کاملترین عکسهای موجودات فضاییalien


دلایل دیگه ای هم برای افشا نکردن این رازها وجود داره و این موضوع رو بگم که این موضوع همچین بدون خبر نبوده میلیونها خبر و شاهد عینی داشته حتی این موجودات توسط دانشمندان به 3 گروه هم طبقه بندی شدن ! و اگر سری فیلمهای مستند UFO Files که کاری از شبکه معروف History Channel هست رو ببینید متوجه میشید چه مدارکی دال بر وجود این موجودات و بازدید مکررشون از زمین و همینطور مهندسی معکوس کشورهای پیشرفته جهان مخصوصا آمریکا بر روی وسیله حمل و نقل این موجودات وجود داره.

عکسهای زیر هم بیشترشون از مدارک افشا شده KGB هست که بعد از فروپاشی شوروی به بیرون از کشورشون درز کرده ( البته 5 4 تا از عکسها مجسمه و بازسازی هست و 1 2 تا هم عکس بازسازی در موزه شهر رازول نیومکزیکو هست اما در مورد بقیه هیچ اضهار نظری نمیشه )البته بقیه هم مال آرشیو محرمانه ی سازمان سیا یا دولت آمریکا،آلمان شرقی،آلمان غربی ، چین ، فرانسه ، مکزیک،پرو،شیلی وانگلستان است.بعضی از این عکسها مال بقایای سقوط بعضی از این یوفو هاست که مال دستکم 30 سال پیشه.از اونموقع به بعد دیگه هیچ یوفو ای سقوط نکرد.یا اگه هم کرد دولت آن کشور آنقدر قضیه رو سفت و سخت ماست مالی کرد که هیشکی و نفهمید و یه مدت بعد هم آبا از آسیاب افتادند.البته بگم ما فقط با 1 عده هوش فرازمینی طرف نیستیم.گونه های آنها مال بیش از 1 سیاره خاص است

Posted on ژوئن 26, 2009, in عکس های موجودات فضایی and tagged . Bookmark the permalink. 22 دیدگاه.

 1. از نظر من اینها گروه جنیان هستند ولی هوشمند
  انها همانهایی هستند که قصد دارند حکومت شیطان را بر زمین بگذارند/ و رهبر انها شخص وحشتناک به نام دجال است / که تمام روایات از پیامبر و امام ها امده. وعلت اینهمه زیاد شدن انها در سراسر دنیا علائم ظهور حضرت مهدی است. و جنگی فرازمینی صورت میگیرد . البته انها قابل تغییر چهره را دارند چون جن هستند
  واگر درمیان ادما باشند ما نمیفهمیم .چرا کسی اثر انهارا درمریخ یا سایر کرات نمیبینند؟ . برای اینکه انها سرگردان هستند تا اخرالزمان بین زمین و فضا . و هیچ جایی بهتر از زمین سراغ ندارند. در زمان جنگ خوبی ها وبدی ها در اخرالزمان انها از همه بیشتر به انسانها ضربه خواهند زد . و همینطور خود انسان به خودش و شیطان هم به انسان ضربه های مهلک خواهد زد. ما غافلیم . و خواب سنگین ما نمیگذارد حقایق را که اینده زمین است را ببینیم . باور کنید علائم ظهور با تمام اشکارا امده است و مجسمه ها به گریه و سجده رفته اند . از عکسها و مجسمه های انسانهای مقدس اشک و خون واقعی جاری شده. صخره و درختان به سجده واقعی درامدند. از لابه لای میوه ها و درختان نامهای الله و محمد و امنوا اشکار شده . قحطی گرانی در تمام دنیا و سقوط اقتصاد دنیا به طور ناگهانی . و خشم طبیعت در همه جای دنیا .وحشی شد ن حیوانات و حمله های انها به گله ها و انسانها که صدها سال بود چنین اتفاقاتی نیافتاده بود. کل مردم دنیا به نارضایتی کامل از زندگی خود درامده و اعتراض میکنند. سقوط صاعقه به زمین انهم بارها و دهان باز کردن زمین در خیلی جاها و بلعیدن ادمها و اطراف . کشتار شیعیان وتوحین اشکار به مقدسات پاک تمام یکتا پرستان در تمام دنیا و بی احترامی اشکار به دین و پیامبران وامامان و صدور فتواهای من دراوردی مفتی های عرب. وظهور شمشیر حضرت علی در اسمان نجف یا کربلا . یا الله الله گفتن شیر که با التماس میخواست خدا را بازبان ما بگوید .. اری . به زودی به زودی ما شاهد امدن حضرت مهدی خواهیم بود. ولی شیطان با تمام قدرتش میخواهد قبل از ظهور انحضرت بر زمین حکومت اشکار میکند. و از تمام دنیا رقاصه ها و خواننده ها و انسانها ی شرابخوار و کثیف و رباخوار و….. دور خودش جمع میکند حد گناه را به اخر میرساند و زنان برهنه را در میان جوانان مسلمان میفرستد و از کودک تا پیرمرد را به شهوت الوده میکند و از مسلمان واقعی چیزی نمیماند . و زمانی که زنان بر مردان تسلط کامل پیدا کردند. و کودکان بر زنان . و همجنسگرایی اشکارا هه جا شیوع پیدا کرده . بیماریهای قوی تری که دنیا را با تمام انسانهای الوده و کثیف و شهوترانش را از روی زمین به تدریج پاک میکند. و بعد جنگی وحشتناک که گروه شیطان پرستان روشن میکنند و امثال جنیان فضایی به کمک انها خواهند امد. به نظر شما چرا علامت بشقاب پرنده ها در علائم شیطان پرستان هست ؟ برا ی اینکه انها با هم مرتبط هستند. ….حرف زیاد است و وقت کم است بهتر است اگر شما بیدار شدید بگذارید دیگران هم بیدار شوند . تااینکه ناگهانی علائم قیامت نازل شود . وهمه را درغفلت شکار کند. اگر خداوند اراده کند قبل از زمان موعودش قیامت را خواهند رساند. مطمئن باشید.

 2. سلام
  از این دوستمون که نظر گذاشتنند ممون اما بنظرم کمی تند روی کردنند بله که ظهور نزدیک است اما این دو موضوع خیلی بهم مربوط نیست.
  در قرآن کاملا در باره جن صحبت شده و چیزی تاریک نیست و آنها اصلا نمیتونند بر ما احاطه فیزیکی داشته باشند.
  از ائمه هم د رمورد انسانهای فضایی سوال شده که جواب مثبت بوده و نظرشون همون طور که هر عقل سلیمی میپذیره که با وجو میلیونها ستاره و سیاره حتما مخلوق دیگر هم هست.

  اما در سایتی یک پیام از فضایی ها نمایش داده شده بود که در مزارع گندم با شکلی بسیار جالب و پیچیده حک کرده بونند که البته همیشه بیشتر اشکال هندسی حک میشه گفته بودنند که شما زمینیها دروغگو و کافر به خدا هستید و این نشان داد که آنها نمیخواهند به ما ضرری بزنند فقط از ما میترسند که نکنه به اونا ضرر برسانیم.
  من فکر میکنم اگر حضرت ولی عصر بیایند رابطه ما با فرا زمینی ها بهتر میشه چرا که درهای 27 طبقه علم باز میشه.
  متشکرم

 3. راستی یک مطلب جالب که یادم رفت
  این فضایی ها کلا عورتهاشون پوشیده هست و دیده نمیشه البته میدونید که انسان هم همین طور بوده اما بخاطر خوردن میوه ممنوعه خدا عورت انسان را نمایان کرد

  پس نتیجه اینکه اینها از ما بهتر هستد که هنور عورتشون پوشیده مونده

 4. vaghean aliye inaro ye ja jam kardi mamnonnnnnnnn

 5. بابا اینها ساخت و پرداخته سازمان های تحقیقاتی اروپا و مخصوصا امریکاست با نشان دادن این تصاویر قصد انحراف ذهن های کنجکاو از فعالیت های مختلف سری مثل کار بر امور ژنتیکی است . فقط همین بدونید که آنها روی چیزهای تحقیق میکنند که به کمتر کسی میرسه. زیاد ساده نباشید و خودتان بررسی کنید .

 6. دوستان عزیز اینقدر ساده نباشید خداوند متعال به همه عقل داده عقلتون به چشمتون و چند تا عکس نباشه . اینها همه موجوداتی هستند که ژنتیک آنها دستکاری شده ساخته بشر هستند و تعدادی هم مجسمه میباشند اصلا باور نکنید از نزدیکترین کهکشان به زمین اگه موجودی بخواهد به زمین بیاید میلیونها سال نوری طول میکشد هر چیزی هم به سرعت نور برسد خودش میشود نور . فکر نکنم عمر هیچ موجودی کفایت کنه اصلا ذهنتون را با این چیزها منحرف نکنید خداوند متعال همه چیز زمین را برای استفاده اشرف مخلوقات خلق کرده و بس معنویات را با دروغ قاطی نکنید .باور کنید خدا هست خدا هست خدا هست و قرآن هم کلام حق حق حق .به مهملات بعضی سایتها خداناباوران گوش ندهید .

 7. راستی یادم رفت بگم اون جمجمه های دو کاسه ای یک نژاد از آدمهای زمان دور هستند و واقعی است .

 8. بابا دجال كدومه

  دجال همون يهود و صهيونيزم

  اين عكسا هم كه چند تاو از توي فيلماي سينمايي كش رفتن چيزي رو به نام موجود ناشناخته فضايي ثابت نميكنه

 9. man hich kodum az tasavire in safhe ro natunestam bebinam.khili dust daram bebinam age momkene vasam mail konid mamnun misham.

 10. با سلام
  من اولین باره

 11. با سلام
  واقعا جای تاسف داره که اینقدر زود باور میکنید
  اگر مسامانید و ایمان دارید که انسان اشرف مخلوقاته ÷س چطور باور می کنید که موجودی با تکنولوژی ای بالاتر از انسان وجود داره که تونسته حتی برای ما پیام هم بذاره؟

 12. salam axa baz nemishan lotfann baram befrestin mamnon

 13. كيان عليزاده - تبريز

  كتاب ارابه خدايان را دانلود كردم، باز نميشه؛رمز مي‌خواد! چرا؟

  • رمزش در اينترنت هست. يا ميتوني از جاي ديگه دانلود كني. چند كتاب ديگر هم دارم اونها را هم دانلود كن.

 14. باخواندن بعضی مطالب مبنی بر مغایرت داشتن باور این موجودات بااسلام یاد گالیله وکلیسا افتادم

 15. محبوبه رامپناه

  مطالب جالب و دست اولی دارین بسیار موشکافانه و دقیق عمل میکنین منکه مشتری پرو پاقرص شما شدم

 16. man fkr mikonam ina mojudat sakhtegi an mojudat azmayshgahi ro misazan vaghti mord veleshun mikonaninvaroun var yaba khamir misazan

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: