سياره نيبيرو 1


…و اما نیبیرو می آید !

 

 

… برای زمین چه نقشه ای دارند …

 

سالهاست که روی مبحث نیبیرو تحقیق می کنم. در ابتدا وجود این ستاره تاریک را باور کردم چرا که اسناد کافی برای اثبات آن بود. بعد از مدتی طبق معمول، بد گمانی به سراغم آمد و مرا واداشت که دوباره و سه باره وجود یا عدم وجود این ستاره را از دید یک مخالف بررسی کنم و سرانجام آن را رد کنم. اما ادامه تحقیقات باز مرا به نقطه اول بازگرداند و دریافتم که چیزی را در این میان از قلم انداخته ام. آیا این سر نخ همان نیبیرو بود که وجودش را انکار می کردم؟ در قبال داشتن مدارک کافی برای اثبات وجود چنین ستاره ای در منظومه شمسی من به انتخاب شخصی خودم نمی خواستم آن را بپذیرم چرا که بسیاری از تئوریهای مرا زیر سوال می برد و توضیح آن را برای عامه مردم مشکل می ساخت. همانطور که می دانید من طرفدار فرمولهای ناقص و خنده دار علمی امروز نیستم که  همه یا ساختگی هستند و یا فقط روی کاغذ کار می کنند. بنابراین بار دیگر به بازجویی از این ستاره پرداختم و اینبار فکر می کنم باید با این حقیقت کنار بیایم که نیبیرو دارد از راه می رسد…اما چرا؟ و از کجا؟ کم کم به آن خواهم پرداخت.

نیبیرو و آنوناکی دو نام به هم چسبیده هستند که یکی بدون دیگری معنا ندارد. حضور آنوناکی( الوهیم)  بر زمین و آثار و دخالتهای آنها در این سیاره غیر قابل چشم پوشی است. پس ستاره ای که خاستگاه این موجودات یا خدایان است نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. مشکل اینجاست که اگر باور کنیم نیبیرو در منظومه ما وجود دارد، لزوما باید قبول کنیم که زمین تا سال ٢٠١٢ یا کاملا نابود می شود و یا اکثریت جمعیت آن کشته خواهند شد. از آنجا که من از مخالفان نظریه پایان دنیا و ظهور کشتی های نجات هستم تصمیم دارم روی صحت یا عدم صحت نیبیرو و تاثیرات آن روی زمین تحقیقات بیشتر و بیشتری انجام دهم. حاصل برخی از این تحقیقات در میان نوشته های آرشیو وبلاگ موجود است و در این مقاله به بازگویی اطلاعات جدیدتری در خصوص این جرم آسمانی می پردازم و دیدگاههای مختلف را در مورد ظهور این ستاره به طور بیطرفانه مورد بررسی قرار می دهم.

اگرچه تا رسیدن به پاسخ نهایی فقط ٣ سال زمان مانده و دیر یا زود مشخص خواهد شد آیا ما در میان قربانیان هستیم یا نجات یافتگان!

======================================

نیبیرو Nibiru طبق داده های کلی ستاره ای تاریک است معروف به دوقلوی خورشید در منظومه شمسی. این ستاره مانند زمین به دور خورشید می چرخد اما در عین حال سیارات و ماههایی دارد که به دور آن گردش می کنند. مدار نیبیرو بسیار دورتر از مدار پلوتو است و در حال چرخش تا ٥٠ میلیارد مایل از خورشید فاصله می گیرد.

هر ٣٦٠٠ سال زمینی یکبار نیبیرو به خورشید بسیار نزدیک می شود و در این حالت مدار چرخش آن از نزدیکی زمین می گذرد. در اثر این نزدیکی اکوسیستم زمین بر هم میریزد. سونامی – طوفانها و گردبادهای غول آسا شکل می گیرند. آتشفشانها فوران می کنند و جای قطبهای مغناطیسی شمال و جنوب عوض می شوند. در نتیجه این تغییرات زلزله ها ی بزرگ رخ می دهند و آب دریاها و اقیانوسها بالا می آیند.

کسانیکه مدافع ظهور نیبیرو هستند همچنین معتقد به جعلی بودن گرم شدن زمین و اثر گاز دی اکسید کربن بر آب و هوا هستند.

بر طبق نظریه ی علمی به نام » گرم شدن جهان» بر اثر اجتماع گازهای گلخانه ای زیست زمین در حال تغییرات عمده است. در حالیکه برخی عقیده دارند  اکوسیستم و طبیعت قادر است تا هر مقدار آلودگی و زباله را دفع و تحمل کند. گازهای گلخانه ای سبب گرم شدن زمین نمی شوند. آب شدن یخهای قطب به دلیل بالا رفتن دمای زمین نیست. سالها پیش گروهی از دانشمندان هواشناسی و زمین شناسی برخلاف توقع دولت آمریکا دست به آزمایشات و تحقیقاتی زدند و پرده از یک دروغ جهانی برداشتند. پدیده ای به نام گرم شدن زمین بر اثر گازهای گلخانه ای یک داستان تخیلی بیشتر نیست. نتایج این تحقیقات به همراه مدارک علمی توسط این افراد در این وب سایت قابل دسترسی است.

www.middlebury.net/op-ed/global-warming-01.html

با دریافتن این حقیقت که چیزی به نام گاز گلخانه ای وجود ندارد و سبب نابودی زمین نیز نمی شود، یک سوال بزرگ شکل میگیرد و آن این است که چرا یخهای قطب در حال آب شدن هستند ؟ و چرا طوفانهای سهمگین و زلزله های شدید بیش از گذشته رخ می دهند؟ چرا فصلها جا به جا می شوند و چرا در تابستان برف می بارد و در زمستان هوا گرم و بهاری می شود؟

دانشمندان باستان در ۳۵۹۷ سال پیش همین تغییرات را گزارش دادند و برای حفظ این اطلاعات آنها را بر سنگها و لوحه های پخته حک کردند. اگرچه بشر امروز استفاده چندانی از این داده های باستانی نمی برد چرا که تکنولوژی به اصطلاح جدید چشم و گوش او را کور کرده است. این اطلاعات هر ۳۶۰۰ سال  یکبار تکرار شده اند.  اسناد به دست آمده از نزدیکی نیبیرو به زمین از ده هزار و هشتصد سال پیش شروع شده اند. زمانیکه که احتمالا اولین بار زمینیان شاهد این ماجرا بوده اند و بعد از هر ۳۶۰۰ سال تکرار شده است. این حادثه فقط مربوط به بین النهرین نبوده و توسط ملل مختلف ثبت شده است مانند مصر و مکزیک و چین و…

توصیف کامل نیبیرو و نحوه حرکت آن و چگونگی تاثیر گذاری آن بر زمین و سایر سیارات منظومه شمسی به طور کامل در کتاب «بازدید از آفرینش»   Genesis Revisited     نوشته زکریا سیچین آورده شده است. در این کتاب زکریا سیچین که از معدود دانشمندان مسلط به زبان سومری است با ترجمه لوحه های سومری داستان آفرینش را از دید دیگری تحت بررسی قرار داده  و آن را بازدیدی از پروژه آفرینش نامیده است.

همین ماجرا با جزئیات بیشتر در کتاب »  اژدها و افعی های  پرنده»             Flying Serpents and Dragons اثر دکتر بولی نیز به زبان ساده تری توضیح داده شده است. مقالات و کتابهای متعددی در این باره وجود دارند که متاسفانه همگی به زبان انگلیسی یا فرانسه هستند و من همواره گزیده هایی از این کتب را در مقالات این وبلاگ ترجمه و مورد استفاده قرار داده ام.

 

همچنان که به سال ۲۰۱۲ نزدیک می شویم نیبیرو به ما نزدیک و نزدیکتر می شود. شاهدان ادعا می کنند که این شبها اگر آسمان صاف باشد حتی می توان این ستاره شوم و مسکن خدایان را  با چشم غیر مسلح دید. طبق گزارشات زیر زمینی, ناسا سالهاست که این ستاره و سیارات اطراف آن را تحت نظر دارد و اخیرا چندین تصویر از ناسا توسط فرد یا افرادی ناشناس به اینترنت فرستاده شده است. علاقمندان می توانند برای دریافت تصاویر بیشتر به من ایمیل بزنند. اما با نزدیک شدن نیبیرو به زمین به زودی این جرم آسمانی در آسمان ما قابل رویت خواهد بود و شکی نیست که تا پیش از آن ناسا با یک تئوری جدید خبر از عبور یک ستاره دنباله دار و یا یک جرم آسمانی بزرگ را خواهد داد که احتمالا سنگی جدا شده از اقمار مشتری است!

دلیل سرپوش گذاری بر روی این مسئله به گمان عده ای از محققان جلوگیری از یک وحشت جهانی است و همچنین پنهان کردن تکنولوژی و علومی فوق پیشرفته دولتها برای سفر به سایر جهانها است. به عقیده مدافعان این نظریه افشا شدن ماجرای آفرینش و چگونگی ارتباط بشر با خدایان نیبیرو, سبب ایجاد پرسشهای فراوانی برای پیروان ادیان مختلف خواهد شد که قرنها توطئه سازی را بر باد خواهد داد و مسلما اتفاقات و حوادثی که در این بازه زمانی رخ داده است قابل توضیح دادن در یک روز و دو روز نخواهد بود. به این ترتیب کل سیستم جهان و قوانینی که جوامع بر پایه آن طراحی شده اند زیر  سوال می رود و انسانها گیج و سرگشته به دنبال خدایی خواهند گشت که هزاران سال از او بی خبر بوده اند. کاملا واضح است  که این شرایط به نفع هیچ کس و هیچ چیز نیست و حقیقت چیزی نیست که بتوان آن را با هیچ زبانی بازگو کرد!

بنابراین اگر می پرسید چرا ناسا و سایر سازمانهای به ظاهر علمی و سیاسی در رابطه با همه این موارد دروغ می گویند جواب در همان پاراگراف بالاست!  چرا من راجع این مسائل حرف می زنم ؟  تصور می کنم که اگر من یک ایرانی مشتاق حقیقت بودم و زبان خارجی بلد نبودم تا کتابهای مختلف را مطالعه کنم و کتابهای مورد نظر به زبان فارسی موجود نبود- دلم می خواست یک نفر پیدا شود و این مسائل را برای من ترجمه کند. حالا این یک نفر خود من هستم احتمالا چون کار بهتری ندارم !

 اما می رسیم به سوال مهمتری…آیا حقیقت نیبیرو به همین جا ختم می شود؟ آیا  ظهور نیبیرو فقط جنبه علمی و ستاره شناسی دارد؟ آیا کافی است بپذیریم که نیبیرو یک ستاره یا سیاره دیگر است که بر روی مداری به دور خورشید می چرخد؟ آیا واقعا این صحیح است یا اینکه این هم خود یک دروغ و توطئه دیگر برای سرپوش گذاشتن روی حقیقتی بسیار بزرگتر و خطرناکتر است که دارد از راه می رسد؟

 اگر وب سایتها و کتابهای زیادی در مورد ۲۰۱۲ و ظهور نیبیرو وجود نداشت شاید من در همین جا قانع می شدم ولی وقتی تعداد بی شماری برنامه تلویزیونی از شبکه های مختلف به زبانهای مختلف در مورد نیبیرو ساخته و پخش می شوند به نظر من مشکوک است. در حالیکه وجود حیات غیر زمینی توسط اکثریت دانشمندان  رد شده است و همگی ارتباط آلمان نازی را با سکنه مریخ رد می کنند چه دلیلی دارد که ناگهان و در چند قدمی سال ۲۰۱۲ همگی بسیج شوند تا ما را با وجود نیبیرو آشنا کنند؟

باید توجه داشت که این یک تاکتیک آشناست. اخبار زیر زمینی معمولا اخباری است که از پشت درهای بسته به بیرون راه می یابد و این اخبار قاعدتا به حقیقت نزدیکتر است از آنچه در روزنامه ها در مورد ستاره شناسی می نویسند. اما حالا اگر همین اخبارزیر زمینی تحت کنترل همان سازمان ناسا باشد در واقع باز این ما هستیم که طعمه شده ایم . از یک سو ناسا وجود نیبیرو را انکار می کند. از سوی دیگر تصاویری از آن ستاره توسط افراد گمنام ناسا به اینترنت راه می یابد تا مدافعان نیبیرو سند قانع کننده تری برای اثبات آن داشته باشند. اما ما از کجا می توانیم فرق نیبیرو را با هر ستاره دیگری بدانیم ؟ این تصاویر می تواند از هر جای دیگری و مربوط به هر سیاره یا ستاره دیگری نیز باشد. اما چون این تصاویر مستقیما از سایت ناسا منتشر نمی شوند بلکه توسط منابع ناشناس در دسترس قرار می گیرند این نظریه قوت میگیرد که واقعا ستاره نیبیرویی وجود دارد که ناسا نمی خواهد مردم از آن مطلع باشند. من نمی گویم که نیبیرو اصلا وجود ندارد اما چه تضمینی هست که این نیبیرو همان چیزی باشد که به ما گفته می شود؟ با افشا کردن اخباری در خصوص این ستاره توجه ما از مسائل مهمتری که در فضا و روی زمین رخ میدهد کاسته شده و باز از دانستن ماجرای حقیقی محروم می مانیم.

اینکه نیبیرو اگر هم ستاره ای باشد چگونه می تواند در منظومه ای که خودش یک ستاره دارد گردش کند ؟ و احتمال اینکه نیبیرو مانند منظومه سایه و موازی در بعد تاریک جهان ما ساکن باشد چقدر است؟ ساکنان این مجموعه ستاره ای از زمین چه می خواهند و مهمتر اینکه دولتمردان زمین با سکنه این ستاره چکار دارند و چه سودی از نزدیک شدن آن به زمین می برند؟ آیا این یک پدیده غیر قابل اجتناب است یا به طور عمدی صورت می گیرد؟  آیا نزدیک شدن نیبیرو با فعال شدن نیروهای ماورایی و جنیان در زمین می تواند ارتباط داشته باشد؟

در ادامه تصاویر متعددی را که ظاهرا نیبیرو را نشان می دهند قرار داده ام.

 در تصویر زیر نیبیرو را به صورت نور کوچکی در کنار خورشید می بینید. گفته می شود که این تصویر ونوس یا ماه نیست بلکه تصویر نیبیرو است.

 

 

 در اینجا به وضوح نیبیرو در کنار خورشید قابل رویت است.

 

 این یکی از تصاویر ناسا است که نیبیرو را در میان سیارات و ماههای خودش نشان می دهد.

 

ر تصویر بالا نیبیرو در ماه می ۲۰۰۲ . بعد از ۷ ماه در ماه سپتامبر ۲۰۰۲  نزدیکتر و بزرگتر شده است.

 یکی دیگر ازتصاویر ناسا

 

  جرم سیاه رنگ یکی از اقماری است که دور نیبیرو  گردش می کند است.

 

ادامه دارد…

منبع  www.limbolegacy.blogfa.com

Posted on اوت 30, 2009, in سياره نيبيرو and tagged . Bookmark the permalink. 9 دیدگاه.

 1. سلام
  اگر لطف کنید بعضی از عکسهای نیبیرو را برام ارسال کنید ممنون میشم// عکسهای موجود را نتوانستم ببینم

 2. سلام دوست عزیز.از زحمات شما در تهیه این سایت و ارائه این اطلاعات بصورت متمرکز تشکر میکنم.دست مریزاد و خسته نباشی. در صورت ممکن از عکسها و اطلاعات جدید که در سایت نیست برای اینجانب قبول زحمت نمائید . ممنونم

 3. آقا رامتین اگر لطف کنین و عکسهای نیبیرو رو برام میل کنین ممنون میشم
  موفق باشین
  یا حق

 4. با سلام و خسته نباشید.
  متاسفانه وقتی صفحه را باز کردم عکسی وجود نداشت. لطفا چند عکس در مورد نیبیرو برای من ارسال کنید.
  باتشکر فراوان

 5. دوست عزيز ممنون از اين اطلاعات اما من احساس كردم در نوشته شما نوعي تناقض وجود داره از طرفي در اول بحث شما سعي داري به ما بگي كه اين سياره قطعا وجود داره اما در انتهاي بحث دچار نوعي ترديد هستيد و ميگي اين كار ناسا هستش و صرفا ميخوان كه سر ما رو با اين چيزها گرم كنن تا ما به مسائل اطرافمون و چيزهائي كه در دنيا ميگذره توجهي نكنيم البته بازم عذر ميخوام از اين كه حرفم رو صراحتا گفتم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: