وقایع فرودگاه ژنو


وقایع فرودگاه ژنو

ظاهرا» موجودات فضایی (از این به بعد میگم اشیاء پرنده چون صحیح تره) به هوانوردی و هواپیمایی علاقه دارند چون چند مورد در این زمینه داستان خوندم که اتفاقا» یکیش هم در ایران اتفاق افتاده بود 7-8 سال پیش فکر میکنم که یکی از خلبانان ایرانی (البته 3 تا خلبان بودن که فقط یکیشون موفق شد اون شیء رو گم نکنه) با یک هواپیمای جنگنده ی خیلی پیشرفته (سری F بود)به مدت چند ساعت اون اشیاء رو تعقیب کرده بود که یه لوح تقدیری هم گرفت البته مفصله اگه عمری باشه و فرصت شد و دوستان استقبال کردند (آخه خداییش سرم شلوغه) حتما» میگم . داشتم میگفتم این اشیاء به هواپیما و فرودگاه و اینجور چیزا علاقه مندند یه داستان دیگه هم از فرودگاه تورین هست (این هم اگر عمری بود میگم) وداستان های دیگه . ♦   ♦   ♦ 14 مه 1969 بود که آقای دو سارزان (de Sarzens) این چنین نقل می کند :  در حال انجام وظیفه در شیفت شبانه بودم و ساعت دقیقا»12:34 رو نشان می داد . بیرون رفتم تا دمای محیط رو بسنجم . با تعجب بسیار در فاصله ی 800 متری و ارتفاع حدود 700 متر در جهت شمال شرقی شیئی نورانی مشاهده کردم .   چگونه می توانید فاصله ها را اینقدر دقیق بیان کنید ؟ من اینجا را خوب می شناسم . کمی قبل از این که متوجه وجود این شئ شوم هنوز منتظر فرود یک هواپیما بودیم و چراغ های باند فرودگاه روشن بود . من برای شناسایی محل شئ علایم دقیقی داشتم و برای حدس زدن ارتفاع آن از سقف ابر ها استفاده کردم .(دمش گرم عجب هوشی داشته!) یک توده ی متراکم از ابرهای استراتوکومولوس (شرمنده پریدم وسط یه بهانه ای شد که در مورد یکی از خصوصیات جالب ایر کومولوس cumulus توضیحی بدم احتمالا» این ابرهارو زیاد دیدید شبیه گل کلم هستن وقتی جلوی خورشید رو میگیرند وسطشون تیره میشه دورشون روشن ) میگفتم (میگفت!) این توده در 900 متری تشکیل شده بود . شئ مزبور که به شکل بیضی بود در زیر ابرها در سکون مطلق بود و من فرصت پیدا کردم تا از دوربین دوچشمی قوی خودم استفاده کنم متاسفانه نه تلسکوپ و نه دوربین عکاسی در اختیار داشتم . با کمک دوربین حدود 25 دقیقه شئ رو مشاهده کردم و شئ حدود 34 دقیقه (ثانیه اش هم میگفت!) خودش رو در آسمان نشان داد . چیزی که من رو کنجکاو کرده بود این بود که در این شئ چیز جامدی هم وجود دارد که متاسفانه چیزی نفهمیدم . آیا شئ قادر به حفظ تعادل خود بود ؟ کاملا» . ابعاد شئ رو اینطوری حدس زدم : طول حداقل 10 متر . ارتفاع حدود 3.5 متر . همچنین روشنایی شئ مرتبا» و به سرعت (هر یک هزارم ثانیه) قطع و وصل می شد . پس از مدتی رو شنایی شئ ناگهان زیاد شد و در امتداد 30 متر در جهت جنوب شرقی و به همان صورتی که زیر ابرها بود به حرکت در آمد . ابتدا چند درجه به سمت زمین سرازیر شد تا سرعتش افزایش یابد سپس از توده ی ابرها بالا رفت و آن توده هم به سمت بالا رفت (چون از ابرها رد شده بود ابرها رو هم به طرف خودش کشید).

در ضمن این شئ ذیشعور طوری قرار گرفته بود که مسیر هواپیما را سد نکند و چنین می نمود در یک موقعیت استراتژیک قرار گرفته تا در صورت لزوم از خود دفاع نماید .

 

یه چیزه دیگه :  این فرد در امر مشاهده فردی ماهر است . همچنین ایشون هم گفتند (مثل داستان اول) در آخر کار که می خواست از توده ی ابر بالا برود سرعتش ناگهانی زیاد شد .

Posted on ژوئن 9, 2009, in وقایع فرودگاه ژنو and tagged . Bookmark the permalink. 13 دیدگاه.

 1. قابل دونستی تبادل لین کنیم.از روی ظاهر قضاوت نکن.امیدوارم منظورمو بگیری

 2. هر وقت اين جور گزارش ها رو مي خونم خيلي حسرت مي خورم، همه ش ميگم يعني ميشه منم يه روز از نزديك يه بشقاب پرنده ببينم.

 3. این وبلاگت امروز حسابی ما رو سر گذاشته. این داستان یوفو های ایران مال دهه 40 هجری شمسی نه 7-8 سال پیش. و تنها مورد موثق از رویت اشیا پرنده ناشناخته در دنیا است. دلیل معتبر بودنش هم اینه که 6 تا خلبان نیریو هوایی گزارش کردن و ضمناً مکالمات رادیویی هم هست. کسی نتونست بگه اینا کلش کار نمیکنه یا مست بودن یا ناشی بودن.

 4. واقعه ایران دقیقا مربوط به سال 1352 شمسی است و حتی در ناسا نیز ثبت شده.

 5. چه جالب فکر کنم دیگه 85% وبلاگتو خوندم بهتره برای همشون پااسخ بزارم 😀

 6. ببین اصلا به نظر خودت اگه ادما به پیشرفت یوفوها برسند که رسیدند بیکارند دم به دقیقه پاشن برن تو یه سیاره دیگه در ضمن این یوفوها در جنگ جهانی دوم برای جاسوسی ساخته شد که مال المان وامریکا بود ممکن تک و توک مال ادم فضاییا باشن اما نه همشون چرا این داستان ادم فضایا از جنگ جهانی دوم شروع شد چون امریکا واسه جاسوس های خود باید داستانسازی مکرد

 7. مهدي جان از كي تا حالا امريكا از خودشم جاسوسي ميكنه?? اتفاقا امريكا بيشتر از بقيه جاها مورد بازديد قرار گرفته و نيروي هوايي و پدافندش هميشه با اين پرنده هاي ناشناس مشكل داشتن

 8. نازيلا جان شما تا اخر عمرتم بشینی به اسمون نگاه کنی یکیشم نمیبینی چرا؟ چون همیشه ادم اینارو میشنوه وقتی ام یه کسی میخواد یه چیز یه کم عجیبی که دیده رو شرح بده
  انقدر اب و تاب میده که خودشم باور میکنه دروغی که از اون چیز نه چندان عجیب ساخته
  نور توی اسمون دیده میشه من خودمم دیدم اما در حد 2 الی 3 ثانیه ولی تحقیق کردم دیدم چیزی جز شفق نیست
  بس کنید خیالات رو

 9. khialat ? khialat ham jozee az vagheheeyat hastand …!

 10. nobody انققققققققدر برخوردهای نزدیک از «نوع سوم» (: زیاد شده که حتی تصورشم نمیکنی!!و اگر شما هم دنبالش باشی با احتمال بالایی میگم که برخورد خواهی داشت!!بله این مشکل همیشه وجود داشته که فرده راوی چه از طرف بقیه چه خودش مورد ظن توهم و روانپریشی قرار میگیره…(جالب اینکه حتی وقتی من و برادرم و وضوح داشتیم به یه موجود عجیب نگاه میکردیم تو منطقه اسرارامیزه الموت)اصصصصلا به فکرمون نمیرسید که چند روز بعدش حتی خودمونم به چیزی که دیدیم شک میکنیم!! باور کنید اگه بخاطر مسائل امنیتی نبود! چند تا مدرک و شاهد هم همونطور که به ufolove هم قول داده بودم رو میکردم از برادرم که چطور بعد از اون قضیه دو سری در بیمارستان روانی بستری شد!!و برای خود من هم چه تغغیراتی پیش اومد!!یا از شیئی که یک ماه در آسمان بود(در الموت) و همه نسبت بهش به طرز هیستیریکی عادی رفتار میکردن!عیده …سالشو دقیق یادم نیست!بینه 8 تا 10 سال پیش! یا شیئی تاریک که چند ثانیه ماه نوره ماه رو ب صورت کامل کاور کرد!!(4 سال پیش)و کدوم عقل سالمی به این همه مطالبه (حتی دروغین) ب تفاوت باشه!؟بابااااا سبزی نشونه آآآآّبه!!!…..خیلی ها هنوز aezhang جان فرق بینه واقعیت و حقیقت رو نمیدونن!!! تماااااام چیزهای که ما لمس میکنیم میبینیم و کلا حس میکنیم «واقعیته» بله انتظار داشتید بگم دروغ؟؟شایدم به نوعی دروغ باشه!!بابا پیغامو نمیگیرن ی سری!!!
  دنیای ما واقعیه ولی «حقیقی» نیست!!…دارم دری وری میگم!؟…پس گوش کنید; همه چیز از اتم اسخته شده دیگه درسته؟؟

  ((به ذره های ریز تر فعلا کارینداریم!)) من فیزیکم خوب نیست ولی:تا جایی که میدونم دور اتم الکترون»ها»میچرخن و در اثر این چرخش «ابره» الکترونی پدید میاد که باعث توهم حجم میشه ! و اگه توقف کنه اون حجم موهوم هم ارز بین میره!…پس اون دایره»ابر الکترونی» واقع شده پس واقعیت داره ولی حقیقت….نداره!! (مثل یه تسبیح میمونه که اگه تند بچرخونیش کسی که جلوت نشسته یه دایره میبینه!..پس شما در واقع یه دایره خلق کردی !((در واقع) و لی حقیقتش فقط یه رشته(خط)تسبیحه…که حرکته دایره وارش در قوای دید و درک انسانی ما باعث ایجاد توهم وجود دایره شده!!…حالا کجاشو دیدید؟!!درون خود اتم هم نوترون و پروتون دارن همین نقش رو ایفا میکنن!و درون همون ها هم ذرات دیگه …تااااااا….برسه به «تار»ارتعاش و بعدش «»»»»لبه جهان دوقطبی»»»»»و همش بر اساس توهم بنا شده!!یعنی «رقصی» که داره سره مارو گرم میکنه!!و خوب این «فعل ه» رقص» «رقاص» هم میخواد و «ساز»و «مطرب» و و «می» !…اوه اوه تا همینجاشم زیادی گفتم نه!؟…پس فقط بدونید که اگه سایزه بدنه منو یه استادیوم در نظر بگیریم..و بعد الکترون هام وایسن…میشم اندازه توپ فوتبال…و بعد اگه در هسته اتم های سازندم… نوترون و پروتون ها هم وایسن از مداره حرکتشون!من میشم یه دونه شن»…و اگه این روند ادامه پیدا کنه!!!!!!!!……میشه «»»»»»»» 99/9999999999999999999999999999999999999999999999999999999% فضای خالی!!!

  هااااا! جالبه نه؟؟ بله در حقیقت هر چیزی که در دنیای ما وجود داره 99/99% پوچ و فضای خالیه!!!!! هه هه هه !!!اولین چیزی که به ذهنت میرسه الان چیه؟؟؟؟… من که میگم اگه بشه اونی که بهش «وریل»میگید رو بشه کنترل کرد!… به راحتی میشه از دیوارو فولاد رد شد یا …اوووه خیلی چیزا!!…و جالب اینجاس که ما قبلا تا حدودی قدرتشو داشتیم!!!!برید تو هزارتو های احنمالات و دنبال این واقغیت بگردید که (اگه اینطوره پس فلانو فلانو فلان چی شد که اینجوری شد!!)برید تو کار رمز ها و نماد ها و افسانه ها و «شعر ها و ….خدا بهتون برکت بده!!بلکه چیزی از تصویر کلی رو دیدید!!!…بله گلم!!اینا فرق بین واقعیت و حقیقت بود!!و جالبتر اینکه ما نسبت به جهان زیرینتر حقیقت داریم و اونا واقعیت!!و…تا پایینو همینطورم جهان بعدی(بالا)نسبت به ما حقیقی و نسبت به بالاترش فقط توهم و واقعیته!!!هه هه …بله ادم تا مرزه دیوانگی میره!!واسه همینه که عوام مردم میگن دنبال این مسائل نرید دگه!!!هه هه بی پیر به خرابات نرو!!(حتی اگر سکندره زمونی داش!!)هه هه!!گیج نشید از راهش برید خیلی ساده میشه!!..واقعیت و حقیقت دوروی یک سکه اند و ما به هردو نیاز داریم!!خیلی ها خیلی چیزا میدونن!! شما اماده شید گفتنش با اونا!!.. در کل: آن علم که تو را گره گشاید بطلب…پیش از انکه جانت بسر اید بطلب…….آن «نیست» که «هست» مینماید بگذار!……آن «هست» که «نیست» مینماید بطلب!! nobody عزیز دلم هر چیزی که نمیدونی یا درک نمیکنی بپرس تا به وقتش کسی که جوابشو داره ملاقات کنی!!متضاد نباش! افرین aezhang

  «thanks to «ufolove .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: