جستجوی کلمه qiant می توانید پیداش کنید.

  این داستانها هیچکدام دلیل و مدرکی برای ادعاهاشون ندارند ولی مثل اینکه یک جریان خطرناک و کاملاً حساب شده پشت اینها ست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  اینکه به سرشون از نوزادی تخته یا وسیله ای می بستند تا به این شکل دربیاد رو من هم تو تلویزیون دیدم .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: